Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-28, 17:36   #1
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240

Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?


Dziewczyny mam pytanie, co sądzicie o tym tuszu? Nikt na forum sie o nim nie wypowiadał ale na KWC ma bardzo dobre recenzje i w sumie zaczełam sie przymierzać do kupna... Tylko pytanie: czy osoby ktore recenzowały spodziewały sie tak jak ja - mega firan - czy raczej naturalnego efektu...?

Z reklamy: "Rząsy o jakich marzyłaś! Maksymalnie długie, gęste, podniesione i jedwabiście gładkie! Rewolucyjna szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go idealnie gładko, bez grudek. Super trwałe pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.
Nadaj rzęsom nowy wymiar!!!
* ELASTYCZNA SZCZOTECZKA TWORZY MAKIJAŻ O TRÓJWYMIAROWEJ GŁĘBI
* KOŃCÓWKI RZĘS SĄ PODNIESIONE O 95%
* RZĘSY SĄ DŁUŻSZE NAWET O 50%
* SĄ BARDZIEJ GĘSTE 87%
* SĄ STARANNIE ROZDZIELONE 88%"


Jak widac rekalmie obiecują niewiadomo co ale wiemy jak to jest z reklamami.... Ja oczekuje teatralnych rzęs! (Najlepszy do tej pory był Maybelline Volume Express Curver Brush - mega gęste i rozdzielone, MF 2000 wypadł gorzej, ale zaden z nich nie wydłuzał...) A propos, moze mozecie jakis sprawdzony polecic?
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 18:47   #2
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Ja się swego czasu strasznie "napalałam" na odcień Prune...ale okazało się że jest to (jak wiele Wizażanek na kwc pisało) po prostu "mniej czarny czarny" A ponieważ używam tylko tuszy granatowych a jednym czarnym tuszem jaki toleruję jest Lash Architect to - nie kupię go...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 16:17   #3
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Podbijam bo jestem bardzo ciekawa.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 17:11   #4
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Mam go właśnie na rzęsach. Wspomniany odcień prune rzeczywiście nie jest wyrazistym filetem, ale ładnie wygląda z fioletowymi cieniami, tak je uzupełnia. Co do właściwości, to ja jestem BARDZO zadowolona. Lubię tusze mocno pogrubiające, wydłużające i niesklejające. Ten włąśnie taki jest. Po trzech warstwach rzęsy stają się bardzo gęste i grube. Dwie warstwy wystarczają w dziennym makijażu. Tusz jest bardzo dobry, ale trzeba oswoić tą szczoteczkę. Na początku sklejał mi rzęsy, ale teraz jest ok.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 18:29   #5
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Zgadzam się z poprzedniczka - szczoteczke trzeba oswoic, nauczyc sie obslugiwac. Po pierwszym uzycia mialam ochote rzucic go w kat (kupiłam z braku innego tuszu i pieniedzy zarazem) ale po jakims czasie zrobil sie bardziej chetny do wspolpracy. Moim idealem jest Chanelowski Inimitable i ten w porównaniu z nim wypada średnio ale nie jest aż taki zły. Można wypróbować, teraz już nie żałuję zakupu aż tak ale i tak zbieram na kolejny Inimitable. W skrócie warto wypróbowac, cena niska a może akurat się spodoba
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 08:07   #6
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Zgadzam się z poprzedniczka - szczoteczke trzeba oswoic, nauczyc sie obslugiwac. Po pierwszym uzycia mialam ochote rzucic go w kat (kupiłam z braku innego tuszu i pieniedzy zarazem) ale po jakims czasie zrobil sie bardziej chetny do wspolpracy.

Oj, to ja juz jestem po piątej próbie nałożenia tego tuszu. I cały czas coś mi nie pasuje.
Jedno oko pomalowane, jest ok. Ale na drugim już mi nie wychodzi tak samo.

Ale próbuję dalej. Dzisiaj już kolejna próba za mną. ( oczywiście już zmyta).

Spodziewałam się bardziej spektakularnych efktów. Jak narazie wolę MF 2000 curved
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 10:37   #7
mondo37
Raczkowanie
 
Avatar mondo37
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

dla mnie ten tusz to odkrycie.Kocham gopod każdym względem ideałrozdziela,pogrubia wydłuża jak żaden inny.
mondo37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 11:07   #8
Klaudusia-13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 38
GG do Klaudusia-13
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Cudo!!!
Klaudusia-13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 11:21   #9
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Moim zdaniem to najlepszy tusz wydłużający!! Naprawdę KOCHAM GO i zakupiłam już 2 opakowanie. Mam odcień czarny i brązowy. Wg. mnie mało pogrubia ale za to rewelacyjnie wydłuża a szczoteczka jest naprawdę genialna. Żadnym innym tuszem nie udało mi się jak do tej pory osiągnąć takiego efektu - rzęsty jak firanki
W promocji i na allegro kosztuje niewiele, myślę że warto spróbować.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:52   #10
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

a ja się wyłamę to znaczy tak: efekt jak najbardziej mi się podobał, ale do pewnego momentu, bo po kilku tygodniach użycia szczoteczka mi się złamała i utknęła w środku. Pytałam znajomej, ktora zamawiała razem ze mną, i ona miała tą samą sytuację ...
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:02   #11
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez amisu Pokaż wiadomość


Jak widac rekalmie obiecują niewiadomo co ale wiemy jak to jest z reklamami.... Ja oczekuje teatralnych rzęs! (Najlepszy do tej pory był Maybelline Volume Express Curver Brush - mega gęste i rozdzielone, MF 2000 wypadł gorzej, ale zaden z nich nie wydłuzał...) A propos, moze mozecie jakis sprawdzony polecic?
co prawda jest to dość stary post, no ale... może komuś się przyda
a więc zużyłam 2 czy 3 opakowania i jak dla mnie to bardzo dobry tusz, przynajmniej w tym przedziale cenowym Ładnie wydłuża czasem skleja, ale może po prostu za dużo go nabieram, bo nie zawsze mam ten problem dla mnie lepszy od wspomnianego maybelline. Mam dwa ulubione tusze: właśnie ten oriflame i z rimmela. Są to tusze naprawdę dobre i w przystępnej cenie
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 20:04   #12
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Uwielbiam ten tusz.Na początku faktycznie nie potrafiłam się nim malować.Teraz używam najpierw krótszych włosków,potem dłuższych.
Mam raczej długie rzęsy,więc tak bardzo nie zależy mi na wydłużeniu.Na pewno trochę pogrubia.Ja jestem bardzo zadowolona.Mogę go porównać z Architectem,którego używałam przez 2 lata.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:08   #13
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Właśnie zamówiłam go z Ori i mam nadzieję, że sprosta moim oczekiwaniom. Trochę jestem zrażona do tuszów Oriflame, bo jeszcze żaden nie był dla mnie dobry, ale może ten okaże się inny
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:06   #14
mondo37
Raczkowanie
 
Avatar mondo37
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam go z Ori i mam nadzieję, że sprosta moim oczekiwaniom. Trochę jestem zrażona do tuszów Oriflame, bo jeszcze żaden nie był dla mnie dobry, ale może ten okaże się inny

Kicu nie możesz się zawiesc ten tusz to odkrycie
mondo37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 00:22   #15
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez mondo37 Pokaż wiadomość
Kicu nie możesz się zawiesc ten tusz to odkrycie
Tusz mnie nie zawiódł Jest naprawdę fantastyczny.

A jak posługujecie się szczoteczką tuszu Wonder ? Jakie macie techniki ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 01:25   #16
MoonBootica
Raczkowanie
 
Avatar MoonBootica
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: AcidCity
Wiadomości: 161
GG do MoonBootica
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Tusz jest bardzo dobry Technika ? Najpierw krotszą stroną szczoteczki --> czekam chwile --- > rozczesuję dłuższymi ---> czekam chwilę i poprawiam znów krótszymi I mam pięknie wywinięte rzęsy, rozdzielone i delikatnie pogrubione i wydluzone
Ładny efekt - choć nie tak spektakularny jak myślałam ( do tych cudów mam telescoptic bądz EFC ) , nie mam problemu z rozmazywaniem się/kruszeniem się go czy później demakijażem. Również się zawiodłam na odcień prune, który tak obiecująco wyglądał na szczotecze ... a na rzęsach to tylko bardziej wyblakła czerń z jakiąś kroplą fioletu w przebłyskach. A nie wiecie może jak prezentuje się brązowy kolor ?
__________________
OUT OF SPACE *
read my mind, don't waste my time


Let's fun ! (F.O.&dance)

** Boo ! tic **
MoonBootica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 08:38   #17
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Tusz mnie nie zawiódł Jest naprawdę fantastyczny.

A jak posługujecie się szczoteczką tuszu Wonder ? Jakie macie techniki ?
Tak jak napisali w katalogu Najpierw krótszą szczoteczką a zaraz potem wydłuuuużam drugą stroną szczoteczki, przy okazji długi włoski świetnie rozdzielają rzęsy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 09:16   #18
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez MoonBootica Pokaż wiadomość
Tusz jest bardzo dobry Technika ? Najpierw krotszą stroną szczoteczki --> czekam chwile --- > rozczesuję dłuższymi ---> czekam chwilę i poprawiam znów krótszymi I mam pięknie wywinięte rzęsy, rozdzielone i delikatnie pogrubione i wydluzone
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Tak jak napisali w katalogu Najpierw krótszą szczoteczką a zaraz potem wydłuuuużam drugą stroną szczoteczki, przy okazji długi włoski świetnie rozdzielają rzęsy
Dzięki Dziewczyny.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 13:28   #19
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

A według mnie to bardzo dobry tusz by pięknie podkreślić rzęsy i uzyskać naturalny efekt, bo o efekcie teatralnym trzeba zapomnieć. Genialna jest tu szczoteczka, myślę że najlepsza jaką kiedykolwiek przyszło mi się malować. Tuszu tego nakładam zawsze dwie warstwy, by widocznie podkreślić oczy. Przy trzech warstwach rzęsy się sklejają, a przy jednej są ledwo widoczne. Na pewno nie uzyska się efektu ze zdjęcia w katalogu, bo ten tusz bardzo słabo pogrubia. Głównym jego zadaniem jest chyba wydłużenie (szału nie ma, ale troszkę wydłuża) i rozdzielenie. Efekt jest tym lepszy, że dzięki super szczoteczce dociera się do każdej rzęski i każdą można podkreślić. Zachęcam do przetestowania tego tuszu, bo cena kusząca, nie mniej jednak osobom pragnącym czegoś więcej niż naturalny look, polecam MF Masterpice Max.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 13:36   #20
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A według mnie to bardzo dobry tusz by pięknie podkreślić rzęsy i uzyskać naturalny efekt, bo o efekcie teatralnym trzeba zapomnieć.
Przy trzech warstwach rzęsy się sklejają, a przy jednej są ledwo widoczne. Na pewno nie uzyska się efektu ze zdjęcia w katalogu, bo ten tusz bardzo słabo pogrubia. Głównym jego zadaniem jest chyba wydłużenie (szału nie ma, ale troszkę wydłuża) i rozdzielenie.
W pełni się zgadzam.
U mnie spektakularnego wydłużenia nie ma. Fajny naturalny look.
Spodziewałam się lepszych efektów, ale tak juz jest jak próbuje się kosmetyk nic od niego nie oczekując, a jak stawiając mu określone wymagania.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:04   #21
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

Mam go od niedawna i w sumie nie ejst taki najgorszy napewno bardzo wydłuża rzesy, i ma niesamowita czern i jeden z nielicznych po kotrym mnie oczy nie bolały ale również sa wady, trzeba sciagac troche ze szczoteczki bo sie grudki robia i po paru godzinach na rzesy sa okorpnie sztywne haha xD xD i jeszcze troszke skleja ale trzeba soebie poradzic specjalnym grzebykiem
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:42   #22
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Tusz WONDER Lash Orilfame - jakie efekty?

A macie coś takiego, ze nałożycie warstwę, rzęski pięknie rozdzielone - a za chwilę jednak lekko się sklejają? pomimo, że już w ogóle nie dotykam rzęs. Tak jakby same z siebie.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.