Chce być ładna ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-14, 14:46   #1
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Exclamation


Cześć wszystkim.Piszę bo mam dosyć siebie.Popadłam niedawno w niezłe tarapaty...w kompleksy...Chce jak najszybciej się ich pozbyć zmieniając siebie swoj wyglad Chce poczuc sie pewna siebie...Niedługo jade na dyskoteke z kolezankami i chce aby moi znajomi głownie chlopacy zobaczyli mnie nowa pomozecie ;> ? Ok to ja coś napisz o sobie :

Mam tradzik...Nie za mocny ale mam...na brodzie mam przebarwienie jakies takie żółtawe :/ i pełno zaskorników na brodzie i nosie...
Opalam się cieżko...Nawet bardzo...Tzn ramiona, plecy, brzuch to dość szybko...ale nogi to nigdy :/ siedze na słoncu godzinami i nic nie widac :/
Hm co tam jeszcze...
Mam 161 cm i waże 50 Kg...Mam zamiar zaczac jeździc na rolkach bo podobno modelują ciało i rowerek tez pewnie wpadnie
ojejć...zapomnialabym...w łosy :/ to już totalne przegięcie...one są takie niesforne :/ mialam z nimi dość duzy kłopot przez prostownice :/ zero blasku...elektryzowały się i nie układały...zaczelam uzywac jakiejs maski...no lekka poprawa jest odzyskują kolor no i się tak nieelektryzują...ale mam je strasznie suche :/ takie siano...
Teraz nie moge wkleic zdjęc ale pózniej zrobie to na pewno obiecuje
Ubieram się nawet Ok :P jeansy,koszulka i bluza do tego i sportowe buciki...nie chodze w spodniczkach ze wzgledu na blade i dosc grube nogi
Jak o czyms tu zapomnialam to pytajcie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eh.JPG (96,4 KB, 6014 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yo.JPG (83,4 KB, 4558 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-03-14 o 15:36
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:22   #2
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Chce być ładna !

Myślę, że powinnaś kupić podkład, polecam Ci z AA, ja mam odcień czekoladowy, jednak może być za ciemny, sama zobaczysz w sklepie. A co do włosów-może skusisz się na delikatną grzywkę? Ja przełom z włosami miałamw tamtym roku i powiem Ci, że dużo od fryzury zależy . Możliwe, że fryzjerka Ci poradzi na miejscu, co mogłabyś zrobić. Myślę, że nie zaszkodziłyby jaśniejsze pasemka . A próbowałaś poszaleć z makijażem? Mogę niedyskretnie zapytać, ile masz lat?
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:26   #3
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

czasami sie bawilam w kosmetyke :p chcialam sprawdzic jaki makijarz mi pasuje...ale szczerze nic ciekawego nie wymyslilam uzywam pudru i troszke podkladu na tradzik tak miejscowo...
wiem wiem...pytasz o wiek bo strasznie wyglądam...mam 16 lat Chcialam zapuscic sobie wlosy zeby na bal ladnie mi fryzjerka uczesala ale teraz mysle ze musze cos zrobic bo znienawidze siebie bardziej
Podklad z AA ? sory ale pierwszy raz o tym slysze...hehe a ile on kosztuje mniej wiecej?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:29   #4
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: Chce być ładna !

kobieto co ty piszesz przecież jesteś ładna
masz duże ciemne oczy-wystarczy ładnie podkreslić

na włosy proponuje jedwab do włosów biosilk i odżywke gllis kur w sprayu z jedwabiem-mi przynajmniej pomaga

na nóżki i ciało jakiś balsamik brązujący jeśli się trudno opalasz i nie lubisz samoopalaczy-skóra wygląda ładniej i zdrowiej

co do cery nie pomoge bo nie miałam nigdy takich problemów i sie nie znam
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:30   #5
fioletowa_panna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 44
Dot.: Chce być ładna !

brzydka pzreciez nie jetes wedlug mnie ja bym ci po pierwsze wycieniowala wloski zrobila grzywke na bok i wyprostowala calkiem inaczej bys wygladala. co do prostownicy moze pzed prostowaniem uzywaj jedwabiu kosmetycznego ja uzywam chroni on troszke wlosy i nablyszcza. co do makijau to mzoe oczy bym bardziej podkresila. donosnie tradziku nie chodzilas moze do dermatologa i nei pzrepisal ci zadej masci??? ja kiedys kupilam bez recepty masc brevoxyl (nie jestem pewna nazwy) ale spisal sie rewelacyjnie i mzoe by ci pomoglo. co do zaskornikow to idz do kosmetyczki na czysczenie porow albo samaw domu zrob sobie tzw"parowke" napewno pomoze
fioletowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:32   #6
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

Ok to balsamik sobie zakupie i jak skonczy mi sie ta maska ktora mam zakupie jedwab a jak mam podkreslac oczy? kredka?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:32   #7
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Chce być ładna !

Przy tego typu włosach, nie wiem, czy grzywka jest dobrym pomysłem Mogłaby się dziwnie układać a codzienne katowanie jej prostownicą bardzo by ją zniszczyło.
Mi się rzucają w oczy Twoje brwi - myślę, że są zdecydowanie za cienkie. Radziłabym je zapuścić i wyregulować u kosmetyczki
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 15:34   #8
fioletowa_panna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 44
Dot.: Chce być ładna !

co do podkladu z aa to nazwa pelna oceanic z serii aa matyujacy- dobzre kryje ale kolor ciezko dobrac, ja kiedys kupilam piaskowy a wyszedl pomaranczowy na mojej twarzy
fioletowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:34   #9
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

Cytat:
Napisane przez fioletowa_panna Pokaż wiadomość
brzydka pzreciez nie jetes wedlug mnie ja bym ci po pierwsze wycieniowala wloski zrobila grzywke na bok i wyprostowala calkiem inaczej bys wygladala. co do prostownicy moze pzed prostowaniem uzywaj jedwabiu kosmetycznego ja uzywam chroni on troszke wlosy i nablyszcza. co do makijau to mzoe oczy bym bardziej podkresila. donosnie tradziku nie chodzilas moze do dermatologa i nei pzrepisal ci zadej masci??? ja kiedys kupilam bez recepty masc brevoxyl (nie jestem pewna nazwy) ale spisal sie rewelacyjnie i mzoe by ci pomoglo. co do zaskornikow to idz do kosmetyczki na czysczenie porow albo samaw domu zrob sobie tzw"parowke" napewno pomoze
dziekuje ze uwazasz iz brzydka nie jestem :P moze i nie jestem az taka brzydka ale trzeba nade mna popracowac...
Dziękuje Ci za dobre rady...na pewno z nich skorzystam...pytam o to cio chwile wczesniej...jak mam podkreslic oczy? jakie kolory do mnie pasują?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:37   #10
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: Chce być ładna !

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
czasami sie bawilam w kosmetyke :p chcialam sprawdzic jaki makijarz mi pasuje...ale szczerze nic ciekawego nie wymyslilam uzywam pudru i troszke podkladu na tradzik tak miejscowo...
wiem wiem...pytasz o wiek bo strasznie wyglądam...mam 16 lat Chcialam zapuscic sobie wlosy zeby na bal ladnie mi fryzjerka uczesala ale teraz mysle ze musze cos zrobic bo znienawidze siebie bardziej
Podklad z AA ? sory ale pierwszy raz o tym slysze...hehe a ile on kosztuje mniej wiecej?
no z tym że strasznie wyglądasz to już przesadziłaś

podkład aa kosztuje ok 15-17zł-to podkład dla alergików

na twoje przebarwienia i trądzik spróbuj kosmetyków z serii garnier czysta skóra -przeznaczone są dla młodej skóry z problemami takimi jak twoje
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:37   #11
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
mnie tez grzywka nie wyjade sie dobrym pomylem bo wlosy mi sie strasznie wykręcaja na wszystkie strony :/ po myciu mam taka szope ze az wstyd z lazienkie wyjsc :/ porazka...
nie bylam u dermatologa...do kosmetyczki tez sie nie wybiore na te zaskorniki bo slyszalam ze ona wbija jakies igly w twarz a ja sie igiel panicznie boje
Co do moihc brwi...mama mi je regulowala bo gdy bylam u kosmetyczki wyrwala mi kilka ;/ kase wziela i wynocha :/ nie bylam zadowolona dlatego poprzestalam na samodzielnym korygowaniu

ten moj tradzik to tez nie wiadomo co :/ niby mam krostki zaskorniki...mam zel do mycia twarzy z seri nivea wisage young ale po niej mam taka dziwna twarz...troszke suchą :/ ehh uzywam kremu z nastolatek bo najbardziej mi podpasowal

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-03-14 o 15:47 Powód: post pod postem
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 15:44   #12
_PINK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 32
Talking Dot.: Chce być ładna !

Hej Moim zdaniem faktycznie powinnaś zrobić coś z włosami.Przedewszystkim o nie bardziej zadbać.Kup sobie szampon,odżywke i maseczke Loreal Energia i Blask (taka różowa seria).Jeśli chodzi o cere to najlepiej idź do dermatologa,on Ci najlepiej doradzi jak pozbyć się trądziku.Bardzo fajnie że sama się zmobilizowałaś i chcesz zadbać o linię ćwicząc,ale na zdjęciu widać zę jesteś szczupłą dziewczyną tak po za tym myśle że na tą dyskoteke założysz fajną obcisłą bluzeczke,biodrówki,buty na nie wielkim obcasie,do tego jakaś lekka biżuteria,dopasowany makijaż i wszyscy faceci będą Twoi
_PINK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:47   #13
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

Hehe az taka gruba nie jestem chce troszke schudnac...tzn chce zgubic cm tu i tam ;]
a ten szampon odzywka i maska dadza coś? wlosy mam okropne wiem to doskonale...dlatego chce zmienic siebie aby wkoncu spodobac sie sobie...mam dosyc swojego ciała...dlatego odwazylam sie zamiescic tu swoje zdjecia i napisac.. a dokladniej prosic o pomoc...
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 19:06   #14
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

dziewczyny tylko tyle mozecie mi powidziec? prosze powiedzcie chociaz jak mam podksreslac oczy...jakie kolory pasują do mnie
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 21:49   #15
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Chce być ładna !

Masz fajny biuscik i powinnas go podkreslac, poza tym balsam brązujący moze byc dove+ co jakis czas peeling kawowy, kremiki z wysokimi filtrami na buzię i myslę, ze powinnas bardziej poszperac na forum, bo to kopalnia przeroznych pomysłow. Co do włosow, to wydaje mi się, ze skoro tak naturalnie ci się wywijają to powinnas poglębic te loczki, a grzywki w ogole nie robic. Jesli chodzi o trądzik to maseczki z zielonej glinki+wizyta u dermatologa(chociaz wydaje mi się, ze to po prostu przejsciowe..dojrzewasz i tyle)
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 14:54   #16
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

dziękuje do mojego biustu ja nigdy nic nie miałam hehe kocham go takiego jaki jest
Do fryzjera zapisze sie jakos na 21 marca zeby wypadlo w rekolekcje ;p bede miala wiecej czasiku na wymyslenie jakiejs fryzurki...a moze wy mi doradzicie jaka fryzure sobie zrobic?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 15:27   #17
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Chce być ładna !

hej jestes bardzo ladna naprawde-wiecej wiary w siebie(bo wiara czyni cudaaa )
Ja Ci proponuje jasniejsze pasemka we wlosach,mam wrazenie ze sa za ciemne jak dla Ciebie.Wlosy widac ze masz ciezkie,proponuje cieniowanie aby nadac im lekkosci i aby sie ladnie ukladaly.Mocne pazurki,przedzialek na bok i moze podciecie koncowek.Jakos za grzywka tez nie jestem,mysle ze by sie ladnie nie ukladala .
JEsli masz tradzik stosuj korektorow lub dermacol(kamuflarz)ktorym mozesz zasmarowac wypryski-ale pamietaj by to bylo zawsze o ton jasniejsze niz podklad.Podklad najlepiej o lekkiej konsystencji nie zatykajacy porow.Polecam z Vichy-sprzedaja w aptekach dla cery tradzikowej.
Tak tak...jak juz dziewczyny pisaly zapusc brewki,sa zbyt cienkie i za proste.Powinny byc przy wewnetrznym kaciku oka szersze a dalej zwerzac sie w delikatny luk.Piekne duze oczy a jaki kolor mmm cudo...polecam cienie w kolorach zlota,bezy,bieli,zieleni, fioletow,migdalowe.Mozesz stosowac nawet ciemne kredki i ciemne cienie bo sa piekne duze .RZesy tuszowalabym na boki tuszem pogrubiajacym.Nieraz mozesz ozywic swoja twarz podkreslajac kosci policzkowe rozem .Na usta radzilabym stosowac delikatne blyszczyki bezbarwne lub w kolorach bezy,moreli..
Pozdrawiam Cie i pamietaj ze jestes bardzooooo ladna dziewczynaaa
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:12   #18
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

czesc.dziękuje Ci za te komplementy włys upinam teraz w kitkę bo brzydko wygladaja w rozpuszczonych nie ze względu na dlugosc ale na stan...Co do brwi...moje kolezanki mówia mi że bardzo ładnie sobie je zrobiłam i że mi pasują...ale jeśli mowicie ze powinny byc grubsze to spoko zapuszcze i zkoryguje inaczej...
Wiesz...moje rzęsy nienawidza tuszu pogrubiającego ;P naprawde po tuszu pogrubiającym mam grudki i rzęsy wywijają mi się na rowne strony...bardzo brzydko to wygląda...wiec używam podkręcającego ktory mi się sprawdzil ;] usta mam dośc duze i zawsze podkreslam je blyszczykiem albo pomadką perłową z serii nivea ;]

Wszystkim dziewczynom dziękuję za rady i licze na więcej ;] hehe
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 23:30   #19
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Chce być ładna !

A wiec tak... Twarz: Przede wszystkim na Twoim miejscu zainwestowalabym w korektor - Ever Fresh Maybelline. Ja go uzywam i naprawde polecam. Nie polecam Ci kupowac podkladu, wedlug mnie kazdy zatyka mniej lub bardziej i prowadzi do pogorszenia stanu cery. Masz ladna skore, tylko kilka wypryskow ktore z latwoscia zatuszujesz samym korektorem. Natomiast samym podkladem na pewno ich nie zatuszujesz (nie tak dobrze). W moim przypadku rewelacyjnie sprawdza sie antybakteryjny krem pichtowy Profarmu - ma bardzo dobry sklad i naprawde dziala! Odstawilabym wszelkie wysuszacze - typu przesuszajace zele do mycia i kosmetyki "antytradzikowe" z drogerii (oprocz kremiku pichtowego ktory jest boski i nieszkodzacy ).

Makijaz: pozwolilam sobie przerobic twoje zdjecie zeby pokazac ci jak mniej wiecej sie malowac.
Oczy - Korektor na cienie (moze byc ten sam ever fresh), ciemna kredka (najlepiej ciemnobrazowa a nie czarna, bo brazowa wyglada naturalniej)- uzyj jej na gornej powiece na calej dlugosci rzes cienka kreseczka i rozmaz lekko, wyjdz tez troche poza zewnetrzny kacik oka. Brazowy cien - cienki pasek cienia za kredce i rozmazac lekko, wiecej cienia w zewnetrznym kaciku przy linii rzes, wychodzac poza zew. kacik. Połóż tez cien na dolna powieke przy linii rzes (wiecej na zewnetrznym kaciku, zmniejszajac ilosc ku wew.kacikowi). Bialy cien - delikatnie na wewnetrznym kaciku oka i pod lukiem brwiowym. I koniecznie tusz (takze na dolnych rzesach!), rozczesany grzebykiem do rzes!

Twarz - korektor tak jak juz pisalam i roz - najlepszy w twoim wypadku bedzie ciemno brzoskwiniowy z odcieniem czerwieni (czyli brazowo-czerwonawy ). Poloz roz na kosciach policzkowych ukosnie i troche pod linia wlosow - masz owalna twarz i mozna ja troche optycznie skrocic Poza tym brwi - zgadzam sie absolutnie z poprzedniczkami - musisz je zapuscic a nawet delikatnie podkreslac kredka! Ciemniejsze brwi zawsze nadaja twarzy charakteru (oczywiscie nie za ciemne - tylko takie jaki masz kolor na glowie ). Podmalowalam twoje brwi na zdjeciu zebys zobaczyla ze w ciemniejszych Ci lepiej

Wlosy - wydaje mi sie ze takie wlosy jak twoje ladnie kreca sie jezeli wgniecie sie w nie po umyciu pianke i pozwoli wyschnac bez czesania - jezeli tak jest to super bedziesz wygladac we wloskach wycieniowanych za brode - beda ci sie dobrze ukladac. Zrezygnuj z grzywki po boku i poeksperymentuj z przedzialkiem - nie musi byc rowny, roztrzep go troche. Wedlug mnie powinnas ogolnie nie czesac wlosow na gladko, bardziej je zmierzwic, jezeli ci sie kreca to raczej nie powinno byc z tym problemu (jesli beda krotkie).

Na koniec chcialam powiedziec ze jestes ladna tylko potrzebujesz dobrego makijazu oczu
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,0 KB, 1948 załadowań)
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 12:59   #20
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

Hey dzięki za rady i za komplement
Wypryski zacieram troszkę fluidem...na tych zdjęciach co dałam byłam prawie bez makijarzu zebyscie mogly dostrzec co jest źle
Widze że co do moich brwi jesteście zgodę także Ok zapuszczam je denerwują mnie bo ją takie male włoski ;p ale dam radę
MOje włosy strasznie wyglądaja jak po umyciu ich nie rozczesze i wyschną naturalnie...taka wielka szopa mi się robi :/ nie wygląda to zbyt dobrze...
Zaraz pojde i poroztrzepuje wlosy :P hehe tzn przedziałek i zobaczymy jak to będzie
Dziekuje za cenne rady
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 13:04   #21
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

A chciałabym też zapytać...jaki macie program do robienia makijarzu ;> ? hehe byłabym wdzięczna za podanie nawy
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 14:08   #22
pohontas
Raczkowanie
 
Avatar pohontas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 206
GG do pohontas
Dot.: Chce być ładna !

masz wlosy falujace sie z lekka (wiem cos o tym)
jesli grzywka to codzienne prostowanie cie czeka
ja zreszta bez prostownicy nie wyjde w niezwiazanych z domu
jednak mysle ze wyprostowani ich by ci dobrze zrobilo, mocno wycieniowac
grzywka nie prosta, tylko wystrzepiona na bok dlugawa, taka niby grzywka
__________________
...i don't want to say 'goodbye' for the summer...

...zaczynam nowy etap...

START: 03.09.2007
cel -> 55 kg >> LET'S GO!

02.09 -> 60 kg

pohontas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 15:12   #23
Jus_Tyna
Raczkowanie
 
Avatar Jus_Tyna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraina spełniania swoich ambicji
Wiadomości: 177
Dot.: Chce być ładna !

Po pierwsze i najważniejsze: Jesteś ładna! Masz ładne rysy twarzy i Twoja twarz wygląda na bardzo sympatyczną a to jest bardzo duży plus, uwierz mi.

Jeśli chodzi o podkład, jeśli umiesz go nakładać to polecam. Bo ja czasem jak patrzę na dziewczynę z maską na głowie to już bym wolała żeby niezakrywała swoich niedoskonalości niż żeby wyglądała tak jak wygląda z tym czymś na twarzy.

Koniecznie polecam zmienienie fryzurki. Myślę o prostowaniu włosów, najlepiej porcelanową dobrą prostownicą.
Po Twoich włosach widać że nie są one w najlepszej kondycji ale jednak ten typ włosów już tak ma i na cud nie licz, nie będą one nigdy dobrze odżywione i lśniące.
Nie wiem czy to na zdjęciach tak tylko wyszło czy naprawdę tak masz, ale wygląda jakbyś miała wicherek dlatego Grzywki nie polecam, a nawet raczej zabraniam.

Masz ciemne włosy i ciemne oczy, dlatego ja polecam pójść na solarium. Tylko tak mądrze. Będziesz bardzo ładnie wyglądała z opaloną skórą. Ja na razie tyle.
Może byś tak podrzuciła jeszcze jakieś zdjęcia?
__________________
Dziecko może nauczyć DOROSŁYCH trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym i domagać się
ze wszystkich sił tego czego się pragnie…

Paulo Coelho


Lepiej nie klikaj <<<tutaj!>>> grozi uzależnieniem
Jus_Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 12:29   #24
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

hey dziewczyny...wczoraj wychodzilam z przyjaciolka na miasto i chcialam ladnie wygladac wiesz pindraczylam sie pol dnia hehe :P otoz tak...jak jedna z was mi radzila umyłam włosy i wgniotlam w nie pianke...pozwolilam im wyschnac naturalnie...tylko grzywke wyprostowalam zeby lepiej wygladalo...
Na oczy polozylam taki rozowo-fioletowy cien...lekko podkrecilam rzesy zalotką i wytuszowałam ładnie...polozylam na twarz szczegolnie na wypryski podklad i puder na twarz ale jak same widzicie na zdjęciach nie zatuszowalam ich zbytnio
ocencie jak wygladałam wczoraj ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie001.jpg (35,4 KB, 1871 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie003.jpg (33,7 KB, 1781 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie010.jpg (36,8 KB, 1709 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie011.jpg (28,2 KB, 1268 załadowań)
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 14:55   #25
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: Chce być ładna !

Hej! Jestem nowa na tym forum i natknęłam się na ten wątek Więc tak, jeżeli mogę w czymkolwiek pomóc wg. mnie masz bardzo ładną twarzyczkę, a ze zdjęć widzę oraz czytałam w twojego opisu, że masz lekkie problemy z trądzikiem.


Cera: Poleciłabym Ci byś wybrała się do kosmetyczki ewentualnie kupić sobie bardzo dobry peeling najlepiej gruboziarnisty i stosować co jakiś czas. Prócz tego by zatuszować wypryski, na które niestety nikt nie ma rady polecam byś kupiła sobie korektor - najlepiej w płynie Hm, na to niekoniecznie fluid by nie stworzyć efektu maski, a możę puder sypki np. Creme Puff? Tylko z tego co widzę masz baardzo jasną karnację więc kolor transparentny.

Oczy: Masz bardzo ładne i wypukłe oczy. Znalazłam stronkę o makijażu do takich oczu:
Oczy wypukłe - Ruchomą część powieki pomaluj matowym średnim cieniem - dymnym. Pociągnij kredką linię we wnętrzu dolnej powieki. Tusz do rzęs nałóż tak aby najwięcej znalazło się w środkowej części oka. Na koniec muśnij jasnym kolorem tuż pod łukiem brwiowym.
Wydaje mi się, że w ciemniejszych i zdecydowanych - popielatych kolorach będzie Ci znacznie lepiej, a także polecam zielenie

Usta: Nic dodać nic ująć, ładny dziewczęcy błyszczyk wystarczy.

Brwi: Wydaję mi się, żę powinny być bardziej wyostrzone, wyrazistrze. Nadadzą wtedy bardziej zdecydowanego uroku twarzy!

Włosy: Hmm, możę powinnaś stosować jakieś maseczki ale naturalne, tzn. np. z żółtek jaj? Z tego co widzę masz chyba bardzo suche włosy i być możę dlatego są one bardzo niesforne? Spraw sobie odżywkę nawilżającą! Zasłoniłabym też czoło delikatną grzywką na bok
diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 15:31   #26
GoodLuck
Raczkowanie
 
Avatar GoodLuck
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 154
Dot.: Chce być ładna !

Uważam, że bardzo ładnie Ci w takich włosach w kręconych i ropuszczonych Powinnaś zawsze tak wyglądać. Co do podkładu radzę Ci Dream Matte Mouse, bardzo dobrze matuje naprawdę dobrze matuje albo też poklad rownież o konsystencji musu z Avonu
GoodLuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 16:17   #27
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Chce być ładna !

GoodLuck dziekuje ja osobiscie mysle ze mam taka szope a to nie wygląda zbytnio ciekawie ale ja to ja...tu wasze zdanie najbardziej sie liczy
diabliczuś_01 dziekuje za świetne rady a wiesz może jaki jest najlepszy peeling?
Robilam sobie maseczke na włosy z jajka...I powiem ze nie jest zła ;] uzywam maski nie wiem nawet z jakiej firmy i powiem ze mi się sprawdza. Nie elektruzuja mi sie tak wlosy i po niej są miekkie w dotyku...tylko ze te suche pasma strasznie mi doskwierają
Mam grzyweczke na bok :P hehe ale zauwazylam ze jak mam przedzialek na lewa strone, z prawej robi się tak pusto i to wygląda jakbym byla łysa hehehe
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 16:59   #28
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Chce być ładna !

ja po prostownicy taż mialam zniszczone, ale teraz odstawilam ja nie uzywam już od dłuższego czasu, no ewentualnie na jakies wielkie wyjscia używam szponów, odżywek i masek do włosów zniszczonych, nie używam suszarki, do tego olejek rycynowy raz w tygodniu na włoski i powiem Ci ze ich stan bardzo sie polepszył myśle ze jak zafundujesz im porządną kurację odbudowująca to będą bardzo ładne

a co do tych nowych zdjeć to naprawde bardzo fajnie wygladasz
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 17:23   #29
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Chce być ładna !

co do włosów to jak bedziesz u fryzjera to zapytaj go czy nie podratowalby ci wlosów serum regenerującym simply zen. Ja trzymalam go na wlosach ponad 30 min i naprawde bylo warto. srednio 2 razy w tygodniu uzywam fluidu wygładzajacego również simply zen. Głownie wtedy gdy mam w planie je prostowac. Po prostowaniu mozesz wetrzec w koncówki wlosów jedwabiu to nie bedziesz miec "siana". polecam ci tez kosmetyki do włosów gliss kura (jedwab w plunie, odżywki np satynowy brąz,...)

Jezeli chodzi o buzie to niewiele ci moge poradzic bo juz dawno sie wyleczylam z tradziku ufff ja pamietam ze uzywalam jakiegos płynu (cos w rodzaju toniku), ktory przepoisal mi dermatolog.

co do makijazu to juz chyba dziewczyny dobrze ci poradzily wiec nie bede sie powtarzac
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 18:01   #30
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Chce być ładna !

Wiataj.
Ładna z Ciebie dziewczyna
Jesli bardzo chcesz zmiany, to przede wszystkim zanim zaczniesz maskować niedoskonałości cery, to najpier ją podreperuj. Przede wszystkim odstaw wszelkie antybaktryjne i antytrądzikowe badziewia. One działają wręcz odwrotnie, przesuszaa cerę i w rezultacie cera wytwarza więcej sebum, szybciej sie zanieczyszcza. Polecam produkty delikatne do cery wrazliwej, nawet alergicznej. Nawilżający żel do mycia twarzy+ tonik i lekki krem nawilzający. Polecam serię firmy Eris czyli Liene. Do tego raz, dwa razy w tygodniu peeling (ale tylko wtedy kiedy nie masz stanu zapalnego w postaci krostek) oraz maseczkę z glinką. Poza tym w wypadku przebarwień powinnaś unikac słońca (powoduje zwiększenie przebarwień) i uzywania kremu z filtrem. Teraz jest troszke za późno, ale w sezonie jesienno-zimowym możesz spróbowac kuracji kwasami np. effeclarem K firmy La roche posay.
Co do kolorówki to podkład matujący polecam lirene city matt oraz dobry korektor, do tego sypki puder transparentny. Podkład ładnie ujednolici Ci cerę, tylko pamiętaj o odpowiednim dobraniu odcienia (lepiej nawet kupić o ton jaśniejszy), co do cieni, to beże i brązy, najlepiej matowe, jesli na dyskotekę, to możesz połaczyć brąz np. z różem lub zielenią.
Jeśli chodzi brwi, to nie powinny stanowć prostych kresek tylko mieć kształt delikatnego łuku. Dlatego polecam je zapuścić i póść do dobrej kosmetyczki, która im nada porządny kształt .
Włosy podetnij i pocieniuj, póki co nie farbuj i nie prostuj dopóki ich nie podreperujesz. Kup sobie szampon+ odżywkę z keratyną orz maseczkę którą będziesz nakładac raz,dwa razy w tygodniu, najlepiej od połowy długości włosów żeby ich nie obciążać. Po umyciu zostaw żeby samodzielnie wyschły. Skoro lubią się falowac to możesz im troche dopomóc i np. we wilgotne wetrzeć piankę i nawinąć na wałki lub średnie papiloty.
Pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.