Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-13, 18:25   #4471
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hej, mam pytanie, czy coś z obecnej, dość skromnej oferty Pixie nada się do cery tłustej? Głównie zależy mi na macie, a nie na kryciu.
Miałam kiedyś minerałki Pixie, ale to bylo bardzo dawno temu i sporo się pozmienialo z tego co widzę...
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:59   #4472
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie, czy coś z obecnej, dość skromnej oferty Pixie nada się do cery tłustej? Głównie zależy mi na macie, a nie na kryciu.
Miałam kiedyś minerałki Pixie, ale to bylo bardzo dawno temu i sporo się pozmienialo z tego co widzę...
Jeśli chodzi o podkład to moim zdaniem nie znajdziesz... Po nałożeniu obecnie dostępnej formuły musiałam matowić skórę po około godzinie. Wiem że nie można uogólniać, ale widzę że kilka innych osób na KWC też skarżyło się na szybkie świecenie.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 22:12   #4473
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Nie wiecie, czy gdzies jeszcze dostanę Natural Finish, nie próbki, tylko w woreczku, albo biga?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 19:44   #4474
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja tez juz ostatnio zaczelam sie niecierpliwic, ze podklady tak dlugo nie sa przywracane do sprzedazy, napisalam do Pixie na facebooku i tez dostalam info ze za ok 2 miesiace powinny byc juz w sprzedazy. Mi sie juz dawno skonczylo ostatnie opakowanie, kupilam bare minerals...dramat po prostu 120 zl wywalone w bloto. Potem EDM, to samo - tynk i ten obrzydliwy skladnik lauryl lysine czy jakos tak? potem kupilam bare mineral faced, jest ok, krycie ma niezle, dzisiaj zamowilam probki Amilie. Wszystkie te podklady ktore wymienilam maja jedna wspolna ceche: rozprowadzają sie po twarzy tak tępo i nieprzyjemnie ze szok...nie moge sie do tego przyzwyczaic. Pozatym okropnie przesuszaja mi cere..chociaz jest mieszana, to tak ja wysuszyly, ze cera zaczela sie bronic, wytwarzac wiecej sebum i pojawily sie wypryski. Wiem ze np Amilie to takie 100% prawdziwe mineraly, ale kolory to jakis dramat. Tonacja golden to ma byc golden? wszystko albo pomarancz, albo róż. Z pixie uzywalam titania4, lekko zóltawy, zlocisty i troche oliwkowych tonow. Moja cera raczej potrzebuje dodatkowych substancji pielegnujacych w mineralach. No i czekam czekam na te Pixie i sie mecze...;p
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 08:50   #4475
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
Ja tez juz ostatnio zaczelam sie niecierpliwic, ze podklady tak dlugo nie sa przywracane do sprzedazy, napisalam do Pixie na facebooku i tez dostalam info ze za ok 2 miesiace powinny byc juz w sprzedazy. Mi sie juz dawno skonczylo ostatnie opakowanie, kupilam bare minerals...dramat po prostu 120 zl wywalone w bloto. Potem EDM, to samo - tynk i ten obrzydliwy skladnik lauryl lysine czy jakos tak?

Z pixie uzywalam titania4, lekko zóltawy, zlocisty i troche oliwkowych tonow. Moja cera raczej potrzebuje dodatkowych substancji pielegnujacych w mineralach. No i czekam czekam na te Pixie i sie mecze...;p
Mi tez EDM przesyszyło cerę. Co to jest ten lauryl lysine??

Rownież z piexie uzywałam Titania4, moze nie byl to moj idealny podkład ale skóry nie wysusza.
Teraz jadę jeszcze na próbkach, zaraz sie konczą i zastanawiam sie czy by nie zamowić probek z USA (zapomniałam jak ta firma sie nazywa, nie EDM
, ta druga ktora w skadzie tez ma pielęgnacyjne dodatki.).

Czyli za 2 miesiące...
A nie wiecie na czym polegają zmiany oprócz kolorystyki? Sa jakieś zmiany w składzie?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 15:22   #4476
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Lauroyl lysine to jakas pochodna oleju kokosowego. Jest komedogenny czyli powoduje powstawanie zaskórników. U mnie to masakra, nie moge uzywac podkladu z tym skladnikiem. Ja kupilam teraz 3 ostatnie sztuki titania3, moze na zime nie bedzie za jasny, bo zwykle uzywam 4. Kupilam w mineralsach w sklepie internetowym, ale na allegro tez maja jeszcze kilka sztuk różnych odcieni. Mozecie sobie zobaczyc, moze akurat bedzie wasz odcien dostepny
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 23:09   #4477
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dobry wieczór
Czy znalazłaby się jakaś Dobra Dusza i zrobiłaby porównawczego swatcha odcieni Blossom i Cameo z golden fairest Annabelle Minerals? Bo jestem w kropce i nie wiem w jaki poziom strzelać. Będę dozgonnie wdzięczna
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2013-10-22 o 23:20
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 23:22   #4478
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja przeszłam przez blusche- ideał, nagle go zabraklo :<,

póżniej lumiere- koszmar, pory jak kratery i uczucie obsypania twarzy mąką

annabelle- ciasto, warzeniei błysk po 3 ch godzinach


i oto nadeszlo zbawienie- pixie! tylko dlaczego znow wycofywane?:<
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 23:32   #4479
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Miejmy nadzieje, że nie az tak do końca wycofane Bo są jeszcze tacy co nadal szukają ideału

Ale miałam napisać jeszcze, że: przeglądając wątek wyczytałam o sklepie, który sprzedaje Pixie czyli
http://kosmetyki-mineralne.com/
ja natomiast znalazlam jeszcze taki: www.mineralcosmetics.pl
A co najlepsze rożnią się cenami przy bigach i to sporo :P Ciekawe z czego to wynika. Kupował ktoś na mineralcosmetics ?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 23:48   #4480
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Czy znalazłaby się jakaś Dobra Dusza i zrobiłaby porównawczego swatcha odcieni Blossom i Cameo z golden fairest Annabelle Minerals? Bo jestem w kropce i nie wiem w jaki poziom strzelać. Będę dozgonnie wdzięczna
jedynka ale blossom i cameo są meega zółto-pomarańczowe w porównaniu do golden fair, zwroc na to uwagę. Jezeli golden fair jest dla Ciebie dobry, celowałabym w titatanie, caliste albo breene. Your choice;D
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 11:26   #4481
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Anitusica bardzo dziękuję! Jedynka jako fairest? Bo porównujesz do fair. Goldeny z AM, są raczej ciut za chłodne i za bardzo sine. A chciałam porownanie do nich dlatego ze je znam i widziałam na skorze i wiem co mi w nich przeszkadzało. A ja mam kolorystykę taką ze twarz bardziej rozowa a reszta ciała ma podton żółty dlatego myślałam nad blossom. A na dodatek w odcieniach zaliczanych do neutralnych u mnie wybija róż...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 22:08   #4482
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A może fatycznie wybrać coś bardziej neutralnego ale z większą ilością żółtego. Może Faylinn?
Wrzucam trzy zdjęcia. Jak można zauważyć podkład który na nich mam jest troche za różowy (Summer Sand z Amilie). Dlatego przy wyborze kieruje się moją "dolną" częścią szyi i dekoltu (są bez podkładu). Ja wiem że na podstawie zdjęcia będzie ciężko, ale może jednak? Wiem, że pewnie powinnam zamówić kilka próbek, ale na razie niestety nie mam takiej możliwoći, chciałam refill zamówić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-21-443.jpg (41,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-21-463.jpg (46,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-24-487.jpg (35,8 KB, 29 załadowań)
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2013-10-25 o 09:33
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 23:36   #4483
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
A może fatycznie wybrać coś bardziej neutralnego ale z większą ilością żółtego. Może Faylinn?
Wrzucam trzy zdjęcia. Jak można zauważyć podkład który na nich mam jest troche za różowy (Summer Sand z Amilie). Dlatego przy wyborze kieruje się moją "dolną" częścią szyi i dekoltu (są bez podkładu). Ja wiem że na podstawie zdjęcia będzie ciężko, ale może jednak? Wiem, że pewnie powinnam zamówić kilka próbek, ale na razie niestety nie mam takiej możliwoći, chciałam refill zamówić.


chodzilo mi o fairest-pomyleczka. Dziewczyno moja droga, blossom to jest poprostu żółtko, ze swoją mleczną skórą będziesz wyglądać nieciekawie, uwierz na słowo albo zamów i sie przekonaj;D


Mnie też w goldenie ta sinosc przeszkadzala, zamowilam kilka zoltych probek idąc tokiem kolorystycznym- i okazaly sie kompletnie za zolte, a wiedz ze ja mam buzke lekko zoltą i to bardziej niż Twoja nawet titatnia z neutrali jest bardzo zolta, bo mam biga, ale to zakup z wakacji kiedy bylam lekko musnieta sloncem;p teraz troche zaluje, bo zostalam z calym opakowaniem a przydaloby sie cos bardziej neutralnego jak breena czy calista.


edit: mialam caliste i brene i jestem pewna, ze teraz wygladalyby na mnie duzo lepiej niz ta zolta titania;p

Edytowane przez 2011801131227
Czas edycji: 2013-10-25 o 23:37
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 00:15   #4484
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja bylam calista2, po wyslaniu zdjec itd, teraz jest dla mnie dobry z AM golden fair kryjacy, ale co? chodzilam w pomaranczy w marcu blada bo tyle wydalam...

czekam i czekam na te nowosci, nowe okrojone formuly z alantoiny, z lepszym kryciem ( ale gorsze od CDL ) dla mnie CP mniej krylo tylko ze wieksza cena... czekam i zekam na te peany i doczekac sie nie moge

od kiedy nie ma sklepu? dlaczego na stronach probki sa tansze?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 00:38   #4485
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
chodzilo mi o fairest-pomyleczka. Dziewczyno moja droga, blossom to jest poprostu żółtko, ze swoją mleczną skórą będziesz wyglądać nieciekawie, uwierz na słowo albo zamów i sie przekonaj;D


Mnie też w goldenie ta sinosc przeszkadzala, zamowilam kilka zoltych probek idąc tokiem kolorystycznym- i okazaly sie kompletnie za zolte, a wiedz ze ja mam buzke lekko zoltą i to bardziej niż Twoja nawet titatnia z neutrali jest bardzo zolta, bo mam biga, ale to zakup z wakacji kiedy bylam lekko musnieta sloncem;p teraz troche zaluje, bo zostalam z calym opakowaniem a przydaloby sie cos bardziej neutralnego jak breena czy calista.


edit: mialam caliste i brene i jestem pewna, ze teraz wygladalyby na mnie duzo lepiej niz ta zolta titania;p
Bardzo dziękuje, że odpisałaś
Ehh jak nic wyjdzie, że mam spaczone poglądy na temat odcienia mojej skory. I pewnie tak będzie. Dlaczego to dobieranie podkładu musi być takie upierdliwe. Mówisz, że nawet titania jest bardzo żółta? No cóż z drugij strony to nie chce wyglądać, jak ktoś kto ma niewydolność wątroby Ale co ja poradze, że panicznie boje się odcieni rożu i pomarańczy To musi dać się jakoś zbalansować....
A w ogóle powiedzcie mi czy te swatche realnie ukazują koory czy przekłamują?
http://lipstickonthecup.blogspot.com...r-de-luxe.html
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2013-10-26 o 00:39
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 10:43   #4486
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieje, że nie az tak do końca wycofane Bo są jeszcze tacy co nadal szukają ideału

Ale miałam napisać jeszcze, że: przeglądając wątek wyczytałam o sklepie, który sprzedaje Pixie czyli
http://kosmetyki-mineralne.com/
ja natomiast znalazlam jeszcze taki: www.mineralcosmetics.pl
A co najlepsze rożnią się cenami przy bigach i to sporo :P Ciekawe z czego to wynika. Kupował ktoś na mineralcosmetics ?
Ja zamawialam wlasnie na mineralcosmetics, tylko ze juz 10 dni przesylka nie dochodzi. Zamawialam u nich juz kilka razy tyle ze na allegro. Bo na allegro tez maja wystawione. Zawsze placilam payu i moze od razu dochodzila kasa, a teraz przelewem jeszcze nie doszla? nie wiem, watpie. Wogole zarejestrowalam sie w sklepie, zadnej informacji zwrotnej na maila, jedynie na moim koncie w sklepie status "W realizacji" W sumie nie ma co sie czepiac, bo pewnie jak wiekszosc sklepow maja w regulaminie 14 dni na realizacje. Moze cos im sie w sklepie zepsulo, ze maile nie dochodza, albo cos;P

A co do osoby ktora pytala o cameo i blossom (chyba) to te odcienie sa NAPRAWDE mega żółte. Nie maja zoltych tonów tylko sa po prostu zolte. I bardzo jasne.
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 11:05   #4487
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
A co do osoby ktora pytala o cameo i blossom (chyba) to te odcienie sa NAPRAWDE mega żółte. Nie maja zoltych tonów tylko sa po prostu zolte. I bardzo jasne.
Ja używałam najbardziej żółtego Sinnie, teraz Cameo, bo Sinnie był jednak zbyt żółty. Potwierdzam, one są megażółte. Użyłam kiedyś próbki któregoś odcienia neutralnego z żółtymi podtonami Pixie i miałam wrażenie, że nałożyłam coś różowego Póki co nie znalazłam innego podkładu, który byłby odpowiednio żółty i jasny, już nie mówiąc o tym, żeby jeszcze formuła mi odpowiadała. Dlatego mam stracha, że Pixie wycofa żółtki na poziomie 0, albo nowa formuła będzie nieodpowiednia dla mnie i będę miała problem...
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:55   #4488
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
Nawet titatnia z neutrali jest bardzo zolta (...) a przydaloby sie cos bardziej neutralnego jak breena czy calista.


edit: mialam caliste i brene i jestem pewna, ze teraz wygladalyby na mnie duzo lepiej niz ta zolta titania;p
No wlaśnie, ale breena i calista niby są w tonacji naturanej, ale tak patrząc na zdjęcia wydaje mi się że byłyby dla mnie za "chłodne"? Ja w chłodnych odcieniach wyglądam na chorą, przynajmniej tak mi się wydaje. Ale jak miałabym wybierać to z tych dwój bardziej by mi pasowała breena. (chyba najbezpieczniejszy odcień, ale też chyba dość jasna jest). No niewiem, nie wiem, patrze jeszcze na te odcienie beżowe, ale z nich boje sie że róż mi wybije. Ble, ble, ble....
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 23:15   #4489
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Nie robi się wam masa ciastowata z Pixie? Używacie jakiejś bazy pod?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 01:25   #4490
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny, a dałaby któraś rade wrzucić swatche, albo jakieś porównanie Titania 1 z Calista 1? Bo nigdzie nie mogę znaleźć swatchy Titani...
A już mnie czas ściga i zaraz będę musiała się w końcu na coś zdecydować, bo zostanę bez podkładu
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:16   #4491
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Czy Titania 2 i Calista 2 cię ratują?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 09:06   #4492
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Czy Titania 2 i Calista 2 cię ratują?
Zawsze to coś Przynajmniej będę wiedziała jakie jest nasycenie koloru
A jak jeszcze masz gdzieś do tego Breene to już w ogóle super :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 19:31   #4493
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
Ja zamawialam wlasnie na mineralcosmetics, tylko ze juz 10 dni przesylka nie dochodzi. Zamawialam u nich juz kilka razy tyle ze na allegro. Bo na allegro tez maja wystawione. Zawsze placilam payu i moze od razu dochodzila kasa, a teraz przelewem jeszcze nie doszla? nie wiem, watpie. Wogole zarejestrowalam sie w sklepie, zadnej informacji zwrotnej na maila, jedynie na moim koncie w sklepie status "W realizacji" W sumie nie ma co sie czepiac, bo pewnie jak wiekszosc sklepow maja w regulaminie 14 dni na realizacje. Moze cos im sie w sklepie zepsulo, ze maile nie dochodza, albo cos;P
I jak tam paczka? Dotarła?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 23:45   #4494
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Zawsze to coś Przynajmniej będę wiedziała jakie jest nasycenie koloru
A jak jeszcze masz gdzieś do tego Breene to już w ogóle super :P
Od lewej: Breena, Calista, Titania. Niestety zdjęcia robiłam przy żarówce bo do domu wróciłam po zmroku.
Calista najbardziej różni się od dwóch pozostalych, Breena chyba jest najbardziej żółta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1039.jpg (36,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1041.jpg (57,2 KB, 34 załadowań)
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 23:46   #4495
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Słabe te swatche, ale co zrobić.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 14:01   #4496
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja dla odmiany poprosze o swatche Bliss i Aubrey 2 i 3.
Mialam ale zuzylam dwojki, prawie niczym sie nie roznia, bliss jest ciut bardziej zolty, ale na twarzy wydaje sie ciut za jasny. Trojki, ktore mialam byly z kolei za ciemne.
Co stosujecie pod podklad? Nie chodzi o krem, tylko primer.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 19:43   #4497
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

K_cieciorka bardzo dziękuję
Już zostałam przyparta do muru i musialam coś zamówić. W formie refila nie było ani Calisty 1 ani Breena 1, dlatego wzięłam Titanie 1. Mam nadzieje, że będzie dobra, a jeśli nie to przynajmniej że ładnie się 'wpasuje'. A jak będzie za żółta (oby nie) to dosypę do niej jakiegoś różu, coś wykombinuje. Choć cicho licze na to że będzie w porządku. Do tego zamówiłam próbkę Calisty 1 i Aubrey 1, bo breeny nawet próbki nie było. I oczywiście dorzuciłam próbkę osławionego "Warm peach" z Lily Lolo

Czekam na paczkę z niecierpliwością
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 14:06   #4498
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
K_cieciorka bardzo dziękuję
Już zostałam przyparta do muru i musialam coś zamówić. W formie refila nie było ani Calisty 1 ani Breena 1, dlatego wzięłam Titanie 1. Mam nadzieje, że będzie dobra, a jeśli nie to przynajmniej że ładnie się 'wpasuje'. A jak będzie za żółta (oby nie) to dosypę do niej jakiegoś różu, coś wykombinuje. Choć cicho licze na to że będzie w porządku. Do tego zamówiłam próbkę Calisty 1 i Aubrey 1, bo breeny nawet próbki nie było. I oczywiście dorzuciłam próbkę osławionego "Warm peach" z Lily Lolo

Czekam na paczkę z niecierpliwością
W którym sklepie zamawiałas? Szukałam ostatnio próbek Lily do kupienia i nie moglam znaleść
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 14:47   #4499
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
W którym sklepie zamawiałas? Szukałam ostatnio próbek Lily do kupienia i nie moglam znaleść
Samych próbek LL nie można dostać "solo". Ja mogłam zamówić jedną próbkę dlatego, że wartość zamówienia przekroczyła 40zł.
Kupowałam w http://kosmetyki-mineralne.com
W zakładce "gratisy" jest wszystko wyjaśnione
A na stronie sklepu jest taka informacja: "Na dzień dzisiejszy, ze względu na warunki ustalone przez producenta, nie ma możliwość sprzedaży próbek, dlatego są dostępne jedynie jako gratisy."
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 21:16   #4500
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
W którym sklepie zamawiałas? Szukałam ostatnio próbek Lily do kupienia i nie moglam znaleść
próbki w słoiczkach można nabyć tutaj: http://www.costasy.pl/
próbki ze sklepu wspomnianego przez Almondis są w saszetkach.

Poddaję się co do Pixie. Nijak mi się nie sprawdzają. Poczekam, może nowości odmienią moje zdanie- z obecnie dostępnymi się poddaję, ale będę testować jak wreszcie wypuszczą nowe produkty.
Podkłady się mnie nie trzymają i podkreślają pory. Nie tak jak annabelle, ale jednak. Próbowałam na bazie kaolinowej, na bazie mikowej i pudrze ryżowym. Ten ostatni wprawdzie wygładza, ale na bazach trzymają się jeszcze gorzej niż same- znikają po 5 godzinach całkowicie, albo się mażą. Nałożenie na mokro było katorgą- robiły się plamy, niemożliwe były poprawki. Niestety.
Dodam, że testowałam wersję complexion perfector. Uparłam się, żeby zadziałać coś z tym podkładem, że jak skończyły się odpowiednie próbki używałam tych niedopasowanych. Dodatkowo jestem pomiędzy odcieniem 2 i 3.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-10-30 o 21:22
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.