Z³ote, rude ale nie miedziane i czerwone - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-22, 21:17   #1
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 184

Z³ote, rude ale nie miedziane i czerwone


Dorad¼cie proszê w ciekawym odcieniu rudo¶ci, nie zbyt intensywnej ale ciekawej... 'mistyczne z³oto' Safiry', 'bursztynowy blond' L'Oreal Casting, czy mo¿e po prostu jaki¶ z³oty blond? Obecnie mam w³osy zafarbowane 'miodowym bursztynem L'Oreal Casting, s± koloru cynamonowego. Proszê Was o opiniê i poradê, mo¿e Któras z Was testowa³± kolory o które pytam. Pozdrawiam
Eferelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-24, 13:26   #2
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 2 313
Dot.: Z³ote, rude ale nie miedziane i czerwone

Ja jestem posiadaczk± takich naturalnych z³oto-karmelowych kude³ków. No ale wiadomo, s³oneczko dzia³a i w³oski blakn± po lecie wiêc kolorek podkrêcam. Najlepiej s³u¿y mi L'Oreal Preference odcieñ Florence (chyba jasny blond z³ocisto-miedziany), a tak¿e L'Oreal Excellence Creme 7.43 (blond miedziano-z³ocisty). U mnie wychodz± w³a¶nie takie z³otawe "szlachetne". ¯adnej czerwieni.
Red Lipstick jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-24, 21:59   #3
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Z³ote, rude ale nie miedziane i czerwone

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem posiadaczk± takich naturalnych z³oto-karmelowych kude³ków. No ale wiadomo, s³oneczko dzia³a i w³oski blakn± po lecie wiêc kolorek podkrêcam. Najlepiej s³u¿y mi L'Oreal Preference odcieñ Florence (chyba jasny blond z³ocisto-miedziany), a tak¿e L'Oreal Excellence Creme 7.43 (blond miedziano-z³ocisty). U mnie wychodz± w³a¶nie takie z³otawe "szlachetne". ¯adnej czerwieni.

Mam tê pierwsz± farbkê w domu i bojê siê zrobiæ. Mo¿esz zamie¶ciæ fotkê? By³abym bardzo wdziêczna.
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-25, 16:18   #4
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 184
Dot.: Z³ote, rude ale nie miedziane i czerwone

czego¶ takiego w³a¶nie siê bojê, rudy szybko p³owieje choæ po farbowaniu wygl±da rewelacyjnie, zdecyodwa³am siê na g³êboki karmel ot tak na zimê
Eferelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-26, 15:23   #5
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 184
Dot.: Z³ote, rude ale nie miedziane i czerwone

Dok³adnie rudy jest ¶wietny na wiosne, a dodatkowo powiem Ci, ¿e kolr któy zamie¶ci³a¶ na zdjêciu uzyska³±m farb± L'Oreal Excellent 10 min. o odcieniu 'jasny z³oty blond' wyszed³ dos³ownie identyczny wiêc polecam Z tym, ¿e zim± ciê¿ko o to by w szaroburej pogodzie rudo¶ci wygl±da³y królewsko i mistycznie Pozdrawiam

Edytowane przez Eferelle
Czas edycji: 2009-10-26 o 15:24
Eferelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.