Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 11:02   #1321
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Do EDM możesz pisać 25 dni roboczych od wysłania.
Dostałaś pewnie na maila numer nadania - możesz ewentualnie podzwonić po rozdzielniach, czy na celny - info co i jak jest pewnie w pierwszym albo 2 poście
Ja dzwoniłam po rozdzielniach i pani twierdziła, że te paczki w Polsce nie są ewidencjonowane.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 12:08   #1322
Yoshika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Nienack
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Część,
Czytam Was od jakiegoś miesiąca i się zakochałam w kosmetykach mineralnych - efekty bomba Potrzebuję pomocy, oczywiście jestem na etapie szukania idealnego podkładu Wybór padł na EDM, raz - taniej przy większym zamówieniu, chwalone pędzle i fajne gratisy Trzy przesyłki już do mnie dotarły (załapałam się na róż Bouqet za 1 $), jedna paczka zaginęła, ale czekam cierpliwie, 25 dni roboczych jeszcze nie minęło. Z zestawów try me free dopasowałam sobie light neutral, a wczoraj dotarł do mnie zestaw z olive, i chyba light olive to jest to właśnie go testuję, zobaczę za parę godzin jak wygląda Ale póki co mam wrażenie, że wyglądam w nim żywiej niż w light neutral. Tylko mam problem z formułą, w try me free dostałam go w oglo. I jak dla mnie za małe krycie, szczególnie teraz kiedy chyba przechodzę puring (btw - ten puring to daje coś, czy to co wyszło, taka kaszka się chowa spowrotem? Może tak mechanicznie się tego pozbyć, póki jest widoczne?) Pytanie właściwe do Was, licząc na Wasze doświadczenia - chciałam zamówić light olive w formule intensive - czy odcień będzie taki sam, czy też ciemniejszy/jasniejszy?
I pytanie drugie, polecacie coś innego w tym samym tonie, ale z odrobiną mniej żółci? Różowe tony też odpadają..
Pozdrawiam
__________________
Może jutro się uda?
Yoshika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 12:47   #1323
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Wpadlam tylko powiedziec, ze przez dluuugi czas obawialam sie zostawic mineralny korektor na twazy na caly dzien, swoja probke intensive uzywalam tylko w weekendy, kiedy nie wychodzilam z domu i cos mi sie wydawalo, ze bardzo krotko sie trzyma.
Ze wzgledu jednak na okropny wysyp, jakiego sie doigralam i to na skutek jak sie domyslam, nowego korektora w plynie (NIEmineralnego), zdecydowalam sie na biga intensive i jestem naprawde mile zaskoczona efektami- korektor utrzymuje sie ladnie na buzi przez caly dzien, choc zastanawiam sie ile w tym zaslugi takze primera, ktrego niedawno zaczelam uzywac (Monistat). W kazdym razie wlasnie zlozylam zamowienie na kolejnego biga, ale w odcieniu fair, bo medium raczej na lato sie nadaje, a z fair zawsze moge go pomieszac
Poza tym zamowilam sobie nowy pedzel do rozu. Widze, ze angled juz wycofali- wiele dziewczyn go nie trawi, ale ja go nawet polubilam
A moze ktora z Was ma juz Doma i moze opisac skutki jego dzialania??
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 13:11   #1324
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Wpadlam tylko powiedziec, ze przez dluuugi czas obawialam sie zostawic mineralny korektor na twazy na caly dzien, swoja probke intensive uzywalam tylko w weekendy, kiedy nie wychodzilam z domu i cos mi sie wydawalo, ze bardzo krotko sie trzyma.
Ze wzgledu jednak na okropny wysyp, jakiego sie doigralam i to na skutek jak sie domyslam, nowego korektora w plynie (NIEmineralnego), zdecydowalam sie na biga intensive i jestem naprawde mile zaskoczona efektami- korektor utrzymuje sie ladnie na buzi przez caly dzien, choc zastanawiam sie ile w tym zaslugi takze primera, ktrego niedawno zaczelam uzywac (Monistat). W kazdym razie wlasnie zlozylam zamowienie na kolejnego biga, ale w odcieniu fair, bo medium raczej na lato sie nadaje, a z fair zawsze moge go pomieszac
Poza tym zamowilam sobie nowy pedzel do rozu. Widze, ze angled juz wycofali- wiele dziewczyn go nie trawi, ale ja go nawet polubilam
A moze ktora z Was ma juz Doma i moze opisac skutki jego dzialania??
Dome Blush Brush chyba jeszcze nikt z nas nie ma, bo on kilka dni temu się pojawił dopiero.
BTW - gdzie kupiłaś swój Monistat? Nie mogę znaleźć żadnego miejsca, które wysyła do Polski, a już od ponad pół roku się na niego czaję. I czy mogłabyś go opisać na wątku o bazach pod minerały?
EDIT - widzę, ze już opisałaś

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-12-09 o 13:29
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:21   #1325
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Zmienili gratis na stronie EDM - za zakupy powyżej 29 $ dają cień buraczkowy
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:29   #1326
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Zmienili gratis na stronie EDM - za zakupy powyżej 29 $ dają cień buraczkowy
takiej fuksji w EDM chyba jeszcze nie było do tej pory
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:33   #1327
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
takiej fuksji w EDM chyba jeszcze nie było do tej pory
podoba mi się mam nadzieję, że będzie w regularnej sprzedaży...
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 14:57   #1328
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Łaaa, ale fajna
Chociaż w sumie ja mam dziwne ustawienia monitora - taki soczysty fiolet lekko w róż?

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-12-09 o 15:02
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:07   #1329
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Łaaa, ale fajna
Chociaż w sumie ja mam dziwne ustawienia monitora - taki soczysty fiolet lekko w róż?
no mi to wygląda bardziej na taką rozjaśnioną różem purpurę niż typową fuksję (jak kwiat) a na tej modelce wygląda jeszcze jaśniej, ale mi się właśnie podoba ten efekt co na oku a nie w słoiczku
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:16   #1330
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

hmmm.. u mnie wygląda na jasną fuksję z fioletowymi tonami
i jakoś średnio mnie kusi.. jako róż... może, może.. jako eyeliner też może.. ale na oku zbyt często u mnie raczej nie będzie gościł ..

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-12-09 o 15:19
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:00   #1331
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Jak byście oceniły baby flat top jako pędzel do różu?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 09:13   #1332
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Jak byście oceniły baby flat top jako pędzel do różu?
jako pędzel do różu- bardzo średnio, aczkolwiek przy odrobinie uporu da się nim nałożyć róż
Trochę zbyt mały i łatwo sobie nim placki porobić, do tego wielkość samego pędzla nieco utrudnia operowanie nim.
do rozświetlaczy na kości policzkowe - jak najbardziej tak. Do różu - da się, ale ja osobiście nie lubię się aż tak męczyć przy malowaniu :
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:24   #1333
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Jak byście oceniły baby flat top jako pędzel do różu?
ja uzywam baby kabuki czasem
do rozswietlacza super.
baby flat top na pewno da spore nasycenie koloru a co za tym idzie latwo o placki.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:29   #1334
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Też właśnie szukam pędzla do różu, chyba zamówię ten nowy. Jednak obecnie używam LHK - jest lepszy niż Flat, bo Flat jest za płaski i łatwo o zbyt dużą ilość różu i ruską babę. LHK nakładam mniej i jest lepiej niż Flat.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:35   #1335
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Też właśnie szukam pędzla do różu, chyba zamówię ten nowy. Jednak obecnie używam LHK - jest lepszy niż Flat, bo Flat jest za płaski i łatwo o zbyt dużą ilość różu i ruską babę. LHK nakładam mniej i jest lepiej niż Flat.
No właśnie ja uzywam z braku innego pedzla do różu flat topa i robi mi placki,a baby jest stosunkowo tani i tak pomyslałam,że może bedzie dobry do rozu,bo mniej zbity od FT...ehh,że nie wprowadzili taniego tego pedzla do rozu...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 12:38   #1336
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja Angleda używam do naprawdę jasnych odcieni róży, którymi nawet mi ciężko byłoby sobie zrobić krzywdę i nie narzekam na niego.

Ale częściej jednak wracam do... pędzla Essence. Z 50's fever. Bardzo fajnie się nim maluje, choć mógłby być odrobine większy.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 14:45   #1337
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja Angleda używam do naprawdę jasnych odcieni róży, którymi nawet mi ciężko byłoby sobie zrobić krzywdę i nie narzekam na niego.

Ale częściej jednak wracam do... pędzla Essence. Z 50's fever. Bardzo fajnie się nim maluje, choć mógłby być odrobine większy.
Ja Angleda bardzo nie lubię - jakoś chyba nie umiem się nim posługiwać i zawsze mam ruską babę
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 15:57   #1338
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja Angleda używam do naprawdę jasnych odcieni róży, którymi nawet mi ciężko byłoby sobie zrobić krzywdę i nie narzekam na niego.

Ale częściej jednak wracam do... pędzla Essence. Z 50's fever. Bardzo fajnie się nim maluje, choć mógłby być odrobine większy.
i trwalszy mój po pół roku się rozleciał i musiałam kleić
Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ja Angleda bardzo nie lubię - jakoś chyba nie umiem się nim posługiwać i zawsze mam ruską babę
a ja piękną smugę, którą muszę pracowicie rozcierać innym pędzlem
już się nie mogę doczekać dome blush brush.. choć czekam na niego tak bardzo, ze pewnie okaże się niewypałem
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 16:07   #1339
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

a ja zaczynam zalowac ze nie wzielam Angleda, jak ostatnio go rzucili..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 16:11   #1340
Yoshika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Nienack
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Yoshika Pokaż wiadomość
Część,
Czytam Was od jakiegoś miesiąca i się zakochałam w kosmetykach mineralnych - efekty bomba Potrzebuję pomocy, oczywiście jestem na etapie szukania idealnego podkładu Wybór padł na EDM, raz - taniej przy większym zamówieniu, chwalone pędzle i fajne gratisy Trzy przesyłki już do mnie dotarły (załapałam się na róż Bouqet za 1 $), jedna paczka zaginęła, ale czekam cierpliwie, 25 dni roboczych jeszcze nie minęło. Z zestawów try me free dopasowałam sobie light neutral, a wczoraj dotarł do mnie zestaw z olive, i chyba light olive to jest to właśnie go testuję, zobaczę za parę godzin jak wygląda Ale póki co mam wrażenie, że wyglądam w nim żywiej niż w light neutral. Tylko mam problem z formułą, w try me free dostałam go w oglo. I jak dla mnie za małe krycie, szczególnie teraz kiedy chyba przechodzę puring (btw - ten puring to daje coś, czy to co wyszło, taka kaszka się chowa spowrotem? Może tak mechanicznie się tego pozbyć, póki jest widoczne?) Pytanie właściwe do Was, licząc na Wasze doświadczenia - chciałam zamówić light olive w formule intensive - czy odcień będzie taki sam, czy też ciemniejszy/jasniejszy?
I pytanie drugie, polecacie coś innego w tym samym tonie, ale z odrobiną mniej żółci? Różowe tony też odpadają..
Pozdrawiam
Ponawiam pytanie.. Żadna z Was nie używa light oliveHm... a może o innych odcieniach możecie się wypowiedzieć, czy jest różnica w kolorze pomiędzy różnymi formułami tego samego odcienia? Ew tak się zastanawiam czy w try me free zawsze są takie same próbki, tj jesli jeszcze raz zamówię próbki olive czy dostanę ten same kolor+ formuła?

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a ja zaczynam zalowac ze nie wzielam Angleda, jak ostatnio go rzucili..
Widziałam ostatnio, że jeszcze jest na allegro, ale ceny hmmm chyba wyższe niż ze strony EDM
__________________
Może jutro się uda?
Yoshika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 16:18   #1341
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

no z All nie chce zamawiac. wole juz zamowic podobnego z CS
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 16:24   #1342
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Yoshika Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie.. Żadna z Was nie używa light oliveHm... a może o innych odcieniach możecie się wypowiedzieć, czy jest różnica w kolorze pomiędzy różnymi formułami tego samego odcienia? Ew tak się zastanawiam czy w try me free zawsze są takie same próbki, tj jesli jeszcze raz zamówię próbki olive czy dostanę ten same kolor+ formuła?

Jeżeli chodzi o odcienie to wg moich obserwacji(tzn. swatchy na forum) nie ma za dużej różnicy

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2852
i
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3124

A jeżeli chodzi o formuły i kolorki w try me to niestety są zawsze takie same.
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 17:54   #1343
Yoshika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Nienack
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dzięki za odpowiedź I już miałam zamawiać biga, ale tak sobie patrzę w lusterko, i się okazuje, że podkład wygląda inaczej niż jakieś 2 godziny temu. Ściemniał mi skubany i taka żółta jestem.No i świecę się troszkę za bardzo. Więc dalej szukam tego jedynego, ech.. a już przy okazji chciałam zamówić ten nowy pędzel do różu, bo używam jakiegoś z Rossmanna, który straszny jest. A tu jeszcze trzeba się wstrzymać.
__________________
Może jutro się uda?
Yoshika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:52   #1344
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Jak byście oceniły baby flat top jako pędzel do różu?
a nie myslalas o pedzlach typu "optic" do rózu ?? wydaje mi sie ze daja najladniejszy efekt, choc LHK tez mi sie dobrze rozcieralo roz na polikach, zanim nabyłam małego fiberka SN
mnie baby flatkiem zle nakładalo sie roz, bo robil placki, poza tym jest niewygodny, taki gadzecik..do rozwietlacza nie mialam okazji wytestowac..

86Paula a czy czasem nie jest identyczny angled z PreBuy lumiere ?? taki rózowiutki
__________________




Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-12-10 o 19:25
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 20:36   #1345
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Któraś się pytała o różnice w kolorze przy różnych formułach - mam Sweet Almond w intensive, o glo i matte - jutro zrobię fotki i wrzucę
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 20:43   #1346
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

LadyDaisy a nawet nie wiem, nie ogladalam ich pedzli

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-12-10 o 20:48
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 20:49   #1347
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Yoshika Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź I już miałam zamawiać biga, ale tak sobie patrzę w lusterko, i się okazuje, że podkład wygląda inaczej niż jakieś 2 godziny temu. Ściemniał mi skubany i taka żółta jestem.No i świecę się troszkę za bardzo. Więc dalej szukam tego jedynego, ech.. a już przy okazji chciałam zamówić ten nowy pędzel do różu, bo używam jakiegoś z Rossmanna, który straszny jest. A tu jeszcze trzeba się wstrzymać.
Co do oliwek to jest spora roznica miedzy intensive a pozostalymi, przynajmniej w mi znanych odcieniach: Sweet Almond, Light Almond, Light Martian i Neutral (mam w intensive i w matte, a dodatkowo Sweet almond w o-glo).
Od intensive matte sa ciemniejsze i zdecydowanie bardziej żółte! Szczerze mowiac nie powiedzialabym ze to ten sam kolor... Miedzy soba kolorem matte i o-glo sie nie różnią
Moze więc spróbuj ten Light olive intensive skoro o glo jest za zolty?
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 21:48   #1348
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Możecie polecić mi jakiś ładny odcień różu? ciepły najlepiej bez drobinek i pomarańczowych tonów
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 21:51   #1349
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Któraś się pytała o różnice w kolorze przy różnych formułach - mam Sweet Almond w intensive, o glo i matte - jutro zrobię fotki i wrzucę
Koniecznie zrób fotki porównawcze Może Sweet Almond w innej formule będzie lepszy na lato dla mnie niż Golden Medium. O właśnie może masz jeszcze Golden Medium to porównałabyś ze Sweetim Plisss
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 13:15   #1350
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Zaczęłam używać prasowańca Fairly Leight i wydaje mi się lepszy niż sypki - jednak pytanie czy któraś z Was zastanawiała się nad ekonomicznością prasowańców, bo wydaje mi się, że to będzie dużo drożej wychodziło niż sypkie
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.