Krew z pochwy po kremie do depilacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 12:39   #1
Domincia1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1

Krew z pochwy po kremie do depilacji


Witam
Kilka godzin temu użyłam kremu do depilacji Veet. Nałożyłam go zgodnie z instrukcją i zgodnie z instrukcją usunęłam. Trochę kremu dostało się jednak do pochwy. Mam spuchnięte i delikatnie krwawiące wargi sromowe (to rozumiem, poparzenie), ale bardziej przeraża mnie to, że krew płynie mi z pochwy. Nie jest to czas na okres. Co mam robić? Przeczekać? Udać się do ginekologa? Na pogotowie? Proszę, pomóżcie!
Domincia1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 17:15   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Krew z pochwy po kremie do depilacji

Masz pewność, że to nie okres albo że się nie zacięłaś np. szpatułką czy maszynką? Jeśli tak i przypuszczasz, że to żywa krew, jakaś rana to na pogotowie/dyżur!
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 16:21   #3
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Krew z pochwy po kremie do depilacji

No cóż, warto wiedzieć, że kremy do depilacji są złośliwe i potrafią być bardzo żrące. Ich dostanie się do delikatnych miejsc, takich jak pochwa, może wyrządzić Ci przykrą niespodziankę, której doświadczyłaś. Możliwe, że doszło do mikro urazu. Niby nie jest to bardzo groźne, ale proponowała bym iść z tym do najbliższej przychodni albo szpitala i sprawdzić co się stało. Jedyne, co możesz zrobić sama dla siebie, to iść pod prysznic i delikatnie przemyć to miejsce płynem do higieny intymnej ( koniecznie delikatnym), by zmyć resztki kosmetyku, które się tam dostały. Jeżeli takowego nie posiadasz, to nie pozostaje nic innego jak porada lekarska. Na przyszłość nie używaj takich kremów w miejscach newralgicznych i przede wszystkim bądź ostrożniejsza.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 08:16   #4
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Krew z pochwy po kremie do depilacji

I jak autorko, byłaś u lekarza?
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-01 09:16:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.