Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-01, 16:19   #2311
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Brawissimoooooooooooooooo ooooo!!

:bounce ::bounc e::boun ce:

Dziękuję, jupi, nie spodziewałam się że tak mi świetnie pójdzie tym bardziej że w piątek też miałam mega wysiłek.

Już zakupy zriobione - Magik Helenki kolor 02.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 16:27   #2312
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Asiu bardzo gratuluję i w taki upał....

Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat tego kremu? Czy nie jest stary i jak się sprawuje? Szukam czegoś przeciwzmarszczkowego i w dobrej cenie
http://eu.strawberrynet.com/productD...5001&CatgId=19
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 16:28   #2313
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dziękuję, jupi, nie spodziewałam się że tak mi świetnie pójdzie tym bardziej że w piątek też miałam mega wysiłek.

Już zakupy zriobione - Magik Helenki kolor 02.

Najwyższa pora Jeszcze raz gratuluję
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 17:41   #2314
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Witam po dwudniowej nieobecności! Buziaki dla wszystkich

Reese dzięki za prośbę o nie robienie Off Topów. Sama zrobiłam kilka (sorry...)i teraz już rozumiem co znaczy gonić Was po kilku dniach nieobecności czytając głównie posty o nietruskawkowej terści
no ja w dobrej wierze prosiłam

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy kogoś zainteresuje puder na lato, ale do mieszanej cery z rozszerzonymi porami polecam do wykończeniówki w ciągu dnia ten:
http://www.strawberrynet.com/makeup....=S&LineId=8225

dawno go coprawda nie używałam, bo trudno go było dostać, ale jest w cenie 60 zł na Tru w dwóch dobrych odcieniach. nie dam głowy, ale wydaje mi się, że 020 jest jasnym beżem z odcieniem różowym, a 030 - jasno-opalonym beżem bez różowości. Ten puder jest na rynku od dość dawna, nie wiem, czy nadal, także za świeżość nie odpowiadam. jest duże prawdopodobieństwo, że będzie rocznik 2006,a może i 2005. Zasadniczym plusem jest to, że czyni pory niewidocznymi. Jeżeli ktoś przygarnie mój dior forever kompakt, który jest w trakcie negocjacji, ja chętnie przerzucę się na shiseido chyba miałam 030. Nie wiem, czy przy mieszanej cerze macie to samo, ale jeżeli w ciągu dnia na podkład nałozę puder prasowany, włazi on w pory i wygląda to okropnie. bylam w szoku, że tym pudrem można maziać i nic takiego nie ma. no nie wiem, co z tym pudrem. nagromadziłam tyle tego towaru, a najgorsze że nie można chodzić z sypańcem w torebce, tylko on jest dobry.
Teraz sobie jednak przypomniałam, że ten puder jednak powinien jeszcze być w sprzedaży, bo niedawno widziałam babkę z taką puderniczką. hm.. moim zdaniem na jakiś dzień dziecka czy coś, to chyba mogę sobie kupić taki puderek, nieprawdaż?
no i tak, jak zwykle dwie strony nt jakiegoś pudru, kto to widział? muszę iść na jakąś psychoterapię
mnie zainteresował i to bardzo A czy on ładnie matuje??

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję bardzo za wsparcie. Dodałyście mi skrzydeł, pozytywnej energii i sił. Tempo było mordercze, temperatura ponad 30 stopni. Udało się pokonać paredziesiąt zawodniczek z całej Polski. Załapałam się na podium - trzecie miejsce.

W nagrodę należy mi się coś z Tru. Idę na polowanie.
Asiu, jesteś wielka Gratuluję
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 18:11   #2315
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Asiu podziwiam

Ja mam dziś mega doła i chyba na pocieszenie kupię coś sobie na Tru.
Mam w planach dezodorant Biotherm męski tylko nie wiem czy kulka czy sztyft
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 18:15   #2316
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
mnie zainteresował i to bardzo A czy on ładnie matuje??
bardzo ładnie matuje, tuszuje rozszerzone pory, generalnie fotoszop. i ten puder pamiętam wcale nie był drogi w perf., coś w stylu 120 zł. problem w tym, że jest mało miejsc, gdzie można dorwać testery. poza tym, skoro jest długo na rynku od dobrych kilku lat, może być skamieliną, choć nie musi. jeden z dostępnych odcieni jest różowawym beżem, wydaje mi się że to 020. teoretycznie jest to kompakt, ale pamiętam, że dla mnie był stricte pudrowy, chociaż lekko mięciutki, nie taki sypki jak prasowaniec lancome i nie taki ciężki jak kompakt dior forever. także ryzyk-fizyk z datą prod. , chociaż cena dobra.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 18:39   #2317
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Asiu, gratulacje To jest dopiero wyczyn także nagroda truskawkowa w pełni zasłużona

Layla, a Ty znowu kusisz jakimiś cudami Jako,ze nie mam pudru prasowanego to muszę go nabyć skoro kryje pory Ten 030 nada się do średnio opalonej twarzy?;>

Czyli Soft Matte kryje pory, prasowaniec Shiseido też więc jest nadzieja na twarz jak z okladki?

Pójdę z torbami przez tą truskawę
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 18:44   #2318
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Asiu, gratulacje To jest dopiero wyczyn także nagroda truskawkowa w pełni zasłużona

Layla, a Ty znowu kusisz jakimiś cudami Jako,ze nie mam pudru prasowanego to muszę go nabyć skoro kryje pory Ten 030 nada się do średnio opalonej twarzy?;>

Czyli Soft Matte kryje pory, prasowaniec Shiseido też więc jest nadzieja na twarz jak z okladki?

Pójdę z torbami przez tą truskawę
słuchaj, no tak mi się wydaje, że 030 najlepszy, ale wiesz, zawsze lepiej sprawdzić w perf. o ile będzie. zawsze możemy zrobić tak, że Wy poczekacie, aż ja zamówię. wezmę 030 i zobaczymy. napewno będzie lekko opalony, bo w kolejny jasny to bawić mi się nie chce. wystarczy że mam zbyt jasnego diora.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 18:46   #2319
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A co mogłybyście polecić z obencej oferty truskawy jako podkład na lato? Czytałam dobre opinie o podkładach biothermu - niestety nie ma ich aktualnie, myślałam o supermoisture cliniqua, to niestety jest tylko jasny kolor. Teraz padło może na clarins (true radiance - light reflecting oil-free)? Szukam czegoś lekkiego, ale jednocześnie trwałego, aby mógł utrzymać się na twarzy 10 godzin w klimatyzacji (są takie ?). I żeby nie wchodził w pory i bardzo delikatnie krył. Dobre opinie czytałam też o shiseido, ale w większości chyba jednak są to gęste, kryjące podkłady?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 19:05   #2320
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A co mogłybyście polecić z obencej oferty truskawy jako podkład na lato? Czytałam dobre opinie o podkładach biothermu - niestety nie ma ich aktualnie, myślałam o supermoisture cliniqua, to niestety jest tylko jasny kolor. Teraz padło może na clarins (true radiance - light reflecting oil-free)? Szukam czegoś lekkiego, ale jednocześnie trwałego, aby mógł utrzymać się na twarzy 10 godzin w klimatyzacji (są takie ?). I żeby nie wchodził w pory i bardzo delikatnie krył. Dobre opinie czytałam też o shiseido, ale w większości chyba jednak są to gęste, kryjące podkłady?
tak, shiseido ma gęste i kryjące.
ja ze swojej strony polecam niezmiennie CC HR, kolor 21 lub 23, ale ten musisz sprawdzić, nie wszystkim odpowiada kolorystyka HR. jest to podkład nawilżający, kryje delikatnie, cera musi być niemalże nieskazitelna, ew. na drobne zmiany - korektor. z początku jest bardzo rzadki, potem nieco gęstnieje, jak wszystkie. daje efekt zdrowej, nawilżonej buzi, na mocno przetłuszczającej się cerze mógłby spłynąć. krycie jest średnie, nie jest ani bardzo lekkie, ani bardzo mocne. na lato - w sam raz. biotherm mam aquaradiance - potwierdzam, że bardzo dobry podkład, idealny na idealiście, ale niedostępny.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 19:28   #2321
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
słuchaj, no tak mi się wydaje, że 030 najlepszy, ale wiesz, zawsze lepiej sprawdzić w perf. o ile będzie. zawsze możemy zrobić tak, że Wy poczekacie, aż ja zamówię. wezmę 030 i zobaczymy. napewno będzie lekko opalony, bo w kolejny jasny to bawić mi się nie chce. wystarczy że mam zbyt jasnego diora.
a czy ty myślisz, że ja wytrzymam aż ty zamówisz i go dostaniesz??

Ja jestem na etapie naprawde ładnej, gladkiej cery, ozłoconej słoneczkiem (denerwuja mnie tylko pory) Używam tylko kompaktu, a brakuje mi właśnie pudru prasowanego do poprawek.
Skoro ty go tak zachwalasz, to co ja mam zrobić? Dwa obiady mniej na Majorce, ale puder będzie mój
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 19:35   #2322
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a czy ty myślisz, że ja wytrzymam aż ty zamówisz i go dostaniesz??

Ja jestem na etapie naprawde ładnej, gladkiej cery, ozłoconej słoneczkiem (denerwuja mnie tylko pory) Używam tylko kompaktu, a brakuje mi właśnie pudru prasowanego do poprawek.
Skoro ty go tak zachwalasz, to co ja mam zrobić? Dwa obiady mniej na Majorce, ale puder będzie mój
Wariatka
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 19:38   #2323
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
na mocno przetłuszczającej się cerze mógłby spłynąć.
Dziękuję za pomoc, ale najbardziej to zdanie mnie przeraziło. Na testach miałam badaną cechę przez konsultantki l'oreala i wyszło, że sucha. rzeczywiście odkąd staram się ją porządnie nawilżyć, zdecydowanie poprawił się jej stran. Natomiast podkłady zwykle znikają po 1-2 godzinach, spływają i błyszczę się jak świnka. jeśli więc cera przetłuszcza się czasem, to rozumiem, że ten podkład by odpadał?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 19:50   #2324
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ojej Layla ja też chcę ten puder martwi mnie tylko czy nie stary, ale jak mówisz że 2006 to nie tak źle, chyba też kupię
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 19:50   #2325
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Asiu bardzo gratuluję i w taki upał....
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Asiu, jesteś wielka Gratuluję
Dziękuję Dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Asiu podziwiam

Ja mam dziś mega doła i chyba na pocieszenie kupię coś sobie na Tru.
Mam w planach dezodorant Biotherm męski tylko nie wiem czy kulka czy sztyft
Dziękuję Asiu. Polecam męską kuleczkę.
Trzymaj się i nie poddawaj złym nastrojom.

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Asiu, gratulacje To jest dopiero wyczyn także nagroda truskawkowa w pełni zasłużona
Dziękuję Aga. Tym bardziej że ten korektor mam za "darmo" tzn. dzisiaj na niego zapracowałam właśnie w tym wyścigu.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a czy ty myślisz, że ja wytrzymam aż ty zamówisz i go dostaniesz??

Ja jestem na etapie naprawde ładnej, gladkiej cery, ozłoconej słoneczkiem (denerwuja mnie tylko pory) Używam tylko kompaktu, a brakuje mi właśnie pudru prasowanego do poprawek.
Skoro ty go tak zachwalasz, to co ja mam zrobić? Dwa obiady mniej na Majorce, ale puder będzie mój


A ja poczekam aż Wy dostaniecie, zdacie relację.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:00   #2326
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Dziękuję Asiu. Polecam męską kuleczkę.
Trzymaj się i nie poddawaj złym nastrojom.
Dziękuję Asiu Mam nadzieję że będzie lepiej. Chyba kulkę wezmę skoro polecasz
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:20   #2327
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc, ale najbardziej to zdanie mnie przeraziło. Na testach miałam badaną cechę przez konsultantki l'oreala i wyszło, że sucha. rzeczywiście odkąd staram się ją porządnie nawilżyć, zdecydowanie poprawił się jej stran. Natomiast podkłady zwykle znikają po 1-2 godzinach, spływają i błyszczę się jak świnka. jeśli więc cera przetłuszcza się czasem, to rozumiem, że ten podkład by odpadał?
Ancia, ja mam cerę mieszaną i różne podkłady lubią z niej spływać to fakt.
polecam ten podkład głównie dlatego, że jest lekki, pozwala uzyskać efekt zadbanej, wypielęgnowanej twarzy, nie zatyka porów, mam wrażenie, że nawet pielęgnuje cerę. Minusem jest to, że owszem trzeba go pudrować w ciągu dnia nawet 2x.
Ja nie znam jeszcze podkładu idealnego i pewnie takiego nie ma. W tym jest przewaga plusów nad minusami - na lato.
Używałam już większość podkładów dostępnych na naszym rynku, Dior forever - ładny efekt, ale spływa i zatyka pory,Chanel DB creme - maska, włazi w pory, YSL mat purette - gęsty i tępy, tworzy smugi, EL DB - u mnie wysusza, Spectacular HR - u mnie spływa, i jest gorszy nieco od CC, Guerlain jakiś matujący - całkiem dobry, ale chyba już wycofany. CC używałam przez 2 lata i zmieniłam na biotherm oraz forever z chęci zmiany. także patrzę poprzez porównanie. Nie używałam natomiast nigdy Clinique ani Clarinsa.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ojej Layla ja też chcę ten puder martwi mnie tylko czy nie stary, ale jak mówisz że 2006 to nie tak źle, chyba też kupię
sprawdziłam w kwc, puder został wprowadzony w 2003 r., ostatnia recenzja to kwiecień 2008. może być różnie
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:25   #2328
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
sprawdziłam w kwc, puder został wprowadzony w 2003 r., ostatnia recenzja to kwiecień 2008. może być różnie
Hmm to zaryzykuje, tak go pięknie opisałaś biorę ten jaśniejszy, bo raczej się nie opalę - ale nie jest on czasem strasznym bladziochem? Czy lepiej ten ciemniejszy?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:26   #2329
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

A ja poczekam aż Wy dostaniecie, zdacie relację.


Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ojej Layla ja też chcę ten puder martwi mnie tylko czy nie stary, ale jak mówisz że 2006 to nie tak źle, chyba też kupię
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
sprawdziłam w kwc, puder został wprowadzony w 2003 r., ostatnia recenzja to kwiecień 2008. może być różnie
ja zaryzykowałam i juz kliknełam, zobaczymy. Pamietam jak kilka z nas kupiło puder prasowany Clarinsa i on był właśnie stary a jakos nic sie złego nie działo i używam go do dzisiaj(w formie sproszkowanej bo doatałam pokruszony)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 20:32   #2330
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Hmm to zaryzykuje, tak go pięknie opisałaś biorę ten jaśniejszy, bo raczej się nie opalę - ale nie jest on czasem strasznym bladziochem? Czy lepiej ten ciemniejszy?
wiesz, co ja bladziochem nie jestem. pamiętam, że miałam albo 020 albo 030 i któryś z nich był różowawym beżem - chyba 020. Norbit najlepiej wstrzymaj się, aż puder dojdzie do Reese i do mnie, ja wezmę 030, bo tak mi się chyba bardziej widzi najwyższy numer to był chyba 040, także wybór odcieni niewielki. z recenzji wynika, że 010 jest bardzo jasna, dla wielkich bladziochów także któryś z tych 020 lub 030 powinien być dla Ciebie dobry. ja tylko mam nadzieję, że nie trafię na ten różowy, bo tego bym nie zniosła jak dojdzie, dam znać

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja zaryzykowałam i juz kliknełam, zobaczymy. Pamietam jak kilka z nas kupiło puder prasowany Clarinsa i on był właśnie stary a jakos nic sie złego nie działo i używam go do dzisiaj(w formie sproszkowanej bo doatałam pokruszony)
plus jest taki, że ten shiseido nie jest w żadnej promocji, to jest szansa który wzięłaś odcień? 030?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:38   #2331
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz, co ja bladziochem nie jestem. pamiętam, że miałam albo 020 albo 030 i któryś z nich był różowawym beżem - chyba 020. Norbit najlepiej wstrzymaj się, aż puder dojdzie do Reese i do mnie, ja wezmę 030, bo tak mi się chyba bardziej widzi najwyższy numer to był chyba 040, także wybór odcieni niewielki. z recenzji wynika, że 010 jest bardzo jasna, dla wielkich bladziochów także któryś z tych 020 lub 030 powinien być dla Ciebie dobry. ja tylko mam nadzieję, że nie trafię na ten różowy, bo tego bym nie zniosła jak dojdzie, dam znać


plus jest taki, że ten shiseido nie jest w żadnej promocji, to jest szansa który wzięłaś odcień? 030?
tak, wzięłam 30, ale jeszcze nie zapłaciłam, więc mam czas na zastanowienie Poczytałam recenzje no i dla niektórych nawet 10 była za ciemna. Boje się troche tej 30, czy nie bedzie bardzo ciemna...
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:49   #2332
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Ancia, ja mam cerę mieszaną i różne podkłady lubią z niej spływać to fakt.
polecam ten podkład głównie dlatego, że jest lekki, pozwala uzyskać efekt zadbanej, wypielęgnowanej twarzy, nie zatyka porów, mam wrażenie, że nawet pielęgnuje cerę. Minusem jest to, że owszem trzeba go pudrować w ciągu dnia nawet 2x.
Ja nie znam jeszcze podkładu idealnego i pewnie takiego nie ma. W tym jest przewaga plusów nad minusami - na lato.
Używałam już większość podkładów dostępnych na naszym rynku, Dior forever - ładny efekt, ale spływa i zatyka pory,Chanel DB creme - maska, włazi w pory, YSL mat purette - gęsty i tępy, tworzy smugi, EL DB - u mnie wysusza, Spectacular HR - u mnie spływa, i jest gorszy nieco od CC, Guerlain jakiś matujący - całkiem dobry, ale chyba już wycofany. CC używałam przez 2 lata i zmieniłam na biotherm oraz forever z chęci zmiany. także patrzę poprzez porównanie. Nie używałam natomiast nigdy Clinique ani Clarinsa.
Podziwiam, ja w całym życiu chyba tylu nie zużyłam. A może coś wiesz również o chanele vitalumiere lub mat lumiere? No i Clinique i Clarins też kusi.
Natomiast z HR mam narazie jedno niemiłe doświadczenie - z korektorem, żadnych rewelacji w nim niestety nie widzę, chociaż już po ok.2 miesiącach stosowania widzę, że duże znaczenie ma ilość nałożenia oraz zastosowany krem, a także rozsmarowanie. Boję się, żeby rozczarowania podobnego nie było z podkładem.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:55   #2333
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A co mogłybyście polecić z obencej oferty truskawy jako podkład na lato? Czytałam dobre opinie o podkładach biothermu - niestety nie ma ich aktualnie, myślałam o supermoisture cliniqua, to niestety jest tylko jasny kolor. Teraz padło może na clarins (true radiance - light reflecting oil-free)? Szukam czegoś lekkiego, ale jednocześnie trwałego, aby mógł utrzymać się na twarzy 10 godzin w klimatyzacji (są takie ?). I żeby nie wchodził w pory i bardzo delikatnie krył. Dobre opinie czytałam też o shiseido, ale w większości chyba jednak są to gęste, kryjące podkłady?

Ja nie polecam Supermoisture, chyba, że lubisz miec kilo dronike na twarzy Konsystencja super i swietnie sie rozprowadzal, ale jak zobaczylam swoja twarz w sloncu
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:55   #2334
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

w sprawie Shiseido, Pureness, Matifying Compact Oil-Free ja mam odcień nr.10 Light Ivory SPF16 niestety odcień wg mnie jest beżowo-różowy, albo moja skóra znowu wybija po prostu róż, jest rzeczywiście jasny, ale wcale nie najjasniejszy, raczej taki ton ciemniejszy od tych rzeczywiście jasnych

sam puder oceniam na mocne 4 niestety odcień mi nie pasuje, a następny w palecie nie dość już kompletnie nie dla mnie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:57   #2335
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja nie polecam Supermoisture, chyba, że lubisz miec kilo dronike na twarzy Konsystencja super i swietnie sie rozprowadzal, ale jak zobaczylam swoja twarz w sloncu
Chciałabym supermoisture, ale tak jak pisałam jest dostępny tylko jeden kolor, niestety zbyt jasny dla mnie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:59   #2336
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Chciałabym supermoisture, ale tak jak pisałam jest dostępny tylko jeden kolor, niestety zbyt jasny dla mnie.

A testowałaś go już? Cz asami mozna dostac go na All.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 21:01   #2337
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
A testowałaś go już? Cz asami mozna dostac go na All.
A nie, nie testowałam, jedynie sugerowałam się czytanymi na wizażu opiniami. Jakoś do podkładów na all nie mam do końca zaufania.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 21:03   #2338
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
tak, wzięłam 30, ale jeszcze nie zapłaciłam, więc mam czas na zastanowienie Poczytałam recenzje no i dla niektórych nawet 10 była za ciemna. Boje się troche tej 30, czy nie bedzie bardzo ciemna...
Reese, też mam ten dylemat z kolorem. sprawdzałam na stronie shiseido, puder nadal jest. na innej stronie znalazłam odcienie. jest ich 6. 010- light ivory, 020 - light beige, 030 - natural ivory i 040 - natural beige. zgadzałoby się to z tym, co pamiętam, że dwa odcienie pod kątem nasycenia koloru były podobne, ale różniły się tym, że jeden wpadał w beż, drugi był lekko różowy. wg opisu i zdjęć w mikroskopijnym rozmiarze wychodzi na to, że 020 - to jasny beżo-beż, a 030 - to średni różo-beż. cholercia, no ja nie pamiętam mojego numeru, wiem, że był dość wysoki i pasował do 23 CC. jeżeli obawiasz się ciemności, to weź może 020 - bezpieczny jasny beż. ja pamiętam, że wszystkie odcienie od 010 do 030 były stosunkowo jasne, dochodziły najwyżej do jasno-opalonego jak 23 cc. Ja z kolei mam ten dylemat, że nie chciałabym zbyt jasnego, bo mam 020 diora puder i jest zbyt jasny, potrzebowałabym 030 - średniego beżu. a znając siebie, jakbym poszła do perf. sprawdzić, to na bank by mi coś wcisnęli, jak zwykle ja jednak raczej wezmę 030, chyba że jednak wpadnę do tej perf. i najwyżej będę uciekać

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Podziwiam, ja w całym życiu chyba tylu nie zużyłam. A może coś wiesz również o chanele vitalumiere lub mat lumiere? No i Clinique i Clarins też kusi.
Natomiast z HR mam narazie jedno niemiłe doświadczenie - z korektorem, żadnych rewelacji w nim niestety nie widzę, chociaż już po ok.2 miesiącach stosowania widzę, że duże znaczenie ma ilość nałożenia oraz zastosowany krem, a także rozsmarowanie. Boję się, żeby rozczarowania podobnego nie było z podkładem.
no tak, z korektorem to zależy, kto czego oczekuje. ja wolę rozświetlenie i teraz będzie LP. Ancia, no nie da się dobrać podkładu dla kogoś. ja strzelam w ciemno, co mogłabyś zbadać. Z Chanela ja już nie kupuję żadnych podkładów pod DB creme - fatalny był. też przed zakupem testowałam wiele próbek, żeby coś wybrać może najlepiej byłoby się jednak wybrać do perf.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 21:03   #2339
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A nie, nie testowałam, jedynie sugerowałam się czytanymi na wizażu opiniami. Jakoś do podkładów na all nie mam do końca zaufania.
Właśnie , dlatego napisałam, zebys była ostrozna Ja się zawiodłam i całe szczescie przed zakupem poszłam po probke, bo bylam gotowa kupowac go w ciemno
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 21:07   #2340
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
no tak, z korektorem to zależy, kto czego oczekuje. ja wolę rozświetlenie i teraz będzie LP. Ancia, no nie da się dobrać podkładu dla kogoś. ja strzelam w ciemno, co mogłabyś zbadać. Z Chanela ja już nie kupuję żadnych podkładów pod DB creme - fatalny był. też przed zakupem testowałam wiele próbek, żeby coś wybrać może najlepiej byłoby się jednak wybrać do perf.
Tak ogólnie chciałam podpytać o opinie, zawsze jak ktoś ma większe porównanie dysponuje większą wiedzą niż moje macanki w perfumerii. Na dodatek niestety u nas nie ma takowej z tego typu produktami, więc rzadko mam okazję posprawdzać na żywo.
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Właśnie , dlatego napisałam, zebys była ostrozna Ja się zawiodłam i całe szczescie przed zakupem poszłam po probke, bo bylam gotowa kupowac go w ciemno
Wiesz co, jakaś chyba śpiąca jestem, bo zrozumiałam, że napisałaś, że polecasz heh. Ok wobec tego może jednak najpierw próbki, potem zakupy.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.