Problem z makijazem, dziewczta pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 20:22   #1
monialol234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1

Problem z makijazem, dziewczta pomozcie


Witam

Mam problem z doborem kosmetykow do makijazu. Niestety posiadam jasne/fioletowe cienei pod oczami, a na nich biale malutkie kropeczki ktore sie swieca, i z tego co wyczytalam na tym forum jedni je maja inni nie.

Nie moge z tego powodu dobrac korektora ani podkladu. Potrzebowalabym czegos co byloby w dobrej kolorystyce, a rownoczesnie byloby matowe., aby nie rozswietlal za bardzo.

Nie chcialabym tez miec mocno jasnych cieni pod oczami, bo musze te miejsce przyciemniac nie rozjasniac.

Mialam podklad "matujacy" Soraya, jednak wogole nie matuje.

Co mi radzicie moze puder w kamieniu. Bardzo dziekuje za wszelka pomoc, i za zaprezentowanie jakis matowych kosmetykow
monialol234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:31   #2
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Problem z makijazem, dziewczta pomozcie

Pod oczy Dermacol, zakryje wszystko i jest matowy a na twarz to zależy jaką masz cerę, poczytaj KWC, na pewno znajdziesz coś dla siebie
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 13:26   #3
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Problem z makijazem, dziewczta pomozcie

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Pod oczy Dermacol, zakryje wszystko i jest matowy a na twarz to zależy jaką masz cerę, poczytaj KWC, na pewno znajdziesz coś dla siebie
I w związku z tym mam pytanie gdzie dostać dermacol tyle się o nim slyszy a kompletnie nie wiem gdzie szukać chodzi mi o najjaśniejszy .
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 13:32   #4
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Problem z makijazem, dziewczta pomozcie

Cytat:
Napisane przez women101 Pokaż wiadomość
I w związku z tym mam pytanie gdzie dostać dermacol tyle się o nim slyszy a kompletnie nie wiem gdzie szukać chodzi mi o najjaśniejszy .

Ja zamawiałam z Allegro, podobno w niektórych małych drogeryjkach można go znaleźć ale ja nigdzie nie widziałam
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 13:37   #5
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Problem z makijazem, dziewczta pomozcie

ja polecam kamuflaz artdeco dermacola nie moglam znalezc ani dobrac kolorku a ktos pisal kiedys ze lepsze ma krycie i nei wysusza skory wiec go kupilam i jestem zadowolona oczywiscie cena niezla bo ok 50zl wiec mozna pierw wyprobowac dermacola bo moze akurat? sama jak go kiedys znajde to pewnie kupie z czystej ciekawosci
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 13:48   #6
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Problem z makijazem, dziewczta pomozcie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja polecam kamuflaz artdeco dermacola nie moglam znalezc ani dobrac kolorku a ktos pisal kiedys ze lepsze ma krycie i nei wysusza skory wiec go kupilam i jestem zadowolona oczywiscie cena niezla bo ok 50zl wiec mozna pierw wyprobowac dermacola bo moze akurat? sama jak go kiedys znajde to pewnie kupie z czystej ciekawosci
Ten taki korektor w prostokątnym małym pudełeczku?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:05   #7
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Problem z makijazem, dziewczta pomozcie

Cytat:
Napisane przez monialol234 Pokaż wiadomość
Witam

Mam problem z doborem kosmetykow do makijazu. Niestety posiadam jasne/fioletowe cienei pod oczami, a na nich biale malutkie kropeczki ktore sie swieca, i z tego co wyczytalam na tym forum jedni je maja inni nie.
Białe kropeczki? przyznam szczerze pierwszy raz się z tym zetknęłam. Sama mam pernamentne cienie pod oczami ale bez kropek. Polecałabym korektor w żółtym odcieniu. Takie korektory niwelują fioletowy odcień. To działa w ten sam sposób jak zielony korektor na czerwone wypryski
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 17:12   #8
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Problem z makijazem, dziewczta pomozcie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja polecam kamuflaz artdeco dermacola nie moglam znalezc ani dobrac kolorku a ktos pisal kiedys ze lepsze ma krycie i nei wysusza skory wiec go kupilam i jestem zadowolona oczywiscie cena niezla bo ok 50zl wiec mozna pierw wyprobowac dermacola bo moze akurat? sama jak go kiedys znajde to pewnie kupie z czystej ciekawosci
Chyba wyprubuję ten kamuflaż artdeco na KWC trochę się naczytalam o dermacolu mimo ,że wiekszość opini byla pozytywna nie zabraklo i takich gdzie dziewczęta się zalily na przyrost krostek po użyciu dermacola a tego się obawiam naibardziej.
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.