szukam siebie... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 21:39   #61
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: szukam siebie...

trochę Tyry Banks
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000035689_20061109102818.jpg (32,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000045526_20080107180006.jpg (30,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ghfhjfjyt.jpg (33,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nyet165_people_tyra_banks__.sff.jpg (37,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyra_banks.jpg (32,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyra_banks2.jpg (25,7 KB, 59 załadowań)
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:39   #62
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Dziekuje Dziewczynki, ze wciaz pamietacie o moim watku i co jakis czas ktos sie tu wypowiada
Utwierdza mnie to w przekonaniu, ze warto

Jak na razie metamorfoza idzie malutkimi kroczkami do przodu, ale jednak idzie.
* Przestalam sie bac zywszych kolorow - polubilam zielen i czerwien, w tych kolorach czuje sie dobrze.
* Zapuszczam wlosy - im dluzsze, tym mniej sie kreca i sa bardziej posluszne. Jedynie grzywki wciaz nie udalo mi sie poskromic.
* Wciaz poszukuje moich idealnych kosmetykow, na razie z mizernym skutkiem, ale nie ustaje w poszukiwaniach.
* Zaczelam wiecej wychodzic z domu - wiecej swiezego powietrza, wiecej spacerkow, a udzielanie sie np. w szkole moich dzieci dodaje mi pewnosci siebie, co przeklada sie na lepszy wyglad.

To byly plusy, sa tez jednak minusy.
* Dieta nie ma zamiaru dawac rezultatow, najwiekszym problemem jest zwiekszenie liczby posilkow. Nie jestem w stanie jesc czesciej niz 2, gora 3 razy dziennie.
* Mimo cwiczen, brzuszna oponka nie ma zamiaru zmalec Gdyby byla choc troszke mniejsza, a nie wielkosci biustu (jakis czas temu sie mierzylam, to oponka byla wieksza niz biust :sciana: )

Jednak nie mam zamiaru sie poddac, nadal bede walczyc. Za kilka dni wrzuce jakies pogladowe zdjecie "jak-teraz-wygladam".

Jeszcze raz dziekuje, jestescie wspaniale
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:39   #63
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: szukam siebie...

i jeszcze 2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Tyra_Banks_niej_myslisz_2521959.jpg (36,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tyra-Banks-mm02.jpg (20,7 KB, 31 załadowań)
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:50   #64
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Pieknie wyglada
W sumie to moim problemem nie jest tusza, bo moglabym nawet wazyc ile waze i nosic ten rozmiar 40/42 (gora 40, dol 42), gdyby nie ta przekleta oponka.
Kupilam hula hoop i ucze sie krecic - moze to pomoze
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:57   #65
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Pieknie wyglada
W sumie to moim problemem nie jest tusza, bo moglabym nawet wazyc ile waze i nosic ten rozmiar 40/42 (gora 40, dol 42), gdyby nie ta przekleta oponka.
Kupilam hula hoop i ucze sie krecic - moze to pomoze
Na brzuszek - z tego co wiem, bo sama zbyt leniwa jestem - jest taki specjalny zestaw ćwiczeń
http://a6w.pl/index.html

Moja koleżanka bardzo je sobie chwali
Ja na razie zmuszam się tylko do brzuszków
A co do fajnych ciuchów w większym rozmiarze - to jest wątek moda plus size, ale to co mówisz - 40,42 to plus size nie jest, więc spokojnie
Ja mam 44/46 zależy od producenta ciuszków, i da się z tym żyć a tż mówi, że uwielbia moje ciałko, bo ma za co chwycić i ma się w co wtulic
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 19:03   #66
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Na brzuszek - z tego co wiem, bo sama zbyt leniwa jestem - jest taki specjalny zestaw ćwiczeń
http://a6w.pl/index.html

Moja koleżanka bardzo je sobie chwali
Ja na razie zmuszam się tylko do brzuszków
A co do fajnych ciuchów w większym rozmiarze - to jest wątek moda plus size, ale to co mówisz - 40,42 to plus size nie jest, więc spokojnie
Ja mam 44/46 zależy od producenta ciuszków, i da się z tym żyć a tż mówi, że uwielbia moje ciałko, bo ma za co chwycić i ma się w co wtulic
Hah
No ja tez brzuszki tylko i hula hoop czasem A6W probowalam, a jakze... wytrzymalam 1 dzien Czemu? Cwiczylo mi sie lekko, latwo i przyjemnie. Na tyle, ze polecialam z maksymalna iloscia powtorzen przeznaczonych na dzien pierwszy. Potem jeszcze jakies brzuszki itd. Na drugi dzien nie moglam wstac z wyrka z powodu zakwasow 3 dni prawie chodzic nie moglam. I tak A6W poszla w odstawke

Ja wiem, ze da sie z tym zyc i ze w sumie to zaden problem. Chyba powolutku zaczynam akceptowac swoj wyglad (choc wciaz spojrzenie w lustro konczy sie szokiem - w glowie wciaz jestem szczupla).
Moj TZ tez kocha mnie taka, jaka jestem, nawet smie twierdzic, ze podobam mu sie teraz bardziej, niz wtedy, gdy bylam kosciotrupkiem. Problem nie tkwi w braku akceptacji ze strony innych osob, tylko z mojej wlasnej.
(Choc jak pojechalam do Polski na wakacje, to pol rodziny mnie nie poznalo )
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 19:09   #67
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Hah
No ja tez brzuszki tylko i hula hoop czasem A6W probowalam, a jakze... wytrzymalam 1 dzien Czemu? Cwiczylo mi sie lekko, latwo i przyjemnie. Na tyle, ze polecialam z maksymalna iloscia powtorzen przeznaczonych na dzien pierwszy. Potem jeszcze jakies brzuszki itd. Na drugi dzien nie moglam wstac z wyrka z powodu zakwasow 3 dni prawie chodzic nie moglam. I tak A6W poszla w odstawke

Ja wiem, ze da sie z tym zyc i ze w sumie to zaden problem. Chyba powolutku zaczynam akceptowac swoj wyglad (choc wciaz spojrzenie w lustro konczy sie szokiem - w glowie wciaz jestem szczupla).
Moj TZ tez kocha mnie taka, jaka jestem, nawet smie twierdzic, ze podobam mu sie teraz bardziej, niz wtedy, gdy bylam kosciotrupkiem. Problem nie tkwi w braku akceptacji ze strony innych osob, tylko z mojej wlasnej.
(Choc jak pojechalam do Polski na wakacje, to pol rodziny mnie nie poznalo )
Oj wiem jak boli, wiem, mądra Asia w 1 dzień wyskoczyła na wieczór ze 100 brzuszkami Bo przecież dam radę Następnych dni wolę nie wspominać

Największy ból to właśnie samoakceptacja Ale najlepsze jest to, że kiedy Ty sama zaakceptujesz siebie, to wszyscy będą Cię akceptować A niektórzy nawet pożadać, pragnąć i wyć do Ciebie

Jak ostatnio rzuciłąm hasło "odchudzam się", to tż wpadł w panikę, i tylko ciągle narzekał, że będę chora, bo mało jem, a on się martwi, i że mam sobie nie przybierać do głowy swojej wagi
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 19:12   #68
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Oj wiem jak boli, wiem, mądra Asia w 1 dzień wyskoczyła na wieczór ze 100 brzuszkami Bo przecież dam radę Następnych dni wolę nie wspominać

Największy ból to właśnie samoakceptacja Ale najlepsze jest to, że kiedy Ty sama zaakceptujesz siebie, to wszyscy będą Cię akceptować A niektórzy nawet pożadać, pragnąć i wyć do Ciebie

Jak ostatnio rzuciłąm hasło "odchudzam się", to tż wpadł w panikę, i tylko ciągle narzekał, że będę chora, bo mało jem, a on się martwi, i że mam sobie nie przybierać do głowy swojej wagi
100 brzuszkow?
O kurka... To Ty chyba niezla masz kondyche tak ogolnie...
Ja wciaz katuje te 20-30 dziennie i wiecej po prostu nie daje rady...

Z ta akceptacja, to ogolnie u mnie kiepskawo... bo i zeby i ten brzuszek i wogole... jakos tak...
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 18:54   #69
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

No i obiecane zdjecia...
Metamorfoza wciaz niekompletna...
Co sadzicie?

PS. Grzywki nie umiem sobie wychodowac... Czy to dziwne? Wlosy nie chca mi sie ukladac na czolo... No po prostu nie chca i juz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00705 copy.jpg (50,4 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00702 copy.jpg (59,9 KB, 196 załadowań)
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:46   #70
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: szukam siebie...

świetnie Ci wicza!!
JEszcze na Twoi miejscu zainwestowalabym w dobra kredke do brwi i minimalnie brwi przyciemniła nią (wiesz, kredką pomaziać po całych brwiach, takie kreseczki). Regulacja u kosmetyczki przydałaby się, bo teraz sa troszkę zbyt wyskubane (tak mi się wydaje, nie znam się). Jak już to zrobisz to się świetnie zgra z Twoimi włosami. I będziesz babka z charakterkiem (już jesteś, ale się to odzwierciedli w wyglądzie)
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:47   #71
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: szukam siebie...

aha tu się nie da edytować.
więc dopiszę jeszcze, że musisz u fryzjera sobie grzywkę zrobić, bo sama się nie wyhoduje, trzeba specjalnego cięca wiem z doświadczenia, bo grzywkuję już 1.5 roku
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 20:49   #72
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
świetnie Ci wicza!!
JEszcze na Twoi miejscu zainwestowalabym w dobra kredke do brwi i minimalnie brwi przyciemniła nią (wiesz, kredką pomaziać po całych brwiach, takie kreseczki). Regulacja u kosmetyczki przydałaby się, bo teraz sa troszkę zbyt wyskubane (tak mi się wydaje, nie znam się). Jak już to zrobisz to się świetnie zgra z Twoimi włosami. I będziesz babka z charakterkiem (już jesteś, ale się to odzwierciedli w wyglądzie)
Kredke mam, brazowa i czarna, ale za kazdym razem jak pomaziam, to mi to tak sztucznie wyglada
No i nie regulowalam ich juz chyba od roku, wiec wyskubane za bardzo byc nie moga... takie juz sa... Ale fakt, regulacja by sie przydala
Wiesz, brwi mam jasne, bo w koncu naturalna blondynka jestem, moze dlatego sie wydaje, ze takie wyskubane

A z grzywka dam sobie spokoj. Po prostu tak mi sie wlosy ukladaja, ze nawet jakbym bardzo chciala je ulozyc na czolo, to zawsze sie rozdziela w miejscu przedzialka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:34   #73
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
No i obiecane zdjecia...
Metamorfoza wciaz niekompletna...
Co sadzicie?

PS. Grzywki nie umiem sobie wychodowac... Czy to dziwne? Wlosy nie chca mi sie ukladac na czolo... No po prostu nie chca i juz
Bardzo ładnie
Przeglądałam wcześniejsze Twoje posty i muszę stwierdzić, że nie najlepiej Ci w jasnych brązach i czerwieni. Włoski zostaw krótkie, lekko je postrzęp, żeby wyglądało zawadiacko Na policzki nałóż róż, na usta lekki błyszczyk i podkreśl górna powiekę czarną kredka bądź eyelinerem i wytuszuj mocno rzęsy.

Figurę masz z pewnością w kształcie gruszki.
Może coś takiego? :

PS. wywal te okropne spodnie....
Noś dłuższe tuniki z odcięciem pod biustem, wąskie rurki i obcasy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg osoba.jpg (29,4 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg metamorf.jpg (23,4 KB, 131 załadowań)
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:43   #74
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie
Przeglądałam wcześniejsze Twoje posty i muszę stwierdzić, że nie najlepiej Ci w jasnych brązach i czerwieni. Włoski zostaw krótkie, lekko je postrzęp, żeby wyglądało zawadiacko Na policzki nałóż róż, na usta lekki błyszczyk i podkreśl górna powiekę czarną kredka bądź eyelinerem i wytuszuj mocno rzęsy.

Figurę masz z pewnością w kształcie gruszki.
Może coś takiego? :

PS. wywal te okropne spodnie....
Noś dłuższe tuniki z odcięciem pod biustem, wąskie rurki i obcasy.
Oooo fajnie to wyglada
Ale kilka pytanek technicznych:
czy podciecie pod biustem nie uwydatni wystajacego brzucha?
z tego co wiem, to rurki poszerzaja biodra? Od lat nosze dzwony, do rurek sie jakos nie moge przekonac Zawsze mi sie wydaje wtedy, ze mam taaaaaaaaki wieeeeeeeeelki zadek
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:52   #75
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Oooo fajnie to wyglada
Ale kilka pytanek technicznych:
czy podciecie pod biustem nie uwydatni wystajacego brzucha?
z tego co wiem, to rurki poszerzaja biodra? Od lat nosze dzwony, do rurek sie jakos nie moge przekonac Zawsze mi sie wydaje wtedy, ze mam taaaaaaaaki wieeeeeeeeelki zadek
Kupuj tuniki, ale takie które lekko się rozszerzają. Są w sklepach takie, które wyglądają jak wory, więc je omijaj szerokim łukiem. Szukaj tunik z szerokim pasem pod biustem. Dłuższa tunika zakryje szerokie biodra i tyłeczek Wiem coś o tym, bo sama tak chodzę i nie narzekam. Nosze rurki, albo proste spodnie, unikam dzwonów bo robią z nóg dwa kloce przy szerokich biodrach. Do rurek noś baleriny albo najlepiej obcasy. Rozumiem Cię co do kwestii niewygody obcasów, sama je rzadko zakładam, bo bieganie w nich na co dzień nie służy mojemu kręgosłupowi :/
Tuniczka niech sięga pośladków, lekko je zakrywając.
A i noś sukienki, także odcinane pod biustem, do tego czarne rajstopy kryjące i buty przed kolano.

Pozdrowionka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamrf2.jpg (21,7 KB, 74 załadowań)
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:03   #76
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: szukam siebie...

i jeszcze coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorf3.jpg (25,4 KB, 65 załadowań)
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:07   #77
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Dzieki serdeczne blau
Postaram sie kierowac Twoimi wskazowkami przy nastepnych zakupach ciuchowych
A co do obcasow - staram sie przekonywac, na nowo musze sie uczyc chodzi w takich butach Z tym, ze ja tutaj pokonuje dosc znaczne dystanse na pieszo i... BOOOOLA NOGI... hehe... Strasznie bola... Wkladki sobie kupilam, roznosci roznych juz probowalam, ale chyba bedzie bolec, dopoki noga sie nie przyzwyczai... albo bedzie bolec zawsze
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:14   #78
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Dzieki serdeczne blau
Postaram sie kierowac Twoimi wskazowkami przy nastepnych zakupach ciuchowych
A co do obcasow - staram sie przekonywac, na nowo musze sie uczyc chodzi w takich butach Z tym, ze ja tutaj pokonuje dosc znaczne dystanse na pieszo i... BOOOOLA NOGI... hehe... Strasznie bola... Wkladki sobie kupilam, roznosci roznych juz probowalam, ale chyba bedzie bolec, dopoki noga sie nie przyzwyczai... albo bedzie bolec zawsze
Ja wole latać w balerinach obcasy mam na weekendy raczej albo na jakieś wyjścia Ciuszki na co dzień:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorf4.jpg (25,6 KB, 91 załadowań)
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:24   #79
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Ja wole latać w balerinach obcasy mam na weekendy raczej albo na jakieś wyjścia Ciuszki na co dzień:
O! To mi sie bardzo podoba!
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 23:35   #80
Emilkaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 60
Dot.: szukam siebie...

Ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu, z grzywką na bok, zieloną bluzką i takim wielkim wisiorkiem. o tym: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1204639712

Na tych ostatnich wydaje mi się, że trochę za mocno pomalowane masz usta, nie pasują do Ciebie, postawiłabym na coś jaśniejszego.

A co do małego biustu, to wydaje mi się, że po prostu nosisz źle dobrany stanik. 85A to jest na ponad 90 pod biustem, a tyle to ty chyba tam nie masz
Tu masz link, poczytaj coś o tym:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1204639712

Naprawdę ładna z Ciebie kobieta, więc życzę wytrwałości w samoakceptacji i dązeniu do twoich celów
Emilkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 23:43   #81
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez Emilkaa92 Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu, z grzywką na bok, zieloną bluzką i takim wielkim wisiorkiem. o tym: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1204639712

Na tych ostatnich wydaje mi się, że trochę za mocno pomalowane masz usta, nie pasują do Ciebie, postawiłabym na coś jaśniejszego.

A co do małego biustu, to wydaje mi się, że po prostu nosisz źle dobrany stanik. 85A to jest na ponad 90 pod biustem, a tyle to ty chyba tam nie masz
Tu masz link, poczytaj coś o tym:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1204639712

Naprawdę ładna z Ciebie kobieta, więc życzę wytrwałości w samoakceptacji i dązeniu do twoich celów
Dziekuje Tyle milych slow
Pracuje nad soba caly czas, staram sie, wiadomo, to jest dlugotrwaly proces, tyle lat nie potrafilam siebie zaakceptowac, wiec teraz nie zaczne kochac siebie z dnia na dzien. Staram sie, naprawde
A z tym biustem, to masz racje, musze sie dokladnie wymierzyc i sprawdzic... A wtedy pojawi sie drugi problem, bo nie umiem polskich rozmiarow stanikow "przerobic" na angielskie
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 23:46   #82
Emilkaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 60
Dot.: szukam siebie...

Oj, dałam Ci zły link xD
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580
Chodziło mi o to.
A z rozmiarami to nie problem, widziałam sporo linków z tym.
Poszukam zaraz.
Emilkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 23:48   #83
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez Emilkaa92 Pokaż wiadomość
Oj, dałam Ci zły link xD
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580
Chodziło mi o to.
A z rozmiarami to nie problem, widziałam sporo linków z tym.
Poszukam zaraz.
Dziekuje, bylabym bardzo wdzieczna, bo od dawna kupuje "na oko" i nigdy nie wiem, czy oni ten rozmiar pod biustem podaja w calach, centymetrach, czy centymetrach dzielonych na pol... Prawdopodobnie w calach, bo to teoretycznie "urzedowa" jednostka...
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 23:54   #84
Emilkaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 60
Dot.: szukam siebie...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Biustonosz#Rozmiary
Tam niżej jest tabelka.
Emilkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 23:56   #85
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez Emilkaa92 Pokaż wiadomość
O kurcze, nawet nie wiem jak Ci dziekowac
Nie wiem, jak do tej pory nie udalo mi sie tego znalezc (bo szukalam, ale jak widac niedokladnie)
Pieknie dziekuje
Jak mi odbije, to sie zaraz wymierze i wreszcie bede wiedziala, jaki stanik powinnam sobie w najblizszym czasie kupic
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:03   #86
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: szukam siebie...

blay - brawa za rady, profeska!!!

witch - co do tych brwi, to faktycznie może kosmetyczka? ładnie zrobione brwi czynią cuda, wiem to z doświadczenia. Co do kredek, do czarna odpada. Dla Ciebie była by najlepsza taka szarobrązowa, w miarę jasna.
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:03   #87
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
blay - brawa za rady, profeska!!!
blau oczywiście, a nie blay
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:07   #88
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
blau oczywiście, a nie blay
Dziękuję bardzo i oczywiście się nie gniewam za pomyłkę
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 13:27   #89
Rockstar Baby
Raczkowanie
 
Avatar Rockstar Baby
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: szukam siebie...

Przeczytalam caly watek z zainteresowaniem i doszlam do wniosku, ze mamy wiele wspolnego. Mamy te same uwarunkowania fizyczne, ja tez jestem wysoka, mam szerokie biodra, duza stope, no i ten nieszczesny brzuch, ktorego nie idzie sie pozbyc. W ciagu niecalego roku przytylam 12 kilogramow (co bylo i jest dla mnie kompletnym szokiem).
Moj styl ubierania sie pozostawia wiele do zyczenia, brak w nim regularnosci i raczej nie ma osoby, ktora chcialaby go nasladowac. Wspomnialas gdzies, ze przezywasz szok, kiedy patrzysz na angielskie standardy modowe. Ja tez. Wszystkie dziewczyny wygladaja tak samo, ta sama fryzura, ten sam makijaz, te same stroje, jeden wielki misz masz. Czasem gdy wracam do domu to sie zastanawiam czy lepiej wygladac jak papuga (zalozyc cokolwiek do czegokolwiek, wymalowac sobie oko czarna kredka i nalozyc najbardziej rozowy roz na policzka), czy lepiej wygladac nijako (tak jak ja...), czy moze wypracowac sobie jakis styl, znalezc cos fajnego i charakterystycznego, i w ten sposob wypromowac siebie?
Tak ja Ty - jestem na etapie poszukiwan - droga dluga i kreta, ale warta zachodu (doslownie i w przenosni.
Warunkiem koniecznym do Twojej metamorfozy jest samoakceptacja, wiara w siebie. Na nic sie zda nowy ciuch, kiedy staniesz przed lustrem i powiesz sobie 'jestem do niczego'. Zacznij od usmiechu, spojrz w lustro i zobacz roznice. Ladniej Ci w sukience i usmiechem na twarzy czy w sukience bez usmiechu? Pokochaj siebie i zaakceptuj taka jaka jestes.
Rockstar Baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 22:17   #90
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: szukam siebie...

Cytat:
Napisane przez Rockstar Baby Pokaż wiadomość
Przeczytalam caly watek z zainteresowaniem i doszlam do wniosku, ze mamy wiele wspolnego. Mamy te same uwarunkowania fizyczne, ja tez jestem wysoka, mam szerokie biodra, duza stope, no i ten nieszczesny brzuch, ktorego nie idzie sie pozbyc. W ciagu niecalego roku przytylam 12 kilogramow (co bylo i jest dla mnie kompletnym szokiem).
Moj styl ubierania sie pozostawia wiele do zyczenia, brak w nim regularnosci i raczej nie ma osoby, ktora chcialaby go nasladowac. Wspomnialas gdzies, ze przezywasz szok, kiedy patrzysz na angielskie standardy modowe. Ja tez. Wszystkie dziewczyny wygladaja tak samo, ta sama fryzura, ten sam makijaz, te same stroje, jeden wielki misz masz. Czasem gdy wracam do domu to sie zastanawiam czy lepiej wygladac jak papuga (zalozyc cokolwiek do czegokolwiek, wymalowac sobie oko czarna kredka i nalozyc najbardziej rozowy roz na policzka), czy lepiej wygladac nijako (tak jak ja...), czy moze wypracowac sobie jakis styl, znalezc cos fajnego i charakterystycznego, i w ten sposob wypromowac siebie?
Tak ja Ty - jestem na etapie poszukiwan - droga dluga i kreta, ale warta zachodu (doslownie i w przenosni.
Warunkiem koniecznym do Twojej metamorfozy jest samoakceptacja, wiara w siebie. Na nic sie zda nowy ciuch, kiedy staniesz przed lustrem i powiesz sobie 'jestem do niczego'. Zacznij od usmiechu, spojrz w lustro i zobacz roznice. Ladniej Ci w sukience i usmiechem na twarzy czy w sukience bez usmiechu? Pokochaj siebie i zaakceptuj taka jaka jestes.
Akceptacja akceptacją, myślę że przyjdzie łatwiej gdy ubierzemy się z coś w czym na prawdę wyglądamy dobrze.
Co do sposobu ubierania się, to na pewno warto pomęczyć się i znaleźć własny styl, a nie chodzić jak papuga w kolorowych fatałaszkach.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.