APEL do korzystających z ALLEGRO! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 14:19   #61
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Ja wczoraj zgłosiłam kilka Addictów za stówkę i nic, nadal są...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:23   #62
BLONDASEK6519
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
NIESTETY NIGDY NIE BEDZIEMY TEGO PEWNE ,BO JEDYNE CO WIDZIMY TO BUTELECZKE I CENE DO TEGO JAKIS OPIS ALE BRAK 100% PEWNOSCI.A PŁACIC ZA COŚ CO JEST WARTE MOŻE Z 10zł NIE MA SENSU.DLATEGO UNIKAM TAKICH SPOSOBÓW ZAKUPU

I niestety beda.szkoda czasu na to

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2008-12-12 o 20:32 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji "edytuj"
BLONDASEK6519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:45   #63
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Osobiście nigdy nie kupię perfumów na allegro, wolę w perfumerii. Jednak na stronie www.dolce.pl można kupić orginalne perfumy i przeczytać opinie klientów o każdym zapaszku.

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2009-01-07 o 14:51
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 11:38   #64
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

ja tak bardziej celem potwierdzenia, czy ta:
http://www.allegro.pl/item535491530_...dt_okazja.html
i inne aukcje tego Sprzedajacego "nadaja sie" do zgloszenia Allegro?
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 12:03   #65
madzioola83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja tak bardziej celem potwierdzenia, czy ta:
http://www.allegro.pl/item535491530_...dt_okazja.html
i inne aukcje tego Sprzedajacego "nadaja sie" do zgloszenia Allegro?

Perfumy tego użytkownika to ewidentne podróbki. Wszysykie co do jednej.
Nie ma takiej opcji żeby perfumy tylu różnych marek były w jednakowej cenie.

Dziewczyny naczytałam sie trochę o waszych wątpliwościach i przemyśleniach.
Rzeczywiście odwalacie kawał dobrej roboty ale to niestety wciąż walka z wiatrakami.

Postanowiłam zarejestrować się na tym forum by służyć swoją radą.
Sama sprzedaję perfumy oraz próbki (między innymi na allegro). A w przyszłym roku chciałabym otworzyć perfumerię internetową.
Ale spokojnie. Nie zamierzam się reklamować.
Bardzo chętnie zaś pomogę wam w ustalaniu oryginalności perfum.
Niestety kupując coś przez internet ciężko odróżnić czy jest to oryginalny produkt.
Jeśli chodzi o perfumy to bardzo można się zorientować już po samej cenie.

Np takie chanelki. Nie ma opcji żeby perfumy tej klasy kosztowały poniżej 170zł.

Nie dajcie się zwieść również osobom, które zakładają na allegro sklepy. N
Nie świadczy to wcale o wiarygodności. Podobnie jak duża ilość komentarzy pozytywnych.
Jest cała masa osób na allegro mających same komentarze pozytywne w ilości ponad 200 i bezczelnie wciskających klientom podróbki.

Ja sama sprzedając niestety nie mogę sobie pozwolić na ceny typu 99 czy 110zł za wszystko bo musiałabym komuś dokładać się do perfum.
Sprzedaję perfumy wraz z moim chłopakiem i zazdroszczę mu talentu rozpoznawania perfum na innych ludziach. Mało tego że potrafi odróżnić kto czym pachnie ale również czy pachnie oryginałem czy nie.

Jestem w stanie opisać Wam jak odróżnić oryginał od podróbki. Ale niestety będziecie to mogły zrobić dopiero trzymając perfumy w ręce.


Jednak nie wiem w którym wątku to napisać.

Acha co do dziewczyn które kupują w sklepach. Podziwiam.
Moja teściówka kupiła kiedyś perfumy w sklepie na S po czym w domu okazało się że to tandetna podróbka.

Nie wiem czy znany jest Wam temat wynoszenia oryginałów z tegoż właśnie sklepu i wstawiania zamienników.

Dzisiaj na wszystko trzeba uważać.

Trochę chaotycznie to wszystko napisałam ale mam nadzieję że w moim poście nie popełniłam żadnego wykroczenia.
madzioola83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:18   #66
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Dzięki Wam dziewczyny cywilizuję się coraz bardziej. Bo jak dotąd takie aukcje wywoływały tylko uśmiech politowania na mojej twarzy...
Ale koniec z tym!!! Podróbkom mówię nie i już.
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 22:15   #67
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

odkrylam wlasnie fantastyczna rozrywke na leniwy, piatkowy wieczor w domu - w ramach akcji "podrobkom dziekujemy", zglosilam przed chwila na Allegro 30 podejrzanych ewidentnie ofert jest to zabawa laczaca przyjemne z pozytecznym, polecam kazdemu! trza tylko uwazac, poniewaz o maly wlos pare razy nie kupilam tych "produktow" przez pomylke
teraz ide po nowa herbate, a nastepnie zabieram sie za dalsze czyszczenie terenu
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 22:36   #68
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Trochę co prawda to frustrujące, klikasz i klikasz i aukcje nadal są - myślę że all generalnie je usuwają, tylko z opóźnieniem. Nie wiem czy chodzi o prowizję czy o co, ja też klikam i zgłaszam choć czasami bez wyraźnych efektów, no cóż, samo się nie zrobi...Choć tak szczerze to uważam że all mogłoby mieć jakieś parę osób przeglądających ten dział i wywalających podróby, co to za problem...Bo jak się nie będzie o "perfumy i zapachy dla kobiet" dbać to zrobi się z tego śmietnisko, wszak to wymarzone miejsce do handlu podróbami...
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 22:58   #69
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

moze pomysla o tym, jak ich dzisiaj zasypie taka iloscia aukcji do sprawdzenia
niektorym "sprzedawcom" najpewniej lamie kariere na polu zapachowym, zglaszajac wszystkie ich aukcje, ale coz - c'est la vie
i na chwile obecna nie uwazam tego zajecia za zbyt frustrujace, tak, ze jeszcze troche potropie tu i owdzie
za mna 81 zgloszen, ide po kolejna herbate
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 23:08   #70
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Dobrą robotę odwalasz Siarko. Na pohybel im!
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 23:20   #71
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

ano na pohybel!
przy czym mam pytanie: otoz, zglaszam te aukcje, na ktorych podroby to oczywista oczywistosc (sic!), aczkolwiek jest szereg takich licytacji, co do ktorych nie jestem pewna - czy moge zatem w tym watku - badz w watku weryfikujacym aukcje - podawac linki z prosba o ich ewentualna ocene? szkoda bowiem, aby przez moje kiepskie rozeznanie, niektore z plew zostaly przy ziarnach
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 23:24   #72
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Nie, z tego co wiem to allegro zatrudnia jakichś tam ekspertów, którzy weryfikują zgłoszenia. Także nie trzeba się martwić, że z nieuzasadnionych przyczyn wyleci uczciwy osobnik To samo dotyczy ciuchów, torebek itp.

Sorki, za szybko przyczytałam i nie zrozumiałam cię dobrze pewnie że możesz, jest wszak stosowny wątek.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-01-23 o 23:25
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:39   #73
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

cos ci eksperci wolno pracuja
_________________________ ______________
Change Chanele i inne Chabele
Chamele, Angele itepe
Świeży Lagos i delikatna Dunia
co za potworki
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 19:19   #74
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Bo a prowizja leci.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 13:24   #75
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

No nóż w kieszeni mi się otwiera
http://allegro.pl/item536524428_dior...wyprzedaz.html
a Allegro nic....
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:13   #76
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez norah82 Pokaż wiadomość
No nóż w kieszeni mi się otwiera
http://allegro.pl/item536524428_dior...wyprzedaz.html
a Allegro nic....
Bo a prowizja leci Nie ma co liczyc na allegro trzeba samemu sie bronic. Kiedys oni te aukcje usuna ale nie wczesniej jak skasuja delikwenta.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:08   #77
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez norah82 Pokaż wiadomość
No nóż w kieszeni mi się otwiera
http://allegro.pl/item536524428_dior...wyprzedaz.html
a Allegro nic....
zglosilam w piatek cos podobnego:
J'adore 200 ml za 125 zl
ale zero odzewu aukcja sie skonczyla 4 godziny temu - wszystkie trzy sztuki zostaly sprzedane
sorry, ze jestem tutaj taka , ale w piatkowa noc zglosilam okolo 230 aukcji - wiekszosc rownie absurdalnych jak ta powyzsza - i jakos zadna nie zniknela
rozwazam powaznie kwestie wyciagniecia konsekwencji z tego, ze Allegro pozwala na jawny handel chamskimi podrobkami nosz qrcze, jak tak mozna?? a ci, ktorzy to kupuja - tez udani
aaaaaaaaa
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:38   #78
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

No czyli pokrywa sie to z moimi wcześniejszymi spostrzeżeniami. Serio, to nie jest to stracona robota. Oni te konta powywieszają, zobacz nicki sprzedających za 2-3 tygodnie. Dlatego podróbkowicze zakładają coraz to nowe konta. Co do allegro, no cóż: po pierwsze zarabiają na prowizji, po drugie - ponoć (nie wiem czy prawda) zapewnienie w opisie aukcji że oryginał jakoś tam kryje sprzedającego (do momentu wysypu wiadomych komentarzy).
Jak ciekawostkę podam że kontrola kuleje w weekendy - stąd zawsze wysyp podrób w weekendy.
Ogółem - obywatelu umiesz liczyć, licz na siebie, a nie na dział weryfikacji allegro. Siedzę na all od lat, z upodobaniem obserwuję, stąd moja rada. Ale cieszę się że all istnieje - jak się trochę myśli to prawdopodobieństwo zakupu podrób jest małe. Sama kupiłam pewnie conajmniej 50 flaszek i ZERO podrób.

Najlepsi to nie są ci co to kupują Najlepsi to sa ci co za to wystawiają pozytywy

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-01-26 o 20:40
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 21:01   #79
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

anko, dziekuje za tego posta, dal mi nadzieje, ze moze jednak moja praca piatkowa nie okazala sie iscie Syzyfowa^^

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Najlepsi to nie są ci co to kupują Najlepsi to sa ci co za to wystawiają pozytywy
nie zdziwie sie, jesli i w przypadku aukcji, do ktorej podalam linka powyzej, rowniez pozytywne komentarze sie pojawia...
ponoc czestokroc bywa tak, ze kupujacy doskonale wiedza, co kupuja - i potem wala pozytywa: "towar zgodny z opisem" - a przemysl podrobkowy kwitnie nierzadko ludzie tlumacza sie w ten sposob, ze skoro ich nie stac na drogi oryginal, to chociaz kupia sobie podrobke, zeby bylo, ze i oni moga miec Szanele i insze takie - a przeciez mozna kupic tansze perfumy, z nizszej polki, ale za to oryginalne!
nadto nie wiadomo, co w takiej flaszce - podrobce siedzi... zwlaszcza wzmiankowany J'adore miewa na zdjeciach z aukcji typu "100 ml za 100 zl" taki kolor, ktory przywodzi mi na mysl jedynie... mocz
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 21:10   #80
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ponoc czestokroc bywa tak, ze kupujacy doskonale wiedza, co kupuja - i potem wala pozytywa: "towar zgodny z opisem" - a przemysl podrobkowy kwitnie nierzadko ludzie tlumacza sie w ten sposob, ze skoro ich nie stac na drogi oryginal, to chociaz kupia sobie podrobke, zeby bylo, ze i oni moga miec Szanele i insze takie
Nie zmienia faktu że towar jest nielegalny. Co do tych takich jak opisujesz, niby pół biedy, niestety obawiam się że istnieje sporo osób kupujących to w dobrej wierze...zaryzykuję że są osoby dla których to jest nawet spora kwota (100 zł za perfumy) i właśnie dlatego podróbki mnie wkurzają Nawet znam takie osoby...nawet wśród bliskich (obecnie już szczęśliwie przeze mnie nawróconych na Jedynie Słuszną Ścieżkę Wystrzegania Się Superokazji Podejrzanych.
Jeszcze ciekawsze rzeczy dzieją się na kolorówce - ktoś pamięta słąwne tusze do rzęs Dolce & Gabbana i Hugo Boss w opakowaniu żywo przypominającym kształt Lancome??? To jeszcze gorzej bo rzęsy mogą wypaść.
Ale zobaczysz Siarko że ich powywieszają, tylko trochę to potrwa. A co do pozytywów to warto je poczytać, a nie tylko patrzeć na statystyki. Uwielbiam takie kwiatki jak "towar adekwatny do ceny" etc.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 21:40   #81
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
(...) niestety obawiam się że istnieje sporo osób kupujących to w dobrej wierze...zaryzykuję że są osoby dla których to jest nawet spora kwota (100 zł za perfumy) i właśnie dlatego podróbki mnie wkurzają
prafrazujac znana maksyme, rzekne - niestety, nieznajomosc realiow co do "okazji cenowych" szkodzi^^ niestety, tej grupki osob - ktore kupuja setke Szanelowa za 100 zl, nie potrafie ni zrozumiec, ni usprawiedliwic - sama jestem swiezynka perfumeryjna (ze sie tak wdziecznie okresle), ale od pierwszego mojego wejscia tutaj nie przyszloby mi do glowy, zeby poleciec na ktoras z aukcji ewidentnie podrobkowych - zwlaszcza dokonac zakupow takowych bez jakiejkolwiek konsultacji. wystarczy odrobina instynktu samozachowawczego i wydaje mi sie, ze osoby, dla ktorych na przyklad to 100 zl jest naprawde ogromnym wydatkiem - tym bardziej winny byc ostrozne przy zakupach w sieci - albowiem ewentualna strata tych pieniedzy (tu: wyrzucenie ich na podrobke) bedzie dotkliwsza nizli dla kogos o bogatszym portfelu... i okazja okazja - ale kierujmy sie choc troche realiami! co innego, jesli ktos sie zna dobrze na perfumach - i potrafi po zdjeciu ocenic flaszke. ja takiej zdolnosci nie posiadam, stad kupuje tylko u polecanych sprzedawcow badz korzystam z watku weryfikujacego aukcje. proste, prawda?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Ale zobaczysz Siarko że ich powywieszają, tylko trochę to potrwa.
no, mam nadzieje
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 08:00   #82
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
zglosilam w piatek cos podobnego:
J'adore 200 ml za 125 zl
ale zero odzewu aukcja sie skonczyla 4 godziny temu - wszystkie trzy sztuki zostaly sprzedane
sorry, ze jestem tutaj taka , ale w piatkowa noc zglosilam okolo 230 aukcji - wiekszosc rownie absurdalnych jak ta powyzsza - i jakos zadna nie zniknela
rozwazam powaznie kwestie wyciagniecia konsekwencji z tego, ze Allegro pozwala na jawny handel chamskimi podrobkami nosz qrcze, jak tak mozna?? a ci, ktorzy to kupuja - tez udani
aaaaaaaaa
Pocieszę Cię, moja droga. Użytkownik allegro, którego zgłaszałyśmy przed weekendem, został zawieszony, a jego aukcje wszystkie jak jeden pokasowane. Nie pomógł nawet tytuł Super Sprzedawcy.
O tym mówię: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3171430


Denerwują mnie tylko ci debile wystawiający pozytywy. To niepojęte, że na jednej aukcji 10 osób kupuje lewe Light Blue i żadna z tej dziesiątki się nie orientuje, że nabyła syf i to aż za 130zł!?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 10:22   #83
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię, moja droga. Użytkownik allegro, którego zgłaszałyśmy przed weekendem, został zawieszony, a jego aukcje wszystkie jak jeden pokasowane. Nie pomógł nawet tytuł Super Sprzedawcy.
O tym mówię: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3171430
miod na serce moje zatem bede kontynuowac moje akcje na aukcje^^

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Denerwują mnie tylko ci debile wystawiający pozytywy. To niepojęte, że na jednej aukcji 10 osób kupuje lewe Light Blue i żadna z tej dziesiątki się nie orientuje, że nabyła syf i to aż za 130zł!?
kropko, bo tak, jak pisalam wczesniej - pewnie czesc tych ludzi doskonale wie, ze kupila podrobki - zwrocilas uwage na tresc komentarzy co do Light Blue? oni tam wszyscy chwala szybkosc nadania przesylki i jej dobre zapakowanie
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 10:38   #84
madzioola83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Dziewczyny macie rację cześć z tych osób doskonale wie, że kupiła podróbki ale wystawia pozytywy bo często podróbki są rewelacyjnie zrobione i wystarczy im że zapach jest baaaardzo podobny od oryginału i dobrze trzyma.
Tylko przez takich podróbkowiczów człowiek sam nic sprzedać nie może.

A niestety allegro to instytucja finansowa. Nie jest w ich interesie ciągłe likwidowanie aukcji.

http://allegro.pl/item537960781_woda...ria_100ml.html

Ta aukcja świadczy o głupocie i naiwności ludzkiej.
Osoba ma tylko dwa komentarze co nie przeszkadzało jej sprzedać 8szt.
Nawet zdjęcie się boi dać oryginalne. Żenada po prostu.

Niestety takie dzisiaj czasy przyszły że ja wystawiając na allegro perfumy za prawie 200zł byłam właściwie przekonana że się nie sprzedadzą no bo po co przepłacać jak można mieć za stówkę.
Na szczęście się myliłam ale niestety coraz więcej osób szuka oszczędności a potem psioczą na allegro że banda złodziei i oszustów.
Naiwność ludzka nie zna granic.
madzioola83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 11:04   #85
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez madzioola83 Pokaż wiadomość
A niestety allegro to instytucja finansowa. Nie jest w ich interesie ciągłe likwidowanie aukcji.
musze poczytac regulamin Allegro, jak dokladnie wyglada procedura sprawdzania zglaszanych aukcji, bo naprawde, baardzo mi sie to wszystko nie podoba.

Cytat:
Napisane przez madzioola83 Pokaż wiadomość
://allegro.pl/item537960781_woda_perfum owana_calvin_klein_euphor ia_100ml.html

Ta aukcja świadczy o głupocie i naiwności ludzkiej.
Osoba ma tylko dwa komentarze co nie przeszkadzało jej sprzedać 8szt.
Nawet zdjęcie się boi dać oryginalne. Żenada po prostu.
zglosilam te aukcje - jak rowniez druga - Piatke Chanel 100 ml za 120 zl
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 11:43   #86
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
kropko, bo tak, jak pisalam wczesniej - pewnie czesc tych ludzi doskonale wie, ze kupila podrobki - zwrocilas uwage na tresc komentarzy co do Light Blue? oni tam wszyscy chwala szybkosc nadania przesylki i jej dobre zapakowanie
Dlatego napisałam że to debile. Jak się boją odwetu, mogą nic nie pisać zamiast takie pierdoły wrzucać, bo się nóż w kieszeni otwiera.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:00   #87
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam że to debile. Jak się boją odwetu, mogą nic nie pisać zamiast takie pierdoły wrzucać, bo się nóż w kieszeni otwiera.
mowisz, ze to tylko kwestia tego, ze boja sie odwetu? ja bym obstawala przy tym, ze niektorzy po prostu od poczatku wiedza, ze to, co przyjdzie w paczce, na bank podrobka bedzie - jednak na polce bedzie sie ladnie prezentowac, jak przyjdzie sasiadka jedna z druga^^
a nadto, nie noz, ale caly ich komplet, otwiera mi sie, kiedy widze taki komentarz:
Cytat:
Co do orginalnoscie nie jestem przekonana butelka zakretka nie wygladaja na orginalne zapach troszke inny ale tak poza tym to polecam kontak o.k przesylka super za taka cene jak najbardziej poleca pozdrawiam
i oczywiscie - pozytyw jak stad do Ekwadoru
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:24   #88
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

A ja zawsze bałam się kupować na All, właśnie ze względu na podróbki. A ponieważ moje oko aż tak wprawnie jeszcze nie jest, żeby na pierwszy rzut rozpoznać podróbkę, to omijałam All szerokim łukiem i przepłacałam w Sephorze.
Teraz dopiero zaczynam wierzyć, że są tam jednak uczciwi sprzedawcy a wśród kupujących osoby, którym podróbki działają na nerwy tak samo jak mnie
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:32   #89
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
mowisz, ze to tylko kwestia tego, ze boja sie odwetu? ja bym obstawala przy tym, ze niektorzy po prostu od poczatku wiedza, ze to, co przyjdzie w paczce, na bank podrobka bedzie - jednak na polce bedzie sie ladnie prezentowac, jak przyjdzie sasiadka jedna z druga^^
a nadto, nie noz, ale caly ich komplet, otwiera mi sie, kiedy widze taki komentarz:

i oczywiscie - pozytyw jak stad do Ekwadoru
A wiesz... takiej opcji nie założyłam. Nie starczyło mi wyobraźni.

Komentarz bombowy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 14:12   #90
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: APEL do korzystających z ALLEGRO!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
niektorzy po prostu od poczatku wiedza, ze to, co przyjdzie w paczce, na bank podrobka bedzie - jednak na polce bedzie sie ladnie prezentowac, jak przyjdzie sasiadka jedna z druga^^
Tyle kasy za podrobke to trzeba miec nie po kolei, dolozylaby stowke i kupila oryginal jedna z druga. Ja sadze ze jednak nieswiadome osoby w wiekszosci.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-22 10:20:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.