Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 16:56   #571
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Mieszałyście kolory? W sensie jedna warstwa koloru X, na to kolor Y?
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 23:24   #572
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Jasne,że mieszam. Wychodzą bardzo ładne odcienie szczególnie przy jasnych kolorach. Dziś robiłam takie mixy z frenchem 4 koleżankom.Padam na pysk.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 00:28   #573
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Jasne,że mieszam. Wychodzą bardzo ładne odcienie szczególnie przy jasnych kolorach. Dziś robiłam takie mixy z frenchem 4 koleżankom.Padam na pysk.
Powiedz proszę jak to dokładnie robisz, ile warstw itp. Mi nie wyszło
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:46   #574
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Powiedz proszę jak to dokładnie robisz, ile warstw itp. Mi nie wyszło
Jasne
1. Przygotowanie paznokcia z odtłuszczaniem
2 Cienka warstwa bazy - 2o sek w lampie
3 1 warstwa koloru np beau- 2 min w lampie
3. końcówka french - 2 min w lampie
4. 2 warstwa koloru np clearly pink - 2 min w lampie
5. 1 warstwa top - 2 min w lampie
6 .przemywam cleanerem + oliwka na skórki
tadam
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:49   #575
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziękuję
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 19:15   #576
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Mieszałyście kolory? W sensie jedna warstwa koloru X, na to kolor Y?
Czesterka
najlepiej mieszać shellac-a np na folii aluminiowej lub jak masz wprawę od razu w buteleczce .
z takich sprawdzonych mieszanek dodajesz 25 kropel tropixa do pełnej buteleczki studio white i masz śliczny kolor brzoskwiniowy, lub 15 kropel hotski również do studio white i masz piękną miętę .
Nakładanie koloru na kolor, pomimo iż tak proponuje rpoducent, z reguły się nie sprawdza.
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 21:37   #577
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez AsiaSzeremeta Pokaż wiadomość
Czesterka
najlepiej mieszać shellac-a np na folii aluminiowej lub jak masz wprawę od razu w buteleczce .
z takich sprawdzonych mieszanek dodajesz 25 kropel tropixa do pełnej buteleczki studio white i masz śliczny kolor brzoskwiniowy, lub 15 kropel hotski również do studio white i masz piękną miętę .
Nakładanie koloru na kolor, pomimo iż tak proponuje rpoducent, z reguły się nie sprawdza.
oo Dzięki za odpowiedź
Muszę wypróbować na folii Chce zmieszać Masquerade i romantique, przy osobnych warstwach nie wychodziło za dobrze
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 12:19   #578
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

witam jestem początkującą Shellacmaniaczką-Amatorką domową i mam nieśmiałe pytanie, bo na pewno wiecie o wiele więcej na temat Shellaca otóż, jeden paznokieć - najbardziej używany lekko mi się "nadpsuł" , podeszło powietrze, uszczerbiło się, i w związku z tym, jak mam zrobić korektę? Całość zdjąć i od nowa wszystkie fazy? czy może wystarczy nałożyć jedną warstwę ratującą? tylko tak na top? czy na to baza, wartwa, top? dosłownie mały uszczerbek, wiec nie wiem, co zrobić pomóżcie

No, a dzisiaj zamówiłam sobie Hotski i Rock Loyalty i już doczekać się nie mogę przesyłki!!
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 12:11   #579
Ninolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny pomóżcie, chce sobie zamówić kilka kolorów Shellaca, ale nie przepadam za kolorami perłowymi, z brokatem, połyskującymi itp. Lubię zwykłe, klasyczne kolory. Zastanawiam się nad: Tropix, Gotha, Rose Bud, Romantique, Rock Royalty i Asphalt. Możecie napisać czy któryś z tych kolorów jest połyskujący? Czy kolory są mniej więcej takie jak buteleczki czy któryś jakoś bardzo odbiega od opakowania? Czy Tropix to taka jarzębina? Czy wpada w róż?
I jaka jest różnica pomiędzy Gotha a Rose Bud?
Z góry dziękuję1
Ninolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 20:14   #580
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

tropix to taki pomarańcz pomieszany z czerwienią bardzo ładny kolor, wszystkie kolory które wymieniłaś nie mają drobinek ani perły wszystkie są super

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

jesli podeszło powietrze to lakier zejdzie, zdejmij z tego paznokcia hybrydę i jeszcze raz od nowa rób
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 20:18   #581
Ninolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziękuję za odpowiedź wybierałam takie kolory bez drobinek, ale nie byłam pewna na 100%, bo w necie jest sporo zdjęć, które są podpisane np. Tropix, ale mają drobinki... ale już ktoś nie dopisał, że na wierzchu ma położoną warstwę Mother of pearl czy jakąś tam podobną... A Rubble? Też chyba nie ma drobinek? Koleżanka ma teraz Rock Royalty i twierdzi, że są minidrobinki (nie widziałam osobiście)... może stylistka coś dodała do buteleczki?
Ninolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 21:12   #582
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Ninolka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź wybierałam takie kolory bez drobinek, ale nie byłam pewna na 100%, bo w necie jest sporo zdjęć, które są podpisane np. Tropix, ale mają drobinki... ale już ktoś nie dopisał, że na wierzchu ma położoną warstwę Mother of pearl czy jakąś tam podobną... A Rubble? Też chyba nie ma drobinek? Koleżanka ma teraz Rock Royalty i twierdzi, że są minidrobinki (nie widziałam osobiście)... może stylistka coś dodała do buteleczki?
ruble nie mam, ale on też nie ma drobinek tak sądzę
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 23:05   #583
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Ninolka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź wybierałam takie kolory bez drobinek, ale nie byłam pewna na 100%, bo w necie jest sporo zdjęć, które są podpisane np. Tropix, ale mają drobinki... ale już ktoś nie dopisał, że na wierzchu ma położoną warstwę Mother of pearl czy jakąś tam podobną... A Rubble? Też chyba nie ma drobinek? Koleżanka ma teraz Rock Royalty i twierdzi, że są minidrobinki (nie widziałam osobiście)... może stylistka coś dodała do buteleczki?
Coś lekkiego jest, ale bez przesady
tutaj masz zdjęcie gdzie widać te drobinki:
5506482975_63f467f21e.jpg
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 12:58   #584
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

witam, to ja jeszcze raz, moze ktoś odpisze :

witam jestem początkującą Shellacmaniaczką-Amatorką domową i mam nieśmiałe pytanie, bo na pewno wiecie o wiele więcej na temat Shellaca otóż, jeden paznokieć - najbardziej używany lekko mi się "nadpsuł" , podeszło powietrze, uszczerbiło się, i w związku z tym, jak mam zrobić korektę? Całość zdjąć i od nowa wszystkie fazy? czy może wystarczy nałożyć jedną warstwę ratującą? tylko tak na top? czy na to baza, wartwa, top? dosłownie mały uszczerbek, wiec nie wiem, co zrobić pomóżcie
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 13:37   #585
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
witam, to ja jeszcze raz, moze ktoś odpisze :

witam jestem początkującą Shellacmaniaczką-Amatorką domową i mam nieśmiałe pytanie, bo na pewno wiecie o wiele więcej na temat Shellaca otóż, jeden paznokieć - najbardziej używany lekko mi się "nadpsuł" , podeszło powietrze, uszczerbiło się, i w związku z tym, jak mam zrobić korektę? Całość zdjąć i od nowa wszystkie fazy? czy może wystarczy nałożyć jedną warstwę ratującą? tylko tak na top? czy na to baza, wartwa, top? dosłownie mały uszczerbek, wiec nie wiem, co zrobić pomóżcie
...
zdejm i zrób od nowa....mozna kombinowac z uzupełieniem ubytku,czyli baza,kolor i top,ale to zazwyczaj nieładnie wygląda i nie trzyma się.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 13:52   #586
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziękuję za odpowiedź Czyli jednak lepiej od nowa zdjąć. Na szczęście mam nałożony Zillionaire więc aż tak strasznie ubytku nie widać ale skoro tak się już stało, to czas na nowy kolor, a ten miałam 10 dni - jak na zmywanie naczyń, obsługa całodzienna 1,5-roczniaka, otwieranie puszek coli i innych, oraz prace w przydomowym ogródku - to uważam za meeega sukces
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 13:56   #587
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Czyli jednak lepiej od nowa zdjąć. Na szczęście mam nałożony Zillionaire więc aż tak strasznie ubytku nie widać ale skoro tak się już stało, to czas na nowy kolor, a ten miałam 10 dni - jak na zmywanie naczyń, obsługa całodzienna 1,5-roczniaka, otwieranie puszek coli i innych, oraz prace w przydomowym ogródku - to uważam za meeega sukces
jeśli robisz paznokcie sama hybrydą to wystarczy z tego paznokcia zdjąć lakier i tylko jeden pomalować na nowo
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 16:58   #588
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Patulka tak jak napisałam do Ciebie na priv, można zrobić korektę ale nie będzie to wyglądało dobrze.
Kupując shellac-a od autoryzowanego sprzedawcy otrzymałabyś taką pomoc od razu, ale niestety na allegro jest wielu sprzedawców tzw. handlarzy, którzy kupują coś za 1 zł a sprzedają za 2 zł. Są znani tylko i wyłącznie ze względu na fakt iż sprzedają bardzo znane i cenione marki, natomiast nie wiedzą nic o produkcie, np. co zrobić kiedy top, baza lub kolor zgęstnieje, jestem więcej nić pewna iż nikt Ci na to pytanie z allegro nie odpowie.
Najlepszym sposobem byłoby abyś usunęła stylizację i zrobiła od nowa lub jeżeli odrost jest nieduży poprostu spiłowała paznokieć do koloru
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 10:21   #589
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez AsiaSzeremeta Pokaż wiadomość
Patulka tak jak napisałam do Ciebie na priv, można zrobić korektę ale nie będzie to wyglądało dobrze.
Kupując shellac-a od autoryzowanego sprzedawcy otrzymałabyś taką pomoc od razu, ale niestety na allegro jest wielu sprzedawców tzw. handlarzy, którzy kupują coś za 1 zł a sprzedają za 2 zł. Są znani tylko i wyłącznie ze względu na fakt iż sprzedają bardzo znane i cenione marki, natomiast nie wiedzą nic o produkcie, np. co zrobić kiedy top, baza lub kolor zgęstnieje, jestem więcej nić pewna iż nikt Ci na to pytanie z allegro nie odpowie.
Kurcze, masz 100% rację. W zasadzie nie wiem czemu kupowałam na Allegro, a nie od specjalistów, jeśli potrafią pomóc jeszcze ale człowiek się uczy całe życie a swoją drogą, możesz polecić takiego autoryzowanego sprzedawcę? gdzie udzielą profesjonalnych porad co do Shellac'a czy Gelish'a?
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 10:32   #590
annik75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

A co zrobić jeśli top czy kolor zgęstnieje?
annik75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 19:30   #591
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny jeżeli top, baza czy kolor zgęstnieje trzeba bardzo umiejętnie dołożyć czystego alkoholu izopropylowego. Uczymy tego na kursach z manikiuru hybrydowego. Na stronie ekertnails.pl można znaleźć oficjalnych dystrybutorów shellac-a, którzy chętnie udzielą informacji oraz mają pewny i oryginalny produkt.
w razie pytań oczywiście służę pomocą ale nie zawsze mam czas
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 19:50   #592
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Tja... i kosztują prawie 2x tyle co gdzie indziej.
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 18:54   #593
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
Tja... i kosztują prawie 2x tyle co gdzie indziej.
A to ciekawe co piszesz, skoro na allegro shellac kosztuje około 65-67 zł to znaczy że u dystrybutorów musiałby kosztować co najmniej 120-135 zł, poszukaj dobrze a gwarantuję że znajdziesz za 75 zł u oficjalnego dystrybutora. Dodatkowo zdarzają się świetne promocje gdzie można otrzymać lampę Shellac gratisowo przy zakupie określonej ilości lakierów.
No cóż każdy wybiera to co chce, myślę tylko że gdybyście kupowały u sprawdzonych i przeszkolonych sprzedawców wątek miałby może kilka stron na których wymieniałybyśmy się informacjami o nowych kolorach, jak je mieszać, itp. a nie zadawały pytania o wszystko
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 18:38   #594
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja nie zadaję pytań o wszystko A na tej stronce co podałaś pierwsze 2 z brzegu kosztowały po 110 zł chyba. Ja kupuję za niecałe 70. Dla mnie to spora różnica.
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 10:22   #595
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
Ja nie zadaję pytań o wszystko A na tej stronce co podałaś pierwsze 2 z brzegu kosztowały po 110 zł chyba. Ja kupuję za niecałe 70. Dla mnie to spora różnica.
Ta stronka to strona oficjalnego ambasadora marki w Polsce, jak wejdziesz sobie w zakładkę "współpracują z nami" a później klikniesz np w podkarpacie znajdziesz shellac-a po 75 zł.
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 07:09   #596
baska98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

dziewczyny który kolor z Gelish z jasnych, pastelowych kryje dokładnie, tak że nie widać płytki paznokcia...

Mam MAROCCAN NIGHTS. Jeszcze go nie użyłam, bo zastanawiam się czy jest sesn. Delikatne muśnięcie jednej warstwy nie zostawia żadnego koloru...
A ja bym chciała żeby pokrycie było widoczne/mleczne i żeby płytka paznokcia była niewidoczna...

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

i jeszcze jedno pytanko - jakiego odtłuszczacza używacie przy Gelish?
czy to ma jakieś znaczenie?
baska98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 10:53   #597
baska98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

jeszcze jedno pytanie przyszło mi na myśl - Czy HARMONY GELISH Soak Off Cleanse służy tylko i wyłącznie do przecierania warstwy wierzchniej czy mogę też tym odtłuścić płytkę paznokcia na samym początku?
baska98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 21:48   #598
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Myślę, że prędzej otrzymacie odpowiedź na wątkach o Gelish Ja ich nigdy nie stosowałam

Polecicie mi fajny jasny kolor? Mam Romantique, ale jest on dość rzadki i ciężko się maluje. Potrzeba 3 warstw żeby przykrył, więc nie nadaje się Chodzi mi własnie o beże/pastelowe róże dobrze kryjące
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 10:22   #599
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez AsiaSzeremeta Pokaż wiadomość
A to ciekawe co piszesz, skoro na allegro shellac kosztuje około 65-67 zł to znaczy że u dystrybutorów musiałby kosztować co najmniej 120-135 zł, poszukaj dobrze a gwarantuję że znajdziesz za 75 zł u oficjalnego dystrybutora. Dodatkowo zdarzają się świetne promocje gdzie można otrzymać lampę Shellac gratisowo przy zakupie określonej ilości lakierów.
No cóż każdy wybiera to co chce, myślę tylko że gdybyście kupowały u sprawdzonych i przeszkolonych sprzedawców wątek miałby może kilka stron na których wymieniałybyśmy się informacjami o nowych kolorach, jak je mieszać, itp. a nie zadawały pytania o wszystko
Jaka jest różnica między podróbką Shellac z allegro a orygianłem nie z allegro? Nie mówimy o cenie tylko o jakości. Czym się różnią konkretnie?
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:22   #600
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Jaka jest różnica między podróbką Shellac z allegro a orygianłem nie z allegro? Nie mówimy o cenie tylko o jakości. Czym się różnią konkretnie?
Przede wszystkim nie ustawa o kosmetykach mówi, iż każdy produkt powinien być oznaczony w sposób czytelny w języku Państaw na terenie jakiego jest dystrybuowany wraz z podaniem daty "przydatności do spożycia" w przypadku shellac-a daty przydatności do użycia. Żaden sprzedawca allegrowy nie oznacza w ten sposób swoich produktów a to sprawia iż nie mamy pewności co do daty produkcji oraz czasu w jakim możemy użyć produktu aby był on dalej zdatny do użycia.
Dodatkowo nie mając właściwie oznaczonych produktów narażamy się na karę z Inspekcji handlowej.
Poza tym mogą się zdarzyć oczywiście przypadki iż nie będzie się różnił niczym, ale pewności nigdy nie ma - z reguły sprzedawcy allegrowi kupują off stocki i stąd mają tak niskie ceny.
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.