Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 12:53   #2761
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dla mnie w ogóle paranormal nie jest straszny



dzięki


mysle, ze mozesz


no no..podobno najwiekszy mowiła, że jest duzo wiecej kosmetyków niz w normalnych rossmanach, cąły dział ze zdrową żywnością, jest jakies centrum testowania kosmetyków i gabinet z zabiegami i jeszcze kącik kawowy mozna tam siedzieć od rana do wieczora
brzmi super czekam na relację

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
największy rossman w Europie? rób foty

jak nikt nie będzie chciał pójść do sama pojadę, nie pierwszy raz będę szła sama do kina
ja wstydziłabym się sama iść do kina także
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 12:59   #2762
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dla mnie w ogóle paranormal nie jest straszny

no no..podobno najwiekszy mowiła, że jest duzo wiecej kosmetyków niz w normalnych rossmanach, cąły dział ze zdrową żywnością, jest jakies centrum testowania kosmetyków i gabinet z zabiegami i jeszcze kącik kawowy mozna tam siedzieć od rana do wieczora
jedynka była kiepska, dwójka lepsza, zobaczę co z trójką

idealny rossman
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ja wstydziłabym się sama iść do kina także
czego tu się wstydzić?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:00   #2763
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
brzmi super czekam na relację

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------



ja wstydziłabym się sama iść do kina także
ok ok, jak wróce opowiem co i jak

ja byłam raz sama w kinie jakoś ze 2 lata temu, jak się pokłociliśmy z ex i musiałam czyms szybko mysli zajac zeby nie ześwirować
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:03   #2764
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jedynka była kiepska, dwójka lepsza, zobaczę co z trójką

idealny rossman

czego tu się wstydzić?
po prostu nie poszłabym sama do kina sama to sobie mogę obejrzeć w domu film kino to randka albo wypad ze znajomymi nie znam osoby która sama chodzi do kina tzn. już znam Ciebie

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ok ok, jak wróce opowiem co i jak

ja byłam raz sama w kinie jakoś ze 2 lata temu, jak się pokłociliśmy z ex i musiałam czyms szybko mysli zajac zeby nie ześwirować
ja poszłabym w takiej sytuacji na zakupy kino jeszcze bardziej by mi go przypominało
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:07   #2765
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

tak w lodzi to najwiekszy rossmanek w europie zazdraszam

chata ogarnieta
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:08   #2766
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
po prostu nie poszłabym sama do kina sama to sobie mogę obejrzeć w domu film kino to randka albo wypad ze znajomymi nie znam osoby która sama chodzi do kina tzn. już znam Ciebie

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



ja poszłabym w takiej sytuacji na zakupy kino jeszcze bardziej by mi go przypominało
a mi zakupy by bardziej przypominały, bo jak bym chodziła koło tych sklepow gdzie np wybieralismy koszule to by mi się przypominało a w kinie 2h zajecia mysli filmem
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:09   #2767
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
po prostu nie poszłabym sama do kina sama to sobie mogę obejrzeć w domu film kino to randka albo wypad ze znajomymi nie znam osoby która sama chodzi do kina tzn. już znam Ciebie
spoko
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 13:12   #2768
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
spoko
nikt nikomu nie zabrania chodzić samemu do kina i w inne miejsca co kto lubi ale mi chodziło tylko o to że dziwnie czułabym się idąc sama do kina, na basen a już nie wspomnę o wyjściu do clubu czy pubu

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak w lodzi to najwiekszy rossmanek w europie zazdraszam

chata ogarnieta
i kto pomyślałby że to w PL otworzą największego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:12   #2769
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ok Dziewczynki, zegnam sie i w droge mama bedzie prowadzić, ja jeszcze od tamtego wypadku nie siedziałam za kółkiem

do pozniej
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:14   #2770
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a mi zakupy by bardziej przypominały, bo jak bym chodziła koło tych sklepow gdzie np wybieralismy koszule to by mi się przypominało a w kinie 2h zajecia mysli filmem
też prawda ale ochoty na oglądanie filmu też nie miałabym w takiej sytuacji bardziej pomogłoby mi ze znajomymi ale każdy odreagowuje inaczej i ma takie prawo

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ok Dziewczynki, zegnam sie i w droge mama bedzie prowadzić, ja jeszcze od tamtego wypadku nie siedziałam za kółkiem

do pozniej
bezpiecznej drogi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:19   #2771
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nikt nikomu nie zabrania chodzić samemu do kina i w inne miejsca co kto lubi ale mi chodziło tylko o to że dziwnie czułabym się idąc sama do kina, na basen a już nie wspomnę o wyjściu do clubu czy pubu
do klubu czy pubu to też sama nie chodzę, ale na basen, do kina, do restauracji, na zakupy, pojechać do stadniny - nie mam problemu. Wolę sama niż kogoś ciągnąć jak się komuś nie chce iść to wolę jechać sama niż siedzieć w domu albo co gorsza słuchać marudzenia

książkę też lubię wyjść poczytać w parku

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ok Dziewczynki, zegnam sie i w droge mama bedzie prowadzić, ja jeszcze od tamtego wypadku nie siedziałam za kółkiem

do pozniej
udanej wyprawy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 13:28   #2772
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ok Dziewczynki, zegnam sie i w droge mama bedzie prowadzić, ja jeszcze od tamtego wypadku nie siedziałam za kółkiem

do pozniej
fajnego dnia

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

na zakupy tez wole chodzic sama kolezanki zazwyczaj marudza ze to nie a to tamto im sie nie podoba i zamiast sie skupic na ubraniu slucham marudzen i narzekan lubie jeszcze z siostra mlodsza wychodzic zawsze mi doradzi
ale kolezanki naprawde odpadaja gdybym ich sluchala chodzilabym gola i bosa

do kina nie chodze jakos wole ogladac film w domu moga byc znajomi lub tylko z tzjedyne wyjscia do kina to dla malego jak jakies nowe bajki wchodza zeby sprawic mu frajde

ksiazke tez lubie czytac w parku lub jak bywam latem na placu zabaw jak jestem w miescie w plale latem wiecej przebywamy poza miastem na lonie natury

znajomi to fajna sprawa na wyjscie razem do resto lub do klubu albo na poplotkowanie w domu

na silownie aerobik tez chodzilabym samana basen mam od tego rodzinke
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:29   #2773
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
do klubu czy pubu to też sama nie chodzę, ale na basen, do kina, do restauracji, na zakupy, pojechać do stadniny - nie mam problemu. Wolę sama niż kogoś ciągnąć jak się komuś nie chce iść to wolę jechać sama niż siedzieć w domu albo co gorsza słuchać marudzenia

książkę też lubię wyjść poczytać w parku

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------


udanej wyprawy
na szczęście u mnie zawsze jest ktoś chętny bez marudzenia na wypad do klubu, pubu, kina, restauracji, za miasto, na zakupy chociaż zakupy akurat wolę w pojedynkę albo z najlepszą kumpelą albo z mamą na basen to nie chodzę a zawsze ktoś mnie namawia ale jak nie umiem pływać to bezsensu na lagunę za to chętnie zima tuż tuż to będziemy pewnie teraz często takie wypady organizować albo na lodogryf
już zaczynają się wstępne plany na sylwestra
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:32   #2774
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
fajnego dnia

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

na zakupy tez wole chodzic sama kolezanki zazwyczaj marudza ze to nie a to tamto im sie nie podoba i zamiast sie skupic na ubraniu slucham marudzen i narzekan lubie jeszcze z siostra mlodsza wychodzic zawsze mi doradzi
ale kolezanki naprawde odpadaja gdybym ich sluchala chodzilabym gola i bosa

do kina nie chodze jakos wole ogladac film w domu moga byc znajomi lub tylko z tzjedyne wyjscia do kina to dla malego jak jakies nowe bajki wchodza zeby sprawic mu frajde

ksiazke tez lubie czytac w parku lub jak bywam latem na placu zabaw jak jestem w miescie w plale latem wiecej przebywamy poza miastem na lonie natury

znajomi to fajna sprawa na wyjscie razem do resto lub do klubu albo na poplotkowanie w domu

na silownie aerobik tez chodzilabym samana basen mam od tego rodzinke
ja na basen czasem chodzę z bratem albo tatą ale póki nie mam takiej swojej rodzinki, tj. męża, dzieciaków to najczęściej sama chodzę, bo i tak tylko pływam w jedną i w drugą stronę, bez przerwy, więc nie ma kiedy pogadać, na co mi wtedy znajomi

do restauracji często wychodzę ze znajomymi, ale jak muszę zjeść coś sama na mieście to też nie mam z tym problemu

aaaaale mam dzisiaj mięciutkie włoski tylko już bym pofarbowała, a to dopiero 2 tygodnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:34   #2775
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
fajnego dnia

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

na zakupy tez wole chodzic sama kolezanki zazwyczaj marudza ze to nie a to tamto im sie nie podoba i zamiast sie skupic na ubraniu slucham marudzen i narzekan lubie jeszcze z siostra mlodsza wychodzic zawsze mi doradzi
ale kolezanki naprawde odpadaja gdybym ich sluchala chodzilabym gola i bosa

do kina nie chodze jakos wole ogladac film w domu moga byc znajomi lub tylko z tzjedyne wyjscia do kina to dla malego jak jakies nowe bajki wchodza zeby sprawic mu frajde

ksiazke tez lubie czytac w parku lub jak bywam latem na placu zabaw jak jestem w miescie w plale latem wiecej przebywamy poza miastem na lonie natury

znajomi to fajna sprawa na wyjscie razem do resto lub do klubu albo na poplotkowanie w domu

na silownie aerobik tez chodzilabym samana basen mam od tego rodzinke
dokładnie z koleżankami na zakupy nie ma co, niektóre to z zazdrości będą gadać że nie podoba im się że źle bo same chciałyby ale kasy nie mają
książka na łonie natury bardzo fajnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:35   #2776
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na szczęście u mnie zawsze jest ktoś chętny bez marudzenia na wypad do klubu, pubu, kina, restauracji, za miasto, na zakupy chociaż zakupy akurat wolę w pojedynkę albo z najlepszą kumpelą albo z mamą na basen to nie chodzę a zawsze ktoś mnie namawia ale jak nie umiem pływać to bezsensu na lagunę za to chętnie zima tuż tuż to będziemy pewnie teraz często takie wypady organizować albo na lodogryf
już zaczynają się wstępne plany na sylwestra
no u mnie niestety towarzystwo się rozjechało, więc sobie radzę
ale na Sylwestra też już są plany miesiąc temu już w sumie były na zarezerwowanie odpowiedniej sali...

a tak w ogóle to rodzinka z Niemiec zaproponowała mi, żebym przyjechała do nich na jakiś czas i coraz bardziej myślę, żeby się tam wynieść...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:39   #2777
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no u mnie niestety towarzystwo się rozjechało, więc sobie radzę
ale na Sylwestra też już są plany miesiąc temu już w sumie były na zarezerwowanie odpowiedniej sali...

a tak w ogóle to rodzinka z Niemiec zaproponowała mi, żebym przyjechała do nich na jakiś czas i coraz bardziej myślę, żeby się tam wynieść...
rozumiem u mnie niektórzy też porozjeżdżali się ale są inni
mam wrażenie Kitka że jesteś typem samotnika ale mogę się mylić oczywiście bo znamy się tylko wirtualnie
jak nic nie trzyma Cię u siebie w mieście to jedź
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:40   #2778
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie z koleżankami na zakupy nie ma co, niektóre to z zazdrości będą gadać że nie podoba im się że źle bo same chciałyby ale kasy nie mają
książka na łonie natury bardzo fajnie
tak na lonie natury bo tz ma dom poza miastem wlasnie tam jest cala nasza zwierzyna oczywiscie pod opieka
dlatego maly sobie hasa po podworku do woli a ja na lezaku oddaje sie ksiazkom
lato w miescie jakos mi sie nie widzi kiedy mamy ochote na rozrywke robimy nocnego grilla i zapraszamy znajomych atrakcji innych tez nie brak bo niedaleko mamy mazury
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:43   #2779
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak na lonie natury bo tz ma dom poza miastem wlasnie tam jest cala nasza zwierzyna oczywiscie pod opieka
dlatego maly sobie hasa po podworku do woli a ja na lezaku oddaje sie ksiazkom
lato w miescie jakos mi sie nie widzi kiedy mamy ochote na rozrywke robimy nocnego grilla i zapraszamy znajomych atrakcji innych tez nie brak bo niedaleko mamy mazury
fajnie mi tak samo lato w mieście nie widzi się dlatego często jeżdżę do babci na wieś
fajny klimat, jeziorko też ogniska, grill i zimą spędzam tam święta
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 13:49   #2780
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no u mnie niestety towarzystwo się rozjechało, więc sobie radzę
ale na Sylwestra też już są plany miesiąc temu już w sumie były na zarezerwowanie odpowiedniej sali...

a tak w ogóle to rodzinka z Niemiec zaproponowała mi, żebym przyjechała do nich na jakiś czas i coraz bardziej myślę, żeby się tam wynieść...
z moich obserwacji wynika ze moglabys juz miec swoja rodzinke

a tak wogole znajomi zmieniaja sie ..my na poczatku jak nie mielismy dziecka mielismy innych znajomych ..teraz znajomych dobieramy pod katem dzieci bo jednak fajnie jak dorosli zajmuja sie soba a dzieci soba...korzystnie dla 2 stron
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:02   #2781
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
rozumiem u mnie niektórzy też porozjeżdżali się ale są inni
mam wrażenie Kitka że jesteś typem samotnika ale mogę się mylić oczywiście bo znamy się tylko wirtualnie
jak nic nie trzyma Cię u siebie w mieście to jedź
może tak się wydaje, teraz na pewno potrzebuję trochę samotności, żeby się poukładać po rozstaniu

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
z moich obserwacji wynika ze moglabys juz miec swoja rodzinke

a tak wogole znajomi zmieniaja sie ..my na poczatku jak nie mielismy dziecka mielismy innych znajomych ..teraz znajomych dobieramy pod katem dzieci bo jednak fajnie jak dorosli zajmuja sie soba a dzieci soba...korzystnie dla 2 stron
o, a po czym to poznajesz?

trochę sobie ostatnio myślałam i do różnych wniosków doszłam... może i bym mogła już zakładać rodzinę, ale straaasznie bałabym się odpowiedzialności za dziecko jak idę do przyjaciół, którzy mają rocznego synka to siedzę tylko przy nim, cały czas za nim chodzę i patrzę, żeby tylko sobie nic nie zrobił, nigdzie nie wlazł, nie przewrócił się... nawet oni tak się nie przejmują
więc obawiam się, że jakbym została teraz matką to chyba bym oszalała na punkcie dzieciaka, ale nie wiem czy w dobrym znaczeniu tego słowa

a znajomi pewnie, że się "wymieniają". Dobrze czułam się wśród swoich, fajnie było/jest pójść na imprezę, ale to wszystko bo oprócz imprezowania ja mam jakieś swoje zajęcia, hobby, a oni nic i po czasie nawet nie ma o czym porozmawiać

wyjechałabym stąd naprawdę, potrzebuję zmiany
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:06   #2782
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja wiem czy wrozka?
ale od malego mam takie cos ze jak bardzo na cos czekam i sni mi sie to potem dzieje sie w realu np. zawsze gdy w nocy sni mi sie tata to ns dnia dzwoni do mnie
chwile przed wlaczeniem nieszczesnej pralki przemknelo mi przez mysl-chyba sie nie popsuje? i bach! chuj ją strzelil
cala rodzina sie ze mnie smieje ze ja to jasnowidz
Hohoh znam to Ja mam taki dziwny nie fart albo i fart, że jak sobie o kimś pomyślę, np. o ojcu, byłym, czy koleżance to ją spotykam albo dzwoni Nie zawsze się to sprawdza, ale bardzo często!


Dodaję foto swojego bizona na głowie. Już nie mogę się doczekać, kiedy go zgładzę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (33,2 KB, 36 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-10-22 o 14:07
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:10   #2783
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dodaję foto swojego bizona na głowie. Już nie mogę się doczekać, kiedy go zgładzę!
ja mam mniejszego, a już też nie mogę się doczekać

a wiecie z tym jasnowidzeniem to ja mam tak, że w noc poprzedzającą dostanie @, śni mi się właśnie, że ją mam i to taką obfitą, że szok od kilku lat tak mam, to jest dziwne
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:24   #2784
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Lady
Ja wolę sama chodzić na basen niż z kimś
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:29   #2785
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lady
Ja wolę sama chodzić na basen niż z kimś
ja na basen nie chodzę ale na lagunę to z kimś najlepiej jak dużo znajomych bo to fajna zabawa
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:30   #2786
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam mniejszego, a już też nie mogę się doczekać

a wiecie z tym jasnowidzeniem to ja mam tak, że w noc poprzedzającą dostanie @, śni mi się właśnie, że ją mam i to taką obfitą, że szok od kilku lat tak mam, to jest dziwne
Hu, ja też już bym chciała, ale odkąd ścięłam włosy to boję się cokolwiek złego na nie nakładać Dreszcze mnie przechodzą, gdy myślę o rozdwojonych lub kruszących się końcówkach!

Hahaha co do snów to jak byłam mała miałam tak, że śniło mi się że idę do łazienki zrobić siusiu. Czułam każdy szczegół zimną podłogę, kibelek... tyle że potem się okazywało, że robiłam w łóżko
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:31   #2787
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Hejo lasencje dzis u mojego tż rocznica ślubu jego rodziców 25 lat!! i zrobiłam z tej okazji fryza z doczepami lukajcie

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
a ile wody dodać do 60 ml farby i 120 ml oxy?
i czy moglybyscie mi dokladnie opisac na czym polega malaksowanie? bo gdzies wyczytalam ze najpierw masowac wlosy bez dodatku wody a po 5min dodac troche wody a gdzie indziej ze odrazu nalezy dodac wody.



o kurcze to mnie przestraszylas, a jaki masz naturalny kolor i jakiego oxy uzylas?
już asia ci napisała i dobrze bo ja nie wiem , a malaksowanie też już wiesz

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hohoh znam to Ja mam taki dziwny nie fart albo i fart, że jak sobie o kimś pomyślę, np. o ojcu, byłym, czy koleżance to ją spotykam albo dzwoni Nie zawsze się to sprawdza, ale bardzo często!


Dodaję foto swojego bizona na głowie. Już nie mogę się doczekać, kiedy go zgładzę!
o duży, a ilu tygodniowy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0967.jpg (80,2 KB, 57 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:32   #2788
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja na basen nie chodzę ale na lagunę to z kimś najlepiej jak dużo znajomych bo to fajna zabawa
To zazdroszczę.
Ja jakaś aspołeczna jestem. Gdy z kimś za długo przebywam to się męczę jego towarzystwem. A już w ogóle wkurzają mnie ludzie, którzy milczenie uważają za coś dziwnego. I wolę wiele rzeczy robić sama niż w towarzystwie.
A moją najlepszą i najbardziej wkurzającą przyjaciółką jest mama
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:32   #2789
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejo lasencje dzis u mojego tż rocznica ślubu jego rodziców 25 lat!! i zrobiłam z tej okazji fryza z doczepami lukajcie



już asia ci napisała i dobrze bo ja nie wiem , a malaksowanie też już wiesz



o duży, a ilu tygodniowy?
ładny fryz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:33   #2790
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
może tak się wydaje, teraz na pewno potrzebuję trochę samotności, żeby się poukładać po rozstaniu

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------


o, a po czym to poznajesz?

trochę sobie ostatnio myślałam i do różnych wniosków doszłam... może i bym mogła już zakładać rodzinę, ale straaasznie bałabym się odpowiedzialności za dziecko jak idę do przyjaciół, którzy mają rocznego synka to siedzę tylko przy nim, cały czas za nim chodzę i patrzę, żeby tylko sobie nic nie zrobił, nigdzie nie wlazł, nie przewrócił się... nawet oni tak się nie przejmują
więc obawiam się, że jakbym została teraz matką to chyba bym oszalała na punkcie dzieciaka, ale nie wiem czy w dobrym znaczeniu tego słowa

a znajomi pewnie, że się "wymieniają". Dobrze czułam się wśród swoich, fajnie było/jest pójść na imprezę, ale to wszystko bo oprócz imprezowania ja mam jakieś swoje zajęcia, hobby, a oni nic i po czasie nawet nie ma o czym porozmawiać

wyjechałabym stąd naprawdę, potrzebuję zmiany
no wlasnie po tym to poznaje wyczuwam przez neta..ze tobie tak naprawde nie w glowie juz imprezowanie jestes spokojniejsza niz wiekszosc tu ..odpowiedzialna spokojna rozwazna...jakby starsza umyslem od swoich rowiesnikow
ja jak nie mialam dziecka to wogole do nich nie podchodzilam a jak znajoma dala mi potrzymac swego kilkumiesiecznego synka na kolanach to trzymalam go jak kolek jakis to nie ma znaczenia jaki kto ma stosunek do dzieci bo to sie zmieni po urodzeniu swego dziecka...
na jakis czas mozna sprobowac wyjechac nigdy niewiadomo kto na ciebie tam moze czekacduzo ludzi poznaje sie wlasnie za granicamozna poznac kogos ciekawego z pasjami

ja sie zbieram bo tz jedzie i wychodzimy ....takze wpadne przelotem moze dzis moze jutro az niewiem

a i na koniec moje dzisiejsze fale niestety....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosyy.jpg (20,2 KB, 48 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-10-22 o 14:36
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.