Bajki telewizyjne z dzieciństwa :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-22, 23:13   #91
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Miminki:d I Wilk I Zajac:d
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 02:01   #92
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez marmi
Ja mysle, ze to bardzo dobry pomysl Czy ktos jeszcze zyl w klamstwie i w poczuciu niewiadomej przez to piekielne DOMOWE PRZEDSZKOLE ?
Piekielne, bo pamietacie jak w wejsciowce taka pani w stroju czarodzieja przechylala kielich z woda przykryty kartka i ta woda nie wyciekala ?
Ja w ogóle nie lubiłam Domowego Przedszkola, działało mi na nerwy już kiedy byłam dzieckiem Najgorsze były te bajki w których nic sie nie ruszało, tylko były co jakiś czas zmieniane obrazki narysowane przez kogoś pastelami Ale nie pamietam, czy to było w domowym przedszkolu Myli mi się to wszystko jeszcze z tą rudą Margolcią i tym przymulonym misiem.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 02:28   #93
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Talking Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

smefry
gumisie
muminki
noody
bajka z takim misiem i pingwinkiem na antarktdzie
krecik

to byly czasy
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 04:07   #94
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Red face Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez marmi
To ja Wam cos opowiem o Domowym przedszkolu
Tyle lat żyłam w kłamstwie.......
Pamietacie te piosenke? "...Dokad tu ptanocą jeż..." i tak dalej...
Ja zawsze, zawsze zastanawialam sie co to jest ta PTANOC:confused :

Dopiero w tym roku dowiedzialam sie, ze tu chodzi o " TUPTA nocą jeż"...

Mądra jestem, co ? :P

nie wierze!!! ja tez od malego zastanawialam sie co to u diabla jest ta "ptanoc" heheh i jakos kilka lat temu uslyszalam przypadkiem te piosenke i olsnilo mnie ze to chodzi o tuptajacego jeza
Z calego domowego przedszkola uwielbialam krasnala Halabale. Mialam tez swoja ulubiona pania przedszkolanke, bo chyba co tydzien byla inna..a moze w kazdym programie bylo kilka pan, jedna od jakichs tam robotek z plastelina druga od czytania itp. juz nie pamietam

#w tik taku pamietam ze podczas programu przesuwali wskazowki na takim wielkim zegarze gdzie zamiast cyferek byly obrazki odpowiadajace kolejnym punktom programu i ja z niecierpliwoscia czekalam az przesuna wskazowke na Zajaca Poziomke.Uwielbialam go, natomiast nie trawilam Rozamundy

#uwielbialam rambit i marzylam aby wziac udzial w tym programie i wygrac oczywiscie, do tego zawsze ogladalam ze starszym bratem Kwant ( lecial w piatki po Rambicie chyba) pomimo ze malo z tego programu rozumialam tak samo fascynowala mnie Sonda i prowadzacy ten program (pamietam w jakim szoku bylam kiedy dowiedzialam sie ze zgineli tragicznie)

#obowiazkowo "Przybysze z Mat planety" ale denerwowala mnie Sigma

z bajek ubostwialam "Przygod kilka wrobla Cwirka", taka bajke o bobrach..a moze to byly pizmaki? jaki to byl tytul? "Tajemnice wilklinowej zatoki" chyba..Zwirek i Muchomorek, Wodnik Szuwarek, Rumcajs, Reksio, rzadza! Muminki !!! niesamowity klimat! wersja polska kukielkowa to chyba byla "Kometa nad Dolina Muminkow" i byla chyba jeszcze bardziej psychodeliczna. A tak w ogole to do dzis fascynuje mnie Wloczykij! za to ja utorzsamialam sie z Mala Mi Psi Zywot jakze moglabym zapomniec. Zaczarowany Olowek (jak ja chcialam go miec), Maurycy i Hawranek i ten krasnal, ktory ciagle mowil: "bagatelka" a ja, biedne dziecko, nie wiedzialam co to znaczy) Sasiedzi- klasyka!! zadna bajka sie do nich nie umywa! lebski Pomyslowy Dobromir, taki kretynski czeski serial "Nikogo nie ma w domu" hehh chcialabym to dzis obejrzec Cudowna podroz, bajka o Pajaku topiku byla czad! do tego wszystkie serie "Bylo sobie..." (zycie, czlowiek, kosmos). Ta bajka niesamowicie oddzialywala na wyobraznie, do dzis jak jem cos slodkiego to wyobrazam sobie jak wyglodniale bakterie rzucaja sie na spadajace worki z cukrem i rosna w sile, mnoza sie itd! pamietam tez Ordi o takiej rozowej..ekkhm no wlasnie nie pamietam czym to stworzenie bylo, kojarze tylko ze mialo ni to wlosy, ni to wielkie rece odchodzace od glowy heh a moze tak mi sie tylko wydawalo. kto pamieta bajke Diplodorianie? o takich stworkach, kazdy mial jakis dar, jeden puszczal banki, drugi chyba plul klejem czy cos, itd uwielbialam tez kapitana planete i zawsze chcialam byc ta Rosjanka o imieniu Linka i miec takiego chlopaka jak ten rudy Amerykanin..ktorego imienia juz nie pamietam

mase tego bylo, ale kto to wszystko spamieta i wyliczy ehh slodkie czasy dziecinstwa
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 07:21   #95
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez nielle
do tego wszystkie serie "Bylo sobie..." (zycie, czlowiek, kosmos). Ta bajka niesamowicie oddzialywala na wyobraznie, do dzis jak jem cos slodkiego to wyobrazam sobie jak wyglodniale bakterie rzucaja sie na spadajace worki z cukrem i rosna w sile, mnoza sie itd!
Aaach, to była cudowna bajka Mogłabym się z taką pomocą naukową uczyć biologii z przyjemnością
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 10:26   #96
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez nielle
nie wierze!!! ja tez od malego zastanawialam sie co to u diabla jest ta "ptanoc" heheh i jakos kilka lat temu uslyszalam przypadkiem te piosenke i olsnilo mnie ze to chodzi o tuptajacego jeza
To musisz dolaczyc sie do naszych żądań odzkodowania od TV



Cytat:
Napisane przez nielle
#uwielbialam rambit i marzylam aby wziac udzial w tym programie i wygrac oczywiscie, do tego zawsze ogladalam ze starszym bratem Kwant ( lecial w piatki po Rambicie chyba) pomimo ze malo z tego programu rozumialam tak samo fascynowala mnie Sonda i prowadzacy ten program (pamietam w jakim szoku bylam kiedy dowiedzialam sie ze zgineli tragicznie)

Co to byl ten Rambit?? Bo cos mi sie kojarzy a nie moge sobie przypomniec

Bylo sobie zycie (zawsze zastanawialam sie gdzie ja mam ten komputer ), Kapitan Planeta - oj tak... biegalo sie z pierscionkami i wrzeszczalo - ziemia, woda, ogien, wiart , serce !!!! Ruszaj Planeto !!
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 11:56   #97
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

gumisie , smurfy i brygada rr
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-23, 12:14   #98
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez martaa65
to byla moja idolka z dziecinstwa Czesalam sie nawet jak ona. Robilam sobie dwa kucyki, grzywke i naklejalam na czolo diadem z papieru kolorowego
ach...jakie to byly emocje jak ona sie zmieniala dziewczyny w czarodziejke
HaHaHa! Ja też ja uwielbiałam. Latałam po szkole z koleżankami i wrzeszczałam, "Moon power! Make up!" Zreszta do tej pory wielu moich znajomych nazywa mnie Usagi. I jest kompletnie normalne dla mnie. hihihi

A to moje ulubione bajki:
1. Kapitan Tsubasa
2. Gigi La Torotola (Do tej pory umiem zaspiewać ta piosenke włoską i mam mp3)
3. Plastuś
4. Krecik
5. Muminki
6. Drużyna RR (o tych dwóch wiewiórkach)
7. Reksio
8. Mis Uszatek
9. Janka (to moze nie bajka, ale strasznie mi się podobał łaciaty koń Krukówny )
10. I hit roku, który chciałabym dzisiaj dorwać gdzies czyli DANGER MOUSE! Kompletnie rozwalajacy humor...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 13:20   #99
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez marmi
Ja mysle, ze to bardzo dobry pomysl Czy ktos jeszcze zyl w klamstwie i w poczuciu niewiadomej przez to piekielne DOMOWE PRZEDSZKOLE ?
Piekielne, bo pamietacie jak w wejsciowce taka pani w stroju czarodzieja przechylala kielich z woda przykryty kartka i ta woda nie wyciekala ?
Marmi, pamietam! I zaraz potem pobiegłam do kuchni po szklankę, żeby sprawdzić czy rzeczywiście tak sie da Dało się... póki nie zaczełam z radości majstrować przy kartce Spódniczka była do wykrecania
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 21:40   #100
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Jak już wspominamy bajki i programy z dzieciństwa to ja mam takie małe pytanie Pamiętacie może taki serial dla dzieci o dziwnym stworze, taki duży i włochaty i zawsze chodził z takimi dziwnym widłami?? Serial leciał na tvp3. Pamiętam też, że w serialu był chłopak na wózku inwalidzkim tylko nie pamiętam, czy on przed tym stworem zawsze uciekał, czy się z nim przyjaźnił
Za chiny ludowe nie mogę sobie przypomniec tytulu tego serialu!! I to już od kilku ładnych lat mnie to męczy Może Wy mi pomożecie??
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 22:19   #101
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

mało tu wspominacie o Misiu Uszatku ktory nucił ...misiu lubi dzieci dzieci lubia misia(czy jakos tak)...a wynika z tego ze nie lubiły
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-23, 22:21   #102
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez Mojra87
Jak już wspominamy bajki i programy z dzieciństwa to ja mam takie małe pytanie Pamiętacie może taki serial dla dzieci o dziwnym stworze, taki duży i włochaty i zawsze chodził z takimi dziwnym widłami?? Serial leciał na tvp3. Pamiętam też, że w serialu był chłopak na wózku inwalidzkim tylko nie pamiętam, czy on przed tym stworem zawsze uciekał, czy się z nim przyjaźnił
Za chiny ludowe nie mogę sobie przypomniec tytulu tego serialu!! I to już od kilku ładnych lat mnie to męczy Może Wy mi pomożecie??
to byly serial "przygody wesolego diabla"cos takiego
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 22:26   #103
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Ten diałeb miał na imię chyba Piszczałka Kurcze..ja się tyle lat nagłowiłam, jak się ten serial nazywał
Dzięki UkrytyPodNickiem
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 22:27   #104
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
6. Drużyna RR (o tych dwóch wiewiórkach)
Czip i Dejl(spolszczona wersja ich imion )
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 04:36   #105
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez UkrytyPodNickiem
to byly serial "przygody wesolego diabla"cos takiego
a mie sie wydaje ze to byl "Przyjaciel wesolego diabla". Diabel nazywal sie Piszczalka, a chlopak chyba Max i faktycznie jezdzil na wozku, z ktorego chyba potem wstal. Na poczatku bal sie Piszczalki, ale potem zostali przyjaciolmi Pamietam tez ze Piszczalka ciagle powtarzal cos w stylu: "ja kudlaty, durnowaty" strasznie sie go balam swoja droga ..podobnie jak wilkow z pierwszej czesci Pana Kleksa.

a co do "Domowego przedszkola", to faktycznie chyba powinnismy napisac do nich wniosek o odszkodowanie tyle osob wprowadzac w blad! przez tyle lat! hihi

Rambit, to byl taki program, teleturniej w ktorym brali udzial przedstawiciele roznych polskich szkol podstawowych..chyba, a moze srednich, nie pamietam.. druzyny losowaly pytania z roznych dziedzin, odpowiadaly i wygrywaly nagrody. Pamietam, ze nagrody byly umieszczone w takim regale z przegrodkami i przedstawiciele druzyn nie widzieli co wybieraja a widzowie i owszem ..wiem ze to glupie, ale to akurat mi utkwilo w pamieci widzowie wiedzieli wczesniej czy uczestnicy wybiora jakis bubel czy cos fajnego
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 08:30   #106
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

a głos pod Piszczałkę podkładał...Jerzy Stuhr. I to nie jest plota.Tez to lubiłam. Choc tradycyjnie troche się bałam . A pamietacie może zakońcczenie??Mogliby puścić to w TV :-(
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 08:43   #107
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

A nie wiecie jak moge sie dowiedziec...bo kiedys byla taka bajka, ktora dobrze pamietam ( co sie dzialo kto byl w niej), ale nie pamietam tytulu, a sie uparlam, zeby sie dowiedziec, tylko nie wiem gdzie moge o to pytac...
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 10:18   #108
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

No to chyba musisz podac co w niej bylo...
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 10:21   #109
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez nielle

Rambit, to byl taki program, teleturniej w ktorym brali udzial przedstawiciele roznych polskich szkol podstawowych..chyba, a moze srednich, nie pamietam.. druzyny losowaly pytania z roznych dziedzin, odpowiadaly i wygrywaly nagrody. Pamietam, ze nagrody byly umieszczone w takim regale z przegrodkami i przedstawiciele druzyn nie widzieli co wybieraja a widzowie i owszem ..wiem ze to glupie, ale to akurat mi utkwilo w pamieci widzowie wiedzieli wczesniej czy uczestnicy wybiora jakis bubel czy cos fajnego
Dzieki Nielle Ale i tak nie moge sobie przypomniec, pamietam tylko te nazwe
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 12:48   #110
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

ja uwielbiam po dzis dzień Gumisie i Smerfy
to są świetne bajki, nie przepadam za Bolkiem i Lolkiem i Reksiem bo poprostu denerwują mnie, ale nie wiem z jakiego powodu
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 17:19   #111
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

A pamiętacie Yataman (nie wiem czy dobrze napisałam ). Oglądałam i wszystkie dzieciaki z mojego podwórka też ( ciągle ktoś darł się Yataman )
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 17:51   #112
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Ja pamietam,że z niecierpliwościa czekałam na Wieczorynkę kiedy emitowali Muminki....uwielbiałam tę bajke ale tez i Gumisie, Smerfy, Mis Koralgo(jesli dobrze napisałam) i Mis Uszatek
Była tez kiedys taka bajka (nie wiem czemu, ale do dzis mam obraz niektórych scenek)...bodajże Laki Luck-czy jakos tak he he dobrze mi sie kojarzy
A i przyznam sie, że czesto teraz zdarza mi sie ogladac Smerfy
Fajne były kiedys bajeczki...szkoda, że coraz częściej zastepowane sa tymi wszelkimi japońskimi-jeśli wogle to cos mozna nazwac bajką dla dzieci
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 17:58   #113
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez satine
A pamiętacie Yataman (nie wiem czy dobrze napisałam ). Oglądałam i wszystkie dzieciaki z mojego podwórka też ( ciągle ktoś darł się Yataman )
Hahaha Oglądałam to Na poloni 1 bodajże. Tak z perspektywy czasu to głupia bajka Na końcu każdego odcinka musiało być, że coś wybuchało i tej złej blondynce, która dowodziła bandą głupków widać było biust. I to ma być bajka dla dzieci?
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:42   #114
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Polecam : http://www.muzeumdobranocek.pl/index2.htm
nawet wątek był taki
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:17   #115
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

pewnie wszystkie bajki były już przypomniane, ale tak zebrało mi się na wspomnienia, ze nie dam rady się powstrzymać...

moja najulubieńsza zresztą do tej pory to "Sąsiedzi" są po prostu boscy!!!!!!!!!!!!
szkoda, że juz takich bajek dal dzieci nie robią ...
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:27   #116
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez Madzia007
Hahaha Oglądałam to Na poloni 1 bodajże. Tak z perspektywy czasu to głupia bajka Na końcu każdego odcinka musiało być, że coś wybuchało i tej złej blondynce, która dowodziła bandą głupków widać było biust. I to ma być bajka dla dzieci?
Do dzisiaj mnie to dziwi że na końcu zawsze była golusieńka, ale przynajmniej wszyscy radoche mieli Z perspektywy czasu stwierdzam ze bajka była nprawde kretyńska
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 21:37   #117
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Dla mnie zdecydowanie no1 jest "REKSIUUUUUUUU.....": D
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 00:57   #118
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Ja pamiętam Gumisie Smerfy Reksia Bolka i Lolka ;-)

No i drużynę RR ;-)
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 08:05   #119
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Ja do tej pory jak mam czas oglądam Smerfy Gumisie tez były świetne poza tym Luky Luck
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 09:12   #120
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez marmi
A ja uwielbiam Muminki, te animowane, nie te polskie kukielkowe Czy ktos to tez lubi i pamieta jak Buka siala postrach ?

No i jeszcze Dragonball Z, tylko ze wtedy wcale nie bylam taka mala (liceum)

A i teraz lubie bajki, szczegolnie te z cartoon network - Dexter, Łasica, Johny Bravo itp
Pamiętam Bukę, pamiętam Bałam się zawsze jak ona się pojawiała No i przez Dragonballa Z też przechodziłam, tylko że byłam wtedy w gimnazjum Hi hi hi A teraz nadal lubię bajki i Johnny jest moim ulubieńcem
Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 14:02:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.