Jasny podkład - zbiorczy, cz. III - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-06, 09:36   #511
werkamanga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W Warszawie stacjonarnie Ot, weszłam do sklepu z kosmetykami na Marywilskiej, bo chciałam się pogapić co tam w ogóle mają. N0 i zobaczyłam to coś. O marce nigdy wcześniej nie słyszałam, ale pani wyjaśniła mi, że to szwedzkie kosmetyki bez parabenów, bizmutu itd. Były tam jeszcze jakieś cienie, róże, bronzery no ale mnie zainteresował tylko podkład (czytaj: nie miałam więcej pieniędzy by coś kupić).
Dziewczyny, byłam wczoraj na Marywilskiej i znalazłam w/w drogerię. Niestety jasnych podkładów już nie było... Został tylko jeden - ciemny. Zapytałam kobietę, kiedy mogą się pojawić. Powiedziała, że nie wie, kiedy i czy w ogóle przyślą coś ze Szwecji... A taka byłam napalona...
Zapisz
werkamanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 11:56   #512
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez werkamanga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam wczoraj na Marywilskiej i znalazłam w/w drogerię. Niestety jasnych podkładów już nie było... Został tylko jeden - ciemny. Zapytałam kobietę, kiedy mogą się pojawić. Powiedziała, że nie wie, kiedy i czy w ogóle przyślą coś ze Szwecji... A taka byłam napalona...
Zapisz
Mogę go wrzucić w wątek wymiankowy. Użyłam go rapem raz dla sprawdzenia koloru. Dla mnie jest po prostu za jasny. Po wycieczce do Egiptu jestem NC25 -30 z MAC-a
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 18:47   #513
martanne
Marta
 
Avatar martanne
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Thumbs up Podkład nawilżająco-kryjący do jasnej karnacji - pomocy!

Cześć kochane,

piszę tutaj, bo już kompletnie nie wiem co robić! Mam jasną karnację, ale w tonach neutralnych - nie żółtych, ani nie różowych. Skóra jest jednocześnie skłonna do trądziku, sucha i wrażliwa.. Te 3 kryteria w połączeniu to jakaś tragedia - nie mogę znaleźć podkładu, bo albo jest:
- kryjąco-nawilżający (np Pharmaceris czy Eveline), których odcienie są dla mnie za ciemne
- kryjący, ale matujący - a moja twarz po nim cała sucha, co jeszcze pogłębiało trądzik..
- nawilżający, jasny, ale nie kryjący - takich jest pełno i zapewne byłabym zadowolona, gdyby nie nieestetyczny trądzik z jakim się borykam.

Kochane BŁAGAM! Podajcie mi przykłady, jakichś dobrych podkładów nawilżająco-kryjących, które w miarę możliwości mają dobrą trwałość i nie uczulają (chociaż o tym muszę się sama upewnić )

W Was całą moja nadzieja!!!
martanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 22:28   #514
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Kupiłam sobie Lasting Finish Rimmela, najjaśniejszy odcień. Kolor naprawdę jest świetny! Ale sam podkład już tak nie urywa...

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mogę go wrzucić w wątek wymiankowy. Użyłam go rapem raz dla sprawdzenia koloru. Dla mnie jest po prostu za jasny. Po wycieczce do Egiptu jestem NC25 -30 z MAC-a
masz swatche jakieś?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 00:36   #515
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie Lasting Finish Rimmela, najjaśniejszy odcień. Kolor naprawdę jest świetny! Ale sam podkład już tak nie urywa...

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------



masz swatche jakieś?
Dla mnie kolor też nie urywa, był zdecydowanie za ciemny... : p
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 08:37   #516
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie Lasting Finish Rimmela, najjaśniejszy odcień. Kolor naprawdę jest świetny! Ale sam podkład już tak nie urywa...

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------



masz swatche jakieś?
Jorunn Czyli ten najjaśniejszy KLIK
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2016-11-10 o 08:49
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 14:07   #517
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jorunn Czyli ten najjaśniejszy KLIK
Śliczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-10, 16:36   #518
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podkład nawilżająco-kryjący do jasnej karnacji - pomocy!

Sprobuj moze z kolorami 103/104 podkładu extra firming z clarins. Powinien spelniac Twoje kryteria
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 15:46   #519
klaudia_stefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: Podkład nawilżająco-kryjący do jasnej karnacji - pomocy!

Ja używam podkładu Bourjois helathy mix. Kryje ok, nie jest super trwały ale na kilka godzin wystarczy. Do tego nawilża, nie wysusza, też mam wrażliwą skórę i nic mnie nie uczula. Trochę twarz się po nim świeci, więc warto użyć pudru, zeby trochę zmatowić efekt. Oprócz tego ja używam jeszcze bazy pod makijaż, fajnie współgra z makijażem, jest po niej trwalszy i może zastąpić nawet krem do twarzy. Aktualnie mam taką z bielendy z serii Make-up akademie, to jest różowa baza poprawiająca koloryt skóry
klaudia_stefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 16:22   #520
Solvidka
Raczkowanie
 
Avatar Solvidka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 36
Dot.: Podkład nawilżająco-kryjący do jasnej karnacji - pomocy!

A może spróbuj do tego kryjąco-nawilżającego, ale za ciemnego, dodać trochę BIAŁEGO podkładu? Mam na myśli np. taki:

http://www.cocolita.pl/podklady/make...odklad-shade-1

Troszkę pewnie zmieni właściwości kryjące, ale jak dodasz go trochę, to może będzie akurat? Podkład nie zmienia tonacji, tylko jasność.

Albo pod ten matujący (którego kolor Ci pasował?) na wchłonięty krem, nałóż cienką (!) warstewkę niezmydlalnej frakcji sojowej (do kupienia w sklepach internetowych, np. z półproduktami), która utrzyma poziom nawilżenia skóry na właściwym poziomie i Twoja skóra nie powinna już zareagować na matujący podkład takim "ściągnięciem" i wysuszeniem. Ta frakcja zostawia taką leciutką warstewkę - znaczy się nie wchłania się do końca - jak by Ci się wydawało, że za dużo nałożyłaś, to nadmiar możesz ściągnąć chusteczką przed nałożeniem podkładu.

Albo przerzuć się na minerałki - dodatkowo działają leczniczo na trądzik. Na kolorówce np. możesz sobie sama taki podkład ukręcić - w ten sposób dostosujesz sobie odcień do karnacji.
__________________
Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny...
K. Bunsch

Edytowane przez Solvidka
Czas edycji: 2016-11-19 o 16:24
Solvidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 11:38   #521
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: Podkład nawilżająco-kryjący do jasnej karnacji - pomocy!

Siegnij po cos z nizszej polki cenowej Bielenda ma fajny podklad make-up akademie, daje naturalny efekt, pieknie sie wtapia w skore i nie obciaza jej. Do tego koniecznie nanies wczesniej z tej samej serii rozowa, perlowa baze, rozswietli ładnie cere i sprawi ze buzia bedzie wygladala na zdrowsza, wypoczeta
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-03, 15:02   #522
martanne
Marta
 
Avatar martanne
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład nawilżająco-kryjący do jasnej karnacji - pomocy!

Dziękuję wszystkim! v Na pewno skorzystam z rad - minerałów nigdy nie próbowałam, a może akurat dobrze sie spiszą poszukam też białego podkładu (dla mnie to nowość bo w pobliskich drogeriach niczego takiego nie ma..).
martanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 16:53   #523
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Podkład nawilżająco-kryjący do jasnej karnacji - pomocy!

Vichy Dermablend (odcien 15) lub La Roche Posay Toleriane (sa dwa bardzo jasne odcienie). Oba podklady sa tak mocno kryjace, ze nalezy uzyc naprawde BARDZO BARDZO MALEJ ilosci. Inaczej maska gwarantowana.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 19:10   #524
katadoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 23
Podkład dla białych twarzy.

Cześć,
Moje Drogie. Mam do Was prośbę. Szukam nowego podkładu do mojej bladej cery.
Serio, potrzebuje czegoś bardzo jasnego. Bardzo.
Jak do tej pory, jedyny drogeryjny podkład jaki jest dla mnie ok, to : Maybelline better skin foundation 05 light beige. Jednak zużyłam już tyle opakowań, że moja twarz płacze juz na widok tego słoiczka.
Poszukuję podkładu w płynie, najlepiej kryjącego.
Będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam, Ewa.
katadoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 22:11   #525
TakaEwelka
Przyczajenie
 
Avatar TakaEwelka
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Podkład dla białych twarzy.

A próbowałaś Revlon Color Stay 110 ten jest trochę rozowy
L'Oreal True Match N1 a ten idzie w odcień bardziej żółty
Estee Lauder Double Wear Light 0,5 tonacja naturalna, delikatnie żółta
TakaEwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 00:08   #526
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Podkład dla białych twarzy.

1. Wprawdzie w Polsce ciezko dostac kosmetyki NARS, ale NARS sheer glow ma mega jasny podklad, prawie bialy.

2. Bobbi Brown ma podklad w ocieniu 0, tez bardzo bardzo jasny.

Niestety z innych marek zadne podklady w odcieniu sciany nie przychodza mi do glowy, poniewaz spodziewam sie, ze szukasz naprawde mega jasnego podkladu, a o takie faktycznie nie latwo.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 09:32   #527
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Podkład dla białych twarzy.

NARS mamy w Polskich Sephorach od września ale nie wiem jak z kolorystyką podkładów, tych najjaśniejszych pewnie jak zawsze nie ma. Coraz więcej firm wprowadza na rynek białe podkłady do rozjaśniania innych, ciemniejszych. Może spróbuj tą drogą?
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 10:09   #528
katadoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 23
Dot.: Podkład dla białych twarzy.

Dziękuję za podpowiedzi.
Wszystko sobie ładnie spisałam i w najbliższym czasie już z konkretnymi wybiorę się na rajd po drogeriach. Przy Nars, Bobbi brown i Estee Lauder nie odbędzie się bez próbek. Jeśli już mam wydać większą ilość pieniążków, to chcę być pewna na 100%, że słusznie.
katadoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 14:13   #529
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Podkład dla białych twarzy.

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
NARS mamy w Polskich Sephorach od września
Ooo naprawde?? Wow, dzieki za info! Nie mialam pojecia, super!

Cytat:
Napisane przez katadoma Pokaż wiadomość
Przy Nars, Bobbi brown i Estee Lauder nie odbędzie się bez próbek. Jeśli już mam wydać większą ilość pieniążków, to chcę być pewna na 100%, że słusznie.
I bardzo dobrze. Nie ma sensu wydawac pieniedzy, zeby sie potem okazalo, ze to nadal nie twoj odcien.

Wez pod uwage, ze niektore podklady oksyduja w ciagu dnia, czyli ciemnieja, wiec nawet, jesli po nalozeniu wydaje Ci sie, ze to idealny kolor, lepiej zerknac jeszcze raz w lustro kilka godzin pozniej.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-04, 22:44   #530
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Podkład dla białych twarzy.

Sephora niestety nie ma najjaśniejszego odcienia z Narsa :<
Możesz też sobie sprawdzić Mac Studio fix w nowym ocieniu NC10 i Urban Decay All Nighter - odcień 0,5.

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2016-12-04 o 22:47
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 05:36   #531
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Podkład dla białych twarzy.

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Sephora niestety nie ma najjaśniejszego odcienia z Narsa :<
Możesz też sobie sprawdzić Mac Studio fix w nowym ocieniu NC10 i Urban Decay All Nighter - odcień 0,5.

Nie polecam podkładu Urban Decay. Przez pierwsze 30 minut od nałożenia wygląda fantastycznie na twarzy, a potem zaczyna się dziwnie zachowywać. Jakby znika w niektórych miejscach jakbym go nałożyła cieńszą warstwą. Poza tym trochę ciemnieje.

Jeśli nie znajdziesz dla siebie super jasnego podkładu to zwróć uwagę na bazy pod makijaż - zwłaszcza te białe. W sephorze ani Douglasie takiej nie znajdziesz. Wszystkie białe po nałożeniu przemieniają się w transparentne. Ja znalazłam fajną białą bazę, która pięknie podkreśla alabastrowy koloryt cery i zachowuje się nieco jak podkład - to baza neutralizująca marki Make-up Studio. Mają swój sklep online i bodajże są dostępni stacjonarnie w Warszawie. Ich asortyment znalazłam również na minti shop.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 08:13   #532
anitka142
padawan
 
Avatar anitka142
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47
Dot.: Podkład dla białych twarzy.

ja uzywam maybelline. nigdy nie pamietam jak sie nazywa . superstay? i na moje blade lico w sam raz
anitka142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 20:41   #533
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Podkład dla białych twarzy.

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Nie polecam podkładu Urban Decay. Przez pierwsze 30 minut od nałożenia wygląda fantastycznie na twarzy, a potem zaczyna się dziwnie zachowywać. Jakby znika w niektórych miejscach jakbym go nałożyła cieńszą warstwą. Poza tym trochę ciemnieje.

Jeśli nie znajdziesz dla siebie super jasnego podkładu to zwróć uwagę na bazy pod makijaż - zwłaszcza te białe. W sephorze ani Douglasie takiej nie znajdziesz. Wszystkie białe po nałożeniu przemieniają się w transparentne. Ja znalazłam fajną białą bazę, która pięknie podkreśla alabastrowy koloryt cery i zachowuje się nieco jak podkład - to baza neutralizująca marki Make-up Studio. Mają swój sklep online i bodajże są dostępni stacjonarnie w Warszawie. Ich asortyment znalazłam również na minti shop.
Potwierdzam. UD u mnie okropnie wygląda, ale wspomniałam o nim ze względu na kolor no i wiadomo - ile cer tyle opini
Przpomniało mi się też, że podkład Make up Atelier Paris w kolorze FLW1NB jest jasny, ale u mnie również niewypał.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 12:42   #534
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład dla białych twarzy.

Cytat:
Napisane przez katadoma Pokaż wiadomość
Cześć,
Moje Drogie. Mam do Was prośbę. Szukam nowego podkładu do mojej bladej cery.
Serio, potrzebuje czegoś bardzo jasnego. Bardzo.
Jak do tej pory, jedyny drogeryjny podkład jaki jest dla mnie ok, to : Maybelline better skin foundation 05 light beige. Jednak zużyłam już tyle opakowań, że moja twarz płacze juz na widok tego słoiczka.
Poszukuję podkładu w płynie, najlepiej kryjącego.
Będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam, Ewa.
Zapraszam do wątku poświęconego jasnym podkładom.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 14:23   #535
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Chyba jutro kupuje Narsa Syberię...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 20:40   #536
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Chyba jutro kupuje Narsa Syberię...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj potem znać jak wypada kolor i krycie
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 21:09   #537
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Chyba jutro kupuje Narsa Syberię...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jakieś swatchyska! :-D
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 21:37   #538
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
I jakieś swatchyska! :-D
Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Daj potem znać jak wypada kolor i krycie
No jasne będę mogła swatchować z Revlonem 110 Ivory i Rimmelem Lasting Finish 010 Light Porcelain,

Już zamówiłam, w przyszłym tygodniu powinien dotrzeć

W ogóle mam na oku jeszcze podkład Hard Candy Glamoflauge Foundation, kolor porcelain, ktoś miał, słyszał?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 11:00   #539
__Rosa
Przyczajenie
 
Avatar __Rosa
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cześć,
Mam problem z dobraniem jasnego podkładu. Do tej pory używałam podkładu Rimmel Match Perfection w odcieniu 01 Light Porcelain i przez pewien czas byłam z niego bardzo zadowolona, jednak teraz jest zbyt ciemny. Mogłybyście coś polecić?
__Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 19:48   #540
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
No jasne będę mogła swatchować z Revlonem 110 Ivory i Rimmelem Lasting Finish 010 Light Porcelain
Oprócz Syberii Narsa (jeszcze zapakowanej) zamówiłam dziś krem BB Skin79, zielony, bo kod zniżkowy 20% do jutra
Tak że swatche czterech kolorów pewnie wstawię w przyszłą sobotę/ niedzielę, jak będę mogła to zrobić zdjęcie w świetle dziennym
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-16 18:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.