Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 15:25   #61
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziś kończę 37 tydzień, mój bocian z suwaczka już prawie jest u mnie z tym ślicznym bobasem

Jestem mega szczęśliwa
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:30   #62
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Dziś kończę 37 tydzień, mój bocian z suwaczka już prawie jest u mnie z tym ślicznym bobasem

Jestem mega szczęśliwa
A jak Twoje postępy ciążowe? Szyjka krótka? Zanosi się na coś? Bo nie wiem czy wiesz, ale rozpoczynasz listę.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:32   #63
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
A jak Twoje postępy ciążowe? Szyjka krótka? Zanosi się na coś? Bo nie wiem czy wiesz, ale rozpoczynasz listę.
Ty to wszystkim porod przepowiadasz a moze Ty urodzisz na zachete
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:36   #64
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Dziś kończę 37 tydzień, mój bocian z suwaczka już prawie jest u mnie z tym ślicznym bobasem

Jestem mega szczęśliwa
moim zdaniem to ty 8 lipca skonczylas 37 tydz chyba ze to ja cos myle
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:39   #65
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Ty to wszystkim porod przepowiadasz a moze Ty urodzisz na zachete
Uwierz mi gdyby to tak działało, to już dawno byłabym rozpakowana.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:42   #66
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

wlasnie prasuje przescieradła do lozeczka, kolyski i pokrowiec na mate.. co za niewdzięczne zajecie. Zwija mi sie, podwija wszystko.. męcze sie a i tak pogniecione
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:43   #67
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

ja wam powiem ze w szoku jestem ze jeszcze nie rodzę, moja jedna siostra rodziła wszystkie dzieci przed terminem, druga w terminie ale cala ciąże leżała plackiem, a mi moja gin w pl powiedziała ze mam tak jak siostry krótka szyjkę i ze pewnie tez będę tak samo ciąże przechodzić a ja całkiem inaczej cala ciąże przepracowałam, teraz ostatni miesiąc trochę więcej odpoczywam ale ogólnie jeszcze żadnych skurczy nie czuje, może mnie poród weźmie z zaskoczenia
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 15:49   #68
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
ja wam powiem ze w szoku jestem ze jeszcze nie rodzę, moja jedna siostra rodziła wszystkie dzieci przed terminem, druga w terminie ale cala ciąże leżała plackiem, a mi moja gin w pl powiedziała ze mam tak jak siostry krótka szyjkę i ze pewnie tez będę tak samo ciąże przechodzić a ja całkiem inaczej cala ciąże przepracowałam, teraz ostatni miesiąc trochę więcej odpoczywam ale ogólnie jeszcze żadnych skurczy nie czuje, może mnie poród weźmie z zaskoczenia
Nie znasz dnia ani godziny

Ale moje dwie siostry mialy tak samo, jedna dwoje dzieci urodzila przed 37 i 38tydz, a druga w 37tyg. Z tym, ze obie od polowy nakaz lezenia. Jedna miała nawet krążek założony. A ja smigam, robie wszystko, tez dosc dlugo pracowalam.
Chociaz wole nie krakać, u mnie dopiero sie 35tydz zaczyna..lepiej nie będę krarać
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:52   #69
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Nie znasz dnia ani godziny

Ale moje dwie siostry mialy tak samo, jedna dwoje dzieci urodzila przed 37 i 38tydz, a druga w 37tyg. Z tym, ze obie od polowy nakaz lezenia. Jedna miała nawet krążek założony. A ja smigam, robie wszystko, tez dosc dlugo pracowalam.
Chociaz wole nie krakać, u mnie dopiero sie 35tydz zaczyna..lepiej nie będę krarać
A ja nie mam porównania bo jestem pierwsza dzieciata w moim pokoleniu. Jedyne co wiem, że u wszystkich babć i ciotek no i u mojej mamy wszystkie ciąże były przenoszone o ponad tydzień i kończyły się na cc.
Moja mama jest ogólnie zadowolona z mojej ciąży, mówi, że wszystkie trzy przechodziła tak samo bezproblemowo i bezstresowo jak ja. Dopiero po urodzeniu wyszły diabły.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:55   #70
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Może wyślij tżta? Mi też smutno, mój tata pojechał dziś na działkę i okazało się, że choinka, którą posadziliśmy z mężem uschła a to nie była taka zwykła choinka, kupiliśmy ją dzień po transferze i z nami była od początku ciąży tak jak synek, specjalnie kupiliśmy taką w sklepie ogrodniczym, która miała szanse się potem przyjąć w ziemi. I rosnąć razem z synkiem. A teraz uschła
Ojej, no faktycznie przykre. Wcale się nie dziwię, że się zdołowałaś. Ale tak jak Halinka pisała, kupicie nową od dnia porodu

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
napisałam już jakby któraś chciała, tomożna z tej str skorzystać
http://www.rodzicpoludzku.pl/Plan-Po...an-porodu.html
No właśnie tutaj patrzę co z tego wychodzi, ale dla mnie te punkty niektóre tak się jednocześnie nakładają na siebie a trochę wykluczają i nie wiem co zaznaczać
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:55   #71
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
A jak Twoje postępy ciążowe? Szyjka krótka? Zanosi się na coś? Bo nie wiem czy wiesz, ale rozpoczynasz listę.
Szyjka skrócona i na ktg pojedyncze skurcze tyle że ja ich nie czuję.
Wydaje mi się że mimo tego że jestem pierwsza wcale tak nie urodze bo naprawdę jestem ciągle w ruchu, bardzo dużo chodzę i nie czuję żeby dziecko było bardzo nisko tak jak inne dziewczyny, bóli okresowo podobnych też nie mam

Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
moim zdaniem to ty 8 lipca skonczylas 37 tydz chyba ze to ja cos myle
Tak mi liczy mój suwaczek a tam wpisywałam datę mojej ostetniej Om czyli 24 października, do zapłodnienia doszło tak jak pisałam 1 lub 2 listopada. Miałam bardzo krótkie cykle i owu zaraz po okresie
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 15:57   #72
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

Jagusia, gratulacje!

Butter, Tobie również gratuluję!

Bardzo mi przykro, że poziom bilirubiny nie spada trzymam aby wynik jak najszybciej uległ poprawie i abyście mogły wyjść do domu.
Dzieki Kochana

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Przepraszam że was tak męczę i marudze ,ale jesteście moja jedyną odskoczna szpitalna poza TŻ .
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No co Ty, pisz! od tego jesteśmy!

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Oj jak ja ci zazdroszcze, tez juz bym chciala dac buziaka swojej rybce


U nas to byla planowana wpadka Wg miesiaczki wyliczony dzien na strzał byl kilka dni wczesniej, ale akurat tego dnia sie mega pokłóciliśmy i powiedziałam, że ja z Tz zadnego dziecka robić nie bede. On tez stwierdził, ze z taka wariatką jak ja się nie da. A kilka dni pozniej bez planów zapłodnieniowych się udalo. Byłam mega zdziwiona jak nie dostałam okresu, bo wg wyliczeń tego dnia nie powinnam zajść, a jednak moje jajeczko sobie czekało
U nas dość podobnie
Ja zaszłam bankowo w sobotę 23.11 bo dzień wcześniej powiedziałam mężowi, że nie ma mowy, że teraz nie ma planów na dziecko (po ponad 1,5 roku starań, stymulacjach itp, wszystko odstawiłam, miałam mieć laparoskopię itp, ale sie nie zgodziłam), bo mi wypadnie tp na obronę a następnego dnia jakoś tak wyszło i mówię 'aaa...tyle czasu nic z tego nie było, to i teraz nic nie będzie bankowo'... a już tydzień później miałam przeczucia, że jestem w ciąży, jak codziennie w drodze do pracy wręcz uśmiechała się do mnie kiełbasa na billboardzie z reklamy musztardy (normalnie nie zwróciłabym na nią uwagi, serio)...nawet jak mężowi to powiedziałam, to on na to 'Mysza, jesteś pewnie w ciąży'

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszecie w końcu plan porodu?
Ja tak

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Może wyślij tżta? Mi też smutno, mój tata pojechał dziś na działkę i okazało się, że choinka, którą posadziliśmy z mężem uschła a to nie była taka zwykła choinka, kupiliśmy ją dzień po transferze i z nami była od początku ciąży tak jak synek, specjalnie kupiliśmy taką w sklepie ogrodniczym, która miała szanse się potem przyjąć w ziemi. I rosnąć razem z synkiem. A teraz uschła
Ojej, to przykre Ja też jestem sentymentalna w taki sposób.
Ale podsunęłaś mi pomysł, jak Hania się urodzi, to posadzę na ogrodzie dla niej jakiś piękny krzaczek kwitnący!
I może Wy tak zrobicie? Posadzicie dla Maksyma coś, jak się urodzi...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:03   #73
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
No właśnie lekarze mówią, ze wczesniaczki dłużej to przechodzą . I tylko tyle normalnie płakać mi się chce.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
trzymaj się, jeszcze trochę i będziecie w domku


Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszecie w końcu plan porodu?



Była u mnie tż bratowa na kawie i tarcie tarta wyszła pyszna

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Nie mam pojęcia kiedy doszło do poczęcia. Okres miałam nieregularny. Zresztą mały nie był planowany. Test zrobiłam 6 grudnia, bo jakoś dziwnie się czułam, w sumie to tak od niechcenia. Ale jak zobaczyłam dwie kreski to byłam w takim szoku
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:08   #74
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dzieki Kochana



No co Ty, pisz! od tego jesteśmy!



U nas dość podobnie
Ja zaszłam bankowo w sobotę 23.11 bo dzień wcześniej powiedziałam mężowi, że nie ma mowy, że teraz nie ma planów na dziecko (po ponad 1,5 roku starań, stymulacjach itp, wszystko odstawiłam, miałam mieć laparoskopię itp, ale sie nie zgodziłam), bo mi wypadnie tp na obronę a następnego dnia jakoś tak wyszło i mówię 'aaa...tyle czasu nic z tego nie było, to i teraz nic nie będzie bankowo'... a już tydzień później miałam przeczucia, że jestem w ciąży, jak codziennie w drodze do pracy wręcz uśmiechała się do mnie kiełbasa na billboardzie z reklamy musztardy (normalnie nie zwróciłabym na nią uwagi, serio)...nawet jak mężowi to powiedziałam, to on na to 'Mysza, jesteś pewnie w ciąży'



Ja tak



Ojej, to przykre Ja też jestem sentymentalna w taki sposób.
Ale podsunęłaś mi pomysł, jak Hania się urodzi, to posadzę na ogrodzie dla niej jakiś piękny krzaczek kwitnący!
I może Wy tak zrobicie? Posadzicie dla
Maksyma coś, jak się urodzi...
Haha niezle z ta kielbasa:-D
ja zaczęłam przypuszczać ze zaszłam jak zmierzylam temperaturę,moja normalna temp. To 35/35,7max a jak jestem chora to nawet 34. A wtedy zmierzylan i wyszło 37. Poczekałam jeszcze,za jakiś czas zrobiłam test.. Tak z dwa dni przed miesiaczka i wyszły dwie krechy:-D tak nie do konca bylam przekonana,ale okres nie przyszedl.
Ok 10dni trzymałam nowine i nikomu nie powiedziałam,dopiero w Wigilię dałam Tz buciki
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz

Edytowane przez patrycja19894
Czas edycji: 2014-07-11 o 16:12
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:14   #75
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Ok 10dni trzymałam nowine i nikomu nie powiedziałam,dopiero w Wigilię dałam Tz buciki
Ja rano robiłam test i jak mąż wrócił z pracy to mu powiedziałam, to był zły że cały dzień to trzymałam w tajemnicy! no ale nie chciałam przez telefon...
A co do kiełbasy, to jakoś chwilę przed zrobieniem testu robiliśmy pizzę w domu i się objadłam jak dzika świnia, to się z mężem śmialiśmy, że może już jem za dwoje a to faktycznie już tak było
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:18   #76
jagusia15
Rozeznanie
 
Avatar jagusia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 674
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A kuku w nowym wątku!!

Sara, 100 lat, wszystkiego najlepszego!!!

Patrycja, co za historia z tym dzieckiem. Przerażające - niestety - nagminne

Jagusia, gratulacje!!!

Halinka, super nowa część..ale ten tytuł! Chyba jakiś kretyn wymyślił

Bardzo Wam dziękuje za kciuki! Jesteście wielkie!
Jestem po, wszystko git, obroniłam się i jestem mega szczęśliwa!!!!!
Dziękuję i wzajemnie Kochana !
Ulga prawda ?

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

Jagusia, gratulacje!

Butter, Tobie również gratuluję!




Bardzo mi przykro, że poziom bilirubiny nie spada trzymam aby wynik jak najszybciej uległ poprawie i abyście mogły wyjść do domu.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Kciuki się przydadza nam bardzo.

Tuśka konczy dzisiaj tydz dokładnie o 15:30 !!!




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
już tydzień! zdrówka dla Ciebie i Małej

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszecie w końcu plan porodu?
Położna jak była u mnie tydzień temu to przyniosła przykładowy plan i rozmawiialiśmy o nim..mam jeszcze poczytać i przygotować jak chce swoj..zoabczę, może napiszę


Dziękuję reszcie dziewczyn za gratulację


Jeszcze z dobrych wieści - mamy wózek do odebrania
Ale pojedziemy po niego w poniedziałek bo jednak mamy do pokonania 80 km w jedną stronę a chcę trochę odetchnąć w ten week
jagusia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:18   #77
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Nowy wątek

Dzięki dziewczyny za opinie odnośnie imienia dla syneczka. Imię Miłosz bardzo mi się podoba, ale Seweryn znacznie lepiej pasuje do nazwiska. Bruno - podoba mi się, ale z kolei mąż kręci nosem .

Imienia Miłosz byśmy nie zdrabniali, natomiast na Seweryna mówilibyśmy: Sewuś, Sewek, Sewer.
Imienia Bruno chyba też byśmy nie zdrabniali, bo jak - Brunek, Brunuś (?). Chyba lepiej brzmi po prostu Bruno .

Także
Ale te gusta się ludziom różnią. Jak nam szwagier pomagał wybierać imię to rzucił w końcu tym Brunonem, a ja się na niego tak z byka popatrzyłam, że chyba sobie jaja robi.



Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dzieki Kochana

No co Ty, pisz! od tego jesteśmy!

U nas dość podobnie
Ja zaszłam bankowo w sobotę 23.11 bo dzień wcześniej powiedziałam mężowi, że nie ma mowy, że teraz nie ma planów na dziecko (po ponad 1,5 roku starań, stymulacjach itp, wszystko odstawiłam, miałam mieć laparoskopię itp, ale sie nie zgodziłam), bo mi wypadnie tp na obronę a następnego dnia jakoś tak wyszło i mówię 'aaa...tyle czasu nic z tego nie było, to i teraz nic nie będzie bankowo'... a już tydzień później miałam przeczucia, że jestem w ciąży, jak codziennie w drodze do pracy wręcz uśmiechała się do mnie kiełbasa na billboardzie z reklamy musztardy (normalnie nie zwróciłabym na nią uwagi, serio)...nawet jak mężowi to powiedziałam, to on na to 'Mysza, jesteś pewnie w ciąży'

Ja tak

Ojej, to przykre Ja też jestem sentymentalna w taki sposób.
Ale podsunęłaś mi pomysł, jak Hania się urodzi, to posadzę na ogrodzie dla niej jakiś piękny krzaczek kwitnący!
I może Wy tak zrobicie? Posadzicie dla Maksyma coś, jak się urodzi...
Też miałam mieć laparoskopię, czekałam na okres żeby zgłosić się do szpitala a tu bąbel w brzuchu. Tyle się nie udawało, że w ogóle się tego nie spodziewałam. A Ty z jakiego powodu miałaś mieć laparoskopię?
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:32   #78
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
wlasnie prasuje przescieradła do lozeczka, kolyski i pokrowiec na mate.. co za niewdzięczne zajecie. Zwija mi sie, podwija wszystko.. męcze sie a i tak pogniecione
Ja też szału dostawałam prasując prześcieradło i pościel. W końcu jako tako wyprasowałam i naciągnęłam na materac. Tylko teściowa się pewnie przerazi jak zobaczy takie wymiętolone

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
a już tydzień później miałam przeczucia, że jestem w ciąży, jak codziennie w drodze do pracy wręcz uśmiechała się do mnie kiełbasa na billboardzie z reklamy musztardy (normalnie nie zwróciłabym na nią uwagi, serio)...nawet jak mężowi to powiedziałam, to on na to 'Mysza, jesteś pewnie w ciąży'
Mistrzostwo z tą kiełbasą

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Haha niezle z ta kielbasa:-D
ja zaczęłam przypuszczać ze zaszłam jak zmierzylam temperaturę,moja normalna temp. To 35/35,7max a jak jestem chora to nawet 34. A wtedy zmierzylan i wyszło 37. Poczekałam jeszcze,za jakiś czas zrobiłam test.. Tak z dwa dni przed miesiaczka i wyszły dwie krechy:-D tak nie do konca bylam przekonana,ale okres nie przyszedl.
Ok 10dni trzymałam nowine i nikomu nie powiedziałam,dopiero w Wigilię dałam Tz buciki
Ja bym tyle czasu nie wytrzymała. Tak sobie wyobrażałam ten moment jak poinformuje męża, a ostatecznie obydwoje od kilku dni obgryzaliśmy pazury czy dostanę okres. Mój mąż wspominał, że te ostatnie dni mojego cyklu ciągle patrzył na telefon i czekał, aż zadzwonię, że jednak dostałam okres. Na szczęście nie dostałam, a jak patrzyliśmy na dwie kreski na teście to jeszcze długo nie dowierzaliśmy
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:36   #79
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Ja wiem, że nie powinnam tego mówić, ale mój szwagier miał psa o imieniu Bruno, owczarka niemieckiego długowłosego. I jak potem koleżance ze studiów urodził się syn i dała mu na imię Bruno. No u mnie by nie przeszło.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 16:38   #80
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Witam się i ja w nowym wątku
h4linka- świetna robota


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziękuje za kciuki! Jesteście wielkie!
Jestem po, wszystko git, obroniłam się i jestem mega szczęśliwa!!!!!
gratuluje!!

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Myślałam, że będzie gorzej, nie mam czasu uzalac się nad sobą ;-) .

Pierwsze dwa dni trudne , jak się macica kurczyla to trochę bolało i to cięcie. Ale naprawdę spodziewałam się gorszego bólu.
Już mi szwy odchodzą , tak że goi się dobrze. Troszkę ta rana piecze i szwy ciągną ale jest ok.
Juz noszę podpaski bo tak nie leci.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lubię czytać Twoje posty prosto ze szpitala bo jakoś mnie nastrajają optymistycznie
Czyli te pierwsze dni po porodzie wcale nie muszą być takie straszne jeśli chodzi o odczuwalny ból...

Trzymam kciuki żeby z malutką było już dobrze i żebyście mogły wreszcie wyjść do domku Wyobrażam sobie, jak nie możecie się już wszyscy tego doczekać.
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:40   #81
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Mąż mnie wqwia Dziękuję za uwagę
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:40   #82
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47263788]Ja też szału dostawałam prasując prześcieradło i pościel. W końcu jako tako wyprasowałam i naciągnęłam na materac. Tylko teściowa się pewnie przerazi jak zobaczy takie wymiętolone



Mistrzostwo z tą kiełbasą



Ja bym tyle czasu nie wytrzymała. Tak sobie wyobrażałam ten moment jak poinformuje męża, a ostatecznie obydwoje od kilku dni obgryzaliśmy pazury czy dostanę okres. Mój mąż wspominał, że te ostatnie dni mojego cyklu ciągle patrzył na telefon i czekał, aż zadzwonię, że jednak dostałam okres. Na szczęście nie dostałam, a jak patrzyliśmy na dwie kreski na teście to jeszcze długo nie dowierzaliśmy [/QUOTE]

Te przeklęte prześcieradła maja te gumki i ciężko się prasuje

Mi tez było ciężko trzymać to w tajemnicy,mój tz był przekonany że dostałam miesiączkę bo na zakupach specjalnie wrzuciłam tampony do koszyka wiec nic nie podejrzewał. Miesiąc wcześniej z nim test robiłam i pewnie myślał że kolejnym razem też tak bedzie.
Powiedziałam w wigilię i przez to była zakrapiana,w pierwszy dzien świat miałam męża na kacu:-D
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:45   #83
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Hej witam się
h4linka - jest super!

Mam tak ogromną chęć na deser z mascarpone ale nie wiem czy umiem zrobić. Dodałabym lody sorbetowe. Czy to się robi z ubitą śmietanką 30% i cukrem pudrem? Bo jeśli tak to jestem gotowa aby to zrobić w ilościach hurtowych kilogramowych a potem to wszystko zjeść

Butter - brawo
Sara - sto lat
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:45   #84
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Jak ja mojemu pokazałam dwie kreski to akurat grał w grę na konsoli i z wrażenia wjechał czołgiem w minę i umarł
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:48   #85
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Jak ja mojemu pokazałam dwie kreski to akurat grał w grę na konsoli i z wrażenia wjechał czołgiem w minę i umarł
H ahahha nie moge:-D
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:48   #86
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

My to razem czekaliśmy na wynik testu, nasikałam i poleciałam do tżta, żeby patrzył ze mną, bo chyba się coś pokazuje
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:53   #87
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
My to razem czekaliśmy na wynik testu, nasikałam i poleciałam do tżta, żeby patrzył ze mną, bo chyba się coś pokazuje
My tak samo, miałam iść do tego szpitala i nawet zła byłam, że okres się spóźnia bo na święta będę taka połamana. Tż kazał mi test sobie zrobić bo zawsze jak go zrobię 1-2 dni i jest okres. Strasznie się zaskoczyliśmy.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:54   #88
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
My to razem czekaliśmy na wynik testu, nasikałam i poleciałam do tżta, żeby patrzył ze mną, bo chyba się coś pokazuje
"chyba się coś pokazuje" u mnie od razu dwie grube krechy w ułamek sekundy się pokazały, nie zdążyłam nawet gaci założyć spowrotem

Ale tż był nieugięty, dwa dni później robiłam kolejny test "bo przecież mógł być trefny!" a jak znowu się pokazały dwie krechy "dopiero ginekolog to udowodni! dwa razy dodatni to wcale nie znaczy, że ciąża"
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:57   #89
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Jak ja mojemu pokazałam dwie kreski to akurat grał w grę na konsoli i z wrażenia wjechał czołgiem w minę i umarł
Ahahahahahaha kolejny raz mnie rozwalasz ;-)
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
My to razem czekaliśmy na wynik testu, nasikałam i poleciałam do tżta, żeby patrzył ze mną, bo chyba się coś pokazuje
U mnie nie było takiej opcji bo mąż wychodzi do pracy dużo wcześniej niż ja wstaje ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:58   #90
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Ja wiedziałam jeszcze długo przed @, ahhh ten babski 6 zmysł W dzień okresu zrobiłam test dla potwierdzenia i taram.... Dodam, że czekałam na okres, żeby rozpocząć opakowanie tabsów
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.