Seks pod prysznicem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-22, 18:14   #1
Eyroff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Question

Seks pod prysznicem


Witajcie!

W przyszłym tygodniu spędzę kilka dni u swojego chłopaka. Tak zwana "wolna chata", jak to się mawiało w wieku nastoletnim, choć nastolatkami już dłuższy czas nie jesteśmy

Pomyślałam sobie, że może by tak w końcu przystać na jego propozycję o wspólnej kąpieli/prysznicu? Wspomina mi o tym od dobrych dwóch lat, a ja wciąż mówiłam "nie", "może kiedyś". Okazji było multum, bo przez większą część roku mieszkamy razem (studia w tym samym mieście), ale wydaje mi się, że ta będzie najlepszą z możliwych.

Macie jakieś rady, pomysły? Chciałabym, żeby był tym zaskoczony, w końcu na co dzień jestem grzeczną dziewczynką . Jak w ciekawy sposób przyciągnąć go do łazienki? No i może jakaś rada jak pokonać wstyd? Tu i ówdzie mam nieco więcej ciałka, ale otyła nie jestem. On nigdy nie powiedział o tym złego słowa, stwierdzam nawet że wręcz przeciwnie - ciągle łapie mnie za tyłek (za co czasem obrywa ). W trakcie seksu nie myślę o swoim ciele. Ono jest chyba głównym problemem, dla którego zawsze odmawiałam wspólnej kąpieli. Chcę to zmienić, wprowadzić coś nowego do naszego związku

A tak w temacie: kąpiel czy prysznic? Co polecacie?
Eyroff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 20:39   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez Eyroff Pokaż wiadomość
Witajcie!

W przyszłym tygodniu spędzę kilka dni u swojego chłopaka. Tak zwana "wolna chata", jak to się mawiało w wieku nastoletnim, choć nastolatkami już dłuższy czas nie jesteśmy

Pomyślałam sobie, że może by tak w końcu przystać na jego propozycję o wspólnej kąpieli/prysznicu? Wspomina mi o tym od dobrych dwóch lat, a ja wciąż mówiłam "nie", "może kiedyś". Okazji było multum, bo przez większą część roku mieszkamy razem (studia w tym samym mieście), ale wydaje mi się, że ta będzie najlepszą z możliwych.

Macie jakieś rady, pomysły? Chciałabym, żeby był tym zaskoczony, w końcu na co dzień jestem grzeczną dziewczynką . Jak w ciekawy sposób przyciągnąć go do łazienki? No i może jakaś rada jak pokonać wstyd? Tu i ówdzie mam nieco więcej ciałka, ale otyła nie jestem. On nigdy nie powiedział o tym złego słowa, stwierdzam nawet że wręcz przeciwnie - ciągle łapie mnie za tyłek (za co czasem obrywa ). W trakcie seksu nie myślę o swoim ciele. Ono jest chyba głównym problemem, dla którego zawsze odmawiałam wspólnej kąpieli. Chcę to zmienić, wprowadzić coś nowego do naszego związku

A tak w temacie: kąpiel czy prysznic? Co polecacie?
Jesteście razem dwa lata i się wstydzisz swojego ciałka? A seks ile czasu uprawiacie?
Dla mnie i prysznic i wanna są ujowe Ale jako miły element to polecam prysznic. Umyć się, wypienić etc.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"

Edytowane przez Frezja__
Czas edycji: 2016-07-22 o 20:40
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 21:10   #3
Eyroff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: Seks pod prysznicem

Razem jesteśmy ponad 3, seks uprawiamy od mniej więcej dwóch. To siedzi w mojej głowie, niestety
Eyroff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 21:26   #4
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Seks pod prysznicem

Przyznam, że ciekawie opisałaś sytuację.
Napisałaś , że podczas seksu nie myślisz o swoim ciele.... jak to możliwe, że wstydzisz się go pod prysznicem? Czy to jest jakaś różnica w ogóle? Podczas seksu widzicie siebie od stóp do głów, niemal każdą część ciała w tym sfery intymne, wyginacie się w różnych pozycjach itp

Prysznic jest przy tym pikusiem... Możesz mi to wytłumaczyć?
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 21:58   #5
Emila_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 38
Dot.: Seks pod prysznicem

To samo co pod ścianą tylko jest jeszcze take chlupotanie i większe tarcie (woda wbrew pozorom nie nawilża)
Emila_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 00:54   #6
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Przyznam, że ciekawie opisałaś sytuację.
Napisałaś , że podczas seksu nie myślisz o swoim ciele.... jak to możliwe, że wstydzisz się go pod prysznicem? Czy to jest jakaś różnica w ogóle? Podczas seksu widzicie siebie od stóp do głów, niemal każdą część ciała w tym sfery intymne, wyginacie się w różnych pozycjach itp

Prysznic jest przy tym pikusiem... Możesz mi to wytłumaczyć?

Wygląda na to, że w łóżku kochają się pod kołdrą i po ciemku.

Prysznic... hmm uważajcie, żeby się nie poślizgnąć w uniesieniach.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 03:28   #7
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że w łóżku kochają się pod kołdrą i po ciemku.

Prysznic... hmm uważajcie, żeby się nie poślizgnąć w uniesieniach.
Niekoniecznie, mogą w ubraniach (jeśli to jest mieszkanie q bloku to można po ciemku z łazience)
Nie mniej również mnie to interesuje.
Autorko, albo połącz fakty, że facet uprawia z Tobą seks, jest z Tobą więc mu się podobasz, albo coś z tym zrób tzn schudnij
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 12:58   #8
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Seks pod prysznicem

Ja z Tz kapiemy sie razem bardzo czesto, w sumie na poczatku tylko razem :P. Na seks nie mozemy sobie pozwolic z racji roznic wzrostu + moj prysznic jest dosc maly. Jego jest wiekszy, no ale 20cm roznicy troche utrudnia sprawe.

Nie musisz jakos szczegolnie go zapraszac - po prostu zapytaj, czy do Ciebie dolaczy .

Podobasz sie swojemu facetowi, urojenia sa tylko w Twojej glowie. Wspolny prysznic to swietna zabawa. Warto sie przelamac.

PS Moj Tz mowi, ze wspolny prysznic to "najlepsza rzecz na swiecie" xD.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 14:12   #9
WiktoriaD
Raczkowanie
 
Avatar WiktoriaD
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 30
Dot.: Seks pod prysznicem

Jeśli między wami jest duża różnica wysokości, to wówczas bardziej polecam kąpiel od prysznica
WiktoriaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 11:13   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Seks pod prysznicem

Seks pod prysznicem z wodą lejąca się na łeb. Obijanie się o armaturę i siniaki. Wypadające drzwi.
Nigdy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 12:35   #11
roberouge
Raczkowanie
 
Avatar roberouge
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 130
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Seks pod prysznicem z wodą lejąca się na łeb. Obijanie się o armaturę i siniaki. Wypadające drzwi.
Nigdy.
jakie prawdziwe
__________________
roberouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 17:19   #12
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez Eyroff Pokaż wiadomość
Wspomina mi o tym od dobrych dwóch lat, a ja wciąż mówiłam "nie", "może kiedyś". Okazji było multum, bo przez większą część roku mieszkamy razem (studia w tym samym mieście), ale wydaje mi się, że ta będzie najlepszą z możliwych.
dlaczego do tej pory nie chciałaś?
Cytat:
Napisane przez Eyroff Pokaż wiadomość
Macie jakieś rady, pomysły?
tak, jedną: seks pod prysznicem jest koszmarnie przereklamowany
Cytat:
Napisane przez Eyroff Pokaż wiadomość
Chciałabym, żeby był tym zaskoczony, w końcu na co dzień jestem grzeczną dziewczynką .
a seks pod prysznicem, w pustym domu jest jaki?
Cytat:
Napisane przez Eyroff Pokaż wiadomość
Jak w ciekawy sposób przyciągnąć go do łazienki?
jak nie chcesz wprost mówić, to złap za rękaw i powiedz, że masz dla niego niespodziankę.
Cytat:
Napisane przez Eyroff Pokaż wiadomość
No i może jakaś rada jak pokonać wstyd?
terapią.
Cytat:
Napisane przez Eyroff Pokaż wiadomość
On nigdy nie powiedział o tym złego słowa, stwierdzam nawet że wręcz przeciwnie - ciągle łapie mnie za tyłek (za co czasem obrywa ).
Twój wstyd jest tak ogromny, że nie pozwalasz swojemu facetowi zachwycać się Twoim ciałem?
Cytat:
Napisane przez Eyroff Pokaż wiadomość
W trakcie seksu nie myślę o swoim ciele. Ono jest chyba głównym problemem, dla którego zawsze odmawiałam wspólnej kąpieli. Chcę to zmienić, wprowadzić coś nowego do naszego związku
1. szokiem - pójść na całość. ale szanse na skuteczne, pozytywne przełamanie nie są oszałamiające.

2. analizą - pracować nad samoakceptacją, nad samooceną. długa i żmudna droga, ale efekty pewniejsze i długotrwałe.
Cytat:
Napisane przez Eyroff Pokaż wiadomość
A tak w temacie: kąpiel czy prysznic? Co polecacie?
ja uważam, że seks pod prysznicem to za każdym razem ryzykowanie życiem. petting, gra wstępna, oral - tak. ale wygodnie się kochać wśród płytek i armatury to jest wyższy poziom wtajemniczenia i zwykle nie udaje mi się go osiągnąć. wolę blat kuchenny, przynajmniej o mydło się nie poślizgnę.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 18:51   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Seks pod prysznicem

Blat kuchenny, stół - byle ciężki i bez skłonności do przesuwania.
I nie wyglądasz jak przygłupia, z ulizanymi włosami przyklejonymi do twarzy - jak w przypadku prysznica.
A na koniec przypominasz sobie, że zapomniałaś zmyć tusz:
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 21:15   #14
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez roberouge Pokaż wiadomość
jakie prawdziwe
Seks pod prysznicem wygląda dobrze chyba tylko w filmach. W prawdziwym życiu bardziej prawdopodobne jest rozbicie głowy o kafelki niż orgazm pod prysznicem. Ale może jestem tak negatywnie nastawiona bo mój facet jest ponad 30 cm wyższy i nawet zwykły seks na stojąco jest trudny do wykonania. Nawet na szpilkach. W przypadku podobnego wzrostu pewnie warto spróbować. Tylko ostrożnie żeby nie spędzać wieczoru na SORze.

Edytowane przez aKatia
Czas edycji: 2016-07-24 o 21:16
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 21:51   #15
Dudefix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 86
Dot.: Seks pod prysznicem

Na seks, taki do końca, do orgazmu, to chyba ani wanna ani prysznic najlepsze nie są, chociaż zdażało mi się w obu miejscach i było fajnie. Tylko w przypadku prysznica faktycznie trzeba uważać, żeby tzw orła nie wywinąć Polecam natomiast oba miejsca, jako super grę wstępną, po której przenosicie się w bardziej komfortowe miejsce (czasem wyjdzie, że jest to podłoga w łazience, no ale... ).

Co do wstydu, to jako facet mogę z praktycznie 100% pewnościa powiedzieć, że Twojego TŻ'ta w najmiejszym stopniu nie obchodzą te Twoje otyłości i co więcej jest duża szansa, że na ich punkcie raczej szaleje więc problem jest chyba bardziej w Tobie (co nie znaczy, że bagatelizować go należy)

Jak zaciągnąć faceta? Sposobów milion: wersja a'la Holywood (będąc w łazience wołasz: kochanie podasz mi.... bo nie wzięłam. Facet wchodzi, podaje, a Ty wciągasz go do siebie), wersja prosto z mostu (wstajesz, bierzesz go za rękę i mówisz: idziemy się kąpać, bo mam na Ciebie straszną ochotę - jeśli jest tak jak opisujesz, to mina faceta bezcenna ) i jeszcze wiele wiele innych metod możnaby wymyślać

Good luck i opisz jak było coby dla potomności naukę pozostawić

Edytowane przez Dudefix
Czas edycji: 2016-07-24 o 21:53
Dudefix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 06:55   #16
kozik262
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 51
Dot.: Seks pod prysznicem

Jak dla mnie to prysznic jest tylko dobry do gry wstępnej. Lodzik/minetka itd.
kozik262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 12:12   #17
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Seks pod prysznicem

Jak dla mnie ani prysznic, ani wanna nie jest dobrym miejsce ma seks. Przetestowaliśmy i mimo, iż TŻ jest niewiele ode mnie wyższy to jakoś za wygodnie mi nie było, zdecydowanie wolę kuchnię - stół, blat Łazienka to tylko na rozgrzewkę
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 15:10   #18
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Seks pod prysznicem

A ja tam lubię seks pod prysznicem
Jakoś te mokre ciała mnie podniecają. No i nie nastawiamy sobie wody lejącej na łeb

Autorko możesz iść wziąć prysznic, rozebrać się, a potem spytać swojego faceta, czy do ciebie dołączy
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 14:45   #19
karolina220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 26
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Seks pod prysznicem z wodą lejąca się na łeb. Obijanie się o armaturę i siniaki. Wypadające drzwi.
Nigdy.
Podobnie myślę
karolina220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 15:00   #20
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
A ja tam lubię seks pod prysznicem
Jakoś te mokre ciała mnie podniecają. No i nie nastawiamy sobie wody lejącej na łeb

Autorko możesz iść wziąć prysznic, rozebrać się, a potem spytać swojego faceta, czy do ciebie dołączy
Zazwyczaj ludzie robią odwrotnie, ale jeśli chodzi o element zaskoczenia, to ma jak w banku.
Ale buty radzę zdjąć.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 17:43   #21
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Zazwyczaj ludzie robią odwrotnie, ale jeśli chodzi o element zaskoczenia, to ma jak w banku.
Ale buty radzę zdjąć.
Mokry biały podkoszulek i brak stanika
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 18:55   #22
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Mokry biały podkoszulek i brak stanika


Oooo niezły pomysł
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 07:53   #23
krzychu00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 2
Dot.: Seks pod prysznicem

Spontany najlepsze
nie wiem jaką łazienkę posiadasz ale można klimat w środku zrobić aby spotęgować doznania
krzychu00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 23:52   #24
bolcio63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Seks pod prysznicem

No to takie doświadczenie. Moja partnerka od maja wierci dziurę w brzuchu żebym zamontował prysznic ogrodowy. Kupiłem i jest. Dzisiaj było CUDOWNIE. Ogród, słońce, oboje nadzy, woda leci z góry, trawa pod nogami ...............POLECAM. Nie każdy ma warunki. Wiem. Ale o kran się nie obijaliśmy a na podłodze kafli nie było 😂😂😂. Po trzy razy przez czterdzieści minut 😁😁😁
bolcio63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 16:38   #25
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Zazwyczaj ludzie robią odwrotnie, ale jeśli chodzi o element zaskoczenia, to ma jak w banku.
Ale buty radzę zdjąć.
Hahaha To był skrót myślowy w sensie, że chłopakowi powie, że idzie wziąć prysznic, a potem nagle wyjdzie nago/w ręczniku żeby dołączyć, ale fakt - element zaskoczenia mógłby być lepszy

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bolcio63 Pokaż wiadomość
No to takie doświadczenie. Moja partnerka od maja wierci dziurę w brzuchu żebym zamontował prysznic ogrodowy. Kupiłem i jest. Dzisiaj było CUDOWNIE. Ogród, słońce, oboje nadzy, woda leci z góry, trawa pod nogami ...............POLECAM. Nie każdy ma warunki. Wiem. Ale o kran się nie obijaliśmy a na podłodze kafli nie było 😂😂😂. Po trzy razy przez czterdzieści minut 😁😁😁
A sąsiedzi z lornetkami?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 21:03   #26
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Seks pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez bolcio63 Pokaż wiadomość
No to takie doświadczenie. Moja partnerka od maja wierci dziurę w brzuchu żebym zamontował prysznic ogrodowy. Kupiłem i jest. Dzisiaj było CUDOWNIE. Ogród, słońce, oboje nadzy, woda leci z góry, trawa pod nogami ...............POLECAM. Nie każdy ma warunki. Wiem. Ale o kran się nie obijaliśmy a na podłodze kafli nie było 😂😂😂. Po trzy razy przez czterdzieści minut 😁😁😁
Co za marnotrawstwo wody!!!
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 00:37   #27
bolcio63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Seks pod prysznicem

Ech tam. Sąsiedzi z lornetkami to nie groźni. Tuje w ogrodzie na siedem metrów wysokie 😀😀. Na drony to raczej nie ma sposobu 😀. Frezja !. Nie ma marnotrawstwa wody. Wszystko w trawnik. . A woda letnia i idealna. Prosto z nagrzanego basenu 😁. I deszczyk też nie przeszkadzał! !!!!!!! Super było
bolcio63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 05:34   #28
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Seks pod prysznicem

"kochanie umyjesz mi plecy?" Działa super w obie strony ;p
Zresztą pod prysznicem jest fajnie. Najlepiej od tylu. Osobiście lubię anal pod prysznicem.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 12:00   #29
_katasza_
Użyszkodnik
 
Avatar _katasza_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 77
Dot.: Seks pod prysznicem

To zaskakujące, co piszecie. Mój partner jest wyższy ode mnie o ponad 30cm, kabina prysznicowa niewielka, ale oboje uwielbiamy seks pod prysznicem. Jeszcze się żadne z nas nie przewrocilo. Ja stoję na palcach, on z lekko ugietymi kolanami i da się
_katasza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 13:00:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.