wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 14:38   #691
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
A w jaki sposób nakładacie bb creams? Bo ja zawsze rozsmarowywałam go jak podkład a teraz zobaczyłam ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=Bk81XmqmEYg 0:42 3:19
i chyba muszę spróbować taką techniką wklepywania, ciekawe czy będzie jakaś różnica
Ja wklepuję i mam wrażenie, że dzięki temu lepiej kryje i w ogóle jakby "lepiej leży" na skórze niż kiedy rozsmarowywałam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 14:47   #692
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja wklepuję. Po rozsmarowaniu wyglądam źle : mam smugi, nierównomierny kolor, szybciej się świeci, szybciej schodzi z buzi, słabiej kryje. Do tego od smarowania robi mi się burak na twarzy.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:03   #693
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
A w jaki sposób nakładacie bb creams? Bo ja zawsze rozsmarowywałam go jak podkład a teraz zobaczyłam ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=Bk81XmqmEYg 0:42 3:19
i chyba muszę spróbować taką techniką wklepywania, ciekawe czy będzie jakaś różnica
Jest różnica Wklepywanie daje dużo ładniejszy efekt (przynajmniej u mnie)
Lepiej kryje i dokładniej się wchłania
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:09   #694
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

po dniu z Holiką Clearing Petit stwierdzam że się jednak świeci, fakt nie od razu po nałożeniu a po godzinie nie wiem co się dzieje, bywało goręcej i miałam np misshę czy skin różowy i tak sie nie świeciłam jak teraz, a wcale nie mam tłustej skóry jutro purederm 3 in1 testuję a potem w takie dni jak dziś jednak CC Cream,on się nie świeci
może to od kremu na noc bardziej w dzień się przetłuszczam(od kilku dni mam inny treściwy bardzo) albo to kilkudniowy bunt... na ręce roztarłam purederm i ładnie się wtopił może nie będę mulatka
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:12   #695
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dzieczyny wiecie może jak to jest z tą datą ważności bb kremów?? Ile od czasu produkcji??
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:21   #696
Aisslin
Raczkowanie
 
Avatar Aisslin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

wydaje mi się, że gdzieś było info, że są ważne 3 lata od daty produkcji i 12 miesięcy po otwarciu, ale teraz nie mogę tego znaleźc. Pewnie też jeszcze zależy jakiej firmy
Aisslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 16:32   #697
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
A w jaki sposób nakładacie bb creams? Bo ja zawsze rozsmarowywałam go jak podkład a teraz zobaczyłam ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=Bk81XmqmEYg 0:42 3:19
i chyba muszę spróbować taką techniką wklepywania, ciekawe czy będzie jakaś różnica
Ja wszystkie podkłądy wklepuje, bo jak rozsmarowuję to właża mi w pory i robia sie smugi. Wklepując czy ręką, czy gąbką, uzyskuję efekt idealnej skóry.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 16:44   #698
bujakasa
Raczkowanie
 
Avatar bujakasa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Z opisów na stronie producenta wszystkie podkłady są super. Chciałabym wszystkie
Ale zastanawia mnie fakt podróbek. Podobno marka skin79 jest masowo podrabiana, są lepszej i gorszej jakości podróbki. Niby opakowanie takie jak oryginał, ale co wsadzili do środka niewiadomo - jakieś nieprzebadane mazidło, które może zmasakrować wam twarz. Nie boicie się nakładać tych kremów na twarz?
Do dziewczyn, które używają tych podkładów - jesteście zadowolone z ich działania?
Są jacyś pewni na 100% sprzedawcy, którzy oferują oryginalne produkty? Jakiś sklep producenta?
Na ebay niektórzy sprzedawcy mają niby 99,7-100% pozytywnych opinii ale to pewnie jest tak jak na allegro np sklep sprzedający jedynie róże Benefit (podróbki na 100% i to marnej jakości ) ma 99,8%pozytwnych komentarzy!!? Wynika to z tego, że ludzie nie mają porównania z oryginałem.

Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
bujakasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 16:49   #699
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Gdzieś w Internecie było jak odróżnić BB oryginał od podróbki po pudełkach i właściwościach =]

Co do nakładania: ja najpierw smaruje całą buźkę, aż będzie równomiernie rozprowadzony, potem wklepuje delikatnie. Nie widzę różnicy między efektem po smarowaniu, a po wklepaniu =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:46   #700
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej
A jaki BB polecacie do lekko przesuszonej, odwodnionej skóry, z rozszerzonymi porami i czasami wyskakującymi "niespodziankami". jednocześnie żeby był mocniej kryjący, bo mam przebarwienia po trądziku i miał bardzo jasne odcienie, bo mam mleczną białą cerę
Z góry dzięki... bo ja czytałam sporo, ale nie ogarniam tych wszystkich BB

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Aha i nie wiem czy było , ale polecam www.azjatyckibazar.com jeśli ktoś nie zna Sprzedaje je Polka, która mieszka w Singapurze, kosmetyki są na 100% oryginalne. Trzeba tylko łapać okazje Poza tym są dostępne inne cuda prosto z Azij ;P
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:42   #701
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewuszki spieszę podzielić się moimi wrażeniami
Jak do tej pory wiedziałam że lepiej jest wklepywać BB niż rozsmarowywać i ja bardziej rozsmarowywałam a później lekko wklepywałam krem. Natomiast po Waszych postach zdecydowałam ze dzisiaj tylko wklepię i wzięłam pierwszy lepszy BB jaki się nawinął czyli face shop oil free i efekt jest nieziemski!!klask i: widzę ogromną różnicę w wyglądzie siedzę i patrzę w lusterko i nie mogę się nadziwić jak pięknie to wygląda od jutra zaczynam tak robić z każdym BB jaki mam co ja bym bez Was zrobiła...
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 12:05   #702
agnes1410
Przyczajenie
 
Avatar agnes1410
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ile postów . Cóż poczytałam kilka stron, gdyż mam zamiar po raz pierwszy sięgnąć po BB cream. Mam cerę potrądzikową, tłustą. Na szczęście mam gładką cerę, ale z przebarwieniami i zastanawiam się czy BB cream zapewnią odpowiednie krycie? I możecie polecić najlepsze waszym zdaniem produkty do cery tłustej?
agnes1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:16   #703
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

poczytalas kilka stron? zygmus na poprzedniej stronie wypisala bb creamy do cery tlustej, czytajcie troche bo nie ma sensu pisac ciagle jednego i tego samego i ciagle o to samo pytac, kazdy krem na kazdego dziala inaczej wiec trzeba wyprobowac kilka bo nie ma idealnego kremu dla wszystkich
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:18   #704
agnes1410
Przyczajenie
 
Avatar agnes1410
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czytałam początek i środek wątku Tak czy inaczej dzięki za wskazówkę!
__________________
Zapraszam na mojego bloga. Recenzje dram i filmów azjatyckich.
agnes1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:48   #705
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

wejdz na watek zakupowy bb creamow, jesli chcesz kilka probek zygmus robi teraz rozbiorki wiec mozesz sie dolaczyc, lepiej najpierw kupic probki niz od razu cale opakowanie a pozniej zalowac
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:11   #706
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
wejdz na watek zakupowy bb creamow, jesli chcesz kilka probek zygmus robi teraz rozbiorki wiec mozesz sie dolaczyc, lepiej najpierw kupic probki niz od razu cale opakowanie a pozniej zalowac
Ja takze uważam że lepiej kupić najpierw próbki gdyż na każdej cerze BB cream zachowuje się inaczej.Po przeczytaniu wszystkich postów kupiłam pełnowymiarowe opakowanie misshy bo był on najpopularniejszy i to był najgorszy wybór z możliwych-niesamowicie mnie zapchał. Od tamtej pory kupuję na razie próbki i jeszcze żaden mi krzywdy nie zrobił ja nie mam tłustej cery ale widzę na sobie że the face shop oil free długo utrzymuje mat więc może i on by się sprawdził na tłustej
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:03   #707
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

czy ktos ma na zbyciu jakis bb cream? koniecznie w tubce moze go byc mało.
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:28   #708
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja takze uważam że lepiej kupić najpierw próbki gdyż na każdej cerze BB cream zachowuje się inaczej.Po przeczytaniu wszystkich postów kupiłam pełnowymiarowe opakowanie misshy bo był on najpopularniejszy i to był najgorszy wybór z możliwych-niesamowicie mnie zapchał. Od tamtej pory kupuję na razie próbki i jeszcze żaden mi krzywdy nie zrobił ja nie mam tłustej cery ale widzę na sobie że the face shop oil free długo utrzymuje mat więc może i on by się sprawdził na tłustej
Na mnie the face shop swiecil sie po 2 godzinach a mam bardzo tlusta cere i kolor mi nie pasuje niestety
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:48   #709
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez agnes1410 Pokaż wiadomość
Ile postów . Cóż poczytałam kilka stron, gdyż mam zamiar po raz pierwszy sięgnąć po BB cream. Mam cerę potrądzikową, tłustą. Na szczęście mam gładką cerę, ale z przebarwieniami i zastanawiam się czy BB cream zapewnią odpowiednie krycie? I możecie polecić najlepsze waszym zdaniem produkty do cery tłustej?
Mi na lato skóra wariuje i się świecę jak latarnia. Dla mnie na lato najlepszy jest dr. jart silver.
Nie świece się no i ładnie kryje.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 15:56   #710
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Mi na lato skóra wariuje i się świecę jak latarnia. Dla mnie na lato najlepszy jest dr. jart silver.
Nie świece się no i ładnie kryje.
Potwierdzam, że dr Jart Silver jest genialny, jednak dla mnie za ciężki żeby go nakładać na całą twarz - kojarzy mi się z ColorStay Revlona. Używam go jako korektora i na problematyczne partie twarzy (nos, broda) i w tej funkcji sprawdza się świetnie
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:44   #711
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ale ten dr jart to chyba jest jasny nie??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:47   #712
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
ale ten dr jart to chyba jest jasny nie??
Jasny, na co dzień używałam Revlona ColorStay 110 ivory i Bourjois Healthy Mix 51 i dla mnie jest idealny, chociaż ma trochę ziemisty kolor.
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 18:37   #713
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Coraz bardziej podoba mi się Purederm 3in1, owszem, jest odrobinę za ciemny ale to taki ładny żółtek, że różnica między twarzą a szyją jest naprawdę niewielka (musi się ładnie całkiem nieźle wtapiać), zresztą ja naturalnie mam twarz trochę ciemniejszą od szyi, niestety. Ale ma jeden minus - wcześniej pisałam, że brudzi, dzisiaj kiedy szłam do pracy był taki upał, że na twarzy byłam cała mokra, wyjęłam chusteczkę, żeby się trochę osuszyć i w tych miejscach, w których dotykałam nią twarzy, była pomarańczowa
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 18:55   #714
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

też dzisiaj miałam purederm 3 in1 przez cały dzień nic się nie zważył,przypudrowałam go ale żeby mat utrzymywał to nie, krycie dość dobre i się fajnie wtapia/przywiera do skóry ale jest jak dla mnie ohydnie żółty,całe szczęście że na twarzy trochę jaśnieje i traci na żółtości, bo to normalnie żółtko jaja musiałam szyję i dekolt posmarować ciemnym kremem tonującym z oriflame żeby zatuszować różnicę twarz/szyja
kolorystycznie Holika Clearing Petit i CC Cream mi pasuje. Fioletowy skin mi ciemnieje na twarzy z kolei(wszystkie inne mniej lub bardziej jaśnieją)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:18   #715
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
zazdraszaczam a który to taki szybki sprzedawca?:cwa niak-okulary:

accessorieswhole od niego przyszlo bardzo szybko, az sie zdziwilam i byly probeczki

on jest u mnie narazie na pierwszym miejscu w rankigu sprzedawcow




Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
lameczka zdjęcia zrobiłam w chwile po nałożeniu(nie przypudrowałam) i nie powiem błyszczałam się jak psu j...ca ale po wchłonięciu i przysypaniu dość długo trzyma mat,właściwie sam mat z drobinkami bez krycia. W małych ilościach stosuje go jako bazę

to moze jednak sie skusze tak na lato

a musze jeszcze wam powiedziec o innym sprzedawcy. Moze komus sie to samo przytafilo???

sprzedawca z top pozytywami: bigclothcraft
moja przesylka przyszla w woreczku foliowym, srebrnym co prawda...ale worek foliowy...i niestety cale pudelko bylo zgniecione...na szczescie nie zniszczyl sie bb. I PROBKI lobuz zadnej nie dal.....

ale bylam na niego zla dzis. A tyle pozytywow ma....

trafil lobuz jeden na czarna liste
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:33   #716
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
accessorieswhole od niego przyszlo bardzo szybko, az sie zdziwilam i byly probeczki

on jest u mnie narazie na pierwszym miejscu w rankigu sprzedawcow
Ten sprzedawca ma u mnie wielkiego plusa - kupiłam u niego bb, nie dopłaciłam za przesyłkę rejestrowaną i niestety zaginęła (ostatnio zaginęły mi 3 przesyłki - fatum jakieś), napisałam do niego maila, poprosił, żebym poczekała jeszcze tydzień, kiedy po tygodniu napisałam do niego, że niestety nic do mnie nie dotarło dostałam od niego wiadomość, że wysłał przedmiot jeszcze raz przesyłką rejestrowaną

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
sprzedawca z top pozytywami: bigclothcraft
moja przesylka przyszla w woreczku foliowym, srebrnym co prawda...ale worek foliowy...i niestety cale pudelko bylo zgniecione...na szczescie nie zniszczyl sie bb. I PROBKI lobuz zadnej nie dal.....

ale bylam na niego zla dzis. A tyle pozytywow ma....

trafil lobuz jeden na czarna liste
Ja tego sprzedawcę lubię, przesyłki od niego idą błyskawicznie a lekko zgniecione pudełko i brak próbek to dla mnie nie powód, żeby go wciągać na czarną listę
Większość przesyłek dostaję w takich szarych kopertach
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:39   #717
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Ja tego sprzedawcę lubię, przesyłki od niego idą błyskawicznie a lekko zgniecione pudełko i brak próbek to dla mnie nie powód, żeby go wciągać na czarną listę
Większość przesyłek dostaję w takich szarych kopertach

no ja mam wlasnie takie mile doswiadczenia, ze przesylka zawsze w kartoniku, chocby malutkim ale zawsze sztywnym i ladnie zapakowane...i choc jedna probeczka...nawet jak tego w aukcji nie ma napisane...a u niego w aukcji jest, ze bedzie probka...i nie ma...i miazga z pudelka....u mnie to juz na minus.

Sama sprzedawaje co jakis czas na ebayu i to jest podstawa...porzadnie zapakowane
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:44   #718
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
no ja mam wlasnie takie mile doswiadczenia, ze przesylka zawsze w kartoniku, chocby malutkim ale zawsze sztywnym i ladnie zapakowane...i choc jedna probeczka...nawet jak tego w aukcji nie ma napisane...a u niego w aukcji jest, ze bedzie probka...i nie ma...i miazga z pudelka....u mnie to juz na minus.

Sama sprzedawaje co jakis czas na ebayu i to jest podstawa...porzadnie zapakowane
Ja do tej pory (a kilka bb już kupiłam) tylko od zinopark dostałam w pudełku, wszystkie pozostałe były w szarych kopertach.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:00   #719
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Na mnie the face shop swiecil sie po 2 godzinach a mam bardzo tlusta cere i kolor mi nie pasuje niestety
A ja na koniec dnia nie mogłam się nadziwić-w ogóle mi się nie świecił, nawet lekkiego glow nie było aż szkoda mi było zmywać makijaż bo tak ładnie nadal wyglądała kolor rzeczywiście w opakowaniu nie zachęca bo taki szarawy ale śmiem twierdzić że najlepiej mi się wtopił w skórę

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez marrlen_n Pokaż wiadomość
czy ktos ma na zbyciu jakis bb cream? koniecznie w tubce moze go byc mało.
ja mam 10 ml mishha 13 w 20 ml opakowaniu
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:13   #720
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A ja na koniec dnia nie mogłam się nadziwić-w ogóle mi się nie świecił, nawet lekkiego glow nie było aż szkoda mi było zmywać makijaż bo tak ładnie nadal wyglądała kolor rzeczywiście w opakowaniu nie zachęca bo taki szarawy ale śmiem twierdzić że najlepiej mi się wtopił w skórę

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------


ja mam 10 ml mishha 13 w 20 ml opakowaniu

dzięki ale mishhe 21 mam w domu
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.