Reserved - lecą sobie w kulki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 11:06   #1
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472

Reserved - lecą sobie w kulki


Powiem Wam, że się solidnie wkurzyłam. Czuję się oszukana i wykorzystana.

Przysłali mi ankietę do wypełnienia. W nagrodę za wypełnienie miałam dostać kupon rabatowy. Ucieszyłam się ogromnie, ale nie na długo...

Po 1) dlatego, że to nie kupon rabatowy, a kupon "kup 3 produkty, zapłać za 2 droższe", ale to przecież duża różnica.

Po 2) dlatego, że na jego wykorzystanie dostałam tylko 10 dni i, wiec muszę się natychmiast rzucić do sklepu

Po 3) NAJGORSZE: dostałam kupon tylko na resztki z wyprzedaży.

Jak można dawać kupon na "nie dotyczy nowej kolekcji", skoro wyprzedają stare kolekcje od dwóch miesięcy??!!

Nie chce mi się już gadać, że ze świeczką szukać pod koniec wyprzedaży mojego rozmiaru 34.

Wieś na maksa.
__________________
Wymienię: Kosmetyki | Książki
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 12:19   #2
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Reserved - lecą sobie w kulki

te kupony rabatowe to żadna okazja, tylko raczej naciąganie ludzi. większość dostaje kupon i oczy im się świecą i lecą do sklepu, kupują tam coś(często byle co), cieszą się że mają taniej, a prawda jest taka, że normalnie nigdy by tam nie weszli i tego nie kupili
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:22   #3
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: Reserved - lecą sobie w kulki

Oczywiście, masz rację. Ale większość firm zachowuje przy tym jakieś pozory, a w tym przypadku to było po prostu obrzydliwe naciągactwo. No i zazwyczaj dostaje się rabat bez sprzedawania siebie samej. Tymczasem w tym wypadku chcieli moich danych, a w zamian dostałam:

Ech, oczywiście teoretycznie nie mogę się przyczepić - przecież przed wypełnieniem ankiety mówili, że dostanę rabat. No i rabat dostałam. A to, że na przebrane resztki po wyprzedaży to już inna sprawa... Moja sprawa.
__________________
Wymienię: Kosmetyki | Książki
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.