jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 15:14   #1
justyna453
Raczkowanie
 
Avatar justyna453
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 143
GG do justyna453

jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy!


Witam!

Mam chyba troszke nietypowe pytanie
Od dłuższego czasu zastanawiam się jak ułożyć wszystkie moje rzeczy w szafkach. Chciałabym mieć wszystko co potrzebne w moim pokoju :p


Poniżej zamieszcze szafki jakie posiadam w pokoju i mam nadzieję, że mi pomożecie i zaproponujecie kilka pomysłów.

Mam nadzieję, że mogę liczyć na waszą pomoc
I przepraszam za mój "ogromny" talent plastyczny DD
justyna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 15:27   #2
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy!

nie będę Ci mówiła co masz poukładać i gdzie, bo to kwestia Twojej wygodny, zmieniaj wszystko metodą prób i błędów. ja może powiem co u mnie jak wygląda. a wygląda niestety niezbyt kolorowo, bo gniotę się w swoim średniej wielkości pokoju [12m] z chłopakiem i średniej wielkości psem, który ma olbrzymie legowisko [nie licząc naszego łóżka ]. jestem wielką fanką wieszania ciuchów, z reguły niczego nie składam, chyba, że niewielkich rozmiarów bluzki na lato i ciuchy po domu, ale one raczej leżą zrolowane i zajmują nadbudówkę szafy [w niej mieszczę też jakieś zupełnie stare torebki i torby ze sprzętem - jak najdalej od psa]. spodnie i część starszych ciuchów zajmują górną półkę szafy, dno szafy to plecaki i torby podróżnicze. na relingu wisi wszystko, co nie zostało wymienione, w kominie j/w - bluzki na lato, niektóre spodnie, wyższe półki zajmują ciuchy z innego sezonu [co pół roku zamieniam wszystko miejscami - to, co nosze często jest niżej, to, co noszę rzadko - jak najwyżej]. szuflady w kominie to nasza bielizna oraz jedna szuflad to czapki paski i rękawiczki. dodatkowo mamy garderobę na kółkach z niewielką półką nad podłogą - na niej mam poukładane pudełka z butami, o które chcę zadbać najlepiej.
jeszcze kiedyś na uchwycie od nadbudówki szafy wisiał druciany wieszak z szalami, ale za bardzo się na nim zbierał kurz, więc szale wrzuciłam do prania i gdzieś mi zniknęły [; a wieszak wrócił do szafy.
torebki mam w wysokim wiklinowym koszu na pranie [taki z płóciennym workiem, można dostać choćby w Jysku [tfu!] ], a w koszykach [też Jysk, tfu!] okulary, kosmetyki etc - na wszystko osobny koszyk. biżuterię, której mam sporo, a i tak prawie nie noszę trzymam w puszce.
i to chyba tyle..
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 17:04   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy!

ja ci nie doradze bo ja też stosuję rozkładaniae wszystkiego tu i ówdzie ;D ciuchy na fotelu, ciuchy na szafie wisza na drzwiach ;D

a ksiazki trzymam na polkach.. jakos nigdy niczego nie przekladam i jest dobrze
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 18:37   #4
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy!

eee....ładne meble



rzeczywiście nietypowe pytanie, ciężko tak coś doradzić
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:21   #5
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy!

Cytat:
Napisane przez justyna453 Pokaż wiadomość
Witam!

Mam chyba troszke nietypowe pytanie
Od dłuższego czasu zastanawiam się jak ułożyć wszystkie moje rzeczy w szafkach. Chciałabym mieć wszystko co potrzebne w moim pokoju :p


Poniżej zamieszcze szafki jakie posiadam w pokoju i mam nadzieję, że mi pomożecie i zaproponujecie kilka pomysłów.

Mam nadzieję, że mogę liczyć na waszą pomoc
I przepraszam za mój "ogromny" talent plastyczny DD
nie wypadają ci bluzeczki jak je zdejmujesz z najwyzszej półki?;>
ja bym je zamienila miejscami z torebkami, albo torebki przełożyła na dno szafy (żeby sie nie rozwalały to powkladać je do ustawionych na dnie szafy takich tekturowych pudełek albo plastikowych koszyków)

majtki i staniki przełożyłabym do szafki obok dużej szafy (jak będą ułożone w duzych płaskich koszyczkach to będzie to to tak wygodne jak szuflady ). dzięki temu miałabyś wszystko do ubrania w jednym miejscu

ja w każdym razie mam tak, że ubrania, biżuterię, kosmetyki mam w szafkach i szufladach blisko siebie, a po drugiej stronie pokoju ksiązki, przybory, zeszyty itp
a żeby utrzymać porządek wszystko mam poukładane w koszyczkach, pudełkach, przegródkach itd
kiedyś miałam wszystko wymieszane i było mi dużo trudniej utrzymać porządek
(teraz przynajmniej w pośpiechu rzucam stanik do bluzek a nie jak kiedyś do zeszytów i książek )
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:46   #6
justyna453
Raczkowanie
 
Avatar justyna453
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 143
GG do justyna453
Dot.: jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy!

Dzięki Wam bardzo za porady
Zaraz zabieram się za kolejne porządki )
justyna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:04   #7
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy!

Też zauważyłam te bluzki
moim zdaniem nie jest to wygodne zdejmować z samej góry z szafy

Biorąc pod uwagę fakt że szafa jest dość wysoka, to będziesz za każdym razem musiała wchodzić na krzesło
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 16:40   #8
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy!

właśnie te bluzki na samej górze to nie wypal! to sa rzeczy których używasz cały czas i co wchodzić na krzesło żeby wyciągnąć jakaś ulubiona ?? moze tam gdzie torebki ? albo ciuchy podomowe ??
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:51   #9
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy!

tez uważam, że bluzki są w niepraktycznym miejscu.
To czego używa się najczęściej poukładaj w zasięgu ręki, tak abyś nie musiała się po to wspinać na krzesła itd.
zawsze możesz np. na dnie szafy jeśli masz miejsce umieścić np. jakieś kartonowe pudełka (ja mam takie kolorowe) i w nich trzymać jakieś niepotrzebne ''szpargały'' , resztki biżuterii lub płyt lub te ''rzeczy, które nie wiesz gdzie dać'' to Ci zwolni miejsce w szafkach
Ogólnie ciężko doradzić, bo nie wiem co jest najbardziej Tobie potrzebne na co dzień.
Próbuj metodą prób i błedów. Powodzenia
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 20:13   #10
justyna453
Raczkowanie
 
Avatar justyna453
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 143
GG do justyna453
Dot.: jak poukładać wszystko w pokoju? Pomocy!

Dziewczyny, dzisiaj trochę pozmieniałam rozmieszczenie tego wszystkiego :p przełożyłam bluzki wg Waszych rad i już widzę, że to była dobra decyzja Przy okazji wyczyściłam trochę szafy, może jakiś nowy wątek wymiankowy?
Ubrania są teraz z ubraniami, a dokumety itp z dokumentami

Pozdrawiam Was ;-)
justyna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.