Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-25, 01:45   #1021
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

We wrześniu fryzjer, ale za 3 tygodnie wesele więc i tak muszę farbować włosy jeszcze sama bo z odrostem nie pójdę. (miał być brąz, ale jak zobaczyłam te czerwienie... <333 tzn czerwień do której można dodać pigment w takim kolorze o jakim marzę <3) Tak na marginesie, to normalne, że po 3 latach rudości i czerwieni, fryzjerka zasugerowała, że dekoloryzacja nie jest potrzebna i brąz wyjdzie bez refleksów?

Safira po rozjaśnianiu jest czerwona, gdzieniegdzie ruda.. Ogółem mam znów rude włosy co jest dla mnie straszne, bo rudy jest za chłodny dla mnie. Wolę ciepłe kolory. Safira jest stosunkowo droga, skoro i tak zamierzam fryzjera odwiedzić we wrzesniu..Więc.. żeby uzyskać różowawy wręcz kolor lepiej użyć syossa- intensywną czerwień, czy Joannę- soczystą malinę ?
Kuszą mnie oba, biorę pod uwagę to, że potrzebuję dwóch opakowań. Kathi75 wstawiła tu zdjęcie po syossie, wychodził różowawy, ale to mógł być efekt fleszu, znowu xblackxshadowx wstawiła po joannie, sama napisała, że wyszedł różowy.. <3
Co robić?
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 07:56   #1022
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja bym wzięła joanne tu masz jeszcze zdjęcia z bloga jakiegoś, jak dziewczynie soczysta malina wyszła http://martucha880.pinger.pl/m/5508607
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 09:59   #1023
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
We wrześniu fryzjer, ale za 3 tygodnie wesele więc i tak muszę farbować włosy jeszcze sama bo z odrostem nie pójdę. (miał być brąz, ale jak zobaczyłam te czerwienie... <333 tzn czerwień do której można dodać pigment w takim kolorze o jakim marzę <3) Tak na marginesie, to normalne, że po 3 latach rudości i czerwieni, fryzjerka zasugerowała, że dekoloryzacja nie jest potrzebna i brąz wyjdzie bez refleksów?

Safira po rozjaśnianiu jest czerwona, gdzieniegdzie ruda.. Ogółem mam znów rude włosy co jest dla mnie straszne, bo rudy jest za chłodny dla mnie. Wolę ciepłe kolory. Safira jest stosunkowo droga, skoro i tak zamierzam fryzjera odwiedzić we wrzesniu..Więc.. żeby uzyskać różowawy wręcz kolor lepiej użyć syossa- intensywną czerwień, czy Joannę- soczystą malinę ?
Kuszą mnie oba, biorę pod uwagę to, że potrzebuję dwóch opakowań. Kathi75 wstawiła tu zdjęcie po syossie, wychodził różowawy, ale to mógł być efekt fleszu, znowu xblackxshadowx wstawiła po joannie, sama napisała, że wyszedł różowy.. <3
Co robić?
moja kolezanka uzywa tego syossa i ma czerwony - bez rozowych refleksow. No ale to zalzy chyba od koloru wyjsciowego


dodaje swoje foto juz w normalnym swietle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P250711_09.44_[01].jpg (133,5 KB, 170 załadowań)
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 10:16   #1024
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
moja kolezanka uzywa tego syossa i ma czerwony - bez rozowych refleksow. No ale to zalzy chyba od koloru wyjsciowego


dodaje swoje foto juz w normalnym swietle
Śliczny kolor.

xblackxshadowx masz bardzo ładny kolor
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 13:18   #1025
MalinoweMarzenia
Raczkowanie
 
Avatar MalinoweMarzenia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 347
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Od jakiegoś czasu mam ochotę na czerwone włoski i właśnie przeglądam ten wątek Dziewczyny wasze kolory są świetne. Każdy mi sie podoba. Teraz nie wiem na jaką farbę się zdecydować . Myślę o kolorku soczysta malina, muszę poczekać jak mi się poprzedni kolorek zmyje ( czarny bez ) bo narazie boję się ze wyjdzie za ciemny ten czerwień pozdrawiam
__________________

MalinoweMarzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 17:19   #1026
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
We wrześniu fryzjer, ale za 3 tygodnie wesele więc i tak muszę farbować włosy jeszcze sama bo z odrostem nie pójdę. (miał być brąz, ale jak zobaczyłam te czerwienie... <333 tzn czerwień do której można dodać pigment w takim kolorze o jakim marzę <3) Tak na marginesie, to normalne, że po 3 latach rudości i czerwieni, fryzjerka zasugerowała, że dekoloryzacja nie jest potrzebna i brąz wyjdzie bez refleksów?

Safira po rozjaśnianiu jest czerwona, gdzieniegdzie ruda.. Ogółem mam znów rude włosy co jest dla mnie straszne, bo rudy jest za chłodny dla mnie. Wolę ciepłe kolory. Safira jest stosunkowo droga, skoro i tak zamierzam fryzjera odwiedzić we wrzesniu..Więc.. żeby uzyskać różowawy wręcz kolor lepiej użyć syossa- intensywną czerwień, czy Joannę- soczystą malinę ?
Kuszą mnie oba, biorę pod uwagę to, że potrzebuję dwóch opakowań. Kathi75 wstawiła tu zdjęcie po syossie, wychodził różowawy, ale to mógł być efekt fleszu, znowu xblackxshadowx wstawiła po joannie, sama napisała, że wyszedł różowy.. <3
Co robić?
No na początku jest śliczny różowiutki, sama malinka, ale potem robi się na czubku taki bardziej jakby pofarbowany "czerwoną porzeczką" też z joanny.
Patrz jaki kolor Kustrze wychodzi http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3723243_n.jpg
Ja nie wiem co ona robi, że ma taką żarówę prześliczną
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Śliczny kolor.

xblackxshadowx masz bardzo ładny kolor
A dziękuję

Z tego co pamiętam to z taką różową poświatą wychodzi toner directions "tulip". Jak znajdę fotki to wrzucę
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 17:40   #1027
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
No na początku jest śliczny różowiutki, sama malinka, ale potem robi się na czubku taki bardziej jakby pofarbowany "czerwoną porzeczką" też z joanny.
Patrz jaki kolor Kustrze wychodzi http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3723243_n.jpg
Ja nie wiem co ona robi, że ma taką żarówę prześliczną

A dziękuję

Z tego co pamiętam to z taką różową poświatą wychodzi toner directions "tulip". Jak znajdę fotki to wrzucę
Jaki piękny!
Tonerów nie chcę, ponoć bardzo szybko schodzą, a ja włosy codziennie myję. No to postanowione, kupuję joannę. No i w dodatku za cenę jednego opakowania Syossa, mam dwie Joanny! <3

http://img19.allegroimg.pl/photos/or.../77/1701917718

to jest ta farba? Bo na starym opakowaniu, modelka miała faktycznie czerwone włosy- ta ma fioletowe.xD
Soczysta Malina, odcień 230

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2011-07-25 o 17:43
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 18:01   #1028
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tak to jest ta , chociaż na żywo ma troszkę bardziej różowawy, albo mi się przewidziało xD.

Pochwal się potem rezultatem .
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:48   #1029
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Tak to jest ta , chociaż na żywo ma troszkę bardziej różowawy, albo mi się przewidziało xD.

Pochwal się potem rezultatem .
to za 18 dni. Tak dokładnie.
To już wiem dlaczego nigdy tej farby nie wzięłam- ze względu na odcień włosów modelki.
Chociaż..taki fiolet (rubin?) też byłby świetny.
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 23:17   #1030
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
to za 18 dni. Tak dokładnie.
To już wiem dlaczego nigdy tej farby nie wzięłam- ze względu na odcień włosów modelki.
Chociaż..taki fiolet (rubin?) też byłby świetny.
No nieraz opakowanie myli. Mi czazsem wyjdzie taki bardzo ciemny, prawie wiśnia, a czasem jaśniejszy. Nie wiem od czego to zależy, bo staram się zazwyczaj gdzieś godzinę trzymać farbę na głowie.
Podobno zawinięcie glowy w folię i ręcznik przedłuża żywotność farby, będę musiała spróbować.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 00:10   #1031
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
No nieraz opakowanie myli. Mi czazsem wyjdzie taki bardzo ciemny, prawie wiśnia, a czasem jaśniejszy. Nie wiem od czego to zależy, bo staram się zazwyczaj gdzieś godzinę trzymać farbę na głowie.
Podobno zawinięcie glowy w folię i ręcznik przedłuża żywotność farby, będę musiała spróbować.
Czyli to farba dla mnie, lubię ciemne kolory, od czasu kiedy miałam długo rudy i wróciłam do czerwieni- już się sobie nie podobam w jasnych włosach. ^^
A jak kondycja włosa po farbowaniu? Porównywalnie do innych farb, gorzej, lepiej?
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 09:34   #1032
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nie zauważyłam znacznego pogorszenia ich kondycji. Końcówki, jakt o one, rozdwajają się i tak, no może ciut bardziej, więc muszę podciąć. A tak ogolnie to włosy mają ładniutki połysk do czasu aż farba zacznie coraz bardziej schodzić.
Joanna ma również szamponetkę z tym kolorem, ale mi się wydaje, że wychodzi bardziej czerwona niż różowa.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 18:31   #1033
Kropek90
Raczkowanie
 
Avatar Kropek90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 282
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Marzy mi się czerwień, nie takie mega intensywny w styly Wiśniewskiego, troszke ciemnieszy, jak dziewczyny z kilku ostatnich postów.

I pytanie czy będzie mi pasował. Ewentualnie rudość .

A oczka niebieskie .
Zdjęcia troszeczke stare- teraz mam ciemniejsze włosy troszkę.


__________________
/`A Ty mi obiecałeś, że w Twojej dłoni będzie zawsze miejsce na Moją małą dłoń' ;*


--> To już!

Edytowane przez Kropek90
Czas edycji: 2011-08-01 o 13:23
Kropek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 02:51   #1034
Fleuri
Raczkowanie
 
Avatar Fleuri
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

a moje włosy prawie 2 tyg po farbowaniu są już rude i nawet nie byłoby tak źle, gdyby nie fakt, że zrobiły się też oczywiście okropne odrosty w sobotę wyjeżdżam i dlatego tak się zastanawiam, co się stanie jak nałożę teraz czerwoną farbę na rude włosy? bo jak miałabym je znowu rozjaśniać, to ja dziękuję za bardzo się cieszę z tego, że udało mi się wrócić do prawie takiej samej kondycji włosów co przed farbowaniem, nie mam zamiaru tego znów zepsuć i znów mieć takie siano, jak wtedy (po rozjaśniaczu)

doradźcie mi co mam teraz zrobić wgl to najbardziej podobał mi się taki kolorek jak chyba po tyg od farbowania, taki czerwono-rudy, no ale takiej farby drogeryjnej nie znajdę, zostają profesjonalne, a ich 'się boję' bo jak na razie każde moje nowe kombinowanie z włosami kończy się masakrą, swój upragniony czerwony uzyskałam dopiero za czwartym podejściem, bo co chwile coś nie wychodziło a teraz jakbym miała znowu coś nowego robić, to boję się, że znowu będzie podobnie.... więc sama już nie wiem.
__________________
Wear what you want. Say what you want. Live now. Do it now. Take risks. This life is yours.

Edytowane przez Fleuri
Czas edycji: 2011-07-27 o 02:58
Fleuri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 09:34   #1035
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

nie rozjaśniaj, złapie spokojnie... radzę Ci farbować albo tą samą farbą co ostatnio robiłaś (to podobno ważne, żeby nie zmieniać co chwilę farb) albo przerzucić się na fryzjerskie : )

Btw też zaczyna mnie już irytować fakt, że na ulicy widzę większość rudych/czerwonych włosów ;/ mam nadzieje, że ta moda szybko minie ... -.-

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-07-27 o 09:37
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 09:58   #1036
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No ja się pofarbowałam, a ostatnio na osiedlu widziałam dwie dziewczyny, które musiały się niedawno pofarbować, a one przez kupę lat miały blondy. Ja nie wiem co się dzieje czy one robią to co ja? Bo kiedyś, jak farbnęłam grzywkę na turkusowo to niedługo po tym kupa dzieciarni miała grzywki kolorowe....
Dlatego już powoli planuję zmianę koloru na taki, którego od tak nie znajdzie się w sklepach, ale jeszcze chyba nie zrobię tego, bo zdjęcie do prawka muszę zrobić xD.
http://www.manicpanic.com/images2/be...st/ccpink7.jpg czy iść juz z takim kolorem?
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 10:52   #1037
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
No ja się pofarbowałam, a ostatnio na osiedlu widziałam dwie dziewczyny, które musiały się niedawno pofarbować, a one przez kupę lat miały blondy. Ja nie wiem co się dzieje czy one robią to co ja? Bo kiedyś, jak farbnęłam grzywkę na turkusowo to niedługo po tym kupa dzieciarni miała grzywki kolorowe....
Dlatego już powoli planuję zmianę koloru na taki, którego od tak nie znajdzie się w sklepach, ale jeszcze chyba nie zrobię tego, bo zdjęcie do prawka muszę zrobić xD.
http://www.manicpanic.com/images2/be...st/ccpink7.jpg czy iść juz z takim kolorem?
Zdjęcia w prawo jazdy i tak jest zawsze średnio wyraźne.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-07-27 o 10:55
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 16:50   #1038
Kropek90
Raczkowanie
 
Avatar Kropek90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 282
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ponawiam .
__________________
/`A Ty mi obiecałeś, że w Twojej dłoni będzie zawsze miejsce na Moją małą dłoń' ;*


--> To już!

Edytowane przez Kropek90
Czas edycji: 2011-08-01 o 13:23
Kropek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 17:05   #1039
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Raczej będzie pasował, bo mam podobną cerę i mi calkiem ładnie pasi.
I bardziej czerwony niż rudy (u mnie wyglądał nijak).
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 11:04   #1040
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Kropek90 Pokaż wiadomość
Marzy mi się czerwień, nie takie mega intensywny w styly Wiśniewskiego, troszke ciemnieszy, jak dziewczyny z kilku ostatnich postów.

I pytanie czy będzie mi pasował. Ewentualnie rudość .

A oczka niebieskie .
Zdjęcia troszeczke stare- teraz mam ciemniejsze włosy troszkę.

http://imageshack.us/photo/my-images/811/dsc06358p.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images...c0486ccr2.jpg/
Może zdjęcia, które załączyłam coś Ci pomogą (przepraszam, że tak niedokładnie, ale efekt mniej więcej na pewno zobaczysz)
moim zdaniem bardzo ładnie będzie wyglądać



a ja już kupiłam Syoss intensywną czerwień, zobaczę, co z niego wyjdzie na mojej głowie. Tym bardziej nie wiem, bo muszę najpierw rozjaśnić moją czerń, więc czerwony Syoss położę na pomarańczowo żołte włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc0486ccr2 kopia.jpg (26,2 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc06358p kopia.jpg (34,5 KB, 103 załadowań)
__________________


Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2011-07-28 o 11:09
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 11:20   #1041
Kropek90
Raczkowanie
 
Avatar Kropek90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 282
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziękuję . Teraz tylko muszę poszukać odpowiedniego koloru. W domu mam garnier czerwony rubin. Zobaczymy co wyjdzie .
__________________
/`A Ty mi obiecałeś, że w Twojej dłoni będzie zawsze miejsce na Moją małą dłoń' ;*


--> To już!
Kropek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 11:38   #1042
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Kropek90 Pokaż wiadomość
Dziękuję . Teraz tylko muszę poszukać odpowiedniego koloru. W domu mam garnier czerwony rubin. Zobaczymy co wyjdzie .
fajny ten czerwony rubin a pisałaś, że masz teraz ciemniejsze włosy niż na tych zdjęciach, tzn. masz farbowane? bo jak farbowane to nie wiadomo czy chwyci ta czerwień i najpierw byś musiała rozjaśniać
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 13:12   #1043
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mi wychodzi czasem soczysta malina taka jak na drugim zdjęciu, ale zazwyczaj jest bardziej czerwona.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 14:06   #1044
Kropek90
Raczkowanie
 
Avatar Kropek90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 282
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tak farbowalam. Troche ciemniejsze mam niz na tych zdjeciach. Różnymi odcieniami brązu. Teraz mam z palett jakiś lekko czerwony. Nie pamiętam nazwy. Nie chce rozjasniania żeby nie niszczyć włosów. Raz farbowalampasemko z palett rubinowa czerwień albo rubin już nie pamiętam i wyszedł ładny czerwony. Ale nie mega jasny.

Ciekawe co by wyszło z soczystej maliny.
__________________
/`A Ty mi obiecałeś, że w Twojej dłoni będzie zawsze miejsce na Moją małą dłoń' ;*


--> To już!

Edytowane przez Kropek90
Czas edycji: 2011-07-28 o 14:33
Kropek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:36   #1045
Nagisa
Zadomowienie
 
Avatar Nagisa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dolina Muminków ;)
Wiadomości: 1 635
Talking Farbowanie....

Hej dziewczyny. Ostatnio zamarzył mi się czerwony kolor włosów. Moje naturalne włosy to brąz nie jest ciemny ani jasny taki po prostu brąz ;P Pofarbowałam włosy farbą Joanna 232 dojrzała wiśnia. Na początku był ładny kolor lecz po jakimś czasie zciemniał i już mi się nie podoba. Chciałabym mieć kolor taki jak na zdjęciach. Nie wiem jak mam uzyskać teraz taki kolor. Kupić rozjaśniacz a potem pofarbować na czerwony wymarzony? Jak dobrze pofarbować włosy aby nie zostawić od spodu swojego koloru? Jakie farby proponujecie? Moje włosy są pół pleców kupić dwie farby? Jestem zielona w tych sprawach, a na usluge taka u fryzjera mnie po prostu nie stać. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Szukałam wątku podobnego ale nie mogłam znaleźć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3c21b440002374c44dc4348d.jpg (25,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4b6c0f56d97bd_k5.jpg (16,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 71c6e241001091a94dc43327.jpg (23,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77c728b40000bfb64dc4348e.jpg (31,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78bdc7a7000dd0d34dc4348f.jpg (27,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a1d14e1b0027a5cd4dc4340f.jpg (43,3 KB, 46 załadowań)
__________________

WYMIANA

SZYBKOWATEK Z INNYMI CIUSZKAMI

zapraszam do obu wątków !
Nagisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 20:07   #1046
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farbowanie....

Cytat:
Napisane przez Nagisa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ostatnio zamarzył mi się czerwony kolor włosów. Moje naturalne włosy to brąz nie jest ciemny ani jasny taki po prostu brąz ;P Pofarbowałam włosy farbą Joanna 232 dojrzała wiśnia. Na początku był ładny kolor lecz po jakimś czasie zciemniał i już mi się nie podoba. Chciałabym mieć kolor taki jak na zdjęciach. Nie wiem jak mam uzyskać teraz taki kolor. Kupić rozjaśniacz a potem pofarbować na czerwony wymarzony? Jak dobrze pofarbować włosy aby nie zostawić od spodu swojego koloru? Jakie farby proponujecie? Moje włosy są pół pleców kupić dwie farby? Jestem zielona w tych sprawach, a na usluge taka u fryzjera mnie po prostu nie stać. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Szukałam wątku podobnego ale nie mogłam znaleźć.
NA rozjaśnionych w domowych warunkach włosach rudość z drogerii i się na 80% nie utrzyma. Spłynie po kilku myciach. Czerwone kolory są najmniej trwałe z wszystkich odcieni, a na dodatek rozjaśniacze nie sprzyjają utrzymywaniu się koloru.
Poza tym do włosów do połowy pleców rozjaśniacze będą potrzebne dwa, jak nie trzy (jak z schwarzkopfa to 3, bo są gęste), do tego pierwsze farbowanie -2 farby, zaraz potem pewnie drugie, bo jak mówiłam kolor zapewne szybko się wypłucze -znowu dwie farby. Skalkuluj sobie, czy nie taniej wyjdzie Cię jednak wizyta u fryzjera.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 12:08   #1047
Fleuri
Raczkowanie
 
Avatar Fleuri
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Miałam taki sam kolor po syossie intensywna czerwień zdjęcie znajdziesz parę stron wstecz. Skoro masz długie włosy to kup sobie dwa rozjaśniacze i dwa opakowania farby, rozjaśnij włosy do blondorudego kolorku a potem nałóż farbę, efektem przynajmniej u mnie był bardzo intensywny czerwony (zdjęcie, które wstawiłam jest około tyg po farbowaniu, wcześniej kolorek był jeszcze bardziej czerwony) :p
__________________
Wear what you want. Say what you want. Live now. Do it now. Take risks. This life is yours.
Fleuri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 12:30   #1048
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kusi mnie ta soczysta malina..
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 20:19   #1049
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

http://leonsbeautytipsandsecrets.com...ir-with-henna/ Patrzcie co znalazłam, ten drugi czerwony ejst świetny!
Miała któraś z Was do czynienia z henną na włosach? Jak to się długo trzyma?
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 10:35   #1050
MalinoweMarzenia
Raczkowanie
 
Avatar MalinoweMarzenia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 347
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Kusi mnie ta soczysta malina..
Ojj mnie też strasznie ciężko jest mi się oprzeć ..
__________________

MalinoweMarzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.