TRĄDZIK PRZEWLEKŁY(PO 20 ROKU ŻYCIA)-podsumowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 14:43   #1
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420

TRĄDZIK PRZEWLEKŁY(PO 20 ROKU ŻYCIA)-podsumowanie


Witam

Zakładam nowy wątek poniewaz mam juz dość patrzena na swoją zapryszczoną buzie
i zeby zgromadzić w jednym miejscu wszystkie wiadomasci na ten temat(jest juz troche na wizazu ale porozrzucane w kilku wątkach)

mam 22lata i od kilku lat bezskutecznie próbuje pozbyc sie tradziku(mam syfiastą postac grudkowo-krostną),wybralam juz chyba wiekszość dostępnych maści,plynów i tabletek na dłuzszą mete bez rezultatu,zastanawiający jest fakt,iz NIGDY nie mialam robionych ŻADNYCH badan pod kątem trądziku,dlatego postanowilam wziąć sprawy we wlasne ręce

i tu mam do was prosbę
piszcie jakie dziadostwo w waszym przypadku powoduje trądzik,jakie badania robilyscie,jak wygladalo leczenia itp.

od siebie dodam,ze mam w planach sprawdzenia czy aby nie mam przerostu drozdzakow i badanie poziomu prolaktyny,po badaniach napisze czy cos ze mna nie tak,moze jakims cudem znajde przyczyne i zalecze skutek
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:56   #2
dagmarka1986
Raczkowanie
 
Avatar dagmarka1986
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 48
Dot.: TRĄDZIK PRZEWLEKŁY(PO 20 ROKU ŻYCIA)-podsumowanie

Ja też już od kilku lat bezskutecznie walczę z trądzikiem... Dzisiaj akurat pytałam dermatologa o jakieś badania. A dokładnie o wymaz ze zmian ropnych. Pani doktor się zbulwersowała... powiedziała, że takich badań się nie wykonuje. A jeśli o hormony, to mam iść do ginekologa... Czekam teraz na wizytę. Zobaczymy jakie będą tego efekty...
dagmarka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 08:15   #3
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: TRĄDZIK PRZEWLEKŁY(PO 20 ROKU ŻYCIA)-podsumowanie

Polecam laserowe leczenie, dosyc drogie ale skuteczne! tez mialam spory(!) problem ale teraz pozostaja tylko peelingi zeby blizny staly sie mniej widoczne pozdrawiam
wantet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 08:31   #4
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Talking Dot.: TRĄDZIK PRZEWLEKŁY(PO 20 ROKU ŻYCIA)-podsumowanie

[quote=wantet;4622205]Polecam laserowe leczenie, dosyc drogie ale skuteczne! tez mialam spory(!) problem ale teraz pozostaja tylko peelingi zeby blizny staly sie mniej widoczne pozdrawiam[/quote

możesz cos wiecej powiedzieć na temat tego laserowego leczenia???
jak długo trwało, o jakiej porze roku najlepiej je robić, czy rzeczywiście na trwałe usuwa trądzik i czy w trakcie nie wygląda sie koszmarnie(czy można pokazać się ludziom)??? a ile konkretnie to kosztuje??
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 09:31   #5
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: TRĄDZIK PRZEWLEKŁY(PO 20 ROKU ŻYCIA)-podsumowanie

Jeden zabieg kosztowal 50 zł zalecane jest zrobienie 10 w odstepach ok 3 dniowych (ja chodzilam do krakowa do consesnusa na lasery i tam tak to wygladalo, jak pytalam w katowicach to zabieg mial bys wykonywany codziennie wiec zalezy to od osrodka) (bylam na 7 chyba trwa ok 10-15 min (nie pamietam dokladnie)co do pory roku to ja robilam pod koniec sesji zimowej lepiej robic wlasnie w okresie jesienno-zimowym...zdecydowalam sie bo baardzo dlugo meczylam sie z tradzikiem, kremy, masci, antybiotyki, autoszczepionki.. co do samego zabiegu, buzia tylko bezposrednio po byla zaczerwieniona, pozniej bylo wporzadku..jednak poczatkowo efekty byly dla mnie srednio widoczne... zmiany nastapily z czasem niespodzianki wyskakuja raz na jakis czas, naprawde bardzo sporadycznie i dosc czybko sie goja, skora tez mniej sie przetluszcza.. teraz pozostaje mi -jak pisalam wczesniej- pojscie na jakis specjalistyczny peeling zeby blizny byly mniej widoczne..ale to juz po wakacjach ja ogolnie jestem niesamowicie zadowolona z efektow wiec polecam
wantet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 07:52   #6
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Talking Dot.: TRĄDZIK PRZEWLEKŁY(PO 20 ROKU ŻYCIA)-podsumowanie

hehe to super sprawa-warto spróbować dziekuję za info
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.