kolor pudru brazujacego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-11, 08:11   #1
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034

kolor pudru brazujacego


wczoraj przeczytalam w gazecie, ze blondynki powinny uzywac zlotych pudrow brazujacych, szatynki czekoladowych a brunetki terakoty. a ja glupiutka nigdy nie zwracalam na to uwagi i wszystkie pudry wydawaly mi sie podobne, czyli brazowe ze zlotymi drobinkami lub bez. czy ktos moglby mi pomoc i podac przyklady (firma, numer, moze zdjecie) kazdego z kolorow. przede wszystkim chodzi mi o zlote bo jestem blondynka. a ja sie kompletnie na tym nie znam. a juz odroznienie terakoty od czekolady to przekracza moje mozliwosci z gory dziekuje
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 18:45   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: kolor pudru brazujacego

Uwazam, ze to co napisali w tej gazecie (jaka to?) to kompletna bzdura. Po 1sze, kolor i odcien pudru brązujacego dopasowuje sie do karnacji, a w ten sposob mamy co najmniej 2 typy: chlodny i cieply. Chlodna blondynka w złotym pudrze bedzie wyglądac jak "przemalowana", nie mowiac juz o tym, ze wiele brunetek ma jaśniutką skore i w terrakocie wygladaly by cokolwiek smiesznie (jak np ja, mi ZADNE pudry brazujace nie pasują) Po drugie, kolor pudru powinno sie tez podasowac pod odcien wlosow (polskie szatynki -chlodne, w zlotym pudrze brazujacym wygladaja bardzo nieciekawie)
To tyle wzgledem tego rozroznienia pt: co dla kogo. Jesli chodzi o pudry ze zlotymi drobinkami, czyli rozswietlajace to sa to np: Estee Lauder Lucidity. Wszelkie pozostale brazujace ma Guerlain chyba w najwiekszym wyborze kolorow i odcieni.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.