Dove Intensive Repair - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 09:06   #1
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960

Dove Intensive Repair


Dostalam sie do testu zesatwu Dove Intensive Repair. W sklad zestwu, ktory do mnie dotarl wchodza:
- szampon Dove Intensive Repair Damage Solutions
- Ekspresowa Maseczka Regenerujaca Dove Intensive Repair Damage Solutions
- Regenerujaca Maska z aktywatorem ciepla Dove Intensive Repair Damage Solutions.

Wiedziona ciekawosci uzylam szamponu i maski juz tego samego dnia gdy je otrzymalam. Wlosy sa miekkie i pieknie pachna (nawet deszcz ktory zlal mnie od stop po czubek glowy nie pozbawil moich wlosow tegop zapachu). Po jednym uzyciu nie jestem jednak w stanie opisac czy seria faktycznie "naprawia Wlosy" ale dzis zamierzam uzyc maski z aktywatorem ciepla i zobaczymy. Poza tym zamierzam uzywac produktow az sie skoncza i wtedy ocenic ich skutecznosc.
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 12:56   #2
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Dove Intensive Repair

Uzylam wczoraj wieczorem maseczki z aktywatorem ciepla. Wykorzystalam po pol opakowania bo tyle mi wystarczylo. Ciekawe czy druga czesc moge uzyc ponown ie czy cos sie jej stanie. Wrazenia ogolne ok. Aktywator ciepla faktycznie cieply. Na wlosach po splukaniu maski czuc bylo wyrazna granicy odkad byla ona nakladana bo w tym miejscu wlosy byly miekkie, jedwabiste, poprostu super. Po wysuszeniu jakiejs wiekszej roznicy nie widze przed i po zastosowaniu ale moze to przez to ze to pierwzsy raz jej uzywalam.
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 18:42   #3
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Dove Intensive Repair

Uzylam szamponu i maski juz 4 razy. Niestety narazie spektakularnych efektow nie ma
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 08:42   #4
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Dove Intensive Repair

Po ponad tygodniu stosowania serii wlosy sa gladsze, bardziej blyszczace ale do efektow z reklam telewizyjnych jeszcze im brakuje
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 15:55   #5
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Dove Intensive Repair

Wlosy gladkie jak byly ale albo to wina upalow na zmiane z deszczem albo serii bo wlosy szybciej mi sie przetluszczaja
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 16:55:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.