Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-04, 21:52   #1441
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Tak. Ta nazwa mnie też zmylila. Ale to baza
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:54   #1442
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Aniyam - super gratisy zgarnęłaś
Coś czuję, że zadziałał Twój urok osobisty
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:55   #1443
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

i jak to pachnie, jakie wrażenia?



Mi się udało tę bazę chwycić w samolocie za 175 zł



Kilka postów wcześniej napisałam Ale generalnie ciekawy przyjemniaczek

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję Jest do czegoś podobny? Tak, żebym mogła sobie przybliżyć zapach

Dziekuję Rozgrzewający? Kusi Medalu nie mam, ale zasłużyłaś na
Łiii, dostałam brokuła
Tanie to to, jak barszcz (50ml za 28zł, 100ml za 39zł), to i pokusić się można Tym bardziej, że 50tka w oficjalnym sklepie serialu na stronach HBO kosztuje 35 ojro
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:59   #1444
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Ja właśnie w DDD zamówiłam sobie dwa modele, 318 i demi wispies. Jutro odbiorę z poczty i będę testować. One są podobno zrobione z ludzkich włosów, a nie plastiku. Stąd może ich magia .
Serio z ludzkich klakow? Mam nadzieje, ze nie z łoniaków Hahahahahaha, taki mały żarcik Mam nadzieje, ze u Ciebie się spawdzą, u mnie się mega sprawdziły
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 22:04   #1445
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
a młody odkrył czy Ty?

test czujności został w brokułach

znam ból posoliłam 2 razy jajecznicę pyszota
Ja Ale trzeba było widzieć wczoraj minę mojej szefowej jak zobaczyła sterczące metki z mojego swetra Jak nic muszę się wyspać

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nadrobić Was to mission impossible , ale przeglądając pobieżnie wątek zauważyłam, że trwa goldowy szał. Tym, które zdobyły, gratuluję, tym, co już blisko, życzę jak najszybszego dobicia do wymaganego pułapu .

Ja wczoraj miałam okazję po raz pierwszy błysnąć swoją złotą kartą podczas zakupów stacjonarnych. Muszę powiedzieć, że potraktowano mnie iście po królewsku, jak na VIPa przystało - do zakupów dostałam jedną próbkę kremu Eris dla starszych pań . Poczułam się rozpieszczona
O kurcze! Niezbyt miło
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Teoretycznie powinnam być już Goldem, zobaczymy jutro jak policzą

Poszłam dziś do małej S, trafiłam na fajnego Pana ( pozdrawiam Pana Klaudiusza z wrocławskiej Renomy ) .
W sumie szłam tylko po zestaw dla męża Bossa Scent, a dla siebie coś tam chciałam wybrać sama nie wiedząc co.

W sumie S bardzo mała, pielęgnacyjnych zestawów prawie nic, kolorówkowych też nie, więc stwierdziłam nic na siłę kupię kartę podarunkową. Ale jakoś przy kasie wpadł mi w ręce zestaw czarnej GlamGlow więc wzięłam.

Policzyłam punkty i mówię do męża, że brakuje jakieś 150 zł, a mąż żebym wzięła kartę na 300zł bo trzeba mieć rezerwę ( nie wiadomo jak punkty naliczą ) i że zna moje możliwości i ta karta i tak do świąt będzie wyzerowana Nie wiedziałam, że aż tak dobrze mnie dziad jeden zna
Do Pana powiedziałam wprost: zrobię u Pana duże zakupy jak mi Pan dorzuci fajne gratisy, ale nie Ecoampułki P&R, Pan się zaśmiał i powiedział, że owszem coś idealnego dla mnie znajdzie no i znalazł.

Ale to w drugim poście bo tu mi nie chce zapisać
Aniyam gratuluję golda! A próbki przewspaniałe! Masz ten urok osobisty! Musisz zakupy u facetów robić
Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Przez pierwsze pół godziny dużo słodyczy i mało paczuli. Później dużo mniej słodyczy i równie mało paczuli Ale tak, jak nie znoszę słodziaków, tak ten jest wybitnie przyjemny, przynajmniej dla mnie Bardzo fajny na teraz, żeby się ogrzać, jak na dworze pizga złem
I generalnie mam teraz okres, więc i chemia skóry nie taka, jak zwykle i ja zapachy mogę odbierać nie tak, jak zwykle, więc moja dzisiejsza opinia może być nie do końca miarodajna [ale jestem pomocna, powinnam dostać medal ]
Pięknie to ujęłaś!
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
No mam jajco, to różówe prawdziwe bb, dostałam wygrałam w konkursie sephorowym za free wpadło, a ja na nie narzekam ale ze mnie marketingowe zero;

No i cudnie robi mi buźkę ale co z tego, jak żre 3 x więcej podkładu i tym samym, przez skąpstwo - używam tylko jak musze sie konkretnie zrobić

Dopieranie to dopiero zabawa - EL DW schodzi razem z kolorem jaja jeszcze kilka myć i nie będzie różowo
Dlatego ja tak średnio jajo lubię. Nie znoszę mieć poczucia, że coś może być niedomyte Na szczęście do balsamu G, który ostatnio używam najlepiej u mnie sprawdzają się paluchy.

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2015-12-04 o 22:05
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 22:10   #1446
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Serio z ludzkich klakow? Mam nadzieje, ze nie z łoniaków Hahahahahaha, taki mały żarcik Mam nadzieje, ze u Ciebie się spawdzą, u mnie się mega sprawdziły
Może dlatego sie tak ładnie wywijają ?
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 22:19   #1447
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja Ale trzeba było widzieć wczoraj minę mojej szefowej jak zobaczyła sterczące metki z mojego swetra Jak nic muszę się wyspać


szefowa też człowiek i nie raz mogła zaliczyć słabszy dzień, w poniedziałek będzie lepiej

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Przez pierwsze pół godziny dużo słodyczy i mało paczuli. Później dużo mniej słodyczy i równie mało paczuli Ale tak, jak nie znoszę słodziaków, tak ten jest wybitnie przyjemny, przynajmniej dla mnie Bardzo fajny na teraz, żeby się ogrzać, jak na dworze pizga złem
I generalnie mam teraz okres, więc i chemia skóry nie taka, jak zwykle i ja zapachy mogę odbierać nie tak, jak zwykle, więc moja dzisiejsza opinia może być nie do końca miarodajna [ale jestem pomocna, powinnam dostać medal ]
TrueBlood? no proszę a serialu nie mogłam zdzierżyć choć słodziaki uwielbiam.
Custo Barcelona to prosty drewniaczek dla mnie. Przypomina taki rozcieńczony Automne Van Cleef Arpels. Tej porzeczki jak w Ametyscie czy Hot couture w ogóle nie czuję.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 22:22   #1448
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość


szefowa też człowiek i nie raz mogła zaliczyć słabszy dzień, w poniedziałek będzie lepiej
Na szczęście szefową i ogólnie całą najbliższą ekipę w pracy mam super!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 22:24   #1449
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Albo i gorzej

W sumie nie spodziewałam się golda, nie walczyłam o niego, a i nie nastawiałam się, że nagle w stacjonarkach zaczną sypać próbkami, jednak wczoraj to było przegięcie, bo dotąd, jako black, byłam bardziej "doceniana" . Jeśli chodzi o golda, to cieszy mnie głównie darmowa dostawa, a miłą niespodzianką było pełnowymiarowe serum (30 ml) EL ANR dołączone do karty.

Obsługa wczoraj w S. w Magnolii była jednak bardzo marna i poza jedną panią bardzo mało pomocna. Czekam aż przyślą ankietę co do satysfakcji z wczorajszej wizyty
Olu za golda Też życze właściwej obsługi, bo jednak gold to nie black i miło byłoby żeby to dostrzeżono i doceniono próbkowo.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Jakoś nie mam przekonania do jajca niby idealnie nakłada, ale zdecydowanie za bardzo podkładożerny

Meteorytowa baza się mi marzyła i marzyła przez lata; może sie kiedyś wreszcie odważę... tyle wydać

W kwestii blogów, ochów i achów ( tak w ogóle )mam takie zdanie - jak znana blogerka/vlogerka poleca tanie odpowiedniki albo inne "no name'y", podczas gdy sama z racji pracy i zarobków używa wysokopólkowców - to chyba wiadomo o co chodzi To nie może być dobre
podkładożerne jajko a jednak dla efektu w gorsze dni, warto zdecydowanie pomachać jajcem
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 22:25   #1450
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Może dlatego sie tak ładnie wywijają ?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 22:40   #1451
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Gratuluje w ogole Kochana Fajnie,
Dziękuję A co nowego Algenist wprowadził?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Niestety nie jestem z Wrocławia, ale studiowałam tam i tam też jeżdżę na zakupy . Najcześciej odwiedzam Magnolię, bo raz, że to dość blisko od zjazdu z autostrady, dwa - mają tam MAC'a i Tousa, a tam lubię bywać, oczywiście oprócz innych przybytków rozpusty typu Douglas z szafą Armaniego

Kiedyś lubiłam robić zakupy w małej Sephorze koło Factory - zawsze dostawałam fajne gratisy nawet przy niewielkich zakupach, ale niestety ją zlikwidowali .

Gratuluję Golda . Oby w ślad za nim poszło dobre traktowanie, czego również i sobie życzę
Amen .

Też zawsze wybieram Magnolii bo tam najwięcej moich ulubionych sklepów, jednak S blado tam wypada

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Jak skończę tą co mam, to będę myśleć, co dalej Ale to tak w okolicach wakacji... może akurat jakiś samolot się znajdzie wtedy


Gratki golda


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Aniyam - super gratisy zgarnęłaś
Coś czuję, że zadziałał Twój urok osobisty
Mój albo męża

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Kilka postów wcześniej napisałam Ale generalnie ciekawy przyjemniaczek
Doczytałam właśnie

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Aniyam gratuluję golda! A próbki przewspaniałe! Masz ten urok osobisty! Musisz zakupy u facetów robić
Teraz będę tylko u facetów zakupy robiła, chociaż nie teraz muszę na spokojnie odpokutować tego golda

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
podkładożerne jajko a jednak dla efektu w gorsze dni, warto zdecydowanie pomachać jajcem
W dni paszteta nie ma jak szpachtelkę nałożyć jajem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 22:53   #1452
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wreszcie wracam z pracy uff, jak dobrze, że już weekend:kupi:



Gratulacje dla Złotek



Rozświetlacze z Burberry wyglądają bosko To samo puder Guerlain. Niech jeszcze dadzą jakieś ładne kulaski na wiosnę
Na wiosne raczej kulek G nie bedzie - robia dwa razy w roku - na lato i na zime.

Odnosnie bazy pod cienie - mialam sephorowa, byla srednia, potem Artdeco - fajna, trwala, ale ciezko sie blendowalo i dlugo wysychala. Teraz mam Smashbox i powiem wam, ze jest love - na wszystko co powinna miec baza pod cienie i chyba juz jej nie zamienie na inna, ale kusza mnie inne... No i jest tez wydajna
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 22:57   #1453
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A jakie robią?
I zgadzam się co do gąbek. Ostatnio non stop używałam gąbek, i jak nałożyłam podkład palcami bądź pędzlem to nagle pory stały się taakie wielkie
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dlatego ja tak średnio jajo lubię. Nie znoszę mieć poczucia, że coś może być niedomyte Na szczęście do balsamu G, który ostatnio używam najlepiej u mnie sprawdzają się paluchy.
Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
podkładożerne jajko a jednak dla efektu w gorsze dni, warto zdecydowanie pomachać jajcem
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W dni paszteta nie ma jak szpachtelkę nałożyć jajem

Dobra, przekonałyście mnie Kwestie higieniczne odłożę na dalszy plan i skupię się... na denkowaniu nielubianych podkładów
Oto mi genialny pomysł podsunęłyście Jajo w ruch, podkłady YR strzeżcie sie
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:20   #1454
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

W dni paszteta nie ma jak szpachtelkę nałożyć jajem
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 07:20   #1455
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Aha i co nieco o Algenist Nie ma na razie żadnej informacji o tym, że marka miałaby być wycofywana, bo ostatnio nawet został wprowadzony jeden produkt Wiec myślę, że na razie można spać spokojnie
dziękuję za info na jakąś niedoinformowaną konsultantkę musiałam w takim razie trafić ale fajnie że algenist zostaje
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 07:51   #1456
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Hej dziewczyny!!!

Witam w sobotę. Ale postów w nowym wątku
Zakochałam się w serii greckiej Organique. Ależ to pachnie .
Jaka ja zmienna jestem. Ostatnio zachwycałam się grapefruitem ze Stenders a tu zwrot w zupełnie inną stronę. Nabyłam też kremik pod oczy Eternal Gold - fajny fajny.
Pokochałam też serię świąteczną Sephory Let it snow. Chyba te słodziaki do mnie przemawiają teraz.

Idę dziś do fryzjera, ciekawe co dla mnie przygotuje. Trochę się boję, bo ostatnio ktoś tu pisał, że wyszedł niezadowolony. A wczoraj koleżanka mi płakała do słuchawki, że babeczka ją mocno opitoliła (do połowy ucha - no nie wierzę).

A wczoraj w warzywniaku dostałam gratis! Pan mi dorzucił kiwi do zakupów. Ależ miło klask i:
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:08   #1457
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Od wczoraj możecie do mnie mówić "złotko"
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:23   #1458
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!!

Witam w sobotę. Ale postów w nowym wątku
Zakochałam się w serii greckiej Organique. Ależ to pachnie .
Jaka ja zmienna jestem. Ostatnio zachwycałam się grapefruitem ze Stenders a tu zwrot w zupełnie inną stronę. Nabyłam też kremik pod oczy Eternal Gold - fajny fajny.
Pokochałam też serię świąteczną Sephory Let it snow. Chyba te słodziaki do mnie przemawiają teraz.

Idę dziś do fryzjera, ciekawe co dla mnie przygotuje. Trochę się boję, bo ostatnio ktoś tu pisał, że wyszedł niezadowolony. A wczoraj koleżanka mi płakała do słuchawki, że babeczka ją mocno opitoliła (do połowy ucha - no nie wierzę).

A wczoraj w warzywniaku dostałam gratis! Pan mi dorzucił kiwi do zakupów. Ależ miło klask i:
O i następna fanka Eternalu
Też przypadła mi do gust ta zimowa seria Let it snow, najpierw kupiłam krem do rąk, potem myjący krem do rąk i krem pod prysznic, teraz zastanawiam się nas masłem do ciała albo którymś z domków ( ale to na wyprzedaże poczekam )

za fryzjera

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Od wczoraj możecie do mnie mówić "złotko"
Gratulacje

Ale wysyp złota na wątku
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:24   #1459
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dziewczyny, wiecie może czy Syforka wysyła zamówienia kurierem w sobotę? Czy tylko od pon do pt?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 08:26   #1460
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy Syforka wysyła zamówienia kurierem w sobotę? Czy tylko od pon do pt?
Nigdy nie miałam wysłanego zamówienia w sobotę, więc chyba raczej nie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:27   #1461
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Gratuluję wszystkich Goldów Czekamy na zdjęcia kart z upominkami
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:28   #1462
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Ja wczoraj wzięłam jeszcze jeden mini zestaw Lancome, ale tym razem pani policzyła mi tylko 10 % rabatu, bo to nie zestaw świąteczny. A dwa dni temu świąteczny był? Więc wyszło 44,10 i dokupiłam kartę na 550 zł i dostałam próbkę męskiej wody YSL, próbkę Givenchy (męska ale w saszetce), próbkę podkładu Clinique, próbkę kremu Clinique, mini krem Clinique 7 ml, dwie próbki z atomizerem Si (akurat mam, ale będzie do torebki), próbkę Narciso z atomizerkiem.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:29   #1463
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam wysłanego zamówienia w sobotę, więc chyba raczej nie
Dziękuję za info - to nawet dobrze, bo nie mam jak tego odebrać w poniedziałek
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:34   #1464
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Teoretycznie powinnam być już Goldem, zobaczymy jutro jak policzą

Poszłam dziś do małej S, trafiłam na fajnego Pana ( pozdrawiam Pana Klaudiusza z wrocławskiej Renomy ) .
W sumie szłam tylko po zestaw dla męża Bossa Scent, a dla siebie coś tam chciałam wybrać sama nie wiedząc co.

W sumie S bardzo mała, pielęgnacyjnych zestawów prawie nic, kolorówkowych też nie, więc stwierdziłam nic na siłę kupię kartę podarunkową. Ale jakoś przy kasie wpadł mi w ręce zestaw czarnej GlamGlow więc wzięłam.

Policzyłam punkty i mówię do męża, że brakuje jakieś 150 zł, a mąż żebym wzięła kartę na 300zł bo trzeba mieć rezerwę ( nie wiadomo jak punkty naliczą ) i że zna moje możliwości i ta karta i tak do świąt będzie wyzerowana Nie wiedziałam, że aż tak dobrze mnie dziad jeden zna
Do Pana powiedziałam wprost: zrobię u Pana duże zakupy jak mi Pan dorzuci fajne gratisy, ale nie Ecoampułki P&R, Pan się zaśmiał i powiedział, że owszem coś idealnego dla mnie znajdzie no i znalazł.

Ale to w drugim poście bo tu mi nie chce zapisać
gratuluje złota oraz gratisów, pan się bardzo postarał - Sisley genialna sprawa

Dziewczyny, a jak się generalnie sprawdziła kosmetyczka z miniaturami Sisley z S? Wtedy co były 4 zestawy do wyboru (ja wzięłam benefita).

I jeszcze odnośnie bazy - również polecam Smashboxa, rewelacja, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:43   #1465
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
gratuluje złota oraz gratisów, pan się bardzo postarał - Sisley genialna sprawa

Dziewczyny, a jak się generalnie sprawdziła kosmetyczka z miniaturami Sisley z S? Wtedy co były 4 zestawy do wyboru (ja wzięłam benefita).

I jeszcze odnośnie bazy - również polecam Smashboxa, rewelacja, nie mam żadnych zastrzeżeń.


Ja wtedy wzięłam Sisleya, ogólnie fajne kosmetyki, jedynie co mi nie przypasowała to maseczka z róży, podkład dość fajny, ale nie dałabym za niego przeszło 500 zł, taki sam efekt miałam po podkładach za 100-200 zł

Którą dokładnie bazę ze Smashboxa tak zachwalacie?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:56   #1466
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dzień dobry

Kolejny Gold, co za wysyp gratulacje!
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 09:01   #1467
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Wchodzę od kuchni ze świątecznym katalogiem Biedronki od 14 gru sprzedają nawilżające serum marion do twarzy za 5,99zł, wychwalane na kwc
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...i-dekoltu.html
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 09:08   #1468
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Od wczoraj możecie do mnie mówić "złotko"
wczoraj zdecydowanie był "złoty piątek"
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 09:09   #1469
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Ja wtedy wzięłam Sisleya, ogólnie fajne kosmetyki, jedynie co mi nie przypasowała to maseczka z róży, podkład dość fajny, ale nie dałabym za niego przeszło 500 zł, taki sam efekt miałam po podkładach za 100-200 zł

Którą dokładnie bazę ze Smashboxa tak zachwalacie?
Ja mówię o tej (wersja mini była w boxie chyba lipcowym) - 24 Hour Photo Finish Shadow Primer

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kolejny Gold, co za wysyp gratulacje!
Dokładnie złota zaraza
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 09:09   #1470
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wzięłam jeszcze jeden mini zestaw Lancome, ale tym razem pani policzyła mi tylko 10 % rabatu, bo to nie zestaw świąteczny. A dwa dni temu świąteczny był? Więc wyszło 44,10 i dokupiłam kartę na 550 zł i dostałam próbkę męskiej wody YSL, próbkę Givenchy (męska ale w saszetce), próbkę podkładu Clinique, próbkę kremu Clinique, mini krem Clinique 7 ml, dwie próbki z atomizerem Si (akurat mam, ale będzie do torebki), próbkę Narciso z atomizerkiem.
fajne próbki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.