Problem x/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-09, 14:53   #1
93effciak93
Rozeznanie
 
Avatar 93effciak93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 788
GG do 93effciak93

Problem x/


Jeśli pisze w złym dziale to z gory przepraszam . . .
Mam problem.W sylwestra zrobiłam sobie kolczyk w pępku[kolezanka mi robila].Wszystko było sterylne,jednorazowym wenflonem...nic nie powinno się dziać.Zaraz po przebiciu zrobilo sie czerwone po lewej stronie pepka,wszystko ok bo zawsze tak jest ale kolczyka juz nie mam od 2 miesiecy bo ta plama niestety została,wiec go wyjelam.Teraz nie wiem czym mam to wybielić .Czy mogłam miec poprostu uczulenie na kolczyk?Jestem alergiczka [uczulona jestem nawet na szwy lekarskie[dowiedzieli sie jak odzucilam przy operacji]].Mam ładna figure a teraz troche mi glupio pokazywac brzuch,sa wakacje wiadomo...Co mam z tym zrobić[probowalam wybielić elocomem,pudrodermem,trib ioticiem i nic...]
93effciak93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 18:33   #2
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: Problem x/

tez mi kolezanka robiła, ale ja jestem ogolnie taka ktora przyjmuje roznego rodzaju metale w ciele chyba ;d
bo nawet nie mialam opuchlizny ani zaczerwienienia . mogłabys pokazac zdjecie jak to wygląda ? to moze cos porazimy buziak nie martw się
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 23:02   #3
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Problem x/

skoro wiesz, ze jestes alergiczka i nawet te szwy odrzucilas, to po co sie pchalas na kolczyk? to logiczne, ze szwy w 99% sa tak zrobione, aby jak najmniejszej liczbie osob moc zaszkodzic swoim skladem.. to daje sporo do myslenia jak Twoj organizm ich nie przyjal, to tym bardziej kolczyk moze odrzucic, eh .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.