DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 14:11   #1801
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
no widze własnie ale na poczatek musze dojśc do jakiegokolwiek blondu zamiast rudych
No, ja jestem świeżo po rozjaśnianiu, farbowaniu i kąpieli rozjaśniającej i mam marchewę na głowie Kiedy się jej pozbędę i włosy w końcu złapią pigment- tego nie wiem Mam nadzieję że do marca uzyskam w miarę wyjściowy kolor włosów
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 14:32   #1802
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a co będziesz kłaśc na marchewkę? czy powinno się połozyć coś z popielem? ale to tylko wtedy gdy nie ma żółci tak?
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 14:41   #1803
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
fryz brwi mam deko jaśniejsze niż na zdjęciu, lekko je przyciemniam miękką kredką ciemny brąz

SceneQueen ale ja bym chciała coś zimnego

a jeszcze mi napiszcie jaką farbę mam kupić po rozjaśnianiu zeby usunąc ewentualną marchewkę. Kupie od razu żeby nie latać bo nie mam ochoty chodzić z zółta góra i pomarańczowym dołem

katja no to czekam na efekt farbowania, ja niestety aż do takiego koloru nie chcę mi wystarczy jakiś zwykły blond byle zimny
Ja tez w cieplych kolorach czuje sie fatalnie. A juz rudy to w ogole

Najgorsze jest to,ze noje wlosy caly czas lapia na cieplo.
Tak w ogole, to ladnie Ci z ciemnymi co nie znaczy, ze w jasnych nie bedzie lepiej.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 15:46   #1804
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
a co będziesz kłaśc na marchewkę? czy powinno się połozyć coś z popielem? ale to tylko wtedy gdy nie ma żółci tak?
Wiesz co ja się na tym nie znam Zgodnie z wytycznymi jakie dostałam () kładę syossa 8-52 chłodny jasny blond A co dalej to nie wiem, na bieżąco się radzę odnośnie tego co kłaść dalej.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 16:07   #1805
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej, przeczytałam masę wątków na temat dekoloryzacji, rozjaśniania itp. ale mam mętlik w głowie i kompletnie nie wiem co zrobić

Mam teraz włosy farbowane ciemnym blondem na poziomie 6 (Garnier Color Naturals) który niestety wyszedł ciemno (1 zdjęcie w załączniku). Chciałabym zejść do koloru takiego jak na 2 lub 3 zdjęciu (bardziej 2 niż 3). Wymyśliłam ze rozjaśnię włosy rozjaśniaczem Joanny Intensiv Blond, a następnie położę jakiś blond. I tutaj się zatrzymałam bo kompletnie nie wiem jaki kolor wybrać żeby nie wyszedł zbyt ciemno Czy poziom 3 (a dokładnie Palette Natural Colors 300) będzie odpowiedni? I czy ten rozjaśniacz się sprawdzi, czy lepiej zdecydować się na dekoloryzację? Nie chcę za bardzo eksperymentować bo nie mam zniszczonych włosów i trochę mi ich szkoda...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (64,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4101904.jpg (146,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jessica-Alba11.jpg (60,4 KB, 16 załadowań)
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 16:12   #1806
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Hej, przeczytałam masę wątków na temat dekoloryzacji, rozjaśniania itp. ale mam mętlik w głowie i kompletnie nie wiem co zrobić

Mam teraz włosy farbowane ciemnym blondem na poziomie 6 (Garnier Color Naturals) który niestety wyszedł ciemno (1 zdjęcie w załączniku). Chciałabym zejść do koloru takiego jak na 2 lub 3 zdjęciu (bardziej 2 niż 3). Wymyśliłam ze rozjaśnię włosy rozjaśniaczem Joanny Intensiv Blond, a następnie położę jakiś blond. I tutaj się zatrzymałam bo kompletnie nie wiem jaki kolor wybrać żeby nie wyszedł zbyt ciemno Czy poziom 3 (a dokładnie Palette Natural Colors 300) będzie odpowiedni? I czy ten rozjaśniacz się sprawdzi, czy lepiej zdecydować się na dekoloryzację? Nie chcę za bardzo eksperymentować bo nie mam zniszczonych włosów i trochę mi ich szkoda...
Rozjasniaczom z Joanny mowimy stanowcze i glosne NIE! Reszte moze powie Ci Fryz.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 16:17   #1807
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Hej, przeczytałam masę wątków na temat dekoloryzacji, rozjaśniania itp. ale mam mętlik w głowie i kompletnie nie wiem co zrobić

Mam teraz włosy farbowane ciemnym blondem na poziomie 6 (Garnier Color Naturals) który niestety wyszedł ciemno (1 zdjęcie w załączniku). Chciałabym zejść do koloru takiego jak na 2 lub 3 zdjęciu (bardziej 2 niż 3). Wymyśliłam ze rozjaśnię włosy rozjaśniaczem Joanny Intensiv Blond, a następnie położę jakiś blond. I tutaj się zatrzymałam bo kompletnie nie wiem jaki kolor wybrać żeby nie wyszedł zbyt ciemno Czy poziom 3 (a dokładnie Palette Natural Colors 300) będzie odpowiedni? I czy ten rozjaśniacz się sprawdzi, czy lepiej zdecydować się na dekoloryzację? Nie chcę za bardzo eksperymentować bo nie mam zniszczonych włosów i trochę mi ich szkoda...
Jeśli nie chcesz zniszczyć włosów to joanna stanowczo na NIE! Cofnij się parę stron w tył, fryz5 do rozjaśniania poleca przeważnie rozjaśniacz vincent ledier (zaraził mnie zresztą miłością do niego ), ale myślę że w Twoim wypadku sprawdziłaby się bardziej kąpiel rozjaśniająca. Zależy też jakie miałaś włosy przed farbowaniem tym garnierem, bo możliwe że kolor się jeszcze wypłucze

Ale poczekaj na fryza, on napewno coś Ci doradzi.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 16:19   #1808
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Rozjasniaczom z Joanny mowimy stanowcze i glosne NIE! Reszte moze powie Ci Fryz.
A rozjaśniacz z Londy?

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jeśli nie chcesz zniszczyć włosów to joanna stanowczo na NIE! Cofnij się parę stron w tył, fryz5 do rozjaśniania poleca przeważnie rozjaśniacz vincent ledier (zaraził mnie zresztą miłością do niego ), ale myślę że w Twoim wypadku sprawdziłaby się bardziej kąpiel rozjaśniająca. Zależy też jakie miałaś włosy przed farbowaniem tym garnierem, bo możliwe że kolor się jeszcze wypłucze

Ale poczekaj na fryza, on napewno coś Ci doradzi.
Naturalnie mam popielaty jasny brąz, niestety tą farbę mam na włosach już ponad miesiąc Więc wątpię że więcej się wypłucze...
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 16:20   #1809
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
A rozjaśniacz z Londy?
Żadnych sklepowych rozjaśniaczy! Amen.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 16:30   #1810
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
A rozjaśniacz z Londy?

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------


Naturalnie mam popielaty jasny brąz, niestety tą farbę mam na włosach już ponad miesiąc Więc wątpię że więcej się wypłucze...
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Żadnych sklepowych rozjaśniaczy! Amen.
Z nich jest więcej pożytku niż szkody, uwierz softgrey Sama się o tym przekonałam jak spaliłam sobie końce tymi rozjaśniaczami Nie warto. Lepiej dać parę zł więcej a mieć porządny rozjaśniacz

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Myślę że fryz zaleci Ci kąpiel, ale zobaczymy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 16:30   #1811
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Z nich jest więcej pożytku niż szkody, uwierz softgrey Sama się o tym przekonałam jak spaliłam sobie końce tymi rozjaśniaczami Nie warto. Lepiej dać parę zł więcej a mieć porządny rozjaśniacz
Ja też. Jak widzę w sklepach rozjaśniacz z Joanny to mam ogromną ochotę co najmniej go podpalić. Przez te badziewie musiałam miesiącami pracować nad kondycją włosów.

Niemniej- nawet dopłacać nie trzeba. Dwie saszetki Vincenta+ mała woda= fajna deko. Tyle samo co za to można zapłacić za badziewny sklepowy rozjaśniacz. Wybór jest prosty. To, czego m.in. nauczyłam się tutaj od kochanego Fryza.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 16:32   #1812
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dzięki dziewczyny, ja po prostu nie ogarniam kompletnie o co chodzi z tymi wodami, dlatego wolałam kupić sklepowy gotowy rozjaśniacz Nie chcę za bardzo kombinować bo nie mam w tym doświadczenia i się boję, dlatego postanowiłam zapytać w tym wątku
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 16:38   #1813
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, ja po prostu nie ogarniam kompletnie o co chodzi z tymi wodami, dlatego wolałam kupić sklepowy gotowy rozjaśniacz Nie chcę za bardzo kombinować bo nie mam w tym doświadczenia i się boję, dlatego postanowiłam zapytać w tym wątku
Napisz do mnie wiadomość prywatną, podeślę Ci linki do porządnych dekoloryzatorów, bo forum je, niewiadomo czemu, blokuje
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 16:49   #1814
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że brwi masz naturalnie tego koloru? ja mam czarne naturalnie i z tym jest właśnie problem przy jaśniejszych włosach . myślę, że te włoski Ci pasują bardzo fajnie. ewentualnie widzę Cię w blondzie/jasnym brązie typu karmel, ślicznie by Ci było.
problem? ja jak robiłem blond to zawsze na 10 min farbowałem tą sama farbą brwi
Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
fryz brwi mam deko jaśniejsze niż na zdjęciu, lekko je przyciemniam miękką kredką ciemny brąz

SceneQueen ale ja bym chciała coś zimnego

a jeszcze mi napiszcie jaką farbę mam kupić po rozjaśnianiu zeby usunąc ewentualną marchewkę. Kupie od razu żeby nie latać bo nie mam ochoty chodzić z zółta góra i pomarańczowym dołem

katja no to czekam na efekt farbowania, ja niestety aż do takiego koloru nie chcę mi wystarczy jakiś zwykły blond byle zimny
to przy jasniejszych nie maluj już brwi
kup wellaton 8/1 i 9/1
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No, ja jestem świeżo po rozjaśnianiu, farbowaniu i kąpieli rozjaśniającej i mam marchewę na głowie Kiedy się jej pozbędę i włosy w końcu złapią pigment- tego nie wiem Mam nadzieję że do marca uzyskam w miarę wyjściowy kolor włosów
do marca masz ponad miesiąc
Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Hej, przeczytałam masę wątków na temat dekoloryzacji, rozjaśniania itp. ale mam mętlik w głowie i kompletnie nie wiem co zrobić

Mam teraz włosy farbowane ciemnym blondem na poziomie 6 (Garnier Color Naturals) który niestety wyszedł ciemno (1 zdjęcie w załączniku). Chciałabym zejść do koloru takiego jak na 2 lub 3 zdjęciu (bardziej 2 niż 3). Wymyśliłam ze rozjaśnię włosy rozjaśniaczem Joanny Intensiv Blond, a następnie położę jakiś blond. I tutaj się zatrzymałam bo kompletnie nie wiem jaki kolor wybrać żeby nie wyszedł zbyt ciemno Czy poziom 3 (a dokładnie Palette Natural Colors 300) będzie odpowiedni? I czy ten rozjaśniacz się sprawdzi, czy lepiej zdecydować się na dekoloryzację? Nie chcę za bardzo eksperymentować bo nie mam zniszczonych włosów i trochę mi ich szkoda...
co w tym dziwnego że tak wyszedł ciemny blond, wyszedł dobrze zgodnie z tym jak powinien. to była tylko twoja jedna koloryzacja na włosach naturalnych? kąpiel rozjaśniającą sobie zrób ale NIE JOANNĄ! bo włosy zniszczysz. kup fryzjerski jak pisza dziewczyny które juz sie wiele nauczyły na forum vincent ledier możesz ewentualnie chantal prosalon którego powinnaś dostać w hurtowni , zalezy czy masz w mieście hurtownie, jak nie to zamów na necie. palette N7 byłby dobry i ładny po kąpieli. ewentualnie wellaton 8/1 jeżeli kolor wyjdzie rudy po kąpieli
Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Rozjasniaczom z Joanny mowimy stanowcze i glosne NIE! Reszte moze powie Ci Fryz.

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
A rozjaśniacz z Londy?

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------


Naturalnie mam popielaty jasny brąz, niestety tą farbę mam na włosach już ponad miesiąc Więc wątpię że więcej się wypłucze...
popielaty jasny brąz to jasniejszy od ciemnego blondu, więc obecny kolor masz jaśniejszy niż naturalne, nie ma co sie wypłukać za bardzo
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Żadnych sklepowych rozjaśniaczy! Amen.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja też. Jak widzę w sklepach rozjaśniacz z Joanny to mam ogromną ochotę co najmniej go podpalić. Przez te badziewie musiałam miesiącami pracować nad kondycją włosów.

Niemniej- nawet dopłacać nie trzeba. Dwie saszetki Vincenta+ mała woda= fajna deko. Tyle samo co za to można zapłacić za badziewny sklepowy rozjaśniacz. Wybór jest prosty. To, czego m.in. nauczyłam się tutaj od kochanego Fryza.
dokładnie tak jak mówisz i dziekuję za ciepłe słowa
Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, ja po prostu nie ogarniam kompletnie o co chodzi z tymi wodami, dlatego wolałam kupić sklepowy gotowy rozjaśniacz Nie chcę za bardzo kombinować bo nie mam w tym doświadczenia i się boję, dlatego postanowiłam zapytać w tym wątku
no to dobrze, że pytasz zanim zrobiłaś cokolwiek jeszcze

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Napisz do mnie wiadomość prywatną, podeślę Ci linki do porządnych dekoloryzatorów, bo forum je, niewiadomo czemu, blokuje
pro-sprzęt? no tak... tez nie wiem czemu.

ale jej nie ma za bardzo co ściagać jak ma naturalny ciemniejszy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 20:45   #1815
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
problem? ja jak robiłem blond to zawsze na 10 min farbowałem tą sama farbą brwi


dokładnie tak jak mówisz i dziekuję za ciepłe słowa
pro-sprzęt? no tak... tez nie wiem czemu.

ale jej nie ma za bardzo co ściagać jak ma naturalny ciemniejszy
dokładnie, Andy.
nie ma sprawy. chociaż się tu edukuję trochę.
ja bym tez brwi spróbowała jakoś zrobić, ale czarne naturalne... to chyba żadna farba tego nie ruszy. nawet się boję próbować coś robić .
a pro-sprzęt fakt faktem wszystkie linki blokuje i zastępuje gwiazdkami. denerwujące.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 21:16   #1816
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
dokładnie, Andy.
nie ma sprawy. chociaż się tu edukuję trochę.
ja bym tez brwi spróbowała jakoś zrobić, ale czarne naturalne... to chyba żadna farba tego nie ruszy. nawet się boję próbować coś robić .
a pro-sprzęt fakt faktem wszystkie linki blokuje i zastępuje gwiazdkami. denerwujące.
Refectocil robi farby do brwi, w tym rozjaśniającą.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 21:28   #1817
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
dokładnie, Andy.
nie ma sprawy. chociaż się tu edukuję trochę.
ja bym tez brwi spróbowała jakoś zrobić, ale czarne naturalne... to chyba żadna farba tego nie ruszy. nawet się boję próbować coś robić .
a pro-sprzęt fakt faktem wszystkie linki blokuje i zastępuje gwiazdkami. denerwujące.
tez mam ciemne naturalne brwi, a kłade farbe obojetne jaką. jakis blodn nawet średni blond rozjasni lekko
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 21:30   #1818
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

nie wiem czy za bardzo się nie boję...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 22:20   #1819
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a czym obecnie sie farbujesz? możesz spróbowac jakiś blond nałozyć na 5 min.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 22:39   #1820
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

brwi niczym, czarne od urodzenia
a włosy dalej czekają aż studniówka minie...
będę nakładać końcowo Wellę Koleston 9/3
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2013-01-20 o 16:32
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 14:08   #1821
leviah
Przyczajenie
 
Avatar leviah
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 20
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witajcie, proszę o pomoc. Zeszłam z czarnego koloru elgonem, kolor zrobił się jasny rudy, równomierny, bo nie miałam odrostów. Włosy w dobrym stanie, nie zniszczone. Chciałam uzyskać blond - taki miodowy. Po dwóch tygodniach Na rude włosy zastosowałam profesjonalny rozjaśniacz keratynowy Leo i wodę 9%. trzymaalm 30 min i niestety włosy nie rozjaśniły się ani trochę. ;/ Na drugi dzień powtórzylam zabieg na jednym pasemku z obawy o stan włosów. Niestety rozjaśniacz dalej nie zadziała. czy ktoś może znać przyczynę? Co powinnam zrobić? Włosy są w dobrym stanie, może powinnam zafarbować na odcień brązu i dopiero na tej farbie rozjaśniać? proszę o poradę
leviah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 14:51   #1822
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
do marca masz ponad miesiąc
To dobrze czy źle?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 17:52   #1823
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leviah Pokaż wiadomość
Witajcie, proszę o pomoc. Zeszłam z czarnego koloru elgonem, kolor zrobił się jasny rudy, równomierny, bo nie miałam odrostów. Włosy w dobrym stanie, nie zniszczone. Chciałam uzyskać blond - taki miodowy. Po dwóch tygodniach Na rude włosy zastosowałam profesjonalny rozjaśniacz keratynowy Leo i wodę 9%. trzymaalm 30 min i niestety włosy nie rozjaśniły się ani trochę. ;/ Na drugi dzień powtórzylam zabieg na jednym pasemku z obawy o stan włosów. Niestety rozjaśniacz dalej nie zadziała. czy ktoś może znać przyczynę? Co powinnam zrobić? Włosy są w dobrym stanie, może powinnam zafarbować na odcień brązu i dopiero na tej farbie rozjaśniać? proszę o poradę
Mam podobny problem z tym, że ja chcę uzyskać gołębi popielaty blond. Gdy po dekoloryzacji z czerwonych wyszły mi rude, użyłam farby o takiej http://images.kangoo.pl/34300077/2387/large/palette_intensive_color_c reme_farba_do_wlosow_nr_a 10_ultrapopielaty_blond.j pg
i przez chwilę był dość chłodny odcień, a później zrobił się właśnie taki miodowy z tym, że mnie on wcale nie pasuje. Robiłam też niebieskie płukanki a nawet używałam niebieskiego tonera, niestety na nic się to zdało. Chyba wybiorę się do fryzjera, ale boję się że tylko kasa w błoto pójdzie a włosy znów ściemnieją ;/
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 06:26   #1824
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
up docelową farbe palette ciemny blond bo będzie dobra, ale kup najpierw palette E20 i ją połóż na włosy po dekoloryzacji,

ale nie masz pewnosci na to że ściągnie, 1.5 roku to długo
Nie mam pewności, że zejdzie, ale mam nadzieje, gdyz to jednak szampon do 24 zmyć a nie farba farbowałamnajpi erw nałoże dekoloryzator, mam nadzieje że starczy mi na jeszcze jedno użycie, jeżeli po pierwszym razie nie zejdzie, a potem palette E20 i ciemny blond, dziękuje
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:38   #1825
Zinger
Raczkowanie
 
Avatar Zinger
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 95
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny mam zamiar zamówić dekoloryzator Prosalon Chantal i tu moje pytanie :
jak to jest z wczesniej rozjaśnianymi włoskami? tzn jakiś rok temu rozjasniałam włoski z brazu do midowego blondu,po jakis 3 msc mi sie znudzily wiec zafarbowałam na braz , i tak od roku farbuje na brazy ale jakies 2 msc temu pofarbowalam brazem palette i wyszedl prawie czarny :/ teraz jaka farba bym nie pofarbowala to i tak wychodza czarne,ogolenie to mam na włosachkilka farb w roznych odcieniach brazu, myslicie ze ten dekoloryzator poradzi sobie z tym?
nie wyjdzie mi coś dziwnego na włosach po tsakich eksperymentach?

A i jeszcze mam pytanie czy po dekolo mogę użyc odżywki?bez odżywki za chiny nie rozczesze włosow, tym bardziej po tylu myciach, bede miala jeden wielki kołtun

I czy przy zmywaniu dekolo z włosów leci "brudna woda" ?

Edytowane przez Zinger
Czas edycji: 2013-01-22 o 11:01
Zinger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:07   #1826
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Zinger Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam zamiar zamówić dekoloryzator Prosalon Chantal i tu moje pytanie :
jak to jest z wczesniej rozjaśnianymi włoskami? tzn jakiś rok temu rozjasniałam włoski z brazu do midowego blondu,po jakis 3 msc mi sie znudzily wiec zafarbowałam na braz , i tak od roku farbuje na brazy ale jakies 2 msc temu pofarbowalam brazem palette i wyszedl prawie czarny :/ teraz jaka farba bym nie pofarbowala to i tak wychodza czarne,ogolenie to mam na włosachkilka farb w roznych odcieniach brazu, myslicie ze ten dekoloryzator poradzi sobie z tym?
nie wyjdzie mi coś dziwnego na włosach po tsakich eksperymentach?


A i jeszcze mam pytanie czy po dekolo mogę użyc odżywki?bez odżywki za chiny nie rozczesze włosow, tym bardziej po tylu myciach, bede miala jeden wielki kołtun

I czy przy zmywaniu dekolo z włosów leci "brudna woda" ?
Hej, tak się składa, że korzystałam z tego dekoloryzatora, więc postaram Ci się pomóc. Tak, rozjaśni włosy, tzn. ściągnie kolor, nie naruszając przy tym zbytnio struktury włosa. Nie, nic dziwnego nie powinno wyjśc. Kwesta jeszcze długości włosów i gęstości. Ja średnio gęste włosy do ramion chciałam dekoloryzować jednym zestawem. Średnio to wyszło. jakoś bardzo mało jest tego preparatu, więc polecam od razu zamówić dwa zestawy - no chyba że masz krótkie włosy.
Jak najbardziej możesz po dekoloryzacji użyć odżywki, nawet jest to zalecane, ale polecałabym tuż po deko, zakwasić włosy płukanką z octu lub cytryny - to utrwali nieco proces deko. Mi nie leciała brudna woda, ale kto to wie, kto to wie :P Pozdrawiam i powodzenia przy zabiegu.
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 14:38   #1827
Zinger
Raczkowanie
 
Avatar Zinger
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 95
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
Hej, tak się składa, że korzystałam z tego dekoloryzatora, więc postaram Ci się pomóc. Tak, rozjaśni włosy, tzn. ściągnie kolor, nie naruszając przy tym zbytnio struktury włosa. Nie, nic dziwnego nie powinno wyjśc. Kwesta jeszcze długości włosów i gęstości. Ja średnio gęste włosy do ramion chciałam dekoloryzować jednym zestawem. Średnio to wyszło. jakoś bardzo mało jest tego preparatu, więc polecam od razu zamówić dwa zestawy - no chyba że masz krótkie włosy.
Jak najbardziej możesz po dekoloryzacji użyć odżywki, nawet jest to zalecane, ale polecałabym tuż po deko, zakwasić włosy płukanką z octu lub cytryny - to utrwali nieco proces deko. Mi nie leciała brudna woda, ale kto to wie, kto to wie :P Pozdrawiam i powodzenia przy zabiegu.
dzieki za odpowiedz, wlasnie mam zamiar zakwasic woda z cytryna, no i juz zamowiłam 1 zestaw mam nadzieje ze starczy , mam wlosy troche za ramiona, raczej srednio geste, dziewczyny pisaly ze im nawet pol staczylo na wlosy troche za ramiona , wiec nie wiem, oby starczylo

a farbowałaś po dekolo jeszcze włoski?

Edytowane przez Zinger
Czas edycji: 2013-01-22 o 14:42
Zinger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 15:56   #1828
JessAsh
Raczkowanie
 
Avatar JessAsh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam wszystkie dziewczyny. Postanowiłam opowiedzieć wam moją przygodę w farbowaniem włosów, może komuś pomoże.
Nie farbowałam włosów już od kilku lat. Mój naturalny kolor to jasny złoty brąz, w zależności od pory roku, jaśniejsze (w lecie) lub ciemniejeszy odcień na jesień i zimę. Przed sylwestrem zachorowałam na ciemny brąz i zafarbowałam włosy pianką Wella w kolorze średni brąz. Efekt, prawie czarne włosy o niczym innym nie marzyłam tylko o swoich naturalnych włosach. Poszperałam w Necie i znalazłam zmywasz koloru do włosów Uber. Bardzo się bałam rudego odcienia po użycie, ale muszę wam powiedzieć że efekt przeszedł moje oczekiwania! Czarny kolor zszedł, zero rudego odcienia, mam swój naturalny kolor włosów ! Długo trwało nakładanie, potem spłukiwanie ale warto było. Naprawdę nie kombinujcie w rozjaśniaczami.
__________________
...I looked for You
under the rocks and couldn't find You
I looked for You in the cold morning and at night
until I became crazy
but You came into my life like a light
healing the wounds of my heart
making me feel
alive again....
JessAsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:51   #1829
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Zinger Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, wlasnie mam zamiar zakwasic woda z cytryna, no i juz zamowiłam 1 zestaw mam nadzieje ze starczy , mam wlosy troche za ramiona, raczej srednio geste, dziewczyny pisaly ze im nawet pol staczylo na wlosy troche za ramiona , wiec nie wiem, oby starczylo

a farbowałaś po dekolo jeszcze włoski?
Farbowałam i niestety nie jestem zadowolona. Farba (już 3 razy farbowałam, za każdym razem inną, głównie tymi polecanymi tu na forum czyli Palette) jakby kompletnie nie łapała tych włosów. Resztę rozjaśnia - czyli końce i przy głowie, ale te po dekoloryzacji z czerwieni - nadal są w ciepłym odcieniu blondu i już sama nie wiem. Dziś znow malowałam Palette C10 i to SAMO. czy jest dla mnie jakaś rada, czy już tylko fryzjer?
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 18:20   #1830
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Zrobiłam kąpiel rozjaśniającą i wyszła piękna intensywna marchewka. Ekhem.. miałam nadzieję na coś nieco innego:p Plus za to że nie ma plam koloru czy nierówno rozjasnionych. Kolor jest równomierny, wyglądam jakbym zafarbowałam włosy rudą farbą, aż jestem zdziwiona. Gdyby tylko rudy mi pasował zostałabym przy nim.
Po długich przemyśleniach kupiłam palette C10. Trzymam własnie na głowie więc nie wiem jak to wyjdzie. Mam nadzieję że zbije tą rudość i jednak jakiś blond wyjdzie..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.