Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 08:23   #1861
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

W Sephorach nie ma kolorówki Clarinsa, prawda? :<
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 08:41   #1862
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

nie ma
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 08:57   #1863
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
W Sephorach nie ma kolorówki Clarinsa, prawda? :<
Niestety nie a szkoda... Miałam na mojej liście do S. Kilka kosmetyków ale sobie podaruje tym razem. Tylko muszę kupić Hypnose Drama a w e-glamour wychodzi taniej niż po znizce w S.
Kojarzycie kiedy sie zaczynały te duże wyprzedaże w S? Były fajne oferty na Sampar, Strivectin i Algenist, chyba jakoś rok temu??
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:18   #1864
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Niestety nie a szkoda... Miałam na mojej liście do S. Kilka kosmetyków ale sobie podaruje tym razem. Tylko muszę kupić Hypnose Drama a w e-glamour wychodzi taniej niż po znizce w S.
Kojarzycie kiedy sie zaczynały te duże wyprzedaże w S? Były fajne oferty na Sampar, Strivectin i Algenist, chyba jakoś rok temu??
Powinny zacząć się dziś,ale żadnej informacji nie mam.Jadę do Galerii Bałtyckiej,to po powrocie dam znać.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:27   #1865
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Niestety nie a szkoda... Miałam na mojej liście do S. Kilka kosmetyków ale sobie podaruje tym razem. Tylko muszę kupić Hypnose Drama a w e-glamour wychodzi taniej niż po znizce w S.
Kojarzycie kiedy sie zaczynały te duże wyprzedaże w S? Były fajne oferty na Sampar, Strivectin i Algenist, chyba jakoś rok temu??
Mi ta Sephora w ogóle jakoś obrzydła. Od kilku dni siedzę nad ich stroną i próbuje coś wybrać, ale bez skutku. Kolory szminek takie, że Czaiłam się po recenzjach zagranicznych blogerek na kilka odcieni UD Revolution Lipstick, a potem hyc do strony, a tam ich niet. No ludzie.
Wczoraj kobitka w D. poleciła mi Lancome Idole Ultra jako zamiennik Lingerie de peau i teraz siedzę z jakimś różowym tynkiem na gębie. Nie wiem co się dzieje z tym światem... Już się pożaliłam
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:53   #1866
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Mi ta Sephora w ogóle jakoś obrzydła. Od kilku dni siedzę nad ich stroną i próbuje coś wybrać, ale bez skutku. Kolory szminek takie, że Czaiłam się po recenzjach zagranicznych blogerek na kilka odcieni UD Revolution Lipstick, a potem hyc do strony, a tam ich niet. No ludzie.
Wczoraj kobitka w D. poleciła mi Lancome Idole Ultra jako zamiennik Lingerie de peau i teraz siedzę z jakimś różowym tynkiem na gębie. Nie wiem co się dzieje z tym światem... Już się pożaliłam
w takim razie nie ma co na siłę kupować
Ten podkład Lancome miałam w próbkach i robi z mojej i tak problematycznej cery jeszcze większą masakrę.

Dawno nie testowałam Clarinsa Everlasting i Skin Ilusion, ale pamiętam, że też się ładnie nosiły Z ostatnio przetestowanych również Chanel Vitalumiere Aqua i Diorskin Nude BB najbardziej mi odpowiadały a zachwalany tutaj Dior Star okazał się całkiem średni
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:07   #1867
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Mi ta Sephora w ogóle jakoś obrzydła. Od kilku dni siedzę nad ich stroną i próbuje coś wybrać, ale bez skutku. Kolory szminek takie, że Czaiłam się po recenzjach zagranicznych blogerek na kilka odcieni UD Revolution Lipstick, a potem hyc do strony, a tam ich niet. No ludzie.
Wczoraj kobitka w D. poleciła mi Lancome Idole Ultra jako zamiennik Lingerie de peau i teraz siedzę z jakimś różowym tynkiem na gębie. Nie wiem co się dzieje z tym światem... Już się pożaliłam
dawno przestałam zaglądać do sephory. Uwielbiam douglas online, ze względu na ciekawsze próbki, gratisy. Niestety tym razem polowałam na paletkę piątek diora, które niestety są chwilowo niedostępne na d. i nie wiem kiedy będą dostępne ponownie, więc wolałam nie ryzykować i kliknęłam na s.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 13:05   #1868
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

A ja kupilam podklad Chanel i dawno chyba nie mieli w palecie takich zolciutkich odcieni 20 tak jak kiedys rozowawa teraz jest jasna i zolta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 14:50   #1869
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Hej dziewczyny Na ogół nie robię zakupów w Douglasie ale teraz bardzo kusi mnie szczoteczka Foreo Luna. Może orientujecie się czy w ciągu poprzednich wyprzedaży były jakieś promocje na cały asortyment?
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:35   #1870
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez agawiii15 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Na ogół nie robię zakupów w Douglasie ale teraz bardzo kusi mnie szczoteczka Foreo Luna. Może orientujecie się czy w ciągu poprzednich wyprzedaży były jakieś promocje na cały asortyment?
Też się na nią czaję, ale chyba trzeba czekać na noc zakupów:/
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:39   #1871
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Powiem wam, że te wyprzedaże w Douglasie i rabaty w Sephorze mnie już wyczerpały. Od kilku dni wsadzam do koszyka, robię symulacje, składam zamówienia, anuluję, bo czegoś zapomniałam, dokładam, potem znikają mi niektóre rzeczy, czekam, składam ponownie - istne wariactwo .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 15:42   #1872
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Powiem wam, że te wyprzedaże w Douglasie i rabaty w Sephorze mnie już wyczerpały. Od kilku dni wsadzam do koszyka, robię symulacje, składam zamówienia, anuluję, bo czegoś zapomniałam, dokładam, potem znikają mi niektóre rzeczy, czekam, składam ponownie - istne wariactwo .
Ja mam gorzej Od paru dni zastanawiam się, co mogłabym chcieć i kupić, i niewiele mi przychodzi do głowy Idę zaraz brązery pooglądać w sephorze i matowe cienie Clarinsa w Douglasie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:44   #1873
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

na szczescie makijazowo jestem spelniona ale ciuchowo szaleje..
a nie powinnam bo duzy wydatek przede mna
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:47   #1874
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ja muszę kupić kurtkę narciarską i samochód z pierwszym mam problem, bo nic mi się nie podoba, a na drugie jestem zła, bo dopiero co sprzedałam swój przekonana, ze nie jest mi potrzebny, do pracy miałam mega wygodne połączenie tramwajem. A od lutego moja firma przenosi się do Gdyni i jednak skmka to już za dużo komunikacji miejskiej jak dla mnie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:47   #1875
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

a jaki planujesz?

ja przez dwa lata przemieszczalam sie autobusem do pracy i spowrotem ok. 60 km w jedna strone, potem zrobilam prawko i teraz bez samochodu nie wyobrazam sobie zycia.. i wez tu pomysl czlowieku ze kiedys mialam perfekcyjnie ulozony plan dojazdow do pracy
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2014-12-28 o 15:49
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:53   #1876
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Powiem wam, że te wyprzedaże w Douglasie i rabaty w Sephorze mnie już wyczerpały. Od kilku dni wsadzam do koszyka, robię symulacje, składam zamówienia, anuluję, bo czegoś zapomniałam, dokładam, potem znikają mi niektóre rzeczy, czekam, składam ponownie - istne wariactwo .
mam w S koszyk zapakowany chyba malo chodliwymi produktami bo od wczoraj tkwia a ja dumam czy kupic naked basic czy nie...

Spotkalam maskę idealna do mieszanej cery, cudnie zwęża pory, oczyszcza, robi *piekną* cere. Tylko cena mnie ostudzila, mialam 2 probki na 4 użycia a mówie o
SISLEY * CREAMY MASK WITH TROPICAL RESINS
Znacie jakies dobre maseczki oczyszczajace w nieco milszej cenie?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a jaki planujesz?

ja przez dwa lata przemieszczalam sie autobusem do pracy i spowrotem ok. 60 km w jedna strone, potem zrobilam prawko i teraz bez samochodu nie wyobrazam sobie zycia.. i wez tu pomysl czlowieku ze kiedys mialam perfekcyjnie ulozony plan dojazdow do pracy
Ranko jeżdże autem od 20 lat i nie wyobrażam sobie życia bez auta
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 16:06   #1877
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a jaki planujesz?

ja przez dwa lata przemieszczalam sie autobusem do pracy i spowrotem ok. 60 km w jedna strone, potem zrobilam prawko i teraz bez samochodu nie wyobrazam sobie zycia.. i wez tu pomysl czlowieku ze kiedys mialam perfekcyjnie ulozony plan dojazdow do pracy
O jakimś w miarę małym, myślę o mini Było nie było, na co dzień jeżdzę z Tżetem, to samochód tylko do pracy i ewentualnie na zakupy, choć odkąd stałam prawie dwie godziny na parkingu GB nie mogąc się z niego wydostać po jakimś kretyńskim alarmie bombowym oduczyłam się jeździć do galerii handlowych samochodem Nie na moje nerwy, ci wszyscy trabiący kierowcy, piszące baby, koszmar A ogolnie też sobie bez samochodu życia nie wyobrazam, natomiast do pracy mam tak świetny dojazd tramwajem spod domu niemal aż pod drzwi pracy że bywa, że w korkach dłużej stałam :/ nie mowiąc o walce o miejsce parkingowe.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 16:16   #1878
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja mam gorzej Od paru dni zastanawiam się, co mogłabym chcieć i kupić, i niewiele mi przychodzi do głowy Idę zaraz brązery pooglądać w sephorze i matowe cienie Clarinsa w Douglasie.
Ja też myślałam, że niczego nie potrzebuję, ale jak zaczęłam przeglądać asortyment objęty rabatem, to wyszło na to, że potrzebne mi jeszcze 5 szminek, trzy cienie, błyszczyk na zapas, a przy okazji jeszcze bibułki matujące .
Na cienie Clarinsa też patrzyłam, ale chyba tylko jeden odcień był dostępny, na szczęście nie ten, którego szukałam. Jak dobrze, że sporo rzeczy już wyprzedanych .

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
na szczescie makijazowo jestem spelniona ale ciuchowo szaleje..
a nie powinnam bo duzy wydatek przede mna
Ja ciuchowo też szaleję, niestety, a poszalałabym jeszcze bardziej, ale moje obecne gabaryty nie pozwalają

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja muszę kupić kurtkę narciarską i samochód z pierwszym mam problem, bo nic mi się nie podoba, a na drugie jestem zła, bo dopiero co sprzedałam swój przekonana, ze nie jest mi potrzebny, do pracy miałam mega wygodne połączenie tramwajem. A od lutego moja firma przenosi się do Gdyni i jednak skmka to już za dużo komunikacji miejskiej jak dla mnie
Też na wiosnę planuję zmienić samochód, ale jeszcze nie wiem, co bym chciała. Wiem tylko, że musi być czarny, z większą ilością koni i najlepiej z napędem 4x4, bo taki aktualnie mam. Lubię Audi, więc chyba będę czegoś takiego szukać, bo na Porshe Panamerę mnie na razie nie stać .
Ja bez auta sobie życia nie wyobrażam, nie tylko dlatego, że to wygoda i potrzeba, ale też dlatego, że po prostu lubię jeździć.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mam w S koszyk zapakowany chyba malo chodliwymi produktami bo od wczoraj tkwia a ja dumam czy kupic naked basic czy nie...

Spotkalam maskę idealna do mieszanej cery, cudnie zwęża pory, oczyszcza, robi *piekną* cere. Tylko cena mnie ostudzila, mialam 2 probki na 4 użycia a mówie o
SISLEY * CREAMY MASK WITH TROPICAL RESINS
Znacie jakies dobre maseczki oczyszczajace w nieco milszej cenie?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



Ranko jeżdże autem od 20 lat i nie wyobrażam sobie życia bez auta
Ja niedawno kupiłam Naked Bacics 2 i powiem Ci, że całkiem fajna jest. Do szybkiego dzienniaka/zwyklaka jak znalazł, zwłaszcza do czerwonych ust.

Ja w Sephorze kliknęłam z UD takie trio - róż, brązer, rozświetlacz (nazywa się to Naked Flushed, odcień Streak), ten biały prasowany matujący puder z UD (który jest chyba w dziale - bazy ) i róż Korres, który kiedyś był za taniochę u Zenka, prawie go zdenkowałam i w obawie, że będę mieć problem z jego kupnem, zrobiłam zapas .

Maski do polecenia nie mam w sumie żadnej . Lubię jedynie wulkaniczny peeling MAC, który trochę jak maskę traktuję.

Ja mam prawko 21 lat i też nie wyobrażam sobie życia bez samochodu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 16:52   #1879
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też myślałam, że niczego nie potrzebuję, ale jak zaczęłam przeglądać asortyment objęty rabatem, to wyszło na to, że potrzebne mi jeszcze 5 szminek, trzy cienie, błyszczyk na zapas, a przy okazji jeszcze bibułki matujące .
Na cienie Clarinsa też patrzyłam, ale chyba tylko jeden odcień był dostępny, na szczęście nie ten, którego szukałam. Jak dobrze, że sporo rzeczy już wyprzedanych .


Ja ciuchowo też szaleję, niestety, a poszalałabym jeszcze bardziej, ale moje obecne gabaryty nie pozwalają


Też na wiosnę planuję zmienić samochód, ale jeszcze nie wiem, co bym chciała. Wiem tylko, że musi być czarny, z większą ilością koni i najlepiej z napędem 4x4, bo taki aktualnie mam. Lubię Audi, więc chyba będę czegoś takiego szukać, bo na Porshe Panamerę mnie na razie nie stać .
Ja bez auta sobie życia nie wyobrażam, nie tylko dlatego, że to wygoda i potrzeba, ale też dlatego, że po prostu lubię jeździć.


Ja niedawno kupiłam Naked Bacics 2 i powiem Ci, że całkiem fajna jest. Do szybkiego dzienniaka/zwyklaka jak znalazł, zwłaszcza do czerwonych ust.

Ja w Sephorze kliknęłam z UD takie trio - róż, brązer, rozświetlacz (nazywa się to Naked Flushed, odcień Streak), ten biały prasowany matujący puder z UD (który jest chyba w dziale - bazy ) i róż Korres, który kiedyś był za taniochę u Zenka, prawie go zdenkowałam i w obawie, że będę mieć problem z jego kupnem, zrobiłam zapas .

Maski do polecenia nie mam w sumie żadnej . Lubię jedynie wulkaniczny peeling MAC, który trochę jak maskę traktuję.

Ja mam prawko 21 lat i też nie wyobrażam sobie życia bez samochodu .
Olu widzisz zapomnialam o bibułkach, one chyba pod kolorówkę nie wchodzą...
Mnie sie gabarty zmniejsza wiec wymieniam garderobe delikatnie
Powiem Wam ze ja sie cieniami w kremie jakos nie umie malowac
Z autem u mnie tak samo, nie tylko wygoda ale kocham jeździc, auto, córa i muzyka i jestem wolna jak ptak

Olu z naked basic to wiesz nie pomagasz jednak bardziej mnie do basic niz do basic2 ciagnie... Liczylam ze ludki szybko wykupia i nie będzie dzis a tu jednak...

Polecam z UD za Jameskiem puder prasowany, juz sie w S pojawił

Jaki to różyk Korres?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 16:53   #1880
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Byłam w GB na zakupach i donoszę,że zaczęła się wyprzedaż.
Kupiłam:
Zestaw StriVectin przeceniony z 399zł na 159,90zł
Zestaw Givenchy Hydra Sparkling za 259zł nie było przeceny,ale dostałam rabat-20% od konsultantki,więc wyszło 207,20zł
Krem Dr.Brandta Glow za 99,90 przeceniony nie wiem z ilu(wzięłam ostatni)
Krem SAMPAR ten fluide Ultra Hydratant za 99,90zł też przeceniony
Było jeszcze sporo zestawów zapachowych,ogólnie zostało niewiele pielęgnacji.


Z kolorówki kupiłam tylko róż Chanel z rabatem 30%
oraz Modern Muse za bon urodzinowy wybrałam.
Zakupy z bonem włącznie za 850,20zł i nie dostałam nawet jednej próbeczki,pani powiedziała,że nawet nie może mi zrobić próbki(prosiłam o odlewkę kremu HR),bo słoiczów nie mają

Jedyna dobra wiadomość,że Sephora zamierza wprowadzić do sklepu internetowego markę Chanel,więc już nie będę miała po co jechac do stacjonarki te 50km.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-12-28 o 16:54
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:04   #1881
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Pokusiłam się troche na wyprzedazach na parę rzeczy. Kliknełam Naked 2 i Naked Bacic 2 jako jej matowe uzupełnienie.
Cień MAC Uninterrupted (obłedny do załamania) oraz dwa cudeńka na które sie daawno już czaiłam: sławetny tutaj Candlelight Kevyna i potwierdzam OliM opinie - rewelacja oraz NARS-owego białego prasowańca - Setting Powder - i powiem Wam, ze to absolutny dla mnie hit wszystkie wykończeniowe pudry moga się przy nim schować Nastepnym razem skusze sie na wersje sypaną.
A i jeszcze zapomniałam o korektorze NARS - to prawda co o nim pisano, jest również fantastyczny, chyba lepszy do Dirowego Stara

I jeszcze testowałam nowy rozswietlacz NARS - z limitki swiatecznej i gdyby nie była taki bling bling to bym go wziela, troche w sumie zaluję, ze nie kupiłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-12-28 o 17:11
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:05   #1882
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Byłam w GB na zakupach i donoszę,że zaczęła się wyprzedaż.
Kupiłam:
Zestaw StriVectin przeceniony z 399zł na 159,90zł
Zestaw Givenchy Hydra Sparkling za 259zł nie było przeceny,ale dostałam rabat-20% od konsultantki,więc wyszło 207,20zł
Krem Dr.Brandta Glow za 99,90 przeceniony nie wiem z ilu(wzięłam ostatni)
Krem SAMPAR ten fluide Ultra Hydratant za 99,90zł też przeceniony
Było jeszcze sporo zestawów zapachowych,ogólnie zostało niewiele pielęgnacji.


Z kolorówki kupiłam tylko róż Chanel z rabatem 30%
oraz Modern Muse za bon urodzinowy wybrałam.
Zakupy z bonem włącznie za 850,20zł i nie dostałam nawet jednej próbeczki,pani powiedziała,że nawet nie może mi zrobić próbki(prosiłam o odlewkę kremu HR),bo słoiczów nie mają

Jedyna dobra wiadomość,że Sephora zamierza wprowadzić do sklepu internetowego markę Chanel,więc już nie będę miała po co jechac do stacjonarki te 50km.
wczoraj w GB w Sephorze panie mowily ze moga robic probeczki ale tylko i wylacznie perfum.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:10   #1883
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
.
Zakupy z bonem włącznie za 850,20zł i nie dostałam nawet jednej próbeczki,pani powiedziała,że nawet nie może mi zrobić próbki(prosiłam o odlewkę kremu HR),bo słoiczów nie mają
ja bym się bardzo wkurzyła gdybym wydała tam taką kasę i nie dostała żadnej próbki. Porażka!
a co do odlewek kremów - z moich obserwacji wynika, że w Sephorze czy Douglasie konsultatki "sklepowe" rzadko są chętne do wykonywania takich próbek. Za to konsultantki danej marki zawsze takie próbki dają i nawet same proponują więc jak potrzebuję jakiejś to staram się zawsze znaleźć odpowiednią konsultantkę i zawsze dostaję
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:14   #1884
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Olu widzisz zapomnialam o bibułkach, one chyba pod kolorówkę nie wchodzą...
Mnie sie gabarty zmniejsza wiec wymieniam garderobe delikatnie
Powiem Wam ze ja sie cieniami w kremie jakos nie umie malowac
Z autem u mnie tak samo, nie tylko wygoda ale kocham jeździc, auto, córa i muzyka i jestem wolna jak ptak

Olu z naked basic to wiesz nie pomagasz jednak bardziej mnie do basic niz do basic2 ciagnie... Liczylam ze ludki szybko wykupia i nie będzie dzis a tu jednak...

Polecam z UD za Jameskiem puder prasowany, juz sie w S pojawił

Jaki to różyk Korres?
No na bibułki rabatu w ramach kolorówki nie było, ale w Douglasie wskoczył mi rabat 10% na kod PAYPAL2014, a do tego objął on też przecenione rzeczy .

Ależ zazdroszczę tego, że gabaryty Ci się zmniejszają .

Cieni w kremie w zasadzie używam jako bazy, zwłaszcza tych jasnych odcieni. Teraz sobie właśnie kupiłam do tego celu z Shiseido - Pale Shell.
Ciemniejsze odcienie (np. Pulp Fiction Armaniego) fajne są na całą powiekę jako jedyny cień. Nakladam pędzlem (zwykle 242 z MAC), a czasem nawet palcem, i jest ok. Rozcieram tylko jakimś matowym, neutralnym cieniem ku górze i wsio.

W aucie lubię sobie nawet pośpiewać, jak nikt nie widzi i nie słyszy of kors .

Róż z Korres taki. Mam odcień 16, tylko on nie za bardzo jest Pink . Tak naprawdę to taki herbaciany, raczej ciepły kolor. Idealny do czerwonych szminek. U Zenka kupiłam go za 30 zł chyba, w S. cena z kosmosu, ale wolałam wziąć z rabatem 30%, niż potem żałować, że nie kupiłam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:14   #1885
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

mi tylko raz odmowiono jak chcialam odlewke kremu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:15   #1886
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Powiedzcie mi, czy jest cos godnego polecenia dla faceta na rozszerzone pory? Wzięłam niby peeling oczyszczający sephory...ale nie jestem pewna wyboru...a proszono mnie o pomoc...
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:17   #1887
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pokusiłam się troche na wyprzedazach na parę rzeczy. Kliknełam Naked 2 i Naked Bacic 2 jako jej matowe uzupełnienie.
Cień MAC Uninterrupted (obłedny do załamania) oraz dwa cudeńka na które sie daawno już czaiłam: sławetny tutaj Candlelight Kevyna i potwierdzam OliM opinie - rewelacja oraz NARS-owego białego prasowańca - Setting Powder - i powiem Wam, ze to absolutny dla mnie hit wszystkie wykończeniowe pudry moga się przy nim schować Nastepnym razem skusze sie na wersje sypaną.
A i jeszcze zapomniałam o korektorze NARS - to prawda co o nim pisano, jest również fantastyczny, chyba lepszy do Dirowego Stara

I jeszcze testowałam nowy rozswietlacz NARS - z limitki swiatecznej i gdyby nie była taki bling bling to bym go wziela, troche w sumie zaluję, ze nie kupiłam
a gdzie dorwałaś Kevyna?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:20   #1888
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a gdzie dorwałaś Kevyna?
W jukej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:22   #1889
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W jukej
ueee...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:23   #1890
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Byłam w GB na zakupach i donoszę,że zaczęła się wyprzedaż.
Kupiłam:
Zestaw StriVectin przeceniony z 399zł na 159,90zł
Zestaw Givenchy Hydra Sparkling za 259zł nie było przeceny,ale dostałam rabat-20% od konsultantki,więc wyszło 207,20zł
Krem Dr.Brandta Glow za 99,90 przeceniony nie wiem z ilu(wzięłam ostatni)
Krem SAMPAR ten fluide Ultra Hydratant za 99,90zł też przeceniony
Było jeszcze sporo zestawów zapachowych,ogólnie zostało niewiele pielęgnacji.


Z kolorówki kupiłam tylko róż Chanel z rabatem 30%
oraz Modern Muse za bon urodzinowy wybrałam.
Zakupy z bonem włącznie za 850,20zł i nie dostałam nawet jednej próbeczki,pani powiedziała,że nawet nie może mi zrobić próbki(prosiłam o odlewkę kremu HR),bo słoiczów nie mają

Jedyna dobra wiadomość,że Sephora zamierza wprowadzić do sklepu internetowego markę Chanel,więc już nie będę miała po co jechac do stacjonarki te 50km.
Zakupy fajne, brak próbek mniej .

Widzę, że co roku mniej więcej te same zestawy są przeceniane. Ja chyba tym razem nic nie kupię - jeszcze jeden z zeszłego roku mam nierozpakowany .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pokusiłam się troche na wyprzedazach na parę rzeczy. Kliknełam Naked 2 i Naked Bacic 2 jako jej matowe uzupełnienie.
Cień MAC Uninterrupted (obłedny do załamania) oraz dwa cudeńka na które sie daawno już czaiłam: sławetny tutaj Candlelight Kevyna i potwierdzam OliM opinie - rewelacja oraz NARS-owego białego prasowańca - Setting Powder - i powiem Wam, ze to absolutny dla mnie hit wszystkie wykończeniowe pudry moga się przy nim schować Nastepnym razem skusze sie na wersje sypaną.
A i jeszcze zapomniałam o korektorze NARS - to prawda co o nim pisano, jest również fantastyczny, chyba lepszy do Dirowego Stara

I jeszcze testowałam nowy rozswietlacz NARS - z limitki swiatecznej i gdyby nie była taki bling bling to bym go wziela, troche w sumie zaluję, ze nie kupiłam
O, fajne nabytki . KA widzę na dobre tu rządzi . Nars sypaniec ponoć lepszy niż prasowany, więc skoro prasowany Ci odpowiada, to zakup sypkiego to pewnie tylko kwestia czasu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.