hotelarstwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 18:40   #1
Allekksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1

hotelarstwo


Cześć!Chciałam bym się poradzić doświadczonego lub praktykującego hotelarza.
Wybieram się po gimnazjum do technikum hotelarskiego,aczkolwiek obawiam się czy będą tam praktyki kelnerskie.Problem polega na wadzie moich rąk.Mam zrost promieniowo-łokciowy,który ogranicza rotacje przedramienia,a w tym odkręcanie nadgarstka.Uniemożliwia mi to posługiwanie się tacą.Wszystkie inne czynności wykonuje bez żadnego wysiłku.
Możecie napisać jak wyglądają praktyki,czy moja wada będzie bardzo mi przeszkadzać?
Z góry dziękuję za pomoc
Allekksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 09:03   #2
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: hotelarstwo

Z tego co się orientuję, to musisz mieć potwierdzenie od lekarza o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu, jeśli problem z twoimi rękami jest gdzieś udokumentowany to może się do tego przyczepić i nie podpisać tego. Z tego co orientuję się dzięki moim znajomym którzy właśnie mieli praktyki w takim zawodzie to to może być problem. Prawda jest taka, że będąc takim praktykantem robisz to, co Ci karzą. Jeśli np w hotelu jest organizowana jakaś impreza itd, to może być zapotrzebowanie na takich pracowników, też dziewczyny, które miały praktyki w hotelach pracowały potem dorywczo jako kelnerki na jakichś bankietach i innych imprezach tam. Polecałabym Ci przemyśleć sprawę, ponieważ może to stanowić jakichś problem.
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 09:03:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.