Zielone w³osy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-10-20, 11:08   #391
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Zielone w³osy

To pewnie zale¿y od twojego naturalnego pigmentu... Mo¿e zacznij kupowaæ ciep³e blondy?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 10:38   #392
zielonooka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Adligenwswil
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Zielone w³osy

jeszcze niedawno ja tu pisalam o swoim problemie. Powiem Wam jak sie skonczyla moja historia. Pomalowalam cale swoje dluuugie wlosy plonaca lawa z syoss i mimo wszystko mialam 3 kolory na glowie:/ ten zielony przybladl i bylo w sumie ok. jakies 1,5 tyg temu malowalam u fryzjerki pomalowala mi zlotym blondem i kolor wygladal suuper. Teraz po kilku myciach widze ze wlosy sie splukaly i te niektore pasemka nie sa moze zielone ale baardzo jasne :/
zielonooka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 11:40   #393
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
To pewnie zale¿y od twojego naturalnego pigmentu... Mo¿e zacznij kupowaæ ciep³e blondy?
Ju¿ dawno sama na to wpad³am, jednak nawet ciep³e blondy nie daj± rady w tym temacie.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-23, 07:54   #394
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Zielone w³osy

No to czerwony mix ton?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-23, 09:09   #395
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

ja jestem juz 3-4 miesiac w blondach i nadal mam jeszcze resztki zieleni na glowie gdzieniegdzie.. nadal takze nie mam rownomiernwego koloru.. zloty blond daje rade ale w niektorych miejscach jest jasniejszy a w innych bardziej rdzawy nic nie da sie zrobic czekac ax wlosy odrosna i sciac zielen
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-23, 16:25   #396
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Zielone w³osy

widzia³am, Sugar, Twoje nowe zdjêcie chyba dzisiaj- ¶licznie jest
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-23, 18:36   #397
zielonooka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Adligenwswil
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Zielone w³osy

ja glownie mialam ten zielony tu z przodu wiec scielam dosc duzo wlosow zrobilam grzywke ale mimo wszystko cos tam jest moze czepiam sie szczegó³ów nie wiem.. nigdy nie zetne tak krotko wlosow :P
zielonooka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 06:31   #398
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
widzia³am, Sugar, Twoje nowe zdjêcie chyba dzisiaj- ¶licznie jest
Dziêkujê kochana juz coraz lepiej ten blond wygl±da.
Zielonoka a ty nie musisz ¶cinaæ bardzo krótko zakryæ zieleñ jak±¶ farba tak jak ja to zrobi³am na tyle ¿eby by³o ok nie musisz przyciemniane koloru.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-25, 14:53   #399
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Zielone w³osy

Naprawdê mi sie bardzo podoba

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-26, 12:46   #400
Emilka666
Przyczajenie
 
Avatar Emilka666
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Zielone w³osy

Witam ponownie, pozby³am sie zieleni farbuj±c na rudo, jednak musialam sci±æ jeszcze wiecej wlosów bo nie przetrzyma³y tych eksperymentów. Mam pytanie, czy jest sznsa uzyskaæ naturalny lub popielaty blond na ¿ó³tych w³osach? z rudego schodzi³am do z³otych ciemnych blondów itp. Teraz mam ¿ó³tawy ¶redni blond a marzy mi sie powrót do natury. Jak tak czytam co piszecie to popadam w zw±tpienie czy to mi sie kiedy¶ uda.. i boje sie ze znowu bede zielona :-(
Emilka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-26, 17:48   #401
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Emilka666 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie, pozby³am sie zieleni farbuj±c na rudo, jednak musialam sci±æ jeszcze wiecej wlosów bo nie przetrzyma³y tych eksperymentów. Mam pytanie, czy jest sznsa uzyskaæ naturalny lub popielaty blond na ¿ó³tych w³osach? z rudego schodzi³am do z³otych ciemnych blondów itp. Teraz mam ¿ó³tawy ¶redni blond a marzy mi sie powrót do natury. Jak tak czytam co piszecie to popadam w zw±tpienie czy to mi sie kiedy¶ uda.. i boje sie ze znowu bede zielona :-(
sprobuj narazie uzywac szamponu fioletowego poki co
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 23:59   #402
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Emilka666 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie, pozby³am sie zieleni farbuj±c na rudo, jednak musialam sci±æ jeszcze wiecej wlosów bo nie przetrzyma³y tych eksperymentów. Mam pytanie, czy jest sznsa uzyskaæ naturalny lub popielaty blond na ¿ó³tych w³osach? z rudego schodzi³am do z³otych ciemnych blondów itp. Teraz mam ¿ó³tawy ¶redni blond a marzy mi sie powrót do natury. Jak tak czytam co piszecie to popadam w zw±tpienie czy to mi sie kiedy¶ uda.. i boje sie ze znowu bede zielona :-(
Polo¿ perle, 2 po kropce we farbach. Uda siê, g³owa do gory.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-02, 15:09   #403
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Zielone w³osy

http://www.iv.pl/images/19034302927547985690.jpg

W³osy jak na za³±czonym obrazku. Ciemniejsze pola na d³ugo¶ci to glon, którego telefon nie chwyci³.

W³osy by³y obcinane, pigmentowane. Póki co, 3x raz by³y farbowane w ci±gu 8miesiêcy. Farba wymywa siê w tempie ekspresowym. W³osy rok wcze¶niej by³y rozja¶niane (dosyæ inwazyjnie, 12% woda na czas ok.30min, fryzjer ) dlatego obwinniam tê sytuacjê o to, ¿e farba prêdko znika z w³osów.

3tygodnie temu by³o tak :
https://imagizer.imageshack.us/v2/50...674/rmk4h9.jpg

Tak¿e.. co robiæ, ¿eby jako¶ to zlikwidowaæ na d³u¿szy czas?
Henna?
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-02, 19:02   #404
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
http://www.iv.pl/images/19034302927547985690.jpg

W³osy jak na za³±czonym obrazku. Ciemniejsze pola na d³ugo¶ci to glon, którego telefon nie chwyci³.

W³osy by³y obcinane, pigmentowane. Póki co, 3x raz by³y farbowane w ci±gu 8miesiêcy. Farba wymywa siê w tempie ekspresowym. W³osy rok wcze¶niej by³y rozja¶niane (dosyæ inwazyjnie, 12% woda na czas ok.30min, fryzjer ) dlatego obwinniam tê sytuacjê o to, ¿e farba prêdko znika z w³osów.

3tygodnie temu by³o tak :
https://imagizer.imageshack.us/v2/50...674/rmk4h9.jpg

Tak¿e.. co robiæ, ¿eby jako¶ to zlikwidowaæ na d³u¿szy czas?
Henna?
To teraz masz ten z 1 zdjêcia? Henna nie radzê ona tez zostawia zieleñ po sobie jakby¶ po hennie co¶ jasnego chcia³a w ogóle jaki chcesz docelowy kolor mieæ?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-02, 19:46   #405
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Zielone w³osy

Tak, te 1 zdjêcie aktualne. To ju¿ s± zahennowane w³osy. Od nich siê wszystko zaczê³o. Na zbyt jasne w³osy po³o¿y³am khadi ciemny br±z bez wcze¶niejszego zagruntowania w³osów zwyk³± henn± + raczej nierównomierne roz³o¿enie samej henny.

Z czasem henna zaczê³a siê wyp³ukiwaæ zostawiaj±c glona po sobie.

Kolor - szczerze mówi±c = wszystko jedno. Byle jeden. Bez glona i byleby siê trzyma³o d³u¿ej jak 2tygodnie. Tylko to chcê.

Mo¿e byæ to ciemny br±z z mocnym akcentem czerwieni/rudo¶ci.

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2014-11-02 o 19:48
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 08:40   #406
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, te 1 zdjêcie aktualne. To ju¿ s± zahennowane w³osy. Od nich siê wszystko zaczê³o. Na zbyt jasne w³osy po³o¿y³am khadi ciemny br±z bez wcze¶niejszego zagruntowania w³osów zwyk³± henn± + raczej nierównomierne roz³o¿enie samej henny.

Z czasem henna zaczê³a siê wyp³ukiwaæ zostawiaj±c glona po sobie.

Kolor - szczerze mówi±c = wszystko jedno. Byle jeden. Bez glona i byleby siê trzyma³o d³u¿ej jak 2tygodnie. Tylko to chcê.

Mo¿e byæ to ciemny br±z z mocnym akcentem czerwieni/rudo¶ci.
no to masz podobny problem do mnie tez henny uzywalam i tez przez henne mam zielen.. daj jakis machon ciemny na to i powinno byc ok ewentualnie ciemny braz tez zakryje wsszystko ale z wyplukiwaniem ci nie obiecuje mowilam duzo zalezy od mycia co ile myjesz i czym myjesz
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 18:12   #407
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka¿ wiadomo¶æ
no to masz podobny problem do mnie tez henny uzywalam i tez przez henne mam zielen.. daj jakis machon ciemny na to i powinno byc ok ewentualnie ciemny braz tez zakryje wsszystko ale z wyplukiwaniem ci nie obiecuje mowilam duzo zalezy od mycia co ile myjesz i czym myjesz
O, to widzê, ¿e historia podobna.. Ta henna..
D³ugo ju¿ siê z tym mêczysz?
W ogóle jak to siê sta³o, ¿e te¿ dorobi³a¶ siê zielonki?

Na mnie czeka garnier nutrisse creme, 45. To jest mahoniowy br±z. My¶lê, ¿e da radê, ale najbardziej bojê siê tego wyp³ukiwania. W³osy przewa¿nie myje jakim¶ myjad³em, facelle, babydream, czasami jaki¶ rypacz, ¿eby w³osy oczy¶ciæ. Ich kondycja nie jest jaka¶ wspania³a,ale nie jest te¿ najgorzej,ale nie chcê z tych w³osów popalonych miote³ek robiæ..

Zastanawia³am siê, czy lepiej farbowaæ np szamponami koloryzuj±cymi (np co 1,5miesi±ca) czy lepiej po³o¿yæ na to farbê co 2miesi±c np?
Która opcja by³aby lepsza, ¿eby w³osów nie uszkodziæ (jako tako) i ¿eby ten kolor po którym¶ razie zaskoczy³ w koñcu? Wiêksza szansa na to daje szampon, czy farba?

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2014-11-03 o 18:13
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 18:46   #408
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
O, to widzê, ¿e historia podobna.. Ta henna..
D³ugo ju¿ siê z tym mêczysz?
W ogóle jak to siê sta³o, ¿e te¿ dorobi³a¶ siê zielonki?

Na mnie czeka garnier nutrisse creme, 45. To jest mahoniowy br±z. My¶lê, ¿e da radê, ale najbardziej bojê siê tego wyp³ukiwania. W³osy przewa¿nie myje jakim¶ myjad³em, facelle, babydream, czasami jaki¶ rypacz, ¿eby w³osy oczy¶ciæ. Ich kondycja nie jest jaka¶ wspania³a,ale nie jest te¿ najgorzej,ale nie chcê z tych w³osów popalonych miote³ek robiæ..

Zastanawia³am siê, czy lepiej farbowaæ np szamponami koloryzuj±cymi (np co 1,5miesi±ca) czy lepiej po³o¿yæ na to farbê co 2miesi±c np?
Która opcja by³aby lepsza, ¿eby w³osów nie uszkodziæ (jako tako) i ¿eby ten kolor po którym¶ razie zaskoczy³ w koñcu? Wiêksza szansa na to daje szampon, czy farba?
ja sie mecze chyba od sierpnia czy jakos tak z zielenia.. wlasnie jakis rok temu moze to bylo moze jeszcze dluzej.. wtedy farbowalam henna wlosy na ciemno.. pierw byly rudosci z dodatkiem indygo potem samo indygo,, ale potem wrocilam do czerwieni i mialam czerwien na glowie wlasnie do lata kiedy mi sie odwidzialo i 1 raz w zyciu cale wlosy zachcialo mi sie blond.. deko zrobilam i patrze zielen.. rozjasniam.. dalej zielen.. w necie przeczytalam ze to od henny moze byc.. ale te po takim czasie.. to cos dziwnego az no i walcze zakrywam a teraz i scielam prawie cale.. wlosy sa lekko podsuszone ale maski i oleje ida w ruch
U ciebie tez radze maski i oleje uzywac
wiesz szamponetka tez zakryje, nie niszczy a jest tania i mozesz kupic ich kilka i miec na jakis czas ..w pogotowiu w domu zawsze zeby taka byla.. ja pamietam kiedys uzywalam z joanny pierw szamponetek a potem farb wlasnie machni burgundow czasem wisni. piekne kolorki byly
a co ile myjesz wlosy? i jaka woda? goraca? moze za czesto myjesz> ja majac mega czerwien na glowie mylam letnia woda i myje co 3 -4dni wlosy i wtedy kolor sie trzymal te 4-6 tygodni czasem 3 tygodnie ale to wtedy szla pianka albo szamponetka w ruch na zakrycie ..
teraz myje tez co 3-4 dni
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 19:46   #409
Mieczyslawa555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Zielone w³osy

no co Ty chcesz, fajne s± :P
Mieczyslawa555 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 21:00   #410
Wixy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Zielone w³osy

Witam, mam pewien ma³y problem. Mia³am swego czasu lekkie ombre, na górze ciemny blond, na dole blond zmieszany z ciemnym blondem. Po³o¿y³am na nie farbê syoss w kolorze blondu. Niestety na po³owie w³osów mia³am delikatn± po¶wiatê zieleni, wiêc 2/3 tygodnie pó¼niej zafarbowa³am j± farb± loreal prodigy LEN CIEMNY OPALIZUJ¡CO-Z£OTY BLOND. Jednak po¶wiata jak by³a tak zosta³a. Zdecydowa³am siê ¶ci±æ w³osy do ramion, bo i tak by³y ju¿ bardzo zniszczone moimi wszelakimi eksperymentami. Ale niestety nadal przy koñcówkach pod ¶wiat³o widaæ delikatnie zieleñ. I teraz moje pytanie jak± farbê mogê po³o¿yæ na w³osy, ¿eby siê tego pozbyæ? G³ównie interesuj± mnie kolory miêdzy ciemnym blondem a jasnym br±zem. Jakie¶ propozycje?

Edytowane przez Wixy
Czas edycji: 2014-11-05 o 21:01
Wixy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-06, 10:46   #411
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Wixy Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam pewien ma³y problem. Mia³am swego czasu lekkie ombre, na górze ciemny blond, na dole blond zmieszany z ciemnym blondem. Po³o¿y³am na nie farbê syoss w kolorze blondu. Niestety na po³owie w³osów mia³am delikatn± po¶wiatê zieleni, wiêc 2/3 tygodnie pó¼niej zafarbowa³am j± farb± loreal prodigy LEN CIEMNY OPALIZUJ¡CO-Z£OTY BLOND. Jednak po¶wiata jak by³a tak zosta³a. Zdecydowa³am siê ¶ci±æ w³osy do ramion, bo i tak by³y ju¿ bardzo zniszczone moimi wszelakimi eksperymentami. Ale niestety nadal przy koñcówkach pod ¶wiat³o widaæ delikatnie zieleñ. I teraz moje pytanie jak± farbê mogê po³o¿yæ na w³osy, ¿eby siê tego pozbyæ? G³ównie interesuj± mnie kolory miêdzy ciemnym blondem a jasnym br±zem. Jakie¶ propozycje?
sproboj na konce moze na 5-10 minut szamponetki rudej/czerwonej albo przecier pomidorowy zeby wneutralizowac zielen.. braz moze miec zielone pigmenty lepiej juz cieply blond nalozyc wtedy by nie bylo to widoczne ta zielen
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-06, 20:50   #412
Wixy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Zielone w³osy

A czy np. popielaty blond z Loreal by³by dobrym rozwi±zaniem? Czy taj bardziej co¶ okolicach z³cistego be¿u te¿ z Loreal?
Wixy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-07, 10:07   #413
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez Wixy Poka¿ wiadomo¶æ
A czy np. popielaty blond z Loreal by³by dobrym rozwi±zaniem? Czy taj bardziej co¶ okolicach z³cistego be¿u te¿ z Loreal?
jak dasz popiel na zielone partie to bedzie jeszcze bardziej sie odznaczac
popiel moze dac ci szarosc zielonkawa
lepiej wez cos z lekkim zlotem
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-08, 13:43   #414
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka¿ wiadomo¶æ
ja sie mecze chyba od sierpnia czy jakos tak z zielenia.. wlasnie jakis rok temu moze to bylo moze jeszcze dluzej.. wtedy farbowalam henna wlosy na ciemno.. pierw byly rudosci z dodatkiem indygo potem samo indygo,, ale potem wrocilam do czerwieni i mialam czerwien na glowie wlasnie do lata kiedy mi sie odwidzialo i 1 raz w zyciu cale wlosy zachcialo mi sie blond.. deko zrobilam i patrze zielen.. rozjasniam.. dalej zielen.. w necie przeczytalam ze to od henny moze byc.. ale te po takim czasie.. to cos dziwnego az no i walcze zakrywam a teraz i scielam prawie cale.. wlosy sa lekko podsuszone ale maski i oleje ida w ruch
U ciebie tez radze maski i oleje uzywac
wiesz szamponetka tez zakryje, nie niszczy a jest tania i mozesz kupic ich kilka i miec na jakis czas ..w pogotowiu w domu zawsze zeby taka byla.. ja pamietam kiedys uzywalam z joanny pierw szamponetek a potem farb wlasnie machni burgundow czasem wisni. piekne kolorki byly
a co ile myjesz wlosy? i jaka woda? goraca? moze za czesto myjesz> ja majac mega czerwien na glowie mylam letnia woda i myje co 3 -4dni wlosy i wtedy kolor sie trzymal te 4-6 tygodni czasem 3 tygodnie ale to wtedy szla pianka albo szamponetka w ruch na zakrycie ..
teraz myje tez co 3-4 dni
Nic dziwnego w sumie, przecie¿ henna siê wi±¿e z keratyn± w³osa, wiêc ona mocno siedzi na w³osie.
Hehe, ja bym nigdy siê nie odwa¿y³a rozja¶niaæ henny dopóki bym nuie mia³a pewno¶ci ¿e wszystkie w³osy zd±¿y³y odrosn±æ.

Swoje w³osy te¿ obciê³am i to dosyæ mocno, ale dalej mam te zielonki. Wiem, ¿e to jest kwestia ju¿ tylko pó³ roku, czy tam 8miesiêcy i powinnam ju¿ wszystko ¶ci±æ.. No ale chcia³abym jako¶ przetrwaæ te kilka miesiêcy.

Spokojnie, o w³osy dbam od 3lat jako¶. Tak¿e maski, od¿ywki, oleje itd. s± u mnie na porz±dku dziennym,a nie od ¶wiêta. W³osy staram siê myæ co 2 dzieñ, przet³uszczaj± mi siê strasznie, ale to prawdopodobnie wina hormonów. Jak mam pofarbowane w³osy to przed³u¿am ich ¶wie¿o¶æ suchym szamponem, ¿eby w³osy mia³y jak najmniejszy kontakt z wod±..

W³osy myje letni± wod±, od¿ywki sp³ukujê ju¿ ch³odniejsz± wod±, ¿eby domkn±æ ³uski. Nie u¿ywam suszarek, prostownic, nie ¶piê z rozpuszczonymi w³osami itd,itd.

Jak braæ szamponetki, to jakie? Tak ostatnio patrzy³am w drogeriach, ale by³y albo ciemne br±zy, albo same czerwone.
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-08, 15:25   #415
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
Nic dziwnego w sumie, przecie¿ henna siê wi±¿e z keratyn± w³osa, wiêc ona mocno siedzi na w³osie.
Hehe, ja bym nigdy siê nie odwa¿y³a rozja¶niaæ henny dopóki bym nuie mia³a pewno¶ci ¿e wszystkie w³osy zd±¿y³y odrosn±æ.

Swoje w³osy te¿ obciê³am i to dosyæ mocno, ale dalej mam te zielonki. Wiem, ¿e to jest kwestia ju¿ tylko pó³ roku, czy tam 8miesiêcy i powinnam ju¿ wszystko ¶ci±æ.. No ale chcia³abym jako¶ przetrwaæ te kilka miesiêcy.

Spokojnie, o w³osy dbam od 3lat jako¶. Tak¿e maski, od¿ywki, oleje itd. s± u mnie na porz±dku dziennym,a nie od ¶wiêta. W³osy staram siê myæ co 2 dzieñ, przet³uszczaj± mi siê strasznie, ale to prawdopodobnie wina hormonów. Jak mam pofarbowane w³osy to przed³u¿am ich ¶wie¿o¶æ suchym szamponem, ¿eby w³osy mia³y jak najmniejszy kontakt z wod±..

W³osy myje letni± wod±, od¿ywki sp³ukujê ju¿ ch³odniejsz± wod±, ¿eby domkn±æ ³uski. Nie u¿ywam suszarek, prostownic, nie ¶piê z rozpuszczonymi w³osami itd,itd.

Jak braæ szamponetki, to jakie? Tak ostatnio patrzy³am w drogeriach, ale by³y albo ciemne br±zy, albo same czerwone.
To widzê pielêgnacja jest ca³kiem w porz±dku i mycie tez rozumiem wiadomo ze przy t³ustych w³osach trzeba czê¶ciej myæ no a szamponetki to musisz ty wiedzieæ z jakim kolorem chcesz chodziæ na g³owie rozejrzyj siê po sklepach co gdzie maj±

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
Nic dziwnego w sumie, przecie¿ henna siê wi±¿e z keratyn± w³osa, wiêc ona mocno siedzi na w³osie.
Hehe, ja bym nigdy siê nie odwa¿y³a rozja¶niaæ henny dopóki bym nuie mia³a pewno¶ci ¿e wszystkie w³osy zd±¿y³y odrosn±æ.

Swoje w³osy te¿ obciê³am i to dosyæ mocno, ale dalej mam te zielonki. Wiem, ¿e to jest kwestia ju¿ tylko pó³ roku, czy tam 8miesiêcy i powinnam ju¿ wszystko ¶ci±æ.. No ale chcia³abym jako¶ przetrwaæ te kilka miesiêcy.

Spokojnie, o w³osy dbam od 3lat jako¶. Tak¿e maski, od¿ywki, oleje itd. s± u mnie na porz±dku dziennym,a nie od ¶wiêta. W³osy staram siê myæ co 2 dzieñ, przet³uszczaj± mi siê strasznie, ale to prawdopodobnie wina hormonów. Jak mam pofarbowane w³osy to przed³u¿am ich ¶wie¿o¶æ suchym szamponem, ¿eby w³osy mia³y jak najmniejszy kontakt z wod±..

W³osy myje letni± wod±, od¿ywki sp³ukujê ju¿ ch³odniejsz± wod±, ¿eby domkn±æ ³uski. Nie u¿ywam suszarek, prostownic, nie ¶piê z rozpuszczonymi w³osami itd,itd.

Jak braæ szamponetki, to jakie? Tak ostatnio patrzy³am w drogeriach, ale by³y albo ciemne br±zy, albo same czerwone.
To widzê pielêgnacja jest ca³kiem w porz±dku i mycie tez rozumiem wiadomo ze przy t³ustych w³osach trzeba czê¶ciej myæ no a szamponetki to musisz ty wiedzieæ z jakim kolorem chcesz chodziæ na g³owie rozejrzyj siê po sklepach co gdzie maj± . Dziwne ze ci siê tak kolor wyp³ukkuje skoro dobrze o w³osy dbasz . A szamponetki mo¿esz od biedy kolory mieszaæ np br±z z czerwonym davciemnych ertönt mniej wiêcej
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-08, 16:01   #416
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka¿ wiadomo¶æ
To widzê pielêgnacja jest ca³kiem w porz±dku i mycie tez rozumiem wiadomo ze przy t³ustych w³osach trzeba czê¶ciej myæ no a szamponetki to musisz ty wiedzieæ z jakim kolorem chcesz chodziæ na g³owie rozejrzyj siê po sklepach co gdzie maj±

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------



To widzê pielêgnacja jest ca³kiem w porz±dku i mycie tez rozumiem wiadomo ze przy t³ustych w³osach trzeba czê¶ciej myæ no a szamponetki to musisz ty wiedzieæ z jakim kolorem chcesz chodziæ na g³owie rozejrzyj siê po sklepach co gdzie maj± . Dziwne ze ci siê tak kolor wyp³ukkuje skoro dobrze o w³osy dbasz . A szamponetki mo¿esz od biedy kolory mieszaæ np br±z z czerwonym davciemnych ertönt mniej wiêcej
No chcia³am co¶, co by przyciemni³o w³osy i ¿eby wypar³o zieleñ. Mo¿e byæ du¿o czerwonego, ale ¿eby nie by³ to czysty czerwony kolor. Chocia¿ nie wiem, czy szamponetkami siê uzyska tak± czyst± czerwieñ.

Ano, moje w³osy koloru nie trzymaj±. To pewnie przez tamto jednorazowe rozja¶nianie, chocia¿ sama nie wiem.
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-08, 18:37   #417
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
No chcia³am co¶, co by przyciemni³o w³osy i ¿eby wypar³o zieleñ. Mo¿e byæ du¿o czerwonego, ale ¿eby nie by³ to czysty czerwony kolor. Chocia¿ nie wiem, czy szamponetkami siê uzyska tak± czyst± czerwieñ.

Ano, moje w³osy koloru nie trzymaj±. To pewnie przez tamto jednorazowe rozja¶nianie, chocia¿ sama nie wiem.
czysta czerwien szamponetkami to raczej nie ciezko bedzie.. ale taka wisniowa czerwien tak
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-08, 22:51   #418
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka¿ wiadomo¶æ
czysta czerwien szamponetkami to raczej nie ciezko bedzie.. ale taka wisniowa czerwien tak
A to sprobuje, najwyzej sie wyplucze.
Dzieki za rady, jak cos sie poprawi to dam znac.
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-12, 20:31   #419
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Zielone w³osy

Podbijam. Szamponetka ³adnie chwyci³a mi kolorek. Piêkny, równy kolorek, bez nuty zieleni. Wziê³am bordo z mariona.

W ogóle jak czêsto mogê po szamponetki siêgaæ? Znaj±c moje szczê¶cie zaraz nic po niej nie bêdzie.
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-12, 21:31   #420
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Zielone w³osy

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
Podbijam. Szamponetka ³adnie chwyci³a mi kolorek. Piêkny, równy kolorek, bez nuty zieleni. Wziê³am bordo z mariona.

W ogóle jak czêsto mogê po szamponetki siêgaæ? Znaj±c moje szczê¶cie zaraz nic po niej nie bêdzie.
szamponetki mozesz czesciej jak tylko sie wyplucze.. one nie maja ani amoniaku ani oxydantow maja tylko barwniki praktycznie nie szkodza wcale wlosom.. "
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 14:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.