Męski zestaw na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-05-20, 19:44   #1
Tawerna
Rozeznanie
 
Avatar Tawerna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 528

Męski zestaw na wesele


Ponownie proszę Was (a raczej mój TŻ) o radę. Na poprzednim wieszaku zamieściłam sukienkę (https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=35332), którą zakładam na wesele. Mój facet ma na razie kupioną marynarkę (wieszak), do tego czarne spodnie. Mamy problem z doborem koszuli. Jaki kolor będzie najlepszy Waszym zdaniem?

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

Edytowane przez Tawerna
Czas edycji: 2012-05-20 o 19:45
Tawerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:39   #2
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Męski zestaw na wesele

biały
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 22:04   #3
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Męski zestaw na wesele

to Twój facet nie idzie w garniturze?
kurczę, chyba nie nadążam za własnymi czasami, bo marynarka i spodnie w różnych kolorach i od kompletu, założone na wesele to, przynajmniej dla mnie, jest poważna pomyłka
chyba że Twój chłopak ma 11 lat.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 07:02   #4
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Męski zestaw na wesele

a) miariamarysienka ma rację, powinien mieć garnitur, zresztą nawet nie ma mody na takie ubieranie się więc Marysiu chyba nadążasz jednak za tymi czasami chyba że to ja mam takie tyły (a fakt, bo jakoś bardzo za trendami nie podążam),, bo skoro teraz kobiety kupują czarne suknie na wesele, to może i mężczyźni chodzą w zdekompletowanych garniakach
b) nie pisałas w swoim wieszaku jakiego koloru masz kicke, a zdj słabe - miętowa?
c) nie każdy o tym wie, ale dobierając "strój" mężczyzny do kobiety, aby wyglądali jak para, kupuje się mężczyźnie krawat w kolorze sukienki bądź z elementami w tym odcieniu
d) koszula może być gładka, biała, a krawat j.w.

__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:02   #5
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: Męski zestaw na wesele

Niech ubierze białą koszulę żeby choć trochę było elegancko. Tak samo jak dziewczyny wyżej trochę się dziwię jak można nie ubrać garnituru na wesele, nie mówiąc już o twojej kusiuteńkiej sukieneczce... masz zamiar nie wykonywać żadnych ruchów tylko stać? Bo obawiam się, że w innej pozie pokarzesz bieliznę. Wyszedł z tego taki flame ale są jakieś zasady, których jednak należy przestrzegać.
__________________

sohee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:23   #6
Tawerna
Rozeznanie
 
Avatar Tawerna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 528
Dot.: Męski zestaw na wesele

Cytat:
Napisane przez sohee Pokaż wiadomość
Niech ubierze białą koszulę żeby choć trochę było elegancko. Tak samo jak dziewczyny wyżej trochę się dziwię jak można nie ubrać garnituru na wesele, nie mówiąc już o twojej kusiuteńkiej sukieneczce... masz zamiar nie wykonywać żadnych ruchów tylko stać? Bo obawiam się, że w innej pozie pokarzesz bieliznę. Wyszedł z tego taki flame ale są jakieś zasady, których jednak należy przestrzegać.
Już ty się o to nie martw, bo sukienka sprawdzona była w każdej możliwej pozycji. Zamiast obawiać się o moją sukienkę, radzę zwrócić uwagę na tak rażący błąd ortograficzny.
__________________


"I still put on a vest
With an S on my chest
Oh yes

I'm a Superwoman"
Tawerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:39   #7
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Męski zestaw na wesele

Tawerno, w bardzo niegrzeczny sposób wytykasz błąd ortograficzny - to jest niezgodne z regulaminem

Paulo, sohee - już się serio obawiałam że nikt nie poprze moich wywrotowych poglądów bo co rusz na wątkach słyszę, że nie jestem nowoczesna, bo teraz nikt już nie stosuje się do tych starych głupich zasad savoire-vivre. więc oto skoro już mamy dziewczyny chodzące na wesela w mini miniówach, które zakłada się na dyskotekę, a nie na eleganckie okazje, to i doczekamy się facetów w marynarce, dżinsach i jakichś espadrylach
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 14:34   #8
i_k_z
Zakorzenienie
 
Avatar i_k_z
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LLU
Wiadomości: 3 155
Dot.: Męski zestaw na wesele

ojej czepiacie się, że dziewczyna ma krótką sukienkę. To ona w niej idzie, a nie wy. Jeśli się w niej dobrze czuje to ok, co wam do tego. Mi strasznie się podoba jak facet ma białą koszulę i do tego czarny wąski krawat tzw. śledzik z tego co mi wiadomo to odchodzi się już od mody, że facet ma mieć krawat w takim samym kolorze czy zbliżonym do koloru sukienki partnerki. Dla mnie to jest strasznie kiczowate jak oboje mają zbliżone kolory z resztą ja nie wiem gdzie to się utarło, że tak właśnie ma być. Wystarczy spojrzeć na czerwony dywan. Ja nigdy nie widziałam tam, że partner miał krawat w kolorze sukienki
__________________
Jest taka legenda, że są na świecie kobiety, które otwierają szafę i wiedzą, w co się dzisiaj ubrać

Edytowane przez i_k_z
Czas edycji: 2012-05-21 o 14:35
i_k_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:48   #9
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: Męski zestaw na wesele

Ojej Tawerna idę nakryć się kołdrą, zwinąć w kłębek i zacząć chlipać bo mi błąd ortograficzny wytknęłaś. Pomimo błędu nadal uważam, że sukienka jest za krótka i nie wierzę, że jak się pochylisz to ci tyłek nie wychodzi.
IKZ ja np. to bym nie chciała żeby dziewczyny na moim weselu miały sukienki jak z dyskoteki. A co do krawata to się zgadzam z tobą.
Poza tym to i tak każdy zrobi jak chce ale skoro zadano tutaj pytanie o opinię zupełnie obcych osób to jako ta obca osoba pozwoliłam sobie ją wyrazić.
__________________

sohee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:48   #10
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Męski zestaw na wesele

Cytat:
Napisane przez Paula_M Pokaż wiadomość
a) miariamarysienka ma rację, powinien mieć garnitur, zresztą nawet nie ma mody na takie ubieranie się więc Marysiu chyba nadążasz jednak za tymi czasami chyba że to ja mam takie tyły (a fakt, bo jakoś bardzo za trendami nie podążam),, bo skoro teraz kobiety kupują czarne suknie na wesele, to może i mężczyźni chodzą w zdekompletowanych garniakach
b) nie pisałas w swoim wieszaku jakiego koloru masz kicke, a zdj słabe - miętowa?
c) nie każdy o tym wie, ale dobierając "strój" mężczyzny do kobiety, aby wyglądali jak para, kupuje się mężczyźnie krawat w kolorze sukienki bądź z elementami w tym odcieniu
d) koszula może być gładka, biała, a krawat j.w.

Popieram
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.