Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make-up? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-31, 16:50   #1
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862

Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make-up?


Wiem że były już podobne tematy, ale nie do końca satysfakcjonujące mnie A więc po długim stosowaniu MF Lasting Performance i ich okropnych różowych odcieni postanowiłam poszukać czegoś innego. Mam cerę problemową, trądzik, zaczerwienienia etc. i chciałabym jakiś podkład który dobrze kryje, długo utrzymuje się na twarzy i wreszcie nada mojej cerze jakiś naturalny kolor (jestem raczej bladą osobą) Wiem ze trudno będzie znaleźć taki podkład w jakiejś niskiej cenie, która niestety narazie tylko wchodzi w gre ale chciałabym się zapytać który z tych podkładów nadaje się najbardziej ? Excipial, Lirene City Matt,Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make-up?
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 17:05   #2
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

ja rowniez mam taka cere obecnie uzywac Vipera Satin Look naturalny:P a zamowialam w drogeryjce kolastyne Satin MakeUp i czekam teraz na ten podklad:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 17:08   #3
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
ja rowniez mam taka cere obecnie uzywac Vipera Satin Look naturalny:P a zamowialam w drogeryjce kolastyne Satin MakeUp i czekam teraz na ten podklad:P
i dobrze wszystko kryje ?
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 17:13   #4
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez kaaSkaa Pokaż wiadomość
i dobrze wszystko kryje ?
szczerze calkiem calkiem mam juz bodajze 3 opakowanie:P cena tez rozsadna do 15 zl:P i jak narazie jest najlepszy jaki mialam :P mowie czekam na Satin MakeUp bo widzilam ze ma niezle recenzje dlatego szukalam go i facio w sklepie mi zamowil:P i czekam czekam:P a Vieprey jest o niebo lepszy od Under Twenty co goroa pol godziny sie na twarzy trzymal i nie kryl:P a za to mial fajny kolory:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 17:14   #5
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

ja używam lirene city matt,jest świetnym podkładem matującym jak dla mnie ,ale jesli chodzi o krycie to średnio , ma bardzo ładne odcienie ,nie wiem jak duże sa wasze przebarwienia,ale ja mam punktowe i musze jednak używac korektory
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 17:28   #6
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

ja używam Excipial, dobrze kryj i nie zatyka porów,a też mam cerę skłonną do wyprysków problem jest jedynie w kolorach. Mam wersję ciemniejszą, ale moja twarz jest ciemniejszą niż szyja (dlatego zostawię sobie ten podkład na lato), ale skoro pisałaś, że jesteś raczej blada to ta jaśniejsza wersja mogła by Ci pasować, zapłaciłam za niego 21 zl
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 17:40   #7
Larisa9
Raczkowanie
 
Avatar Larisa9
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 89
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
ja używam lirene city matt,jest świetnym podkładem matującym jak dla mnie ,ale jesli chodzi o krycie to średnio , ma bardzo ładne odcienie ,nie wiem jak duże sa wasze przebarwienia,ale ja mam punktowe i musze jednak używac korektory
Tez uzywam tego podkladu i jak dla mnie jest swietny, polecam go jak najbardziej
Larisa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-31, 19:28   #8
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Ja mam excipial ale dla mnie on jest troche tlusty, mam ciemniejszy kolor i jest ok ale wydaje mi sie, ze po nim mam lekki wysyp...
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 12:19   #9
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

a myślicie że uda mi się je kupić w Rosmanie ?
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:22   #10
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

A ja polecam "cos" zupelnie innego, a mianowicie podklad rozwietlajacy AA Oceanic. Ma ladne odcienie, dobrze kryje, daje naturalny efekt. Przy tym jest tani, gdyz kosztuje kolo 14 zl za 30 ml . Jak dla mnie jest najlepszy i najbardziej naturalny . Dodam, ze mam cere mieszana, w niektorych miejcach przesuszona, sklonna to tradziku.
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:56   #11
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez kaaSkaa Pokaż wiadomość
a myślicie że uda mi się je kupić w Rosmanie ?
Jesli pytasz o Lirene to jak najbardziej ,ostatnio była na niego promocja i kosztował coś ok.15 zł .
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 19:33   #12
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Dzięki

Hm.. no bo byłam właśnie dzisiaj w Rossmanie i jakoś nic nie widziałam.. chyba że ja już naprawdę jakaś ślepa jestem Pytałam o ten podkład Vipery ale powiedziała że nie ma.. no trudno, ale jeszcze ich poszukam

A, i czy nie wiecie czy ten Excipial jasny odcień bardzo wpada w róż ?
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 20:38   #13
Fileo_
Przyczajenie
 
Avatar Fileo_
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: To tu, to tam...
Wiadomości: 19
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Krówka, a czy ten AA rozświetlający to taki bardziej żółty, czy różowy? Bo szczerze mówiąc, uszmi mi już wychodzą różowe podkłady - niektóre z nas mają ciepły odcień cery!

Podzielcie się, dziewczyny, który z polecanych przez Was podkładów mógłby jeszcze się sprawdzić? Cera też problemowa, niestety...
Fileo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 21:11   #14
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Vipery najlatwiej znalesc w jakis malych drogeryjkach w rossmanie zazwyczaj nie ma;P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 21:31   #15
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez Fileo_ Pokaż wiadomość
Krówka, a czy ten AA rozświetlający to taki bardziej żółty, czy różowy? Bo szczerze mówiąc, uszmi mi już wychodzą różowe podkłady - niektóre z nas mają ciepły odcień cery!

Podzielcie się, dziewczyny, który z polecanych przez Was podkładów mógłby jeszcze się sprawdzić? Cera też problemowa, niestety...
eh.. dokładnie, podłączam się choć raz chciałabym nie czuć się jak jakiś prosiaczek..
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 21:38   #16
K.o.l.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: southern PL
Wiadomości: 227
GG do K.o.l.a. Send a message via Skype™ to K.o.l.a.
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez kaaSkaa Pokaż wiadomość
Dzięki

Hm.. no bo byłam właśnie dzisiaj w Rossmanie i jakoś nic nie widziałam.. chyba że ja już naprawdę jakaś ślepa jestem Pytałam o ten podkład Vipery ale powiedziała że nie ma.. no trudno, ale jeszcze ich poszukam

A, i czy nie wiecie czy ten Excipial jasny odcień bardzo wpada w róż ?
Ja mam właśnie excipial jasny i wg mnie bardzo wpada w róż. Mam bardzo jasna cerę w odcieniu rozowym a ten excipial jest dosc widoczny i tak i tak. z reszta jest dosc gęsty, jako podkład może byc ciezki do aplikowania, ale jako korektor (dobrze kryje) pod podkład jest oki, choc czasem mi się wydaje że mnie zapycha
__________________
"...i temu jednemu mężczyźnie byłabym oczywiście absolutnie wierna. W ten sposób, w ten chyba jedyny sposób byłabym też sobie wierna. Byłabym taka, jaka chcę być i jaka naprawdę jestem. Ja to wiem. Ja to czuję..."
K.o.l.a. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 10:02   #17
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Ja używam prawie wszystkich tych podkładów o których tu mowa na zmianę:
- Lirene City Matt - ładnie kryje, matuje i cera staje się jednolita, kolor tofee - moim zdaniem nic a nic nazwa nie odzwierciedla koloru, myślałam że będzie delikatny opalony a tu figa - jasny, delikatny beż
- Excipial - kryjący, faktycznie troszkę konsystencję ma tłustawą ale na buzi się nie świeci a dodatkowo ma jeszcze właściwości wspomagające leczenie trądziku, mam odcień ciemniejszy i mimo że nie jestem jaoś specjalnie opalona to dla mnie troszkę za jasny ale ma odcień beżowy,
- AA Oceanic rozświetlający - mam cere mieszaną więc szybko się świecę, ale za to buzia bardzo ładnie zdrowo wygląda, mam kolor kość słoniowa - prześliczny jasny beż.

Polecałabym przyjrzeć dokładnie się podkładowi Loreal Visible Lift, na allegro cena ok 30 zł, również używam i również jest bardzo dobry! Ładnie kryje, matuje i cera jest gładka. Tutaj już nie pamiętam jaki mam kolor ale coś w nazwie chyba ma sand i też jest beżowy lekko opalony.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 12:36   #18
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

.

Edytowane przez kaaSkaa
Czas edycji: 2007-04-02 o 13:19
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 13:19   #19
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Ja używam prawie wszystkich tych podkładów o których tu mowa na zmianę:
- Lirene City Matt - ładnie kryje, matuje i cera staje się jednolita, kolor tofee - moim zdaniem nic a nic nazwa nie odzwierciedla koloru, myślałam że będzie delikatny opalony a tu figa - jasny, delikatny beż
- Excipial - kryjący, faktycznie troszkę konsystencję ma tłustawą ale na buzi się nie świeci a dodatkowo ma jeszcze właściwości wspomagające leczenie trądziku, mam odcień ciemniejszy i mimo że nie jestem jaoś specjalnie opalona to dla mnie troszkę za jasny ale ma odcień beżowy,
- AA Oceanic rozświetlający - mam cere mieszaną więc szybko się świecę, ale za to buzia bardzo ładnie zdrowo wygląda, mam kolor kość słoniowa - prześliczny jasny beż.

Polecałabym przyjrzeć dokładnie się podkładowi Loreal Visible Lift, na allegro cena ok 30 zł, również używam i również jest bardzo dobry! Ładnie kryje, matuje i cera jest gładka. Tutaj już nie pamiętam jaki mam kolor ale coś w nazwie chyba ma sand i też jest beżowy lekko opalony.
hmm.. więc chciałabym bardziej jednoznacznej opinii jaki z tych podkładów najbardziej polecasz? Przedewszystkim chodzi o krycie, kolor który nie wpada w róż i wytrzymałość
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 21:41   #20
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

PatkaM84
a sprawdzałaś kolor tiramisu ?ja też używam toffi i faktycznie to wg nazwy powinien być ciemniejszy,chciałam spróbowac tiramisu ,ale niestety w moich Rossmanach jakaś plaga -w żadnym nie ma testera tego koloru (podobno ukradli )a w ciemno nie chcę kupować
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 22:25   #21
Alicja Maria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

E tam Lirene swietny,,,,przesada. Miałam go. Łuszcy sie po nim twarz. A mat schodzi po jakiejś godzinie. Nad czym sie tu zachwycac. A kolory tez takie piekne.....tylko szkoda ze nie w takich kolorach jakie ma 80% Polek. Ja podziekuje za niego.
Alicja Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 12:28   #22
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Vipera Satin Look - bardzo fajny podkład i do tego niedrogi.
Przede wszystkim jest całkiem ładna paleta naturalnych odcieni, nie miałam problemu z doborem i trafiłam idealnie
Podkład jest bardzo lekki i lejący, ale ładnie rozprowadza się palcami, niestety dość chemicznie pachnie....
Buzia jest rozświetlona i ma ujednolicony kolorek. Podkład jest średnio kryjący.

Kolastyna Satin Make Up - również fajne, naturalne kolorki, rozprowadza się ciut gorzej niż Vipera, ale za to ładniej pachnie.
Również lepiej kryje i matuje niż Vipera...

Używam tych 2 podkładów na zmianę, w zależności, czy chce mocniejszego krycia, czy bardziej naturalny, rozświetlony wygląd....
Uważam, że są tak samo dobre, oba taniutkie i szczerze mówiąc biją na głowę wiele droższych "markowych" podkładów...

Lirene City Matt - raptem 4 odcienie, z czego najjaśniejszy jest dla mnie zbyt ciemny.... w sumie fajny podkładzik, ale ZDECYDOWANIE wolę te 2 powyżej
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 13:52   #23
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Vipera Satin Look - bardzo fajny podkład i do tego niedrogi.
Przede wszystkim jest całkiem ładna paleta naturalnych odcieni, nie miałam problemu z doborem i trafiłam idealnie
Podkład jest bardzo lekki i lejący, ale ładnie rozprowadza się palcami, niestety dość chemicznie pachnie....
Buzia jest rozświetlona i ma ujednolicony kolorek. Podkład jest średnio kryjący.

Kolastyna Satin Make Up - również fajne, naturalne kolorki, rozprowadza się ciut gorzej niż Vipera, ale za to ładniej pachnie.
Również lepiej kryje i matuje niż Vipera...

Używam tych 2 podkładów na zmianę, w zależności, czy chce mocniejszego krycia, czy bardziej naturalny, rozświetlony wygląd....
Uważam, że są tak samo dobre, oba taniutkie i szczerze mówiąc biją na głowę wiele droższych "markowych" podkładów...

Lirene City Matt - raptem 4 odcienie, z czego najjaśniejszy jest dla mnie zbyt ciemny.... w sumie fajny podkładzik, ale ZDECYDOWANIE wolę te 2 powyżej
a Satin Look caly dzien matuje?:P trzyma sie dlugo na twarzy? i czy sie tak jakby roluje?
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 14:59   #24
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Satin Look Vipery kiepsko matuje, przynajmniej moje lico....ale wiadomo, na każdej twarzy będzie się trochę inaczej zachowywał...mnie on bardziej rozświetla...
Nie roluje się, nie zbiera się w zagłębieniach skóry, ani np. w brwiach... ale tak jak mówię - to moje doświadczenia.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, choć w kwestii matowienia, no i krycia to lepiej sprawdza się na mnie Satin Make Up Kolastyny. I mam wrażenie, że również dłużej utrzymuje się na twarzy.

Myślę, że za te pieniążki to kup sobie oba i porównaj... mi akurat oba się kończą i mam zamiar kupić je ponownie, bo szczerze mówiąc ciężko mi powiedzieć, który jest lepszy... dla mnie są idealne... a wypróbowałam naprawdę wiele podkładów z różnych półek cenowych.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 15:08   #25
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Satin Look Vipery kiepsko matuje, przynajmniej moje lico....ale wiadomo, na każdej twarzy będzie się trochę inaczej zachowywał...mnie on bardziej rozświetla...
Nie roluje się, nie zbiera się w zagłębieniach skóry, ani np. w brwiach... ale tak jak mówię - to moje doświadczenia.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, choć w kwestii matowienia, no i krycia to lepiej sprawdza się na mnie Satin Make Up Kolastyny. I mam wrażenie, że również dłużej utrzymuje się na twarzy.

Myślę, że za te pieniążki to kup sobie oba i porównaj... mi akurat oba się kończą i mam zamiar kupić je ponownie, bo szczerze mówiąc ciężko mi powiedzieć, który jest lepszy... dla mnie są idealne... a wypróbowałam naprawdę wiele podkładów z różnych półek cenowych.
oo ja pomylilo mi sie chodzilo mi o Satin Make up:P podobne nazwy:P mat daje no i nie roluje sie ?:P o Satin Look wiem bo go mam:P i tak srednio wlasnie z tym matowieniem:P i taka jakby maske na twarzy tworzy:P i czasmi mi sie roluje:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 10:49   #26
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez kaaSkaa Pokaż wiadomość
hmm.. więc chciałabym bardziej jednoznacznej opinii jaki z tych podkładów najbardziej polecasz? Przedewszystkim chodzi o krycie, kolor który nie wpada w róż i wytrzymałość

Przy każdym podkładzie napisałam jakie ma krycie. Co do wytrzymałości to nie ma co oczekiwać cudu od podkładu za max 40 zł. Jak napisałam wcześniej wszystkie te podkłady używam na zmianę i nie mam jednego ulubionego. Ale jak na tę chwilę najczęściej używam Loreal Visible Lift.

kaaSkaa musisz wiedzieć o tym, że to co jest dobre dla mnie niekoniecznie musi być dobre dla Ciebie. Zależy to od Twojego typu cery, jakich używasz kremów pod podkład no i od wielu jeszcze innych czynników.

pani_sylwio fajny nick wziełam ten odcień tofee bo myślałam że bedzie ok, a ten tiramisu wydawał mi sie za ciemny. Ale myślę że na wakacje gdy cera opalona będzie ok, ale narazie nie mam zamiaru go kupić. Wykorzystam to, co mam.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 10:53   #27
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Nie napisałam tylko efektu krycia co do AA Oceanic - krycie ma raczej średnie (chyba ze ma się gładką buzię to będzie cudownie wyglądał) natomiast jeżeli jest zmieszany z innym podkładem bardziej kryjącym to uzyskuje się lepszy efekt krycia a do tego buzia jest bardzo subtelnie rozjaśniona.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:32   #28
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

ok, teraz tylko musze gdzies dorwac gdzies ta kolastyne (co nie bedzie proste) i znalezc dobry odcien nie wpadajacy w roz
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 13:32   #29
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez kaaSkaa Pokaż wiadomość
ok, teraz tylko musze gdzies dorwac gdzies ta kolastyne (co nie bedzie proste) i znalezc dobry odcien nie wpadajacy w roz

Jeżeli w Lublinie jest drogeria Nicola to tam jest ten podkład kolstyny. Przynajmniej w Szczecinie widziałam.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:56   #30
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Mam ten sam problem co Ty - używam City Matt - bardzo ładnie kryje, pory nie są zatkane i nadaje naprawdę świetny koloryt twarzy. Z Tym fluidem czuję się naprawdę fajnie (wcześniej używałam Max facor Colour Adapt- ale mimo tego że był droższy - dla mojej cery było mniej odpowiedni niż City Matt).

Radzę jednak poprosić w sklepie kosmetycznym o próbki.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.