Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 12:10   #4561
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to dzisiaj przypłaszczając włosy do skóry głowy zobaczyłam przez przypadek że mam już spore odrosty Zmierzyłam i jest sukces- około 2 cm w ciągu miesiąca! Pokrzywa i skrzyp mi jednak coś dały, bo w zeszłym miesiącu odrost był malutki, miał koło 1cm

też pije pokrzywę i zauważyłam poprawę w kondycji wlosow i szybszy ich wzrost juz mam mega dlugie klaki az musze je zmierzyć niedlugo a odrost tez juz u mnie widac ale nie mam pomyslu czym teraz farbowac...:conf used:

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mierzylam dzis taka jak ten bezowy kozuszek-kurteczka i to jest takie cienkie jak ecoskorka ;/ tyle ze stylizowane na cieple.
ale -10 sobie w tym nie wyobrazam....


mozesz zglosic jak najbardziej...
tyle ze on doskonale wie, ze jako ze to zlecenie to musialabys mu zakladac sprawe cywilna i sie ciebie nie boi bo wie ze tego nie zrobisz- bo koszta sadowe sa spore.
a inspekcja pracy moze cie olac bo to nie byla umowa o prace a zlecenie takie madre mamy prawo w pl jak sie pracuje na zlecenie, umowe o dzielo itp to moga nas wykorzystac jak chca i nie zaplacic....

ja mialam taka akcje ze robilam na czarno tzn nie dostawalam zadnej umowy.
3 miesiace i mnie zwolniono.
po czym po 2 latach okazalo sie, ze mam nie rozliczony pit i kare- musialam isc na wyjasnienia- okazalo sie ze mnie sie wystraszyla ex szefowa i mnie rozliczyla- a ja siebie nie bo przeciez nie mialam umowy?!
i w skarbowce jak to opowiedzialam ze nie wiedzialam ze w ogole mnie rozliczyli, bo skoro nie mialam umowy to jakbym nie pracowala nie? to powiedzieli ze musialam cos podpisac a ja nic nie podpisalam nigdy jak widac mozna podrobic umowe i podpis pracownika i nic im za to nie zrobili
a wiadomo ze ja ich nie pozwe...bo szkoda mi kasy i pewnie bym przegrala bo to wielcy przedsiebiorcy a ja zwykly szarak...
pracownika w pl mozna wykorzystac jak tylk osie da i zadna instytucja go tak naprawde nie broni.

pracujesz tam jeszcze gdzie ci kase wisza?
mojej kumpelce tak nie zaplacili pol roku az ekipa oglosila strajk i ze nie beda pracowac...
to ns dnia zatrudniono nowa ekipe a ci pieniedzy do dzis nie widza- bo najpierw slyszeli co raz nowy termin wyplat a potem ze niby bedzie banktuctwo oglaszac, a tak naprawde to firma dalej pracuje pelna para tylko ludziom nie placi
Nie to byla dorywcza- wakacyjna praca. Obie z kumpela tam pracowalysmy i w sumie za 1,5 miesiaca zarobilysmy tylko tysiąc złotych a i tak tych pieniedzy nadal nie otrzymalysmy...Dla nich sa to przeciez marne pieniadze i co im zalezy nam je przelac? Juz od poczatku mi ten caly szef nie podpasowal... ;/Dzwonilam do tego goscia ale on czeka az klient mu zaplaci wiec niewiadomo kiedy wogole dostane ta wyplate o ile wogole ją dostane.....Pelno wszędzie oszustów mam dosyć tego kraju coraz bardziej...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Zdrówka

Mi się podobają takie kowbojki KLIK, tylko żeby nie były z zamszu a z eko skóry Nie są co prawda całkiem płaskie, ale wydaje mi się, że są bardzo kobiece, widziałam podobne w stylizacjach wielu blogerek i naprawdę prezentują się super.
ja mam takie gdzies z tamtego roku ale leza na dnie mojej szafy bo jakso zle sie w nich czuje i do niczego mi nigdy nie pasuja
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:11   #4562
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Albo porzucony, albo właśnie "na lofrach", teraz jest okres cieczkowy i kawalerka szaleje...........
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:13   #4563
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Piję Wbrew większości uwielbiam ten smak, nieraz zdarzało mi się wypić 2 kubki dziennie Przy takim obrocie sprawy zrobię sobie jeszcze chyba 2 miesiące picia, a potem 2 miesiące przerwy.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------



A więc takiego podobnego nie znalazłam, ale mój ma kołnierz taki jak TU, i jest wiązany jak TU, no i kolor karmelowy W zeszłym roku mi się podobał, ale teraz to sama nie wiem, mam wrażenie że mnie pogrubia (choć może to po prostu moja fanaberia ), jak zdobędę kartę pamięci postaram się dodać zdjęcie w nim. Teraz podobają mi się trochę inne płaszczyki, więc zobaczę czy będę w nim jeszcze chodzić tej zimy. A z tych kurtek co lavia pokazywałaś ta druga jest cudowna!! W coś takiego by mi się przydało zaopatrzyć

Mi też się to podoba W końcu widzę że coś się rusza, i włosy powoli, ale rosną

masz racje ta druga mi sie tez najabrdziej spodobala i jakbym gdzies taka widziala to bralabym ją bez zastanowienia sexowne sa te kurtko-kozuszki

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Wczoraj wylądowalam z Tż-tem i naszym kumplem na grzanym piwku i wiecie co ? Dzisiaj sie czuje o niebo lepiej i nie jestem już chora
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:13   #4564
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Zdecydowałam że biorę maskę 250ml i eliksir 250ml, znalazłam obydwa w rozsądnej cenie u jednego sprzedawcy więc za wysyłkę zapłacę tylko raz

U Was też dzisiaj tak ciepło?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:16   #4565
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Zdecydowałam że biorę maskę 250ml i eliksir 250ml, znalazłam obydwa w rozsądnej cenie u jednego sprzedawcy więc za wysyłkę zapłacę tylko raz

U Was też dzisiaj tak ciepło?
U nas jest sloneczko ale nie jest za cieplo bo jakies 15stopni tylko i lekki wiatr
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:17   #4566
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Albo porzucony, albo właśnie "na lofrach", teraz jest okres cieczkowy i kawalerka szaleje...........

Na to wygląda no nic spróbuję z mamą wyjść później może we dwie będzie prościej

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
U Was też dzisiaj tak ciepło?
Oj tak przyjemnie dziś jest rano zanim dotarłam do Rossa a szłam dość szybko to się nieźle zgrzałam a miałam na sobie tylko ciepłą bluzę
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:24   #4567
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
masz racje ta druga mi sie tez najabrdziej spodobala i jakbym gdzies taka widziala to bralabym ją bez zastanowienia sexowne sa te kurtko-kozuszki

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Wczoraj wylądowalam z Tż-tem i naszym kumplem na grzanym piwku i wiecie co ? Dzisiaj sie czuje o niebo lepiej i nie jestem już chora
Ja na all widziałam TAKIE. Ciekawa jestem czy gdzieś w sklepach będą te kurtki, bo wiadomo że zawsze lepiej jest pomierzyć a dopiero potem kupić..

No i super Mnie kiedyś z przeziębienia wyleczył... taniec Byłam wtedy akurat nad morzem, złapało mnie choróbsko, ale mimo wszystko poszłam na tzw. beach party, potańczyłam ze 4h, piłam jedynie soczek pomarańczowy, a na drugi dzień po przeziębieniu nie było już prawie w ogóle śladu

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
U nas jest sloneczko ale nie jest za cieplo bo jakies 15stopni tylko i lekki wiatr
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Oj tak przyjemnie dziś jest rano zanim dotarłam do Rossa a szłam dość szybko to się nieźle zgrzałam a miałam na sobie tylko ciepłą bluzę
U mnie chyba ponad 20 stopni, niestety słońce się chwilowo schowało ale i tak jest super Oby taka pogoda trwała jak najdłużej, nie cierpię zimnej i deszczowej jesieni
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 12:27   #4568
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
U Was też dzisiaj tak ciepło?
słońce jest, ale czy ciepło - nie wiem, nie wychodziłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:38   #4569
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
też pije pokrzywę i zauważyłam poprawę w kondycji wlosow i szybszy ich wzrost juz mam mega dlugie klaki az musze je zmierzyć niedlugo a odrost tez juz u mnie widac ale nie mam pomyslu czym teraz farbowac...:conf used:

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------


ja mam takie gdzies z tamtego roku ale leza na dnie mojej szafy bo jakso zle sie w nich czuje i do niczego mi nigdy nie pasuja
Zazdroszczę, moje jeszcze nawet nie sięgają łopatek Ale myślę że to tylko kwestia czasu

Ja w zeszłym roku kupiłam sobie na zimę takie kowbojki ocieplane (na koturnie) i tak mi się na mnie spodobały że z chęcią bym przygarnęła teraz jakieś płaskie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:57   #4570
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Chce zejść do poziomu 8 w blondzie i zastanawiam sie nad tymi farbami:

http://www.garnierdbajosiebie.pl/img...1-8.1-pack.png
http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-28218-big.jpg
http://www.garnierdbajosiebie.pl/img...01-80-pack.png

ewentualnie cos z loreala:
http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...2/HCo14_12.jpg
http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...2/HCo20_10.jpg
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sty-blond.aspx
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...lny-blond.aspx

co mi radzicie ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:01   #4571
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
też pije pokrzywę i zauważyłam poprawę w kondycji wlosow i szybszy ich wzrost juz mam mega dlugie klaki az musze je zmierzyć niedlugo a odrost tez juz u mnie widac ale nie mam pomyslu czym teraz farbowac...:conf used:

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



Nie to byla dorywcza- wakacyjna praca. Obie z kumpela tam pracowalysmy i w sumie za 1,5 miesiaca zarobilysmy tylko tysiąc złotych a i tak tych pieniedzy nadal nie otrzymalysmy...Dla nich sa to przeciez marne pieniadze i co im zalezy nam je przelac? Juz od poczatku mi ten caly szef nie podpasowal... ;/Dzwonilam do tego goscia ale on czeka az klient mu zaplaci wiec niewiadomo kiedy wogole dostane ta wyplate o ile wogole ją dostane.....Pelno wszędzie oszustów mam dosyć tego kraju coraz bardziej...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



ja mam takie gdzies z tamtego roku ale leza na dnie mojej szafy bo jakso zle sie w nich czuje i do niczego mi nigdy nie pasuja
wspolczuje, wiem jak doluje taka sytuacja z pracodawca ktory jest oszustem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Albo porzucony, albo właśnie "na lofrach", teraz jest okres cieczkowy i kawalerka szaleje...........
jeszcze dobrze jak sie trafi suka jak moja lola ze sie opedza sama i bardziej bawi z takimi adoratorami jakby nie wiedziala o co chodzi gorzej jak jest suka ulegla co sie od razu wypina i szarp ja na smyczy zeby wstala i zaczela uciekac to jest masakra....

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
masz racje ta druga mi sie tez najabrdziej spodobala i jakbym gdzies taka widziala to bralabym ją bez zastanowienia sexowne sa te kurtko-kozuszki

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Wczoraj wylądowalam z Tż-tem i naszym kumplem na grzanym piwku i wiecie co ? Dzisiaj sie czuje o niebo lepiej i nie jestem już chora
najlepsze lekarstwo to to najprostsze

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Zdecydowałam że biorę maskę 250ml i eliksir 250ml, znalazłam obydwa w rozsądnej cenie u jednego sprzedawcy więc za wysyłkę zapłacę tylko raz

U Was też dzisiaj tak ciepło?
srednio- niby pogoda jest ale dosc chlodno, bez kurtki bym nie wyszla...

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

ja bym brala nutrissa 80.
nie bierz popielatej, bo mozliwe ze dostaniesz zielonej poswiaty i wlosy ci mocno naciagna farby ze wyjdziesz jak stalowo-glonowa
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 13:08   #4572
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, moje jeszcze nawet nie sięgają łopatek Ale myślę że to tylko kwestia czasu

Ja w zeszłym roku kupiłam sobie na zimę takie kowbojki ocieplane (na koturnie) i tak mi się na mnie spodobały że z chęcią bym przygarnęła teraz jakieś płaskie
Wlasnie mierzylam wlosy i z tyłu maja 55cm z przodu niestety mam krotsze bo odrastaja po dawnym cieniowaniu....

ja dzisiaj pierwszy raz w botkach wyszlam bo tak to jeszcze w baletkach smigalam Ogladam z nudow SZAŁ CIAŁ na vivie

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja na all widziałam TAKIE. Ciekawa jestem czy gdzieś w sklepach będą te kurtki, bo wiadomo że zawsze lepiej jest pomierzyć a dopiero potem kupić..

No i super Mnie kiedyś z przeziębienia wyleczył... taniec Byłam wtedy akurat nad morzem, złapało mnie choróbsko, ale mimo wszystko poszłam na tzw. beach party, potańczyłam ze 4h, piłam jedynie soczek pomarańczowy, a na drugi dzień po przeziębieniu nie było już prawie w ogóle śladu

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------





U mnie chyba ponad 20 stopni, niestety słońce się chwilowo schowało ale i tak jest super Oby taka pogoda trwała jak najdłużej, nie cierpię zimnej i deszczowej jesieni
swietna ale jednak wolalabym przymierzyc ja na zywo przed zakupem

widzisz kazda metoda dobra na chorobe

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wspolczuje, wiem jak doluje taka sytuacja z pracodawca ktory jest oszustem


jeszcze dobrze jak sie trafi suka jak moja lola ze sie opedza sama i bardziej bawi z takimi adoratorami jakby nie wiedziala o co chodzi gorzej jak jest suka ulegla co sie od razu wypina i szarp ja na smyczy zeby wstala i zaczela uciekac to jest masakra....


najlepsze lekarstwo to to najprostsze


srednio- niby pogoda jest ale dosc chlodno, bez kurtki bym nie wyszla...

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------


ja bym brala nutrissa 80.
nie bierz popielatej, bo mozliwe ze dostaniesz zielonej poswiaty i wlosy ci mocno naciagna farby ze wyjdziesz jak stalowo-glonowa
Dzieki Bunny
cos popatrze dzisiaj w Rossmanie strasze juz odrostem a w poniedzialek zaczyna sie uczelnia, więc musze coś wykombinować na szybko...

Chociaz czytalam wlasnie opinie o tym 80 i wychodzi ponoc bardzo ciemny - jak brąz i do tego rudzieje więc odpada... W ogóle to sie zastanawiam czy cos z poziomu 9 z garniera nie wziążć bo one mi zawsze o odcien ciemniej wychodza niz na pudelkach..
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...isse-krem.html na kwc ma takie sobie opinie...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-09-28 o 13:15
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:22   #4573
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hmmmm... ale chcesz chłodne czy ciepłe? Bo widzę, że masz i 8,3 i 8,1 ?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jeszcze dobrze jak sie trafi suka jak moja lola ze sie opedza sama i bardziej bawi z takimi adoratorami jakby nie wiedziala o co chodzi gorzej jak jest suka ulegla co sie od razu wypina i szarp ja na smyczy zeby wstala i zaczela uciekac to jest masakra....
Ha ha ha, nic mi nie mów- moja toyka, jak jeszcze nie była wysterylizowana to tak zalotników goniła, że szok! Kiedyś był numer, bo york się przyplątał, bez smyczy, goni ją, pod ogon jej zagląda, ta jak się odwróciła, zębami mu po nosie, jeszcze pogoniła, york uciekł do pańci, a za jakiś miesiąc babsko do mnie z pretensjami, że to jest york z papierami, reproduktor, a po mojej suńce to jest tak wystraszony, że do żadnej suczki już nie chce podejść i że ona mnie do sądu poda . Z kolei Sol, mix amstaffa ....... ta miała tylko jedną cieczkę, po której była wysterylizowana, jak jakiś amant na spacerze podchodził, to od razu tyłek mu podtykała , ciągnąć jak krowę musiałam
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:29   #4574
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Hmmmm... ale chcesz chłodne czy ciepłe? Bo widzę, że masz i 8,3 i 8,1 ?



Ha ha ha, nic mi nie mów- moja toyka, jak jeszcze nie była wysterylizowana to tak zalotników goniła, że szok! Kiedyś był numer, bo york się przyplątał, bez smyczy, goni ją, pod ogon jej zagląda, ta jak się odwróciła, zębami mu po nosie, jeszcze pogoniła, york uciekł do pańci, a za jakiś miesiąc babsko do mnie z pretensjami, że to jest york z papierami, reproduktor, a po mojej suńce to jest tak wystraszony, że do żadnej suczki już nie chce podejść i że ona mnie do sądu poda . Z kolei Sol, mix amstaffa ....... ta miała tylko jedną cieczkę, po której była wysterylizowana, jak jakiś amant na spacerze podchodził, to od razu tyłek mu podtykała , ciągnąć jak krowę musiałam
Chce średni naturalny blond taki żeby nie rudział ani nie żółkł
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:39   #4575
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

ja w poniedziałek chyba zamówię Majirele niech już czekają
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:46   #4576
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Hmmmm... ale chcesz chłodne czy ciepłe? Bo widzę, że masz i 8,3 i 8,1 ?



Ha ha ha, nic mi nie mów- moja toyka, jak jeszcze nie była wysterylizowana to tak zalotników goniła, że szok! Kiedyś był numer, bo york się przyplątał, bez smyczy, goni ją, pod ogon jej zagląda, ta jak się odwróciła, zębami mu po nosie, jeszcze pogoniła, york uciekł do pańci, a za jakiś miesiąc babsko do mnie z pretensjami, że to jest york z papierami, reproduktor, a po mojej suńce to jest tak wystraszony, że do żadnej suczki już nie chce podejść i że ona mnie do sądu poda . Z kolei Sol, mix amstaffa ....... ta miała tylko jedną cieczkę, po której była wysterylizowana, jak jakiś amant na spacerze podchodził, to od razu tyłek mu podtykała , ciągnąć jak krowę musiałam
a jakby cie naprawde podala
smiesznie to wyglada jak sie takie krowsko wyklada a slaba, mala kobitka usiluje odciagac za łeb i malo sie sama tam nie przewraca widzialam taka akcje i doslownie prawie sikalam choc nie zazdrosze ja mam z 13kg lolka klopot jak sie zaprze, a co mowic jakby wazyla z 50kg a ja bylabym w szpilkach chyba bym obok usiadla i sie rozplakala

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wlasnie mierzylam wlosy i z tyłu maja 55cm z przodu niestety mam krotsze bo odrastaja po dawnym cieniowaniu....

ja dzisiaj pierwszy raz w botkach wyszlam bo tak to jeszcze w baletkach smigalam Ogladam z nudow SZAŁ CIAŁ na vivie

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



swietna ale jednak wolalabym przymierzyc ja na zywo przed zakupem

widzisz kazda metoda dobra na chorobe

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------



Dzieki Bunny
cos popatrze dzisiaj w Rossmanie strasze juz odrostem a w poniedzialek zaczyna sie uczelnia, więc musze coś wykombinować na szybko...

Chociaz czytalam wlasnie opinie o tym 80 i wychodzi ponoc bardzo ciemny - jak brąz i do tego rudzieje więc odpada... W ogóle to sie zastanawiam czy cos z poziomu 9 z garniera nie wziążć bo one mi zawsze o odcien ciemniej wychodza niz na pudelkach..
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...isse-krem.html na kwc ma takie sobie opinie...
watpie by to jak braz wychodzilo 8 to 8- wlasnie sredni blond wyjdzie. a i tak ci sie zmyje...ale jak chcesz.
poziom 9 to ci wcale nie przyciemni, tylko polysk zmienisz...
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja w poniedziałek chyba zamówię Majirele niech już czekają
i co 8.2?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:47   #4577
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i co 8.2?
tak


Lavia farbuj 8 ja farbuję i nie wychodzi nic jak brąz, nawet jak pomieszałam excellence 7 + 8,13 to fakt, na początku było troszkę ciemno ale to na pewno nie był brąz a i tak się szybko zmyło
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:52   #4578
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Wiesz, pewnie by się w sądzie pośmiali...... Ja miałam przewagę, że moja była na smyczy, a york nie, nikt go nie zapraszał
Sol waży 25kg, coś mi się wydaje, że ona jest z bokserem zmieszana.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:57   #4579
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc ja juz w domu , po robocie
Sprawilam sobie prezent , bo uznalam ze zasluzylam na lepsze kosmetyki i kupilam sobie potrojne cienie z loreala , tusz z Estee Lauder oraz roz z Clinique
Iiii wkoncu mam swoja garderobeszafa tylko dla mnie nareszcie moze nie jest to szczyt mody ale wybralam taki fason ktory mi sie podoba.
Foty nizej , tak na szybko swoim gratem zrobilam.
A wieczorem moj maly ma wizytye u dziewczyny znaczy kolezanki takze tz z nim pojedzie , bo ja ze wzgledu na obowiazki musze zostac w domu.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Tak patrzę na KWC i te produkty z lady spa mają świetne opinie Gdzie je kupujecie??

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Z tego co widzę produkty tej firmy są na all O matko toż to jakieś odkrycie roku chyba Same pozytywne opinie, skład dobry i jeszcze cena fajna Zamiast kombinować z tymi osławionymi maskami isany i alterry zamawiam sobie balsam do włosów z tej firmy. Dziewczyny dzięki że o tym wspomniałyście na forum
no bo ja nie kupuje tego , co ma wiekszosc zawsze lubie wynalezc cos innego
polecam ,bo sa dobre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0002.jpg (51,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ABCD0017.jpg (64,7 KB, 28 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 14:09   #4580
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

idę przyszyć guziki do dwóch koszul TŻ

Caskada
daj znać jak będzie się sprawował tusz

szafa fajna ja jeszcze czekam na projekt swojej garderoby, tzn. zabudowy, bo jest już po remoncie miał być przedwczoraj , a nie ma nadal


chyba sobie malnę paznokcie na czarno albo granatowo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:18   #4581
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

tusz jest mega chyba zostawie go do malowania od swieta moge porownac go do loreala chyba tego "collagen".

Szafa taka , bo tyle moglam zabudowac sciany poki co do tego jest jeszcze komoda taka sama jak szafa na moja bielizne.


tez wyruszam znow z domu po malego do szkoly.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:23   #4582
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cholera, synio mi się okropnie odparzył, aż bąble ma w okolicach pieluszkowych Żadna maść na odparzenia mu nie pomaga, jak okłady z rumianku i maść z witaminą a nie przyniosą efektów będę musiała lecieć do apteki

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc ja juz w domu , po robocie
Sprawilam sobie prezent , bo uznalam ze zasluzylam na lepsze kosmetyki i kupilam sobie potrojne cienie z loreala , tusz z Estee Lauder oraz roz z Clinique
Iiii wkoncu mam swoja garderobeszafa tylko dla mnie nareszcie moze nie jest to szczyt mody ale wybralam taki fason ktory mi sie podoba.
Foty nizej , tak na szybko swoim gratem zrobilam.
A wieczorem moj maly ma wizytye u dziewczyny znaczy kolezanki takze tz z nim pojedzie , bo ja ze wzgledu na obowiazki musze zostac w domu.

no bo ja nie kupuje tego , co ma wiekszosc zawsze lubie wynalezc cos innego
polecam ,bo sa dobre
Oo, fajne rzeczy Szafa też mi się podoba

A gdyby nie Ty to ja bym pewnie w życiu na te kosmetyki nie trafiła Jeśli okażą się zbawienne będę Ci dziękować do końca życia

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chyba sobie malnę paznokcie na czarno albo granatowo
Czarne są piękne
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-09-28 o 14:25
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:30   #4583
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak


Lavia farbuj 8 ja farbuję i nie wychodzi nic jak brąz, nawet jak pomieszałam excellence 7 + 8,13 to fakt, na początku było troszkę ciemno ale to na pewno nie był brąz a i tak się szybko zmyło
no moze macie racje- i tak mi sie kolor szybko spierze
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:32   #4584
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Czarne są piękne
coś złotego chętnie bym dodała do tych czarnych, ale nie wiem co
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:33   #4585
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Wiesz, pewnie by się w sądzie pośmiali...... Ja miałam przewagę, że moja była na smyczy, a york nie, nikt go nie zapraszał
Sol waży 25kg, coś mi się wydaje, że ona jest z bokserem zmieszana.
to tak jak ja mialam z jamnikiem sasiada z klatki obok podlecial, dostal od lolki i poszedl a ns dnia uslyszalam od sasiadow ze sie skarzyl wlasciciel, ze mam agresywnego psa bo malo nie zagryzl jego jamniora, ze mu ucho rozerwala i on na policje pojdzie tylko ze lola zawsze jest na smyczy a jamnik bez i sam podszedl oczywiscie facet nic nie zrobil
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc ja juz w domu , po robocie
Sprawilam sobie prezent , bo uznalam ze zasluzylam na lepsze kosmetyki i kupilam sobie potrojne cienie z loreala , tusz z Estee Lauder oraz roz z Clinique
Iiii wkoncu mam swoja garderobeszafa tylko dla mnie nareszcie moze nie jest to szczyt mody ale wybralam taki fason ktory mi sie podoba.
Foty nizej , tak na szybko swoim gratem zrobilam.
A wieczorem moj maly ma wizytye u dziewczyny znaczy kolezanki takze tz z nim pojedzie , bo ja ze wzgledu na obowiazki musze zostac w domu.


no bo ja nie kupuje tego , co ma wiekszosc zawsze lubie wynalezc cos innego
polecam ,bo sa dobre
jak ja zazdroszcze wlasnej szafy
ja mam swoje ciuchy i buty w pudelkach albo w takich opakowaniach jak na posciel na zamki, bo na stancji nie ma szafy i tak sobie tlumacze ze jak zamieszkamy na swoim to doczekam sie szafy, ale zycie na pudelkach trwa juz prawie 5 lat i powoli trace cierpliwosc
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:34   #4586
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
idę przyszyć guziki do dwóch koszul TŻ

Caskada
daj znać jak będzie się sprawował tusz

szafa fajna ja jeszcze czekam na projekt swojej garderoby, tzn. zabudowy, bo jest już po remoncie miał być przedwczoraj , a nie ma nadal


chyba sobie malnę paznokcie na czarno albo granatowo
granat lepszy
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:36   #4587
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak ja zazdroszcze wlasnej szafy
ja mam swoje ciuchy i buty w pudelkach albo w takich opakowaniach jak na posciel na zamki, bo na stancji nie ma szafy i tak sobie tlumacze ze jak zamieszkamy na swoim to doczekam sie szafy, ale zycie na pudelkach trwa juz prawie 5 lat i powoli trace cierpliwosc
Bunny doczekasz się
ja na swoją garderobę czekałam 7 lat graciarnia tam była a teraz jak w końcu będę ją miała to pewnie się wyniosę z domu
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
granat lepszy
no to jest 1:1
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:39   #4588
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc ja juz w domu , po robocie
Sprawilam sobie prezent , bo uznalam ze zasluzylam na lepsze kosmetyki i kupilam sobie potrojne cienie z loreala , tusz z Estee Lauder oraz roz z Clinique
Iiii wkoncu mam swoja garderobeszafa tylko dla mnie nareszcie moze nie jest to szczyt mody ale wybralam taki fason ktory mi sie podoba.
Foty nizej , tak na szybko swoim gratem zrobilam.
A wieczorem moj maly ma wizytye u dziewczyny znaczy kolezanki takze tz z nim pojedzie , bo ja ze wzgledu na obowiazki musze zostac w domu.


no bo ja nie kupuje tego , co ma wiekszosc zawsze lubie wynalezc cos innego
polecam ,bo sa dobre
ooo zaszalałaś z kosmetykami szczegolnie ciekawa jestem tego różu i tuszu zdaj nam pozniej relacje

Tez mam od tamtego roku swoja szafe i powiem ci ze jest to mega wygoda wkoncu na wszystko jest miejsce, jest przejrzysciej i nie ma tam balaganu

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny doczekasz się
ja na swoją garderobę czekałam 7 lat graciarnia tam była a teraz jak w końcu będę ją miała to pewnie się wyniosę z domu

no to jest 1:1
czarne paznokcie mi sie z metalami kojarza ale to tylko takie moje odczucie

takie sa sliczne:
http://bestuff.com/images/images_of_...ish-201988.jpg
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:57   #4589
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

exlusivee smaruj mu sudokremem te okolice , u mnie pomagalo , nawet jak nic nie mial , to pod pieluszke zapobiegawczo
Teraz najlepszym rozwiazaniem byloby wywietrzyc pupke i nie nakladac nic

Ja juz swojego wlasnie przyprowadzilam ze szkoly i biore sie za obiado-kolacje


bunny doczekasz sie ja tez nie mialam bo byly inne rzeczy potrzebne w domu i zyciu niz moja osobista szafa , az teraz wkoncu mam trzymam w niej rowniez buty i kurtki , pomiescila wszystko co moje.


kitka granat .
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 15:01   #4590
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka granat .
o nieee to jak granat to muszę do rossmanna podjechać i kupić
ale to po obiadku

TŻ pojechał na inaugurację roku, zobaczymy się jutro, więc mogę dzisiaj się poobijać

iii wczoraj revlon znowu się nie spisał i już zdążyło mnie po nim wysypać, naprawdę nie wiem co o nim myśleć, na dzień dzisiejszy dałabym mu ocenę 2/5
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.