Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-03, 11:40   #31
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szorstka skóra na posladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez saint_molly Pokaż wiadomość
Muszę spróbować z tym peelingiem kawowym, bo żadne nawilżanie, natłuszczanie i masaże z oliwką nie dają efektu. BAardzo dużo siedzę i stan mojej skóry woła o pomstę. Słyszałam coś, że dobry efekt daje maseczka na pośladki z oliwki, miodu i soku z cytryny - owinąć to folią spożywczą i na godzinę do łóżka. Ale brzmi jak voodoo, więc nie próbowałam - zwłaszcza, że nie znam nikogo, kto by tego próbował - każdy tylko mówi, że podobno pomaga. Jacyś chętni do eksperymentowania? :-D
Witaj saint_molly-jesli chodzi o maseczki-to znam jedną z kawy-to jest jedna rewelacyjna na cellulit-2 łyzki kawy rozpuszczalnej,2 cynamonu,2 imbiru mielonego,2 oliwy z oliwek,2 spirytusu,2 kakao.Dodać troszke wody by uzyskac mase-taką nie za żadką,nie za gęstą.Nałożyc na posladki i uda,owinąc folią spożywczą,ja zakładam jeszcze rajstopy na to,flanelowe spodnie od pizamki i owijam sie kocem.Ponieważ rozgrzewa bardzo-mysle ze bedzie ona niedobra dla osób o pękających naczynkach.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 12:22   #32
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Dziękuje Mariposso za informację-mogłabyś mi uprościc troszeczkę życie i napisać jakąś nazwę takiej maści.Moja osiedlowa aptekara jest niezbyt fajną babką i boję się że da mi coś złego Wolę rzucić jej konkretnie nazwę niż zdać się na jej wiedzę i humor
To jest poprostu: Maść z witaminą A. Tak się nazywa i kosztuje ok.2zl tak jak pisalam, to jest dosc tluste, wiec moze lepiej na noc sie nia smaruj...no chyba ze znajdziesz inne kremy/masci do takiej skory (juz takie typowe preparaty) no i sol gruboziarnista tez by sobie dobrze bylo gdzies zakupic
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 12:32   #33
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
To jest poprostu: Maść z witaminą A. Tak się nazywa i kosztuje ok.2zl tak jak pisalam, to jest dosc tluste, wiec moze lepiej na noc sie nia smaruj...no chyba ze znajdziesz inne kremy/masci do takiej skory (juz takie typowe preparaty) no i sol gruboziarnista tez by sobie dobrze bylo gdzies zakupic
pozdrawiam
Dziekuję
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 15:23   #34
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: Szorstka skóra na posladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Dziewuszki bądzcie koleżankami i napiszcie jak na wasze ciałka działa to krochmalowe cudo
Aha! i jeszcze warto niezbyt dokładnie się spłukać i pozostawić wilgoć do wyschnięcia, wtedy na ciele zostaje leciutka "pudrowa" warstwa
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 15:04   #35
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

oczywisce peelingi i szorska gabeczka. zdecydowanie musisz smarowac balsamami a mozesz takze preparatami antycelulitowymi ktore ujedrniaja skore swietny jest z serii SLIMLINE intensywnie wyszczuplajacy
aguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 15:17   #36
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

jezeli masz "gesia skore" na dolnej czesci posladkow, to pewnie masz podobnie na ramionach, peelingi i natluszczanie moga pomoc, ale tych wyczuwalnych dotykiem krosteczek nie wyeliminuja, nie ma sie co łudzic niestety, na te schorzenie to tylko silne zluszczanie(mocznik 30%)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 15:30   #37
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Też polecam krem z dość wysoką zawartością mocznika, nic innego nie zadziała.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 00:58   #38
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

oo ja tez mam taka gęsia skórke.Ale odkad pamietam,myslalam ze na to nie ma rady.A tu prosze nawet gdzies mi sie tu 2 tubki wit.A poniewieraja.Zaraz zastosuje
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 09:53   #39
seti85
Zadomowienie
 
Avatar seti85
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
GG do seti85
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

co do peelingów oczywiście sól bo ona wysusza i dobrze stosować ją przy takich zmianach (cukier raczej nadaje sie do miejsc gdzie skóra jest gładka ale wysuszona bo tam sól moze tylko pogorszyć stan skóry - jeszcze bardziej ją wysuszając)
rewelacyjne jest smarowanie wit A+E (rozdusić kapsułke i ten olejek wsmarować w skóre, ale troszke tego trzeba więc sposób mao ekonomiczny) ja dodawałam po 2 rozduszone kapsułki do oliweczki dla dzieci i myśle że to już dużo pomaga
moja siostra stosowała kiedyś taką jakby maseczke wygladzającą (ciepłe mleko wymiwszac z mąką ziemniaczaną na taką papkę nie za gęstą ani za rzadką i to nałożyć i trzymać 15-30 min - skóra jest po tym odmieniona - taki substytut krochmalu ale o silniejszym działaniu
można tez wypróbować maseczke z ubitych białek z odrobiną soku z cytryny chociaz jak dla mnie to ona super działa na twarzy ale na innych partiach ciała mi nie pomogła (siostra twierdzi inaczej)
może to zależy od skóry
seti85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 11:49   #40
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
oo ja tez mam taka gęsia skórke.Ale odkad pamietam,myslalam ze na to nie ma rady.A tu prosze nawet gdzies mi sie tu 2 tubki wit.A poniewieraja.Zaraz zastosuje

Bo jakiegoś super sposobu na to nie ma. Działają tylko kremy, balsamy z mocznikiem.

Peelingi, mocne nawilżanie, olejki to tylko dodatek do pielęgnacji.
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2009-03-14 o 20:27
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 12:09   #41
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Ja radze sobie szorstka strona gąbki i oliwka HiPP. Mi pomaga
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 12:12   #42
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

a wiecie ze ta masc mi ciut pomogla?A uzylam dopiero raz na noc.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 13:54   #43
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

no-to juz zaopatrzyłam sie w masc z vitaminą c.Mam pytanie odnosnie vit.e-poniewaz mam ja w kroplach a gdzies-tradycyjnie nie pamietam gdzie-,,obiło ,,mi sie o uszy-zeby skóra wchłoneła wit e-potrzebuje do tego tłuszczu czy czegos tam.Wiecie moze cos na ten temat???i jeszcze jedno pytanie-o co chodzi z tym stęzeniem mocznika????skad wy to bierzecie i jak stosujecie?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 14:09   #44
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno pytanie-o co chodzi z tym stęzeniem mocznika????skad wy to bierzecie i jak stosujecie?
Są kremy z mocznikiem, o różnych stężeniach np. Xerial SVR /im wyższa cyferka, tym większe stężenie mocznika/ http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...gdzie=produkty,
Keranorm http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11113 , ostatnio Oceanic też coś wypuścił, chyba w linii Ocerin.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 14:32   #45
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Bo jakiegoś super sposobu na to nie ma. Sama mam ją prawie na całym ciele, działają tylko kremy, balsamy z mocznikiem.

Peelingi, mocne nawilżanie, olejki to tylko dodatek do pielęgnacji.
podpisuje sie (niestety)z wszystkim co napisalas mam takie cos od zawsze, pamietam, ze mama gdzies wyczytala, ze krochmal pomoze na te krosteczki, nalala do duzej miski goracej wody, dala krochmal i kazala mi moczyc w tym nogi i oblewac je tą wodą, nie pamietam czy cos pomoglo, bylam mala dziewczynka i powiedzialam ze to glupie i nie chce zadnego moczenia nog, ale mama twierdzila, ze wlasnie krochmal poprawial stan mojej skory



mysle, ze te metody dzialaja, gdy ktoras po prostu sie "zapusci" ze sie tak wyraze i dlatego posladki nie sa gladkie, taki stan mozna szybko naprawic, bez drogich srodkow, ale autorka wątku sama napisala, ze probowala wielu metod, wiec pewnie cierpi na to samo co ja i Rzastin


Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Są kremy z mocznikiem, o różnych stężeniach np. Xerial SVR /im wyższa cyferka, tym większe stężenie mocznika/ http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...gdzie=produkty,
Keranorm http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11113 , ostatnio Oceanic też coś wypuścił, chyba w linii Ocerin.


mocznik 20% nie dzialal u mnie, skora byla nawilzona, ale krostki byly wyczuwalne tak samo, no moze na ramionach nastapila poprawa, mialam jedna tubke mocznika 30%, wlasnie firmy oceanic(oxeril 30) to tanszy odpowiednik xerialu 30, czulam ze dzialal, lekkie szczypanie, skora zaczela sie luszczyc i wygladzac, ale zupelnie gladka nie jest, teraz probuje kwasu salicylowego w mocniejszym stezeniu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 11:52   #46
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Zwlekałam troche z odpowiedzią poniewaz chciałam wypróbowac wasze rade i tak:
-moj problem znikł w 90% po zastosowaniu witaminy A w kremie(tak na marginesie pieknie pachnie ta masc z oceanika)
-stosowanie peelingów solnych tez przyniosło rezultat
- z wymianki bede miała okazje wypróbowac oxerin z mocznikiem 30%-Oceanica-wiec napewno napisze jak on sobie poradzi z pozostałosciami.
Mam pytanie odnosne stosowania mocznika na stopy-podobno swietnie radzi sobie ze zrogowaciała skóra..wiecie cos na ten temat?I czy nalezy uzyc najwyzszych stężeń-no bo przeciez skóra na stopach jest grubsza.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 15:31   #47
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Zwlekałam troche z odpowiedzią poniewaz chciałam wypróbowac wasze rade i tak:
-moj problem znikł w 90% po zastosowaniu witaminy A w kremie(tak na marginesie pieknie pachnie ta masc z oceanika)
-stosowanie peelingów solnych tez przyniosło rezultat
- z wymianki bede miała okazje wypróbowac oxerin z mocznikiem 30%-Oceanica-wiec napewno napisze jak on sobie poradzi z pozostałosciami.
Mam pytanie odnosne stosowania mocznika na stopy-podobno swietnie radzi sobie ze zrogowaciała skóra..wiecie cos na ten temat?I czy nalezy uzyc najwyzszych stężeń-no bo przeciez skóra na stopach jest grubsza.
to super, że już jest poprawa. co do maści z mocznikiem na stopy to steżenie jest różne - im bardziej gruba i szorstka skóra tym mocnejsze stężenie (ok 20% do 50%). tylko lepiej zacząć z mniejszym stężeniem, bo możesz sobue za mocno złuszczyć skórę na stopach.
A co do pośladków to dodam jeszcze kilka słów. Ja mam to samo na pośladkach co Ty. Mam rogowacenie okołomieszkowe skóry i to na całych udach, rękach i właśnie pośladkach. Z nogami i pupą już się uporałam - stosuję maść robioną z apteki na receptę. To maść z mocznikiem - steżenie 20%. Na ręce niestety jest trochę za słaba i będę musiała iść po receptę na silniejszą. ale nogi i pupa są po niej idealnie gładkie, nawilżone. Normalnie skóra jak u niemowlaczka. te maści z mocznikiem są praktycznie najlepsze na takie problemy
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 19:13   #48
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez enigma1985 Pokaż wiadomość
to super, że już jest poprawa. co do maści z mocznikiem na stopy to steżenie jest różne - im bardziej gruba i szorstka skóra tym mocnejsze stężenie (ok 20% do 50%). tylko lepiej zacząć z mniejszym stężeniem, bo możesz sobue za mocno złuszczyć skórę na stopach.
A co do pośladków to dodam jeszcze kilka słów. Ja mam to samo na pośladkach co Ty. Mam rogowacenie okołomieszkowe skóry i to na całych udach, rękach i właśnie pośladkach. Z nogami i pupą już się uporałam - stosuję maść robioną z apteki na receptę. To maść z mocznikiem - steżenie 20%. Na ręce niestety jest trochę za słaba i będę musiała iść po receptę na silniejszą. ale nogi i pupa są po niej idealnie gładkie, nawilżone. Normalnie skóra jak u niemowlaczka. te maści z mocznikiem są praktycznie najlepsze na takie problemy
No to w takim razie nic mi nie pozostaje tylko zacząc próbe z mocznikiem
Jeszcze mam pyt.dotyczące stóp-czy jak potraktuje sie je mocznikiem i skóra zacznie sie łuszczyć-czy mozna tą skóre pozniej peelingować??Nie podrazni sie??Zycze szybkiego uporania sie z problemem..
Rany jak fajnie że wizaż istnieje.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 19:30   #49
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
No to w takim razie nic mi nie pozostaje tylko zacząc próbe z mocznikiem
Jeszcze mam pyt.dotyczące stóp-czy jak potraktuje sie je mocznikiem i skóra zacznie sie łuszczyć-czy mozna tą skóre pozniej peelingować??Nie podrazni sie??Zycze szybkiego uporania sie z problemem..
Rany jak fajnie że wizaż istnieje.
wizaż to dla mnie błogosławieństwo
a co do peelingu - używaj kilka dni (ok. tydzień, półtora) jakiś krem z mocznikiem (steżenie ok 30% na początek powinno być odpowiednie) a następnie w czasie kąpieli po namoczeniu nóg użyj pumeksu. złuszczona zgrubiała skóra powinna zejsć całkiem. jeśli jeszcze bęą jakieś zgrubienia to śmiało mozesz robić peeling. jednak jeśli stężenie mocznika w kremie będzie silniejsze to musiasz uważać na podrażnienia (ciężko określić czy u Ciebie sam krem wystarczy bo każdy innaczej reaguje). Jeśli masz naprawdę mocno zgrubiałą skórę stóp to spróbuj ten Xerial. Ma on bardzo duze stężenie mocznika, poczytaj recenzje i sama ocenisz czy będzie odpowiedni
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 19:54   #50
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
No to w takim razie nic mi nie pozostaje tylko zacząc próbe z mocznikiem
Jeszcze mam pyt.dotyczące stóp-czy jak potraktuje sie je mocznikiem i skóra zacznie sie łuszczyć-czy mozna tą skóre pozniej peelingować??Nie podrazni sie??Zycze szybkiego uporania sie z problemem..
Rany jak fajnie że wizaż istnieje.
sprobuj najpierw masci zluszczajacej z kwasem salicylowym kosztuje do 3 zl, roznica cenowa jest wg mnie powalajaca
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:08   #51
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Szorstka skóra na posladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Ja polecam peeling cukrem. Jest bardzo dobry na cellulit, ścieranie martwego naskórka i wogóle cudo Pod warunkiem że po peelingu wetrzemy w skórę balsam, to ciałko będzie gładziutkie jak pupa niemowlaka
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:25   #52
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez enigma1985 Pokaż wiadomość
wizaż to dla mnie błogosławieństwo
a co do peelingu - używaj kilka dni (ok. tydzień, półtora) jakiś krem z mocznikiem (steżenie ok 30% na początek powinno być odpowiednie) a następnie w czasie kąpieli po namoczeniu nóg użyj pumeksu. złuszczona zgrubiała skóra powinna zejsć całkiem. jeśli jeszcze bęą jakieś zgrubienia to śmiało mozesz robić peeling. jednak jeśli stężenie mocznika w kremie będzie silniejsze to musiasz uważać na podrażnienia (ciężko określić czy u Ciebie sam krem wystarczy bo każdy innaczej reaguje). Jeśli masz naprawdę mocno zgrubiałą skórę stóp to spróbuj ten Xerial. Ma on bardzo duze stężenie mocznika, poczytaj recenzje i sama ocenisz czy będzie odpowiedni
Dziekuję słonce....
I kto to powiedział że kobieta kobiecie nieżyczliwa???
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:27   #53
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szorstka skóra na posladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Ja polecam peeling cukrem. Jest bardzo dobry na cellulit, ścieranie martwego naskórka i wogóle cudo Pod warunkiem że po peelingu wetrzemy w skórę balsam, to ciałko będzie gładziutkie jak pupa niemowlaka
Juz tutaj pisałysmy o peelingach i dziewczyny twierdza ze lepiej solny niz cukrowy
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:19   #54
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Dziekuję słonce....
I kto to powiedział że kobieta kobiecie nieżyczliwa???
<hihihihi>
pewnie jakiś facet
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:33   #55
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez enigma1985 Pokaż wiadomość
<hihihihi>
pewnie jakiś facet

Pewnie tak
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 21:25   #56
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Jak dla mnie to solny za bardzo wysusza, ale..-że tak powiem- róbta co chceta :P
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:18   #57
fryderyka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 23
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Masło kakaowe jest świetne!

Edytowane przez fryderyka89
Czas edycji: 2010-09-27 o 08:50
fryderyka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 14:12   #58
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

tez mam cos takiego no nie da rady inczej trzba regularne peelingi+balsam albo oliwka masaże rękawicą sizalową
krem z mocznikiem
ktoraś z was pisała ze solarium pomaga tak to prawda ja akurat nie chodze ale np.słonko w lato pomaga jak sie opalałam
a co sądzicie o peelingu z soli do kąpieli takiej kolorowej?moze byc?
ja jak dotąd robiłam z cukru albo z kawy
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 05:39   #59
gotfrydka
Raczkowanie
 
Avatar gotfrydka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 95
GG do gotfrydka
Dot.: Szorstka skóra na pośladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

ja niestety też mam ten problem, czerwone kstosteczki na rękach, nogach i pupie. wstydziłam sie tego od zawsze...

kremu z mocznikiem nie lubię. Stosowałam go do stóp żeby były dobrze nawilzone i piekty nie pekały. efekt miałąm taki ze nogi pociły się niemiłosiernie i brzydko pachniały...

pomagaja mi peelingi a najlepiej kawowy zmieszany z oliwa z oliwek. a potem ejszcze wcieram olek kokosowy (naturalny, nierafinowany!!) i uważam ze on najlepiej mi pomaga ze wszystkich!
gotfrydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 10:41   #60
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Szorstka skóra na posladkach-znacie sposoby na pozbycie się?

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny Co do peelingu kawowego to znam i stosuje regularnie,tak samo jak cukrowy z przepisu z wizazu.Oliwke używam od kilku lat-moj KWC nawilzania.własnie chodzi o to że gdzies na jakims forum przeczytałam,ze jest to jakies tam własnie zrogowacenie-jak gęsia skórka na która trzeba stosowac jakis krem specjalistyczny-którego nazwy nie pamiętam i zetknęłam sie z jego nazwą tylko wtedy.Myślałam że może któraś z Was bedzie wiedziała o co chodzi.A musze dodac -ze taka własnie skóre mam tylko na dole posladka-reszta jest ok..hmmm..dziwnie zabrzmiało

mam dokładnie tak samo na dole pośladków ostra gesia skóra,peelingi,kremy,syre nka nic nie pomaga
chyba trzeba do dermatologa,niby nic takiego a wkurza chce gładka skóre i koniec,ale dobrze ze tylko na posladkach
z tego co wiem to rogowacenie moze wystepowac na udach,rekach itd
niedlugo lato trzeba pupe na slonce wystawiac,pomaga
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.

Edytowane przez Śnieżka
Czas edycji: 2012-04-01 o 10:42
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.