kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 16:08   #271
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

No własnie siostra chcę coś własnie antybakteryjnego,ale jak sama mówisz że ten krem jest niewiele wart... asik123456789 może mogłabyś coś polecic na małe,nieczęsto wychodzące niespodzianki?
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 17:40   #272
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Niestety nie znalazlam jeszcze czegos co by temu zapobieglo
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 17:55   #273
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Niestety nie znalazlam jeszcze czegos co by temu zapobieglo
Eh,czyli przeszukiwanie KWC zostało
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:08   #274
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Na Tru promocja kosmetyków bez opakowań. Jest Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief i Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer. Stara wersja maseczki 15 min poszła na pniu
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:50   #275
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Question Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

witam,
zapoznałam się z całym wątkiem i chciałabym również podzielić się swoim doświadczeniem z Clinique

Używam 3 kroków od niecałych dwóch miesięcy - używam zestawu z tonikiem nr. 1, DDML oraz mydełkiem w kostce.
Nigdy nie miałam większych problemów ze skórą, kiedyś z dwa naczynka mi pękły, pojedyńcze syfki wyskakują od czasu do czasu, no i mam suchą skórę, nie umiem żyć bez kremu odżywczego. Lekkie problemy ze skórą, zaczęły się gdy rzuciłam papierosy, zaczęły mi wyskakiwać syfki większe i bardziej uciażliwe , podobno tak się niektórym skóra oczyszcza z toksyn. Dlatego skusiłam się do zakupu całego dużego zestawu 3 kroki, melczka do demakijażu Take the Day Off, kremu Superdefense SPF 25 (jeszcze go nie zaczęłam używać, bo kończe inny), kremu pod oczy All About Eyes.

Wyczytałam w wątku, że efekty użytkownia 3 kroków są widoczne po miesiącu stosowania. Zgadzam się z tym, moja skóra jest jaśniejsza, delikatniejsza, zniknęło wiele syfków.
Ale... mam tonik nr.1 i chyba jest dla mnie za słaby - nie wiem czy nie powinnam mieć nr.2. Po konsultacjach w Douglasie doradzono mi nr.1 (bo moja skóra ma efekt ściągnięcia po umyciu, mam płytko osadzone naczynka, mam jasną karnację). Tonik nr. 1 fajnie oczyszcza itd.,ale po niecałych 2 miesiącach nie zlikwidował mi definitywnie wszystkich niedoskonałości wokół ust i brody - czy uważacie, że powinnam użyć tonika nr.2?? Czy może powinnam użyć jedną butelkę (400ml) do końca i być bardziej cierpliwą??

Lioton DDML jestem z niego zadowolona, mimo, że zaraz po użyciu muszę nałożyć bardziej treściwy krem
Mydełko w kostce - bardzo dobrze oczyszcza i nie przesusza mi skóry, super wynalazek!! nigdy bym nie pomyślała, że przy moim typie skóry mogę używać mydła w kostce.
Mleczko Take the Day Off - bardzo dobrze oczyszcza skórę i przygotowuje do dlaszego etapu oczyszczania.
Krem All About Eyes - super nawilża delikatne okolice pod oczami.

Planuje zakup jakiegoś podkładu na okres wiosenno letni?? macie jakieś propozycje? bo jeszcze nie używałam kosmetyków Clinique z lini make up...
Myślę jeszcze o kremie Comfort Call - ale nie wiem, czy nie jest za gruby na wiosne-lato, jak myślicie??
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 13:50   #276
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Podkladow clinique nie uzywam, ale ostatnio testowalam podklad givenchy photo perfexion-jest bardzo fajny, moge polecic tez estee lauder double wear light. Z podkladow clinique testowalam tylko supermoisture-jest bardzo fajny, nawilza, ale posiada rozswietlajace drobinki i nie kazdemu moze odpowiadac. Poza tym clinique ma raczej ciemne odcienie podkladow. Jesli chodzi o 3 kroki-polece Ci to co wszystkim. Jesli Twoim glownym poblemem jest chec usuniecia wypryskow to najlepszy bedzie tonik anti blemish. Reszte czyli DDML i mydelko mozesz zostawic. Ten tonik jest podobno tak delikatny jak 1 a ma sile zluszczania 4. Tak mi powiedziala konsultantka clinique Z kremow do suchej cery moge polecic continous rescue antioxidant (nie wiem czy dobrze napisalam ) Twoj superdefensce bedzie dobry na lato bo posiada nawet wysoki filtr. Ja uzywam go na dzien a na noc wlasnie antioxidant-mam duzo mini opakowan Pod oczy dla suche skory lepszy jest chyba all about eyes rich, ale to zalezy komu co pasuje Comfort call nie uzywalam, jest jeszcze taki bardzo lekki zelowy krem do wszystkich typow skory- moisture surge. On jest nawilzajacy ale chyba nic innego nie robi.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

A jesli chodzi o tonik to ta 1 mozesz odlozyc i teraz uzywac anti blemish az do poprawy-i pozniej znowu 1. A mozesz zrobic jeszcze tak, ze np rano 1 a wieczorem anti blemish.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:10   #277
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Jeśli chodzi o podkłady clinique to ja mam dwa: superbalanced i powiem szczerze,że mnie rozczarował niestety,moja ocena jest w KWC,drugi puder/podkład almost-świetny,ale niestety wybrałam za jasny odcien-tak mi doradziła konsultantka,ale ogólnie to almost polecam.
Najlepiej wez próbki,przestestuj spokojnie i wtedy będziesz wiedziała.
Pielęgnacie clinique jak najbardziej polecam
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 14:25   #278
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Zapomnialam, ze almost powder tez mam Najlepiej jak sie wahasz miedzy odcieniami to wez ciemniejszy bo na skorze jasniej wypada Ogolnie jest fajny ale moglby byc lepszy. Ja go uzywam tylko jak sie spiesze, wiadomo, tylko sie wypedzelkuje i jest ok
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:55   #279
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dzięki asik123456789 i ankazar za odpowiedz.

asik123456789:
co do serii anty-blemish- powiedziano mi, że jest to specyfik to cery mieszanej w kierunku tłustej i do typowo cery trądzikowej, dlatego boję się go użyć, żeby sobie cery nie popsuć, moje syfki są niemal nie widoczne, ale jak przejadę ręką po okolicach brody to czuje je takie malutkie ... i nie wiem czy zaryzykować z tą serią... muszę nad tym trochę pomysleć...

co do continous rescue antioxidant - poczytam sobie na jego temat i pojde do clinique i sie dopytam - akurat w piatki jest konsultantka z laboratorium Clinique w Douglasie w Galerii Krakowskiej i sie jej dopytam co i jak, właśnie nie mam kremu na noc - dzięki za radę,
żeli nie mogę używać bo mi skóry nie nawilżają, więc odpada, ale dobrze wiedzieć

co do podkładów to muszę mieć nawilżający - chociaż nie wierze, że fluid może nawilżać skórę , ale muszę czuć komfort na twarzy, jutro się wybiorę i wezmę próbki , zastanawiałam się nad Perfectly Real Make Up, ale muszę jeszcze pomysleć
obecnie używam Vichy Lumineuse nr.00 (najjasniejszy) i powiem szczerze, że to jest kolejna X tubka i jestem z niego zadowolona (delikatnie rozświetla twarz i nawilża), a w okresie jesienno - zimowym używam Vichy Dermablend nr. 25 (pokrywa wszystkie niedoskonałości, nie ma efektu maski) więc polecam oba są świetne, ale teraz chcę czegoś nowego i postawiłam na Clinique
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 15:04   #280
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Zapomnialam, ze almost powder tez mam Najlepiej jak sie wahasz miedzy odcieniami to wez ciemniejszy bo na skorze jasniej wypada Ogolnie jest fajny ale moglby byc lepszy. Ja go uzywam tylko jak sie spiesze, wiadomo, tylko sie wypedzelkuje i jest ok
Masz racje co do almost powder,w KWC dziewczyny ostrzegały,że on jasnieje na buzi-ale oczywiście przy zakupach zapomniałam o tym i w domu jak go nałożyłam to po jakimś czasie zjaśniałEh może zimą będzie jeszcze jakiś z niego pożytek
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 15:15   #281
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

To moze wymien na targowisku

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

A my znowu o kolorowce

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dorwos Pokaż wiadomość
dzięki asik123456789 i ankazar za odpowiedz.

asik123456789:
co do serii anty-blemish- powiedziano mi, że jest to specyfik to cery mieszanej w kierunku tłustej i do typowo cery trądzikowej, dlatego boję się go użyć, żeby sobie cery nie popsuć, moje syfki są niemal nie widoczne, ale jak przejadę ręką po okolicach brody to czuje je takie malutkie ... i nie wiem czy zaryzykować z tą serią... muszę nad tym trochę pomysleć...

co do continous rescue antioxidant - poczytam sobie na jego temat i pojde do clinique i sie dopytam - akurat w piatki jest konsultantka z laboratorium Clinique w Douglasie w Galerii Krakowskiej i sie jej dopytam co i jak, właśnie nie mam kremu na noc - dzięki za radę,
żeli nie mogę używać bo mi skóry nie nawilżają, więc odpada, ale dobrze wiedzieć

co do podkładów to muszę mieć nawilżający - chociaż nie wierze, że fluid może nawilżać skórę , ale muszę czuć komfort na twarzy, jutro się wybiorę i wezmę próbki , zastanawiałam się nad Perfectly Real Make Up, ale muszę jeszcze pomysleć
obecnie używam Vichy Lumineuse nr.00 (najjasniejszy) i powiem szczerze, że to jest kolejna X tubka i jestem z niego zadowolona (delikatnie rozświetla twarz i nawilża), a w okresie jesienno - zimowym używam Vichy Dermablend nr. 25 (pokrywa wszystkie niedoskonałości, nie ma efektu maski) więc polecam oba są świetne, ale teraz chcę czegoś nowego i postawiłam na Clinique

Wedlug mnie anti blemish mniej wysusza i podraznia niz tonik 2. Ja mam sporo naczynek, podraznien ale moim glownym problemem sa niedoskonalosci (ogolnie mam typ 2-ale bardzo sucha skore na policzkach i wokol oczu) W salonie clinique polecono mi anti blemish i jestem bardzo zadowolona. Najpierw myje mydelkiem, pozniej tonik anti blemish i na to DDML-i tu zaczynia sie prawdziwa pielegnacja Czyli serum turnaround, na to krem nawilzajacy i gruba warstwa kremu pod oczy Nie mam podraznien, zadnych wysuszen itd. Wiec uwazam, ze ten tonik bedzie ok-ale jesli masz tylko kilka grudek na brodzie to nie warto-i jesli masz super przesuszona i wrazliwa twarz to tez nie polecam. Mysle ze ten lekki krem nawilzajacy (ten zel) o ktorym piszesz ze nie nawilzy to sie mylisz. On bardzo dobrze nawilza, nawet skore przesuszona, a jest lekki przy tym. Radze popytac
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 18:33   #282
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Wlasnie wpadlam teraz na KWC na tonujace kremy ... i znalazlam ten Clinique, Moisture Sheer Tint SPF 15, Krem koloryzujący https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...nt-spf-15.html
Pierwszy raz jakos sie spotkalam z takiego rodzajem kremu i czy mozecie mi podpowiedzic jaka jest ich funkcja? Czy moge uzyc takiego kremu po 3 krokach w ramach pielegnacji?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:30   #283
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

To jest krem tonujacy-mozna uzywac zamiast podkladu. To jest taki jakby podklad wymieszany z kremem-jak Tobie wystarczy to mozesz uzywac zamiast kremu. Widzialam ze odcienie sa dosc ciemne. Ja mam city block sheer-jest jasny i bardzo ladnie rozswietla ale nie wiem czy jest jeszcze w sprzedazy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:05   #284
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
To jest krem tonujacy-mozna uzywac zamiast podkladu. To jest taki jakby podklad wymieszany z kremem-jak Tobie wystarczy to mozesz uzywac zamiast kremu. Widzialam ze odcienie sa dosc ciemne. Ja mam city block sheer-jest jasny i bardzo ladnie rozswietla ale nie wiem czy jest jeszcze w sprzedazy.
Dzieki za wyjasnienie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:13   #285
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
To moze wymien na targowisku

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

A my znowu o kolorowce

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------




Wedlug mnie anti blemish mniej wysusza i podraznia niz tonik 2. Ja mam sporo naczynek, podraznien ale moim glownym problemem sa niedoskonalosci (ogolnie mam typ 2-ale bardzo sucha skore na policzkach i wokol oczu) W salonie clinique polecono mi anti blemish i jestem bardzo zadowolona. Najpierw myje mydelkiem, pozniej tonik anti blemish i na to DDML-i tu zaczynia sie prawdziwa pielegnacja Czyli serum turnaround, na to krem nawilzajacy i gruba warstwa kremu pod oczy Nie mam podraznien, zadnych wysuszen itd. Wiec uwazam, ze ten tonik bedzie ok-ale jesli masz tylko kilka grudek na brodzie to nie warto-i jesli masz super przesuszona i wrazliwa twarz to tez nie polecam. Mysle ze ten lekki krem nawilzajacy (ten zel) o ktorym piszesz ze nie nawilzy to sie mylisz. On bardzo dobrze nawilza, nawet skore przesuszona, a jest lekki przy tym. Radze popytac
ooo widzę, że u Ciebie pełny profesjonalizm tez mam problem przesuszenia skóry na policzkach, wokół oczu, mamy podobny problem... używasz serum dwa razy dziennie?? jakiego kremu nawilżającego używasz na dzień i na noc??
pojde jutro do clinique i sie spytam dzieki za rade, napisze co mi doradzono
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:13   #286
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dorwos-> jak najbardziej polecam Ci continuous rescue - jest to najsilniej nawilżający preparat Clinique, istny "ratunek" dla odwodniej cery Jeżeli masz taką potrzebę, śmiało wypróbuj sobie na noc.

Co do Anti-Blemish możesz spokojnie zastąpić swój Claryfing Lotion płynem złuszczającym z tej serii. Nieprawdą jest,że jest przeznaczony dla cer tłustych- kto Ci tak powiedział? Radziłabym Ci jednak zmienic tylko krok nr 2- cały zestaw z serii Anti-Blemish przy skrajnie suchej skórze faktycznie może się nie sprawdzić.

Jeśli chodzi o podkłady polecam Ci Supermoisture-idealny dla suchej cery, leciutki. Ładnie rozświetla buźkę i daje ukojenie suchej skórze.

asik-> jesteś boska

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-04-23 o 20:30
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:43   #287
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

milka - dzięki za rady, może zmienię tonik nr.1 na anti-blemish albo na tonik nr.2 -zobaczę co mi doradzą jutro w douglasie
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:44   #288
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Hej dziewczyny. Od miesiąca planuje zacząć stosować 3 kroki Clinique, ale boje sie, że wydam mnóstwo pieniędzy po nic.
Największą moją obawą jest alkohol w toniku. Wczoraj w Dauglasie pani oceniała moją skórę i doszłyśmy do wniosku, że 2 jest najlepsza. Ale mam spore problemy z naczynkami w okolicach nosa oraz delikatne na policzkach. Czy któraś z Was ma takie same problemy i stosuje 2? Alkohol nie wysusza skóry i nie niszczy jej? Proszę Was bardzo o pomoc, bo chciałabym jak najszybciej na coś się zdecydować
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 21:00   #289
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Od miesiąca planuje zacząć stosować 3 kroki Clinique, ale boje sie, że wydam mnóstwo pieniędzy po nic.
Największą moją obawą jest alkohol w toniku. Wczoraj w Dauglasie pani oceniała moją skórę i doszłyśmy do wniosku, że 2 jest najlepsza. Ale mam spore problemy z naczynkami w okolicach nosa oraz delikatne na policzkach. Czy któraś z Was ma takie same problemy i stosuje 2? Alkohol nie wysusza skóry i nie niszczy jej? Proszę Was bardzo o pomoc, bo chciałabym jak najszybciej na coś się zdecydować

Claryfing Lotion, czyli jak go nazywacie tonik-zawiera kwas salicylowy tylko w kroku nr 2 dla 3 i 4 typu skóry. W Claryfing Lotion 2 jest zawarty oczar wirgiński i mentol- stąd specyficzne uczucie chłodu i oczyszczenia. Ten produkt dobiera się przez określenie wytrzymałości skóry- jej reakcji na słońce bez zastosowania ochrony przeciwsłonecznej. Jak to wyglada u Ciebie? Masz problem z przetłuszczającymi się partiami skóry twarzy?
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 22:50   #290
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Claryfing Lotion, czyli jak go nazywacie tonik-zawiera kwas salicylowy tylko w kroku nr 2 dla 3 i 4 typu skóry. W Claryfing Lotion 2 jest zawarty oczar wirgiński i mentol- stąd specyficzne uczucie chłodu i oczyszczenia. Ten produkt dobiera się przez określenie wytrzymałości skóry- jej reakcji na słońce bez zastosowania ochrony przeciwsłonecznej. Jak to wyglada u Ciebie? Masz problem z przetłuszczającymi się partiami skóry twarzy?
Stosowałam próbki dla mojego rodzaju skóry i claryfing lotion niestety strasznie pachnie alkoholem co szczerze mówiąc zniechęca mnie do niego. Patrzyłam w KWC i tam w składzie jest wypisany alkohol
Jeżeli chodzi o słońce to na ciele najpierw sie spalam na czerwono a później zmienia się to w brąz, ale ogólnie mam jasną karnację, która nie chce się za bardzo opalać.
Z prztłuszczeniami raczej nie mam problemów, bardziej z suchością w niektórych obszarach. Nie mam problemów z błyszczeniem skóry, pory nie przeszkadzają mi za bardzo. Nie odczuwam także ściągnięcia skóry na twarzy po zastosowaniu toników itp.
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 23:05   #291
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość


asik-> jesteś boska
To moze ja juz lepiej przestane sie udzielac bo chyba przesadzam
Chyba powinnam chodzic po domach i nagabywac Zamisat sie wyspac to siedze na forum a jutro zdaje na prawo jazdy

Fraise-jesli mam byc szczera to 3 kroki nie polepsza cery az tak jak mozesz sobie to wyobrazac. Owszem..efekt jest ale ja go obserwuje w postaci rozjasnienia twarzy, ladniejszego, zdrowego kolorytu, powierzchniowego oczyszczenia...ale te glebsze zanieczyszczenia ja ciagle mam-po okolo 3 miesiacach uzywania. No i wypryski co miesiac przed okresem tez mam Jak masz naczynka to lepiej anti blemish Mi 2 troszke podraznila twarz. ale tylko troszke jak skusilam sie na 3 to przez miesiac chodzilam czerwona jak indianin
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 23:40   #292
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

ja używam okazjonalnie korektoru all about eyes concealer-01 light neutral i jestem średnio zadowolona.Używam go raczej w celu rozświetlenia skóry wokół oczu a nie stricto zamaskowania cieni i w tym celu sprawdza się dobrze-pod warunkiem,że jest bardzo dokładnie rozprowadzony-inaczej jest bardzo widoczny,robi się taka swoista maska.Po jakimś czasie jego konsystencja robi sie wodnista i to jego ewidentny minus.Ogólnie-dobry ,ale bez rewelacji.
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:18   #293
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Jeśli chodzi o 3 kroki to ja jestes zachwycona mydełkiem w kostce,odkąd go zaczełam używac to jakiegoś zbłakanego pryszcza widze raz na dwa miesiące,jeśli chodzi o lotion to mam 2 i super czuc ten mentol,wcześniej miałam 3 i jest różnica wielka.W moim odczuciu 2 jest dużo delikatniejsza od 3-ja mam jedno naczynko i ani 3 nic z nim nie zrobiła ani tym bardziej dwójka.
Milka894 ale własnie panie z perfumerii mówią ,że seria anti blemish jest dla cer tłustych i trądzikowych i ja też myslałam,że tak jest.
asik123456789 jak tam prawko-zdałas?
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 10:42   #294
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o 3 kroki to ja jestes zachwycona mydełkiem w kostce,odkąd go zaczełam używac to jakiegoś zbłakanego pryszcza widze raz na dwa miesiące,jeśli chodzi o lotion to mam 2 i super czuc ten mentol,wcześniej miałam 3 i jest różnica wielka.W moim odczuciu 2 jest dużo delikatniejsza od 3-ja mam jedno naczynko i ani 3 nic z nim nie zrobiła ani tym bardziej dwójka.
Milka894 ale własnie panie z perfumerii mówią ,że seria anti blemish jest dla cer tłustych i trądzikowych i ja też myslałam,że tak jest.
asik123456789 jak tam prawko-zdałas?
ojjj ja też jestem zadowolona z mydełka, ale syfki i tak mi wyskakują raz na jakiś czas...
no to jak w końcu z ta serią anty-blemish? dla cery tłustej i trądzikowej czy również dla cery suchej? bo już nie wiem
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:45   #295
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez dorwos Pokaż wiadomość
ojjj ja też jestem zadowolona z mydełka, ale syfki i tak mi wyskakują raz na jakiś czas...
no to jak w końcu z ta serią anty-blemish? dla cery tłustej i trądzikowej czy również dla cery suchej? bo już nie wiem
Z odpowiedzią musimy poczekac na nasze ekspertki
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:16   #296
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Chcialam sie tylko upewnic i zrobilam analize skory na stronie clinique:
http://www.clinique.com.pl/analiza_skory.html
Zaznaczlam ze jestem podatna na oparzenia sloneczne, mam sucha skore, i inne rzeczy wskazujace na to, ze mam skore wrazliwa, przesuszona-ale jako glowny problem zaznaczylam wypryski. Wyskoczyla mi informacja ze mam skore typu 1, potrzebuje delikatnego oczyszczania cery i powinnam uzyc serii anti blemish-jest odpowiednia dla skory przesuszonej, cienkiej, delikatnej, napietej, z tendencja do tworzenia linni mimicznych.Czyli TAK-anti blemish jest delikatny i nadaje sie do cery suchej-pod warunkiem zastosowania dodatkowego nawilzenia

A prawko zdalam
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:24   #297
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Chcialam sie tylko upewnic i zrobilam analize skory na stronie clinique:
http://www.clinique.com.pl/analiza_skory.html
Zaznaczlam ze jestem podatna na oparzenia sloneczne, mam sucha skore, i inne rzeczy wskazujace na to, ze mam skore wrazliwa, przesuszona-ale jako glowny problem zaznaczylam wypryski. Wyskoczyla mi informacja ze mam skore typu 1, potrzebuje delikatnego oczyszczania cery i powinnam uzyc serii anti blemish-jest odpowiednia dla skory przesuszonej, cienkiej, delikatnej, napietej, z tendencja do tworzenia linni mimicznych.Czyli TAK-anti blemish jest delikatny i nadaje sie do cery suchej-pod warunkiem zastosowania dodatkowego nawilzenia

A prawko zdalam
No to wątpliwości moje rozwiałas i pewnie nie tylko moje.
Gratuluje
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:49   #298
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dzieki
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:45   #299
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Fraise-jesli mam byc szczera to 3 kroki nie polepsza cery az tak jak mozesz sobie to wyobrazac. Owszem..efekt jest ale ja go obserwuje w postaci rozjasnienia twarzy, ladniejszego, zdrowego kolorytu, powierzchniowego oczyszczenia...ale te glebsze zanieczyszczenia ja ciagle mam-po okolo 3 miesiacach uzywania. No i wypryski co miesiac przed okresem tez mam Jak masz naczynka to lepiej anti blemish Mi 2 troszke podraznila twarz. ale tylko troszke jak skusilam sie na 3 to przez miesiac chodzilam czerwona jak indianin
Ja nie mam problemów z głębokimi zanieczyszczeniami. Najbardziej się martwie o naczynka. A anty blemish działa na zmniejszenie naczynek? Wczoraj na próbę zastosowałam próbki 3 kroków i dzisiaj mam 3 wypryski, to nie zachęca mnie do kupna produktów Clinique.
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 17:11   #300
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Chcialam sie tylko upewnic i zrobilam analize skory na stronie clinique:
http://www.clinique.com.pl/analiza_skory.html
Zaznaczlam ze jestem podatna na oparzenia sloneczne, mam sucha skore, i inne rzeczy wskazujace na to, ze mam skore wrazliwa, przesuszona-ale jako glowny problem zaznaczylam wypryski. Wyskoczyla mi informacja ze mam skore typu 1, potrzebuje delikatnego oczyszczania cery i powinnam uzyc serii anti blemish-jest odpowiednia dla skory przesuszonej, cienkiej, delikatnej, napietej, z tendencja do tworzenia linni mimicznych.Czyli TAK-anti blemish jest delikatny i nadaje sie do cery suchej-pod warunkiem zastosowania dodatkowego nawilzenia

A prawko zdalam
asik - GRATUTJE!!!!


Witam,
z konsultacji z Panią z laboratorium Clinique wynikło, że anit blemish tonik jest nie dla mnie, gdyż mam cerę suchą i może on za bardzo złuszczyć moją skórę, a to z kolei spowoduje, że skóra będzie chciała nadrobić nie dobór i zacznie wytwarzać więcej łoju i pryszczyki (bo są bardzo małe) znowu powrócą, ja przez chwilę upierałam się przy toniku anti blemish, ale Pani z Clinique powiedziała, żebym wybiła sobie ten tonik z głowy, powiedziała, że ewentualnie mogę kupić sobie tonik nr.2 i na noc używać, ale tylko w punktach T. Widziała moją skórę i powiedziała, że jest za gładka i za delikatna jak na anti blemish, poradziła mi jedynie żel anti blemish solutions na noc podkreślając, żebym używała go punktowo
- co do kremu comfort call to powiedziała, że w moim przypadku będzie on idelany na zimę, więc poczekam do zimy
- natomiast na noc doradziła mi Moistur Surge Extra Thirsty Skin Relief - dała mi próbkę dlatego bo nie jestem pewna czy mnie nie będzie ściągać na policzkach
- poleciła mi również CLINIQUE Pore Minimizer t-zone shine control, na dzień do używania po DDML tylko na noc i brodę...
więc zacznę już dziś z żelem anti blemish, będę powiadamiała Was o efektach...

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemów z głębokimi zanieczyszczeniami. Najbardziej się martwie o naczynka. A anty blemish działa na zmniejszenie naczynek? Wczoraj na próbę zastosowałam próbki 3 kroków i dzisiaj mam 3 wypryski, to nie zachęca mnie do kupna produktów Clinique.

3 kroki mają oczyścić Twoją skórę więc na początku będziesz miała wypryski, ale później znikną, więc spokojnie
__________________
Dziabong

Edytowane przez dorwos
Czas edycji: 2009-04-24 o 17:20
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.