Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-23, 21:40   #1531
Skyrim
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mo¿na tak na "sucho" doradziæ, trzeba wiedzieæ na jakie w³osy ma byc po³o¿ona farba (farbowane/naturalne/jakie refleksy) Je¶l mia³abym na oko mówiæ to jest to jakos poziom pomiêdzy 6 a7 Natura, ale k³adziony wy³±cznie na naturalne, lub na blond/siwe....
....co Ty kombinujesz kobieto??? przecie¿ Ci wszystko wyt³umaczy³am i napisa³am!
Matko ¶wiêta to tutaj mo¿na pytaæ siê tylko raz bo ka¿dy nastêpny jest podejrzany?

Nic nie kombinuje, zmy³a mi siê moja piêkna farba majirel 7.11 z w³osów do poziomu..ja wiem..8/7 i mam z³ocisto-be¿owe w³osy. Dlatego chce kupiæ farbê która bêdzie mia³a bardzo podobny kolor, poniewa¿ teraz wiem ¿e prawdziwe popiele nie s± dla mnie, wczoraj dosta³am stare zdjêcia i mój prawdziwy kolor w³osów jest taki jak pani na zdjêciu w poprzednim po¶cie, dlatego chce je pofarbowaæ w tym samym tonie i kolorze
dodam ¿e nie chcia³abym aby farba przy takich w³osach mi je wyrudzi³a, mo¿esz mi co¶ poleciæ?
Zdjêcie 2 wysz³o du¿o ciemniej, najlepsze jest zdj 1 i najja¶niejsza ich czê¶æ, takie s± moje w³osy

Dodajê 2 zdjêcia

(przegl±da³am wczoraj majirela i wydaje mi siê ¿e odcieñ 6.0 jest najbardziej zbli¿ony do mojego wymarzonego koloru, by³by dobry? - dodajê zdjêcia - majirel 6.0 w kó³ku)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie2030.jpg (82,6 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie2026.jpg (70,4 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1299_2.jpg (15,5 KB, 24 za³adowañ)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-23 o 21:45
Skyrim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 09:50   #1532
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka¿ wiadomo¶æ
Matko ¶wiêta to tutaj mo¿na pytaæ siê tylko raz bo ka¿dy nastêpny jest podejrzany?

Nic nie kombinuje, zmy³a mi siê moja piêkna farba majirel 7.11 z w³osów do poziomu..ja wiem..8/7 i mam z³ocisto-be¿owe w³osy. Dlatego chce kupiæ farbê która bêdzie mia³a bardzo podobny kolor, poniewa¿ teraz wiem ¿e prawdziwe popiele nie s± dla mnie, wczoraj dosta³am stare zdjêcia i mój prawdziwy kolor w³osów jest taki jak pani na zdjêciu w poprzednim po¶cie, dlatego chce je pofarbowaæ w tym samym tonie i kolorze
dodam ¿e nie chcia³abym aby farba przy takich w³osach mi je wyrudzi³a, mo¿esz mi co¶ poleciæ?
Zdjêcie 2 wysz³o du¿o ciemniej, najlepsze jest zdj 1 i najja¶niejsza ich czê¶æ, takie s± moje w³osy

Dodajê 2 zdjêcia

(przegl±da³am wczoraj majirela i wydaje mi siê ¿e odcieñ 6.0 jest najbardziej zbli¿ony do mojego wymarzonego koloru, by³by dobry? - dodajê zdjêcia - majirel 6.0 w kó³ku)
Aaaaaa.... to dlaczego nie zda³a¶ relacji z farbowania??? ja my¶la³am, ¿e Ty dalej walczysz z "ró¿owym blondem".
Tzn. jak teraz masz poziom 7/8 to n ie wiem czy ta 6 nie za ciemna Ci bêdzie. Mo¿e zmieszaj pó³ na pó³ 6.0 i 7.0 . Z tego co pamiêtam dziewczyny pisa³y, ¿e majirel rudzieje...ja nie próbowa³am.
Czyli Ty chcesz teraz zostaæ przy tym refleksie co masz teraz i tylko przyciemniæ, no bo skoro nie chcesz rudego (tzn. nie chesz farbowaæ z³otem, czy rudym . 34) to natura 6.0 7.0 tutaj my¶lê, ¿e by siê spisa³a.

Elph - " ze szczególnym traktowaniem odrostu" tzn, albo odrost na samej 4%/3% albo najpierw farbê z 6% nak³adaæ na farbowane ju¿ w³osy omijaj±c odrost, a dopiero po jakim¶ czasie na³o¿yæ na naturalne na odro¶cie, wtedy 6% nie bêdzie miala czasu rozja¶niæ o poziom.

Caate - co¶ Ci pasemko jakie¶ rude prze¶wituje , tak masz na ca³ej g³owie, czy nierówno pofarbowa³a¶? A jaki one maj± refleks? rudy, czy....bordo
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 15:38   #1533
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

za jakie¶ 2 tyg mia³am siê farbowaæ ponownie, ale nasz³o mnie na ombre, w³a¶ciwie ombre chodzi za mn± ju¿ 2 lata, ale jako¶ zawsze rezygnowa³am no i nie wiem co robiæ
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 18:10   #1534
Skyrim
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Aaaaaa.... to dlaczego nie zda³a¶ relacji z farbowania??? ja my¶la³am, ¿e Ty dalej walczysz z "ró¿owym blondem".
Tzn. jak teraz masz poziom 7/8 to n ie wiem czy ta 6 nie za ciemna Ci bêdzie. Mo¿e zmieszaj pó³ na pó³ 6.0 i 7.0 . Z tego co pamiêtam dziewczyny pisa³y, ¿e majirel rudzieje...ja nie próbowa³am.
Czyli Ty chcesz teraz zostaæ przy tym refleksie co masz teraz i tylko przyciemniæ, no bo skoro nie chcesz rudego (tzn. nie chesz farbowaæ z³otem, czy rudym . 34) to natura 6.0 7.0 tutaj my¶lê, ¿e by siê spisa³a.

Elph - " ze szczególnym traktowaniem odrostu" tzn, albo odrost na samej 4%/3% albo najpierw farbê z 6% nak³adaæ na farbowane ju¿ w³osy omijaj±c odrost, a dopiero po jakim¶ czasie na³o¿yæ na naturalne na odro¶cie, wtedy 6% nie bêdzie miala czasu rozja¶niæ o poziom.

Caate - co¶ Ci pasemko jakie¶ rude prze¶wituje , tak masz na ca³ej g³owie, czy nierówno pofarbowa³a¶? A jaki one maj± refleks? rudy, czy....bordo
A taki sam kolor np z goldwella? rudzieje?
Skyrim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 19:03   #1535
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Caate - co¶ Ci pasemko jakie¶ rude prze¶wituje , tak masz na ca³ej g³owie, czy nierówno pofarbowa³a¶? A jaki one maj± refleks? rudy, czy....bordo
no i tutaj mamy zagadke

zaznaczylam na rysunku, aby latwiej to zobrazowac. kolor w sloncu na czybku i koncach jest wg mnie bardziej zloty niz rudy, natomiast tam gdzie slonce oswiecilo jest rudy. na 100% gora jak i dol wyglada naturalniej, tylko ten srodek ma inny odcien. koncowki moze sa i ciemniejsze, ale to o pol tonu i nie sa bordo. w odrost wpasowalam sie idealnie, wiec mysle ze cos bede kombinowac dalej z londa bo mam duzo mixu niebieskiego i 6.1, moze fioletu dodac? bede robic na oxy 3%. w czwartek postaram sie zrobic wstepnie z samym niebieskim na wyprobowanie pasemko to wstawie zdj ok.piatku.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12653.jpg (191,0 KB, 39 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-01-24 o 19:04
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 21:11   #1536
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
no i tutaj mamy zagadke

zaznaczylam na rysunku, aby latwiej to zobrazowac. kolor w sloncu na czybku i koncach jest wg mnie bardziej zloty niz rudy, natomiast tam gdzie slonce oswiecilo jest rudy. na 100% gora jak i dol wyglada naturalniej, tylko ten srodek ma inny odcien. koncowki moze sa i ciemniejsze, ale to o pol tonu i nie sa bordo. w odrost wpasowalam sie idealnie, wiec mysle ze cos bede kombinowac dalej z londa bo mam duzo mixu niebieskiego i 6.1, moze fioletu dodac? bede robic na oxy 3%. w czwartek postaram sie zrobic wstepnie z samym niebieskim na wyprobowanie pasemko to wstawie zdj ok.piatku.
koñcówki, z racji tego, ¿e s± bardziej zniszczone, zawsze bêd± ciemniejsze, no i kolor bêdzie siê w strukturê mocniej wgryza³, ¶rodek natomiast rudzieje, bo kilka razy ³apa³ farbê, w³os zdrowszy, ale proces wyp³ukiwania jest, a odrost - najmniej do¶wiadczy³, st±d nie rudzieje a¿ tak.
podziwiam Was, dziewczyny, ¿e tak bawicie siê tymi mixami, ja raz, ¿e tego nie ogarniam, dwa nie mia³abym chyba cierpliwo¶ci.
trzymam siê dalej tego Goldwella, kolor sp³ukuje siê równomiernie, koñcówki s± delikatnie ciemniejsze, ale nie rzuca to siê tak w oczy, przy L'orealu by³o zdecydowanie gorzej. chyba oswoi³am siê z my¶l±, ¿e nigdy nie utrzymam ch³odu absolutnego, ba, nawet ostatnio dosz³am do wniosku, ¿e bezpo¶rednio po farbowaniu w³osy mam za ch³odne.
jaki¶ czas temu pisa³am, ¿e naby³am od¿ywkê z Goldwella do zimnego br±zu, wra¿enia? ciê¿ko powiedzieæ, bo nie mam czasu nak³adaæ po ka¿dym farbowaniu, ale na tyle, na ile zaobserwowa³am, w³osy po zyskuj± "g³êbiê"
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 21:37   #1537
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
koñcówki, z racji tego, ¿e s± bardziej zniszczone, zawsze bêd± ciemniejsze, no i kolor bêdzie siê w strukturê mocniej wgryza³, ¶rodek natomiast rudzieje, bo kilka razy ³apa³ farbê, w³os zdrowszy, ale proces wyp³ukiwania jest, a odrost - najmniej do¶wiadczy³, st±d nie rudzieje a¿ tak.
podziwiam Was, dziewczyny, ¿e tak bawicie siê tymi mixami, ja raz, ¿e tego nie ogarniam, dwa nie mia³abym chyba cierpliwo¶ci.
trzymam siê dalej tego Goldwella, kolor sp³ukuje siê równomiernie, koñcówki s± delikatnie ciemniejsze, ale nie rzuca to siê tak w oczy, przy L'orealu by³o zdecydowanie gorzej. chyba oswoi³am siê z my¶l±, ¿e nigdy nie utrzymam ch³odu absolutnego, ba, nawet ostatnio dosz³am do wniosku, ¿e bezpo¶rednio po farbowaniu w³osy mam za ch³odne.
jaki¶ czas temu pisa³am, ¿e naby³am od¿ywkê z Goldwella do zimnego br±zu, wra¿enia? ciê¿ko powiedzieæ, bo nie mam czasu nak³adaæ po ka¿dym farbowaniu, ale na tyle, na ile zaobserwowa³am, w³osy po zyskuj± "g³êbiê"
racja, tylko co dalej?

wiesz, ja bylam bardzo napalona na goldwella, ale po ostatnim razie boje sie. mam londe i chce ja zuzyc, moze z nia sie polubie bardziej i zostane przy niej, jak nie to za jakis czas poszukam czegos w goldwellu, jednak obecnie o tym nie mysle. zazdroszcze Ci, ze masz juz swojego pewniaka
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 00:17   #1538
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
racja, tylko co dalej?

wiesz, ja bylam bardzo napalona na goldwella, ale po ostatnim razie boje sie. mam londe i chce ja zuzyc, moze z nia sie polubie bardziej i zostane przy niej, jak nie to za jakis czas poszukam czegos w goldwellu, jednak obecnie o tym nie mysle. zazdroszcze Ci, ze masz juz swojego pewniaka
byæ mo¿e te mixy nierówno ³api±, st±d przej¶cia kolorystyczne?

dok³adnie, ka¿dy musi znale¼æ to, co jemu odpowiada, bo w³os, w³osowi nierówny. mam nadziejê, ¿e dojdziesz do swojego upragnionego koloru
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 01:03   #1539
Skyrim1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka¿ wiadomo¶æ
A taki sam kolor np z goldwella? rudzieje?
up

z goldwella bêdzie taki sam?

(tak to ja)
Skyrim1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 09:12   #1540
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 914
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny parê stron pisa³y, ¿e ma³o rudzieje . Ale wiadomo ka¿demu inaczej.
Goldwell ma seriê Staycool - ma byæ ch³odny odcieñ nie wpadajacy w ciep³e.

Mi rzeczywi¶cie ma³o zrudzia³, ale ¿eby by³ taki sam jak dzieñ o farbowaniu o chyba niemo¿liwe.
__________________
zagê¶ciæ w³osy
od 11 listopada - dro¿d¿e
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 10:59   #1541
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny parê stron pisa³y, ¿e ma³o rudzieje . Ale wiadomo ka¿demu inaczej.
Goldwell ma seriê Staycool - ma byæ ch³odny odcieñ nie wpadajacy w ciep³e.

Mi rzeczywi¶cie ma³o zrudzia³, ale ¿eby by³ taki sam jak dzieñ o farbowaniu o chyba niemo¿liwe.
podpisujê siê pod tym, mnie rudzieje najmniej z dotychczas stosowanych, ale nie mogê powiedzieæ, ¿e siê w ogóle nie ociepla
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 12:40   #1542
Skyrim1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
podpisujê siê pod tym, mnie rudzieje najmniej z dotychczas stosowanych, ale nie mogê powiedzieæ, ¿e siê w ogóle nie ociepla
hm, nie przeszkadza³oby mi gdyby siê trochê kolor ociepli³ (oby nie zrudzia³)

A jakich u¿ywa³y¶cie odcieni? ja zastanawiam siê nad natur± 6n - czym ró¿ni siê 6N od 6NN - ma wiêcej natury, tzn jakiego barwnika..?
Skyrim1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 16:03   #1543
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Skyrim1 Poka¿ wiadomo¶æ
hm, nie przeszkadza³oby mi gdyby siê trochê kolor ociepli³ (oby nie zrudzia³)

A jakich u¿ywa³y¶cie odcieni? ja zastanawiam siê nad natur± 6n - czym ró¿ni siê 6N od 6NN - ma wiêcej natury, tzn jakiego barwnika..?
NN jest do do siwych i wytrawionych (rozja¶nianych, blondu) to jest g³êboka Natura. Natura jest neutralna, bo ma równe czê¶ci kolorów podstawowych. Po zafarbowaniu natur± refleks pozostanie Ci taki sam jak masz teraz. (powinien )
A farby która czyni "cuda" i siê nie wyp³ukuje na rudo jeszcze nie znalaz³y¶my. W³os wyp³ukuje siê do rudego, bo w pierwszej kolejno¶ci po otarciu ³uski utleniaj± siê zimne kolory a pozostaje ciep³y rudy. Mo¿esz jedynie przyciemniaæ na s³abym %oxy ale wiadomo, ¿e to jest krótkotrwa³e.
Z Goldwella raczej dziewczyny zadowolone, ale cena nie zadowala
A co narozrabia³a¶, ¿e Ciê zbanowali?

Caate - No na to z³oto to pewnie, ¿e fiolet, czy per³a, ale per³a z londy jest na poziomach ja¶niutkich, a fiolet z kolei to poziom 5. Jeszcze masz fioletowy mix Wiesz, ¿e z³oto + niebieski = zielony...no to próbuj na pasemku

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-01-25 o 16:17
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 21:48   #1544
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
NN jest do do siwych i wytrawionych (rozja¶nianych, blondu) to jest g³êboka Natura. Natura jest neutralna, bo ma równe czê¶ci kolorów podstawowych. Po zafarbowaniu natur± refleks pozostanie Ci taki sam jak masz teraz. (powinien )
A farby która czyni "cuda" i siê nie wyp³ukuje na rudo jeszcze nie znalaz³y¶my. W³os wyp³ukuje siê do rudego, bo w pierwszej kolejno¶ci po otarciu ³uski utleniaj± siê zimne kolory a pozostaje ciep³y rudy. Mo¿esz jedynie przyciemniaæ na s³abym %oxy ale wiadomo, ¿e to jest krótkotrwa³e.
Z Goldwella raczej dziewczyny zadowolone, ale cena nie zadowala
A co narozrabia³a¶, ¿e Ciê zbanowali?

Caate - No na to z³oto to pewnie, ¿e fiolet, czy per³a, ale per³a z londy jest na poziomach ja¶niutkich, a fiolet z kolei to poziom 5. Jeszcze masz fioletowy mix Wiesz, ¿e z³oto + niebieski = zielony...no to próbuj na pasemku
nie do konca zrobie fiolet, bo zolty mam z innej firmy i niebieski z innej
musze kupic, ale ze koncze pozno prace w tym tyg, a zalezy mi do week zrobic cos z wlosami, to bede kombinowac jutro
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 23:12   #1545
Skyrim1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
NN jest do do siwych i wytrawionych (rozja¶nianych, blondu) to jest g³êboka Natura. Natura jest neutralna, bo ma równe czê¶ci kolorów podstawowych. Po zafarbowaniu natur± refleks pozostanie Ci taki sam jak masz teraz. (powinien )
A farby która czyni "cuda" i siê nie wyp³ukuje na rudo jeszcze nie znalaz³y¶my. W³os wyp³ukuje siê do rudego, bo w pierwszej kolejno¶ci po otarciu ³uski utleniaj± siê zimne kolory a pozostaje ciep³y rudy. Mo¿esz jedynie przyciemniaæ na s³abym %oxy ale wiadomo, ¿e to jest krótkotrwa³e.
Z Goldwella raczej dziewczyny zadowolone, ale cena nie zadowala
A co narozrabia³a¶, ¿e Ciê zbanowali?

Caate - No na to z³oto to pewnie, ¿e fiolet, czy per³a, ale per³a z londy jest na poziomach ja¶niutkich, a fiolet z kolei to poziom 5. Jeszcze masz fioletowy mix Wiesz, ¿e z³oto + niebieski = zielony...no to próbuj na pasemku
Akurat mam oksydant 3%.
A z goldwella 6N jest taka sama jak z majirela 6.0?

Pok³óci³am siê z moderatork± poniewa¿ uwa¿am ¿e nadu¿ywaj± w³adzy i z coraz to bardziej b³achych powodów daj± ostrze¿enia.
Skyrim1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-26, 17:06   #1546
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
nie do konca zrobie fiolet, bo zolty mam z innej firmy i niebieski z innej
musze kupic, ale ze koncze pozno prace w tym tyg, a zalezy mi do week zrobic cos z wlosami, to bede kombinowac jutro
Halo,haloooo! jaki ¿ó³ty Do fioletu czerwony z niebieskim potrzeba, ale nie wiem, czy a¿ taki mocny fiolet k³a¶æ? dlatego pisa³am o perle (.2) poprzecinku, ale tak jak napisa±m, na palecie londy tylko ciemne poziomy i mix. Kurka, a ja zostawi³am u babci farby i mam tam te¿ czerwony mix z All..no ale nierealne ,¿ebym Ci teraz wys³a³a, bo teraz nie jadê w odwiedziny .

Skyrim1 - 6N i 6 to ciemny blond a 6NN i 6.0 To pog³êbiony ciemny blond (bardziej nasycony)
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-26, 20:34   #1547
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Halo,haloooo! jaki ¿ó³ty Do fioletu czerwony z niebieskim potrzeba, ale nie wiem, czy a¿ taki mocny fiolet k³a¶æ? dlatego pisa³am o perle (.2) poprzecinku, ale tak jak napisa±m, na palecie londy tylko ciemne poziomy i mix. Kurka, a ja zostawi³am u babci farby i mam tam te¿ czerwony mix z All..no ale nierealne ,¿ebym Ci teraz wys³a³a, bo teraz nie jadê w odwiedziny .

Skyrim1 - 6N i 6 to ciemny blond a 6NN i 6.0 To pog³êbiony ciemny blond (bardziej nasycony)
jaaaasne, ze czerwony
ja inaczej pisze, inaczej mysle.
mi one wgladaja na rude, mimo ze na zdjeciach wychodza zlote bardziej. zrobilam dzis przy halogenach, gdzie jest biale swiatlo.
lece zrobic test z niebieskim i jak wysusze to zdecyduje co jutro kupuje

ostatnie zdjecie tylko z fleszem, od gory odbila sie lampa dlatego jest tak jasno.

edit:
niebieski nic nie dal, jutro kupie 0/11 popielaty, albo 0/66 fioletowy.
zastanawiam sie tylko czy dodawac do mixow 6.1?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12672.jpg (72,4 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12668.jpg (85,8 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12667.jpg (94,3 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12666.jpg (97,0 KB, 30 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-01-26 o 22:19
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-27, 14:40   #1548
liliana27
Raczkowanie
 
Avatar liliana27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ dziewczyny . Podczytuje w±tek jaki¶ czas, ale jako ma³o do¶wiadczona w farbowaniu w³osów osoba guzik czasem rozumiem.
Zacznê od tego, ¿e przez wiele lat by³am blondynk±, po czym jaki¶ rok temu postanowi³am zej¶æ na bardziej naturalny kolor w³osów, w sensie moich w³asnych.
Pierwsze farbowanie by³o u fryzjerki, farbowa³a jak±¶ mieszank± artego i efekt by³ super - o to mi chodzi³o. Jednak po drugim farbowaniu w³osy posz³y mi bardziej w rudo¶ci (t± sam± mieszank±), a z ka¿dym myciem jeszcze bardziej. Do fryzjerki ju¿ nie posz³am i zaczê³am farbowaæ w domu piank± Shwarzfopf - jasny blond, który de facto wychodzi jak ciemny. By³o nie¼le, ale kolor zacz±³ siê wyp³ukiwaæ na rudo, poza tym nie by³ trwa³y, próbowa³am te¿ potem farbowaæ t± sam± farb±, ale odcieñ ¶redni blond, który wyszed³ jak br±z i by³ ok - to pierwszego mycia . W³osy spiera³y siê tym razem na ciemny rudy, a bardziej kasztan.
W miêdzy czasie przerzuci³am siê ca³kowicie na produkty nie testowane na zwierzakach, wiêc nastêpnym podej¶ciem i ostatnim by³y farby Goldwell. Odcieñ 7SB na utleniaczu 6%. By³o to jako¶ tydzieñ temu. Pierwszy efekt ok, ale teraz po trzech myciach jako¶ wszêdzie zaczynam widzieæ rudy. Najdziwniejsze jest to, ¿e w ¶wietle dziennym w³osy daj± radê po warunkiem ¿e nie ma mocnego s³oñca, kolor jest fajny, choæ (czego nie widaæ na zdjêciu) troszkê nierównomierny. W³a¶ciwie to na drugim zdjêciu wygl±da tak jakbym chcia³a ¿eby zawsze wygl±da³ - szkoda, ¿e tylko na zdjêciu . W ¶wietle sztucznym jednak jestem ruda jak wiewióra i szlag mnie trafia (foto pierwsze) . Dodam, ¿e u¿ywam dodatkowo od¿ywki Goldwell Cool Bronze.

A teraz pytanko i proszê nie opieprzajcie mnie za brak wiedzy, ale rêce mi opadaj±. Co to s± mixtony? Goldwell posiada takowe, doczyta³am, ¿e chyba powinnam dorzuciæ takie cudo w kolorze niebieskim. Pisa³am do babki od której ostatni kupowa³am farbê, ale nie odpisa³a jeszcze. Czym siê ró¿ni mixton od neutralizatorów (oczywi¶cie mówiê tylko o marce Goldwell). Plisss o poradê i pomoc w doborze. Tylko nie ka¿cie mi czytaæ instukcji, bo takowej nie mam, bo jeszcze ¿adnego mixtonu nie kupowa³am. A mo¿e zmiana utleniacza? Nie wiem który i czy w ogóle warto. Zdjêcia poni¿ej i z góry dziêki za wsparcie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6908.jpg (142,1 KB, 91 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6912.jpg (134,5 KB, 93 za³adowañ)
__________________
"Ratuj±c jednego zwierzaka nie zmienisz ¶wiata, ale mo¿esz ca³y ¶wiat zmieniæ dla niego"

Edytowane przez liliana27
Czas edycji: 2012-01-27 o 14:42
liliana27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-27, 16:34   #1549
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 206
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Na 1 zdjêciu nie wygl±da na ch³odny odcieñ.....
lolka80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 17:21   #1550
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
jaaaasne, ze czerwony
ja inaczej pisze, inaczej mysle.
mi one wgladaja na rude, mimo ze na zdjeciach wychodza zlote bardziej. zrobilam dzis przy halogenach, gdzie jest biale swiatlo.
lece zrobic test z niebieskim i jak wysusze to zdecyduje co jutro kupuje

ostatnie zdjecie tylko z fleszem, od gory odbila sie lampa dlatego jest tak jasno.

edit:
niebieski nic nie dal, jutro kupie 0/11 popielaty, albo 0/66 fioletowy.
zastanawiam sie tylko czy dodawac do mixow 6.1?
Wygl±da rudo... A próbowa³a¶ niebieski mix z londy? bo mo¿e ten ode mnie zwietrza³?
Nie wiem czy ju z nie jeste¶ po zakupach .
Ten 0/11 jest w kolumnie popielu, wiêc powinien byæ niebieski (zielony jest w kolumnie obok) Jak calkiem rudy to nie zaszkodzi Ci niebieski, jakby by³o du¿o z³ota, ale piszesz, ¿e nie ma...to mog³yby wyj¶æ zielone.

Liliana27- I tak widzê, ¿e "kumasz" o co chodzi skoro chcesz siê zabraæ za niebieski mix.
Wiêc mixtony to czasem intensyfikatory koloru (np jak chcesz uzyskaæ bardziej czerwony kolor dodajesz do farby podstawowej)czrwonego mixu i czasem te¿ s± korektorami koloru, czyli jak klientka ma na g³owie rudy to niebieski mix/korektor zneutralizuje go(zasada neutralizuj±cuch siê naprzeciwleg³ych kolorów na kole kolorów - tal samo ¿ó³ty/z³oty - neutralizuje fiolet, a zielony - neutralizuje czerwieñ i na odwrót. Neutralizuj± siê do neutralnego (zimnego br±zu - kolory podstawowe(¿ó³ty, czerwony, niebieski, a do ciep³ego br±zu kolory drugorzêdne pomarañcz, zieleñ, fiolet) Teoriê o ciep³y i zimnym br±zie gdzie¶ kiedy¶ wyczyta³am, ale nie rozumiem dlaczego
A farba z utlenianego blondu sp³ukuje siê szybko, bo trzeba zafarbowaæ natur±, ¿eby napigmentowaæ w³os, bo w³os po utlenieniu jest pusty.
Trzeba by³o zrobiæ tego Goldwella na 3% lub 4% (choæ to krótkotrwa³e) bo 6% "wyrudza"
Neutralights z Gold... to do jasnego blondu, ¿eby nie by³y ¿ó³te!

Wiêc dla Ciebie albo Farba natura np 7.0, 7N, z niebieskim mixtonem, lub farba z popielem/niebieskim 7,1, 7A,ale mo¿e byæ za s³aba, ¿eby zneutralizowaæ tê rudo¶æ Uwaga, bo czasem .11 to ju¿ zieleñ

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-01-27 o 17:25
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-27, 20:09   #1551
liliana27
Raczkowanie
 
Avatar liliana27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wygl±da rudo... A próbowa³a¶ niebieski mix z londy? bo mo¿e ten ode mnie zwietrza³?
Nie wiem czy ju z nie jeste¶ po zakupach .
Ten 0/11 jest w kolumnie popielu, wiêc powinien byæ niebieski (zielony jest w kolumnie obok) Jak calkiem rudy to nie zaszkodzi Ci niebieski, jakby by³o du¿o z³ota, ale piszesz, ¿e nie ma...to mog³yby wyj¶æ zielone.

Liliana27- I tak widzê, ¿e "kumasz" o co chodzi skoro chcesz siê zabraæ za niebieski mix.
Wiêc mixtony to czasem intensyfikatory koloru (np jak chcesz uzyskaæ bardziej czerwony kolor dodajesz do farby podstawowej)czrwonego mixu i czasem te¿ s± korektorami koloru, czyli jak klientka ma na g³owie rudy to niebieski mix/korektor zneutralizuje go(zasada neutralizuj±cuch siê naprzeciwleg³ych kolorów na kole kolorów - tal samo ¿ó³ty/z³oty - neutralizuje fiolet, a zielony - neutralizuje czerwieñ i na odwrót. Neutralizuj± siê do neutralnego (zimnego br±zu - kolory podstawowe(¿ó³ty, czerwony, niebieski, a do ciep³ego br±zu kolory drugorzêdne pomarañcz, zieleñ, fiolet) Teoriê o ciep³y i zimnym br±zie gdzie¶ kiedy¶ wyczyta³am, ale nie rozumiem dlaczego
A farba z utlenianego blondu sp³ukuje siê szybko, bo trzeba zafarbowaæ natur±, ¿eby napigmentowaæ w³os, bo w³os po utlenieniu jest pusty.
Trzeba by³o zrobiæ tego Goldwella na 3% lub 4% (choæ to krótkotrwa³e) bo 6% "wyrudza"
Neutralights z Gold... to do jasnego blondu, ¿eby nie by³y ¿ó³te!

Wiêc dla Ciebie albo Farba natura np 7.0, 7N, z niebieskim mixtonem, lub farba z popielem/niebieskim 7,1, 7A,ale mo¿e byæ za s³aba, ¿eby zneutralizowaæ tê rudo¶æ Uwaga, bo czasem .11 to ju¿ zieleñ
Ale¿ mi tu zarzuci³a¶ . Dziêki z góry i ju¿ pêdzê z w±tpliwo¶ciami.
Wiesz nie bardzo kumam ten motyw z cyferkami po przecinku, ja kupujê farby na necie z poni¿szej palety i tu nie ma kolorów z jakimikolwiek numerkami po przecinkach. Dodam, ¿e w grê wchodzi tylko Goldwell.
http://szalonenozyczki.com.pl/index....emart&Itemid=1

Kolor 7A wygl±da ok, al np. kolor 7N, o którym wspominasz napisany jest jako¶ dziwnie czyli 7N/7NN - mam sobie wybraæ, czy o co im chodzi Poza tym, czy on aby nie ma sam w sobie takiego rudawego polotu, czy to tylko moje wra¿enie.
A powiedz mi czy mogê ponownie spróbowaæ tym kolorkiem co teraz robi³am, czyli 7SB z tym ¿e doda³abym tego mixa niebieskiego? Zreszt± i tak potrzebujê konkretnej porady co do wyboru utleniacza, w zale¿no¶ci od koloru wybranej farby. Z góry dziêki za odzew, fajnie ¿e nie dosta³am batów za walenie g³upich pytañ

Cytat:
Napisane przez lolka80 Poka¿ wiadomo¶æ
Na 1 zdjêciu nie wygl±da na ch³odny odcieñ.....
na pierwszym zdjêciu nie wygl±da, bo jest to zdjêcie w sztucznym ¶wietle i jest to efekt, którego chcê siê pozbyæ, efekt na drugim zdjêciu to fotka w naturalnym ¶wietle i taki efekt chcia³abym aby by³ na sta³e, bez wzglêdu na ¶wiat³o
__________________
"Ratuj±c jednego zwierzaka nie zmienisz ¶wiata, ale mo¿esz ca³y ¶wiat zmieniæ dla niego"
liliana27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-27, 21:28   #1552
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez liliana27 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale¿ mi tu zarzuci³a¶ . Dziêki z góry i ju¿ pêdzê z w±tpliwo¶ciami.
Wiesz nie bardzo kumam ten motyw z cyferkami po przecinku, ja kupujê farby na necie z poni¿szej palety i tu nie ma kolorów z jakimikolwiek numerkami po przecinkach. Dodam, ¿e w grê wchodzi tylko Goldwell.
.......................
Kolor 7A wygl±da ok, al np. kolor 7N, o którym wspominasz napisany jest jako¶ dziwnie czyli 7N/7NN - mam sobie wybraæ, czy o co im chodzi Poza tym, czy on aby nie ma sam w sobie takiego rudawego polotu, czy to tylko moje wra¿enie.
A powiedz mi czy mogê ponownie spróbowaæ tym kolorkiem co teraz robi³am, czyli 7SB z tym ¿e doda³abym tego mixa niebieskiego? Zreszt± i tak potrzebujê konkretnej porady co do wyboru utleniacza, w zale¿no¶ci od koloru wybranej farby. Z góry dziêki za odzew, fajnie ¿e nie dosta³am batów za walenie g³upich pytañ



na pierwszym zdjêciu nie wygl±da, bo jest to zdjêcie w sztucznym ¶wietle i jest to efekt, którego chcê siê pozbyæ, efekt na drugim zdjêciu to fotka w naturalnym ¶wietle i taki efekt chcia³abym aby by³ na sta³e, bez wzglêdu na ¶wiat³o
Nooooo! nie ciesz siê za bardzo, bo zaraz wirtualnego "kopniaka" Ci po¶lê , nie przeczyta³a¶ nawet tej strony....wstyd , wyt³umaczy³am wszystko o co pytasz.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:38
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-27, 22:20   #1553
liliana27
Raczkowanie
 
Avatar liliana27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nooooo! nie ciesz siê za bardzo, bo zaraz wirtualnego "kopniaka" Ci po¶lê , nie przeczyta³a¶ nawet tej strony....wstyd , wyt³umaczy³am wszystko o co pytasz w po¶cie ni¿ej .....1496.
Wy¶lij mi na priv maila, to Ci wy¶lê oznaczenia i trochê przydatnych informacji

A w³a¶nie, ¿e kurka przeczyta³am to - dzisiaj raniutko, w trakcie pracy , mo¿e ¼le zrozumia³a¶ moje pytanko, albo ja je ¼le zada³am. Chodzi mi o to, ¿e pod jednym, ¿e tak powiem próbnikiem na karcie s± dwa oznaczenia kolorów, czyli N i NN - to zupe³nie jakie¶ dziwne, ale chyba siê domy¶lam powolutku o co z tym chodzi. Wiesz maila ci zaraz pode¶lê, tylko obawiam siê o moje zrozumienie tej encyklopedii - ³ojesusku ja z tym wszystkim powariuje
Kiedy¶ pamiêtam te¿, ¿e jedna z wiza¿anek jakie¶ takie pomoce naukowe podrzuci³a, ale ja siê kompletnie w tym pogubi³am. By³o tam w³a¶nie mnóstwo info i obja¶nieñ o tych przecinkach, numerkach i innych pierdo³ach, ale jako¶ niewiele z tego wyk³adu wynios³am - wysy³aj jednak jak najbardziej, obiecujê, ¿e przy³o¿ê siê lektury, a potem bêdê zamêczaæ ciê pro¶bami o interpretacjê
Buziak i ju¿ podrzucam maila
__________________
"Ratuj±c jednego zwierzaka nie zmienisz ¶wiata, ale mo¿esz ca³y ¶wiat zmieniæ dla niego"
liliana27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-28, 10:16   #1554
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wygl±da rudo... A próbowa³a¶ niebieski mix z londy? bo mo¿e ten ode mnie zwietrza³?
Nie wiem czy ju z nie jeste¶ po zakupach .
Ten 0/11 jest w kolumnie popielu, wiêc powinien byæ niebieski (zielony jest w kolumnie obok) Jak calkiem rudy to nie zaszkodzi Ci niebieski, jakby by³o du¿o z³ota, ale piszesz, ¿e nie ma...to mog³yby wyj¶æ zielone.
robilam wlasnie swoim, tylko ze dawalam sam mix. w efekcie mysle, czy wlasnie nie polaczyc 6.1 z mixem i dac na calosc? nie zrobilam zakupow, bo to jest rudy jak byk i stwierdzilam, ze to nonsens jak wczoraj ogladalam wlosy w sloncu, dodatkowo hurtownie zamkneli mi przed nosem, wiec to chyba byl znak, zebym jednak tego .66 czy .11 nie kupowala
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-28, 14:26   #1555
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

liliana27- ekmm! ekmm! no to chyba ja Ci s³a³am te "materia³y" po mailu zobaczê, bo tak nie pamiêtam po niku komu s³a³am, bo posz³o tego na prawdê duuuuuu¿o
Dobra, to w takim razie N to sama natura, dajmy do normalnego farbowania w³o¶ów naturalnych i farbowanych, a NN to pog³êbiona (podwójna) natura do farbowania w³osów siwych, rozja¶nianych, pozbawionych pigmentu. W ró¿nych firmach s± ró¿ne oznaczenia, gdzieniegdzie znajdziesz 6; 6.0; 6.00; 6N; 6NN; 6/0; 6/00; Po zafarbowaniu natur± refleks prawdopodobnie zostanie taki jak masz teraz. Je¶li chcesz siê pozbyæ niechcianego refleksu posi³kujesz siê ko³em kolorów, wybierasz kolor naprzeciwleg³y do obecnego refleksu i "w³ala"
....wszystko by³o w "materia³ach"

Caate- no wiêc zrób tak jak pisa³a¶ 6.1 któr± masz i dodaj niebieskiego mixu, mog± siê jedynie przyciemniæ, ale nie bardziej ni¿ ostatnio...tylko na grzywkê uwa¿aj(mo¿e krócej trzymaj), bo co¶ ostatnio pisa³a¶, ¿e czarna by³a
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-28, 14:39   #1556
liliana27
Raczkowanie
 
Avatar liliana27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
liliana27- ekmm! ekmm! no to chyba ja Ci s³a³am te "materia³y" po mailu zobaczê, bo tak nie pamiêtam po niku komu s³a³am, bo posz³o tego na prawdê duuuuuu¿o
Dobra, to w takim razie N to sama natura, dajmy do normalnego farbowania w³o¶ów naturalnych i farbowanych, a NN to pog³êbiona (podwójna) natura do farbowania w³osów siwych, rozja¶nianych, pozbawionych pigmentu. W ró¿nych firmach s± ró¿ne oznaczenia, gdzieniegdzie znajdziesz 6; 6.0; 6.00; 6N; 6NN; 6/0; 6/00; Po zafarbowaniu natur± refleks prawdopodobnie zostanie taki jak masz teraz. Je¶li chcesz siê pozbyæ niechcianego refleksu posi³kujesz siê ko³em kolorów, wybierasz kolor naprzeciwleg³y do obecnego refleksu i "w³ala"
....wszystko by³o w "materia³ach"
oj, ale mi nikt materia³ów nie wysy³a³, która¶ z dziewczyn gdzie¶ wklei³a jakiego¶ linka i ja w ten sposób do ró¿nych materia³ów trafi³am. Niestety by³o to dawno i nie mam pojêcia, gdzie to by³a, tak¿e jak mo¿esz to pu¶æ mi te materia³y na maila - thx

Niemniej jednak wniosek z tego taki, ¿eby wybraæ farbê z poziomu 7 (bo 6 mo¿e byæ za ciemna), koniecznie N i do tego mixton w kolorze niebieskim. Dla pewno¶ci tylko, jak mo¿esz spojrzeæ na kartê, choæ to pewnie nastêpne durne pytanie - ten niebieski mixton to ten z oznaczeniem A-mix, bo sprzedawcy na allegro ró¿nie go opisuj± (niebieski, popiel itd.) I jeszcze jedno, ile mam go dodaæ do farby i czy mam zwiêkszyæ ilo¶æ utleniacza, a swoj± drog± wzi±æ 6% (ryzykuj±c, ¿e zrudzieje), czy 3% (ryzykuj±c, ¿e efekt bêdzie nietrwa³y)?

p.s. a na materia³y czekam cierpliwie, bo z chêci± siê wczytam
__________________
"Ratuj±c jednego zwierzaka nie zmienisz ¶wiata, ale mo¿esz ca³y ¶wiat zmieniæ dla niego"
liliana27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-28, 18:39   #1557
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez liliana27 Poka¿ wiadomo¶æ
oj, ale mi nikt materia³ów nie wysy³a³, która¶ z dziewczyn gdzie¶ wklei³a jakiego¶ linka i ja w ten sposób do ró¿nych materia³ów trafi³am. Niestety by³o to dawno i nie mam pojêcia, gdzie to by³a, tak¿e jak mo¿esz to pu¶æ mi te materia³y na maila - thx

Niemniej jednak wniosek z tego taki, ¿eby wybraæ farbê z poziomu 7 (bo 6 mo¿e byæ za ciemna), koniecznie N i do tego mixton w kolorze niebieskim. Dla pewno¶ci tylko, jak mo¿esz spojrzeæ na kartê, choæ to pewnie nastêpne durne pytanie - ten niebieski mixton to ten z oznaczeniem A-mix, bo sprzedawcy na allegro ró¿nie go opisuj± (niebieski, popiel itd.) I jeszcze jedno, ile mam go dodaæ do farby i czy mam zwiêkszyæ ilo¶æ utleniacza, a swoj± drog± wzi±æ 6% (ryzykuj±c, ¿e zrudzieje), czy 3% (ryzykuj±c, ¿e efekt bêdzie nietrwa³y)?

p.s. a na materia³y czekam cierpliwie, bo z chêci± siê wczytam
Wys³a³am po po³udniu, a nie mia³am Twojego adresu wiêc Tobie jednak ni przesy³a³am nic...przepraszam

Pewnie, ¿e najpierw lepiej ja¶niejsz± 7, bo przyciemniæ 6 zawsze mo¿esz, lub nawet mieszaæ 6 z 7.
6A, 7A to popiel/nebieski, ale ne wiem czy na tyle silny, ¿eby poradzi³ sobie z rudo¶ci±, niektóre dziewczyny nie by³y zadowolone z samego 6a i do niego nawet dodawa³y A-mix, czyli niebieski/popielaty.
A co do % oxy dziewczyny pisz±, ¿e 3% nie wyrudza w stosunku do 6%.
6% do siwych i koloryzacji na tym samym poziomie/czasem pisz±, ¿e te¿ do przyciemniania oraz rozja¶nia w³osy naturalne o 1 poziom, a z3% farba zachowa siê jak szamponetka (oblepi w³os, ale nie wniknie w niego, bo za s³aby oxy nie otworzy ³usek w³osa) i przyciemni, czasem te¿ 4% jest dobrym rozwi±zaniem. Na razie 3% u nas "króluje"
Po przeczytaniu "lektury" wszystko bêdzie jasne
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-28, 20:20   #1558
liliana27
Raczkowanie
 
Avatar liliana27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wys³a³am po po³udniu, a nie mia³am Twojego adresu wiêc Tobie jednak ni przesy³a³am nic...przepraszam

Pewnie, ¿e najpierw lepiej ja¶niejsz± 7, bo przyciemniæ 6 zawsze mo¿esz, lub nawet mieszaæ 6 z 7.
6A, 7A to popiel/nebieski, ale ne wiem czy na tyle silny, ¿eby poradzi³ sobie z rudo¶ci±, niektóre dziewczyny nie by³y zadowolone z samego 6a i do niego nawet dodawa³y A-mix, czyli niebieski/popielaty.
A co do % oxy dziewczyny pisz±, ¿e 3% nie wyrudza w stosunku do 6%.
6% do siwych i koloryzacji na tym samym poziomie/czasem pisz±, ¿e te¿ do przyciemniania oraz rozja¶nia w³osy naturalne o 1 poziom, a z3% farba zachowa siê jak szamponetka (oblepi w³os, ale nie wniknie w niego, bo za s³aby oxy nie otworzy ³usek w³osa) i przyciemni, czasem te¿ 4% jest dobrym rozwi±zaniem. Na razie 3% u nas "króluje"
Po przeczytaniu "lektury" wszystko bêdzie jasne

dziêki wielkie, od jutra zabieram siê za lekturê .
Oby nasta³a jasno¶æ w mojej g³owie
jakby co, bêdê pisaæ z w±tpliwo¶ciami, buziak
__________________
"Ratuj±c jednego zwierzaka nie zmienisz ¶wiata, ale mo¿esz ca³y ¶wiat zmieniæ dla niego"
liliana27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-28, 20:35   #1559
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 206
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez liliana27 Poka¿ wiadomo¶æ
na pierwszym zdjêciu nie wygl±da, bo jest to zdjêcie w sztucznym ¶wietle i jest to efekt, którego chcê siê pozbyæ, efekt na drugim zdjêciu to fotka w naturalnym ¶wietle i taki efekt chcia³abym aby by³ na sta³e, bez wzglêdu na ¶wiat³o
To ¿yczê powodzenia, bo kolor na 2 zdj. jest naprawdê bardzooo ³adny.
lolka80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-29, 11:40   #1560
liliana27
Raczkowanie
 
Avatar liliana27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lolka80 Poka¿ wiadomo¶æ
To ¿yczê powodzenia, bo kolor na 2 zdj. jest naprawdê bardzooo ³adny.
dziêki, dziêki. kolejny raz próbowaæ bêdê tak za 4 tyg, bo jestem ¶wie¿o po farbowaniu i nie chcê za bardzo mêczyæ w³osów.

Na ten czas zag³êbiam siê w lekturê podes³anych mi przez dobr± wró¿kê materia³ów....
__________________
"Ratuj±c jednego zwierzaka nie zmienisz ¶wiata, ale mo¿esz ca³y ¶wiat zmieniæ dla niego"
liliana27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.