DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 22:28   #2821
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Odp: Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
tylko pamiętaj etap płukania jest bardzo wazny przy tym jak nie wypłuczesz preparatu dobrze to kolor może ściemnieć sam z siebie, możesz sie po prostu obudzić z ciemniejszymi włosami.
cos za coś :p nie niszczy on ale dużo przy nim pracy
Będę płukać jak długo będzie trzeba jestem w stanie się poświęcić dla marchewki na głowie
Już się nie mogę doczekać!
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:50   #2822
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amelliiaa Pokaż wiadomość
hej juz tu pisalam do was dziewczyny bo chcialam zejsc ze sredniego brazu na sloneczny zlocisty blond maminiemimi poradzila mi kapiel rozjasniajaca wiec ja wykonalam ale w praktyce wyszlo tak ze zrobilam ja 2 razy , wiem ze nie powinnam nakladac mieszanki na odrost ale nie mial mi kto pomoc za pierwszym razem i wyszlo co wyszlo po 2 kapieli mam nierowny kolor gdzie niegdzie blond lub bardzo jasny rudy odrost blond chcialam na to polozyc mieszanke wella koleston pure naturals 9,0 i wella koleston rich naturals 9,3 ale teraz sama nie wiem co robic nie mam kasy na fryzjera i nie moge sobie na niego pozwolic bo 70 funtow w obecnej mojej sytuacji to duzo eh pomozcie dziewczyny, zamieszczam zdjecia
Wygląda spoko, jak chcesz słoneczny blond to nie powinnaś mieć problemów, bo słoneczny blond jest ciepły a teraz też masz ciepły. Wg mnie możesz nakładać teraz farbę.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 01:01   #2823
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 25
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Wygląda spoko, jak chcesz słoneczny blond to nie powinnaś mieć problemów, bo słoneczny blond jest ciepły a teraz też masz ciepły. Wg mnie możesz nakładać teraz farbę.
Dziekuje bardzo za odpowiedz a jak wyrownac mam odros z reszta wlosow nie nakladac farby na doros czy nalozyc pod koniec farbowania ? I jakiej wody uzyc 6 % czy 9%

Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
amelliiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 12:01   #2824
19breake25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Chcę powrócić do naturalnego koloru włosow. Jak samodzielnie to uczynić? Ile kosztują produkty do tego? jak się nazywają? Oraz jakie są skutki uboczne takiego zdjęcia koloru?! mam czarne włosy - naturalne to ciemny blond. Ile zajmie mi zdjęcie koloru?;>
19breake25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 12:06   #2825
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19breake25 Pokaż wiadomość
Chcę powrócić do naturalnego koloru włosow. Jak samodzielnie to uczynić? Ile kosztują produkty do tego? jak się nazywają? Oraz jakie są skutki uboczne takiego zdjęcia koloru?! mam czarne włosy - naturalne to ciemny blond. Ile zajmie mi zdjęcie koloru?;>
Nie uzyskasz od razu naturalnego koloru włosów. Po dekoloryzacji bedzie to pewnie rudy, u góry jaśniejszy na dole ciemniejszy. Po wyrównaniu koloru (być może kąpielą rozjaśniającą) możesz nałożyć farbe zbliżoną do koloru naturalnego. Jak długo farbowałaś na czarno?
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 12:09   #2826
19breake25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
Nie uzyskasz od razu naturalnego koloru włosów. Po dekoloryzacji bedzie to pewnie rudy, u góry jaśniejszy na dole ciemniejszy. Po wyrównaniu koloru (być może kąpielą rozjaśniającą) możesz nałożyć farbe zbliżoną do koloru naturalnego. Jak długo farbowałaś na czarno?

Farbowałam jakieś 2 lata.. i teraz chciałabym wrócić do naturalnego.
19breake25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:02   #2827
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19breake25 Pokaż wiadomość

Farbowałam jakieś 2 lata.. i teraz chciałabym wrócić do naturalnego.
Wobec tego musiałabyś zrobić:

- dekoloryzacja
- farba bardzo jasna, poziom 10 może być skoro chcesz ciemny blond
Jeśli efekt będzie dla Ciebie zadowalający i nie ściemnieją, to zostawić na jakiś czas w spokoju (aż do pojawienia się odrostów)

Jeśli nie będziesz zadowolona- bo ściemnieją to:
- delikatna kąpiel i wyrównanie koloru
- farba jakiś poziom 8/9, bo pewnie wyjdzie ciemniej niż na obrazku czy w nazwie

Powinno to dać efekt ciemny blond
Nie zrażaj się jeśli bedzie przebłysk rudości - po 2, 3 farbowaniach kolor się poprawi.
Tak to widzę - sama przeszłam z czerni w blond i wiem mniej więcej jak zachowają się włosy.

-
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 16:20   #2828
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja się ostatnio dużo zastanawiam nad tym, co zrobić z moimi farbowanymi włosami, żeby odrost rzucał się mniej w oczy. Jestem naturalną jasną blondynką, teraz mam widoczne odrosty i reszta koloru to ciemny, złoty blond (udało mi się zejść z rudego za pomocą farbowania na brązowo, potem blond pasemek i szamponów rozjaśniających), na który już nie mogę patrzeć I teraz nie wiem czy nałożyć sobie po prostu jakąś blond perłową farbę czy zrobić kąpiel rozjaśniającą czy po prostu zacisnąć zęby i nic nie robić oprócz rozjaśniania włosów sprayem z Joanny. W sierpniu idę do fryzjerki, więc w sumie nie wiem czy jakiekolwiek eksperymentowanie jest teraz bezpieczne.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 16:55   #2829
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Jak teraz zejść z ciemnego koloru?

oj ja Ci współczuję.. rozjaśniając włosy połowa mi wypadla.. słyszałam, ze szampon do blondu oraz do łupieżu rozjaśnia wloski ;D
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 17:42   #2830
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
z czarnego na ciemny brąz bez rozjaśniacza

Wiem, że podobny watek miał miejsce ale odświeżam...

Mam czarne włosy, farbowane co miesiąc przez pół roku farba z joanny czarny bez, włosy farbuje od 7 lat (5 lat na blond, 1,5 intensywna czerwień i rudości, teraz czarne). Chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów - ciemny brąz... czy jest to możliwe bez dodatkowego niszczenia włosów rozjaśniaczem? Moje włosy są już długie, tzn za ramiona i nie chce ich obcinać, ani dodatkowo niszczyć... Czy Palona Kawa z Joanny pokryje czerń? Czy ktoś zna sposób na mniej inwazyjne farbowanie? Tzn bez rozjaśniacza? Mój kolor świetnie się wypłukuje, jednak odrosty są widoczne... Liczę na Waszą pomoc
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 18:31   #2831
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: z czarnego na ciemny brąz bez rozjaśniacza

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Wiem, że podobny watek miał miejsce ale odświeżam...

Mam czarne włosy, farbowane co miesiąc przez pół roku farba z joanny czarny bez, włosy farbuje od 7 lat (5 lat na blond, 1,5 intensywna czerwień i rudości, teraz czarne). Chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów - ciemny brąz... czy jest to możliwe bez dodatkowego niszczenia włosów rozjaśniaczem? Moje włosy są już długie, tzn za ramiona i nie chce ich obcinać, ani dodatkowo niszczyć... Czy Palona Kawa z Joanny pokryje czerń? Czy ktoś zna sposób na mniej inwazyjne farbowanie? Tzn bez rozjaśniacza? Mój kolor świetnie się wypłukuje, jednak odrosty są widoczne... Liczę na Waszą pomoc
Patrząc na moje własne doświadczenia jestem niemal pewna ze niestety bez rozjaśniacza nic nie da się zrobić. Sama wielokrotnie próbowałam, szukałam naturalnych metod na pozbycie się ciemnego brązu, ale takich nie ma. Albo rozjaśniacz/kąpiel rozjaśniająca (nieco mniej inwazyjna) czy tez dekoloryzacja profesjonalna u fryzjera, albo czekanie aż kolor sie wypłucze, jak sama piszesz u Ciebie wypłukuje się bez problemów, a to już coś
Chyba że jest ktoś kto zna jakąś rewolucyjną naturalną, nieinwazyjną metodę, wtedy sama chętnie skorzystam
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 18:52   #2832
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: z czarnego na ciemny brąz bez rozjaśniacza

Boję się, że po tylu farbowaniach kolejne rozjaśnianie może dobić moje włosy... Jednakże dużo osób dopytuje się mnie co robię, że mimo tylu farbowań mam gęste i nierozdwajające się końcówki... otóż stosuję siemię lniane zamiast masek raz na trzy dni, ale to inna historia... mam jeszcze jedno pytanie, czy jeśli spróbowałabym rozjaśnić czarne włosy to czy efekt będzie rudości?? Jak wykonać taki zabieg na własną rękę? Słyszałam coś o kąpielach rozjaśniających: woda utleniona + szampon + odżywka?
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 19:07   #2833
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: z czarnego na ciemny brąz bez rozjaśniacza

Wydaje mi się, że efekt rudości może się pojawić, z czerni może zejść do brązu z własnie rudawym połyskiem. Ja rozjaśniałam włosy bardzo, bardzo ciemny brąz, prawie czarny, i rudości nie dało się uniknąć
A co do kąpieli rozjaśniajacych, ja robiłam swoje trochę inaczej, mianowicie: zaczęłam od połowy opakowania rozjaśniacza (używałam Joanny, rozjaśniacz do pasemek, o ile dobrze pamiętam miał 12% wodę, inne mają po 9%) + szampon + odżywka (tych dwóch składników tak na oko ) i tym szorowałam, wgniatałam we włosy przez 30-40 minut Można użyć od razu całego rozjaśniacza, wtedy efekt szybszy, ale pewnie też większe zniszczenie.
Ja swoją kąpiel powtarzałam 3 razy, obecnie z koloru jabkby brązowa czerń mam jasny brąz z dużą ilością rudości, ktorej niestety nie lubie
Ale włosy właściwie nie uległy zniszczeniu
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 19:20   #2834
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: z czarnego na ciemny brąz bez rozjaśniacza

dzięki za odpowiedź póki co stosuje szampon przeciwłupieżowy, który w dużych ilościach spłukuje ciemny kolor... w sierpniu spróbuje użyć Palona Kawę z Joanny - myślę, że w początkowej fazie zakryje odrosty, nie wiem natomiast, jak będę wyglądać po dwóch tygodniach od nałożenia farby - spłucze się kolor na odrostach wtedy dam znać i być może spróbuje kąpieli rozjaśniającej Może jednak komuś udało się uzyskać ciemny brąz na czarnych włosach??
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 21:24   #2835
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: z czarnego na ciemny brąz bez rozjaśniacza

Ja zeszłam z czerni, ale przy pomocy właśnie kąpieli rozjaśniającej. Inaczej się nie da. Nigdy nie wypłuczesz czarnej farby do końca, a po nałożeniu na takie ciemne włosy brązu oczywiście standardowo skończy się na czarnych końcówkach i rudych odrostach.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 11:07   #2836
red_head
Przyczajenie
 
Avatar red_head
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13
Dot.: z czarnego na ciemny brąz bez rozjaśniacza

Wczoraj dodałam recenzję zmywacza do farb marki Uber. Zachęcam do bardziej szczegółowego zagłębienia się w temat i pooglądania zdjęć "przed i po" na stronie zmywacza na facebooku.
Działa to na takiej zasadzie, że po zastosowaniu pojawia się nam kolor o ok. 2 tony jaśniejszy od naturalnych, jednak jest mnóstwo warunków, które muszą spełnić włosy, by można było je poddać takiemu zabiegowi (m.in. nie mogły być nigdy farbowane henną czy też roślinnymi farbami).
Ja użyłam wczoraj (co prawda schodziłam ze średniego brązu) i jestem bardzo zadowolona
red_head jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 13:45   #2837
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: z czarnego na ciemny brąz bez rozjaśniacza

Cytat:
Napisane przez red_head Pokaż wiadomość
Wczoraj dodałam recenzję zmywacza do farb marki Uber. Zachęcam do bardziej szczegółowego zagłębienia się w temat i pooglądania zdjęć "przed i po" na stronie zmywacza na facebooku.
Działa to na takiej zasadzie, że po zastosowaniu pojawia się nam kolor o ok. 2 tony jaśniejszy od naturalnych, jednak jest mnóstwo warunków, które muszą spełnić włosy, by można było je poddać takiemu zabiegowi (m.in. nie mogły być nigdy farbowane henną czy też roślinnymi farbami).
Ja użyłam wczoraj (co prawda schodziłam ze średniego brązu) i jestem bardzo zadowolona

Czy jest polska strona tej marki na facebooku? Znalazłam tylko niemiecką, a jak wygląda to cenowo i gdzie można kupić?

A może jest ktoś kto próbował farby PALONA KAWA Joanny (podobno farbuje na naturalny czarny z blaskiem brązu pod słońcem) na czarne/ciemne włosy? Jak wygląda efekt? Może znacie dobre farby ciemno brązowe, które ładnie współgrają z ciemnymi włosami?
__________________
"Udało się"

Edytowane przez sekretnik
Czas edycji: 2013-07-23 o 13:51
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 17:31   #2838
red_head
Przyczajenie
 
Avatar red_head
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13
Dot.: z czarnego na ciemny brąz bez rozjaśniacza

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Czy jest polska strona tej marki na facebooku? Znalazłam tylko niemiecką, a jak wygląda to cenowo i gdzie można kupić?
Jest. Proszę bardzo:
https://www.facebook.com/ZmywaczKoloruDoWlosowUber

Cena to 59,90 + przesyłka i kupić można w tym sklepie:
http://www.uber.com.pl/zmywacz-koloru-do-wlosow.html

Wstawiłam do recenzji zdjęcia, więc jeżeli Cię to interesuje, zobacz
red_head jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 20:56   #2839
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: z czarnego na ciemny brąz bez rozjaśniacza

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
A może jest ktoś kto próbował farby PALONA KAWA Joanny (podobno farbuje na naturalny czarny z blaskiem brązu pod słońcem) na czarne/ciemne włosy? Jak wygląda efekt? Może znacie dobre farby ciemno brązowe, które ładnie współgrają z ciemnymi włosami?
Miałam, rzeczywiście tak wychodzi. Bardzo ciemno, ale nie czarno
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 01:26   #2840
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

czy po kąpieli rozjaśniającej, można od razu nałożyć brązową farbę?
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:54   #2841
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
czy po kąpieli rozjaśniającej, można od razu nałożyć brązową farbę?
Można ale jest małe prawdopodobieństwo że się utrzyma na włosach, bez wcześniejszej pigmentacji, ew. polecam zwykłe farbowanie ale farbą do siwych włosów bo pigmenty się lepiej "trzymają".
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 17:09   #2842
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Można ale jest małe prawdopodobieństwo że się utrzyma na włosach, bez wcześniejszej pigmentacji, ew. polecam zwykłe farbowanie ale farbą do siwych włosów bo pigmenty się lepiej "trzymają".
A czy odcień orzechowy brąz nałożony po kąpieli rozjaśniającej wyjdzie ciemniejszy?
Czytałam trochę na naszym forum i widzę jakie krążą mity i niedopowiedzenia. Jedni uważają, że z czarnego kolorku schodzić do brązu tylko u fryzjera, drudzy, iż najlepiej wykonać to w domu bo szkoda kasy. W przyszłym tygodniu zrobię eksperyment i pochwalę się zdjęciami niezależnie od wyniku. Ciekawe czy uda się zejść z czerni już po pierwszym podejściu? Tzn kąpiel rozjaśniająca max 20 minut = farba orzechowy brąz
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 17:40   #2843
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Po kapieli naloz farbe o ton jasniejsza od koloru, jaki chcesz uzyskac. Chociaz z drugiej strony, z rozjasnianych wlosow farba szybko sie wyplucze.
Zejscie do brazu to pikus, ja zeszlam do jasnego blondu
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 17:52   #2844
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Siedzę z Chantalem na głowie od 15 minut zaglądałam pod folię i nic się nie dzieje
Mam cały asortyment

Jedno opakowanie wystarczyło mi na raz i to ledwie ale kupiłam dwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 533621_153378828193355_743681102_n.jpg (90,4 KB, 28 załadowań)
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 18:06   #2845
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ale sie zaopatrzylas
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 18:09   #2846
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ale sie zaopatrzylas
Kupiłam wszystko co mi koleżanka maminiemimi napisała
No i dokupiłam jeszcze Jantar na porost ale to zacznę stosować po koloryzacji

Po spłukaniu pierwszego dekoloryzatora wyszedł mi rudożółty jasny ale nie bardzo jasny, teraz siedzę z drugim już 20 minut zobaczymy


Z dekoloryzacji nic nie wyszlo. Mam czubek rudy reszta braz... Moglam zostawic jakie byly po dekoloryzacji a nie farbowac.

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2013-07-25 o 09:35
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 22:34   #2847
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Kupiłam wszystko co mi koleżanka maminiemimi napisała
No i dokupiłam jeszcze Jantar na porost ale to zacznę stosować po koloryzacji

Po spłukaniu pierwszego dekoloryzatora wyszedł mi rudożółty jasny ale nie bardzo jasny, teraz siedzę z drugim już 20 minut zobaczymy


Z dekoloryzacji nic nie wyszlo. Mam czubek rudy reszta braz... Moglam zostawic jakie byly po dekoloryzacji a nie farbowac.
a jaką wode miała farba joanny? po deko włosy ciemnieją łatwo dlatego z farbą należy ostrożnie, najważniejszy etap to własnie wypłukiwanie dekoloryzatora, jeżeli zrobimy to źle to potem mamy poprzedni kolor z powrotem
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:42   #2848
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

zdecydowalam sie zaryzykowac i uzyc dekoloryzatora Color B4. Moj naturalny kolor wlosow to sredni chlodny blond, latami farbowalam na ciemny braz, ok. rok temu rozjasnilam na platynowy blond, 8 miesiecy temu wrocilam do brazu.

Po zmyciu dekoloryzatora (po 60 minutach) wlosy byly dosc jasno rude, kolor rownomierny. Na szczescie wlosy nie sciemnialy, wiec nastepnego dnia zafarbowalam farba L'oreal Excellence 8.1 Natural Ash Blonde. Efekt przeszedl wszystkie moje oczekiwania - po rudosci nie ma sladu, kolor nie jest ani za jasny ani za ciemny, bardzo podobny do naturalnego. Teraz tylko mam nadzieje ze starczy mi cierpliwosci zeby juz nie farbowac i wrocic do naturalnego

Na zdjeciu efekt zaraz po farbowaniu, teraz sa minimalnie jasniejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo 2.jpg (102,3 KB, 39 załadowań)
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:43   #2849
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Odp: Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
a jaką wode miała farba joanny? po deko włosy ciemnieją łatwo dlatego z farbą należy ostrożnie, najważniejszy etap to własnie wypłukiwanie dekoloryzatora, jeżeli zrobimy to źle to potem mamy poprzedni kolor z powrotem
9% jesli o to chodzi.
Plukalan wlosy prawie 15 minut za pierwszym razem, za drugim ok 10+ szampon- plukanie, odzywka- plukanie.
Jesli to bylo malo to ja nie wiem ile by trzeba bylo... :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 12:00   #2850
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: Odp: Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
9% jesli o to chodzi.
Plukalan wlosy prawie 15 minut za pierwszym razem, za drugim ok 10+ szampon- plukanie, odzywka- plukanie.
Jesli to bylo malo to ja nie wiem ile by trzeba bylo... :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chyba max można 25 minut?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Pokaż wiadomość
zdecydowalam sie zaryzykowac i uzyc dekoloryzatora Color B4. Moj naturalny kolor wlosow to sredni chlodny blond, latami farbowalam na ciemny braz, ok. rok temu rozjasnilam na platynowy blond, 8 miesiecy temu wrocilam do brazu.

Po zmyciu dekoloryzatora (po 60 minutach) wlosy byly dosc jasno rude, kolor rownomierny. Na szczescie wlosy nie sciemnialy, wiec nastepnego dnia zafarbowalam farba L'oreal Excellence 8.1 Natural Ash Blonde. Efekt przeszedl wszystkie moje oczekiwania - po rudosci nie ma sladu, kolor nie jest ani za jasny ani za ciemny, bardzo podobny do naturalnego. Teraz tylko mam nadzieje ze starczy mi cierpliwosci zeby juz nie farbowac i wrocic do naturalnego

Na zdjeciu efekt zaraz po farbowaniu, teraz sa minimalnie jasniejsze

Twoje włosy wyglądają teraz świetnie, no BOMBA

a dlaczego nie nakłada się farby od razu po ściągnięciu koloru? Mam czarne włosy i po ściągnięciu chcę nałożyć orzechowy brąz, czy znowu wyjdą mi czarne?
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.