Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 09:34   #241
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
Kupiłam jednak ten 801- jutro farbuję i ciekawe jak wyjdzie
Przebrnęłam przez wszytskie recenzje na kwc i tylko twoja jest negatywna co do tego kolou. Muszę przyzać,że troche mnie nastarszyłaś ;( Moge wiedzieć czy farbowałaś farbowane juz wcześniej włosy czy naturalne?
Hej
Ja farbowałam farbowane juz wlosy, jasny blond, ale naprawde wyszlo mocno szaro, troszkę zgniło i zielonkawo.
Takie cuda nie powinny wychodzic.
weź pod uwage tez to ze jesli komus wyjdzie zle to nie zawsze ktoś o tym pisze-czesto ludzie są zli wkurzeni i wola nie napisać jak wyszło
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 12:13   #242
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Shawna, jak ci wyszedł ten 801? Może wrzucisz fotki?
Ja się chyba zdecyduje na 1013 - piaskowy blond, też z tej serii glossy blonds.
Mam włosy ciemny blond, niefarbowane, tylko jakieś 4 miesiące temu robiłam balejaż z miodowym blondem i platyną, całość wyglądała , fajnie, bardzo naturalnie ale cena ....

Jestem strasznie ciekawa jak mi to wyjdzie .
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:29   #243
karoo3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

hej. mam zamiar przyciemnic sobie wlosy kremem koloryzującym loreal casting nr 400 BRĄZ
i mam pytanie jesli pofarbuje tym kolorem czy bardzo mi on przyciemni wlosy ? jesli pofarbuje je NR 400 jaki uzyskaja klor ?


zalaczam zdjecie koloru moich naturalnych wlosów
Sesja studyjna (26).jpg
karoo3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 14:57   #244
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoo3 Pokaż wiadomość
hej. mam zamiar przyciemnic sobie wlosy kremem koloryzującym loreal casting nr 400 BRĄZ
i mam pytanie jesli pofarbuje tym kolorem czy bardzo mi on przyciemni wlosy ? jesli pofarbuje je NR 400 jaki uzyskaja klor ?


zalaczam zdjecie koloru moich naturalnych wlosów
Załącznik 4055600
Hej,ja farbwalam jasnym brazem i wyszly dosc ciemne ale nie czarne, w sloncu byl to gleboki braz bez przeblyskow rudego ale juz minely 3 tygodnie od farbowania i dosyc mocno sie wymyl nastepnym razem pofarbuje ciemnym blondem bo casting zdecydowane ciemno lapie
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 15:34   #245
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoo3 Pokaż wiadomość
hej. mam zamiar przyciemnic sobie wlosy kremem koloryzującym loreal casting nr 400 BRĄZ
i mam pytanie jesli pofarbuje tym kolorem czy bardzo mi on przyciemni wlosy ? jesli pofarbuje je NR 400 jaki uzyskaja klor ?


zalaczam zdjecie koloru moich naturalnych wlosów
Załącznik 4055600
Ja nigdy nie farbowalam brazem (400), ale moja kolezanka, z ktora pracowalam opowiadala mi o swoich perypetiach z tym kolorem
Podobno ten caly castingowski braz (400) wychodzi czarny, w dodatku bardzo dlugo ta farba sie utrzymuje, ona miala wielki problem z tym kolorem bo straszne odrosty jej sie wdaly, nie moze za nic sie tego koloru pozbyc, z tego co wiem kladzie tylko na odrosty kolor ( brillance ciemny braz) i powoli ten kolor sie splukuje i wyrownuje.
Ale to i tak nie zmienia faktu, ze te wlosy sa ciemno brazowe - jak mi mowila, to w jej przypadku tylko dekoloryzacja.
Dlatego ja ci radze uwazac z tym kolorem.
Ja farbowalam jasnym brazem (500) i on wyszedl ciemno- brazowy, wpadajacy troche w czern, ale w zadnym wypadku nie byl czarny.
Teraz mam wlosy na poziomie takiego sredniego brazu.

Ale zrobisz jak uwazasz, wkoncu to twoje wlosy

Ja cie tylko ostrzegam, bo znajomej wyszly czarne wlosy i farba trzymala sie prawie rok na glowie i nadal koncowki sa prawie czarne
A ja jak patrze na twoj kolor wlosow to masz taki jasny brazik czyli jakbys chciala przyciemnic to tylko najciemniejszy jaki mozesz uzyc to jasny braz z przedzialu 5.
Chociaz i tu musisz sie liczyc z tym, ze po farbowaniu wlosy beda intensywnie ciemnobrazowe. Nie wiem czy ciemny blond by u ciebie zlapal??
Nie siegaj po braz bo bedziesz miala czarne wlosy tzw, smole

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-06-29 o 15:40
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 09:57   #246
karoo3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

dziekuje bardzo za rade
mialam bardzo wielki dylemat czy pofarbowa jasnym brazem czy brazem. jednak zdcyduje sie na jasny braz. jak pofarbuje to od razu napisze jakie wyszly mi wlosy pozdrawiam
karoo3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:43   #247
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Zdecydowanie lepiej bedzie jak wybierzesz jasny braz (500) niz braz (400).
Ja duzo przejrzalam opinni dziewczyn na poprzednich watkach i wiem, ze wiekszosc byla bardzo zadowolona z tego jasnego brazu.
Ja tez pod wplywem tych opinni zdecydowalam sie na niego - gdyz szukalam ladnego intensywnego brazu, ktory bedzie pozbawiony wszelkich rudawych refleksow.


Wsztstko zalezy od tego jaki efekt chcesz uzyskac czy chcesz miec wloski brazowe czy czarne

Ty jednak pisalas, ze chcesz je lekko przyciemnic, wiec ten BRAZ bylby za ciemny dla ciebie.
Poza tym musisz pamietac o jednym, ze wszelkie Castingi wychodza zazwyczaj o 1 ton ciemniejsze niz na opakowaniu.
I od lat dziewczyny, ktore chca uzyskac efekt jasnego brazu to farbuja ciemnym blondem a te co chca np uzyskac ciemny braz farbuja jasnym brazem
Ciesze sie, ze moglam ci pomoc
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 16:17   #248
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Ostatnio z Castinga wyszła linia zimnych brązów. Używałam Mroźne Kakao i mogę bardzo pochwalić ten kolor. Jest bardzo ciemny, w pomieszczeniu nawet jak czarny ale po kilku myciach staje się on pięknym ciemnym brązem o kakaowym połysku. Gorąco polecam!
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:50   #249
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Ostatnio z Castinga wyszła linia zimnych brązów. Używałam Mroźne Kakao i mogę bardzo pochwalić ten kolor. Jest bardzo ciemny, w pomieszczeniu nawet jak czarny ale po kilku myciach staje się on pięknym ciemnym brązem o kakaowym połysku. Gorąco polecam!
Ja własnie dzis zafarbowałam tym kolorem, nie wyszedł taki ciemny, myślałam ze bedzie ciemniejszy
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:21   #250
efffula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Siemanko dziewczynki. Siedze i tak czytam i czytam i już ledwo widze na oczy......malowałam włoski zawsze popielatymi albo platynowymi odcieniami blondu ażeby uniknąć żółtawych refleksów. Teraz zachciało mi się ciemego blondu. Marzy mi się i marzy........wczoraj kupiłam Satynowy Blond, z myślą, że troche przyciemni....no niestety włosy są szarawo-zielonkawe.......dzisiaj kupiłam kolor 613 Mroźne Mochaccino. Kurde kolor jest śliczny, myślę, że nie złapie aż tak mocno a kolor wyjdzie taki jak chce...? w tonacji zimnego ciemnego blondu? Chociaż zmyliły mnie inf kiedy pisałyście , że mroźne odcienie wychodzą ciepłe :/ !! ? Pomózcie )) Ewaaaaaa
efffula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:24   #251
efffula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Siemanko dziewczynki. Siedze i tak czytam i czytam i już ledwo widze na oczy......malowałam włoski zawsze popielatymi albo platynowymi odcieniami blondu ażeby uniknąć żółtawych refleksów. Teraz zachciało mi się ciemego blondu. Marzy mi się i marzy........wczoraj kupiłam Satynowy Blond, z myślą, że troche przyciemni....no niestety włosy są szarawo-zielonkawe.......dzisiaj kupiłam kolor 613 Mroźne Mochaccino. Kurde kolor jest śliczny, myślę, że nie złapie aż tak mocno a kolor wyjdzie taki jak chce...? w tonacji zimnego ciemnego blondu? Chociaż zmyliły mnie inf kiedy pisałyście , że mroźne odcienie wychodzą ciepłe :/ !! ? Pomózcie )) Ewaaaaaa
efffula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 17:05   #252
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

A nie lepiej by bylo troche odczekac, az ci farba zejdzie.
Wiesz malowalas niedawno satynowym blondem a teraz chcesz klasc na drugi dzien
Mroźne Mochaccino.
Ja bym sie troche bala tak szybko koloryzowac aby nie zniszczyc sobie wlosow wiec wolalabym troche odczekac.
Poza tym satynowy blond jest z przedzialu 8 a ty chcesz zafarbowac kolorem z przedzialu 6 - czyli musisz sie liczyc z tym, ze wyjdzie 2 tony ciemniejszy od satynowego blondu.
Czyli to nie bedzie lekkie przyciemnienie, napewno bedzie widac spora roznice.
Wiesz ja nigdy tym kolorkiem nie farbowalam, uzywalam swego czasu ciemnego blondu (600) i on wychodzil jak jasny braz i spieral sie do ladnego ciemnego blondu - bardzo bylam zadowolona z tego kolorku.
Ty bedziesz miala ciemny blond ze zlotym polyskiem , bo 3 = zloto, a ja masz na koncu.
Podejrzewam, ze moze wyjsc jasny braz ze zlotym polyskiem, ktory bedzie ci sie spieral do ladnego ciemnego blondu.
Napewno nie bedzie mowy o czerwonej poswiacie pod sloncem - bo tak z reguly wychodza te odcienie czekolad.
Mysle, ze bedzie fajny kolorek ale powinnas sie liczyc z tym, ze moze wyjsc inny kolor niz na opakowaniu.
Ale wiesz moge sie mylic, ale Castingi maja to do siebie, ze wychodza z reguly jeszcze o ton ciemniej niz na opakowaniu aby po kilku myciach zaczac przypominac kolor z pudelka.

U mnie tak bylo z jasnym brazem - wyszedl ciemny braz, dopiero po 2-3 tygodniach zaczal przypominac ten kolor wlasciwy jaki jest na pudelku.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-07 o 17:08
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 13:02   #253
efffula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Witam ponownie, Dziekuje za cenne rady kupiłam farbe na drugi dzień ale nie będe malowała odrazu chociaż mocno mnie korci ;p odczekam z tydzien:P:P:P hehehehe, farbe zawsze moge wymienić jeśli ma wyjśc mi dość ciemne bardzo. Ogólnie chodzi mi o efekt ciemnego blondu....brązy może z czasem bo chce sie powoli przyzwyczajać do ciemnego kiedyś miałam ciemne włosy ale wychodziły stanowczo ZA CIEMNE. Czyli "Uwielbiam OWoce" radziłabyś spróbować ciemnego blondu? ja sugerowałam się nazwą MROŹNE dlatego wybrałam to zamiast ciemnego blondu bo bałam się , że będzie miał właśnie odcienie rudego ciemnego brązu.....jak myślisz kolor który chciałabym uzyskać załączam do listu hehe POZRAWIAM i Licze na podpowiedź kolejną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIEMNY BLOND.jpg (98,0 KB, 250 załadowań)
efffula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 19:25   #254
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Zle mnie zrozumialas wcale ci nie kaze wybierac ciemnego blondu tylko powiedzialam, ze akurat ta farba z poziomu 6 farbowalam.
Twoj kolorek moze wyjsc fajny, bo tez bedzie z tego samego poziomu co ciemny blond (6) ale bedzie mial zloty refleks
Mysle, ze ciekawie to moze wygladac.
Tylko, ze ja ci powiem: ze jak farbowalam ciemnym blondem (600) to wlosy wyszly zdecydowanie ciemniejsze - to byl raczej taki jasny brazik spierajacy sie po jakims czasie do ciemnego blondu.
Ten kolor, ktory przedstawilas jest zdecydowanie jasniejszy.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 09:41   #255
efffula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

to co mam zrobić, żeby wyszedł mi taki jak na zdjęciu : JA ZAKOCHANA JESTEM W DZIEWCZYNACH Z TAKIMI WŁOSAMI jakaś propozycja? zamienić farbe :P? ale na jaki kolor....ciężko jest tak właściwie zawsze trafić....satynowy blond tak naprawde nie przyciemnił mi włosów, chyba, że o 1/3 tonu ;p a jest też kolor BLOND.....ciekawe co wyszło by z tego...
efffula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 09:52   #256
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Zobacz awokado na tej stronie farbowala ciemnym blondem i wyszedl raczej taki jasny brazik.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=480362&page=2

Mi tez wyszedl kolor zblizony do tego na zdjeciu.
Potem farbowala mrozna czekolada i wyszly ciemnobrazowe, wrecz wpadajace troche w czern.

Ciemny blond przewaznie wychodzi jak jasny braz a potem spiera sie do ladnego ciemnego blondu jak na opakowaniu.
Skoro podoba ci sie kolor Mrozne Mochaccino to mozesz zawsze sprobowac go no ale musisz sie liczyc , ze moze wyjsc o ton ciemniejsze i dopiero po kilku myciach bedzie przypominal kolor z pudelka.

Wiesz satynowy blond jest z przedzialu 8 a ty chcesz farbowac z 6 wiec kolor napewno bedzie 2 tony ciemniejszy.
Jak sie boisz za ciemnego kolorku to zawsze mozesz sie zdecydowac na jakis z przedzialu 7 i wtedy stopniowo przyciemniac.
Ale moze ktos jeszcze sie wypowie ??
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 10:13   #257
efffula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

musze powiedziec, że kolor Pani Awokado jest ładny ) z tym, że ona miała ciemnejszy kolor przed malowaniem....ciemny blond naturalny, a ja mam naprawde jasne wlosy wiec moze bardziej zlapać farba hmmm, to może spróbowałby Blondem 600 a potem Mroźne Mochacino nie boje się aż tak tego, że wyjdą mi za ciemne ale raczej fajniej stopniowo je przyciemniać hmmm... niech ktoś się jeszcze wypowie )
efffula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 07:02   #258
efffula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

no to dziewczęta co zrobić mam jak radzicie jak narazie miesiaczka powsytrzymuje mnie przed farbowaniem ;p wiec mam jeszcze chwilke do zastanowienia sie a co myslicie o kolorze BLOND? 700 bodajże nr. Ktoś uzywał tego koloru? chodzi mi bardziej oto, że mam jasne włosy a jednak mroźne mochaccino (613) może mi wyjść chyba dosyć ciemne prawda? no ja już sama nie wiem. Napaliłam się na ciemny blond a coś czuje, że skończe z brązowymi ciemnymi włosami ( kto pomoże uzyskać mi ciemny blond;D pOMOCyyyyyy!! Dziękuje "LUBIE OWOCE" za rady ale czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć ?
efffula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:45   #259
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Wiesz ciemny braz to napewno ci nie wyjdzie, gdyz taki kolor wychodzi jak farbujemy kolorkami z przedzialu 5.
Ja farbowalam mrozna czekolada i jasnym brazem z przedzialu 5 to wychodzil ciemny braz.
Czyli farby z poziomu 6 wyjda napewno jasniejsze o 1 ton - czyli taki jasny brazik ale napewno nie intensywny braz.
Poza tym musisz sie liczyc z tym, ze to i tak po kilku myciach kolor sie wyplucze i bedzie taki jak na pudelku.
Ja zawsze czytalam, ze dziewczyny , ktore chca osiagnac jasny braz to wlasnie farbuja ciemnym blondem a te ktore chca miec ciemny braz taki gleboki to siegaja po jasny braz (500).
Ty z tego co piszesz chcesz ciemny blond wiec raczej bym obstawiala przy tym blondzie (700) - bo on pewnie wyjdzie jak ciemny blond.
Zobaczysz jak sie bedziesz czula w ciemniejszych wlosach i za jakis czas mozesz siegnac po mrozne mochaccino (613).
Ale wiesz jeszcze sie zastanow, miejmy nadzieje, ze ktos jeszcze sie wypowie w tej sprawie.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 14:14   #260
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez efffula Pokaż wiadomość
no to dziewczęta co zrobić mam jak radzicie jak narazie miesiaczka powsytrzymuje mnie przed farbowaniem ;p wiec mam jeszcze chwilke do zastanowienia sie a co myslicie o kolorze BLOND? 700 bodajże nr. Ktoś uzywał tego koloru? chodzi mi bardziej oto, że mam jasne włosy a jednak mroźne mochaccino (613) może mi wyjść chyba dosyć ciemne prawda? no ja już sama nie wiem. Napaliłam się na ciemny blond a coś czuje, że skończe z brązowymi ciemnymi włosami ( kto pomoże uzyskać mi ciemny blond;D pOMOCyyyyyy!! Dziękuje "LUBIE OWOCE" za rady ale czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć ?
ja mysle ze ciemny blond jest za ciemny dla ciebie, wez farbę o jakieś dwa tony ciemniejsza od twoich wlosów jakie masz teraz, zbyt duża różnica moze sprawic że kolor nie wyjdzie zbyt ładnie, lepiej podchodzic ostrożnie, myśle że idealnym odcieniem bylby tutaj mroźny beż, ale niestety go wycofali
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 07:41   #261
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Tez jestem tego zdania co ty Kolor jaki przedstawila autorka na zdjeciu nalezy do gamy blondow.
A niestety castingowski ciemny blond wychodzi jak jasny braz.
Ale slyszalam, ze i ten mrozny bez platal figle wizazankom, bo tez wychodzil ciut ciemniejszy niz na opakowaniu.
Nie ma co sugerowac sie opakowaniem bo z reguly te farby i tak wychodza o 1 ton ciemniejsze.
Wiec skoro farbowala do tej pory satynowym blondem z przedzialu 8 a teraz pomaluje mroznym mocachinno z 6 to musi sie liczyc z tym, ze kolor bedzie 2 tony ciemniejszy od obecnego...
dziewczyna moze dostac szoku przed lustrem...
Dlatego lepszy juz bedzie ten blond (700) bo wtedy beda jedynie o 1 ton ciemniejsze.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:38   #262
Afra92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

hej, używał ktos casting creme gloss (400)? chce uzyskać kolor ciemny brąz, wiem, ze wychodzą ciemniejsze, ale po paru myciach się spłukują. Czy ta farba ma czerwone refleksy ? ładny wychodzi kolor?
Afra92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:32   #263
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Czerwonych refleksow napewno nie uzyskasz gdyz nie ma w numeracji 5 - czyli mahoniu.
Czerwone refleksy wychodza zawsze przy kolorkach ktore koncza sie na 5 czyli ( czekolada 535, mrozna czekolada 515 , mrozny kasztan 415 - tu bys miala czerwona poswiate zapewniona
A kolor brazu bedzie gleboki.
Musisz sie liczyc z tym, ze wlosy po farbowaniu moga byc czarne i dopiero po jakims czasie spiora sie do ciemnego brazu.

Moja kolezanka farbowala tym kolorem - to wlosy wyszly jej czarne i przez rok czasu niemogla pozbyc sie z wlosow tego koloru i miala problem z odrostami - teraz jest zmuszona farbowac tylko odrosty bo wlosy na dole sa ciemnobrazowe.
A farbowala je rok temu - a to jest niby koloryzacja do 28 myc
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:05   #264
Petunia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

hej Dziewczyny. Mam pytanie. Od kilku lat farbowałam włosy trwałą farbą na rudy. Teraz postanowiłam wrócić do brązu (naturalny kolor ciemny brąz) Ostatnio zafarbowałam Castingiem bursztynem, ale kolor i tak wyszedł jasny. Teraz chce kupic miodowy kasztan albo czekolade ale mam dwa pytania: jakim kolorem nie uzyskam czarnego jak smoła koloru, bo mam bardzo jasną karnację i nie chcę wyglądać jak upiór
A po drugie czy kolor zlapie moje rude wlosy tak ze nawet po 28myciach i zmyciu sie troche farby kolor wlosów nie bedzie juz rudy, tylko ciemny? Moglabym zrobic brąz trwalą farbą, ale moje wlosy po rozjaśnianiu są w słabej kondycji i wolałabym użyć delikatniejszego Castinga
Petunia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:50   #265
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Petunia1993 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny. Mam pytanie. Od kilku lat farbowałam włosy trwałą farbą na rudy. Teraz postanowiłam wrócić do brązu (naturalny kolor ciemny brąz) Ostatnio zafarbowałam Castingiem bursztynem, ale kolor i tak wyszedł jasny. Teraz chce kupic miodowy kasztan albo czekolade ale mam dwa pytania: jakim kolorem nie uzyskam czarnego jak smoła koloru, bo mam bardzo jasną karnację i nie chcę wyglądać jak upiór
A po drugie czy kolor zlapie moje rude wlosy tak ze nawet po 28myciach i zmyciu sie troche farby kolor wlosów nie bedzie juz rudy, tylko ciemny? Moglabym zrobic brąz trwalą farbą, ale moje wlosy po rozjaśnianiu są w słabej kondycji i wolałabym użyć delikatniejszego Castinga
Miodowego kasztanu (432) - ci nie polecam bo on jest juz z przedzialu 4 - czyli ten sam poziom co Braz (400) - a wiem , ze braz wychodzi podczas farbowania czarny i spiera sie do ciemnego brazu.
Tak samo mrozny kasztan (415) - tez wychodzi pod czern.
Ja jeszcze nie farbowalam odcieniami z poziomu 4 - bo wlasnie unikam efektu smoly po farbowaniu.
Do tej pory farbowalam przewaznie kolorkami z poziomu 5 i nie wychodzily one podczas koloryzacji czarne tylko ciemno brazowe i spieraly sie do jasnego brazu
Czekolada (535) napewno nie wyjdzie czarna - to bedzie brazik z ruda poswiata
Bardzo cieply kolorek bo ma w sobie zarowno zloto jak i mahon na koncu.

Ja raczej bym siegnela po czekolade
bo ona napewno nie wyjdzie ci czarna tylko bedziesz miala brazowe wloski.
A obawiam sie, ze ten miodowy kasztan moze wyjsc bardzo ciemny - bo to juz jest jak wczesniej wspomnialam poziom 4 a mi z poziomu wczesniejszego (5 )- mialam wlosy ciemno brazowe , to tutaj przy 4 trzeba zakladac, ze beda jeszcze o 1 ton ciemniejsze

Ps: mam nadzieje, ze zrozumialas o co mi chodzi bo troche sie zamotalam
Ja tez swego czasu chcialam pofarbowac wlosy mroznym kasztanem (415) ale jak dziewczyny mi powiedzialy, ze wychodzi bardzo ciemno to zrezygnowalam z tego pomyslu i siegnelam teraz po jasny braz (500) i jestem bardzo zadowolona

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-19 o 18:57
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:38   #266
Afra92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

1 - mroźny kasztan, bardzo mi się podobał
2 - miodowy brąz
3 - jakis brąz nie pamiętam dokladnie
pod 2 moj aktualny odcień, a chce uzyskać 3, może ciut jasniejszy

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

kurdee zdjęcia się usunęły, wie ktos jak dodać tu zdjęcia?
Afra92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 08:24   #267
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Jestem zaciekawiona dwoma odcieniami z serii Iced Chocolates; 412 i 513. Wiem też, że Mroźny Kasztan nie jest chłodny.
Czy wśród kremów koloryzujących L`Oreal, Casting Crème Gloss jest odcień, którym można uzyskać rezultat zimnego brązu?

Pozdrowienia.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:30   #268
Petunia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedź . A już miałam kupować dzisiaj ten kasztan..... Teraz wezme Czekolade, skoro ma w sobie coś z mahoniu to na pewno bedzie ciekawa, szukalam wlaśnie takiego cieplejszego brązu. A nie wiecie jak ta farba chwyta kolor? czy nie splucze mi sie po 28 myciach do mojego rudego koloru, czy bedzie sie trzymala. albo chociaż przyciemni aktualny kolor? Bo ja slyszałam że niektóre kolory to od razu sie spłukują, a niektóre z rok sie nie chcą sprać
Petunia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:40   #269
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Wiesz poprostu skoro piszesz, ze chesz uzyskac kolor brazowy to odradzam ci miodowy kasztan bo moze wyjsc czarny - bo to jest juz 4 poziom
Czekolada napewno ci czarna nie wyjdzie.
Ja na twoim miejscu przeszukalabym 1 czesc tego watku - bo wiem, ze duzo dziewczyn wstawialo fotki wlasnie koloryzujac wlosy tym odcieniem
Czekolada cieszyla sie duza popularnoscia w pierwszym watku wiec napewno znajdziesz jakies zdjecia po koloryzacji
I jeszcze w dodatku sa opinie odnosnie tego koloru - jak wychodzi, jak sie spiera itp.

A jezeli chodzi o odcienie Castinga to kolezanka mi mowila odnosnie brazu (400), ze trzymal rok na glowie a ciemna czekolada (323) bardzo szybko jej sie wyplukala.
Mi np: bardzo dlugo trzymala sie na glowie mrozna czekolada i spierala mi sie do kasztanu ( bardzo cieply kolorek brazu ). Czekolada jest jeszcze cieplejsza od mroznej czekolady.
Ja w tej chwili mam jasny braz na glowie i bede chciala robic poprawki we wrzesniu jakos.
Ale nie wiem czy znowu kupue Castinga - jasny braz czy nie przejde sie do fryzjera.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-20 o 12:44
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:27   #270
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

a ja błagam o porade który odcień z tych nowości "mrożonych" kupić ,mój obecnu to brąz b.ciepły taki rudawo czerwony ,chce przyciemnic ale nie aż tak na czarno ,farbowałam brązem to wyszły mi czarne! i właśnie sprały sie na rudaWO i myśle o mrożonym kakao ,pralinie truflach ,co byście radziły ,prosze pomóżcie CZYM OCHŁODZIĆ KOLOR ,chciałabym brąz nie za ciemny ale chłodny

Edytowane przez asinkaa
Czas edycji: 2011-07-21 o 15:29
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.