Differin - mam dosyć - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 08:43   #1381
Maciek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Differin - mam dosyć

Moim zdaniem na przebarwienia najlepszy jest Acne-derm, mi pomaga
Maciek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:45   #1382
madziurekkocurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez anuuusiakk Pokaż wiadomość
no proszę ja też właśnie praktycznie 3 miesiące z Diff, skóra czyściutka! 1 już chyba przypadkowy pryszcz! ślicznie.. nie zapeszając mam nadzieje to mowie!! a co do Ciebie to chciałam się spyttać czy robisz cos na te przebarwienia? mi zostało kilka malych blizn ale jednak widocznych...
Na przebarwienia nic na razie nie robię, właściwie jeszcze nigdy nie próbowałam żadnych kremów ani zabiegów, które są bardzo kosztowne. Nie będę juz pytać co polecacie bo pewnie jest masa wiadomości na forum na ten temat.
Miałam swojego czasu zamiar kupić krem z wydzieliny ślimaka, reklamowany jako cudowny środek na blizny ale dermatolog mi odradziła, więc na razie jest jak jest.
madziurekkocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 16:26   #1383
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Maciek1985 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem na przebarwienia najlepszy jest Acne-derm, mi pomaga

na blizny też?
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:00   #1384
Maciek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Differin - mam dosyć

Wykazuje działanie przeciwtrądzikowe oraz wybielające skórę w przypadku hiperpigmentacji, preparat przyspiesza leczenie trądzika i zapobiega tworzeniu się blizn.
Maciek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:06   #1385
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Differin - mam dosyć

ja kiedys stosowałam differin- pomógł ale tylko na chwile.. pozniej mój stan cery znacznie sie pogorszył.. no ale to sprawa indywidualna.
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:52   #1386
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
ja kiedys stosowałam differin- pomógł ale tylko na chwile.. pozniej mój stan cery znacznie sie pogorszył.. no ale to sprawa indywidualna.
ja sie ciagle boje ze sie nawroci wszystko.. ale niby buzia jest czyyyyysta.. nie tak jak kiedys ze pelno czarnych kropek takich itp... tylko ladna po kąpaniu itp.. wiec w 'srodku' powinno byc ok. eh
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 21:38   #1387
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Maciek1985 Pokaż wiadomość
Wykazuje działanie przeciwtrądzikowe oraz wybielające skórę w przypadku hiperpigmentacji, preparat przyspiesza leczenie trądzika i zapobiega tworzeniu się blizn.
ale co differin czy Acne - derm?
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 09:52   #1388
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez cashmere_kaschka Pokaż wiadomość
zastanawiam się, dlaczego, jeśli macie takie problemy ze skórą, nie przepiszą wam po prostu roaccutane albo polskiego odpowiednika (nie pamiętam, jak się on nazywa, ale jest bardzo dużo tańszy)
po co się tak męczyć z ropnymi krostami, skoro przecież są skuteczne środki na pryszcze?
Cytat:
Napisane przez frontier Pokaż wiadomość
Roaccutane to nie aspiryna, żeby go tak po prostu przepisywać.
Zgadzam się Poza tym porównaj wpływ na organizm Differinu, a wpływ Izoteku...
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:13   #1389
Maciek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
ale co differin czy Acne - derm?
Oczywiscie acne-derm
Maciek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:27   #1390
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Maciek1985 Pokaż wiadomość
Oczywiscie acne-derm
widać chociaż dużą poprawe? jak sie go stosuje, gdzie można dostac? za ile? i czy na recepte? :/ ehh może sie skusze, chociaż próbkami...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 11:23   #1391
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Differin - mam dosyć

zresztą w sumie niezauważyłam u siebie jakiś mon widocznych przebarwien, bo mam naprawde jasną karnacje... ale czytałam że nakłada się go tylko na te plamki, a mi by bardziej leżało jakby nakładac go na całą twarz, bo bym musiała tych przebarwień szukać z godzine :P
A mam pytanie co do effaclar K, czy nie będzie sie gryzło jak będe go używać na przemiennie z differinem, i brevoxylem? Bo te dwa używam cały czas, ale efekt zmniejszonych porów i niepowstawania zaskórników w tym samym miejscu nie działa :|
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 14:58   #1392
Maciek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Differin - mam dosyć

Jakas poprawa jest, nie taka jaka oczekuje ale zawsze to cos. Mozna kupic w kazdej aptece bez recepty, koszt to okolo 20zl. Ja acne-dermem smaruje cala twarz, tak mi zalecil dermatolog. Mysle ze effalar k nie bedzie kolidowal z differinem i brevoxylem, ale nie jestem tego pewny. Ja uzywam acne-derm rano, w obiad krem nawilzajaco matujacy do skory tradzikowej effaclar i na noc differin juz ponad miesiac, efekty widac, ale jeszcze przede mna dlugi okres stosowania aby skora byla idealnie oczyszczona
Maciek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:01   #1393
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
zresztą w sumie niezauważyłam u siebie jakiś mon widocznych przebarwien, bo mam naprawde jasną karnacje... ale czytałam że nakłada się go tylko na te plamki, a mi by bardziej leżało jakby nakładac go na całą twarz, bo bym musiała tych przebarwień szukać z godzine :P
A mam pytanie co do effaclar K, czy nie będzie sie gryzło jak będe go używać na przemiennie z differinem, i brevoxylem? Bo te dwa używam cały czas, ale efekt zmniejszonych porów i niepowstawania zaskórników w tym samym miejscu nie działa :|
Te preparaty używane oczywiście w innych dniach nie będą ze sobą kolidowały, ale mogą wywołać podrażnienie albo przesuszenie, wiec jeśli chcesz używać tego wszystkiego jednocześnie może stwórz sobie jakiś plan np. 1noc differin, 2noc effaclar 3noc nawilżanie 4noc brevoxyl. Tak żeby sobie nie zrobić krzywdy
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:57   #1394
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Te preparaty używane oczywiście w innych dniach nie będą ze sobą kolidowały, ale mogą wywołać podrażnienie albo przesuszenie, wiec jeśli chcesz używać tego wszystkiego jednocześnie może stwórz sobie jakiś plan np. 1noc differin, 2noc effaclar 3noc nawilżanie 4noc brevoxyl. Tak żeby sobie nie zrobić krzywdy
wiem o tym ale dzięki za odzew
I wiecie co, byłam sie pytać o chociaż próbki tego effaclar K u nas w aptece... ale niestety chyba jest za uboga na La Roche :P szkoda...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:05   #1395
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
widać chociaż dużą poprawe? jak sie go stosuje, gdzie można dostac? za ile? i czy na recepte? :/ ehh może sie skusze, chociaż próbkami...
wystarczy uzyc google

kupuje sie bez recepty, za jakies 18-20zl za 20g tubke, stosuje 2 razy dziennie, nie ma probek i nie maja one sensu bo efekt jest widoczny po jakis 2-3 miesiacach regularnego smarowania najwczesniej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:31   #1396
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
wiem o tym ale dzięki za odzew
I wiecie co, byłam sie pytać o chociaż próbki tego effaclar K u nas w aptece... ale niestety chyba jest za uboga na La Roche :P szkoda...
ja otrzymywałam effeclar od dermy.. byly to probki, ale te probki byly ogromniaste jakies ..niestety mojej skorze nie podszedl..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 21:26   #1397
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Differin - mam dosyć

spoko
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 11:36   #1398
kinderka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Differin - mam dosyć

kilka miesięcy temu wybrałam sie do dermatologa bo miałam już dosyć wągrów na mojej twarzy i tych czerwonych krostek.
pani dermatolog przepisała mi differin i żel accos a także tablatki acno.
użyłam differinu wieczorem a następnego dnia obudziłam sie z wypaloną skórą na policzkach
myślałam że sie załamie,były to pomarańczowo czerwone plamy ;/
postanowiłam poczekać aż zejdą,z zeszły po dwóch tygodniach,więcej tego nie użyłam ;/
kinderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:36   #1399
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Differin - mam dosyć

dermatolodzy się bardzo często mylą, skoro są specjalistami to niech dobrze przebadają skóre a nie jak w moim przypadku tylko spojrzała
mi differin nie pomaga...choć i tak go uzywam narazie mnie nie stac do dermatologa... wiec poczekam na fundusze
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 17:53   #1400
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: Differin - mam dosyć

stosuję diferin od piątku i pewnie za wcześnie aby coś działał, z tego co na razie zauważyłam:
- czółko bez zmian, nic nie wyskakuje
- na brodzie pojawiają sie gejzerki
- dermatolog ostrzegała mnie, że na początku stosowania mogę mieć podrażnioną skórę i mam stosować co 2 dzień, ale z tego co widzę u mnie nie ma na razie podrażnienia, nic nie swędzi, nie piecze, jedyne co mnie niepokoi - plamki po krostach zaraz po nałozeniu diiferinu robią się czerwone ;|
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 01:59   #1401
frontier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Talking Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez frontier Pokaż wiadomość
Hej!
Wiem, że to chyba marne pocieszenie, ale miałem to samo latem (lipiec/sierpień). Poprzednia dermatolog podczas kuracji przepisała mi Differin żel na noc, Acne mat na dzień i Tetralysal do łykania. W efekcie moja twarz zamieniła się w jeden wielki, czerwony, bolący wyprysk. Dosłownie syf na syfie, jeden obok drugiego, kilkakrotnie w tych samych miejscach. Głęboko osadzone, bolące jak cholera. Do tego pieczenie i wysuchenie skóry na wiór. Pewnej nocy po nałożeniu Differinu obudziło mnie (!!!) pieczenie połączone ze swędzeniem skóry. To był ostatni raz, kiedy zastosowałem to świństwo. Odstawiłem wszystko i pożegnałem panią doktor. Zacząłem łykać cynk i capivit a+e forte. To pozwoliło mi uspokoić skórę i zlikwidować całe to giga-podrażnienie. Zmieniłem lekarkę, dostałem nową kurację i było git... Aż do teraz. Dostałem Metronidazol w żelu i znowu wysyp. Nie jest aż tak silny jak latem, ale uraz mam i boję się, że to wróci. Odstawiłem na jakis czas Metronidazol. Zmieniłem na Skinoren (tragedia - swędzi jak Differin). Dałem skórze odpocząć pare dni i teraz wróciłem do Metronidazolu żel. Czytełem, że wzmorzony wyprysk to efekt oczyszczania skóry. Jeśli to skutkuje w moim przypadku, to chyba w głębszych warstwach skóry mam tyle syfów, że mógłbym obdzielić nim spokojnie połowę populacji Warszawy .
Cytuję samego siebie, bo właśnie od jakiegoś czasu unormalniłem swoją skórę po przygodzie z Metronidazol + Skinoren. Oczywiście przy pomocy dermy (znaczy dermatolog - spodobało mi się to określenie :P) Dostałem Unidox + Clindacne + Claritine + maść cynkowa + zalecenie robienia łagodzących okładów z rumianku. W drugim etapie (po znacznej poprawie) dostałem Vit PP i robioną maść siarkową. Efekt - jestem zachwycony. Wszystko działa jak należy. Czasem wyskoczy jakaś niespodzianka, ale po Clindacne błyskawicznie znika - praktycznie wystarczy jedna noc. Rumianek wspaniale łagodzi. Osobiście rozdzieram torebkę po zaparzeniu i zawartość rozsmarowuję na twarzy - 20 min. i zmywam. Skóra jest wtedy uspokojona i jakby mniej zaczerwieniona. Wyczytałem, że rumianek ma właściwości odkarzające. Wieczorem (przed aplikacją maści) nakładam na kilka godzin krem nawilżający coby zapobiegać wysuszeniu(kilkakrotnie krem Atopra do skóry atopowej, teraz testuję Humektan). W tej chwili obserwuję postępującą poprawę. Ech... dawno tak dobrze nie wyglądałem :P Ale: zobaczyć minę dermy, kiedy pokazałem się w gabinecie po Nowym Roku ze zmasakrowaną Metronidazolem i Skinorenem twarzą - bezcenne. Na szczęście potrafiła mi pomóc!

Tak na marginesie - to, że Differin wyciąga wszystko na zewnątrz to bójdy. Derma powiedziała mi, że mam skórę bardzo wrażliwą i nie moge stosować tak silnych środków. Uważam, że my cierpiący na trądzik mamy prawo żądać od dermatologó zaprzestania wypisywania nam środków, które powodują nasilenie trądziku. To prowadzi nie tylko do pogorszenia stanu skóry, ale i samopoczucia. Ostatecznie idę do lekarza w celu uzyskania pomocy, a nie pogorszenia sprawy.

Ja Differin, podobnie jak Metronidazol i Aknemat (od poprzedniej dermy), wyniosłem z ogromną przyjemnością do pojemnika na przeterminowane leki w mojej osiedlowej aptece. I nie chcę już tego syfu w życiu widzieć na oczy!
frontier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 08:16   #1402
omiczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Differin - mam dosyć

Witam, czytałam wypowiedzi na temat stosowania Differinu i szczerze Wam powiem, że doszłam do wniosku, ze ze mną jest coś nie tak. Stosuję Differin krem od 4 dni na noc , do tego przyjmuję Tetrysal 1 kapsułka dziennie i na mojej twarzy nie ma żadnych oznak tego ze cokolwiek stosuję, Nie mam żadnych pryszczy, które rzucają się w oczy, jedynie ppryszcze podskórne i do tego od czasu do czasu robiły mi się guzy podskórne, dlatego moja wizyta u dermatologa. Czy coś jest ze mną nie tak? Tym bardziej, że czytałam, że po pierwszym razie wyskakują pryszcze, które mają za zadnia 'oczyścić' głębokie partie skóry. Skóra po Differinie mnie nie piecze, nie łuszczy sie ani nic, data wazności jest dobra wiec co jest nioe tak..? może to wina kremu nawilżającego (Ziajka Krem Nawilżający do pielęgnacji dzieci i niemowląt)
omiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:52   #1403
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez omiczek Pokaż wiadomość
Witam, czytałam wypowiedzi na temat stosowania Differinu i szczerze Wam powiem, że doszłam do wniosku, ze ze mną jest coś nie tak. Stosuję Differin krem od 4 dni na noc , do tego przyjmuję Tetrysal 1 kapsułka dziennie i na mojej twarzy nie ma żadnych oznak tego ze cokolwiek stosuję, Nie mam żadnych pryszczy, które rzucają się w oczy, jedynie ppryszcze podskórne i do tego od czasu do czasu robiły mi się guzy podskórne, dlatego moja wizyta u dermatologa. Czy coś jest ze mną nie tak? Tym bardziej, że czytałam, że po pierwszym razie wyskakują pryszcze, które mają za zadnia 'oczyścić' głębokie partie skóry. Skóra po Differinie mnie nie piecze, nie łuszczy sie ani nic, data wazności jest dobra wiec co jest nioe tak..? może to wina kremu nawilżającego (Ziajka Krem Nawilżający do pielęgnacji dzieci i niemowląt)

no właśnie też tam mam, nie licząc małych gejzerków na brodzie ale wczesniej mialam tam grudki i wyciskałam więc mi się sprzeciwiło i wyrosło
albo jeszcze za krótko bierzemy leki i nie ma efektów :| [ ja od piątku, idę zaraz sobie kupić coś osłonkowego i silimarol na wątrobę ]
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!

Edytowane przez Baby Lu
Czas edycji: 2009-02-02 o 10:19
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:30   #1404
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Differin - mam dosyć

mi differin cos tam zapewne oczyscil, ale i tak z dnia na dzien cos nowgo wyskakuje... najgorsze jest to, ze jak za dlugo siedze w lazience to ój mnie strzela jak widze te wągry i zaczynam wyciskać te najciemniejsze :/
skóra mi sie łuszczy regularnie, raz w tyg robie peeling... tylko hmmm, wlasnie czy zwykle peelingi to pewnie cos szkodzi, skoro derma mi powiedziala "nie używać żadnych codziennych pielęgnacyjnych kosmetyków", to mam pytanie, czy jest jakis dermatologiczny peeling, tylko chodzi mi o te tańsze, a nie cos typu mikrodermabrazja itp za 160zł


???
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:35   #1405
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: Differin - mam dosyć

ja ze względu na cerę naczynkową nie mogę używać peelingów mechanicznych, kiedyś w rossmannie znalazłam peeling enzymatyczny Malwa w saszetkach, saszetka kosztuje ok 3zł, starcza spokojnie na 2-3 użycia, buzia po nim jest gładziutka wydaje mi się, że peeling nie zaszkodzi, mi derma powiedziała, żebym nie stoswała kosmetyków do cery trądzikowej
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:51   #1406
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Differin - mam dosyć

ja używam differinu oc początku roku. Wczesniej używałam kwasu azelainowego (skinoren, acne derm, hascoderm), wiec wysypy po takich [?] srodkach mialam juz za soba. Differin wprowadzalam najpierw uzywajac z kwasem na zmiane i tez nie mialam mega wysypow. Teraz uzywam juz tylko samego differinu i też nie jest źle. Jak coś wyskoczy, to taki"gotowiec" do wyciśnięcia. (chyba że łapki swędzą, to dłubię przy lekkich zaczerwienieniach, a z tego potem gula gotowa :/).

Z tym używaniem kosmetyków codziennych chodzi o te wysuszające. Mi derma powiedziała, że przede wszystim trzeba twarz nawilżać, a w przypadku wysuszenia/podrażnienia odstawiać diff na parę dni. Ja mam tonik ogórkowy ziai, krem, peeling mechaniczny i maskę z ziai pro i sprawują się dobrze. Odkąd używam differinu nie miałam potrzeby go odstawiać, bo moja skóra neie jest ani przesuszona, ani podrażniona. Nawet pory się zmniejszają!
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-02-02 o 10:53
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:47   #1407
Rosalios
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Differin - mam dosyć

Hah wiecie co? 4 miesiące wywalania wszystkiego na mojej skórze zakończyło się równo jedynm tygodniej ładnej skóry.
I wszystko wróciło.

Mam dużo gorszy trądzik niż przed Differinem.

Nie pomógł mi wcale, za to zmarnował kawał życia i pogorszył stan skóry.

Ludzie zastanówcie sie 20 razy zanim nałożycie sobie to na twarz.
Rosalios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:09   #1408
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: Differin - mam dosyć

umyłam dziś rano twarz, chwilę odczekałam gapię się lusterko i co? łuszczy mi się skóra na czole normalnie jakbym miała łupież wulkaniki na brodzie jak stanęły tak stoją, nic nie wskazuje na to, żeby miały zamiar wyskoczyć z białym czubkiem ani też się schować całkowicie
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:29   #1409
asiunia550
Przyczajenie
 
Avatar asiunia550
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja niestety nie mogę pozdbyc się trądziku. Stosowałam Differin ale nie przyniósł jakiś super rezultatów. Myślę, że lepiej przy cerze trądzikowej używać łagodnych kosmetyków oczywiście bez alkoholu.
asiunia550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 09:42   #1410
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: Differin - mam dosyć

wstałam dzisiaj rano, patrzę w lusterko i szok - moje powieki wyglądały okropnie, w życiu nie widziałam, żeby skóra tak strasznie się łuszczyła co jest? miała któraś z Was taki problem? Czoło smaruję od 2 dni tylko w części środkowej, łuk brwiowy omijam i taka niespodzianka, załamka
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.