Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające.... - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-07, 11:28   #4981
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
tu jest ten ból ,że TŻ nie dość,że ma na rano, to ja mam o 16 egzamin
i leżę pod kołdrą , coś tam czytam i mam herbatkę z miodem i cytryną nie wiem czy kupić jakieś tabletki na gardło? tak dbam o siebie a jakieś przeziębienie mnie dopadło
ojej kurcze jestes w 15 ygodniu to chyba jakies tabletki powinni ci sprzedać mimo, ze jestes ciązy, ale nie każde można brać!
ja pamiętam, że jak się poważnie rozchorowałam tez zapaleni gardła i wogóle to byłam chyba w 8 czy 9 tygodniu ciąży to moja lekarka powiedziała, ze żadnych tabletek na gardło, ani antybiotyków!!!! kazała mi się wtedy leczyć wapnem dla dzieci, czosnkiem i herbatką z cytrynką i miodkiem!!!! powiedziała, ze to mogłoby zagrozić dziecku! musiałabys zapytać kobiety w aptce, choć czasami one źle radzą!
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 11:37   #4982
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
ale na jesień zima jak ulał, hehe ja się czuje seksownie w tej gumie chociaż brzucha jeszcze nie mam to fajnie mi w tym ciepło i w ogole
no dokladnie na te pore roku sa super, bo grzeja nam brzuski i plecki

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
ojej kurcze jestes w 15 ygodniu to chyba jakies tabletki powinni ci sprzedać mimo, ze jestes ciązy, ale nie każde można brać!
ja pamiętam, że jak się poważnie rozchorowałam tez zapaleni gardła i wogóle to byłam chyba w 8 czy 9 tygodniu ciąży to moja lekarka powiedziała, ze żadnych tabletek na gardło, ani antybiotyków!!!! kazała mi się wtedy leczyć wapnem dla dzieci, czosnkiem i herbatką z cytrynką i miodkiem!!!! powiedziała, ze to mogłoby zagrozić dziecku! musiałabys zapytać kobiety w aptce, choć czasami one źle radzą!
słyszalam ostatnio w tv wywiad z ginekologiem i wg niego nie wolno w ciazy leczyc sie samemu to gorsze niz antybiotyki...
najlepiej isc do lekarza 1kontaktu i on przepisze jakis antybiotyk wtedy najszybciej i najbezpieczniej pozbyc sie choroby...

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
ojej kurcze jestes w 15 ygodniu to chyba jakies tabletki powinni ci sprzedać mimo, ze jestes ciązy, ale nie każde można brać!
ja pamiętam, że jak się poważnie rozchorowałam tez zapaleni gardła i wogóle to byłam chyba w 8 czy 9 tygodniu ciąży to moja lekarka powiedziała, ze żadnych tabletek na gardło, ani antybiotyków!!!! kazała mi się wtedy leczyć wapnem dla dzieci, czosnkiem i herbatką z cytrynką i miodkiem!!!! powiedziała, ze to mogłoby zagrozić dziecku! musiałabys zapytać kobiety w aptce, choć czasami one źle radzą!
słyszalam ostatnio w tv wywiad z ginekologiem i wg niego nie wolno w ciazy leczyc sie samemu to gorsze niz antybiotyki...
najlepiej isc do lekarza 1kontaktu i on przepisze jakis antybiotyk wtedy najszybciej i najbezpieczniej pozbyc sie choroby...
no i na gardlo mozna tatnum verde
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 11:39   #4983
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Zdążyłam się pojawic jeszcze w starym wątku

Idę czytać , bo pewnie trochę napisałyście od wczoraj

DZień dobry!!!

A jeszcze chciałam powiedzieć,że ta GLUKOZA JEST OHYDNA!!!!
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:14   #4984
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Co tu tak cicho??


Ja juz od godziny w domu ... Popatrzylam, pogadalam i wrocilam Jutro do pracy mam ,sluchajcie na .... 18:00. Mega zaje...

No i mam robic tez pedicure o czym sie dzisiaj dowiedzialam..... zobaczymy.


Ona robie tipsy tak jak ja - tyle ze z frezarka i inaczej poleruje na koncu.


No ale zelami sie nie mam co porownywac ona ma ze 3 razy drozsze i lepsze przy okazji


ciesze sie ..a z drugiej strony jakiegos mam dola .... sama nie wiem czemu, bo w koncu uklada sie tak jak sobie wymarzylismy z mezem ....
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:17   #4985
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

A dzień już nie jest dobry(przynajmniej dla mnie).
Dzwonili do mnie z pracy i lekarz przepisał mi antybiotyk(miałam jakieś bakterie w szyjce- miałam robiony wymaz) i glukoza wyszła nie najlepiej. Dlatego od dzisiaj mam dietę cukrzycową. Kurde wszystko się sypie.
Jak rozmawiałam z lek przez tel to powiedział,żebym jeszcze wytrzymała miesiąc. MASAKRA!!!
JA nawet słodyczy zbyt wiele nie jem. A tu jeszcze dieta. Tak nie lubię diet.
A dzien był taki fajny. Byłam chwilę na zewnątrz i było mi lepiej do momentu gdy nie przyjechałam do domu i nie zadzwonili do mnie z pracy

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho??


Ja juz od godziny w domu ... Popatrzylam, pogadalam i wrocilam Jutro do pracy mam ,sluchajcie na .... 18:00. Mega zaje...

No i mam robic tez pedicure o czym sie dzisiaj dowiedzialam..... zobaczymy.


Ona robie tipsy tak jak ja - tyle ze z frezarka i inaczej poleruje na koncu.


No ale zelami sie nie mam co porownywac ona ma ze 3 razy drozsze i lepsze przy okazji


ciesze sie ..a z drugiej strony jakiegos mam dola .... sama nie wiem czemu, bo w koncu uklada sie tak jak sobie wymarzylismy z mezem ....
To możemy razem ponarzekać, bo mój dzień też jest lekko skrzywiony
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:20   #4986
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Lisku, kochanie, nie martw sie, bedzie dobrze. Jakos musisz wytrwac...
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:21   #4987
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
A dzień już nie jest dobry(przynajmniej dla mnie).
Dzwonili do mnie z pracy i lekarz przepisał mi antybiotyk(miałam jakieś bakterie w szyjce- miałam robiony wymaz) i glukoza wyszła nie najlepiej. Dlatego od dzisiaj mam dietę cukrzycową. Kurde wszystko się sypie.
Jak rozmawiałam z lek przez tel to powiedział,żebym jeszcze wytrzymała miesiąc. MASAKRA!!!
JA nawet słodyczy zbyt wiele nie jem. A tu jeszcze dieta. Tak nie lubię diet.
A dzien był taki fajny. Byłam chwilę na zewnątrz i było mi lepiej do momentu gdy nie przyjechałam do domu i nie zadzwonili do mnie z pracy

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------


To możemy razem ponarzekać, bo mój dzień też jest lekko skrzywiony
biedulinka no to słuchaj się pana lekarza i jeszcze conajmniej miesiąc wytrzymaj a dietka może nie będzie taka straszna
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 15:31   #4988
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Lisku, kochanie, nie martw sie, bedzie dobrze. Jakos musisz wytrwac...
Wyjścia nie mam

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
biedulinka no to słuchaj się pana lekarza i jeszcze conajmniej miesiąc wytrzymaj a dietka może nie będzie taka straszna
Jak chcesz to możesz mieć dietkę razem ze mną

Postanowiłam że dieta będzie od jutra Dzisiaj jeszcze żyję normalnie
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:32   #4989
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Ale mi mała buszuje po brzuchu. skad ona bierze na to sily, tak mnie boksowac haha

W ogole to mam dzis srednie samopoczucie bo mnie wszytsko boli. plecy ze wszytskich stron, biodra troche, ale bardziej na posladkach te kosci mnie bola. no i od wczorajszego chodzenia bola mnie stopy, i takie uczucie jak do rwy kulszowej tylko takie delikatne promieniowanie w tylku hyh
Kosc ogonowa mnie troche boli, i do tego mam zylaka na nodze i mnie boli ta noga :/
ale sobie narzekam
ale ogolnie czuje sie super
]
hehe no cóz kochana starość nie radośćnie wiedziałam że aż tyle rzeczy naraz może boleć i doskwierać
Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
To napisze to samo tutaj

dzien doberek

ja dopiero wrocilam z badan i zajadam śniadanko
glukoza wcale nie jest taka straszna mnie smakowało jak lemoniada z cytryn a dzidzi jeszcze bardziej bo wariowala przez ta godzine jak tam siedzialam jutro wyniki mm nadzieje ze wszystko bedzie git

a propo obiadu ja dzis robie leczo, a jutro gulasz i buraczki
o prosze kochana jesteś pierwsza osobą od której słysze że jej glukoza smakuje!!! gratulacje!! oby winiki były dobre
Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
niunia takie kupilam spodenki, niestety sama sobie nie zrobie zdjecia tak żeby je całe uchwycić...
fajne
Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
A dzień już nie jest dobry(przynajmniej dla mnie).
Dzwonili do mnie z pracy i lekarz przepisał mi antybiotyk(miałam jakieś bakterie w szyjce- miałam robiony wymaz) i glukoza wyszła nie najlepiej. Dlatego od dzisiaj mam dietę cukrzycową. Kurde wszystko się sypie.
Jak rozmawiałam z lek przez tel to powiedział,żebym jeszcze wytrzymała miesiąc. MASAKRA!!!
JA nawet słodyczy zbyt wiele nie jem. A tu jeszcze dieta. Tak nie lubię diet.
A dzien był taki fajny. Byłam chwilę na zewnątrz i było mi lepiej do momentu gdy nie przyjechałam do domu i nie zadzwonili do mnie z pracy

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------


To możemy razem ponarzekać, bo mój dzień też jest lekko skrzywiony
kochana nie martw się, a będa ci jeszcze jakieś adania robili w związku z tym że te takie złe wyszły?
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:14   #4990
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
kochana nie martw się, a będa ci jeszcze jakieś adania robili w związku z tym że te takie złe wyszły?

Tego nie wiem.
Zadzwonił mi tylko lek i powiedział,że mam wziąć antybiotyk i ogólnie powiedział co mogę jeść.
Pójdę do niego na wcześniejszą wizytę za tydzień w środę to mi wszystko powie.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Euphoria_ Pokaż wiadomość
lisek pa kochana, do uslyszenia jutro
Już jestem

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
Euphoria- wyspałam się... szczególnie, że wstałam po 6, zawiozłam TŻ do pracy, potem przespałam się do 9:30 i poleciałam na miasto, za akcesoriami do robienia pazurów akrylowych i po zioło o. Sroki. Kupiłam! i sama cale wymieszałam! ale będzie picia, hu huuuuu

ps DZIS Z Tż MIJA NAM ROK JAK MIESZKAMY RAZEM i się nie pozagryzaliśmy :d
To gratuluję. Ja z moim tż mieszkam już 1,5 roku, a dokładnie razem zamieszkaliśmy w nowym domu w wigilię 2008. Raz może 2 razy się pokłóciliśmy,ale po pół godz(góra) ciszy już była zgoda

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Ja też buszuje po allegro
Ostatnio też moje ulubione zajęcie, choć idzie mi to ciężko.

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
a moj tż mowi dzis ze raczej bedzie chlopak bo nie tyje tylko brzuch wypycha mi do przodu i nie trace urody...
Dlatego na razie nie kupowałabym dziewczęcych ciuszków. U chłopaka widać fajeczkę, a dziewczynka zawcze może schować co nieco i później wychodzi chłopak

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
motylek jest jakies potora tyg za nami co wcale niemusi znaczyc ze albo ona nieurodzi wczesniej albo my pozniej,wiec ogolnie wrazen bedzie sporo
Widzę że w jednym terminie będzie ładny wysyp dzieciaczków

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
a tak szukałam zakupiłam jeszcze 2 śpiworki
Oki laski lece do sklepu na dół , brakuje mi jakoś bzykanka, ale muszelka jeszcze nie może przyjąć slimaczka
A w piątek TŻ idzie pić z kumplami (pępkowe)
Niech opiję zdrowie Poli. Tylko tak porządnie A ja też na razie mogę pomażyć o przytulankach.

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
A co do śpiworków Pamcia moja Pola w ciągu jednego dnia zasikała 2 rożki, śpi teraz pod 2 kocykami
Pracowite dzieciątko

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
witam was kochane !!! po długiej nieobecnosci1!!!
niestety nie uda mi się nadrobić tego co napisałyście

ale się za wami stęskniłam!!!

liskujak samopoczucie, jakoś dajesz radę????

basimka jak tam twoja kochana Polusia?

emigra

madziu ( Lady) a co z twoją @? dostałaś czy może zafasolkowałaś????

oczywiście witam nowe osoby, które do nas dołączyły

ja dzisiaj byłam u gina i z małą wszytsko wporządeczku, z tym, ze jest malutka, powinna juz przekroczyć 2 kg, a ma 1970g!ae tak poza tym wszystko teges! dostała ochrzan od gina bo mu powiedziałam, ze w nocy jakies dziwne wod ze mnie się sączyły, a on na to, ze powinnam do szpitala natychmiast jechać!- powiedziaam mu, ze myslałam, ze to nic powaznego zwłaszcza, ze to były bardzo wodniste uplawy i to białe - na fotelu okazało się, ze mam zapaleni pochwy!
powiedział, ze jak ruchy małej bedą słabsze, badz wody będą nie daaj boże zielone czy cos podejrzanego bedzie się dziao to natychmiast mam jechac do szpitala!!! nasępnym razem juz bede wiedziała akby co!!!
Dobrze,że jesteś
I uważaj na Was. To nie przelewki.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:38   #4991
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Wróciłam

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
zbawnego masz meża!!!! mój jak mnie zobaczył pierwszy raz w takich spodniach z umą ciążowych to powiedział, ze wyglądam jak Asterix!!!!

no proszę, kogo ja tu widzę!!!!
Kogo widzisz?

Jeju,teksty Waszych Tż o spodniach ciążowych mnie rozwaliły
co jeden to lepszy
Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
mnie jakieś przeziębienie złapało, katar i ból gardła, a tak się pilnuje ehhh ....
Zdrówka kochana
Na gardło tantum verde
Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
ciesze sie ..a z drugiej strony jakiegos mam dola .... sama nie wiem czemu, bo w koncu uklada sie tak jak sobie wymarzylismy z mezem ....
Kochana,to normalne... Bynajmniej też tak mam,jak jest źle to narzekam,mam doła,a jak już wychodzi na prostą,układa się jak chciałam to też wcale nie skaczę z radości jak wcześniej myślałam...
Będzie dobrze,musisz się przyzwyczaić do tej nowej sytuacji
Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
A dzień już nie jest dobry(przynajmniej dla mnie).
Dzwonili do mnie z pracy i lekarz przepisał mi antybiotyk(miałam jakieś bakterie w szyjce- miałam robiony wymaz) i glukoza wyszła nie najlepiej. Dlatego od dzisiaj mam dietę cukrzycową. Kurde wszystko się sypie.
Jak rozmawiałam z lek przez tel to powiedział,żebym jeszcze wytrzymała miesiąc. MASAKRA!!!
JA nawet słodyczy zbyt wiele nie jem. A tu jeszcze dieta. Tak nie lubię diet.
A dzien był taki fajny. Byłam chwilę na zewnątrz i było mi lepiej do momentu gdy nie przyjechałam do domu i nie zadzwonili do mnie z pracy
Słoneczko
Dasz radę,to tylko na miesiąc,góra 2... Wytrzymasz,dzielna i silna BABA jesteś
A później Młody wynagrodzi Ci te wszystkie cierpienia
Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
Postanowiłam że dieta będzie od jutra Dzisiaj jeszcze żyję normalnie
Grunt to pozytywne podejście do życia


A ja się też uzależniłam od allegro
Wczoraj odebraliśmy z poczty spodnie dla Tż,idealne jak na niego szyte,za 30zł z przesyłką
Dzisiaj zapłaciłam 8,50 za koszulkę (też z przesyłką) i też dla Tż

Ale dzisiaj zaczęłam licytować dla siebie rzeczy jest tego więcej...
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 16:42   #4992
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
W sumie to jeszcze tu powinnysmy pisać, ale nie wiem co tu napisać jestem spiąca, padam po nocy, Pola ma przestawiony dzień z nocą, w dzień śpi jak aniołek w nocy chciałąby tylko byc kołysana, a mi z bezsilności chce się płakać, dzisiaj nie miałąm już siły prosiłam ja ,żeby spała, a Pola wtedy otwierała szeroko oczy
Czekam na położna powiedziałą wczoraj ,że będzie między 8-18 niezły rozrzut, a jak nie będzie miałą samochodu to będzie jutro i siedź tak człowieku i czekaj
Popatrz. Taka mała i już z charakterkiem

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
A rzygnij se laska zawsze to jakaś metoda
Skuteczna, ale nie przyjemna

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Izuniaa_ Pokaż wiadomość
Słoneczko
Dasz radę,to tylko na miesiąc,góra 2... Wytrzymasz,dzielna i silna BABA jesteś
A później Młody wynagrodzi Ci te wszystkie cierpienia

Grunt to pozytywne podejście do życia


A ja się też uzależniłam od allegro
Wczoraj odebraliśmy z poczty spodnie dla Tż,idealne jak na niego szyte,za 30zł z przesyłką
Dzisiaj zapłaciłam 8,50 za koszulkę (też z przesyłką) i też dla Tż

Ale dzisiaj zaczęłam licytować dla siebie rzeczy jest tego więcej...
To ja aż tak nie jestem uzależniona Chybatrochę mi do tego brakuje.
A Młody swoje usłyszy jak tylko się pojawi Lepiej,żeby już się uspokoił
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:47   #4993
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

a ja pisze na nowym watku i mysle ale malo was
prosze o streszczenia fasolki nowe dzidzi czy cus?

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

dzis mam dwa zebrania w szkole zwariuje rozdwoic sie musze
pierwsze komunia drugie pewnie beda o gimnazjum gadac
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:50   #4994
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
a ja pisze na nowym watku i mysle ale malo was
prosze o streszczenia fasolki nowe dzidzi czy cus?

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

dzis mam dwa zebrania w szkole zwariuje rozdwoic sie musze
pierwsze komunia drugie pewnie beda o gimnazjum gadac
Dobrze,że Izunia przywołała Was do porządku. Najpierw kończymy tutaj potem rozpoczynamy tam
Właśnie widziałam rozmowy w toku i ma być odcinek w którym był trójkącik: babka, jakiś facet i jej córka!!! CHORE!!!

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość

dzis mam dwa zebrania w szkole zwariuje rozdwoic sie musze
pierwsze komunia drugie pewnie beda o gimnazjum gadac
Nie zazdroszczę. Idzie się rozdwoić.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:53   #4995
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Lisek, cos Ty???? Bardziej jak chore....
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:56   #4996
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Lisek, cos Ty???? Bardziej jak chore....
Wolę szybko sobie zignąć i mieć z głowy niż męczyć sie ileś godzin. Ale teraz tak mówię. Jak mi jest cos nie tak to czekam aż mi przejdzie
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:58   #4997
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

heja
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:00   #4998
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Dziewczynki chyba kupimy te mebelki

MEBLE

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Gdzieś Ty tyle była ???
Cześc
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:04   #4999
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Asia, czemus nas na tak dluuuuuugo opuscila kobieto??
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 17:05   #5000
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

piekne mebelki lisku
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:05   #5001
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
Dziewczynki chyba kupimy te mebelki

MEBLE

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Gdzieś Ty tyle była ???
Cześc
ladne mebelki
musze uciekac pewnie wejde juz do nowego watku
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:16   #5002
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Teraz z czystym sumieniem spirzamy na nowy wąteczek
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:23   #5003
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
Dziewczynki chyba kupimy te mebelki

MEBLE

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Gdzieś Ty tyle była ???
Cześc
a jakos tak nie miałam weny

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Asia, czemus nas na tak dluuuuuugo opuscila kobieto??
ej no nie długo niecałe chyba dwa dni, a dziś od rana nie mogłam wejść na wizaż

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

LINK DO NOWEGO WĄTKU:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=465315
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:17   #5004
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

czesc dziewczynki przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale dopiero dzisiaj wyszlam ze szpitala... w srode mialam krwawienie i zostawili mnie... lekarz stwierdzil odklejanie sie kosmowki ale wczoraj mialam usg i wszystko jest juz dobrze musze brac tylko nospe i luteine i dbac o siebie okazalo sei ze to nie 5 tydzien jak moj gin mowil tylko jutro juz jest 9

Edytowane przez gosiawolna
Czas edycji: 2010-09-07 o 20:19
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 11:11   #5005
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

czesc dziewczyny
dawno tu nie pisalam
ale siedze na majowym caly czas
ogolnie czuje sie dobrze
chwilami mnie mdli, boli brzuszek, piersi sa strasznie bolkace i twarde jak skala
ale nie wymoiotuje


bylam wczoraj na usg
i tak fasolka ma 6 mm
jest dobrze usytuowana
I termin na 30 kwietnia ten od ostatniego @
a II na 17 maja

fasolka jest mlodsza jak wynika z obliczen
no niech mu bedzie :P

oto moje szczescie

8 tydzien
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez agus87
Czas edycji: 2010-09-14 o 11:17
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:14   #5006
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Wink Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

witam ja zaczelam wlasnie 11 tydzien i jutro ide na usg
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:30   #5007
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny-starajace i rodzące jaki i tylko wsperające....

Cytat:
Napisane przez gosiawolna Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale dopiero dzisiaj wyszlam ze szpitala... w srode mialam krwawienie i zostawili mnie... lekarz stwierdzil odklejanie sie kosmowki ale wczoraj mialam usg i wszystko jest juz dobrze musze brac tylko nospe i luteine i dbac o siebie okazalo sei ze to nie 5 tydzien jak moj gin mowil tylko jutro juz jest 9
Cytat:
Napisane przez gosiawolna Pokaż wiadomość
witam ja zaczelam wlasnie 11 tydzien i jutro ide na usg

Gosiu jakbys zadała sobi etroche trudu i przeczytała choć ta jedna końcową, ostatnia strone to wiedziałabys że na tym wątku już sie nie udzielamy!!!! bo przekroczyłysmy 5000 postów , wiec jesteśmy na innym- gdzie zapraszamy

link do nowego watku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=465315

a swoja droga to wpadasz , piszesz i nawet nie patrzysz czy ci ktos odpisuje
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.