Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 09:43   #2191
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmmm... bo mam odżywkę z joanny naturi len i rumianek i taka w sumie bez rewelacji...
to coś podobnego ten miód i mleko???
Kotka to chodzi o to.Sama tego używam i uważam ze jest rewelacyjna.Plus serum na końcówki z tej samej serii.Polecam, u mnie się super sprawdza i Snowwhite tez to pasowało.Spróbuj taki zestaw to koszt ok 10 zl.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...generujacy.htm
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:50   #2192
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmmm... bo mam odżywkę z joanny naturi len i rumianek i taka w sumie bez rewelacji...
to coś podobnego ten miód i mleko???
podobno mozna zamiennie stosowac jeśli jestes CG czyli dbasz o loki. Ale Ty prostujesz, dlatego uważam, ze powinnas uzywac czegos silikonowego, bo z takiej odzywki nie bedziesz zadowolona gliss kur to mysle, ze dobry wybór w Twoim wypadku.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:01   #2193
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kotka to chodzi o to.Sama tego używam i uważam ze jest rewelacyjna.Plus serum na końcówki z tej samej serii.Polecam, u mnie się super sprawdza i Snowwhite tez to pasowało.Spróbuj taki zestaw to koszt ok 10 zl.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...generujacy.htm
no dobra kupie ten balsamik ... to ten sam co mysia poleciła??? naprawde masz takie bardziej śliskie wlosy po nim??? i gładkie?? bo mi o to chodzi
ja mam na końcówki ale rzepe takie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...wek-wlosow.htm

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
podobno mozna zamiennie stosowac jeśli jestes CG czyli dbasz o loki. Ale Ty prostujesz, dlatego uważam, ze powinnas uzywac czegos silikonowego, bo z takiej odzywki nie bedziesz zadowolona gliss kur to mysle, ze dobry wybór w Twoim wypadku.
mysiu ale ja teraz rzadko prostuje prawie wogóle
tylko moze raz na tydzień grzywkę
chodzi mi o to żeby włosy nie były takie suche jak są po jantarze
czyli czasami psikać grzywkę gliskurem a na moją reszte dawać balsam i nie bedą takie suche???
chodzi mi o nawilżenie, mialam kiedyś z loreala studio hotliss do prostowania,ale nie wiemczy ma dobry skład czy mogłabyś rzucić okiem???
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-na-goraco.htm
mialam kiedyś też z dove i też dość dobrze nawilżała https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...zacych-sie.htm
co o tym myślisz?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:04   #2194
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny, wczoraj zupełnym przypadkiem dorobiła, się termoloków, oczywiście najpierw zalicytowałam na allegro a potem dopiero doczytałam że brakuje w nich spinek przytrzymujących, czy wiecie może gdzie takie spinki mogę kupić??? Szukałam na allegro ale chyba jakoś nieudolnie bo nic nie mogłam znaleźć a co mi po termolokach, których nie będzie można przytrzymać????
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:05   #2195
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no dobra kupie ten balsamik ... to ten sam co mysia poleciła??? naprawde masz takie bardziej śliskie wlosy po nim??? i gładkie?? bo mi o to chodzi
ja mam na końcówki ale rzepe takie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...wek-wlosow.htm

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



mysiu ale ja teraz rzadko prostuje prawie wogóle
tylko moze raz na tydzień grzywkę
chodzi mi o to żeby włosy nie były takie suche jak są po jantarze
czyli czasami psikać grzywkę gliskurem a na moją reszte dawać balsam i nie bedą takie suche???
chodzi mi o nawilżenie, mialam kiedyś z loreala studio hotliss do prostowania,ale nie wiemczy ma dobry skład czy mogłabyś rzucić okiem???
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-na-goraco.htm
mialam kiedyś też z dove i też dość dobrze nawilżała https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...zacych-sie.htm
co o tym myślisz?
To zostaw sobie to serum i dokup tylko ten balsamik.Tak mysia mówi jeśli prostujesz włoski to dobrze by było mieć coś z silikonami aby troszkę ochronić włoski.Albo po prostu jakiś jedwab dodatkowo.Tylko szukaj czegoś bez alkoholu na.biosilk ten czerwony.A z tego zestawu jestem mega zadowolona.Fajnie włoski są po nim ujarzmione i pookładane.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-14 o 10:07
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:09   #2196
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kocie, ale suszysz pewnei na szczotce i suszarką? bo jak tak, to najlepiej wizualnie włosy wygladaja własnie po silikonach. Glisskur jest lepszy niz dove. Choc ja mam balsam prostujacy-wygładzajcy z dove i uwazam, ze jest reelacyjny. Mam po nim prościutkie, gładkie włosy, nawet jak schły same. Ale teraz jestem na niemal bezsilikonowej diecie. No i jak Ci sie uda dorwac gdzies jeszcze sunsilk, to tez fajnie wygladaja po nim.

zeby włosy naprawde nawizlyc, musiałabys zrezygnowac z silikonow, bo silikony oblepiaja włos. Zmywajac je szamponem z sls, zostawiasz włos goły. Jak go tak zostawisz bedzie wygladał dramatycznie, dlatego nakłądasz znow silikonowe cudo i znow masz wygladajace zdrowo włosy. Aby je naprawde odzywic, trzeba przerwac ten łancuch- zmyc silikony i uzywac jakis czas- 3miesiace-pół roku odzywki bez silikonow i zabezpieczac włosy balsamami bez silikonow. Bez pieczny jest biovax l'biotici a potem wlasnie jakies balsamy z joanny naturii len czy własnie miod i mleko. Włosy długo dochodza do siebie, wiec nie ma natychmiastowego efektu ładnych włosów. Wiec nie oczekuj, ze cos Ci polece bez silikonow i bedziesz po tym miała od razu lustro.. tak sie nie da

te termiczne mleczka, to pic na wode, no chyba ze kupisz cement termiczny z kerastase, to on jest podobno świetny.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:36   #2197
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
West no właśnie musze się wybrac...ja też wyciskam niestety
a jeżeli chodzi o farbowanie to zamierzałam dzisiaj, ale okres wczoraj dostałam... i nie wiem czy czekac czy i tak farbowac, dziewczyny tutaj pisały, że w sumie to nie ma żadnego wpływu...
Ma wpływ i jest to udowodnione naukowo wystarczy poczytać. Osobiście ja farbowałam w czasie okresu (jeszcze gdy farbowałam się na czarno) i tego pożałowałam bo zamiast czarnego wyszedł mi rudo czerwony i wyglądałam tragicznie.. Z kolei Bunny robiła i twierdzi, że nie miało to wpływu na efekt końcowy farbowania. Kwestia hormonów. U mnie zawsze szalały Nie wiem jak u Ciebie - nie namawiam, ale dopóki nie spróbujesz nigdy się nie dowiesz jak to z tym jest u Ciebie.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Mgiełka Radical do suchych i zniszczonych taka z czerwoną nakretką- jest tylko jedna taka Nie zawiera silikonów, ale zawiera alkohol denat, wiec moze działac wysuszająco- stosuje tylko na skalp.
Ja używałam tego ale strasznie miałam po niej suche niemiłe włosy - pewnie przez alkohol, w każdym razie mnie nie służy. No chyba, że może bym psikała po przedziałku?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmmm... bo mam odżywkę z joanny naturi len i rumianek i taka w sumie bez rewelacji...
to coś podobnego ten miód i mleko???
Nie używałam lnu i rumianku więc ciężko mi porównywać, ale ja używam miód i cytrynę i jestem zachwycona Swoją drogą ciekawe, że wszystkie piszecie miód i mleko a ja w każdym sklepie w którym jest joanna widziałam tylko miód i cytrynę

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj zupełnym przypadkiem dorobiła, się termoloków, oczywiście najpierw zalicytowałam na allegro a potem dopiero doczytałam że brakuje w nich spinek przytrzymujących, czy wiecie może gdzie takie spinki mogę kupić??? Szukałam na allegro ale chyba jakoś nieudolnie bo nic nie mogłam znaleźć a co mi po termolokach, których nie będzie można przytrzymać????
No to trzeba czytać uważnie . Szczerze powiedziawszy może Ci być ciężko dostać takie spinki. Ale nic straconego - Zawsze możesz kupić klipsy do włosów może nie będzie to wyglądało jak w oryginale, ale to ma działać, a nie wyglądać

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
zeby włosy naprawde nawizlyc, musiałabys zrezygnowac z silikonow, bo silikony oblepiaja włos. Zmywajac je szamponem z sls, zostawiasz włos goły. Jak go tak zostawisz bedzie wygladał dramatycznie, dlatego nakłądasz znow silikonowe cudo i znow masz wygladajace zdrowo włosy. Aby je naprawde odzywic, trzeba przerwac ten łancuch- zmyc silikony i uzywac jakis czas- 3miesiace-pół roku odzywki bez silikonow i zabezpieczac włosy balsamami bez silikonow. Bez pieczny jest biovax l'biotici a potem wlasnie jakies balsamy z joanny naturii len czy własnie miod i mleko. Włosy długo dochodza do siebie, wiec nie ma natychmiastowego efektu ładnych włosów. Wiec nie oczekuj, ze cos Ci polece bez silikonow i bedziesz po tym miała od razu lustro.. tak sie nie da

te termiczne mleczka, to pic na wode, no chyba ze kupisz cement termiczny z kerastase, to on jest podobno świetny.
Zgadzam się z Tobą - ja jestem na diecie bezsilikonowej właśnie coś tak niewiele ponad trzy miesiące - odkąd zaczęłam was tu poczytywać Co prawda ja jeszcze olejowałam intensywnie, ale to fakt nie używałam silikonów i na początku włoski były takie sobie. Takie lalkowe, a ostatnio coraz częściej się nimi zachwycam - są milusie i mięciusie -stąd ta mania miziania.

I na mleczko też poluję, ale najpierw muszę pieniądze uzbierać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 11:01   #2198
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio jak na jedno pasemko to daj 2ml farby i 3ml utleniacza-odmierz strzykawką- na pewno starczy.
Resztę dobrze zawiń gumką recepturką żeby utleniacz nie tracił mocy.

kochaneczka gdzie foty? bo już zaczynam myśleć że moje rady i mysi zawiodły...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:04   #2199
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

No to trzeba czytać uważnie . Szczerze powiedziawszy może Ci być ciężko dostać takie spinki. Ale nic straconego - Zawsze możesz kupić klipsy do włosów może nie będzie to wyglądało jak w oryginale, ale to ma działać, a nie wyglądać

No niby o tym wiem ale jednak nie zawsze tak jest Ponoć blisko 90% ludzi najpierw coś używa a potem czyta instrukcję obsługi
No właśnie tak się zastanawiałam i przejdę się do takiego sklepu fryzjerskiego jak tam nie będzie to po prostu kupie większą ilość klipsów bo tak jak piszesz to nie ma wyglądać tylko działać
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:05   #2200
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

[QUOTE=Adzi07;22658840]Byłam dziś w DM i nie stety ale na półce już nie było wody pokrzywowej ,była tylko brzozowa.Patrzylam na sklad i zawiera alkohol.Bylam rowniez w rossmanie i maja tez te wody i oby dwie zawieraja alkohol ale wygladaja lepiej.Sa z firmy Issana.Chyba sie zdecyduje na ktoras ale najpierw musze sie pofarbowac.

hmm.. dzieki ze poszlasz. A mialas ta polska wode brzozowa? Ja nie mialam jej ale mi sie wydjae ze ona to sam alkohol (bo przeciez niektorzy üpanowie z rana na wode brzozowa saie udawali-udaja a wiec musi miec tego duzo) a ta wachalam i nie bylo tak bardzo czuc tego alkoholu.Chciala bym ja sobie sprawic ale jak ma mi przetluszczac wlosy to po co mi to. ja tu nie mam rossmana jedynie w PL gdzie bede za 2 tyg moze tam bedzie ta rossmanowa bo na ta z kiosku to na pewno sie nie zdecyduje.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:15   #2201
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio jak na jedno pasemko to daj 2ml farby i 3ml utleniacza-odmierz strzykawką- na pewno starczy.
Resztę dobrze zawiń gumką recepturką żeby utleniacz nie tracił mocy.

kochaneczka gdzie foty? bo już zaczynam myśleć że moje rady i mysi zawiodły...
Dziekuje bunny
Kochaneczka no właśnie gdzie Ty znikłaś nam?Odezwij się.
Axxxa to to popatrz w pl.Ale mogę Ci powiedzieć ze ta woda z Dm będzie na pewno o wiele wiele lepsza a niżeli polska ta kioskowa.
A czy będzie przetłuszczać hmmm.Nie mam pojęcia ale można np.robić tak ze przed dzień mycia włosków psikać sobie skore głowy wmasowac i iść spać a rano myc włoski.Ja myje włosy co drugi dzień wiedz tak to będę próbować robić.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 11:19   #2202
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kocie, ale suszysz pewnei na szczotce i suszarką? bo jak tak, to najlepiej wizualnie włosy wygladaja własnie po silikonach. Glisskur jest lepszy niz dove. Choc ja mam balsam prostujacy-wygładzajcy z dove i uwazam, ze jest reelacyjny. Mam po nim prościutkie, gładkie włosy, nawet jak schły same. Ale teraz jestem na niemal bezsilikonowej diecie. No i jak Ci sie uda dorwac gdzies jeszcze sunsilk, to tez fajnie wygladaja po nim.

zeby włosy naprawde nawizlyc, musiałabys zrezygnowac z silikonow, bo silikony oblepiaja włos. Zmywajac je szamponem z sls, zostawiasz włos goły. Jak go tak zostawisz bedzie wygladał dramatycznie, dlatego nakłądasz znow silikonowe cudo i znow masz wygladajace zdrowo włosy. Aby je naprawde odzywic, trzeba przerwac ten łancuch- zmyc silikony i uzywac jakis czas- 3miesiace-pół roku odzywki bez silikonow i zabezpieczac włosy balsamami bez silikonow. Bez pieczny jest biovax l'biotici a potem wlasnie jakies balsamy z joanny naturii len czy własnie miod i mleko. Włosy długo dochodza do siebie, wiec nie ma natychmiastowego efektu ładnych włosów. Wiec nie oczekuj, ze cos Ci polece bez silikonow i bedziesz po tym miała od razu lustro.. tak sie nie da

te termiczne mleczka, to pic na wode, no chyba ze kupisz cement termiczny z kerastase, to on jest podobno świetny.
rozumiem!!! raz na tydzień sie zdarzy ze wysuszę na szczotkę!
zazwyczaj myje rzepą kładę maskę i susze zimnym nawiewem albo wogóle (potem jedwab serum na konce i naturia) było wszystko super dopuki nie zaczełam psikać jantarem który troche wysusza i chciałabym je nawilżyć zeby nie były takie suche
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-10-14 o 11:20
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:35   #2203
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi07 no ja tez niestety musze myc co 2 dni glowe ale skusze sie na ta z DM i zdam relacje z jej dzialania.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:17   #2204
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny, a czy ktoras z was uzywala moze londy color blend 18 swietlany blond? zakochalam sie w tym kolorku widzac niestety tylko zdjecie w necie :P ostatnio farbuje deluxe 100 i syossem 9-5 oczywiscie ale powoli zaczynam sie zle czuc w prawie bialych wloskach i chyba chce je przyciemnic, coz kobieta zmienna jest :P:P jak myslicie jak wyjdzie taki kolor na prawie bialych wloskach?
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:28   #2205
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ktoras z was uzywala moze londy color blend 18 swietlany blond? zakochalam sie w tym kolorku widzac niestety tylko zdjecie w necie :P ostatnio farbuje deluxe 100 i syossem 9-5 oczywiscie ale powoli zaczynam sie zle czuc w prawie bialych wloskach i chyba chce je przyciemnic, coz kobieta zmienna jest :P:P jak myslicie jak wyjdzie taki kolor na prawie bialych wloskach?
Super ten kolorek, niestety nie pomogę Ci, nie stosowałam jej, ale właśnie taki kolor mniej więcej chciałabym uzyskać, może się skusze na niego
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:29   #2206
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kochane moje!!
jestem jestem! nadrabialam zaleglosci w czytaniu bo piszecie jak szalone!! zaraz wszystko opisze dokladnie, jestem juz po farbowaniu(wczoraj wieczorem robilam) i powiem tylko tyle narazie..- jest lepieeeeeej!! fotki tez sa takze poczekajce chwilke bo musze isc obiadek podgrzac i dac dziadziusiowi Zaraz wracam pozdrawiam wszystkie blondaski
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:29   #2207
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ja chyba wlasnie tez, ale boje sie jak wyjdzie u mnie najpierw pewnei zrobie probe na pasemku. na gorze mam grube pasemka mooocno kiedys rozjasnione i nawet syoss mi na nich na poczatku wychodzi szary
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:33   #2208
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny ja już po farbowaniu.Jak mam być szczera to chyba nigdy jeszcze nie podchodziłam do farbowania jak dzisiaj.Tz.olewająco.Mam zmienny nastrój od wczoraj bo zbliżają się moje dni w sobotę i wiecie jak to jest.No ale do rzeczy.Nałożyłam farbę belle color 10.0 i zaczęłam od karku potem góra i boki.To nie jest mój styl wiedz trochę się ślimaczyłam
bo zawsze robiłam gore boki i tył.Taka metoda to już mogę robić z zamkniętymi oczyma.Wiedz tak dziś namazałam ze nie wierzyłam ze coś z tego będzie.Nałożyłam farbkę tylko na odrosty i nie przeciągałam na całość bo wydawało mi się ze nie ma takiej potrzeby bo reszta włosów była w podobnym odcieniu.A oto efekt.Jeszcze nie wiem czy jestem super mega zadowolona.Wyjdzie w praniu.Na razie chyba moze byc.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:37   #2209
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po farbowaniu.Jak mam być szczera to chyba nigdy jeszcze nie podchodziłam do farbowania jak dzisiaj.Tz.olewająco.Mam zmienny nastrój od wczoraj bo zbliżają się moje dni w sobotę i wiecie jak to jest.No ale do rzeczy.Nałożyłam farbę belle color 10.0 i zaczęłam od karku potem góra i boki.To nie jest mój styl wiedz trochę się ślimaczyłam
bo zawsze robiłam gore boki i tył.Taka metoda to już mogę robić z zamkniętymi oczyma.Wiedz tak dziś namazałam ze nie wierzyłam ze coś z tego będzie.Nałożyłam farbkę tylko na odrosty i nie przeciągałam na całość bo wydawało mi się ze nie ma takiej potrzeby bo reszta włosów była w podobnym odcieniu.A oto efekt.Jeszcze nie wiem czy jestem super mega zadowolona.Wyjdzie w praniu.Na razie chyba moze byc.
Adzio jak dla mnie super ale ty błyskawica jesteś, dopiero co kupiłaś sobie farbę, mówiłaś ze planujesz pofarbować a tu patrzę a ty już gotowa
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 12:43   #2210
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
Adzi07 no ja tez niestety musze myc co 2 dni glowe ale skusze sie na ta z DM i zdam relacje z jej dzialania.
Zawsze można spróbować.Nic nie szkodzi sprawdzić.Ja jak na razie pije pokrzywę i len na porost.Zobaczę jeszcze jak będę wmasowywać ta wodę brzozowa lub pokrzywowa.
A właściwie to Ty chcesz używać tego na porost czy na nieprzetłuszczanie się włosów?

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Adzio jak dla mnie super ale ty błyskawica jesteś, dopiero co kupiłaś sobie farbę, mówiłaś ze planujesz pofarbować a tu patrzę a ty już gotowa
NO właśnie farbowanie miało być jutro ale jak już pisałam nie jestem sobą od wczoraj i stwierdziłam ze nie chce mi się czekać zwłaszcza ze i tak miałam już tłuste włosy.Ale i tak chyba tęskni mi się za 8.13 exellence wiedz kto wie czy nie sięgnę jeszcze po niego za miesiąc.

thedoll
U mnie ten syoss tez się nie sprawdził.A i przy tak jasnych włosach tez się nie czułam dobrze.Zobacz sobie w galerii mojej są fotki po tej farbie 8.13.Moim zdaniem do przyciemnienia jest boska.A jak się jeszcze wypłukuje to jest jeszcze lepsza.Resztę fotek jest na str.13 i 14.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-14 o 12:44
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:44   #2211
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny wklejam zdjecie farby o ktora mi chodzi nr .18
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:45   #2212
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Kochane moje!!
jestem jestem! nadrabialam zaleglosci w czytaniu bo piszecie jak szalone!! zaraz wszystko opisze dokladnie, jestem juz po farbowaniu(wczoraj wieczorem robilam) i powiem tylko tyle narazie..- jest lepieeeeeej!! fotki tez sa takze poczekajce chwilke bo musze isc obiadek podgrzac i dac dziadziusiowi Zaraz wracam pozdrawiam wszystkie blondaski
To czekamy na Ciebie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:50   #2213
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
rozumiem!!! raz na tydzień sie zdarzy ze wysuszę na szczotkę!
zazwyczaj myje rzepą kładę maskę i susze zimnym nawiewem albo wogóle (potem jedwab serum na konce i naturia) było wszystko super dopuki nie zaczełam psikać jantarem który troche wysusza i chciałabym je nawilżyć zeby nie były takie suche
a jantar chyba nie jest na alkoholu? wiem, ze kręcone go używają namietnie we wszytskim- psikadłąch , wcierkach itd, wiec moze mas z tylko takie wrażenie? moze włoski musza sie przyzwyczaic do nowego kosmetyku? nie wiem, co Ci poradzic, bo wydaje się, ze wsyztsko robisz ok. Moze ktos inny wpadnie na jakis dobry pomysł
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po farbowaniu.Jak mam być szczera to chyba nigdy jeszcze nie podchodziłam do farbowania jak dzisiaj.Tz.olewająco.Mam zmienny nastrój od wczoraj bo zbliżają się moje dni w sobotę i wiecie jak to jest.No ale do rzeczy.Nałożyłam farbę belle color 10.0 i zaczęłam od karku potem góra i boki.To nie jest mój styl wiedz trochę się ślimaczyłam
bo zawsze robiłam gore boki i tył.Taka metoda to już mogę robić z zamkniętymi oczyma.Wiedz tak dziś namazałam ze nie wierzyłam ze coś z tego będzie.Nałożyłam farbkę tylko na odrosty i nie przeciągałam na całość bo wydawało mi się ze nie ma takiej potrzeby bo reszta włosów była w podobnym odcieniu.A oto efekt.Jeszcze nie wiem czy jestem super mega zadowolona.Wyjdzie w praniu.Na razie chyba moze byc.
kolorek w porządku- bardzo bezowy, ale chyba mało się błyszczy? i włoski przesuszyło troszkę?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:51   #2214
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Kochane moje!!
jestem jestem! nadrabialam zaleglosci w czytaniu bo piszecie jak szalone!! zaraz wszystko opisze dokladnie, jestem juz po farbowaniu(wczoraj wieczorem robilam) i powiem tylko tyle narazie..- jest lepieeeeeej!! fotki tez sa takze poczekajce chwilke bo musze isc obiadek podgrzac i dac dziadziusiowi Zaraz wracam pozdrawiam wszystkie blondaski
no właśnie czekamy
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:53   #2215
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Zawsze można spróbować.Nic nie szkodzi sprawdzić.Ja jak na razie pije pokrzywę i len na porost.Zobaczę jeszcze jak będę wmasowywać ta wodę brzozowa lub pokrzywowa.
A właściwie to Ty chcesz używać tego na porost czy na nieprzetłuszczanie się włosów?

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------


NO właśnie farbowanie miało być jutro ale jak już pisałam nie jestem sobą od wczoraj i stwierdziłam ze nie chce mi się czekać zwłaszcza ze i tak miałam już tłuste włosy.Ale i tak chyba tęskni mi się za 8.13 exellence wiedz kto wie czy nie sięgnę jeszcze po niego za miesiąc.

thedoll
U mnie ten syoss tez się nie sprawdził.A i przy tak jasnych włosach tez się nie czułam dobrze.Zobacz sobie w galerii mojej są fotki po tej farbie 8.13.Moim zdaniem do przyciemnienia jest boska.A jak się jeszcze wypłukuje to jest jeszcze lepsza.Resztę fotek jest na str.13 i 14.

U mnie syoss sie sprawdzil w tym sensie ze ladnie pokrywa deluxe 100 no i kolor jest piekny a farbka bardzo delikatna. ale meczy mnie strasznie robienie podkladu tymbardziej ze pallette mi mega niszczy wlosy nawet jak klade na sam odrost, skore mam po niej bardzo podrazniona i ledwo moge sie potem dotknac adzio a rozumiem ze po przyciemnieniu nie kladziesz juz podkladu?
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:58   #2216
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a jantar chyba nie jest na alkoholu? wiem, ze kręcone go używają namietnie we wszytskim- psikadłąch , wcierkach itd, wiec moze mas z tylko takie wrażenie? moze włoski musza sie przyzwyczaic do nowego kosmetyku? nie wiem, co Ci poradzic, bo wydaje się, ze wsyztsko robisz ok. Moze ktos inny wpadnie na jakis dobry pomysł


kolorek w porządku- bardzo bezowy, ale chyba mało się błyszczy? i włoski przesuszyło troszkę?
No właśnie ja robiłam same odrosty.Nie przeciągałam na całość.Na całości to pozostałości po exellence 8.13 ona jest właśnie taka pół matowa.Włosy nic a nic nie przesuszyło są trochę spuszone ale taki ich właśnie urok zaraz po wysuszeniu suszarka po gadzinie wracają do siebie nie widać aby były suche.A na końcówki potem wcieram serum z joanny.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:00   #2217
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po farbowaniu.Jak mam być szczera to chyba nigdy jeszcze nie podchodziłam do farbowania jak dzisiaj.Tz.olewająco.Mam zmienny nastrój od wczoraj bo zbliżają się moje dni w sobotę i wiecie jak to jest.No ale do rzeczy.Nałożyłam farbę belle color 10.0 i zaczęłam od karku potem góra i boki.To nie jest mój styl wiedz trochę się ślimaczyłam
bo zawsze robiłam gore boki i tył.Taka metoda to już mogę robić z zamkniętymi oczyma.Wiedz tak dziś namazałam ze nie wierzyłam ze coś z tego będzie.Nałożyłam farbkę tylko na odrosty i nie przeciągałam na całość bo wydawało mi się ze nie ma takiej potrzeby bo reszta włosów była w podobnym odcieniu.A oto efekt.Jeszcze nie wiem czy jestem super mega zadowolona.Wyjdzie w praniu.Na razie chyba moze byc.
hmm.. kolor podobny do tego jak mi wyszedł po delux 100 tylko mniej rudawy tobie wyszedł... moim zdaniem trzeba go ochłodzić
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:02   #2218
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
U mnie syoss sie sprawdzil w tym sensie ze ladnie pokrywa deluxe 100 no i kolor jest piekny a farbka bardzo delikatna. ale meczy mnie strasznie robienie podkladu tymbardziej ze pallette mi mega niszczy wlosy nawet jak klade na sam odrost, skore mam po niej bardzo podrazniona i ledwo moge sie potem dotknac adzio a rozumiem ze po przyciemnieniu nie kladziesz juz podkladu?
No właśnie jak ja kładłam to miałam cale włoski jasniutkie.Nie było jeszcze odrostów.Nie wiem jeszcze jak się będzie zachowywać na odrostach.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmm.. kolor podobny do tego jak mi wyszedł po delux 100 tylko mniej rudawy tobie wyszedł... moim zdaniem trzeba go ochłodzić
Na razie musi wystarczyć.Z reszta fotki nie oddały koloru tak jak jest na żywo.Jest jaśniej.Ale myślę nad ochłodzeniem
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:03   #2219
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio a czemu zdecydowalas sie przyciemnic wlasnie lorealem 8.13? bo tak aptrzec na loreale to jeszcze 9.1 jest ladny
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:04   #2220
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No właśnie ja robiłam same odrosty.Nie przeciągałam na całość.Na całości to pozostałości po exellence 8.13 ona jest właśnie taka pół matowa.Włosy nic a nic nie przesuszyło są trochę spuszone ale taki ich właśnie urok zaraz po wysuszeniu suszarka po gadzinie wracają do siebie nie widać aby były suche.A na końcówki potem wcieram serum z joanny.
mam nadzieję, ze Cie nie uraziłam, bo masz naprawde bardzo łądne włoski, tylko myślałam, ze ta bell color niezbyt sie sprawiłą pod kątem połysku, a to jednak wina lorala. Zreszta zdjecia tez róznie wychodza

Ja nie lubie loreala własnie dlatego, ze wychodzi mi półmat, ale podobno w naturze sie tak włosy mocno nigdy nie błyszcza, jak po inncyh farbach. Jakby nie był, to ja wole połysk
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.