Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 09:38   #4591
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, nie moge załozyc szpilek do sklepu, bo chodze z wózkiem, do miasta mam jakies 2,5km dlatego chodze w płaskich botkach (poza tym ja kocham kowbojki)., bo zanim przebiję się przez błoto, to bym juz utonęła. Na spacer do parku to tez niewygodnie strasznie. Bez małego nigdy się nigdzie nie wybieram, bo nie mam z kim zostawic. I tak od porodu mój styl ubierania uległ drastycznej zmianie. A gdy się umaluję, to czuję się taka wypaćkana, nienaturalna. Jak mały pójdzie do przedszkola, to bede miała większe pole do popisu.

Hmm, a co do koloru, to teraz w życiu jest mój najszczesliwszy okres- moje małzenstwo jest bardzo udane, z synka jestem dumna. I moze dlatego nie mam zamiaru sie z blondem rozstawac raczej..

cascada Jesteś strasznie miła
Mysia a powiedz mi jeszcze wystarczy,że kupię rozjaśniacz i z niego wziaść ta wodę utleniona czy muszę kupić osobno? ( do tej kąpieli)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 09:54   #4592
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Hmm, a co do koloru, to teraz w życiu jest mój najszczesliwszy okres- moje małzenstwo jest bardzo udane, z synka jestem dumna. I moze dlatego nie mam zamiaru sie z blondem rozstawac raczej..
nono nic tylko pogratulować i życzyć aby tak było zawsze

Agatka przepraszam, wiem,że miałam wrzucić fotke, ale wczoraj kompletnie nie miałam czasu, pomagalismy wczoraj z TŻtem jego mamie i jak wróciliśmy to juz nic mi sie nie chciało, więc obiecuje, że fotki wrzuce albo dzisiaj, albo jutro, bo będzie wolne to i będzie w dzień lepsze zdjęcie...

dziewczyny od dziś w rossmanie jest promocja na: -50% wszystkie produkty biosilka (ja juz poleciałam i kupiłam szampon do blond włosów za 19,99 ) i farby l'oreala długo stałam przy tej półce ale odeszłam zrezygnowana, bo przecież nie moge jeszcze farbować

wczoraj jak miałam takie beznadziejne włosy po tym koku (masakryczne siano lekko powywijane) to mój TŻ do mnie mówi "Niuniu mówisz, że masz brzydkie włoski, a zobacz jak ładnie wyglądasz, kręcą Ci sie od połowy jak kiedyś" jeszcze żeby te włosy wyglądały ładnie... no, ale dziś walczyłam z odżywka tigi i próbowałam je pokręcić

edit: bunny nono ale laska i jakie gługie włosy ciekawe kiedy moje będa chociaz w połowie takie

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-10 o 09:57
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 09:56   #4593
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mysia faktycznie zapominam że nie wszystkie dziewczyny są tak zaprawione w boju jak ja ja bez szpilek ani rusz, czy to maraton po sklepach czy wycieczka w góry Ja płaskie buty wkładam tylko na działkę czy jak muszę lecieć z psem... albo na pracownie bo 10 godzin w szpilkach na stojąco to już bym chyba nie dała rady. Chociaż jak pracowałam w butiku z ciuchami to 8 godzin stałam w szpileczkach
Też uwielbiam kowbojki- ale tylko na szpilce.

princeska zrobię analizę z przyjemnością.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:00   #4594
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mysia faktycznie zapominam że nie wszystkie dziewczyny są tak zaprawione w boju jak ja ja bez szpilek ani rusz, czy to maraton po sklepach czy wycieczka w góry Ja płaskie buty wkładam tylko na działkę czy jak muszę lecieć z psem... albo na pracownie bo 10 godzin w szpilkach na stojąco to już bym chyba nie dała rady. Chociaż jak pracowałam w butiku z ciuchami to 8 godzin stałam w szpileczkach
Też uwielbiam kowbojki- ale tylko na szpilce.
hehe wiem coś o tym nigdy nie zapomne wycieczki, prawde mówiąc nie pamiętam gdzie to było, ale ogólnie w planach mieliśmy iśc też w takie... hmm... bardzo niski i wąski korytarzyk, miał dosłownie może 50-60cm, że już prawie trzeba było sie czołgać... wszyscy mieli adidaski a tylko mądra Paulinka wybrała się w szpilkach to było coś nie wspomne, że myślałam,że tak padne jak robiło się coraz niżej i niżej... a do tego ciemno było jak cholera... no, ale w płaskich bucikach też pomykam, zwłaszcza kiedy musze jechac na uczelnie...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:05   #4595
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
nono nic tylko pogratulować i życzyć aby tak było zawsze

Agatka przepraszam, wiem,że miałam wrzucić fotke, ale wczoraj kompletnie nie miałam czasu, pomagalismy wczoraj z TŻtem jego mamie i jak wróciliśmy to juz nic mi sie nie chciało, więc obiecuje, że fotki wrzuce albo dzisiaj, albo jutro, bo będzie wolne to i będzie w dzień lepsze zdjęcie...

dziewczyny od dziś w rossmanie jest promocja na: -50% wszystkie produkty biosilka (ja juz poleciałam i kupiłam szampon do blond włosów za 19,99 ) i farby l'oreala długo stałam przy tej półce ale odeszłam zrezygnowana, bo przecież nie moge jeszcze farbować

wczoraj jak miałam takie beznadziejne włosy po tym koku (masakryczne siano lekko powywijane) to mój TŻ do mnie mówi "Niuniu mówisz, że masz brzydkie włoski, a zobacz jak ładnie wyglądasz, kręcą Ci sie od połowy jak kiedyś" jeszcze żeby te włosy wyglądały ładnie... no, ale dziś walczyłam z odżywka tigi i próbowałam je pokręcić

edit: bunny nono ale laska i jakie gługie włosy ciekawe kiedy moje będa chociaz w połowie takie

jaka jest promocja na farby loreala??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:06   #4596
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

bunny, ja kiedys nawet nie miałam ani jednych płaskich butów, ale w ciązy przestałam nosic, bo bolały mnie nogi i plecy strasznie. I tak zostało, ale co tam, płaski but tez moze ciekawie wygladac. Osobiscie uwielbiam połączenie- skórzane kowbojki własnie z kwiecistą sukienka, narzuconym niedbale swetrem, dużym wisiorem, na to dzinsowa kurteczka. W sumie to cała ja. Taki melanż. jak sukienka, to cięzkie buty, jak spodnie, to styl motorgirl. Ale duzo kolorów, apaszki i nieład na głowie

princeska, ja uzyłam tej wody z opakowania 12%, dlatego miałam jasny blond w 3 minutki ale mozesz potzrymac dłuzej na 6%- rozcienczasz ta wode pol na pol ze zwykłą z kranu i masz 6%.

dziewczynki, umyłam dzis łepetyne szmaponem fioletowym i mam takie srebrne włoski i.. kurcze ładnie mi. Nie wiem czy ten złoty to dobry pomysł
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:09   #4597
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jaka jest promocja na farby loreala??
l'oreal preference 23,99, casting 19,99 i exellence 26,99
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 10:17   #4598
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, ja kiedys nawet nie miałam ani jednych płaskich butów, ale w ciązy przestałam nosic, bo bolały mnie nogi i plecy strasznie. I tak zostało, ale co tam, płaski but tez moze ciekawie wygladac. Osobiscie uwielbiam połączenie- skórzane kowbojki własnie z kwiecistą sukienka, narzuconym niedbale swetrem, dużym wisiorem, na to dzinsowa kurteczka. W sumie to cała ja. Taki melanż. jak sukienka, to cięzkie buty, jak spodnie, to styl motorgirl. Ale duzo kolorów, apaszki i nieład na głowie

princeska, ja uzyłam tej wody z opakowania 12%, dlatego miałam jasny blond w 3 minutki ale mozesz potzrymac dłuzej na 6%- rozcienczasz ta wode pol na pol ze zwykłą z kranu i masz 6%.

dziewczynki, umyłam dzis łepetyne szmaponem fioletowym i mam takie srebrne włoski i.. kurcze ładnie mi. Nie wiem czy ten złoty to dobry pomysł

ok to lecę do rossa
może pofarbuj na fioletowo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:17   #4599
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
rety, za mną juz nikt sie nie ogląda.. stara dupa ze mnie i zawsze z dzieckiem szpilek nie nosze, wole styl boho. nie maluje sie. ale męza juz mam, naszczescie
Myślę, że się oglądają tylko co innego masz na głowie i nie zwracasz uwagi.. Ze mną było tak samo - ja raczej pomykam w adidaskach niż na obcasie (choć bardzo je lubię) bo masa rzeczy do zrobienia więc ciągle gdzieś biegam i też nie widziałam żeby się ktoś oglądał. A koleżanki zwróciły mi uwagę kilka razy i zaczęłam zwracać na to uwagę i faktycznie

Bunny kochana masz takie długie te włosiątka podziel się troszkę co ?

Swoją drogą ja teraz po majiblond używam odżywki pantene żeby włosy troche oszukać, ale jak tak narzekacie na niego to chyba go odstawię
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:18   #4600
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
l'oreal preference 23,99, casting 19,99 i exellence 26,99
dzięki już znalazłam w gazetce
a wogóle dziewczyny nie wiem czy jesteście zalogowane na www.rossnet.pl ale jak tak to teraz są prezenty męskie do odebrania jak coś zawsze można się zalogować
więc lecę do rossmana po prezent dla tŻta i rozjaśniacz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:19   #4601
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny no naprawde masz b. dlugie i ladne wlosy

Jak mowie sama mialam dlugie blond (duzo dluzsze od twoich)
w kazdym razie byly za pas
,ale po rozjasnianiu odrostow z 12% woda i proszkiem odpadly mi wlosy od polowy... bardzo duzo bylo widac ucho.
Potem wypadaly mi z calosci i tak po 3 miesiacach prawie nic nie zostało.

Wic teraz mam sciete za ramiona i przedluzone
ok 50 cm

Poszlam do fryzjerki i ona powiedziala ze farbowanie 2 farbami sie nie oplca..

i zrobila jak zrobila
,ale teraz bede znow sama farbowac odrosty.
zastanawiam sie nad farba a10 i c12

,albo co b y wyszslo po wellaton 12/1 i syoss 9,5?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 10:31   #4602
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

weronika no ja się nie dziwię że ci włosy się wyłamały po rozjaśniaczu z 12% wodą- cięższej artylerii już nie ma. Właściwie to powinno się tym robić tylko czarne i grube włosy.
W praktyce fryzjerki chcą zyskać na czasie bo więcej klientek zrobią i walą na głowy za duże stężenia niszcząc włosy. Pomijam te które nie mają wiedzy o rozjaśnianiu a się za to biorą.
No pewnie że dwoma farbami jej się nie opłaca- raz że podwójny czas usługi i dla klientki koszt podwójny a że włosy zniszczone jej eksperymentami to już nie ważne
Naprawdę ci współczuję , do kogo ty poszłaś
Zależy jak ciemne masz włosy na odroście- wellaton i syoss mają wody 9% a a10 i c12 mają wody 12%.
Pamietaj też że woda 12% w farbie nie niszczy wlosów jak rozjaśniacz bo osiaga mniejszą temperaturę podczas procesu chemicznego, więc w farbie nie ma się co bać tej wody 12%.

Yatta jeszcze 4 cm i mogę wam resztę co urośnie oddać dla wszystkich wystarczy.

mysia ja nie pisałam ale ty chyba jesteś zimnym typem urody. Mnie się wydaje że tobie naprawdę dobrze jest w chłodnych kolorach, ale zrobisz jak uważasz. W ciepłych cię jakoś nie widzę.
I bardzo podobają mi sie świeżo upieczone mamusie w mini sukienkach i na obcasach z wózkami. Chyba nie ma dla mnie piękniejszego widoku kobiety. Widać wtedy ze są szczęśliwe i macierzyństwo im służy.
Natomiast nie trawię lasek z wózkami w dresach, tłustych włosach i bez makijażu. Albo stare dzinsy i bluza rozciagnieta- koszmar. Wierzę że dla kobiey to trudny czas przystosowania sie do nowej roli ale na litość boską! Zawsze należy patrzeć na wszystko przez pryzmat siebie- jak ja będe szczęśliwa to moje dziecko też. A nie dziecko najważniejsze a ja to kocmołuch.
I wtedy tż też nie jest przerażony nową rolą.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-11-10 o 10:35
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:32   #4603
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

yattamanka, pewnie masz rację, nawet za bardzo na to nie patrzę. Chociaz przypomniało mi sie jak ostatnio zerkał na mnie pan w kolejce w biedronce, zwróciłam na niego uwagę, bo był straaasznie przystojny(tez był z maluszkiem).. nawet go poprosiłam,zeby mi podał batona z polki obok siebie- to sie zaczerwienił, podał i już nie patrzył

bunny, juz nie wiem jakim typem jestem. Naprawde. Cerę mam raczej bezowobrzoskwiniową, zaróżownioną. Oczy szarobłekitne. Naturalny kolor- blond popielaty. A jednak w szarym blondzie moja skóra gasła strasznie. Ale w czerni wygladałam fantasycznie- oczy takie podkreślone. Złoty blond podbiłby mi kolor oczu. Moze ja mam z ajasny kolor? Juz sama nie wiem w czym mi dobrze. Ubrania nosze w zimnych kolorach, bo w ciepłych nie wyglądam. masakra jakas ze mną. Poszukam zaraz jakis zdjec, moze ocenisz co lepsze.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 10:36
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:36   #4604
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kiedyś użyłam wellaton 12/1 i po około 10minutach musiałam spłukać bo zaczęły mi się palić włosy ,dodam że przy zmywaniu farby wyleciało ich jeszcze więcej i od tej pory omijam wellaton szerokim łukiem natomiast syossa polecam robiłam nim trzy tygodnie temu i jestem zachwycona.właśnie zamierzam kupić ponownie.
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:36   #4605
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia zrobiłam edit specjalnie do ciebie- doczytaj proszę.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:39   #4606
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja chyba uzyje tej c12 ,a potem syossa

dzis zrobie eksperyment na clipach
naloze c12 i potem syossa


asia- to nieciekawie ;/
Wiekszosc twierdzi ,ze palette najbardziej niszczy.
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2010-11-10 o 10:40
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:45   #4607
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

co do palety to mogę wypowiedzieć się do ciemnych kolorów tzn.brązów kiedyś jej używałam i byłam zadowolona blondów jeszcze nie próbowałam ale blond bunny używa i jest zadowolona z tego co czytałam
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:47   #4608
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yattamanka, pewnie masz rację, nawet za bardzo na to nie patrzę. Chociaz przypomniało mi sie jak ostatnio zerkał na mnie pan w kolejce w biedronce, zwróciłam na niego uwagę, bo był straaasznie przystojny(tez był z maluszkiem).. nawet go poprosiłam,zeby mi podał batona z polki obok siebie- to sie zaczerwienił, podał i już nie patrzył
A widzisz byś bardziej zwróciła uwagę to jeszcze byś się zdziwiła jak się oglądają
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:48   #4609
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Gdyby nie ta cera mysiu to byłabyś wykapanym latem.
A może trzeba by ci zamiast popielu dać perłę do farby? w sensie zamiast niebieskiego dać fiolet i zobaczyć jakbyś się czuła.
Bo np. mnie też nie pasuje bardzo popielaty blond- szary.
Ale już jak mam perłę-opal to wyciąga mi blask oczy i podkreśla cerę a nie sprawia że jest chorobliwie blada jak popiel mi robił.
Jak myjesz szamponem fioletowym to właśnie nadajesz włosom opalizujący efekt i podoba ci się to. Chyba że podjęłaś decyzję na ocieplanie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 10:49   #4610
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta jeszcze 4 cm i mogę wam resztę co urośnie oddać dla wszystkich wystarczy.

Chyba nie ma dla mnie piękniejszego widoku kobiety. Widać wtedy ze są szczęśliwe i macierzyństwo im służy.
Natomiast nie trawię lasek z wózkami w dresach, tłustych włosach i bez makijażu. Albo stare dzinsy i bluza rozciagnieta- koszmar. Wierzę że dla kobiey to trudny czas przystosowania sie do nowej roli ale na litość boską! Zawsze należy patrzeć na wszystko przez pryzmat siebie- jak ja będe szczęśliwa to moje dziecko też. A nie dziecko najważniejsze a ja to kocmołuch.
I wtedy tż też nie jest przerażony nową rolą.
Mhm, mnie tak choćby 3 cm by wystarczyły

A co do mam mam to samo zdanie. Co prawda sama nie mam takiej znajomej która by sie zamieniała w kocmołucha jak to określiłaś - ale wystarczy się przejść ulicą, żeby to dostrzec.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:52   #4611
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

bunny, ale ja dresów ani bluz nie nosze, ubieram się jak na mój gust seksownie, moze nie w krótkie spodniczki, ale dbam o siebie nie wyszłabym w tłustych włosah, za chiny
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 12:51
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:54   #4612
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

w czarnych było dobrze tylko po solarium i ciemnym fluidzie.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 12:55
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:57   #4613
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, ale ja dresów ani bluz nie nosze, ubieram się jak na mój gust seksownie, moze nie w krótkie spodniczki, ale dbam o siebie nie wyszłabym w tłustych włosah, za chiny

wrzucam zdjecia i mówcie szczerze, bo ja juz zgłupiałam.
A mnie się podobasz w tych czarnych
ja do rossa jednak nie dostarłam, pojadę później
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:02   #4614
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kurcze.. ja tez mam wrazenie, ze w czarnych taka szprycha..
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 11:41
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:02   #4615
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, ale ja dresów ani bluz nie nosze, ubieram się jak na mój gust seksownie, moze nie w krótkie spodniczki, ale dbam o siebie nie wyszłabym w tłustych włosah, za chiny

wrzucam zdjecia i mówcie szczerze, bo ja juz zgłupiałam.

Jak dla mnie ostatnie zdjęcie najlepsze Znaczy się i długość i kolor super
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:03   #4616
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no moze nie na tych zdjeciach, ale chciałam zeby buzie było widac

a tu solarium, ciemny fluid i granatowa czerń.
mysiu nono patrząc na Twoje zdjęcia gdzie widac bylo profil czułam, że jestes ładna ale teraz to już sie potwierdziło no i bardzo młodo wyglądasz, ja też tak mam, mimo, ze skończyłam już 20 lat, czasem ktoś potrafi dowalić, że mam 16 i wtedy nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać

a teraz podczytuje wątek o lokach i stwierdzam, że najbliżej mi do typu 2a, więc chyba zaczne zabawe z falami, żeby TŻtowi sie bardziej podobać jak będe miała możliwość to wrzuce Wam zdjęcie jakie miałam fale chyba w zeszłe wakacje ale to dopiero w piątek,bo musiałabym je zeskanować

edit: z tego wszystkiego zapomniałam Mysiu mi najbardziej podobasz sie w tych dłuższych włoskach, tych na ostatnim zdjęciu, czyli w sumie tak jak jest teraz, szczerze to w tych krótko ściętych Cie nie widze

dojrzałam następne zdjęcia, zdecydowanie w ciemniejszych, ale myśle,że z obecną długością aż ja zaczełam myśleć o powrocie do brązów

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-10 o 11:09
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:04   #4617
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kurcze.. ja tez mam wrazenie, ze w czarnych taka szprycha..

no a na tym ostatnim co wstawiłas teraz to wogóle laseczka
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:08   #4618
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

no włąsnie jak miałam czarne włosy, to się czułam taka super ponętna i w ogóle, a jak wreszcie mam jasne, to taka dziewczęca. sama nie wiem. męzowi i tak i tak się podoba, ale nie wiem czy mnie w ciemnych nie woli, rodzina woli ciemne.

ale tyle pracy włozyłam w ten blond, ze teraz nagle zrobic ciemny..?

paulcia, ja mam 30lat
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:09   #4619
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no moze nie na tych zdjeciach, ale chciałam zeby buzie było widac

a tu solarium, ciemny fluid i granatowa czerń.
mysia w blond ładnie o wiele młodziej... wyglądasz góra na 27 lat!

czerń! no pięknie super bóstwo!!! super laska ale postarza o 5 lat minimum...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:15   #4620
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

zgadzam się z kotką a chyba lepiej wyglądać młodziej prawda?
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.