Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-01, 22:29   #31
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Lubiłam to oglądać. No właśnie skończyło się w sumie dziwnie, bo tak niespodziewanie. Wie ktoś czy będą następne części? Obejrzałabym sobie.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 23:31   #32
carmennn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 179
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Też mam nadzieję, że to była pierwsza seria i będą po niej kolejne
carmennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 23:49   #33
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Przypadkiem trafiłam na ten wątek i dzięki Wam odkryłam ten serial.
Wcześniej widziałam "Czekając na sobotę", więc wiedziałam, czego mniej więcej mogę się spodziewać.

Obejrzałam wszystkie 12 odcinków - mam nadzieję, że będą kolejne. Podoba mi się on. I nie uważam, aby reżyserzy wyśmiewali się z tych ludzi. Myślę, że chcą po prostu pokazać inne oblicze Polski, o którym wielu z nas nie ma pojęcia czy styczności z takimi ludźmi. Fajnie, że skupili się na jednym konkretnym problemie - byciu samotnym i szukaniu miłości. Niewiele wiemy o ich wykształceniu, rodzicach, rodzeństwie, poglądach politycznych czy religijnych i to mi się podoba. Widzimy ludzi, którzy szukają swojej drugiej połówki. Smutne to, ale bardzo prawdziwe. Z niecierpliwością czekam na rozwój wydarzeń - myślę, że jednak będą dalsze losy, skoro Andrzej zapraszał Bożenę na Sylwestra. :P

P.S. 1. Cena za malucha, którego chciał kupić Bandziorek, rozłożyła mnie na łopatki. 5 500 zł za taki złom?! Swoją drogą ciekawe skąd on ma tyle kasy...? W ogóle dużo rzeczy mnie w tym filmie dziwi, z racji tego, że nigdy nie miałam styczności z takim środowiskiem. Np. przyczepa Maćka na jakiejś działce - jego działce? Opustoszały dom, do którego wprowadził się Bogdan. Co będzie, kiedy o tych działkach przypomną sobie ich właściciele lub osoby, które dostaną te działki w spadku?

P.S.2. Koleś, który w wymaganiach w biurze matrymonialnym podał, że głównym kryterium jest, że dziewczyna musi mieć telefon w sieci PLAY - olaboga.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 00:53   #34
201604301936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 183
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
P.S. 1. Cena za malucha, którego chciał kupić Bandziorek, rozłożyła mnie na łopatki. 5 500 zł za taki złom?! Swoją drogą ciekawe skąd on ma tyle kasy...?
A to nie było 500 zł? Nie pamietam dokładnie, bo oglądałam ten odcniek pare miesięcy temu, ale jakoś tak mi się kojarzy
201604301936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 12:41   #35
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

tak to było 500zł, coś się koleżance przesłyszało że5'500.
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:32   #36
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

To ja już sama nie wiem. ;P Wydawało mi się, że była mowa o 5 500 zł.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 20:45   #37
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez TvvinShadow Pokaż wiadomość
chciał za niego "pięć i pół", ale raczej setki, a nie tysiąca
To może dlatego źle zrozumiałam. Właśnie coś mi się tak wydawało, że ostro za drogo. ;P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 18:59   #38
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez carmennn Pokaż wiadomość
Też mam nadzieję, że to była pierwsza seria i będą po niej kolejne
Na Ipli jest już pierwszy odcinek drugiej serii. Pojawiają się nowi bohaterowie
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 19:15   #39
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Na Ipli jest już pierwszy odcinek drugiej serii. Pojawiają się nowi bohaterowie
Ooo...faktycznie, jest 13. odcinek! Dzięki za info!
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 22:14   #40
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Uwielbiam ten serial, genialny jest. Uśmiech nie schodzi mi z budzi.


Czy Ci wszyscy "starszy kawalerowie" muszą wyglądać tak staro? Np. Andrzej (ten od pana Stasia ). Ma 34 lata. A wygląda na 50-letniego faceta. Nie przesadzam. I do tego uważa, że jest przystojny.
Pan Stasio za to nie przestaje mnie zadziwiać. Pozytywnie rzecz jasna.

Bandziorek - no cóż, jemu jakoś przyszłości i miłości nie wróżę. :P Chociaż trzeba przyznać, że jakoś lepiej wygląda - jakiś taki młodszy i bardziej zadbany, ogolony.

Ten 32-letni Mariusz z Gostynina, co szuka z mamą sobie żony, która będzie miała telefon w tej samej sieci co on - bez komentarza. Niby niegłupi, a jednak najbardziej mnie irytuje w tym serialu.


Z nowych bohaterów, to ten bez zębów, to przynajmniej zdaje sobie sprawę, że bóstwem to on nie jest. Normalny, logiczny chłopak się wydaje.

Ten, co nie umie napisać smsa - - ale przynajmniej szczery. Ale ubrać to się on nie umie (jak zresztą praktycznie wszyscy w tym serialu).

Co z Bogdanem?

Już nie mogę doczekać się kolejnego odcinka. Głównie ze względu na losy Andrzeja. Jego pocałunek (o ile dojdzie do jakiegokolwiek) będę przeżywać jak swój własny.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:19   #41
nie ma niku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 211
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Myślicie że mozna znaleźć gdzies kontakt np do bandziorka?
nie ma niku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 10:44   #42
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez nie ma niku Pokaż wiadomość
Myślicie że mozna znaleźć gdzies kontakt np do bandziorka?
Może poprzez producentów?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 14:08   #43
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ten z Gostynia-myślałam że pęknę jak dzwonił po dziewczynach z mamusią
Śmieszny był kolo co zupkę przykrył sobie gazetą
Bandziorek faktycznie jakiś taki inny, jakby poważniejszy i internet sobie założył
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 14:12   #44
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
Ten z Gostynia-myślałam że pęknę jak dzwonił po dziewczynach z mamusią
Śmieszny był kolo co zupkę przykrył sobie gazetą
Bandziorek faktycznie jakiś taki inny, jakby poważniejszy i internet sobie założył
haha Już zapomniałam o tej zupce chińskiej. I jeszcze ten ketchup do niej, WTF?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:28   #45
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

o nie wiedzialam, ze jest taki wątek

nie widzialam nowej serii, ale gdzies czytalam, ze

Bogdan znalazl dziewczyne (koncowka ostatniej serii), wiec juz nie asuje do programu. Ma byc ten jego kuzyn częsciej.

A ten z Gostynina najwiekszy obciach programu - jedzenie spaghetti, dziewczyny tylko z telefonem w Plusie czy czyms tam, nachalne pytania o wagę.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
zgadzam się, najgorsze to jest to, że oni nieświadomie ( dla nich ) są poddani wyśmianiu.

Kiedyś przypadkowo natknęłam się na ten program i potraktowałam go początkowo jako dobry kabaret, ale po chwili zdałam sobie sprawę, że jest to żenujący dokument. Autor wyszukał biednych ludzi, nie zawsze grzeszących inteligencją ( ale przecież i tacy się zdarzają w naszym społeczeństwie, bo nie każdy ma IQ powyżej 120 i nie jest to powód do napiętnowania ich) i wystawia ich na publiczne upokorzenie i ośmieszenie, a bohaterowi są niczego nieświadomi, przeświadczeni o swojej atrakcyjności itp., ponieważ czują zainteresowanie ze strony tv. Równie dobrze można by zrobić program o bogatych laluniach, pięknych, plastikowych blondi z sieką i plewami w głowie, które szukają w życiu faceta, który będzie ich utrzymywał ( najlepiej jakiegoś mafioso z super bryką ), a one będą tylko leżeć i pachnieć, a ich życiowym celem są tylko zakupy i dyskoteki.

Uważam ten program za żenujący, a ludzką biedę, patologię czy braki wykształcenia nie powinno się w taki ośmieszający sposób pokazywać. Autor programu powinien się raczej zastanowić jak pomóc takim ludziom, sprowadzić ich na ziemię a nie utwierdzać w przekonaniu, że są wyjątkowi i zasługują na gwiazdy z czerwonego dywanu. Niestety życie to nie bajka
Cytat:
Napisane przez Valentina30 Pokaż wiadomość
Oglądałam wszystkie odcinki, teraz czekam na Ipli na odcinek 13.
Ten serial mnie jakoś wciągnął, choć mój mąż się z niego i ze mnie śmieje Tak naprawdę nie ma się z czego śmiać, ale raczej zastanowić jak wygląda życie niektórych ludzi. Szczególnie na wsi.
Niektóre z Was wątpią, że tacy ludzie istnieją w Polsce naprawdę. Ja pochodzę z miejscowości znajdującej się nieopodal wsi niektórych bohaterów serialu. Codziennie widuję obrazy przedstawione w tym dokumencie. Nic mnie nie dziwi, może tylko mi żal, że są tacy samotni. Ale tak żyje większość tych, którym się nie ułożyło w życiu osobistym i zawodowym. Są to najczęściej potomkowie gospodarzy PGR-ów, którym rodzice szczędzili funduszy i motywacji, aby zostali kimkolwiek, byle nie gospodarzami bez przyszłości. Ci ludzie są ofiarami systemu, ofiarami biedy. Kiedyś gospodarka oznaczała bogactwo, dziś jest przekleństwem, bo ojcowizna trzyma, poza tym brak perspektyw dla kogoś kto skończył podstawówkę i od dziecka otaczał się tylko wśród krów.
Nie tylko mężczyźni są przegrani. Myślicie, że nie ma takich kobiet pokroju Bandziorka, Grabarza, syna pana Stasia? Ależ są, nawet tu u mnie, w moich okolicach. Aż dziwię się, że twórcy dokumentu nie wpadli na pomysł, aby tym razem o kobietach nakręcić taki film. Mężczyźni są co prawda nieco śmielsi.
Dużo by tu można na ten temat się rozwodzić...
Szkoda tylko, że twórcy filmu żerują na takich ludziach, aby osiągnąć sukces. Owszem, to może nam otworzyć oczy, ale formuła filmu powinna być czasami inna.

Swoją drogą dziwie się w miarę normalnym ludziom, czyli np 4 braciom występującym z mamą. Wszyscy byli normalni, jeden z nich wypowiadał się bardzo rzeczowo, na poziomie. Co on tam robił? Czy jest aż taki zdesperowany?
Ale podejrzewam, że po emisji zgłosiło się wiele chętnych dziewczyn.

nadrobilam watek

dziewczyny zacytowane maja bardzo duzo racji choc jestem ciekawa na ile p. Morawscy wyrezyserowali ten dokument

i Ci, którzy traktuja to jako dobra komedię to niech sie zastanowia, ze jakby ttułowe chlopaki urodzili się parę km w inny kierunku, w innej rodzinie albo mieli ciut inna szansę mogliby np. dziś tez pracowac w korporacji, skonczyc studia, wiesc normalne zycie. Los w zyciu czlowieka, tez ma duze znaczenie. I niektórych bohaterów jest mi szkoda, ale tylko niektórych :P
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:25   #46
201604301936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 183
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość

i Ci, którzy traktuja to jako dobra komedię to niech sie zastanowia, ze jakby ttułowe chlopaki urodzili się parę km w inny kierunku, w innej rodzinie albo mieli ciut inna szansę mogliby np. dziś tez pracowac w korporacji, skonczyc studia, wiesc normalne zycie. Los w zyciu czlowieka, tez ma duze znaczenie. I niektórych bohaterów jest mi szkoda, ale tylko niektórych :P
Wiadomo, ze niektorzy mają latwiej, inni trudniej, ale każdy jest kowalem swojego losu. Kwestia tylko priorytetów i aspiracji.
201604301936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:31   #47
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

wlasnie obejrzalam nowy odcinek i najbardziej zaintrygowala mnie zapowiedz kolejnego o tym grabarzu.

to teraz premiera nowego odcinka bedzie co tydzien, czy jak beda to wrzucac? orientuje się może ktoras z Was
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:40   #48
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
wlasnie obejrzalam nowy odcinek i najbardziej zaintrygowala mnie zapowiedz kolejnego o tym grabarzu.

to teraz premiera nowego odcinka bedzie co tydzien, czy jak beda to wrzucac? orientuje się może ktoras z Was
Niby nowe odcinki miały być w każdą niedzielę o 19:30 na Polsat Play (czyli teraz), ale nie ma. A na necie to nie wiem kiedy.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:14   #49
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

a ja doczytałam że o 21.30
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 21:04   #50
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ja to oglądam (wstyd się przyznać) czasami się śmieję, ale ogólnie żal mi tych ludzi. Są samotni po prostu choć niektórzy tam pokazani po prostu aż się proszą o siarczystego kopa w du.psko żeby się wziąć za robotę. A nie jak ten kumpel Bandziorka co to "nie jest alkoholikiem ale pije żeby zapomnieć o problemach"- nie będzie robił gdzieś u gospodarzy bo to uwłacza...no ludzie

Czasami mi podnoszą ci faceci ciśnienie, mają niektórzy tak roszczeniową postawę że aż chce się rzygać kobieta ma być ładna, mieć cycki i tyłek, długie włosy, szczupła, ma robić obiady, pranie, prasować, sprzątać, być wierna, a najlepsze były teksty tego siostrzeńca grabarza-choćby te a propos panisiom którym się zmywarek zachciało, lenistwo króluje
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:49   #51
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jest nowy, 14 odcinek!!!
http://www.ipla.tv/Serial/5001641-Pa...aki-Do-Wziecia

Zabieram się za oglądanie.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 22:40   #52
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Jest nowy, 14 odcinek!!!
http://www.ipla.tv/Serial/5001641-Pa...aki-Do-Wziecia

Zabieram się za oglądanie.
a miałam iść spać

edit : jednak lipka, nie da sie obejrzeć na stronie internetowej
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 22:42   #53
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
a miałam iść spać

edit : jednak lipka, nie da sie obejrzeć na stronie internetowej
No właśnie coś nie działa. ;/
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:21   #54
aneczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Bosko, że kolejne odcinki są zajrzałam na Iplę

Ten, co nie umie smsa napisać fajny miał tekst: "Może się coś znajdzie"...

Ten od zupki chińskiej chociaż jasno określa, że ma gotować, sprzątać i prać - "Może kiedyś będzie ta kucharka..." ja pierdziele

No i Andrzej do p. Marzenki (nawiasem: ona ma 26 lat???): "A Ty byś chciała ze mną być?", "To się nie wie tak od razu, musimy się poznać", "Ahaaaa" Dziwi mnie to, bo ten Pan Stasiu kumaty gość, a syn taki ... no taki taki

I dlaczego oni tak siorbią przy jedzeniu????
aneczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:54   #55
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

jakiś taki wyjątkowo nudny był ten odcinek
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 22:31   #56
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
jakiś taki wyjątkowo nudny był ten odcinek
Też tak uważam.

Andrzej - niezłą ma bajerkę. hehehe Gdyby nie jego tato - Pan Stasio, to ten Andrzej to by zginął w tym świecie. A jak dotykali tych dzwoneczków to widać było, że Andrzej próbuje dotknąć jej ręki.

Bogdan Grabarz - jak to nagle mu odwiesili sprawę za jakieś pobicie domowe sprzed lat? Musiał znowu kogoś pobić... A nie wygląda na takiego porywczego, wręcz przeciwnie - grzeczny, zrównoważony, wręcz bojaźliwy i przestraszony.

Mariusz i jego mama - - jakoś brak mi na nich słów. :P

I pierwszy raz spotykam się z określeniem, które Andrzej mówi do tej złotej rybki "złota rybeczko, jak mi postręczysz (?) dziewczynę, to Cię wypuszczę do wody". I zauważyłam, że oni tam tak mówią (w poprzednich odcinkach).
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 07:29   #57
nie ma niku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 211
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

A mnie dziwi to że grabaż siedzi w więzieniu. Dobrą mamy policje skoro go zatrzymali, facet nie ma adresu, to mieszka na cmantarzu, to pomieszkuje u siostry u której zapewne nie jest zameldowany, to w jakiejś opuszczonej chatce bez wody i prądu. I jeszcze ta kobieta która nie chce go odwiedzić bo jej się więzienie źle kojarzy.
nie ma niku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 08:01   #58
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Ja to oglądam (wstyd się przyznać) czasami się śmieję, ale ogólnie żal mi tych ludzi. Są samotni po prostu choć niektórzy tam pokazani po prostu aż się proszą o siarczystego kopa w du.psko żeby się wziąć za robotę. A nie jak ten kumpel Bandziorka co to "nie jest alkoholikiem ale pije żeby zapomnieć o problemach"- nie będzie robił gdzieś u gospodarzy bo to uwłacza...no ludzie

Czasami mi podnoszą ci faceci ciśnienie, mają niektórzy tak roszczeniową postawę że aż chce się rzygać kobieta ma być ładna, mieć cycki i tyłek, długie włosy, szczupła, ma robić obiady, pranie, prasować, sprzątać, być wierna, a najlepsze były teksty tego siostrzeńca grabarza-choćby te a propos panisiom którym się zmywarek zachciało, lenistwo króluje
Taka Barbie przy garach

Swoją drogą ciekawe co u Aleksa i jego brata.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 09:04   #59
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Czy nowe odcinki lecą w tv ?
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:25   #60
nie ma niku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 211
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
Czy nowe odcinki lecą w tv ?
Nie. można zobaczyć tylko w internecie. Zresztą na polsacie też tak urwali w trakcie.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Swoją drogą ciekawe co u Aleksa i jego brata.[/QUOTE]

Też jestem ciekawa, nie oszukujmy się, ten brat Alexa jest brzydki, naprawdę wątpie że komuś może się podobać, jak coś mówi to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać a jak poszedł do biura matrymonialnego to miał wymagania, że mało która by je spełniła.
nie ma niku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.