Trwały (!!!) lakier do paznokci, odpryskiwanie lakieru. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-29, 14:18   #1
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka

Trwały (!!!) lakier do paznokci


Dziewczyny, poradźcie mi proszę naprawdę trwały lakier do paznokci. Te, które do tej pory stosowałam i stosuję na drugi dzień już odpryskują Nie ważne czy stosuję bazę pod lakier, na lakier itp. Efekt jest zawsze ten sam Fatalnie wygląda to szczególnie w przypadku ciemniejszych emalii.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 15:16   #2
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

Ja jeszcze takiego nie spotkałam. Ale ja ich rzadko urzywam.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 15:21   #3
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

dziewczyna napisał(a):
> Ja jeszcze takiego nie spotkałam.

No własnie , ja także.
Ale może ktoś ma lepsze doświadczenia z lakierami?
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 19:46   #4
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

niestety na naturalnej płytce paznokcia lakiery trzymają się krótko, a jeszcze przyspieszają to codzienne zajęcia (mycie rąk, kąpiele, mycie naczyń itp)

ja robie tak:
odżywka, później maluje pazurki tak jak sobie danego dnia wymyśliłam i na to utwardzacz. Następnego dnia kłade kolejną warstwe utwardzacza... i tak robie do czasu aż nei zacznie sie odpryskiwać... pomaga (przynajmniej w moim przypadku)

Używam różnych lakierów ale najwięcej mam Inglota
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 20:10   #5
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

Ja od niedawna testuje nailfinity max factora http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6093
i musze przyznac, ze sie nawet trzyma, ale nic by pewnie z tego nie bylo gdyby nie moje sprzety domowe (pralka, zmywarka). Jesli cos czyszcze, sprzatam, myje "drobne gareczki", to uzywam obowiazkowo rekawiczek (mozna sie tego nauczyc). Robi to dobrze nie tylko paznokciom a i dloniom.
Paznokcie beda dluzej nosic lakier jak nie beda zbyt dlugie (o wygladzie migdalka) i przed lakierowaniem dokladnie wypolerujesz i odtluscisz plytke.
Jesli nie uzywam tego max factora to dobry jest tez na pomalowany paznokiec utwardzacz revlona http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4770
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-30, 18:17   #6
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

Ja ostatnio uzywalam bordowego lakieru Terranova i nawet trzymal sie okolo 5 dni. Kosztuje 10 zl.Pozdrawiam
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-30, 21:45   #7
Nef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

Ja używam raczej tych z górnej półki, ale one też nie są doskonałe.

Stosuję taki trick - żadnych baz pod lakier bo wtedy faktycznie odpryskuje i nie chce zaschnąć porządnie. Kładę kolorowy lakier, z regóły 2 warstwy i potem maluję pazurki Sally Hansen Diamond Shine. Fantastycznie przyspiesza schnięcie lakieru, utwardza go i pazurki ślicznie sie błyszczą. Wiele kobiet myśli potem, że mam tipsy i pyta mnie w którym gabinecie je robiłam, a ja w życiu tipsów nie miałam
__________________
Kiziak, kiedyś Nef
Nef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-30, 22:09   #8
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 12:34   #9
nissia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 29
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

Często problemem jest nierówna płytka paznokciowa.Ja od czasu do czasu stosuje blok (ale nie czesto bo "odchudza" płytkę) i przed każdym piłowaniem poleruje paznokcie.Może Tobie to też pomoże.
nissia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 16:11   #10
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

Ja uwielbiam czerwienie...wszelakie i prawie zawsze maluje paznokcie na czerwony, bordowyt itp. Przetestowalam ogromniasta liczbe lakierow i ostatnio policzylam, ze samych czerwonych/bordowych mam 25 Ale ja nie o tym. To moze dziwne, ale najlepsze i najbardziej trwale sa dla mnie lakiery Golden Rose. Zazwyczaj lakier trzymal sie u mnie 2 dni i tez bez wzgledu na to, czy z utwardzaczem, czy z odzywka..czy z czyms innych, po 2 dniach trzeba bylo robic wszystko od nowa. Golden rose trzymaja sie nawet do 5 dni u mnie. Ah, i nie odpryskuja, a po prostu scieraja sie na koncowkach. Pierwsze co robie to matuje troszke plytke paznokcia jakims ekhm..delikatnym 'papierem sciernym', czyli pilnikiem.. na to odzywka..Sally Hansen..lub ta Bomba witaminowa..firmy nie pamietam..na to lakier..na to utwardzacz Sally Hansen..i bez problemu

Ostatnio na targach zaopatrzylam sie w kolejne kolory lakierow Golden rose..po targach od razu jednym z nich pomalowalam i na razie nie ma sladow 'zmeczenia' lakieru na moichpaznokciach. Dlatego przestalam kupowac lakiery za 85zl na rzecz Golden Rose.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 16:19   #11
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

dla mnie metoda to malowanie lakierem zaraz po zmyciu poprzedniego: płytka jest wtedy idealnie odtłuszczona dzięki zmywaczowi, i lakier trzyma się zdecydowanie lepiej. Ostatnio najtrwalszy, jaki mam, jest L'oreal Ceramide Resist. Trzyma się dłużej od Lancome
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-01, 23:02   #12
Nef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Re: Trwały (!!!) lakier do paznokci

A znasz może YSL Nail Lack 28? Albo Matador Chanel? To moje ukochane czerwienie, szczególnie YSL (teraz wprowadzają nową kolorówke i boje sie że go wycofają - niecierpię T. Forda )
__________________
Kiziak, kiedyś Nef
Nef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 19:26   #13
baudolino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Question lakier szybko odpryskuje

Witam, mam problem, co zreszta wydaje sie oczywiste, skoro odwazylam sie rozpaczac watek. Maluje paznokcie rzadko i zazwyczaj kiedy pragne poprawic sobie humor, ale efekt utrzymuje sie zazwyczaj kilka godzin , no czasem dzien. Lakier odpryskuje mi nawet wtedy, gdy zachowam wszelkie zasady malowania, czyli odtluszczanie, podklad itd. Nawet bardzo drogie lakiery zachowuja sie identycznie jak te tanie, znikaja po pierwszym myciu naczyn.Moze ktoras z wizanek ma na to jakas rade i mi pomoze .Bede bardzo zobowiazana.
baudolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 19:54   #14
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: lakier szybko odpryskuje

a uzywasz utwardzacza??
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 20:09   #15
baudolino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: lakier szybko odpryskuje

No niestety uzywam. Przez kilka lat zdazylam wyprobowac kilku, ale moze istnieje ten najlepszy a ja o nim nic nie wiem. Wiesz utwardzacz przedluza mi zywotnosc lakieru o kilka godzin.Naprawde nie wiem co robic.
baudolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 21:21   #16
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: lakier szybko odpryskuje

Staraj sie zawsze aby przed nalozeniem lakieru paznokcie byly jak najbardziej odtluszczone. Zwroc uwage na zmywacz, bo teraz wyszly juz takie natluszczajace. Uzywanie utwardzacza tez pomoze.
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 15:01   #17
neelaa
Raczkowanie
 
Avatar neelaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 233
Dot.: lakier szybko odpryskuje

Jeżeli znajdziesz jakiś dobry utwardzacz, to chyba pomoże, ale chyba nie na długo.
neelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 19:41   #18
baudolino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: lakier szybko odpryskuje

No nie wiem sama. Wczoraj pomalowane wieczorem, potem dwie warstwy utwardzacza Killys a dzis po poludniu"kiszka" - tzn lakier odchodzi platami.Powoli zaczynam sie wsciekac.
baudolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:20   #19
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: lakier szybko odpryskuje

Przed pomalowaniem paznokcie przetrzyj zmywaczem z acetonem następnie nałóż na płytkę podkład pod lakier - odżywkę, ewentualnie utwardzacz (jak najcieńszą warstwę) a na to lakier równiez jak najmniejszą warstwę.
Pamietaj im cieńsza warstwa lakieru tym lepsza przyczepność.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 16:18   #20
baudolino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci, odpryskiwanie lakieru.

Dziekuje bardzo za pomoc.Sprobuje dzis pomalowac paznokcie wedlug rad.zobaczymy jakie beda efekty.
baudolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 16:47   #21
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci, odpryskiwanie lakieru.

Zanim nie zaczęlam nosić tipsów też miałam taki problem - lakiery ( a używałam głownie tych z górnej pólki - Helenka,Dior, YSL,Chanel) trzymały się gora 2 dni.. i nie pomagało odtłuszczanie, matowienie, mnostwo warstw bazy i utwardzacza wiec znam ten ból ..Jesli ktoś jest naprawde zdesperowany bo lubi i chce malować pazurki to proponowałabym utwardzenie ich zelem-lakier na zelu trzyma sie nawet 3-4 tygodnie -aż się nie zetrze na koncówkach.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:52   #22
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci, odpryskiwanie lakieru.

wczesniej uzywalam tylko inglota-trzymal sie do 3 dni-wiadomo najgorzej wyglada odpryskujacy french.
Kupilam lakier miss selena(golden rose) trzymaja sie 5-7 dni i kosztuja tylko
2,5 dla mnie to odkrycie roku
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 15:29   #23
moniaryb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci

Witaj, mogę Ci śmiało polecić lakiery MAYBELLINE-COLORAMA.Po nałożeniu dwóch warstw lakier trzyma się do tygodnia czasu.nie odpryskuje tylko ew.min ściera się na końcach paznokci.Lakier kosztuje ok.8 zł i jest na prawdę super,a uwierz mi,ja pracuję w rękawiczkach lateksowych które prztspieszają odpryskiwaniu lakieru.Jedyną wadą jest to że stosunkowo niewielka jest gama kolorystyczna,ale nie jest najgorzej,nawet są tam kolorki do french manicure.pozdrawiam,odpis z jak wypróbujesz
moniaryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 18:50   #24
Sweet Princess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci, odpryskiwanie lakieru.

Lakierów przetestowałam już setki,i te z najwyższej półki( YSL, Dior, Chanel) jak i te tanie (Golden Rose, Wibo, Astor, Maybelline) i szczerze mówiąc, bardzo przypasował mi lakier Wibo "Your Fantasy" ok. 5 zł.
Używam czerwonego ( nr.13) i bez żadnych baz i utwardzaczy, trzyma się na mich paznokciach ok. 6 dni.Ładnie pokrywa płytke, nie odpryskuje, i TUTAJ DUŻY PLUS, fajnie lśni.
Jeżeli każdy lakier odpryskuje, a liczysz na stały efekt polecam żel
Myśle jednak, że warto wypróbować ten lakier, ponieważ cena jest bardzo korzystna, a może akuratnie, sprawdzi się.
Sweet Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 18:33   #25
FEATHER1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 25
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci, odpryskiwanie lakieru.

Ja przed malowaniem paznocki przecieram plytke odtluszczaczem ( sa tanie na allegro) do tego ze 2 wartswy lakieru i o- cala filozofia jezeli sie nie "grzebie" w pazurkach to lakier trzyma sie naprawde dlugo
FEATHER1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 22:12   #26
mugos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 11
GG do mugos
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci, odpryskiwanie lakieru.

Żaden lakier nie da identycznego efektu na dwóch osobach. Chodzi mi o prace wykonywane w domu. Swoje paznokcie maluje często, nawet codziennie. Czasami emalia nie wytrzyma nawet kąpieli, co dobija mnie najbardziej. Teraz przekonałam się do lakierów golden rose i miss sporty. Polecam stosowanie odżywek pod lakier.
mugos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 09:14   #27
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci, odpryskiwanie lakieru.

tak jak mugos już napisała, trwałość lakieru różni się w zależności od osoby, ale wydaje mi się, że ważna jest też twardość pazurków, na sztucznych paznokciach lakiery utrzymują się bardzo długo m.in. dlatego, że są twarde i nie wyginają się w trakcie jakichkolwiek prac. Ja mam dość twarde paznokcie i większość lakierów utrzymuje mi się długo. Dlatego polecam smarować paznokcie na noc maścią z wit. A (w aptece kosztuje ok5 zł) oraz malowanie wystających brzegów paznokci od spodu utwardzaczem. Powinno pomóc.
pzdr
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:22   #28
wonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci, odpryskiwanie lakieru.

a moim ostatnim odkryciem jest miss sporty ale tylko jeden kolor niestety. jest mocno wakacyjny taki intenywny pomarańczowo-rózowy.. cięzko mi określic dokladnie.. numer bodajże 28 bez baz i utwardzaczy trzyma sie spokojnie 4-5 dni a z racji zawodu czesto myję ręce, więc to nie lada osiągnięcie. Szkoda tylko, że tej samej firmy lakier koloru czerwonego nie trzyma sie juz tak długo Ingloty przy nich wymiękają..
wonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 14:36   #29
b0006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci

Wypróbuj JOKO ceramiczna nano powłoka (koszt ok. 8,50 zł). Tanie, a przedłuży trwałość lakieru na paznokciach
b0006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 17:28   #30
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Trwały (!!!) lakier do paznokci, odpryskiwanie lakieru.

Właśnie JOKO! Trwały a co najlepsze on w tym słoiczku po 2 latach jest ciągle nie zgęstniały! I jeszce Golden Rose, albo Miss Selene (takie male bardzo lakierki to są.
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-26 06:52:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.