Lekkie zapuszczanie włosów męskich - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 17:09   #1
bartek1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4

Lekkie zapuszczanie włosów męskich


Hello
Jestem facetem, z krótką jak na tą chwilę fryzurą.
Ponieważ mam dłuższy nos, nie wyglądam ok z profilu, myślę nad zmianą fryzury, zastanawiam się nad lekko zapuszczoną fryzurą Ashtona Kutchera w filmie "Spread" (Amerykańskie Ciacho).
Pytam tylko jak te włosy zapuścić, aby mieć taką "czupryne", jestem też ciekaw czy taka fryzura jest zawsze, czy wymaga lekkiej zmiany gumą czy woskiem.
Moje włosy są gęste, tylko się martwie jak je zapuścić, bo teraz po umyciu głowy jak mi włosy "opadną", wyglądam jakbym miał nałożony garnek na głowe i pytam czy tak też będę miał z dłuższymi włosami.
Dodaje zdjęcia Ashona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z7154008X.jpg (38,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 127811.1.jpg (78,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7154036X.jpg (41,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7154023X.jpg (38,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7154020X.jpg (50,0 KB, 47 załadowań)
bartek1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 09:34   #2
leseurr
Rozeznanie
 
Avatar leseurr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 985
Dot.: Lekkie zapuszczanie włosów męskich

Moj chlopak też jest w okresie zapuszczaia włosów :

Na początek powiem Ci, że jest to bardziej długotrwałe przedsięwzięcie, niżby się mogło wydawać
On na przykład zapuszcza od maja, i wciąz nie ma jeszcze długości takiej jak na Twoich zdjęciach, a to dlatego, że regularnie podcina, żeby te włosy ładnie wyglądały. Oczywiscie guma jest dla niego niezbędna, bo ma lekko falowane włosy, i myślę, że w Twoim przypadku też bylaby wskazana, bo dłuższe włosy wymagają trochę pielęgnacji.

A co do Ashtona to muszę Cię zmartwić : widzę tu prostownicę... no i gumę/lakier n pewno.
Nie wydaje mi się, abyś taką konkretną fryzurę mógł uzyskać bez prostownicy nawet przy prostych włosach, bo te włosy były modelowane tą prostownicą (wywijane w rózne boki). Ale coś podobnego na pewno

Jednakże nie martw się mnóstwo świetnych fryzur wychodzi nawet na niemodelowanych włosach. Ja wychodze z założenia, że facet obcięty na "jeżyka" wygląda niekorzystnie. i tak jak kobieta, powienien dobierać fryzury podkreślające/ukrywające wady jego twarzy.

Mój luby ma obecnie takie włosy jak kolo w podkoszulce, i kiedy porównujemy jego stare zdjęcia ze współczesnością, to różnica jest ogromna. Na plus oczywiście :




P.S. I taka mała rada. Zapuszczaj po trochę i chodź do fryzjera, żeby trochę uporządkował to, co Ci rośnie, i bedziesz wyglądał ładnie cały czas. I unikniesz tego garnka o którym wspominasz Tylko musisz uprzedzać fryzjera, że zapuszczasz (z naciskiem) i chiałbyś, zeby tylko trochę podciął, zeby się układały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg men_hair.jpg (59,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Male-hairstyles.jpg (48,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mens+hairstyles4.jpg (152,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jensen-ackles-jensen-ackles-male-hair.jpg (21,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2010-mens-hairstyle-trend31.jpg (80,2 KB, 37 załadowań)
__________________
Proszę rozpiąć pasy bezpieczeństwa - doznania będą nieziemskie !

Edytowane przez leseurr
Czas edycji: 2010-12-11 o 09:36
leseurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 16:52   #3
bartek1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Lekkie zapuszczanie włosów męskich

O kurde, nie spodziewałem się że jest tu używana prostownica..
W takim razie "nie bawie sie w to", bo najczęściej do zrobienia fryz mam tylko minutke przed wyjściem, a prostownica nie wchodzi w gre..
Ponieważ jakiś rok temu miałem długiego irokeza, myślę nad jego wtórnym powrotem każdy mi mówił że najlepiej w nim wyglądam.
Wiedzą może panie jak postawić takie włoski ? http://th.interia.pl/51,bee8d97782049026/ronaldo6jp.jpg lub te http://img520.imageshack.us/f/315701...runiteap5.jpg/
Tych 1 chyba nie ma szans zrobienia ze względu że nie mam loków, ale te 2?

Edytowane przez bartek1995
Czas edycji: 2010-12-11 o 17:38
bartek1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 22:37   #4
leseurr
Rozeznanie
 
Avatar leseurr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 985
Dot.: Lekkie zapuszczanie włosów męskich

Nie widzę tu żadnego postawienia. Kolo naturalnie ma takie kręcone, mocniej wygolone boki + guma/żel dla wyeksponowania pojedynczych pasm.
__________________
Proszę rozpiąć pasy bezpieczeństwa - doznania będą nieziemskie !
leseurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.