Wagry!!na nosie i policzkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-26, 23:56   #1
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361

Wagry!!na nosie i policzkach


moim problemem są wagry na nosie których tak bardzo nie widac, i policzkach->tu tworzą okropne grudki i odstają od skóry przez co są widoczne dosc mocno. Zastanawiam sie czy to moze nie zasługa kosmetyków jakich uzywam a mianowicie Zelu do mycia twarzy under 20 ireny eris i kremu nawilzajaco brazujacego bielendy. Jakie kosmetyki polecacie na wagry a jakie stanowczo odradzacie?
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:36   #2
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Wagry!!na nosie i policzkach

up up! pomoze ktos?
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 11:05   #3
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wagry!!na nosie i policzkach

hey!Ja też używałam te under 20. Moja bacia i mam pracują w aptece. Babcia powiedziała mi, że nie mam uzywać własnie takich kosmetyków.Dała mi mleczko oczyszczajace z Vichy. Ja mam chyba wągry na nosie ale ich nie widać.Widzę je tylko ja jak przykleje nos do lustra . Ja na Twoimmijscu odstwiła wszystkie kosmetyki typu pudry itp., jesli je używasz. Jest naprawdę szeroka gama leków przciwko wągrom i innym syfom. Najlepiej pójść właśnie do apteki lub do dermatologa żeby on pomógł wybrać Ci lek odpowiedni dla Twojej cery i problemom skórnym. Nie uzywaj kosmetykown bazie alkoholu. Możesz też wybrac sie do kosmetyczki na oczyszczanie wtedy ona bedzie mgła wycisnac ci wągry.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 12:04   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Wagry!!na nosie i policzkach

myślę, że najlepsze efekty daje jednorazowe oczyszczenie skóry u kosmetyczki a potem systematyczne stosowanie preparatów ograniczających powstawanie zaskórników i grudek czyli kwasy, szczególnie salicylowy, retinoidy (na receptę), nadtlenek benzoilu. wybór zależy od wrażliwości skóry, rozmiaru powierzchni, którą chcesz smarować, rodzaju cery itp.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.