Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 15:32   #841
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Wklepuje palcami.

Macie jakiś dobrą kredkę biała/kremowa na linie wodną?
Musi mieć dobrą pigmentacje i być tania
ja polecam Pierre Rene oraz Max Factor

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Ale względnie tania, zauważyłam że w większości jak ktoś pyta o coś dobrego na wizażu to zawsze rzucają EL, YSL i inne Chanele czy Maki. Takie coś ze średniej półki poprosze
Mi tż temperuje.. nożem
Nie wygląda to może najlepiej, ale nic się nie łamie
też strugam nożem!



byłam dziś w douglasie i pani nałożyla na mnie meteoryty w odcieniu teint beige. nie podoba mi się przede wszystkim za ciemny i ja żadnego rozświetlenia nie widzę. kiedy powiedziałam że to chyba nie to, oburzyła się mówiąc że się nie znam, po czym wymownie mnie zlustrowała
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:02   #842
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mnie trochę podrażniał ogórkowy tonik z Ziai (dało sie przeżyc, ale dyskomfort był) i uczuliła mnie maseczka aloesowa z Perfecty (migdałowa z tej samej serii już mnie nie uczula). poza tym nie przypominam sobie, by coś jeszcze mnie uczulało (z kosmetyków)
mnie ogórkowy Ziaji też nie podszedł, niby nie uczulił, ale twarz strasznie piekła mnie po nim jakiś czas, a ta maseczka aloesowa też mnie uczuliła ale ja w ogóle aloesu nie tolerują w kosmetykach pamiętam że straszne były dla mnie kosmetyki AA, i Iwostin dla cery wrażliwej naczynkowej- to dopiero masakra wszech czasów była, szczególnie micel w ogóle wszelkie kosmetyki dla cery wrażliwej działają u mnie na odwrót. Mam teraz kremowy olejek do mycia Ziaja Ulga i co? Skóra diablo piecze po tym jak właśnie po ogórkowym toniku, i jeszcze krem wybielający cienie podoczne tez z Ziaji tak pali że kilka minut łzy z oczu lecą-nie tylko mi zresztą, co ta Ziaja ma w sobie że tak skóra mnie piecze-nie dostaję uczulenia a właśnie palenie i czasem chwilowe zaróżowienie lubię za to te maseczki ziajki z Rossa, antystresową i regenerującą
Do tych naukowych sensacji podchodziłabym z rezerwą, to co teraz uchodzi za dobre i bezpieczne za kilka lat nam powiedzą że jest/było rakotwórcze, nie wiadomo w co wierzyć
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:27   #843
Shameer
Raczkowanie
 
Avatar Shameer
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 177
GG do Shameer
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Co do jasnych kredek na linię wodną to ja ostatnio kupiłam taką prawie biała, mozna powiedzieć perłową w Golden Rose za 8,90zl
Shameer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:04   #844
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cześć dziewczyny Kolejna biadolica na Wizażu ma dwa pytania do specjalistek od makijażu jasnej cery

1. Znacie jakiś w miarę tani(powiedzmy do 50 zł, ale gdyby był tańszy to nie pogniewałabym się ) rozświetlacz do twarzy, który ma chłodny odcień i nie daje złotej, ciepłej tafli tylko srebrną albo białawą?

2. Macie jakieś sprawdzone, również tanie kredki do malowania linii wodnej na górnej powiece, która nie robiłaby ksera na dolnej? Testuję longlasting z Essence i nie całkiem mnie zadowala

Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:07   #845
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Rozświetlacz powinien być jakoś niedługo w limitce z Catrice i inglot ma spory wybór.
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:47   #846
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

i jest w obecnej essence Ale ciężko go dostać..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:07   #847
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
@rousse tylko że mam cielistą (tzn. taki b. jasny róż) i jej praktycznie nie widać. Mam dośyć jasną linie wodną
o
aha, a ja mam ciemną ?

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
1. Znacie jakiś w miarę tani(powiedzmy do 50 zł, ale gdyby był tańszy to nie pogniewałabym się ) rozświetlacz do twarzy, który ma chłodny odcień i nie daje złotej, ciepłej tafli tylko srebrną albo białawą?
hm... rozświetlacz z ELF np, mają kilka rodzajów, najlepsze za małą cenę.
Np taki:
http://allegro.pl/elf-shimmering-fac...072858801.html
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 19:28   #848
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mnie dzisiaj zainteresował biały pigment iglota jako rozświetlacz ( z tych nowych pigmentów, które niedawno trafiły na rynek w PL). Daje całkiem ładny efekt I jest go mało, co daje nadzieję na zużycie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:02   #849
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Rozświetlacz powinien być jakoś niedługo w limitce z Catrice i inglot ma spory wybór.
W nowościach Essence ma być podobny rozświetlacz do tego z limitki Catrice Czy raczej baza rozświetlająca, ale po swatchach podejrzewam, że jako rozświetlacz może spokojnie robić
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:45   #850
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Też szukam dobrej jasnej kredki, która nie zafunduje mi efektu "pomalowania się białą kredką ze sklepu papierniczego". Nie wiem, czemu u mnie biel zawsze wygląda nienaturalnie. Może dlatego że mój typ urody to zima?

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Kolejna biadolica na Wizażu ma dwa pytania do specjalistek od makijażu jasnej cery

1. Znacie jakiś w miarę tani(powiedzmy do 50 zł, ale gdyby był tańszy to nie pogniewałabym się ) rozświetlacz do twarzy, który ma chłodny odcień i nie daje złotej, ciepłej tafli tylko srebrną albo białawą?

2. Macie jakieś sprawdzone, również tanie kredki do malowania linii wodnej na górnej powiece, która nie robiłaby ksera na dolnej? Testuję longlasting z Essence i nie całkiem mnie zadowala

Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie
Polecam rozświetlacz z Inglota. http://karminoweusta.blogspot.com/20...atnie-owy.html Nie wiem, czy o taką taflę Ci chodziło, czy wolałabyś taki efekt jak dają meteoryty z Guerlain, czyli bardzo subtelny.

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mnie ogórkowy Ziaji też nie podszedł, niby nie uczulił, ale twarz strasznie piekła mnie po nim jakiś czas, a ta maseczka aloesowa też mnie uczuliła ale ja w ogóle aloesu nie tolerują w kosmetykach pamiętam że straszne były dla mnie kosmetyki AA, i Iwostin dla cery wrażliwej naczynkowej- to dopiero masakra wszech czasów była, szczególnie micel w ogóle wszelkie kosmetyki dla cery wrażliwej działają u mnie na odwrót. Mam teraz kremowy olejek do mycia Ziaja Ulga i co? Skóra diablo piecze po tym jak właśnie po ogórkowym toniku, i jeszcze krem wybielający cienie podoczne tez z Ziaji tak pali że kilka minut łzy z oczu lecą-nie tylko mi zresztą, co ta Ziaja ma w sobie że tak skóra mnie piecze-nie dostaję uczulenia a właśnie palenie i czasem chwilowe zaróżowienie lubię za to te maseczki ziajki z Rossa, antystresową i regenerującą
Do tych naukowych sensacji podchodziłabym z rezerwą, to co teraz uchodzi za dobre i bezpieczne za kilka lat nam powiedzą że jest/było rakotwórcze, nie wiadomo w co wierzyć
Oprócz kremu pod oczy, to wszystkie kosmetyki Ziaji paliły mnie, jakby mnie przypalano ogniem.;/
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:10   #851
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

O ja piermandolę, nie zasubskrybowałam nowej części i cały czas jechałąm na temacie Jasny podkład i coś mi brakowało, tylko głupia pipa nie wiedziałam co


Zanim Was nadrobię, co wydaje mi się niemożliwe to mam pytanie:
Czy w macie może jakąś wiedzę dot. korektorów MAC studio finish, a dokładniej jak się mają te najjaśniejsze 15stki do np jasności HM albo NYX pale?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 10:55   #852
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Nie pisałam. Ale wątpię, żeby odpisywali, bo są dosłownie odcięci od świata - zero informacji na FB, blog martwy... Trochę to wygląda jakby mieli biznes zwijać a nie się przenosić. Nie wiem, nie jestem specjalistą od kreowania wizerunku ani nie znam specyfiki rynku amerykańskiego na jaki są zapewne nastawieni, ale ja bym na ich miejscu publikowała np na FB jakieś newsy z przeprowadzki,zdjęcia nowej siedziby, podgrzewała atmosferę oczekiwania zapowiadając, że już, już za niedługo wprowadzimy nową oszałamiającą kolekcję itd. A oni jakoś tak leżą z marketingiem i sami się proszą, żeby dotąd wierni klienci (do których ja się akurat nie zaliczam, bo odkryłam ich w październiku poprzez sample tylko z wymianek) o nich zapomnieli. Co nota bene jak widać po nas średnio wychodzi, bo pamiętamy
To na temat adorned with grace minerals, wypowiedź jednej z Wizażanek. Niestety, mi też śierdzi to zamknięciem interesu..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 11:07   #853
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

szkoda,bo się z nimi polubiłam... chyba czas szukać innych minerałów dobrze że już mniej więcej wiem jakiego koloru potrzebuję
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 12:19   #854
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hej dziewczyny mam nadzieję, że mi pomożecie. Przeszukałam poprzednie wątki ale nic nie znalazłam albo źle szukałam a chodzi mi o róż z MAC.
Mój podkład to Revlon 150 Buff który idealnie stapia się z moją cerą i szukam matowego różu.
Czy możecie mi doradzić jakiś kolor właśnie z MAC ?
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 12:38   #855
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

kurczę, muszę sobie kupić jakiś podkład o lepszym kryciu, bo cera mi się zepsuła
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 13:14   #856
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
O ja piermandolę, nie zasubskrybowałam nowej części i cały czas jechałąm na temacie Jasny podkład i coś mi brakowało, tylko głupia pipa nie wiedziałam co


Zanim Was nadrobię, co wydaje mi się niemożliwe to mam pytanie:
Czy w macie może jakąś wiedzę dot. korektorów MAC studio finish, a dokładniej jak się mają te najjaśniejsze 15stki do np jasności HM albo NYX pale?
Na ręce NC15 jest jaśniejszy i mniej pomarańczowo-zółty niż HM 51, na twarzy nie widać już tej różnicy
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 13:25   #857
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
Na ręce NC15 jest jaśniejszy i mniej pomarańczowo-zółty niż HM 51, na twarzy nie widać już tej różnicy
Dzięki wielkie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:41   #858
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość

hm... rozświetlacz z ELF np, mają kilka rodzajów, najlepsze za małą cenę.
Np taki:
http://allegro.pl/elf-shimmering-fac...072858801.html
A próbowałaś ich? Kolor spotlight dobrze się prezentuje?
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 18:31   #859
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
A próbowałaś ich? Kolor spotlight dobrze się prezentuje?
tak, nawet mam chyba gdzieś go... Podobny do płynnego AMC z Inglota, ale trochę delikatniejszy. Nabłyszcza, daje trochę mokry błysk.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 21:34   #860
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
tak, nawet mam chyba gdzieś go... Podobny do płynnego AMC z Inglota, ale trochę delikatniejszy. Nabłyszcza, daje trochę mokry błysk.
Ok, to wypróbuję Na allegro widzę, że mało kosztuje, no to chyba warto spróbować JUż sobie zamówiłam
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:05   #861
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Kusicie tym Inglotem - muszę go zobaczyć. AOH (All Over Highliter) z Essence nie zdał egzaminu - brokat widzę w nim - a efekt o którym piszą dziewczyny - usuń wierzchnia warstwę a nie będzie brokatu - nie prawda - same drobinki. Swoją drogą - to by było za dziwaczne - brokat na wierzchu, a pod spodem perła? Zawsze mi się wydaje, że kosmetyk jest taki sam od początku do końca.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:16   #862
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
kurczę, muszę sobie kupić jakiś podkład o lepszym kryciu, bo cera mi się zepsuła

Uff, czyli nie tylko moja płata figle. Czuję, że Healthy Mix pójdzie w odstawkę
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:47   #863
Clarce
Raczkowanie
 
Avatar Clarce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 59
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Może któraś miała podobny problem i jest w stanie mi doradzić. Mam bardzo jasną cerę, ale niestety tłustą. Stosuję codziennie dermacol na całą twarz, ponieważ mam przebarwienia, a on świetnie je kryje. Jednak po kilku godzinach twarz mi się po prostu świeci... Czy macie jakiś sprawdzony podkład, który kryje równie dobrze jak dermacol, ale jednocześnie matuje twarz?
Clarce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:01   #864
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Clarce Pokaż wiadomość
Może któraś miała podobny problem i jest w stanie mi doradzić. Mam bardzo jasną cerę, ale niestety tłustą. Stosuję codziennie dermacol na całą twarz, ponieważ mam przebarwienia, a on świetnie je kryje. Jednak po kilku godzinach twarz mi się po prostu świeci... Czy macie jakiś sprawdzony podkład, który kryje równie dobrze jak dermacol, ale jednocześnie matuje twarz?
Ten taki Dermacol w tubce?
Jej, nic dziwnego, że ci się skóra świeci, toż to taka szpachla, że ja nawet do zdjęć go nie używam...
Chyba że mowa jest o tym Dermacolu w musie, tego nie znam.
Jaki odcień używasz?

Jak duże masz te problemy z cerą? Szczerze wątpię, że musisz mieć aż takie krycie Wstaw może fragment twarzy bez makijażu to się coś pomyśli.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:19   #865
Clarce
Raczkowanie
 
Avatar Clarce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 59
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ten taki Dermacol w tubce?
Jej, nic dziwnego, że ci się skóra świeci, toż to taka szpachla, że ja nawet do zdjęć go nie używam...
Chyba że mowa jest o tym Dermacolu w musie, tego nie znam.
Jaki odcień używasz?

Jak duże masz te problemy z cerą? Szczerze wątpię, że musisz mieć aż takie krycie Wstaw może fragment twarzy bez makijażu to się coś pomyśli.
Tak, ten w tubce. Właśnie mam świadomość, że nie jest on odpowiedni jako podkład na całą twarz, temu chcę go zmienić. Odcień 211.
Myślę, że masz rację, bo ja na pewno wyolbrzymiam te przebarwienia Mam je tylko na policzkach i zbladły trochę dzięki stosowaniu smarowideł od dermatologa, i zauważyłam też, że latem jak mam twarz na słońcu bez makijażu to robią się łagodniejsze i ich prawie nie widać Mimo wszystko jednak znacznie lepiej czuję się jak mam podkład na twarzy i tego nie widać, tylko to świecenie..
Clarce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:31   #866
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Clarce Pokaż wiadomość
Tak, ten w tubce. Właśnie mam świadomość, że nie jest on odpowiedni jako podkład na całą twarz, temu chcę go zmienić. Odcień 211.
Myślę, że masz rację, bo ja na pewno wyolbrzymiam te przebarwienia Mam je tylko na policzkach i zbladły trochę dzięki stosowaniu smarowideł od dermatologa, i zauważyłam też, że latem jak mam twarz na słońcu bez makijażu to robią się łagodniejsze i ich prawie nie widać Mimo wszystko jednak znacznie lepiej czuję się jak mam podkład na twarzy i tego nie widać, tylko to świecenie..
Jeżeli bardzo zależy ci na kryciu to masz dwie możliwości:
- kupić mocno kryjący podkład
- kupić średnio bądź mało kryjący podkład i używać dermacol na przebarwienia

Ja chyba bym polecała wersję drugą imo skóra lepiej wygląda gdy jest nałożone na nią "mniejsze krycie", szpachlę wtedy będziesz mogła walnąć tam gdzie jest to niezbędne.

211 to wpada w róż nie?
Z matujących podkładów miałam tylko jeden, bo mimo tego, że mi też się skóra trochę przetłuszcza to strasznie nie lubię matu na twarzy... (Catrice Infinite Matt)
Ale, znowu, zamiast kupować podkład bardzo matujący ja bym postawiła na matowienie pudrem

Podejrzewam, że może być Ci polecony podkład Revlon Colorstay. Ja takiego nie miałam, to i nic powiedzieć o nim nie mogę...
Niestety z mojego doświadczenia nic nie wyniesiesz ciekawego dla siebie, mam zupełnie inne wymogi co do podkładu, ale z pewnością ktoś inny pomoże
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-02-05 o 23:32
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:54   #867
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeżeli bardzo zależy ci na kryciu to masz dwie możliwości:
- kupić mocno kryjący podkład
- kupić średnio bądź mało kryjący podkład i używać dermacol na przebarwienia

Ja chyba bym polecała wersję drugą imo skóra lepiej wygląda gdy jest nałożone na nią "mniejsze krycie", szpachlę wtedy będziesz mogła walnąć tam gdzie jest to niezbędne.

211 to wpada w róż nie?
Z matujących podkładów miałam tylko jeden, bo mimo tego, że mi też się skóra trochę przetłuszcza to strasznie nie lubię matu na twarzy... (Catrice Infinite Matt)
Ale, znowu, zamiast kupować podkład bardzo matujący ja bym postawiła na matowienie pudrem

Podejrzewam, że może być Ci polecony podkład Revlon Colorstay. Ja takiego nie miałam, to i nic powiedzieć o nim nie mogę...
Niestety z mojego doświadczenia nic nie wyniesiesz ciekawego dla siebie, mam zupełnie inne wymogi co do podkładu, ale z pewnością ktoś inny pomoże
Tak, tak! Polecam wybrać mniej kryjący pokład, a punktowo zakrywać wszystko Dermacolem, bądź innym korektorem. Z doświadczenia wiem, że Dermacol jest świetnie kryjący, jednak u mnie na buzi ważył się w ciągu dnia i poprawki nie były możliwe, więc poszedł w odstawkę. Polecam jeszcze jeden trik, który wzmacnia krycie. Po oprószeniu twarzy pudrem biorę mały pędzelek (taki do rozcierania ceni) i nakładam dodatkowo pudru, ale tylko na miejsca wymagające krycia (no i oczywiście nie mówię tu o pudrze transparentnym). Nie ma sensu katować twarzy ciężkimi podkładami, jeśli ma się tylko kilka przebarwień
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:56   #868
Clarce
Raczkowanie
 
Avatar Clarce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 59
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dzięki dziewczyny
Zrobię jak mówicie, dermacol dam punktowo, a zakupię sobie ten Catrice Infinite Matte
Clarce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:12   #869
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Clarce Pokaż wiadomość
Może któraś miała podobny problem i jest w stanie mi doradzić. Mam bardzo jasną cerę, ale niestety tłustą. Stosuję codziennie dermacol na całą twarz, ponieważ mam przebarwienia, a on świetnie je kryje. Jednak po kilku godzinach twarz mi się po prostu świeci... Czy macie jakiś sprawdzony podkład, który kryje równie dobrze jak dermacol, ale jednocześnie matuje twarz?
też go kiedyś używałam. przy silnym trądziku i bardzo tłustej cerze ale on się niestety nie nadaje dla tłustej cery. nie ma szans na mat, zwłaszcza, że jest na parafinie, i może zapychać. może spróbuj minerałów droższa zabawa, ale się opłaca, bo lepiej matują i z reguły nie robią krzywdy tłustej cerze
albo tak jak piszą dziewczyny, mniej kryjący podkład, a dermacol czy inny korektor punktowo w dodatku 211 nie jest mega jasny (mnie na przykład pasuje 208), więc pewnie znajdziesz dość łatwo podkład w dobrym kolorze
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:32   #870
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Red face Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Kusicie tym Inglotem - muszę go zobaczyć. AOH (All Over Highliter) z Essence nie zdał egzaminu - brokat widzę w nim - a efekt o którym piszą dziewczyny - usuń wierzchnia warstwę a nie będzie brokatu - nie prawda - same drobinki. Swoją drogą - to by było za dziwaczne - brokat na wierzchu, a pod spodem perła? Zawsze mi się wydaje, że kosmetyk jest taki sam od początku do końca.
AOH miał brokat tylko na wierzchu, tuż po zakupie wystarczyło pomachać pędzlem i voila. bardzo go lubiłam, chyba gdzieś nawet mam resztkę.

ja też szukam rozświetlacza fajnego, nie wiem tylko czy chcę w pudrze czy w płynie...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.