Gdzie dobre tipsy w Warszawie? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 15:43   #211
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez memsahib Pokaż wiadomość
Niestety Darko1, takie mamy realia w stolicy Niby kilka salonów na każdej ulicy, a jakby nie patrzeć to albo manicurzystka dostępna od czasu do czasu, więc terminy raczej odległe, cena nieadekwatna do poziomu usługi, jakość woła o pomstę do nieba, z higieną też bywa różnie. Mi znalezienie odpowiedniej stylistki zajęło 3 lata, niestety obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim więc znowu rozpoczynam poszukiwania bo bez żelu/akrylu na moich paznokciach to jak bez ręki
Zatem drogie panie, czy ktoś może polecić zaufane miejsce w Warszawie? Lokalizacja obojętna, ale bez dopłacania za piękne i modne wnętrza bo na to w tym przypadku nie zwracam uwagi, jestem zaabsorbowana tym całym procesem tworzenia i staram się podglądać za co z reguły dostaje się pilnikiem po łapach . Zależy mi na higienicznym i porządnym wykonaniu oraz sympatii do swojej pracy.
........
dokładnie.... mi jest szkoda poprostu pracować dla kogoś kogo zasadniczym kryterium jest ''czas'' ,a nie jakość ...to nie są wyścigi ,ani fabryka.Przez 5 lat pracy w moim osobistym gabinecie wypracowalismy z ekipą pewne standardy,których jak widzę trudno tu bedzie utrzymac pracując u kogoś,o pasji do zawodu tez tu zdaje sie nikt nie słyszał...za to o psychologicznym podejściu do klienta,co by go naciągnąć na więcej ...jak najbardziej. Ojjj nie lubie byc tak brutalnie ściągana na ziemie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 19:24   #212
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

dlatego wlasnie ja zrezygnowałam z usług warszawskich salonów kosmetycznych
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 01:09   #213
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

http://agatkapazurki.pinger.pl/ - prosze bardzo. Dziewczyna z Warsav prowadzi wlasny salonik, robi na tipsie na pewno, ale mozna zapytac o formy
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 20:37   #214
solong
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Witam
Czy któraś z Was zna kogoś kto zakłada paznokcie nie w salonie, a przychodzi do domów klientek lub przyjmuje w domu? Jesli tak to czy mozecie polecić/podać namiary?

pzdrawiam
solong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:48   #215
mysiulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

hej, zapraszam na ul.Kasprowicza 62. Stare Bielany.
Pracuję w rękawiczkach, pełna dezynfekcja.
http://wizazpaznokcie.pl/
mysiulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 22:27   #216
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ........................
Hej Dziewczyny w sprawie zapytań o pazurasy proszę o kontakt najlepiej na meil: dark012@tlen.pl lub tel.503518722 ,mam problem jakiś ze skrzynką PW,jeżeli komuś nie odpisałam to prosze jeszcze raz o kontakt. pozdrawiam
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ....................
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 23:26   #217
N_utka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Byłam ostatnio na paznokciach w salonie Nail Club w Arkadii w Warszawie. Zdecydowanie odradzam! Taki manicure potrafię zrobić sobie sama w domu. Paznokcie krzywo opiłowane i pomalowane, bardzo nietrwałe. Panie nie dezynfekują przyborów kosmetycznych, a właścicielka cały czas wyżywa się na nie i krzyczy. Dramat...
N_utka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 20:29   #218
Fabiola9330
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Mam koleżankę która zajmuje się dobrze paznokciami bardzo ją polecam. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę udzielić więcej informacji.
Fabiola9330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 22:11   #219
tigracabrio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

A salon na Ochocie La premiere znacie? www.facebook.com/lapremiere.studio

Edytowane przez tigracabrio
Czas edycji: 2012-12-17 o 22:13
tigracabrio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:46   #220
basika13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Polecam joasie na Sadach Żoliborskich.
Umie wszystko, wszelkie szkolenia ma na bieząco, uwielbia to co robi...miałam i żelowe przedłużenia, teraz hybrydki od dłuższego czasu.
chodze od ok 7 lat, jeszcze do domku chodzilam.
Polecam
Beauty&Me Joanna Kowalewska
jest strona i profil na facebooku, ja głównie na facebooku zerkam.
basika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 10:16   #221
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez porzeczki Pokaż wiadomość
Chciałabym polecić miejsce, w którym byłam ostatnio: http://www.pardonmyfrench.pl/. na Belwederskiej. Wybrałam je kompletnie przypadkowo, przeczesując internet w poszukiwaniu porządnego gabinetu w Centrum, gdzie zrobią mi krótkie żele/akryle które się nie zapowietrzą po tygodniu. Wcześniej miałam dwa razy w życiu żele robione u dwóch różnych pań (ale w tym samym, dość renomowanym salonie na na Nowym Świecie) ale niestety szybko się zapowietrzaly, odstawały i z łatwością można je było podważyć i odkleić; niektóre dodatkowo się łamały. Niestety po tym wszystkim paznokcie miałam dość cienkie i w dodatku trochę poobgryzane.

Z "Pardon My French" wyszłam bardzo zadowolona - p.Tosia doradziła mi utwardzenie paznokci akrylem, z minimalnym przedłużeniem i wyszło jej to znakomicie. Podsumowując:

Plusy:
- p. Tosia jest master of perfection jeżeli chodzi o akryl: paznokieć jest pokryty dokładnie cały, z tym że przy krawędziach warstwa akrylu jest równomiernie coraz cieńsza. Wygląda to bardzo naturalnie.
- minęło kilka dni, kilka prań, kąpieli itp i nic się w najmniejszym stopniu nie zapowietrzylo.
- wystrój jest niesamowity - designerski wręcz. Wszystko dopracowane w najmniejszym detalu. Bardzo czysto, żadnych skórek pyłków, czysto pod lampami (na ogół w lampach jest lepko od potu, kremu do rąk itp - mam wrażenie że dziewczyny omijają to miejsce przy sprzątaniu).
- dobre lakiery (OPI, Essie pełna kolekcja, Nail Tek). Na innych materiałach aż tak się nie znam, zeby ocenić
- długie godziny przyjmowania (dla mnie to ważne)
- Tosia jest fajna babka, kumata, doradzająca. Widać że ten biznes to jej pasja, pojawia się w gazetach. Można z nią pogadać nie tylko o paznokciach.

Minusy:
- dość drogo, nawet jak na Wa-wę: za manicure, akryl i malowanie zapłaciłam 200 zł. Niemniej, biorąc pod uwagę lokalizację i standard usługi rozumiem skąd ta cena.
- nie polecam dziewczynom, które skupiają się wyłącznie na paznokciach a to, czy stylistka przyjedzie do nich czy będzie to w salonie nie ma dla nich znaczenia. Ja traktuję taką usługę holistycznie, czyli nie dość że ma być dobrze zrobione to jeszcze chcę się zrelaksować w ładnym, miłym i bezpiecznym miejscu
Skuszona tą opinią i niezrażona ceną (za dobrze wykonaną usługę mogę zapłącić dużo, byle naprawdę była dobra) zgłosiłam się do pani Tosi na założenie akrylu (200 zł). Faktycznie, salon Pardon My French jest bardzo ładny - urządzony gustownie, oryginalnie i minimalistycznie, bardzo dobrze się tam czułam. Ale na tym pozytywy się kończą. Byłam tam 3 razy i to sa dla mnie 3 powody, dla których tam już nie wrócę.

Wizyta 1, najlepsza: Założenie akrylu. To był jedyny raz, kiedy nie żałowałam wydanych pieniędzy. Akryl po założeniu wyglądał ładnie (chociaż pod koniec trzeciego tygodnia pękł na palcu wskazującym), lakier (OPI) był położony idealnie. Jedyny minus to to, że pani Tosia po wstepnym opiłowaniu paznokci powiedziała mi, że ostateczny kształt nada po nałożeniu akrylu, czego nie zrobiła.

Wizyta 2: Manicure (40 zł). Według zalecenia pani Tosi pojawiłam się w salonie między założeniem akrylu a pierwszym uzupełnieniem, żeby nadac paznokciom ładny wygląd. Było mi obiecane wycięcie skórek i ładne spiłowanie do równego, a wyglądało to tak, że skórki nie zostały wycięte, a pani Tosia spiłowała mi jedynie błyszcząca warstwę żelu, po czym nawet nie wypolerowała paznokci - położyła na to lakier. Wcisnęła mi lakier Essie, mimo że chciałam OPI, ale według niej OPI schnie długo, jest gęsty i ona go nie lubi. Esiie połozyła mi niedbale, ze smugami.

Wizyta 3, najgorsza: Uzupełnienie (130 zł). Efekty mnie po prostu poraziły. Akryl był spiłowany niedbale, przy skórkach zostały mi zgrubienia, a dodatkowo, nawet pod lakierem widoczna była uzupełniona część. Powierzchnia paznokci nie była gładka, bo pani Tosia nie lubi polerowac, tylko od razu nakłada błyszczący żel utwardzany w ultrafiolecie. Lakier znów połozony był ze smugami.

Jak dla mnie pani Tosia żyje we własnym świecie, mówi jedno, robi drugie, jest niekonsekwentna i niestaranna - może dlatego, że ma klientkę za klientką. Być może dla stałych klientek jest inna i jest to kwesta dogadania się, ale mimo wszystko wolę, szczególnie płacąć tak dużo, być zadowolona z efektów.

Dla porównania: wczoraj poszłam na uzupełnienie do salony Style Nails na warszawskim Targówku, na Korzona. Tak dokłądnie i ładnie już dawno nie miałam zrobionych paznokci. Żadnych zgrubień, nierówności, bardzo gładko, lakier położony idealnie (OPI), wysechł momentalnie. Zapłaciłam 100 zł za pracę, która była o wiele dokładniejsza i której efekty zadowoliły mnie w 120%. Bardzo trudno było się tam zapisać, bo dziewczyny tam tez maja klientkę za klientką, ale mimo że usiadłam na fotelu o 20:15 i wyszłam o 21:30, pani Agata była super miła i wykonała swoją prace doskonale mimo późnej pory. Jestem tam już zapisana na kolejne uzupełnienie 15 czerwca plus pedicure hybrydowy przed wyjazdem na urlop. Dam znać jak było

Mam nadzieję, że ktoś przbrnął przez tę recenzję, bo pisałam ją dwa razy - za pierwszym razem mi przepadła

Edytowane przez maxwelka
Czas edycji: 2013-05-22 o 10:26
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 09:26   #222
gioia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Witam serdecznie
Polećcie mi proszę kogoś w okolicach Piaseczna, Puławskiej bądź Ursynowa. Chciałabym żele z frenchem, może być z dojazdem, mogę dojechać ja.
Zależy mi na kimś fachowym, dbającym o higienę i estetykę.
Nacięłam się STRASZNIE , na pseudo-specjalistce u której byłam kilka dni temu, więc szukam kogoś naprawdę porządnego.
Dziękuję!
gioia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 11:11   #223
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez gioia Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Polećcie mi proszę kogoś w okolicach Piaseczna, Puławskiej bądź Ursynowa. Chciałabym żele z frenchem, może być z dojazdem, mogę dojechać ja.
Zależy mi na kimś fachowym, dbającym o higienę i estetykę.
Nacięłam się STRASZNIE , na pseudo-specjalistce u której byłam kilka dni temu, więc szukam kogoś naprawdę porządnego.
Dziękuję!
...
a w jakim stanie są teraz Twoje pazurki,masz jeszcze te nieudane żele czy sa zdięte?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 15:11   #224
gioia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a w jakim stanie są teraz Twoje pazurki,masz jeszcze te nieudane żele czy sa zdięte?
Mam jeszcze te nieudane, ale myślę, że jest to kwestia tego jak szybko szlag mnie trafi patrząc na nie :-(

gioia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 16:02   #225
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez gioia Pokaż wiadomość
Mam jeszcze te nieudane, ale myślę, że jest to kwestia tego jak szybko szlag mnie trafi patrząc na nie :-(

...
dysponujesz może zdięciami tego wiekopomnego żelowego dzieła?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 12:25   #226
grecja81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Hej,jestem tu nowachciałabym sie dowiedzieć gdzie można zrobic pazurki żelowe w warszawie najlepiej mokotów albo praga?
Dzieki
grecja81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 16:59   #227
grecja81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Pani Agata super robi pazurki i w normalnych cenach,tylko jest jeden problembo teraz robi w sulejówku(Robiła mi na Ślub Super zrobiła))
grecja81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:12   #228
maja1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

hey
Ja polecam swoją manicurzystkę jest rewelacyjna paznokcie trzymaja sie 1,5 miesiaca( bynajmniej ja tak chodze na uzupełnienie) i nie droga.. ma blooga : nanu88.bloog.p l
maja1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 12:33   #229
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 570
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

maja, wybacz, że się czepiam, ale nie mogę odpuścić. Jesteś pewna, że chciałaś użyć słowa BYNAJMNIEJ a nie PRZYNAJMNIEJ? Te słowa mają różne znaczenia.

Czy ktoś przedłużał paznokcie w salonie Exclusive na ulicy Sobieskiego?
__________________
Włosomaniaczka od 08.09.2012
Walka o piękne paznokcie

bloguję urodowo
Pluppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 12:57   #230
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-12-11 o 20:12
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:40   #231
maja1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

znam znaczenia słów ktorych używam i własnie tego słowa użyłam co chciałam. Na kazdym forum poprawiasz kazdego i chcesz zeby kazdy pisał tak jak ty chcesz??????
maja1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:46   #232
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez maja1234567 Pokaż wiadomość
znam znaczenia słów ktorych używam i własnie tego słowa użyłam co chciałam. Na kazdym forum poprawiasz kazdego i chcesz zeby kazdy pisał tak jak ty chcesz??????


...........
nie napadajcie na mnie,nie to,że się wcinam....ale nagminnie widuje pozamieniane ''bynajmniej'' z ''przynajmniej'' w tym wypadku faktycznie ''przynajmniej'' będzie bardziej na miejscu.... koniec offtopa
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 23:26   #233
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 570
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

maja, po co te nerwy? To nie jest tak, jak "ja chcę" tylko nasza polska mowa i tyle.
__________________
Włosomaniaczka od 08.09.2012
Walka o piękne paznokcie

bloguję urodowo
Pluppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:10   #234
jolka6385
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Również chciałabym się dowiedzieć gdzie bądź u kogo można przedłużyć sobie paznokcie w Warszawie? Mam obgryzione paznokcie i chciałabym żeby wreszcie jakoś wyglądały poszukuje kogoś kto się na tym zna i ma jakieś doświadczenie w przedłużaniu dosyć krótkich paznokci a nie jakiejś pseudo kosmetyczki, która tylko myśli że potrafi
jolka6385 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 15:45   #235
my_nice_nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?


Ja POLECAM na Bemowie Studio Paznokci Karolina. Chodzę tam od kilku lat i chyba nigdy nie zmienię! Długo szukałam w Warszawie kogoś kto zrobi mi porządnie paznokcie aż trafiłam do Karoliny Ceny 60-100zł ale daję gwarancję że będziecie zadowolone! Wszystkie prace mojej manicurzystki możecie zobaczyć na www.facebook.com/StudioPaznokciKarolina moim zdaniem w 3 słowach: zdolna, perfekcyjna i rzetelna

Edytowane przez my_nice_nails
Czas edycji: 2014-01-07 o 15:47
my_nice_nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 16:12   #236
sawicka1983
Przyczajenie
 
Avatar sawicka1983
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 22
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez maja1234567 Pokaż wiadomość
hey
Ja polecam swoją manicurzystkę jest rewelacyjna paznokcie trzymaja sie 1,5 miesiaca( bynajmniej ja tak chodze na uzupełnienie) i nie droga.. ma blooga : nanu88.bloog.p l
pozwoliłam sobie wejść na bloga w celu obejrzenia prac i niestety ale nie wszystkie jej prace są poprawne.....
nie jestem profesjonalistką ale niektóre dla mnie to łopaty.....

np. te paznokcie,http://pu.i.wp.pl/bloog/34320180/49150097/ania_vc_medium.jpg
uważacie że są "ładne"

Edytowane przez sawicka1983
Czas edycji: 2014-01-07 o 16:17
sawicka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 09:43   #237
my_nice_nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez sawicka1983 Pokaż wiadomość
pozwoliłam sobie wejść na bloga w celu obejrzenia prac i niestety ale nie wszystkie jej prace są poprawne.....
nie jestem profesjonalistką ale niektóre dla mnie to łopaty.....

np. te paznokcie,http://pu.i.wp.pl/bloog/34320180/49150097/ania_vc_medium.jpg
uważacie że są "ładne"
Te paznokcie są straszne! I na odległość widać ich sztuczność. Przypominają mi paznokcie noszone przez naszą celebrytkę J.Rutkowską!Okropieństwo. .. jakbym miała takie nosić to chyba wolałabym mieć swoje naturalne i malować co 3dni.
my_nice_nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 15:26   #238
sawicka1983
Przyczajenie
 
Avatar sawicka1983
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 22
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

są okropne ,ale to nie tylko te jedne!
sawicka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:12   #239
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez jolka6385 Pokaż wiadomość
Również chciałabym się dowiedzieć gdzie bądź u kogo można przedłużyć sobie paznokcie w Warszawie? Mam obgryzione paznokcie i chciałabym żeby wreszcie jakoś wyglądały poszukuje kogoś kto się na tym zna i ma jakieś doświadczenie w przedłużaniu dosyć krótkich paznokci a nie jakiejś pseudo kosmetyczki, która tylko myśli że potrafi
Zapraszam na rekonstrukcję do siebie.
Nie straszne mi żadne przypadki
Tu kilka fotek przed i po.

https://www.facebook.com/media/set/?...9219258&type=3
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:17   #240
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Zapraszam na rekonstrukcję do siebie.
Nie straszne mi żadne przypadki
Tu kilka fotek przed i po.

https://www.facebook.com/media/set/?...9219258&type=3
...
brawo Asia,niektóre metamorfozy..wow !
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 19:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.