Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 17:53   #721
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

własnie jestem po depilacji woskiem bikini ) booolalo, krzyczałam hehe ale przezyłam skóra jest teraz bardzo czerwona. jesli chodzi o to jak wyglądał zabieg robiła mi to kosmetyczka kolezanka takze sie nie wstydziłam wprost powiedziala mi zebym sie czuła jak u ginekologa :P takze sie nie krępowałam po wszystkim kolezanka posmarowała mnie jakas ampułką opóźniająca porost włosków i balsamem łagodzącym ciekawe jak dlugo efekt sie utrzyma
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:58   #722
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

o napisz koniecznie, jak długo będzie "gładko"
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:05   #723
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

kurcze mam pełno białych krostek z których cos wychodzi w ogole okolice bikini mam bardzo obolale zapytalam kolezanki ktora robila mi depilacje co mam zrobic teraz powiedziala ze widocznie jestem uczulona na wosk i zebym pila wapno i smarowala sudocremem... czy ktoras z was tak miala?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:45   #724
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

dziewczyny, golicie z wlosem czy pod wlos? zawsze golilam z wlosem, ale nie jest wtedy idealnie gladko, wiec zastanawiam sie, czy nie sprobowac ogolic inaczej
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 00:59   #725
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
dziewczyny, golicie z wlosem czy pod wlos? zawsze golilam z wlosem, ale nie jest wtedy idealnie gladko, wiec zastanawiam sie, czy nie sprobowac ogolic inaczej
z wlosem czy pod wlos zawsze mam podrazniona skore wiec lepiej zeby bylo bardziej gladko czyli pod wlos
boshe, troche zamieszalam ale rozumiesz prawda
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 07:57   #726
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

generalnie powinno sie goić pod włos, usuwa się więcej włosków i jest mniejsze prawdopodobieństwo, że będą potem wrastać.
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 22:29   #727
niekochana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

właściwie nie wiem gdzie to można napisać, więc pisze tutaj - może jest ktoś mi w stanie pomóc.
jestem klientką salonu kosmetycznego Prestiż (w rynku). do niedawna pracowała tam kosmetyczka - Ola. Niestety podczas ostatniej wizyty, dowiedziałam się, że już tam nie pracuje, natomiast właścicielka salonu - nie do końca mi odpowiada ;/ czy ktoś wie, jak owa Ola się nazywa dokładnie? I czy pracuje teraz w innym salonie?
pozdrawiam (WROCŁAW)
niekochana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 11:17   #728
pulcino84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Dziewczyny, powiem szczersze długo zwlekałam z tym pytaniem..ale mam nadzieję, że może tutaj znajdę pomoc....
Tak jak pisała jedna z was, ja też często goliłam się maszynką "na czuja".
I tak się stało, że kilka razy zajechałam trochę za daleko "w głąb", tam gdzie nie ma już włosków..Problem w tym, że po tych nieudanych manewrach zaczęły tam rosnąć! Błagam poradźcie, co ja mam zrobić, bo goląc to co wyrosło, mogę wzmacniać te włoski, a nawet spowodować, że obok pojawią się kolejne! Sprawa dotyczy, dosadnie to ujmując (co przychodzi mi z trudem) powierzchni lekko wewnątrz warg........błagam pomóżcie, bo mam zmarnowane życie tym dziadostwem!
pulcino84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:25   #729
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez pulcino84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiem szczersze długo zwlekałam z tym pytaniem..ale mam nadzieję, że może tutaj znajdę pomoc....
Tak jak pisała jedna z was, ja też często goliłam się maszynką "na czuja".
I tak się stało, że kilka razy zajechałam trochę za daleko "w głąb", tam gdzie nie ma już włosków..Problem w tym, że po tych nieudanych manewrach zaczęły tam rosnąć! Błagam poradźcie, co ja mam zrobić, bo goląc to co wyrosło, mogę wzmacniać te włoski, a nawet spowodować, że obok pojawią się kolejne! Sprawa dotyczy, dosadnie to ujmując (co przychodzi mi z trudem) powierzchni lekko wewnątrz warg........błagam pomóżcie, bo mam zmarnowane życie tym dziadostwem!
hmmm jesteś pewna że to przez to że tam trochę zjechałaś? bo jakoś nie wydaje mi się żeby to był powód, może wcześniej też tam były tylko że jaśniejsze i jak je raz zgoliłaś to odrosły ciemniejsze, a co można z tym zrobić.. szczerze to nie widzę rozwiązania, nie wyobrażam sobie żebym miała tam użyć wosku albo jakiś kremów do depilacji
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 02:42   #730
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

używała któraś z Was trymera do okolic bikini?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:24   #731
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

A co powiecie o pascie cukrowej na bikini? W ogole to jej nigdy nie stosowalam, wiec musialabym najpierw sprawdzic jej skutecznosc na nogach ewentualnie paszkach
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 19:24   #732
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

słyszalam różne opienie na temat pasty cukrowej, wiele dziewczyn pisało, że pasta jest skuteczniejsza, i mniej bolesna dlatego sama postanowiłam spróbować i.... się rozczarowałam bo nie umiem tego stosować
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 07:42   #733
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
A co powiecie o pascie cukrowej na bikini? W ogole to jej nigdy nie stosowalam, wiec musialabym najpierw sprawdzic jej skutecznosc na nogach ewentualnie paszkach
Ja przez kilka lat stosowałam wosk, a sama w domu kilka razy pastę. Ostatnio poszła na cukier do kosmetyczki i już wiem, że nigdy z tego nie zrezygnuję! Po pierwsze zabieg jest mniej bolesny, dużo mniej, ponieważ depilacja idzie z włosem. Cukrem usuwa się włosy z najgłębszych zakamarków (woskiem nie jest się w stanie tam dotrzeć i przykręcić plastra). Z tego co słyszałam, to włoski po takich zabiegach mniej wrastają ponieważ cukier zrywa też martwy naskórek (peeling). Jeden minus - taka depilacja jest droższa od woskowej, niewiadomo czemu
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 17:28   #734
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Ja przez kilka lat stosowałam wosk, a sama w domu kilka razy pastę. Ostatnio poszła na cukier do kosmetyczki i już wiem, że nigdy z tego nie zrezygnuję! Po pierwsze zabieg jest mniej bolesny, dużo mniej, ponieważ depilacja idzie z włosem. Cukrem usuwa się włosy z najgłębszych zakamarków (woskiem nie jest się w stanie tam dotrzeć i przykręcić plastra). Z tego co słyszałam, to włoski po takich zabiegach mniej wrastają ponieważ cukier zrywa też martwy naskórek (peeling). Jeden minus - taka depilacja jest droższa od woskowej, niewiadomo czemu

ile kosztuje taka depilacja pasta?
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 16:12   #735
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Dziewczyny, tak czytam ten wątek od początku i... może pytanie wydać się śmieszne ale... odnośnie zostawiania tego paseczka... zawsze depiluję się tam tak "całościowo" chciałabym spróbować z paseczkiem... tylko gdzie dokładnie zostawiacie ten paseczek? tylko na górze (na wzgórku), wargi już całe depilujecie? no i jakiej on jest mniej więcej szerokości?
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 20:48   #736
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Margheritka Pokaż wiadomość
ile kosztuje taka depilacja pasta?
Na allegro ok 20-30 zł, ale trzeba mieć wielką wprawę aby jej użyć poprawnie. Można też przygotować ją w domowych warunkach.

Za zabieg u kosmetyczki zapłaciłam 60 zł.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 20:38   #737
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Na allegro ok 20-30 zł, ale trzeba mieć wielką wprawę aby jej użyć poprawnie. Można też przygotować ją w domowych warunkach.

Za zabieg u kosmetyczki zapłaciłam 60 zł.
z allegro juz kupowalam i pisalam wczesniej ze nie potrafie sobie poradzic z pasta a do kosmetyczki wybralabym sie ale zapewne w moim miescie takowych "zabiegow" pasta nie ma..
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 22:54   #738
Foczusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 10
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

może któraś z was mi pomoże, pierwszy raz wydepilowałam się cała maszynką, potem balsam ale wygladałam dziwnie, cała w ciapki.. potem pasta cukrowa.. zakupiłam na allegro, coś tam mi łapało włoski jak odrosły, większosc usunęłam jednak pęsetą.. i teraz mam problem.. mam cały przód czerwono/rózowy i w niższych partiach widać , ze mi schodzi skóra.. wogóe w dotyku skóra jest taka nieprzyjemna, szorstkawa.. smaruje codziennie maścią z wit. A ale jak widać nie pomaga.. robiłam dziś peeling gabką szorstką, na chwilę pomogło, ale teraz znów to samo.. któraś miała podobnie albo zna cudowny sposób ?? włosków brak a skóra jak :///
Foczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 15:07   #739
CosmoAgga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Foczusiu, chyba musisz poprsotu to przeczekać. Natłuszczaj to miejsce, żeby skóra nie schodziła i czekaj. A co do następnej depilacji, to lepiej używaj sprawdzonych metod albo wybierz sie do kosmetyczki ;-D
CosmoAgga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 17:52   #740
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?do martiene

Cytat:
Napisane przez martiene Pokaż wiadomość
napiszcie do mnie na martiene@wp.pl to wam podam jej komorke
Heej wiem że moze troche za pozno, bo pare lat temu pisałas na tym forum, ale czy mogłabyś mi tez podac numer tej kosmetyczki? Bo jak piszę na Twoj mail to mi nie wysyla wiadomosci;/
moj mail to vkubasinska@wp.pl
bylabym wdzieczna za kontakt z ta zaufana kosmetyczka)
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:48   #741
CosmoAgga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Wink Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Hej, dziewczyny! Mam pytanko apropos depilacji intymnnej. Nie chodzi mi o sam sposób depilacji, tylko o to, jak być gładką "tam" codziennie. Jak wiadomo na seks mozna mieć ochote codziennie i warto byc przygotowana na taka okoliczność-jeśli nie dla swojego faceta, to chociażby dla siebie. Napiszcie, czy macie jakieś sposoby na depilację codziennie(?). Ja juz nie mam siły golic codziennie, więc Wy może cos poradzicie.
CosmoAgga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:12   #742
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez CosmoAgga Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny! Mam pytanko apropos depilacji intymnnej. Nie chodzi mi o sam sposób depilacji, tylko o to, jak być gładką "tam" codziennie. Jak wiadomo na seks mozna mieć ochote codziennie i warto byc przygotowana na taka okoliczność-jeśli nie dla swojego faceta, to chociażby dla siebie. Napiszcie, czy macie jakieś sposoby na depilację codziennie(?). Ja juz nie mam siły golic codziennie, więc Wy może cos poradzicie.
O, dobre pytanie. Ale obawiam się, że jedyne wyjście, by nie golić się tam codziennie, to wosk. I na pewno pójdę na woskowanie jak wreszcie mój facet wróci po sesji. Co do golenia maszynką codziennie - ja bym też wymiękła. Ostatnio całościowo goliłam się jak mój chłopak przyjeżdżał, teraz tylko tak miejscami, by mi włosy z kostiumu kąpielowego na basenie nie wystawały.
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:19   #743
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez CosmoAgga Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny! Mam pytanko apropos depilacji intymnnej. Nie chodzi mi o sam sposób depilacji, tylko o to, jak być gładką "tam" codziennie. Jak wiadomo na seks mozna mieć ochote codziennie i warto byc przygotowana na taka okoliczność-jeśli nie dla swojego faceta, to chociażby dla siebie. Napiszcie, czy macie jakieś sposoby na depilację codziennie(?). Ja juz nie mam siły golic codziennie, więc Wy może cos poradzicie.

tez mi sie wydaje ze wosk bylby najlepszy, sama sie jeszcze nie odwazylam i walcze maszynk, z tym ze nie codziennie bo mam zbyt wrazliwa skore i bym sie wsciekla z bolu
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:23   #744
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Dziewczyny pomóżcie-jak kosmetyczka postępuje podczas depilacji woskiem? Posypuje skóre przed depilacją talkiem czy tez niekoniecznie??
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 13:02   #745
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
używała któraś z Was trymera do okolic bikini?
Ja używam nasadki golącej od depilatora, to chyba to samo ?

Dziewczyny a jak się golicie między pośladkami bo mi tam dość dużo włosów wyrasta i co z tego że z przodu jestem gładka ?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:59   #746
WiuNia
Raczkowanie
 
Avatar WiuNia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Mam małe pytanko do Was Jaka powinna byc długośc włosków przy depilacji okolic bikini kremem do depilacji????
WiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 23:14   #747
Urszulka I
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
czy wszystkim dziewczynom rosną włosy między pośladkami?

90 % kobiet posiada włosy między pośladkami.
Urszulka I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:08   #748
PaulaSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 33
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie-jak kosmetyczka postępuje podczas depilacji woskiem? Posypuje skóre przed depilacją talkiem czy tez niekoniecznie??
Czesc Ja byłam na wosku dwukrotnie u swietnej kosmetyczki, u ktorej depilacja naprawde jest malo bolesna (wczesniej byłam raz, ale nie byłam zadowlona ani z efektu ani z całego zabiegu niestety, bolalo:/). Na wstepie dostałam majtki papierowe Pani Paula jest swietna, smiała sie, ze u niej jak u ginekologa, ze nie ma co sie wstydzic Miejsca, które maja byc depilowane sa spryskiwane srodkiem antyspetycznym, a nastepnie talkiem. Moja kosmetyczka wosk nakłada szpatułka (ta kosmetyczka u ktorej byłam poraz pierwszy nakładała tak jak do woskowania łydek- z takiego pojemnika), a nastepnie zrywa malymi partiami- jest to moze dluzszy proces, ale dla klientki mniej bolesny. Ja preferuje depilacje brazylijska- mam zostawiony tylko pasek, pierwszy raz troche bolalo, a za drugim o wiele mniej. Włoski zaczely odrastac po ok 3 tygodniach. Polecam wszystkim, ktore sie jescze nie zdecydowaly wosk!! Ja walczylam z golarka pare ladnych lat i juz nie mialam sily...
PaulaSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:26   #749
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

ile płaciłąś za taki zabieg???
nie powiem 3 tygodnie brzmią naprawdę zachęcająco, nawet jeśli 2 tyg to też w porządku.
Polecacie jakieś miejsce we Wrocku może
__________________
"(...) Zgodnym z sumieniem oraz rozumem.
Przecież nie musisz iść zawsze z tłumem.(...)"
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:51   #750
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

własnie też mnie intresuje cena
3 tygodnie brzmią zachęcająco ale chyba jednak jestem cykor
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.