Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 14:00   #391
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
dolaczam sie do ptania kolezanki kilka postow wczesniej. Czy shellac CND trzyma sie tez na slabiutkich paznokciach?
Trzyma Robiłam na słabych, to 1,5 tyg stan idealny
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 14:47   #392
magic66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

A czy któras z Was używała hybryd firmy C&C? Zakupiłam właśnie na allegro, popróbowałam ale porazka na calej linii. Spróbuję z mocniejszą lampą, ale cienko to widzę...
magic66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 15:13   #393
monnikamm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Chce mieć shellac u siebie w domu.Potrzebuję zestawu(kolor+ baza pod i na kolor), aceton, coś do oczyszczania) i laser.Jaki ten laser musi być? ile kosztował by cały zakup? Od razu dodaje że to na potrzeby moje,mamy,szwagierki i moze koleżanek.
monnikamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:00   #394
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

zaden laser!! to lampa.... poczytaj watek, juz bylo duzo wczesniej pisane na ten temat. Wystraczy, ze wejdziesz sobie na allegro, poszukasz i podliczysz. Skoro woesz co masz kupic, to chyba zbedne pytanie
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:37   #395
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam!i prosze doswiadczone o poradychce wprowadzic manicure hybrydowy u siebie w salonie ale zawsze zanim cos nowego wprowadze to testuje na sobie Kupilam 1 zestaw hybrydek od dobrejrady ,zrobilam na sobie 3 razy i za kazdym razem trzymalo pare pdni-wiekszosc pekala na koncowkach Myslam ze to tylko na moich pazurach sie nie trzyma bo lakier trzyma mi 1-2 dni(zel na tipsie trzyma ok) ale zrobilam szwagierce i to samo dodam ze na stopach trzyma dobrze Stwierdzilam wiec ze moze produkty niebardzoZakupi lam wiec EF Gellacco i trzymalo pieknie 4 dni az i znowu 3 pekly na koncowce a dzis reszte podwazylam od skorek lekko paznokciem i zeszlo do polowy Zarowki ostatnio wymienialam wiec moze ja cos robie zle
1 lekko matowie paznokcie bloczkiem
2 odtluszczam cleanerem
3 klade cienko baze i na 1 min do lampy
4 klade kolor cienko i na 2 min do lampy
5klade druga warstwe koloru i na 2 min do lampy
6 klade top coat i na 2 min do lampy
7 przecieram cleanerem
Co robie zle?czy ktaras pracuje na EF Gellacco?i jeszcze jedno pytanko jakie macie ceny za hybrydy w salonach?bede wdzieczna za porady
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 21:17   #396
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anastazja Pokaż wiadomość
Witam!i prosze doswiadczone o poradychce wprowadzic manicure hybrydowy u siebie w salonie ale zawsze zanim cos nowego wprowadze to testuje na sobie Kupilam 1 zestaw hybrydek od dobrejrady ,zrobilam na sobie 3 razy i za kazdym razem trzymalo pare pdni-wiekszosc pekala na koncowkach Myslam ze to tylko na moich pazurach sie nie trzyma bo lakier trzyma mi 1-2 dni(zel na tipsie trzyma ok) ale zrobilam szwagierce i to samo dodam ze na stopach trzyma dobrze Stwierdzilam wiec ze moze produkty niebardzoZakupi lam wiec EF Gellacco i trzymalo pieknie 4 dni az i znowu 3 pekly na koncowce a dzis reszte podwazylam od skorek lekko paznokciem i zeszlo do polowy Zarowki ostatnio wymienialam wiec moze ja cos robie zle
1 lekko matowie paznokcie bloczkiem
2 odtluszczam cleanerem
3 klade cienko baze i na 1 min do lampy
4 klade kolor cienko i na 2 min do lampy
5klade druga warstwe koloru i na 2 min do lampy
6 klade top coat i na 2 min do lampy
7 przecieram cleanerem
Co robie zle?czy ktaras pracuje na EF Gellacco?i jeszcze jedno pytanko jakie macie ceny za hybrydy w salonach?bede wdzieczna za porady
U mnie też te tanie od dobrej rady się nie trzymają
Warto zainwestować w Shellaca Polecam
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 22:16   #397
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Powiem Wam dziewczyny, ze uwazam, ze to troche nie fair wg mnie reklamowac salon jako manicure hybrydowy i uzywac produktow od DR czy EF, Ra itd... prawdziwa hybryda jest shellac, nie wiem jak z harmony sprawa wyglada, PB reklamuje rowniez, ze matowienie nie jet potrzebne. Te wszystkie "hybrydy" od DR, a Ra itd odchodza, bo to zwykly soak off przelany do buteleczki z pedzelkiem. Jeszze jakis tydzien temu jedna dziewczyna po przeszukaniu internetu doczytala sie, ze manicure hybrydowy, na ktorym byla to kwyly soak off i nie byla zadowolona.
I jeszcze co do tego odlazenia. Zele miekkie nie trzymaja sie z tego co wiem dobrze na slabych paznokciach, czy tez takich, ktore sa przyzwyczajone do zelkow, bo hybryda nie utwarda paznokcia, jesli tak to w jakims minimalnym stopniu.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 06:57   #398
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

No wlasnie to dlaczego jest ostatnio taki wysyp "hybryd" wielu firm paznokciowych i wciskaja nam ze to hybrydy Ja akurat uzywam od dobrejrady zelu uv i wszystko trzyma sie super,jestem z ich zeli bardzo zadowolona i mysle ze Euro Fashion to raczej porzadna firmawiec jesli tylko oryginalny Shellac trzyma sie tak dobrze a reszta nie to po co tyle firm wypuscilo to na rynek jesli ma byc to porazka?Chcialabym te nowosc wprowadzic u siebie i bardzo chetnie zakupilabym Shellaca ale niestety koszt takiej uslugi u mnie nie przejdzie a wiadomo ze to drogie produkty To samo jest z zelami uv sa produkty bardziej renomowanych firm i tych mniej i sa roznice w cenie a jednak te tansze tez sie dobrze trzymaja(moze nie wszystkie) wiec myslalam ze tak samo jest z oryginalnym Shellaciem
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 11:10   #399
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Wykorzystali moment i wprowadzili to dla zarobku oczywiscie. Wiadomo, ze sa lepsze i gorsze "hybrydy" wsrod wszystkich firm. I to jest moje osobiste zdanie, ze to nie fair, bo wiekszosc salonow wprowadza manicure hybrydowy nie oryginalny, ze tak powiem. To jest po prostu wypromowanie zelow soak off pod inna nazwa i tyle
Ale nie chodzi mi tu o odradzanie tego typu uslug. Ja mysle, ze najlepszy jest shellac i z tego co czytam mozna dac baze i top z CND a kolory innych firm. Masz racje shellac jest drogi, ale jesli buteleczka starczy na 20 klientek to przeciez nie wychodzi to tak drogo
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 11:46   #400
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny, a czy mogę sobie w domu sama zdjąć shellac? Zrobiłam sobie paznokcie tydzień temu, ale nie uśmiecha mi sie kolejna wizyta w gabinecie. Czytałam, że można przyłożyc gazik z acetonem na dłuższy czas. Poza tym, nie wiem dlaczego, ale ja mój lakier mogę sobie zdzierać jak...hmm taśmę klejącą wiedziałam, że będzie grubsza warstwa- kosmetyczna stwierdziła, że jak idę na wesele, to mi zrobi gruby shellac :p W każdym razie lakier (mam french więc widzę) w rogach paznokci powoli sie odczepia
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 14:16   #401
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Czy ktoras z Was ma doswiadczenie z Shellaciem i praca w rekawiczkach? Sprawdza sie?
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 18:56   #402
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was ma doswiadczenie z Shellaciem i praca w rekawiczkach? Sprawdza sie?
Ja właśnie pracuję w rękawiczkach i lakierr trzyma się bez problemu. U mnie to chyba kwestia położenia go na paznokciach, bo dziś już go...zdarłam z paznokci jak jakiś plaster :p
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 23:06   #403
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

ja też ostatnio zdjęłam i odchodziło jak po maśle, fakt faktem miałam chyba źle zrobione - albo nie dostatecznie zmatowione, albo nie odtłuszczone, bo już po 3-4 dniach na brzegach zaczął mi sam odchodzić. nie ma to jak błyskawicznie wykonywany manicure w salonie z gruponu ; /
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 07:39   #404
kk15s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 45
GG do kk15s
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam,

wizaz to nie targowisko



Zainteresowanych zapraszam

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2011-06-16 o 17:54
kk15s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 09:51   #405
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Burbery a zrobili Ci oryginalnym shellac'iem z CND?
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 10:19   #406
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Mam zrobiony od wczoraj manicure hybrydowy - ze wzgledu na kolor jest to Gellish. Jak na razie jestem bardzo, bardzo zadowolona i zastanawiam sie czy nie strzelic sobie zestawu, bo jednak jest nieporownywalnie tanszy od chodzenia co kilka dni do stylistki...
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 10:16   #407
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Wykorzystali moment i wprowadzili to dla zarobku oczywiscie. Wiadomo, ze sa lepsze i gorsze "hybrydy" wsrod wszystkich firm. I to jest moje osobiste zdanie, ze to nie fair, bo wiekszosc salonow wprowadza manicure hybrydowy nie oryginalny, ze tak powiem. To jest po prostu wypromowanie zelow soak off pod inna nazwa i tyle
Ale nie chodzi mi tu o odradzanie tego typu uslug. Ja mysle, ze najlepszy jest shellac i z tego co czytam mozna dac baze i top z CND a kolory innych firm. Masz racje shellac jest drogi, ale jesli buteleczka starczy na 20 klientek to przeciez nie wychodzi to tak drogo
Tak to prawda, mozna kłaść baze i top z shellaca a kolory z innych firm i trzyma tak samo, ja tak robiłam na swoich paznokciach, używałam kiloru z Gelez. Sprobuję też z Gellacco, bo kupiłam jeden kolor.
A podobno jedynie Gelac jest prawdziwą hybrydą taką jak Shellac, ale ja nie próbowałam jeszcze wiec nie wiem.
U nas, na prowincji (30 km od W-wy) maniciure hybrydowy na własnym paznokciu, u stylistki kosztuje 70 zł.
W Warszawie od 100-110 zł.

któraś z dziewczyn powyzej pisała, ze to kosztowne chodzic do stylistki co kilka dni! - aż tak często nie trzeba, dobry maniciure hybrydowy na słabych, "zdartych" paznokciach trzyma się tydzień, na normalnych 14 dni i dłużej, tyle że po 10-14 dnaich zaczyna rzucać sie w oczy odrost. Takze do stylistki trzebaby chodzic ponownie jak już przeszkadza nam odrost.

Ale napewno tańszym rozwiązaniem jest robić samemu w domu, jeżeli nam się chce. Bo też po jakimś czasie to sie nudzi i odechciewa sie tej pracy nad sobą, zwłaszcza że robiąc sobie samej, trzeba czas poswiecić podwójnie, gdyż jedna ręka robi a druga jest robiona i na odwrót, to samo dotyczy czasu zdejmowania poprzedniej hybrydy, jak trzymam kompresy z acetonu 10-15 min na jednej ręce, to nie mogę w tym czasie robic drugiej. Chyba ze dogadamy sie z jakąś koleżanką czy siostrą i będziemy sobie robić nawzajem.
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 10:25   #408
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

jasisi jescze jak sie sobie robi w domu to najczesniej sie robi ten sam kolor. Bo baza kolor i top kosztuja. Fakt zwroci sie po paru zabiegach, ale kolejny kolor znow kosztuje stowke w przypaadku shellaca. Chyba ze sie umowisz wlasnie z kolezanka to jedna kupi sobie jeden kolor np druga drugi i sie bedziecie wymieniac, ale to znow tylko 2 kolory. Plus jak na domowy wydatek jescze lampa. Srednio oplacalne
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:12   #409
another1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

witam wszystkie kobitki , nurtuje mnie jedno pytanie czy któraś z was robiła już french z produktów nsi, mam osobiście kolorówkę ich nie narzekam na jakość , (odmaczanie pazurków trwa 10 min i nie muszę nic piłować jak wyczytałam na innych forach że dziewczyny muszą piłować żeby zeszło ) wracając do zapytania , zastanawiam się nad zrobieniem frencha , jak to u was wygląda, a może łączyłyście już produkty nsi z innymi firmami . pozdrawiam
another1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 19:12   #410
maaartuniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

A ja uwazam ze Shellac nie trzyma sie dobrze, odpryskuje po kilku dniach, ewentualnie po tygodniu. Nakladalam kilku klientkom i niestety zadnej nie utrzymal sie na wszystkich paznokciach 2 tyg. bez odpryskow. A to nie wyglada dobrze i klientki sie zniechecaja, bo nie po to placa za usluge 60zł zeby miec poodpryskiwane paznokcie, ktorych nawet nie mozna zamalowac badz samemu sciagnac. Nie bardzo rozumiem tych wszystkich pochlebnych opinii na temat hybryd. Spojrzmy obiektywnie czy naprawde trzyma sie wam shellac bez odpryskow na wszytskich paznokciach 2 tygodnie?
maaartuniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 19:14   #411
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez maaartuniazg Pokaż wiadomość
A ja uwazam ze Shellac nie trzyma sie dobrze, odpryskuje po kilku dniach, ewentualnie po tygodniu. Nakladalam kilku klientkom i niestety zadnej nie utrzymal sie na wszystkich paznokciach 2 tyg. bez odpryskow. A to nie wyglada dobrze i klientki sie zniechecaja, bo nie po to placa za usluge 60zł zeby miec poodpryskiwane paznokcie, ktorych nawet nie mozna zamalowac badz samemu sciagnac. Nie bardzo rozumiem tych wszystkich pochlebnych opinii na temat hybryd. Spojrzmy obiektywnie czy naprawde trzyma sie wam shellac bez odpryskow na wszytskich paznokciach 2 tygodnie?
tak.
Ale przecież to zależy od paznokci! U mnie się trzyma, u Ciebie się nie trzyma. Naprawdę nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, chociaż dziwie się troszkę, że odpryskuje po kilku dniach
U mnie jeden kolor trzyma się słabiej niż drugi, więc to też zależy
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 22:24   #412
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Na moich krótkich, obgryzionych i zdezelowanych paznokciach Shellac utrzymał się w idealnym stanie 10 dni. Zdjęłam go dzisiaj, bo mam tendencje do skubania. Idę jak najszybciej na kolejną rundkę

Pierwszy raz od dawien dawna mam ładne, długie (yyh, jak na mnie), nieobgryzione paznokcie
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 14:33   #413
maaartuniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
tak.
Ale przecież to zależy od paznokci! U mnie się trzyma, u Ciebie się nie trzyma. Naprawdę nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, chociaż dziwie się troszkę, że odpryskuje po kilku dniach
U mnie jeden kolor trzyma się słabiej niż drugi, więc to też zależy
Ok, tylko ja nie mam na mysli swoich paznokci a paznokcie klientek. Kazda z nich ma inne paznokcie, a u kazdej odpryskuje shellac i grubo przed uplywem 2 tyg. Zastanawiam sie czy to moze kwestia oryginalnej lampy, choc nie chce mi sie w to wierzyc, ja pracuje na zarowkach Silvany. Czy te dziewczyny ktorym sie trzyma mialy utwardzanego Shellaca lampa CND?????????????????????? ????????????????????????
maaartuniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 18:48   #414
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

maaarruniazg moze napisz jak wyglada u Ciebie nakladanie shellaca?
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 19:50   #415
maaartuniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Sieciunia,
wykonuje nastepujace czynnosci:
1. odsuwam skorki kopytkiem
2. po nadaniu ksztaltu paznokciom odtluszczam je b.dokladnie cleanerem (w. brzeg takze)
3. nakladam cieniutko baze zamykajac wolny brzeg i do lampy na 40sek. (lampa tunelowa z nowymi zarowkami Sylvania)
4. nakladam kolor cieniutka warstwa, pamietajac o pokryciu wolnego brzegu i do lampy na 2 min.
5. 2 warstwa koloru tez cieniutko i 2 min w lampie
6. nakladam top i 2 min w lampie
7. przemywam alkoholem izopropyl. i nakladam oliwke
informuje klientki o codziennym nakladaniu oliwki na paznokcie
maaartuniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 22:34   #416
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny, czasami tak sobie wieczorkiem siądę poczytać tu i tam i czasami nie wierzę w to co czytam.
Zacznijmy od HYBRYD - czyli połączenia lakieru z żelem, może to się odbywać w obie strony albo lakier w żelu albo żel w lakierze i tak jak oryginalne buty sportowe to nie tylko adidasy, tak i hybrydy to nie tylko Shellac. Reklama dźwignią handlu, ale żeby lakier do paznokci utwardzany w lampie kosztował ponad stówę za 7ml, to ja nie mam słów. Lampa jaka jest proponowana do tego za kolejne 7 stówek np ta http://www.victoriasbeauty.com/produ...amp-08220.html to nic co by było inne niż inne dobre lampy no takie chociaż po 100-150 zł. Cała kwestia tkwi w zarówkach, pisałam już, jedne się nagrzewają szybciej a drugie mniej dlatego CND ma lampę z wiatrakiem aby w nagrzanej lampie Shellac się nie "ważył". Takie problemy mają wszystkie hybrydy czy te w żelu czy w lakierze, niektóre kolory się albo słabiej trzymają albo się szybko marszczą. Inaczej jest z hybrydami w żelu, tymi właściwymi, utwardzają się w ledach i problem znika bo nie ma ciepła.
Mogę tak napisać bo albo próbowałam ja sama albo z koleżankami po fachu, przerobiłyśmy to na wszelkie możliwe sposoby. Shellac to rewelacja, jednak 2 tygodnie przy ciągłej pracy długimi i niezbyt twardymi paznokciami to nie da rady.

Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Powiedzcie mi w jaki sposób wychodzi Wam z butelki 7,3ml 400 zanurzeń pędzla? Mam na myśli 20 klientek z jednej butli czyli 10 palcy x 20 osób x 2 warstwy? Salomonem nie jestem i mi się nie udało nawet w połowie.
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 11:35   #417
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

moze to ma zwiazek z nagrzewaniem zarowek. Ja teraz tez kupilam nowe zarowki. Stare ledwo swiecace nagrzewaly sie po calym zabiegu trwajacym w mojm przypadku 4 godziny mniej niz nowe po kilkunastu sekundach. A jak wiele dziewczyn wspominalo przydala by sie lampa z wiatrakiem, czyli lampa z oslona z wysweitlaczem LCD, ktorych jest pelno na allegro.
Dziewczyny tez wyzej pisaly, ze na slabych pazurkach shellac moze nie trzyac sie zbyt dobrze i jedna z kolezanek po fachu z ktora rozmawialam takim klientkom odradza zabieg. Moze w tym lezy problem?
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:18   #418
maaartuniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Joojoo, to powiedz prosze na jakich produktach pracujesz, bo rozumiem ze znalazłas lepsza alternatywe Shellaca?
maaartuniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 11:29   #419
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez maaartuniazg Pokaż wiadomość
Ok, tylko ja nie mam na mysli swoich paznokci a paznokcie klientek. Kazda z nich ma inne paznokcie, a u kazdej odpryskuje shellac i grubo przed uplywem 2 tyg. Zastanawiam sie czy to moze kwestia oryginalnej lampy, choc nie chce mi sie w to wierzyc, ja pracuje na zarowkach Silvany. Czy te dziewczyny ktorym sie trzyma mialy utwardzanego Shellaca lampa CND?????????????????????? ????????????????????????
Ja nie mam lampy CND, nawet nie wiem jakie są u mnie żarówki. Ale na pewno trzymam dłużej w lampie bazę też utwardzam ok. 2 min.

joojoo - ale w tym wątku mówimy o shellacu, więc nie wiem czemu dziwisz się nam, że wszystkie pracujemy na nim
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 22:41   #420
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

myślałam, że rozmawiamy ogólnie o tego typu technologii. Pytam w związku z Shellakiem a nie DR czy EF itd .. interesują mnie pewne sprawy związane z tym produktem, ... a zdziwiona jestem tylko ceną, myślę, że nie tylko ja. Widziałam jak produkty, które kosztowały krocie nagle potaniały 5-6 krotnie, jednak nic mu nie umniejszam ani się Wam nie dziwię.


Edytowane przez joojoo
Czas edycji: 2011-06-30 o 22:54
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.