Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-14, 11:36   #3811
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomo¶ci: 195
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam do Was takie pytanie Czy mo¿na ( oczywi¶cie u fryzjera ) przefarbowaæ bez dekoloryzacji w³osy z ciemnego br±zu na taki karmelkowy kolor?
Czy zniszczy to ewentualnie bardzo w³osy, poniewaz strasznie mi wypadaj±
Tinkerbell_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:52   #3812
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Tinkerbell_ Poka¿ wiadomo¶æ
Mam do Was takie pytanie Czy mo¿na ( oczywi¶cie u fryzjera ) przefarbowaæ bez dekoloryzacji w³osy z ciemnego br±zu na taki karmelkowy kolor?
Czy zniszczy to ewentualnie bardzo w³osy, poniewaz strasznie mi wypadaj±
Je¶li kolor br±zowy to twój naturalny, spokojnie ufarbujesz na kolor od 1 do 3 tonów ja¶niejszy, mo¿e nie od razu efekt bêdzie takie jak chcesz, ale po 2 farbowaniach powinna¶ otrzymaæ oczekiwany efekt.

Je¶li chodzi o dekoloryzacjê - to nie robimy tego zabiegu na w³osach naturalnych poniewa¿ jest to ¶ci±gniêcie koloru po nieudanym zabiegu do koloru naturalnego.

Zniszczenia - nie oszukujmy siê - jest to proces chemiczny i zawsze bêd± jakie¶ zniszczenia, proponuje na pocz±tek farbê z wod± 6% (rozja¶ni o 2 tony). Je¶li w³osy strasznie ci wypadaj± nie ryzykowa³a bym farbowania, ewentualnie pomy¶la³a o farbie jak najmniej inwazyjnej najlepiej bez amoniaku, wiêkszo¶æ fryzjerów posiada takie farby.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:43   #3813
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Kochane pomó¿cie co to za br±zik? jaki poziom? natura czy z jakim¶ refleksem? Strasznie bym taki chcia³a a kompletnie nie wiem jak i czym go uzyskaæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg celinaczarna.jpg (14,1 KB, 138 za³adowañ)
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:00   #3814
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomo¶ci: 195
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

kathy579 w³asnie chodzi o to ¿e s± to w³osy farbowane ju¿ od d³u¿szego czasu mój naturalny kolor to ¶redni blond, który farbuje na ciemny br±z ... Jak wygl±da zmiana na ja¶niejszy kolor przy w³osach farbowanych?
Tinkerbell_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:19   #3815
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Tinkerbell_ Poka¿ wiadomo¶æ
kathy579 w³asnie chodzi o to ¿e s± to w³osy farbowane ju¿ od d³u¿szego czasu mój naturalny kolor to ¶redni blond, który farbuje na ciemny br±z ... Jak wygl±da zmiana na ja¶niejszy kolor przy w³osach farbowanych?
Muszê okre¶liæ poziom br±zu, proszê o zdjêcie koloru w³osów.
Poni¿ej podajê link do palety z br±zami proszê okre¶l swój tera¼niejszy kolor+ kolor który chcia³aby¶ uzyskac.
http://archiwumallegro.pl/cece_profe...849314870.html
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:48   #3816
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 1 355
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

cze¶æ dziewczyny

mam nadzieje, ze moze mi cos doradzicie...

stosowalam juz kilka razy pallette 10min color... nr 550
3 opakowania niestety dziad jest okropnie nietrwaly
u mnie miesiac i z koloru nici, a obecnie zafarbowalam miesiac temu i totalnie sp³uka³ sie z góry g³owy...

koniecznie chce sie zafarbowac na b. ciemny braz taki jak na zdjeciu (kobieta po prawej) myslalam nad syoss 3-1, moze doradzicie mi jakas inna farbe z tych mozliwych do kupienia w sklepach? chcialabym jutro sie zaopatrzyc bo mam wazne spotkanie i glupio wyskoczyc z odrostem na pó³ g³owy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg loreal.jpg (61,9 KB, 97 za³adowañ)
__________________

stubbornme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:13   #3817
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez stubbornme Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny

mam nadzieje, ze moze mi cos doradzicie...

stosowalam juz kilka razy pallette 10min color... nr 550
3 opakowania niestety dziad jest okropnie nietrwaly
u mnie miesiac i z koloru nici, a obecnie zafarbowalam miesiac temu i totalnie sp³uka³ sie z góry g³owy...

koniecznie chce sie zafarbowac na b. ciemny braz taki jak na zdjeciu (kobieta po prawej) myslalam nad syoss 3-1, moze doradzicie mi jakas inna farbe z tych mozliwych do kupienia w sklepach? chcialabym jutro sie zaopatrzyc bo mam wazne spotkanie i glupio wyskoczyc z odrostem na pó³ g³owy
Wellaton - ¦redni Br±z wychodzi bardzo ciemno, taka br±zowa czerñ, i jest bardzo trwa³y, nie wyp³ukuje sie na rudo wogóle. Ja¶niejszy powinien byc Jasny Br±z Wellatonu a i tak dosyc ciemny
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 21:26   #3818
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Zgadza siê Wellaton jest bardzo trwa³y. 3 nie polecam bo to czarny.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:59   #3819
zula4x4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 49
GG do zula4x4
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Syoss nie polecam, co prawda w³osów mi nie zniszczy³, ale spra³ siê po 3 tygodniach, po ka¿dym myciu by³o go mniej widaæ, a teraz, mimo, ¿e farbowa³am z mojego naturalnego ciemnego blondu na jasny br±z, który wyszed³ lekko rudawy, ale ciemniejszy ni¿ moje w³osy, taki ¶redni br±zik, to mam teraz CIEMNIEJSZE odrosty :/

A czy która¶ z Was ma fotki po farbowaniu palette color creme golden gloss G4 Kakao? Je¶li tak, to wrzuæcie, plis, bo dzi¶ chcê pofarbowaæ, a bojê siê, ¿e wyjdê ruda i mój T¯ siê w niedzielê przerazi A marzê o ³adnym br±zie ze z³otym po³yskiem...

Edytowane przez zula4x4
Czas edycji: 2010-12-15 o 11:31
zula4x4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:36   #3820
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomo¶ci: 195
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Kathy579 jesli chodzi o kolor w³osów jakie poprzez farbowanie mam teraz to sa to takie jak na zdjêciu pierwszym a chcia³abym przefarbowaæ je na taki kolor jak na zdjeciu drugim Proszê doradz mi czy mogê ryzykowac i farbowac je? Czy jest szansa, ze wyjdzie mi taki kolor jak na drugim zdjêciu bez dekoloryzacji?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (44,2 KB, 194 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³osy2.jpg (12,2 KB, 117 za³adowañ)
Tinkerbell_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 14:08   #3821
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane pomó¿cie co to za br±zik? jaki poziom? natura czy z jakim¶ refleksem? Strasznie bym taki chcia³a a kompletnie nie wiem jak i czym go uzyskaæ
Podbijam ...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg celinaczarna.jpg (14,1 KB, 16 za³adowañ)
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 17:59   #3822
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Tinkerbell_ Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy579 jesli chodzi o kolor w³osów jakie poprzez farbowanie mam teraz to sa to takie jak na zdjêciu pierwszym a chcia³abym przefarbowaæ je na taki kolor jak na zdjeciu drugim Proszê doradz mi czy mogê ryzykowac i farbowac je? Czy jest szansa, ze wyjdzie mi taki kolor jak na drugim zdjêciu bez dekoloryzacji?

Widzê ¿e podoba ci siê kolor z³ocisty br±z, moim zdaniem ni¿ej podane kolory powinny ci siê podobac:
7.3
7.31

wpisz te numery w google ,,majirel 7.3,, - to wy¶wietli ci siê dany kolor. Wiêkszo¶æ farb ma podobn± numeracjê. My¶lê ¿e nie musisz dekoloryzowac i niszczyc w³osów. Nie mogê nic gwarantowac ale nie wygl±da to ¼le- po pierwszym farbowaniu kolor wyjdzie podobny, nastêpne farbowanie bêdzie ju¿ o wiele lepiej. Zawsze terzba przeprowadzic test koloru na kosmyku w³osów. Szukaj br±zów na poziomie 7. Dekoloryzacja to ostateczno¶c, która strasznie niszczy w³osy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:07   #3823
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomo¶ci: 195
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziekujê Ci bardzo za pomoc W taki razie zapisuje sie do fryzjera i zobaczymy co z tego bedzie Jak ju¿ bede mia³a nowy koorek to oczywiscie sie pochwale
Tinkerbell_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:37   #3824
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Tinkerbell_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekujê Ci bardzo za pomoc W taki razie zapisuje sie do fryzjera i zobaczymy co z tego bedzie Jak ju¿ bede mia³a nowy koorek to oczywiscie sie pochwale
Proszê bardzo, u fryzjerki te¿ mo¿esz poprosiæ o test na kosmyku w³osów, my¶lê ¿e to dobry pomys³ i nie bêdzie rozczarowaniapowodzenia.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:53   #3825
Membroza
Rozeznanie
 
Avatar Membroza
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Capilli Poka¿ wiadomo¶æ
¯eby zniwelowaæ czerwony trzebaby by³o dodaæ w³osom zielonego pigmentu. Samemu ciê¿ko znale¼æ co¶ w tubce co zniweluje ostr± czerwieñ. Mo¿na spróbowaæ przyciemniæ je na ch³odny odcieñ ciemny tylko nie kasztan, bo ten podbija dodatkowo czerwieñ i ciep³e odcienie w³osa. Wstaw zdjêcie, ¿eby oceniæ jasno¶æ, ciemno¶æ. Mo¿e doradzimy co¶ profesjonalnego, a sama sobie to na³o¿ysz.
Ja mam jeszcze jedno pytanko dotycz±ce tego, co pisa³am wcze¶niej o moich czerwonych w³osach - czy da³oby radê przefarbowaæ siê na br±zowy (ale nie jaki¶ bardzo ciemny, bo jednak mam jasn± karnacjê) farbami dostêpnymi w normalnych sklepach? Czy jednak musi byc ten zielony refleks? (Bo na blond to chyba jeszcze ciê¿ej siê rozja¶niæ, nie?)
__________________

Membroza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:13   #3826
The Fame
Raczkowanie
 
Avatar The Fame
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LT
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

kathy579, i ja bardzo proszê o pomoc mam farbowane w³osy na ciemny br±z, z daleka wygl±daj± prawie czarne, za¶ tylko mocnym strumieniu ¶wiat³a -br±zowo. czyli mniej wiêcej jak dziewczyna z lewa. Maaarzy mi siê kolor z prawa, wiêc pro¶ba wskazaæ, jaki to odcieñ, farb± jakich producentów mo¿na go uzyskaæ? I te¿ ciekawi problem z dekoloryzacj±, co by³ akurat omawiany wy¿ej, czy jest obowi±zkowy, czy mo¿na próbowaæ bez. Z góry dziêkujêczekaj± ¶wiêta, zachcia³o mi siê zmian..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg x_eaeb7d0c.jpg (56,7 KB, 201 za³adowañ)
The Fame jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:03   #3827
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez The Fame Poka¿ wiadomo¶æ
kathy579, i ja bardzo proszê o pomoc mam farbowane w³osy na ciemny br±z, z daleka wygl±daj± prawie czarne, za¶ tylko mocnym strumieniu ¶wiat³a -br±zowo. czyli mniej wiêcej jak dziewczyna z lewa. Maaarzy mi siê kolor z prawa, wiêc pro¶ba wskazaæ, jaki to odcieñ, farb± jakich producentów mo¿na go uzyskaæ? I te¿ ciekawi problem z dekoloryzacj±, co by³ akurat omawiany wy¿ej, czy jest obowi±zkowy, czy mo¿na próbowaæ bez. Z góry dziêkujêczekaj± ¶wiêta, zachcia³o mi siê zmian..
Proponujê kolory:
Majirel 5.31
Alfaparf Evolution 6.01, 6.3
My¶lê ¿e bez dekoloryzacji i tak jak poprzedniczka po 2 farbowaniach kolorek bêdzie jak zamierzony. Zerknij w google na te kolorki. Dla pewno¶ci zawsze farbujemy kosmyk w³osów

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Bardzo wa¿na rzecz, trzeba odczekaæ ok 6 tygodni od ostatniego farbowania.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:02   #3828
The Fame
Raczkowanie
 
Avatar The Fame
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LT
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziêkujê bardzo, kathy! Bêdê przynajmniej wiedzia³a, na co mam siê orientowaæ Z nadchodz±cymi ¶wiêtami!
The Fame jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:18   #3829
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez The Fame Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê bardzo, kathy! Bêdê przynajmniej wiedzia³a, na co mam siê orientowaæ Z nadchodz±cymi ¶wiêtami!
Proszê bardzo, udanego farbowania
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 20:09   #3830
Membroza
Rozeznanie
 
Avatar Membroza
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ponawiam pytanie: Czy mogê u¿yæ jakiej¶ innej od Artego ogólnodostêpnej br±zowej farby, ¿eby pokryæ czerwone w³osy?

Czy musi byæ koniecznie z refleksem zielonym, czy wystarczy odpowiedni kolor/odcien?

Oraz czy z tych w³osów https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1292145473 da³oby radê zrobiæ jako¶ TAKI (czy te¿ podobny) blond? Poniewa¿ waham siê miêdzy powrotem do naturalnego blondu a br±zowym i chcia³abym wiedzieæ jak bêdzie ³atwiej? Z góry dziêkujê
__________________

Membroza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 20:12   #3831
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny a ktoras z Was uzywala brazow z VITALITYS ART ABSOLUTE? Ja uzywalam wielee tubek blondow i bylam bardzo zadowolona (Mama tez) i zastanawiam sie jak brazy u nich wygladaja. Na KWC malo jest opini (w tym pierwsza jest moja)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 22:56   #3832
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Membroza Poka¿ wiadomo¶æ
Ponawiam pytanie: Czy mogê u¿yæ jakiej¶ innej od Artego ogólnodostêpnej br±zowej farby, ¿eby pokryæ czerwone w³osy?

Czy musi byæ koniecznie z refleksem zielonym, czy wystarczy odpowiedni kolor/odcien?

Oraz czy z tych w³osów https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1292145473 da³oby radê zrobiæ jako¶ TAKI (czy te¿ podobny) blond? Poniewa¿ waham siê miêdzy powrotem do naturalnego blondu a br±zowym i chcia³abym wiedzieæ jak bêdzie ³atwiej? Z góry dziêkujê
Z czerwieni na jasny blond - bez dekoloryzaji nie da rady.
Natomiast z czerwonego bardzo spranego (co najmniej 6 tygodni od ostatniego farbowania) mo¿e wyj¶æ br±z, jednak mo¿e przebijac lekki czerwony refleks po pierwszym farbowaniu. Po 2 farbowaniu t± sam± farb± np. 6.7 powinno byc lepiej. Mo¿e równie¿ dobrze z³apaæ farba za pierwszym razem wszystko zale¿y od w³osów i ich porowato¶ci. Je¶li nie podobaj± ci siê kolory o których pisa³am wcze¶niej - wybierz br±z z Artego na poziomie 5 lub 6 taki który chcesz osi±gn±æ (s± ró¿ne odcienie) i wypróbuj na kosmyku w³osów.
W³a¶nie takim testem mo¿emy siê przekonaæ czy kolor jest w³a¶ciwy czy te¿ nie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 23:12   #3833
Membroza
Rozeznanie
 
Avatar Membroza
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziêki wielkie chyba jednak zdecydujê siê na ten blond tytoniu Virginia. A jak bêdê kupowaæ farbê to muszê co¶ do niej dokupiæ? Jaki¶ utleniacz? Jak tak, to jaki?
__________________

Membroza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 00:28   #3834
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 574
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny czy farby Majirel sie z czyms rozrabia?
Nie mam doswiadczenia z profesjonalnymi farbami
__________________


natee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:46   #3835
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Membroza Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wielkie chyba jednak zdecydujê siê na ten blond tytoniu Virginia. A jak bêdê kupowaæ farbê to muszê co¶ do niej dokupiæ? Jaki¶ utleniacz? Jak tak, to jaki?
Nie za bardzo widzê ten kolor u ciebie, na pewno nie wyjdzie tak jak na palecie 7.7, nie bêdziesz zadowolona poniewa¿ mo¿e byc efekt szaro¶ci.
My¶lê ¿e przy pierwszym farbowaniu zaryzykuj 6.7 ciemny blond tytoniu Kuba - bardzo ³adny i intensywny br±z. Ogólnie te br±zy które ci poda³am s± ³adne i intensywne. Tak utleniacz 6% pierwsze farbowania, nastêpne farbowania wystarczy tylko 3%.

Przed przyst±pieniem do w³a¶ciwego zabiegu koloryzacji nale¿y wykonaæ próbê wra¿liwo¶ci

Pierwsza aplikacja

Farbê mieszamy z utleniaczem w stosunku 1:1 - czyli np. 75 ml faby+75 ml utleniacza.

Aplikujemy najpierw farbê na d³ugo¶ci i koñce, pozostawiaj±c odrost 2 cm, po 15–20 minutach aplikujemy now±mieszankê na odrosty, d³ugo¶ci i koñce. Pozostawiamy farbê na w³osach na 35 minut. Ca³kowity czas zabiegu to 50–55 minut.

Mieszankê do koloryzacji aplikujemy na nieumyte i suche w³osy. G³owa musi byæ podzielona na 4 sekcje. Farbê nak³adamy od ty³ug³owy cienkimi separacjami, aplikuj±c dok³adnie mieszankê po obu stronach pasma.Na d³ugo¶ciach i koñcach nak³adamymieszankê pêdzlem dok³adnie na ka¿de pasemko, nie przeczesujemy w³osów grzebieniem!


---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez natee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy farby Majirel sie z czyms rozrabia?
Nie mam doswiadczenia z profesjonalnymi farbami
Tak z odpowiednim utleniaczem, w zale¿no¶ci od koloru wyj¶ciowego i zamierzonego efektu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-17 o 10:44
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:11   #3836
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

najpierw na dlugosc i konce a dopiero potem na odrost? :wow: zawsze robie na odwrot
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:25   #3837
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
najpierw na dlugosc i konce a dopiero potem na odrost? :wow: zawsze robie na odwrot

Masz racje przewa¿nie zawsze w³a¶nie tak siê robi odrost nastêpnie po d³ugo¶ci, ale w przypadku farb Artego - producent zaleca w³a¶nie tak± aplikacjê, oczywi¶cie mo¿na to te¿ zrobiæ po swojemu z nieco gorszym efektem
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:27   #3838
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hmmm ciekawe jakie to wazne zeby czytac ulutke zalaczona do produktu. Ja wlasnie zastanawiam sie jaka farbe teraz kupic bo drogeryjne jednak gorzej na mnie wychodza niz profesjonalne. Chcialabym jasny brazik bez rudosci...
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:03   #3839
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

goldika, wszystko zale¿y od koloru wyj¶ciowego w³osów. Przejrzyj sobie kolory farb profesjonalnych na google, albo Allegro - piêknych kolorów jest wiele, najlepiej aby kolor by³ zbli¿ony do naturalnego - ale wiadomo my kobiety przewa¿nie chcemy tego czego nie mamy Ja osobi¶cie preferujê farby z obni¿on± ilo¶ci± amoniaku poniewa¿ dobrze pokrywaj± w³osy, nie ¶mierdz±, delikatniejsze.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-18, 00:23   #3840
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 574
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

Tak z odpowiednim utleniaczem, w zale¿no¶ci od koloru wyj¶ciowego i zamierzonego efektu.
Obecnie mam ciemny br±z na w³osach a marzy mi siê co¶ takiego jak Majirel 5.31 lub Alfaparf Evolution 6.01, jakiego utleniacza powinnam uzyc?
__________________


natee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.